IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 240
Reģ: 30.03.2023
Astarte @ 12.06.2026 11:32

Man tīri interese, kas viņu izskatā parāda to, ka viņas ir netīras? Man ar redzi slikti un brilles vajag? 😁
Tas, ka stils tāds, who cares?
Es ne par māsām, bet te bija minēta Kivičiene un tā Madara. Juškapadruška ir ok.
12.06.2026 13:10 |
 
Reitings 1252
Reģ: 02.08.2022
Hubabuba @ 11.06.2026 16:08

Man lidzīgas domas par viņas apģērbu un apavu izvēlēm. Viņai vajadzetu saprast kas viņai piestāv, kuri toņi viņai piestāv un tad no tiem izveidot kapsulas garderobi. Ar matiem arī kautkas būtu jādara. Tā jau viņas saturs ir ok, es bieži skatos, man patik. Protams, jo patīkamāks izskats, jo vairāk sekotāju.
viņai ir milzīgi ikri. Galīgi nepiestāv apspīlēti svārki pāri celim, kas nenosedz ikrus. Izskatās pēc slaucējas no kūts.
It kā meitene kā meitene, bet nu totāls gjerevnjas paskats.
Var redzēt, ka pati sev apšņikā nagus, mati kā salmu birste. Sejas āda - atspoguļo to, kā viņa ēd. Nav viņai nekādu alerģiju. Lai pārstāj rīt miltus, piena zupas un cukuru.
12.06.2026 14:52 |
 
10 gadi
Reitings 6074
Reģ: 17.03.2010
amoreamore @ 12.06.2026 11:18
Cik īsti veca ir Vavilova? Pēc viņas bildēm un grimasēm, es teiktu, ka 30+
ak jēzīt, cik briesmīgs paskats 😐
12.06.2026 15:24 |
 
Reitings 215
Reģ: 21.09.2025
Nav_vispar @ 12.06.2026 14:39
https://tv3.lv/izklaide/slavenibas/pasmaju-slavenibas/man-likas-ka-es-sajuksu-prata-martelly-atklati-par-attiecibam-ar-bedigi-slavenu-dienaszagli/?utm_source=facebook&utm_campaign=owned&utm_medium=social&utm_content=tv3lv&fbclid=IwdGRjcASYzyNleHRuA2FlbQIxMQBzcnRjBmFwcF9pZAo2NjI4NTY4Mzc5AAEeUv7i-MOUcVO1QUtI4qCxFVtRz91JAKgYgWIzBask81nVLAK_k8CwQpWIzMc_aem_VBpkHnGqH7U5wZFPpXT7zQ
Marta par Endziņu…

Un pēkšņi Endziņš izlaiž dziesmu par “ toksiskām attiecībām” 😂
12.06.2026 15:30 |
 
Reitings 1252
Reģ: 02.08.2022
Tutta @ 12.06.2026 13:10
Es ne par māsām, bet te bija minēta Kivičiene un tā Madara. Juškapadruška ir ok.
jushkai ir noveicies, ka viņa ir piedzimusi simpātiska un arī kaut nedaudz sevi kopj. Lai gan, par skaistumkopšanu viņām abām ir maza izpratne.
Madara sev sapirkusies retinola krēmus Korejā 🙈
Viņa vispār palasīja pirms tam, kas ir Retinols … 🤦‍♀️ kādai vecuma grupai tas ir domāts. Un Retinols un
Saule.., tas nav vasaras produkts. Nu tur ir čau galviņā
12.06.2026 15:49 |
 
Reitings 17
Reģ: 08.06.2026
Vivian10 @ 12.06.2026 15:49
jushkai ir noveicies, ka viņa ir piedzimusi simpātiska un arī kaut nedaudz sevi kopj. Lai gan, par skaistumkopšanu viņām abām ir maza izpratne.
Madara sev sapirkusies retinola krēmus Korejā 🙈
Viņa vispār palasīja pirms tam, kas ir Retinols … 🤦‍♀️ kādai vecuma grupai tas ir domāts. Un Retinols un
Saule.., tas nav vasaras produkts. Nu tur ir čau galviņā

Pastāstīsi savas zināšanas par retinolu? Nesapratu, ko domāji ar savu komentāru, jo man liekas normāli, ka cilvēki lieto retinolu un arī vasarā to var lietot - galvenais neaizmirst SPF.
12.06.2026 15:54 |
 
Reitings 17
Reģ: 08.06.2026
Rumblerx @ 12.06.2026 09:19
Nu ja salīdzina Madaras Martini “tēlu” ar Kiviččučallienes stilu un salmu matiem, skropstu birstēm un 90 gadu lupatām, man noteikti simpātiskāka ir Madara!

Kāpēc viņas jāsalīdzina?
12.06.2026 15:57 |
 
Reitings 62
Reģ: 01.12.2024
Kā vispār Gobzems tehniski plāno piedalīties vēlēšanās? Labi vēlēšanās vēl kaut kā, bet ja ievēl-valdībā, saeimā? Pa manam par visu, ko viņš izpaudis, Latvijā fiziski esot, viņam būs beigas.
Un vai viņš ar visām savām krimināllietām var piedalīties vēlēšanās? Jūsu domas ?
12.06.2026 16:05 |
 
Reitings 5
Reģ: 09.02.2026
Oriona @ 11.06.2026 18:48

3x3 basketbolistu nesenās uzvaras sakarā tieši padomāju par abu attiecībām.😁 Kellija spēles skatījās divatā ar Lāča sievu un dikti fanoja, it kā jau var priecāties vienkārši tāpat, kā latvietei par latviešu uzvaru, bet nu it kā bijušais tomēr. Pamanīju viņu arī basketbolistu sagaidīšanas bildēs, un Kellijas māsa ielika storiju ar Lasmani un pierakstīja- Lepojamies. Tā jau tomēr tāda ģimenes lieta, tad sanāk😁
Nez vai atvērtās attiecības un nez vai viņai ar kādu vispār ir kas nopietns, varbūt tā arī ir- piestaigā pie vairākiem, atkarībā, kurš mājās😁😁

ir ir, zinu ka lasmanis gaja pa kreisi vel attiecibas esot un bija dama pie vina piebraukusi, bet Kellija nejausi atbrauca pie vina, nu tjipa salaba, zinu ka neseko viens otram un kkad pavasari vins story iemeta no vannasistabas, ku kellija filmejas. tjipa nevienam neko nesaka
12.06.2026 16:25 |
 
Reitings 149
Reģ: 30.01.2026
Maltā gaļa @ 11.06.2026 20:26
Dzenīte ir tik lielā izmisumā par sirsniņām un komentiem, ka jau gatava dot naudu (100€) par laikiem un komentāriem 😂 Laikam būs jānoreportē instagramam, ja pareizi atceros, uzpirkt sekotājus skaitījās nopietns IG kopienas noteikumu pārkāpums. Lai pasēž kādu laiku banā.
nu fuj, bet man šķiet, ka nav pirmā reize, kad viņa tā dara? Ātri aplūkojot viņas postus - praktiski visiem uzlikts tā, lai neredz like skaitu. Laikam nav jābrīnās, kāpēc tā.
12.06.2026 17:15 |
 
Reitings 1508
Reģ: 03.04.2024
Tiešam Beitika ozempik????
Viņa ir teikusi?
12.06.2026 17:33 |
 
Patīk
Reitings 64020
Reģ: 12.10.2022
be.beta @ 10.06.2026 19:28
domāju, ka nezinu nevienu, kam būtu tik briesmīga stila izjūta kā Jushkaspadrushkas māsai Madarai Martini. šausminos katru reizi, goda vārds :D
Sekoju viņai, bet īsti pat nebiju neievērojusi viņas stilu, jo man patīk kontents, ko viņa veido. Vismaz neesmu redzējusi tizlas drāmas, lai piesaistītu uzmanību.
Laikam, skatoties, ir pierasts viņas stils, ka nespēju iedomāties, ka ģērbtos citādāk. :D Ir savādi, noteikti pati to nevilktu, bet lai jau ģērbj, ko vēlas.
12.06.2026 17:57 |
 
Patīk
Reitings 2792
Reģ: 08.09.2025
Lonely Planet @ 12.06.2026 16:05
Kā vispār Gobzems tehniski plāno piedalīties vēlēšanās? Labi vēlēšanās vēl kaut kā, bet ja ievēl-valdībā, saeimā? Pa manam par visu, ko viņš izpaudis, Latvijā fiziski esot, viņam būs beigas.
Un vai viņš ar visām savām krimināllietām var piedalīties vēlēšanās? Jūsu domas ?

1. Par idiotu balsīm šoreiz būs diezgan liela konkurence un tādēļ Gobi neievēlēs. Kāda vēl tur valdība.
2. Saeimas deputātiem ir imunitāte un, lai kādu tiesātu, Saeimai viņu ir jāizdod tiesāšanai. Parasti visus izdod.
12.06.2026 18:24 |
 
Reitings 12516
Reģ: 22.03.2024
Vivian10 @ 12.06.2026 14:52
viņai ir milzīgi ikri. Galīgi nepiestāv apspīlēti svārki pāri celim, kas nenosedz ikrus. Izskatās pēc slaucējas no kūts.
It kā meitene kā meitene, bet nu totāls gjerevnjas paskats.
Var redzēt, ka pati sev apšņikā nagus, mati kā salmu birste. Sejas āda - atspoguļo to, kā viņa ēd. Nav viņai nekādu alerģiju. Lai pārstāj rīt miltus, piena zupas un cukuru.

Apskatijos un nezinu kur Tu redzi kaut kadus milzu ikrus. Vinas stils ari daudz labak izskatas ka Beitikas 🤷‍♀️
12.06.2026 18:25 |
 
10 gadi
Reitings 16086
Reģ: 15.03.2012
Inelle @ 12.06.2026 17:33
Tiešam Beitika ozempik????
Viņa ir teikusi?

Par Beitiku es arī šaubos, bet kura gan to atzīs? Visām pēkšņi lielais klikšķis bijis un sāk veselīgi ēst, lieliski izdodas mest svaru, pat nenoraujoties. Tikai Medova Jana atzina, ka sākumā esot lietojusi, bet tagad gan viss pateicoties veselīgam uzturam, kaut gan domāju, ka lieto vēljoprojām. Dārzniece un nu arī uztura speciāliste Ziediņa arī kaut kā pēkšņi pievērsās veselīgam dzīvesveidam, tikai interesanti, ka regulāri iet pie ārsta un nodod analīzes, vai tik ne tāpēc, ka zāles lietojot, jāuzrauga orgānu darbība?
12.06.2026 19:42 |
 
Reitings 1376
Reģ: 14.01.2022
Simsona pēdējie story.
Tur viss ir slikti. Mentāli viss pakaļā + narciss
Pieļauju, ka sievai tas bijis pēdējais piliens.
Viņam vajag palīdzību, pavisam noteikti.
Gan jau, ka sen, tikai Gobzems publiski atrādot un Armanda attieksme pret to, pierādīja CIK ļoti slikti tur ir.
Ja kāds personīgi pazīst Simsonu - palīdziet! Tur vajag palīdzību, neignorējiet!
12.06.2026 19:54 |
 
Reitings 1376
Reģ: 14.01.2022
Krizdole @ 12.06.2026 19:42

Par Beitiku es arī šaubos, bet kura gan to atzīs? Visām pēkšņi lielais klikšķis bijis un sāk veselīgi ēst, lieliski izdodas mest svaru, pat nenoraujoties. Tikai Medova Jana atzina, ka sākumā esot lietojusi, bet tagad gan viss pateicoties veselīgam uzturam, kaut gan domāju, ka lieto vēljoprojām. Dārzniece un nu arī uztura speciāliste Ziediņa arī kaut kā pēkšņi pievērsās veselīgam dzīvesveidam, tikai interesanti, ka regulāri iet pie ārsta un nodod analīzes, vai tik ne tāpēc, ka zāles lietojot, jāuzrauga orgānu darbība?

Tev ir bijis liekais svars? Tu esi ar to cīnījusies? Kāpēc nosodījums? Tā ir vispasaulīga sērga - ozeptic.
Ja ir iespēja nodzīvot šo dzīvi kaut nedaudz skaistāk un laimīgāk.. cik reizes cilvēki ar lieko svaru padodas un sevi par to ienīst.. Tu zini? Kāpēc nosodi cerību un darbību, kas strādā un liek justies kaut nedaudz labāk??
Tevi ietekmē tas, kā viņas veselība tiek sačakarēta? Ar lieko svaru, stress, nemitīgu cīņu vai ar ozempic potēm? Nu nahujam?
12.06.2026 20:00 |
 
10 gadi
Reitings 5190
Reģ: 25.05.2009
be.beta @ 11.06.2026 15:28

es vispār nerunāju par viņas vizuālo (seja, mati, ķermenis utt.), bet tieši par gaumi uz apģērbu. tie haul, kur atrāda nopirktās drēbes.... tās visas vienmēr ir tik specifiskas un nekomplimentējošas pašas par sevi, un kad vēl savelk kopā, tad vispār.. 😬
tagad no Japānas haul - tās sejas maskas, zvejnieku cepurīte un jocīgās nike kurpes (?) - pietrūkst tikai puķaini midi svārki ar strīpainu blūzi

Ir tāda sajūta, ka viņa cenšās savā galviņā būt baigi stilīgā izvēloties interesantus apģērba gabalus, bet nu nav viņai talanta un gaumes izjūtas, lai tos iznestu un beigās viss, ko viņa savelk kopā izskatās pēc konkrētām šausmām. Kā arī runājot par matiem, saprotu, ka rozā mati kādu brīdi bija topā, bet kāda velna pēc tu nokrāso sev rozā matus, ja tev sejas āda ir iekaisusi rozā un vēl ar izteiktām pumpām? Tie rozā mati tikai vēl vairāk izceļ to problemātisko sejas ādu.
12.06.2026 20:13 |
 
10 gadi
Reitings 16086
Reģ: 15.03.2012
Dzintriņa @ 12.06.2026 20:00

Tev ir bijis liekais svars? Tu esi ar to cīnījusies? Kāpēc nosodījums? Tā ir vispasaulīga sērga - ozeptic.
Ja ir iespēja nodzīvot šo dzīvi kaut nedaudz skaistāk un laimīgāk.. cik reizes cilvēki ar lieko svaru padodas un sevi par to ienīst.. Tu zini? Kāpēc nosodi cerību un darbību, kas strādā un liek justies kaut nedaudz labāk??
Tevi ietekmē tas, kā viņas veselība tiek sačakarēta? Ar lieko svaru, stress, nemitīgu cīņu vai ar ozempic potēm? Nu nahujam?

Vienīgais, ko es nosodu, ka godīgi neatzīst, ka izmanto palīglīdzekļus. Kur problēma pateikt jā, ir traki grūti nomest svaru un jā, izmantoju palīglīdzekļus, kā Lasmane Santa, kura tā arī pateica - gribu ēst, ko gribu un lietoju ozempic, viss, dzīvo laimīgs tievs esot, nevis tikko riju bulkas un pēkšņi tikai salātu, jo baigais gribasspēks uzradās.
12.06.2026 20:29 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits