IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 347
Reģ: 15.01.2020
Nemierīgā @ 15.03.2022 11:09

Protams, bet nevar jau parādīt to kā nav. Karlīnas Gabriela runāja ātrāk un skaidrāk, un vispār ir attīstīts bērns, noteikti mazais puika arī būr. Dzenītes mazie vēl tagat neskaidri runā priekš 4 gadniekiem.

bože moj, kāds sasniegums skaidri runāt :D psc, es saprastu, ja viņa prastu salīdzinoši agri lasīt, rakstīt, rēķināt, bet skaidri runāt???? :DDD tu reāli čurā karstu par neko!
Un jā, Dzenītes puikas turpretī ir fiziski koordinācijās attīstītāki, visu laiku aktīvi darbojoties, un kas par to?
Jesus, visi bērni savādāk attīstās un skaidrā runāšana jau tiešām nav nekas tāds, kas būtu kaut kas pārāks un vērā ņemams.
15.03.2022 11:42 |
 
10 gadi
Reitings 3293
Reģ: 29.01.2009
Runājot par Karlīnu. Vai tad viņai un Dzenītei nav draudzene (Krista, ja nemaldos sauc) kura ir policiste? Bieži redzu pat degpunktā vai kādās ziņās. Domājat, ka ja Karlīnas čhalis tik tiešām pardotu zāli tad viņa tā vienkārši stāvētu malā un neko nedarītu? Un viņi arī draudzētos ar policisti, ja varētu iekrist? Protams, saprotu, ka ir policisti kuri paši noteikti lieto ne tikai zāli, bet tā meitene jau arī tomēr ir arī publiska persona, ja viņu uzķertu kādu piesedzot, dievai izspruktu sveikā ar aizrādījumu. Bet kas to lai zin.
15.03.2022 11:42 |
 
10 gadi
Reitings 3293
Reģ: 29.01.2009
Nemierīgā @ 15.03.2022 00:28
Nezinu ko torgo Kramiņas vīrs, bet no malas vērojot , viņu ģimenē ir mīlestība un harmonija. Dzenītes ģimene no malas izskatās pēc totāla instagrama, fake , un cik jau te runāts- dzīvē viņa ir augstprātīga vēsa aita, tāpat kā Agris ir sadomājies no sevis nez ko!
Lai kā arī nebūtu ar Kramiņu un viņas čali, viņi paliks mani favorīti! Ziniet kur var nolasīt ģimenes atmosfēru? Bērnu sejās! Tās nemelo. Un diemžēl Dzenītes bērnos gribēdams nesaskatīsi to mīlestību un dzīvesprieku, kas ir Kramiņas mazo sejiņās. Piekrītat vai nē, bet tāda ir MANA taisnība, un ja šis ko tā Dzenīte tur uzpirdusi tiešām ir par Karlīnu, tad kārtējais čūskulīgais gājiens. Tomēr Karlīna auklēja Dzenītes sīkos, kamēr dzenīte atpūtās no čīkstēšanas kārtējo reizi, lai pēc atpūtas atkal pačīkstētu.

+++
15.03.2022 11:33 |
 
Reitings 2013
Reģ: 10.09.2021
Berni ir dazadi, katrs attistas savadak. Toties Dzenites puikas noteikti labak brauc ar richukiem utt. Katram bernam savas stipras puses, nedrikst ta salidzinat. Un ja ari puikam ir problemas ar runasanu - kas tur tads? Daudzi berni apmekle logopedu utt.
Man ari Dzenite nepatik, bet tas ko jus tagad murgojat ir sviests.
15.03.2022 11:19 |
 
Patīk
Reitings 648
Reģ: 08.01.2021
Valdet @ 15.03.2022 10:46
Jus meitenes seit vispar esat naivas. Tas, ka Karlina necikst publiski, nenozime, ka necikst un nestridas. Pilnigi noteikti viniem gimene stridi iet uz urraaa, nav dienu dienaa harmonija. Karlina pati teikusi, ka nedalas ar slikto. Dalas tikai tad, ja ir ar ko pozitivu dalities.
Un tas ir normali, ne visi velas dalities tik daudz.
Jus saprotat, ka tas ko ig redz ir tikai 5% no realas dzives?
Jautajums ir tikai tas, ko izvelas radit. Dzenite izvelas chikstet, Karlina tikai pozitivos brizhus.

Protams, bet nevar jau parādīt to kā nav. Karlīnas Gabriela runāja ātrāk un skaidrāk, un vispār ir attīstīts bērns, noteikti mazais puika arī būr. Dzenītes mazie vēl tagat neskaidri runā priekš 4 gadniekiem.
15.03.2022 11:09 |
 
Reitings 767
Reģ: 18.02.2022
Valdet @ 15.03.2022 10:46
Jus meitenes seit vispar esat naivas. Tas, ka Karlina necikst publiski, nenozime, ka necikst un nestridas. Pilnigi noteikti viniem gimene stridi iet uz urraaa, nav dienu dienaa harmonija. Karlina pati teikusi, ka nedalas ar slikto. Dalas tikai tad, ja ir ar ko pozitivu dalities.
Un tas ir normali, ne visi velas dalities tik daudz.
Jus saprotat, ka tas ko ig redz ir tikai 5% no realas dzives?
Jautajums ir tikai tas, ko izvelas radit. Dzenite izvelas chikstet, Karlina tikai pozitivos brizhus.

Es ne par strīdiem ar vīru domāju. Bet drīzāk par bērniem. Liekas ka viņa visu tver tā viegli .
15.03.2022 10:58 |
 
Reitings 2013
Reģ: 10.09.2021
Jus meitenes seit vispar esat naivas. Tas, ka Karlina necikst publiski, nenozime, ka necikst un nestridas. Pilnigi noteikti viniem gimene stridi iet uz urraaa, nav dienu dienaa harmonija. Karlina pati teikusi, ka nedalas ar slikto. Dalas tikai tad, ja ir ar ko pozitivu dalities.
Un tas ir normali, ne visi velas dalities tik daudz.
Jus saprotat, ka tas ko ig redz ir tikai 5% no realas dzives?
Jautajums ir tikai tas, ko izvelas radit. Dzenite izvelas chikstet, Karlina tikai pozitivos brizhus.
15.03.2022 10:46 |
 
Reitings 767
Reģ: 18.02.2022
Varbūt viņu draudzība beidzas, jo Karlīna atļāvās kādreiz pateikt ka ar diviem bērniem grūti. 😅 Dzenites prāt grūti ir tikai ar dvīņiem. 😅 vienmēr atcerēšos, ka viņa teica ka ar diviem, maza vecuma starpības bērniem nav tik grūti ka ar dvīņiem utt. 😅
Lai gan pēc karlinas liekas ka viņai ģimene viss tik mierīgi un harmoniski. Ka diez vai kādreiz ir kādam cikstejusi par bērniem.
15.03.2022 10:30 |
 
Reitings 530
Reģ: 16.02.2022
Nez, es neticu, ka par vīru/draugiem izvēlētos rūdītus slepkavas vai mafiozo un par to neko nenojaustu/nezinātu.
Un ja arī atklātos, ka draudzenes vīrs finašu piramīdas zīmē, vai nu zāli tirgo (sorry- nespēju saskatīt neko briesmīgu zālītes tirgošanā)- grūti iedomāties, ka mūsu draudzība izplēnētu, tikai šī iemesla pēc.
Bet man apkārt vienkārši cilvēki un es par sava vīra/draugu amatiem, ienākumu avotiem zinu. Ir jau redzēti arī tādi tandēmi, kur par otra darbu, viņa ģimeni, pagātni neko nezina- tur varbūt var būt pārsteigumi un ņemšanās.
Gan jau viņu draudzībai dabiski pienāca beigas, jo katra attīstijās savā virzienā, bet pēc tam jau var visu ko pievilkt.
15.03.2022 09:31 |
 
Reitings 2013
Reģ: 10.09.2021
Piekritu, storijs bija super neitrals un publiski neko neteica par Karlinu. Jus jau te sadomajat lietas. Kas to lai zina, kas tur starpa noticis.
15.03.2022 09:14 |
 
Reitings 5974
Reģ: 14.02.2021
Tieši tā, tas storijs nebija nekas TĀDS, bet es par visu šo laiku kopumā cik sliktu iespaidu atstājusi viņa. Man liekas, ka viņa ir viena no tām influencerēm, kura izpelnās ANTITOP3. Un ne velti reiz solīja atrast visus te, kas ir forumā, un sodīt policijā par bulying vai ko tādu. Dzene netiek galā ar saviem kompleksiem.
15.03.2022 08:57 |
 
10 gadi
Reitings 407
Reģ: 15.01.2013
Es par šo gadījumu neko tādu nedomāju..nebija nekas tāds, bet kopumā par viņu
15.03.2022 08:19 |
 
Reitings 67
Reģ: 10.03.2022
Es saprotu, ka nevienai te nepatīk Dzenīte, bet pirms pašas norejiet, padomājiet, ko tad viņa tajā strorijā uzrakstīja. Nu nebija tur nekā tāda, lai tagad zākātu to kā viņa izsakās par bijušajām draudzenēm.
Mani arī dzenīte reizēm nokaitina, bet šis noteiekti nebija gadījums, kad par visām varītēm grib "noriet draudzeni" 😁
15.03.2022 08:08 |
 
10 gadi
Reitings 407
Reģ: 15.01.2013
Tak dzenītei visu laiku vajag popularitāti kačāt... Tagad pat tādos apstākļos - lūdzu, jautājiet jautājums utt. Riebīgs, patmīlīgs cilvēks
15.03.2022 08:04 |
 
Reitings 5974
Reģ: 14.02.2021
Ehh, cik žēl, ka to neredzu…JO ARĪ MANI DZENE IR NOBLOĶĒJUSI HAHA! 🙂
Nu ko, lai saka, Dzene ar visām varītēm, zobiem un nagiem cenšas atgūt to interesi kāda par viņu biju, ka mazie piedzima, bet nesanāk…nekādi nesanāk. Pat gatava ex draudzeni publiski apriet. Bet tāda viņa!
15.03.2022 06:49 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Brendija @ 14.03.2022 23:12

Pilnīgi un galīgi nepiekrītu. Ja nu tavs vīrs strādā par žigalo, tev arī ir vienalga, no kurienes viņam pēkšņi uzradās liekie 30 eiro? Tas tiešām tikai liecina par jūsu neuzticību viens otram. Kā var nezināt, kādi ir vīra peļņas avoti? Tik jocīgas jums attiecības... Mums ar vīru ir vienots budžets, un katrs zina, cik daudz un no kurienes iepeld maciņā nauda. Mēs šajā jautājumā esam ļoti vienoti, nevis katrs pats par sevi. Un domāju, ka tā ir vairumam standarta ģimenēs. Tiešām jocīga jums ģimenīte ?

Atbilde ir tajā, ka jums ir vienots budžets. Tiem, kuriem tāds nav, ir pilnīgi vienalga kur pelna, līdz tā nav slepkavība, zādzība vai jebkas cits, kas ir amorāls.
15.03.2022 06:46 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Nē. Ja vien tur nav slepkavības vai kas ļoti nopietns.
Manuprāt katrs dzīvo savu dzīvi. Kāda man daļa kā cits pelna naudu.
15.03.2022 06:30 |
 
Reitings 160
Reģ: 16.12.2021
Nu viņas nevar salīdzināt. Karlīna tiešām liekas ļoti sirsnīga un jauka! Dzene sākumā likās arī forša, kad tikko piedzemdēja, bet tagad baigo augstprātīgo mētā, runas stils storijos, nu kaut kā vispār nav patīkami klausīties… laikam zvaigzni noķērusi 😬⭐️
15.03.2022 00:34 |
 
Patīk
Reitings 648
Reģ: 08.01.2021
Nezinu ko torgo Kramiņas vīrs, bet no malas vērojot , viņu ģimenē ir mīlestība un harmonija. Dzenītes ģimene no malas izskatās pēc totāla instagrama, fake , un cik jau te runāts- dzīvē viņa ir augstprātīga vēsa aita, tāpat kā Agris ir sadomājies no sevis nez ko!
Lai kā arī nebūtu ar Kramiņu un viņas čali, viņi paliks mani favorīti! Ziniet kur var nolasīt ģimenes atmosfēru? Bērnu sejās! Tās nemelo. Un diemžēl Dzenītes bērnos gribēdams nesaskatīsi to mīlestību un dzīvesprieku, kas ir Kramiņas mazo sejiņās. Piekrītat vai nē, bet tāda ir MANA taisnība, un ja šis ko tā Dzenīte tur uzpirdusi tiešām ir par Karlīnu, tad kārtējais čūskulīgais gājiens. Tomēr Karlīna auklēja Dzenītes sīkos, kamēr dzenīte atpūtās no čīkstēšanas kārtējo reizi, lai pēc atpūtas atkal pačīkstētu.
15.03.2022 00:28 |
 
Reitings 160
Reģ: 16.12.2021
Nekas tāds, tikai šis storijs:
https://failiem.lv/f/c7mgvcvws
15.03.2022 00:22 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits