IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 1062
Reģ: 16.02.2022
Otiiilija @ 11.06.2026 12:38
Es speciāli apskatīju vairākus viņas reeelus, tur nav par nekoptiem matiem, sliktu stāju vai briesmīgu apģērbu. Mati izskatās normāli, apģērbs ir ok un piemērots ikdienai, arī augums un stāja, īpaši pēc zaudētajiem 20 kg, man nešķiet problemātiski, lielākā daļa kritikas rodas sejas vaibstu dēļ, nevis stila vai kopšanas trūkuma dēļ. Viņai nav tie sejas vaibsti, kurus mūsdienās sociālajos tīklos bieži pasniedz kā skaistus, bet mazas acis, liels deguns, šauras lūpas, slikta āda un nesimetriski vaibsti. Taču tas nenozīmē, ka viņa ir nekopta vai ka ar viņu kaut kas nav kārtībā.
Visi vienkārši ir pieraduši pie Instagram un TikTok filtriem,nenomālās rediģēšanas un kosmētisko procedūru radītā izskata, tāpēc parasts cilvēks ar dabīgiem vaibstiem internetā nereti tiek vērtēts daudz skarbāk nekā reālajā dzīvē.

Pilnīgi piekrītu. Kad pārāk pierod pie perfektajiem IG storijiem, tad normāli cilvēki sāk izskatīties nekopti un nestilīgi. Jā, viņai ir savs stils, bet tas ir tipisks metropoles. Nu nestaigā visas slip kleitās, laiviņās un lielcaurumu mohēru džemperīšos.
Patiesībà, diez gan tipiska jaunà 25+ paaudze, kurai svarīgs ērtums. Vismaz viņa ir dabīga.
11.06.2026 23:24 |
 
Reitings 1791
Reģ: 31.12.2013
Gobzems ziņo, ka Vavilovas maģistra darbs ir bijis plaģiāts un viņa nemaz nav masters of law&finance😄
12.06.2026 00:24 |
 
Reitings 53
Reģ: 11.10.2023
Vārdotāja @ 11.06.2026 22:58
Ko jūs domājat par Gobzema vēstuli par Felipi? Nu gan laiž greizi. Salika storijus, kas neglaimo Felipem- ok, bet ko nu jāpiečakarējas pie finansēm?
Ok, ja tā ir narkatu naudu, tad es būtu tikai par, bet ja nu nav. Ja visur VIP?
beidziet sekot tam Gobzemam. Viņš tikai nes negācijas bet Jūsu, kā skatītāja dzīvē nekas nemainās. Un par Felipi - pieļauju, ka drošības policija viņu ir pārbaudījusi - kā pelna naudu, ar ko draudzējas, pirms pilsonības piesšķiršanas.
12.06.2026 00:45 |
 
Reitings 26813
Reģ: 27.11.2018
Krokoundils @ 12.06.2026 00:45
beidziet sekot tam Gobzemam. Viņš tikai nes negācijas bet Jūsu, kā skatītāja dzīvē nekas nemainās. Un par Felipi - pieļauju, ka drošības policija viņu ir pārbaudījusi - kā pelna naudu, ar ko draudzējas, pirms pilsonības piesšķiršanas.
Gobzems dara tieši to pašu, ko mēs šeit- klačojas, un daudz info ņem no šejienes, vienīgā atšķirība- viņam par to maksā
12.06.2026 07:42 |
 
Reitings 168
Reģ: 25.04.2026
Vārdotāja @ 11.06.2026 22:58
Ko jūs domājat par Gobzema vēstuli par Felipi? Nu gan laiž greizi. Salika storijus, kas neglaimo Felipem- ok, bet ko nu jāpiečakarējas pie finansēm?
Ok, ja tā ir narkatu naudu, tad es būtu tikai par, bet ja nu nav. Ja visur VIP?

Viņš to storiju par Felipi un vēstuli ātri izdzēsa. Kāds samaksāja? 😁
12.06.2026 08:11 |
 
Reitings 598
Reģ: 10.03.2026
Astarte @ 12.06.2026 08:11

Viņš to storiju par Felipi un vēstuli ātri izdzēsa. Kāds samaksāja? 😁

Arī par Vavilovu 😄
12.06.2026 08:23 |
 
Reitings 168
Reģ: 25.04.2026
Astarte @ 12.06.2026 08:11

Viņš to storiju par Felipi un vēstuli ātri izdzēsa. Kāds samaksāja? 😁

Sorry, ir tie storiji. Vakardien kādu laiku pēc ielikšanas es tos vairs neredzēju, bet tomēr nav izdzēsis.
12.06.2026 08:32 |
 
Reitings 598
Reģ: 10.03.2026
Princess8 @ 12.06.2026 08:23

Arī par Vavilovu 😄

man ari tagad rada 😄
12.06.2026 08:32 |
 
Reitings 5200
Reģ: 17.08.2024
Krizdole @ 10.06.2026 22:13

Izskata taču iespēju otru Top vietu Latvijā veidot, Koķiks sūtot nekustamo īpašumu variantus. Cerams, ka šoreiz panāks, ka viss tad uz viņas vārda, lai šķiršanās gadījumā atkal nav jāpiebļauj visa pasaule, ka viņa taču to biznesu izveidojusi, savu naudu, sirdi un soul ielikusi, bet vecis atstāj tukšā.

Kā Fiļs teica, vienīgais, ko viņa bija izveidojusi bija e-pasts 😁😁 un nu mēs zinām, ka instagrama profils, par kuru tiesvedība jātaisa, jo nu cilvēks tak bildītes lika.
12.06.2026 08:50 |
 
Reitings 1602
Reģ: 11.08.2022
Nu ja salīdzina Madaras Martini “tēlu” ar Kiviččučallienes stilu un salmu matiem, skropstu birstēm un 90 gadu lupatām, man noteikti simpātiskāka ir Madara!
12.06.2026 09:19 |
 
10 gadi
Reitings 1313
Reģ: 20.05.2013
kālaidzīvo @ 11.06.2026 18:12
Es domāju, ka ja vien visi tie "brendi" kas viņu algo no viņas neatkratīsies, pati noteikti palīdzību nemeklēs... un gan jau viņa visiem savējiem tik stāsta kā ēd un gan jau arī kaut ko ēd, bet panāk ka tas viss uzreiz pēc tam iznāk ārā. Ļoti tipiska anoreksiķe.... Arī ar to, ka anamnēze viņai tāda, ka tiešām perfekcioniste. Diemžēl tieši tām ir tendence aizdoties ēšanas traucējumos
tur ir kkads slims fetišs. Bildēs tās zirga lūpas, pilnīgi uzsvars uz tām, tie izstieptie kakla skriemeļi, nu kkas atbaidošs , nevaru paskaidrot. Tāds slimīgs fetišs uz neglītumu
12.06.2026 10:19 |
 
Reitings 2480
Reģ: 31.01.2023
Mia6 @ 12.06.2026 10:19
tur ir kkads slims fetišs. Bildēs tās zirga lūpas, pilnīgi uzsvars uz tām, tie izstieptie kakla skriemeļi, nu kkas atbaidošs , nevaru paskaidrot. Tāds slimīgs fetišs uz neglītumu
Krievvalodīgo vidē ļoti populārs tāds tipāžs, zināmai auditorijai skaistuma etalons.
12.06.2026 10:48 |
 
Reitings 2480
Reģ: 31.01.2023
Rumblerx @ 12.06.2026 09:19
Nu ja salīdzina Madaras Martini “tēlu” ar Kiviččučallienes stilu un salmu matiem, skropstu birstēm un 90 gadu lupatām, man noteikti simpātiskāka ir Madara!
Nekā personīga, bet abas izskatās netīras un Madaras gatavotos ēdienus es neēstu.
12.06.2026 10:49 |
 
Reitings 8899
Reģ: 13.04.2022
Cik īsti veca ir Vavilova? Pēc viņas bildēm un grimasēm, es teiktu, ka 30+
12.06.2026 11:18 |
 
Reitings 168
Reģ: 25.04.2026
amoreamore @ 12.06.2026 11:18
Cik īsti veca ir Vavilova? Pēc viņas bildēm un grimasēm, es teiktu, ka 30+

Internetā rakstīts, ka dzimusi 2000. gadā.
12.06.2026 11:30 |
 
Reitings 168
Reģ: 25.04.2026
Dizzy @ 12.06.2026 10:49
Nekā personīga, bet abas izskatās netīras un Madaras gatavotos ēdienus es neēstu.

Man tīri interese, kas viņu izskatā parāda to, ka viņas ir netīras? Man ar redzi slikti un brilles vajag? 😁
Tas, ka stils tāds, who cares?
12.06.2026 11:32 |
 
Autorizēts lietotājsModerators
Reitings 49147
Reģ: 06.11.2022
Otiiilija @ 12.06.2026 07:42
Gobzems dara tieši to pašu, ko mēs šeit- klačojas, un daudz info ņem no šejienes, vienīgā atšķirība- viņam par to maksā

Galvenā atšķirība ir tāda, ka Gobzemam ir kriminālapsūdzība par 200 000 izspiešanu un neslavas celšanu. Un nesamaksāti ntie tūkstoši sodos Latvijā. Un tā tālāk un tā joprojām...
12.06.2026 11:46 |
 
Autorizēts lietotājsModerators
Reitings 49147
Reģ: 06.11.2022
amoreamore @ 12.06.2026 11:18
Cik īsti veca ir Vavilova? Pēc viņas bildēm un grimasēm, es teiktu, ka 30+

Tādu kaulu kambari laikam var apdzirdīt ar tējkaroti vīna... Ekonomiska meitene!
12.06.2026 11:49 |
 
Reitings 362
Reģ: 06.09.2024
Astarte @ 12.06.2026 11:32

Man tīri interese, kas viņu izskatā parāda to, ka viņas ir netīras? Man ar redzi slikti un brilles vajag? 😁
Tas, ka stils tāds, who cares?

Ir ir cilveki kuri izskatās netiri - par Madaru gan to neteiktu, bet ir vesela kliķe tāda tipa - vnk kaut kāds nevižigs, nekopts vaibs, lai kā censtos, vai nezinu kas tas ir - abi Kiviči, Endziņš, Didrihsone, Zutis, nedaudz ari Zuša sieva, vispar ari Liene Zundovska un daudzi citi.
Par Madaru man viņa kopumā skiet simpatiska (kā cilvēks) jo atstāj loti īstu un nesamakslotu iespaidu, tas tiesam forši IG pasaulē - mierīga, jauka, piezemēta gan kontenta gan izturēšanas un izskata kontekstā. Par stilu, nu jā, visiem nav iedzimta stila izjūta un daudziem vienkārši stila un modes jautājums nav aktuāls.
12.06.2026 11:51 |
 
Reitings 168
Reģ: 25.04.2026
Citronpipars @ 12.06.2026 11:51

Ir ir cilveki kuri izskatās netiri - par Madaru gan to neteiktu, bet ir vesela kliķe tāda tipa - vnk kaut kāds nevižigs, nekopts vaibs, lai kā censtos, vai nezinu kas tas ir - abi Kiviči, Endziņš, Didrihsone, Zutis, nedaudz ari Zuša sieva, vispar ari Liene Zundovska un daudzi citi.
Par Madaru man viņa kopumā skiet simpatiska (kā cilvēks) jo atstāj loti īstu un nesamakslotu iespaidu, tas tiesam forši IG pasaulē - mierīga, jauka, piezemēta gan kontenta gan izturēšanas un izskata kontekstā. Par stilu, nu jā, visiem nav iedzimta stila izjūta un daudziem vienkārši stila un modes jautājums nav aktuāls.

Piekrītu, jo man tieši tās visas pārmālējušās influenceres izskatās netīras. Bet šeit nesapratu, kur dažas tajās māsās redz netīrību. 😁
12.06.2026 12:19 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits