IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 524
Reģ: 31.07.2023
Andža nav piedzemdējusi? Nav rādījusies storijos.
07.12.2023 20:01 |
 
Reitings 133
Reģ: 18.07.2023
kinderbueno @ 07.12.2023 11:26

Arī tie vecāki, kas savus bērnus ņem līdzi ceļojumos ir izbaudījuši Jūsu pieminētās vietas!
Diezgan bēdīgi, ka ceļošana Jums saistās tikai ar Āzijas slimnīcām un netīrām lidostas grīdām. Esam visa ģimene daudz apceļojuši pasauli arī ar maziem bērniem un es nevienā brīdī neesmu uzskatījusi par vajadzīgu kādam ar pirkstu bakstīt sejā un teikt, ka Jums jāceļo, Jums jāņem bērns līdzi, Jūsu bērnam tas ir vajadzīgs. Nesaprotu, kāpēc otrai pusei , kas izvēlas neceļot ir šī tieksme bakstīt ar pirkstu un kliegt, ka tas nav vajadzīgs, bērns to neatcerēsies!

Es domāju tā, ka mūsdienās uz vecākiem (protams, visvairāk uz mammām) ir milzīgs spiediens. Jābūt ergonomiskajam visam kam, tādi brenda rati ir vislabākie, tāds autosēdeklītis tikai ir labs, bērni jāved tikai uz Montessori dārziņu un vēlāk uz Valdorfskolu, jo kas, vai tad tu savu bērnu nemīli, ka laidīsi parastā skolā??? No visām pusēm - reklāmām, forumiem, māmiņu grupām, instamammām - bombardē, ka bezmaz tu neesi normāls vecāks un negribi labāko savam bērnam, ja nenodrošini visas izslavētās lietas. Ko parasta latviešu ģimene nevar atļauties. Ja sievietes visus tos mesidžus ļoti ņem pie sirds, tad jūtas vainīgas, ka nav nodrošinājušas katru it kā "vajadzīgo" lietu. Tāpēc arī daļai ir pretreakcija un tiek uzskaitīti iemesli, kāpēc tas nav izšķiroši svarīgi. Katrs grib savam bērnam labāko, bet pastāv materiālo iespēju robežas, un tas ir ok. Domāju, ka galvenais tāpat mīlestība, empātija un interese par bērnu, un vienalga, vai tas ir Bali vai Rīgā.
07.12.2023 20:11 |
 
10 gadi
Reitings 1272
Reģ: 29.01.2009
Terra Incognita @ 07.12.2023 20:11

Es domāju tā, ka mūsdienās uz vecākiem (protams, visvairāk uz mammām) ir milzīgs spiediens. Jābūt ergonomiskajam visam kam, tādi brenda rati ir vislabākie, tāds autosēdeklītis tikai ir labs, bērni jāved tikai uz Montessori dārziņu un vēlāk uz Valdorfskolu, jo kas, vai tad tu savu bērnu nemīli, ka laidīsi parastā skolā??? No visām pusēm - reklāmām, forumiem, māmiņu grupām, instamammām - bombardē, ka bezmaz tu neesi normāls vecāks un negribi labāko savam bērnam, ja nenodrošini visas izslavētās lietas. Ko parasta latviešu ģimene nevar atļauties. Ja sievietes visus tos mesidžus ļoti ņem pie sirds, tad jūtas vainīgas, ka nav nodrošinājušas katru it kā "vajadzīgo" lietu. Tāpēc arī daļai ir pretreakcija un tiek uzskaitīti iemesli, kāpēc tas nav izšķiroši svarīgi. Katrs grib savam bērnam labāko, bet pastāv materiālo iespēju robežas, un tas ir ok. Domāju, ka galvenais tāpat mīlestība, empātija un interese par bērnu, un vienalga, vai tas ir Bali vai Rīgā.

Paldies par sakarīgo viedokli! Domāju, ka līdzīgi ir ar ceļojumiem.
07.12.2023 20:29 |
 
Reitings 325
Reģ: 11.12.2014
Gaisa jaucēja @ 07.12.2023 14:46
vaii, viņai jau vispār nav par ko starot, bet laikam tādi patīk. Viens cietumnieks, otrs alkaš ?
cik zinu tas viņš iepriekšējais sēž, tāpēc arī tik pēkšņi pazuda
07.12.2023 21:08 |
 
Reitings 17
Reģ: 05.12.2023
Var redzet ka anna parvakusies
07.12.2023 21:12 |
 
Reitings 66
Reģ: 02.11.2023
Gaisa jaucēja @ 07.12.2023 21:08
cik zinu tas viņš iepriekšējais sēž, tāpēc arī tik pēkšņi pazuda

Likās dīvaini, ka tā pēkšņi viņš pazuda. Likās tāds foršs puisis un tiešām mīlestība viņiem.
Interesanti, ko sastrādāja.
07.12.2023 21:33 |
 
Reitings 53
Reģ: 16.02.2023
kinderbueno @ 07.12.2023 11:26

Arī tie vecāki, kas savus bērnus ņem līdzi ceļojumos ir izbaudījuši Jūsu pieminētās vietas!
Diezgan bēdīgi, ka ceļošana Jums saistās tikai ar Āzijas slimnīcām un netīrām lidostas grīdām. Esam visa ģimene daudz apceļojuši pasauli arī ar maziem bērniem un es nevienā brīdī neesmu uzskatījusi par vajadzīgu kādam ar pirkstu bakstīt sejā un teikt, ka Jums jāceļo, Jums jāņem bērns līdzi, Jūsu bērnam tas ir vajadzīgs. Nesaprotu, kāpēc otrai pusei , kas izvēlas neceļot ir šī tieksme bakstīt ar pirkstu un kliegt, ka tas nav vajadzīgs, bērns to neatcerēsies!

Nav svarīgi vai bērns to atcerēsies! Svarīgi ir tas, ka viss ko bērns dara, redz, jūt - veido viņa personību un pasaules uztveri jau no pašas dzimšanas! Kāds sakars - neņemu, jo neatcerēsies - prieks bērna sejā, kad viņš plunčājas pa baseinu un ierauga kādu foršu dzīvnieku - piem. Ziloni vai kamieli - veido viņa pasaules redzējumu, raksturu utt.
07.12.2023 22:07 |
 
Reitings 2216
Reģ: 19.05.2022
Lama1234567 @ 07.12.2023 22:07

Nav svarīgi vai bērns to atcerēsies! Svarīgi ir tas, ka viss ko bērns dara, redz, jūt - veido viņa personību un pasaules uztveri jau no pašas dzimšanas! Kāds sakars - neņemu, jo neatcerēsies - prieks bērna sejā, kad viņš plunčājas pa baseinu un ierauga kādu foršu dzīvnieku - piem. Ziloni vai kamieli - veido viņa pasaules redzējumu, raksturu utt.

piekrītu, tāpēc man arī ir tik forši bērni:)
07.12.2023 22:11 |
 
Reitings 468
Reģ: 07.04.2022
Lama1234567 @ 07.12.2023 22:07

Nav svarīgi vai bērns to atcerēsies! Svarīgi ir tas, ka viss ko bērns dara, redz, jūt - veido viņa personību un pasaules uztveri jau no pašas dzimšanas! Kāds sakars - neņemu, jo neatcerēsies - prieks bērna sejā, kad viņš plunčājas pa baseinu un ierauga kādu foršu dzīvnieku - piem. Ziloni vai kamieli - veido viņa pasaules redzējumu, raksturu utt.

Tu tā raksti, it kā plunčāties baseinā un ieraudzīt dzīvniekus (haloo, arī pie mums ir zoo) būtu nezin kāda baigā ekstra . ;))) Nē, nu katram savs, bet bērnam pilnībā vienalga plunčājas sava dārza vai savas valsts spa vai akvaparka baseinā, vai arī tas pats notiek ārpus LV robežām. Bērna redzesloks ir aprobežots, viņš priecājas par ūdeni, vienalga, kur tas ūdens prieks ir. Tāpat kā zvēri zoo, nu vienalga ziloni ieraudzīs Lv zoo vai Spānijas Zoo. Zilonis ir un paliek zilonis. Cita lieta, ja akcentēti rāda to, kas Latvijā nav, nevis banāli plunčāties akvaparkā pie hoteļa.
07.12.2023 22:30 |
 
Reitings 356
Reģ: 01.11.2023
Kenty @ 07.12.2023 18:16
Nu viņa kadu laiku atpķal teica par plakstiņiem,kamer netraucē redzēt, operāciju neapsver vēlāk varbūt.plakstiņi ,kad ir par smagu un krit pāri acim tiešam var ietekmēt acis,lieka slodze,tā pat isti nav estētika,bet vajadzība

Nu labi, bet kādi komentāri saucot sevi par ‘anetīti’?
07.12.2023 22:34 |
 
Reitings 53
Reģ: 16.02.2023
sinddyy @ 07.12.2023 22:30

Tu tā raksti, it kā plunčāties baseinā un ieraudzīt dzīvniekus (haloo, arī pie mums ir zoo) būtu nezin kāda baigā ekstra . ;))) Nē, nu katram savs, bet bērnam pilnībā vienalga plunčājas sava dārza vai savas valsts spa vai akvaparka baseinā, vai arī tas pats notiek ārpus LV robežām. Bērna redzesloks ir aprobežots, viņš priecājas par ūdeni, vienalga, kur tas ūdens prieks ir. Tāpat kā zvēri zoo, nu vienalga ziloni ieraudzīs Lv zoo vai Spānijas Zoo. Zilonis ir un paliek zilonis. Cita lieta, ja akcentēti rāda to, kas Latvijā nav, nevis banāli plunčāties akvaparkā pie hoteļa.

Kāds sakars?
Kāpēc gan, ja ģimene to var finansiāli atļauties, nepagarināt vasaru un neaizbraukt ziemā, kaut kur , kur ir slilti. Kur 8 men vecs bērns nav jātuntulē siltās drēbēs, bet braukt tur, kur vins var brīvi kustēties, rāpot pamperī … tiešām jūs kastē dzīvojat. Nu aizbrauciet kādreiz kaut kur, bērna prieks ir brīnišķīgs. Kad braucu bez bērniem kaut kur - vienmēr domāju - Ai, kā šis vai tas manam bērnam patiktu. Es savam 2 gadniekam pastāstu, ka kaut kur brauksim - veselu nedēļu man prasa vai tas būs jau šodien. Bērni runā, daļās iespaidos un tver dzīvi. Nu cik var burkšķēt #vissslikti … nu pasmaidiet un priecājaties par dzīvi , par savu un arī citu cilvēku prieku 👍🏼
Uz pārcenoto Līvu akparku braukt ir forši, uz Turciju vai Ēģipti - fuuu.
07.12.2023 22:50 |
 
Reitings 468
Reģ: 07.04.2022
Lama1234567 @ 07.12.2023 22:50

Kāds sakars?
Kāpēc gan, ja ģimene to var finansiāli atļauties, nepagarināt vasaru un neaizbraukt ziemā, kaut kur , kur ir slilti. Kur 8 men vecs bērns nav jātuntulē siltās drēbēs, bet braukt tur, kur vins var brīvi kustēties, rāpot pamperī … tiešām jūs kastē dzīvojat. Nu aizbrauciet kādreiz kaut kur, bērna prieks ir brīnišķīgs. Kad braucu bez bērniem kaut kur - vienmēr domāju - Ai, kā šis vai tas manam bērnam patiktu. Es savam 2 gadniekam pastāstu, ka kaut kur brauksim - veselu nedēļu man prasa vai tas būs jau šodien. Bērni runā, daļās iespaidos un tver dzīvi. Nu cik var burkšķēt #vissslikti … nu pasmaidiet un priecājaties par dzīvi , par savu un arī citu cilvēku prieku ??
Uz pārcenoto Līvu akparku braukt ir forši, uz Turciju vai Ēģipti - fuuu.

Arī es ar meitām braucu ceļojumā mazākos vecumos, bet tiešām bija 1x gadā un ne uz Ēģipti un Turciju, bet Itāliju, Spāniju. Man liekas skumīgi, kad aizbrauc, uz tik tup pie baseina, nevis tiešām apskata vēsturisko mantojumu iespēju robežās. Jo kāda jēga dirnēt pie baseina? Kāds redzesloks tad paplašinās? Tāpēc jau tā piekasos pie vecumiem, jo tā pa īstam ceļot (ne dirnēt pie baseina) var jau sākot ar skolas vecumu, bet ne jau toddleriem, kur viens solis uz priekšu, divi atpakaļ un jāpielāgo režīmu vēlmēm, iespējām utjpr. 1X gadā tāda avantūra vēl der, bet mētāties katru sezonu sazin kur, lai tikai nomainītu vienu baseinu pret citu, mega sekli. Vai otrādāk, kā Dzenīte pārspīlē jau, riskē ar bērnu drošību, lai tikai izdabātu pašu ego un IG saturam.
07.12.2023 23:09 |
 
Reitings 325
Reģ: 11.12.2014
Anna ielikusi storiju kur ir pilna auguma pie spogula, vederu neredzu 🤔 nav stavoklī vai pazaudēja?
07.12.2023 23:16 |
 
Reitings 524
Reģ: 31.07.2023
Gaisa jaucēja @ 07.12.2023 23:16
Anna ielikusi storiju kur ir pilna auguma pie spogula, vederu neredzu ? nav stavoklī vai pazaudēja?

Pie ledusskapja kad stāv, izskatās, ka puncis liels.
07.12.2023 23:20 |
 
Reitings 1887
Reģ: 26.12.2021
Lama1234567 @ 07.12.2023 22:50

Kāds sakars?
Kāpēc gan, ja ģimene to var finansiāli atļauties, nepagarināt vasaru un neaizbraukt ziemā, kaut kur , kur ir slilti. Kur 8 men vecs bērns nav jātuntulē siltās drēbēs, bet braukt tur, kur vins var brīvi kustēties, rāpot pamperī … tiešām jūs kastē dzīvojat. Nu aizbrauciet kādreiz kaut kur, bērna prieks ir brīnišķīgs. Kad braucu bez bērniem kaut kur - vienmēr domāju - Ai, kā šis vai tas manam bērnam patiktu. Es savam 2 gadniekam pastāstu, ka kaut kur brauksim - veselu nedēļu man prasa vai tas būs jau šodien. Bērni runā, daļās iespaidos un tver dzīvi. Nu cik var burkšķēt #vissslikti … nu pasmaidiet un priecājaties par dzīvi , par savu un arī citu cilvēku prieku ??
Uz pārcenoto Līvu akparku braukt ir forši, uz Turciju vai Ēģipti - fuuu.
Nav vērts tērēt savu enerģiju 😁 te viena pareizi rakstīja, ka tas trigerē tām kas to nevar atļauties. Un arī tas ir ok, jo katrs dod savam bērnam pēc savām iespējām, bet tā aprobežotība, ka bērns neko neatceras, viņam neko nevajag utt ir inteliģences trūkums 🙃 Es atvainojos, bet bērnam arī lasīt un rakstīt piecos gados nevajag 😅
07.12.2023 23:22 |
 
Reitings 325
Reģ: 11.12.2014
Helita @ 07.12.2023 23:20

Pie ledusskapja kad stāv, izskatās, ka puncis liels.
nu nez, man jau izskatās vairāk, ka viņa ir apaļīga nevis stāvoklī 😅
07.12.2023 23:31 |
 
Reitings 1017
Reģ: 04.06.2023
Helita @ 07.12.2023 20:01
Andža nav piedzemdējusi? Nav rādījusies storijos.

Viņa minēja par trenin kontrakcijas, sevi memaz nesaudzīgi.
Cerinus pāris laikam tiešām pašķīries.
07.12.2023 23:34 |
 
10 gadi
Reitings 1272
Reģ: 29.01.2009
Lai nu kāda pati Sanda, bet ziedu kompozīcijas viņai sanāk on TOP 👍🏻
07.12.2023 23:37 |
 
Patīk
Reitings 10304
Reģ: 18.09.2021
sinddyy @ 07.12.2023 23:09

Arī es ar meitām braucu ceļojumā mazākos vecumos, bet tiešām bija 1x gadā un ne uz Ēģipti un Turciju, bet Itāliju, Spāniju. Man liekas skumīgi, kad aizbrauc, uz tik tup pie baseina, nevis tiešām apskata vēsturisko mantojumu iespēju robežās. Jo kāda jēga dirnēt pie baseina? Kāds redzesloks tad paplašinās? Tāpēc jau tā piekasos pie vecumiem, jo tā pa īstam ceļot (ne dirnēt pie baseina) var jau sākot ar skolas vecumu, bet ne jau toddleriem, kur viens solis uz priekšu, divi atpakaļ un jāpielāgo režīmu vēlmēm, iespējām utjpr. 1X gadā tāda avantūra vēl der, bet mētāties katru sezonu sazin kur, lai tikai nomainītu vienu baseinu pret citu, mega sekli. Vai otrādāk, kā Dzenīte pārspīlē jau, riskē ar bērnu drošību, lai tikai izdabātu pašu ego un IG saturam.

Tu visu labi pateici, piekrītu katram teikumam.
Vispār šeit izvērtās labas tēmas, par kurām nebiju īpaši domājusi (jo man bērnu nav):
1) VAI UN KO BĒRNS ATCERAS NO AGRAS BĒRNĪBAS.
Es pati atceros reāli tikai no ~5, pat 6 gadiem, pirms tam - tikai dažas epizodes. No otras puses, viss jau tāpat paliek zemapziņā.
2) VAI HARDCORE CEĻOŠANA UN BIEŽA VIDES MAIŅA BĒRNAM NERADA PĀRLIEKU LIELU STRESU.
Pati uz sevi zinu, ka pirms dažiem gadiem ceļoju tā, ka nedēļām biju uz riteņiem, šķērsoju daudzas valstis un katru dienu mainīju naktsmītni (no rīta pat nezinot, kur nonākšu vakarā), turpretim tagad man tāda ceļošana izraisītu baigo stresu un vajag mazliet nobāzēties, tāpēc, ja braucu, tad uz ilgāku laiku (uz vairākiem mēnešiem vienā vietā).
Nu, un bērnam dažu gadiņu vecumā jau nav pilnvērtīgas iespējas saprast, izlemt un paust, cik bieži un kā viņam patīk ceļot.
07.12.2023 23:39 |
 
Reitings 325
Reģ: 11.12.2014
Kantra @ 07.12.2023 23:34

Viņa minēja par trenin kontrakcijas, sevi memaz nesaudzīgi.
Cerinus pāris laikam tiešām pašķīries.
kad bija tā Lilit blavu pasniegšana, tur vēl bija Andža
07.12.2023 23:39 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits