IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 5974
Reģ: 14.02.2021
Una Vītola tagad raud par mobingu. Blje viņa bija VIENA NO TIEM, kas skrēja pie tā lāča. Ar to tas arī viss beidzās. Cik dumja, CIK DUMJA! Labi, ka vismaz lasa forumu un ierobežo bērnam knupīti. Kaut vai nepareizs sakodiens būtu tas mazākais, ko viņam jau tam mazulim ir izdarījusi
02.04.2022 08:27 |
 
Reitings 416
Reģ: 06.03.2022
kapriza__ @ 02.04.2022 08:21
Tev ir skreeni? Atsūti man pm. Noteikti sūdzēšos organizatoriem. Es pati vedu uz turieni ļoti daudz ziedojumus, vācu arī no kolēģiem utt. Likās viss labākā organizācija.
un pashas beigas pa jusu kleitām un kosmētikaam ziedojumiem priecaajas un maalejas mini influencere Agrita😀🤦‍♂️
02.04.2022 08:26 |
 
10 gadi
Reitings 3470
Reģ: 29.01.2009
Khali @ 01.04.2022 21:42
Tādā gadījumā tiešām negods Agritai, un vēl izdzēš storijus vēlāk, lai noslēptu.
Gribētos dzirdēt, kas Agritai par to sakāms!
Tev ir skreeni? Atsūti man pm. Noteikti sūdzēšos organizatoriem. Es pati vedu uz turieni ļoti daudz ziedojumus, vācu arī no kolēģiem utt. Likās viss labākā organizācija.
02.04.2022 08:21 |
 
Reitings 548
Reģ: 23.01.2022
vai kādai ir saglabāti tie agritas story?
02.04.2022 00:34 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
Pipec, Agrita sita zog ziedojumus! 😳
01.04.2022 22:43 |
 
Reitings 116
Reģ: 25.02.2022
Mēs ar ģimeni arī ziedojām, bet tagad jāsāk domāt, vai ukraiņi to vispār ir saņēmuši, vai tādi kā Agrita, netīšām paņēma mājās vai uzdāvināja kādam citam.

Par to nesen aprakstīto atgadījumu, kur piegādātājs tika pieķerts Ukrainas ziedojumu savākšanā (tur bija uz mājām aizvesta laikam ne tikai izsekotā ķivere) - pēc visa trača presē uzņēmums to darbinieku nemaz neatlaida!! Kas man liek domāt, ka, ja viņu atlaistu, viņš izstāstītu, ka to dara visi tajā uzņēmumā, varbūt pat arī vadība, tādēļ viņu paturēja. Es nevaru iedomāties citu iemeslu, kādēļ neatlaida zagli...
01.04.2022 22:12 |
 
Reitings 3845
Reģ: 01.03.2022
Tādā gadījumā tiešām negods Agritai, un vēl izdzēš storijus vēlāk, lai noslēptu.
Gribētos dzirdēt, kas Agritai par to sakāms!
01.04.2022 21:42 |
 
Patīk
Reitings 5042
Reģ: 17.04.2020
Khali @ 01.04.2022 20:57

Ir pelnījuši.
Mēs ar ģimeni arī ziedojām, bet tagad jāsāk domāt, vai ukraiņi to vispār ir saņēmuši, vai tādi kā Agrita, netīšām paņēma mājās vai uzdāvināja kādam citam.
Bet par tām bumbām. Nedaudz jokam. Mana slimā fantāzija iedomājas nobombardētas mājas, vai nakšņošanu metro tuneļos, kur tur SPĀ vannas? Tad jau grumbu krēmam ir labāks darbs.
es tomēr domāju, ka humānā palīdzība šķiro un novirza pēc vajadzības -Harkovā vajaga citas lietas, ko bēgļiem Ļvivā un vēl citādākas lietas lūdz ziedot Latvijā esošie bēgļi.
Protams, visos posmos vajag pirmās nepieciešamības preces, bet tie visi cilvēki ir aizbēguši bez nekā. Lielai daļai pat ķemmes nebija līdzi, nagu šķērīšu, jo tajā brīdī tas nebija nepieciešams un svarīgākais. Bet pienāk brīdis, kad arī tā bumba ir sirdi nomierinoša lieta. Es pati, kad dodos kaut kur, citreiz, kad paredzēti dažādi pasākumi, saprotu, cik daudz dažādu lietu es ikdienā lietoju, kas ir mana rutīna. Šiem cilvēkiem nebija laika un pat nojausmas, kur un uz cik ilgu laiku dodas. Šiem cilvēkiem nav ne dvieļa, ne fēna, ne čību. Bet pats galvenais, šiem cilvēkiem nebija izvēles! 100% viņi nekad nebūtu izvēlējušies bēgt, braukt uz šejieni, ja būtu izvēle viņiem bijusi.
01.04.2022 21:10 |
 
Reitings 3845
Reģ: 01.03.2022
Stenders ziedoja konkrētam mērķim un viss. Kāpēc ukraiņi nebūtu pelnījuši vannas bumbu?
Un tā ir piesavināšanās. Fui.

Ir pelnījuši.
Mēs ar ģimeni arī ziedojām, bet tagad jāsāk domāt, vai ukraiņi to vispār ir saņēmuši, vai tādi kā Agrita, netīšām paņēma mājās vai uzdāvināja kādam citam.
Bet par tām bumbām. Nedaudz jokam. Mana slimā fantāzija iedomājas nobombardētas mājas, vai nakšņošanu metro tuneļos, kur tur SPĀ vannas? Tad jau grumbu krēmam ir labāks darbs.
01.04.2022 20:57 |
 
Patīk
Reitings 5042
Reģ: 17.04.2020
Khali @ 01.04.2022 20:25

Bet tas ir briesmīgi. Neviens nekontrolē, kas notiek ar mantām?
Interesanti, ka kas tāds vispār notiek. Vai daži tur ar ļaunprātīgu nolūku speciāli “piepalīdz”?
Varbūt arī tur ir gana daudz, lai pietiktu, gan pašiem Ukraiņiem, gan darbiniekiem. Bet kopumā, ko Ukraiņi darīs ar smaržīgām ziepēm un vannas bumbām? Es ceru, ka nabadzīgām Latvijas ģimenēm arī tiek šādi ziedots, citādi ukraiņiem tiek tik daudz šikas lietas, negribētos, lai paši latvieši tiktu aizmirsti.
bet nevienam nav liegts šobrīd vākt lietas priekš Latvijas nabadzīgajām ģimenēm! Tikai tie bļāvēji, kas kliedz sobrīd par ukraiņiem, paši nekad nav vākuši priekš latviešiem un nekad arī to nedarīs.
Gribeju teikt, ka tas tāds padomju laiku netikums visu savakt, bet Agrita jau nav tik veca nemaz

Viņas vecāki to darīja gan jau, no tiem gan jau samācījās, ka tas ir ok. Padomju laikos bija attaisnojums un tā ļoti daudziem ļāva uzskatīt par normālu praksi. Šo sērgu daudziem pat trīs paaudzu maiņas neizskaus.
Stenders ziedoja konkrētam mērķim un viss. Kāpēc ukraiņi nebūtu pelnījuši vannas bumbu?
Un tā ir piesavināšanās. Fui.
01.04.2022 20:47 |
 
Reitings 706
Reģ: 16.09.2021
Nu ja tā ir taisnība, ka kaut kas netīšām somā iekritis, tad to sauc vienkārši-par zagšanu. Un indulgenci nevar nopirkt, vedot bēgļus. Tas nedod pamatu zagt.
01.04.2022 20:45 |
 
Reitings 498
Reģ: 20.11.2019
Khali @ 01.04.2022 20:25

Bet tas ir briesmīgi. Neviens nekontrolē, kas notiek ar mantām?
Interesanti, ka kas tāds vispār notiek. Vai daži tur ar ļaunprātīgu nolūku speciāli “piepalīdz”?
Varbūt arī tur ir gana daudz, lai pietiktu, gan pašiem Ukraiņiem, gan darbiniekiem. Bet kopumā, ko Ukraiņi darīs ar smaržīgām ziepēm un vannas bumbām? Es ceru, ka nabadzīgām Latvijas ģimenēm arī tiek šādi ziedots, citādi ukraiņiem tiek tik daudz šikas lietas, negribētos, lai paši latvieši tiktu aizmirsti.

Viņiem tur ir tik daudz saziedots (es par drēbēm tieši), ka viņi dod arī citām Latvijas organizācijām, jo uz ukrainu nemaz tās drēbes vairs neiet. Par citām lietām nezinu, vairāk tās saziedotas lietas tagad ņem bēgļi, kas jau ir ieradušies LV un viņiem jau tieši kāda smaržīga vanna par labu nāktu. Ļoti nesmuki tā ņemt stenders noziedoto un visu vēl atrāda. Gribeju teikt, ka tas tāds padomju laiku netikums visu savakt, bet Agrita jau nav tik veca nemaz
01.04.2022 20:43 |
 
Reitings 775
Reģ: 18.02.2022
Khali @ 01.04.2022 20:25

Bet tas ir briesmīgi. Neviens nekontrolē, kas notiek ar mantām?
Interesanti, ka kas tāds vispār notiek. Vai daži tur ar ļaunprātīgu nolūku speciāli “piepalīdz”?
Varbūt arī tur ir gana daudz, lai pietiktu, gan pašiem Ukraiņiem, gan darbiniekiem. Bet kopumā, ko Ukraiņi darīs ar smaržīgām ziepēm un vannas bumbām? Es ceru, ka nabadzīgām Latvijas ģimenēm arī tiek šādi ziedots, citādi ukraiņiem tiek tik daudz šikas lietas, negribētos, lai paši latvieši tiktu aizmirsti.

Es zinu cilvēku kas arī strādā labdarība un ir ņēmuši lietas arī sev . Man nekad nav licies tas normāli
01.04.2022 20:35 |
 
Reitings 3845
Reģ: 01.03.2022
Dzidra Zupa @ 01.04.2022 20:15

Jā, es arī pamanīju šo. Bet, ja jau Agrita var vienlaicīgi tirgot Krievijas NL un palīdzēt ukraiņiem, tad nekāds brīnums, ja kaut kas netīšām ieslīd somā. Viņai jau Jelgavā ir slava, paņemt Avon produkciju no cilvēkiem un nenorēķināties, tad kliegt, ka grūtnieces nedrīkst aiztikt. Abas ar māsu vienādas.

Bet tas ir briesmīgi. Neviens nekontrolē, kas notiek ar mantām?
Interesanti, ka kas tāds vispār notiek. Vai daži tur ar ļaunprātīgu nolūku speciāli “piepalīdz”?
Varbūt arī tur ir gana daudz, lai pietiktu, gan pašiem Ukraiņiem, gan darbiniekiem. Bet kopumā, ko Ukraiņi darīs ar smaržīgām ziepēm un vannas bumbām? Es ceru, ka nabadzīgām Latvijas ģimenēm arī tiek šādi ziedots, citādi ukraiņiem tiek tik daudz šikas lietas, negribētos, lai paši latvieši tiktu aizmirsti.
01.04.2022 20:25 |
 
Reitings 2664
Reģ: 26.01.2022
Khali @ 01.04.2022 19:40

Es negribu uzsākt baumas.
Agrita ielika story, ka uz turieni atved lielas Stenders kastes un pēc kāda laika viņas skaistuma meistarīte ielika story, ka Agrita atnesa Stenders dāvaniņas pirms procedūras.
Varbūt sakritība, varbūt Agrita pati pirka, nez, man likās, ka varbūt viņiem tur dod, jo agrāk neesmu redzējusi līdzīgus dāvanu storijus. Jocīga sakritība. Sekišķi, ko abi profili tagad ir izdzēsuši šodienas video gan ar pakām gan ar dāvanām!

Jā, es arī pamanīju šo. Bet, ja jau Agrita var vienlaicīgi tirgot Krievijas NL un palīdzēt ukraiņiem, tad nekāds brīnums, ja kaut kas netīšām ieslīd somā. Viņai jau Jelgavā ir slava, paņemt Avon produkciju no cilvēkiem un nenorēķināties, tad kliegt, ka grūtnieces nedrīkst aiztikt. Abas ar māsu vienādas.
01.04.2022 20:15 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Bija jau beztabu sižets kā džeks kurš ved lietas uz Ukrainu piesavinājās moča ķiveri,ko kāds ziedojis. Tā kā nebrīnītos.
01.04.2022 20:13 |
 
Reitings 2264
Reģ: 16.02.2013
Khali @ 01.04.2022 19:40

Es negribu uzsākt baumas.
Agrita ielika story, ka uz turieni atved lielas Stenders kastes un pēc kāda laika viņas skaistuma meistarīte ielika story, ka Agrita atnesa Stenders dāvaniņas pirms procedūras.
Varbūt sakritība, varbūt Agrita pati pirka, nez, man likās, ka varbūt viņiem tur dod, jo agrāk neesmu redzējusi līdzīgus dāvanu storijus. Jocīga sakritība. Sekišķi, ko abi profili tagad ir izdzēsuši šodienas video gan ar pakām gan ar dāvanām!

Aaa, es arī pamanīju, bet neaizdomājos tik tālu. Tiešām jocīgi, ka abām ieraksti pazuduši. Hahahaha. Korupcija visur
01.04.2022 20:07 |
 
Reitings 3845
Reģ: 01.03.2022
blacke @ 01.04.2022 19:23

Es tā kā nesapratu, savāca lietas kuras citi ziedo cilvēkiem Ukrainā?

Es negribu uzsākt baumas.
Agrita ielika story, ka uz turieni atved lielas Stenders kastes un pēc kāda laika viņas skaistuma meistarīte ielika story, ka Agrita atnesa Stenders dāvaniņas pirms procedūras.
Varbūt sakritība, varbūt Agrita pati pirka, nez, man likās, ka varbūt viņiem tur dod, jo agrāk neesmu redzējusi līdzīgus dāvanu storijus. Jocīga sakritība. Sekišķi, ko abi profili tagad ir izdzēsuši šodienas video gan ar pakām gan ar dāvanām!
01.04.2022 19:40 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Khali @ 01.04.2022 17:47
Nedaudz uz pozitīvās nots. Tur kur Agrita strādā brīvprātīgajos, lai palīdzētu Ukraiņiem nogādāt mantas. Nav nemaz tik slikti. Var paši tikt pie daudzām foršām lietām. Šodien tikuši pie Stenders kosmētikas. Pašiem pērkot tas izmaksātu daudz.

Es tā kā nesapratu, savāca lietas kuras citi ziedo cilvēkiem Ukrainā?
01.04.2022 19:23 |
 
Reitings 4733
Reģ: 20.08.2021
Bjork @ 01.04.2022 18:59
kad sikais paaugas, lai pastāsta viņa, kur bija un kas ar to lāci notika un kāpēc. Nu, jo sīkajam patīk tak dzīvnieki, lai zin visu stāstu.

Žēl par to lāci gan!
Stulbi ir tie cilvēki, kuri neieklausās speciālistos! Smadzeņu vieta tukši salmi
01.04.2022 19:21 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits