IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 16774
Reģ: 16.04.2023
Par Andžas One:Zero matu kopšanas produktiem runājot. Tieši matu eļļa man iekrita acīs.
"Eļļa matu galiņiem ar jojoba eļļu un vitamīnu E"
Tas jau nekas, ka jojoba eļļā (kas patiesībā ir vaska esteris, bet tautā tiek saukts par eļļu) jau dabīgi vitamīns E ir ļoti lielā daudzumā kā arī citas vērtīgas sastāvdaļas.
Jojoba eļļas molekulas ir ļoti mazas, tāpēc labi iesūcas un neatstāj taukainu kārtu. Šī eļļa arī ir ļoti vērtīga taukainas sejas ādas īpašniecēm, ideāla eļļa ādai ap nagiem utt Iesaku palasīt par šo lielisko eļļu un pamēģināt!
Man interesē Andžas jojobas eļļas pilnais sastāvs un, protams, cena.
11.06.2023 11:39 |
 
Reitings 753
Reģ: 29.05.2023
SantaClub @ 11.06.2023 11:39
Par Andžas One:Zero matu kopšanas produktiem runājot. Tieši matu eļļa man iekrita acīs.
"Eļļa matu galiņiem ar jojoba eļļu un vitamīnu E"
Tas jau nekas, ka jojoba eļļā (kas patiesībā ir vaska esteris, bet tautā tiek saukts par eļļu) jau dabīgi vitamīns E ir ļoti lielā daudzumā kā arī citas vērtīgas sastāvdaļas.
Jojoba eļļas molekulas ir ļoti mazas, tāpēc labi iesūcas un neatstāj taukainu kārtu. Šī eļļa arī ir ļoti vērtīga taukainas sejas ādas īpašniecēm, ideāla eļļa ādai ap nagiem utt Iesaku palasīt par šo lielisko eļļu un pamēģināt!
Man interesē Andžas jojobas eļļas pilnais sastāvs un, protams, cena.

Man, piemēram, tie produkti neinteresē. It kā saprotu, ka jāatbalsta jaunie uzņēmēji utt., bet es vienkārši neesmu eksperimentu cilvēks, man ir matu kopšanas produkti, kuriem uzticos, man ne pārāk patīk izmēģināt jaunas lietas, ja esošais produkts mani vairāk kā apmierina.
11.06.2023 11:48 |
 
Reitings 16774
Reģ: 16.04.2023
Merilda @ 11.06.2023 11:48

Man, piemēram, tie produkti neinteresē. It kā saprotu, ka jāatbalsta jaunie uzņēmēji utt., bet es vienkārši neesmu eksperimentu cilvēks, man ir matu kopšanas produkti, kuriem uzticos, man ne pārāk patīk izmēģināt jaunas lietas, ja esošais produkts mani vairāk kā apmierina.

Es tevi lieliski saprotu! Lai pirktu, man arī neinteresē, bet sastāvs gan interesē.🤓 Diezgan ilgs laiks tika ieguldīts šo produktu izveidē, gaidu ko ļoti wow.😄
11.06.2023 11:52 |
 
10 gadi
Reitings 2799
Reģ: 29.01.2009
Par to, ka Juta savu Amerikas sapni mīl vairāk par visu, es arī esmu ļoti pārliecināta.
Par bērniem - nu tur ir jā, visādi. No vienas puses gadi, bet no otras - vēlreiz atgādināšu Ladybird gadījumu. Nekad neviena ASV tiesa latvietes pusē nenostāsies, lai cik laba māte būsi. Varēsi savus bērnus uz stundiņu nedēļā redzēt konflikta gadījumā.
11.06.2023 12:11 |
 
Reitings 121
Reģ: 31.10.2022
Kenty @ 11.06.2023 10:40
ir arī tādi kadri ,kas pie viendzimuma bērniem patstavigi piekasās, ka vajag otru dzimumu arī?Man personigi ir 3 dēli un es esu atklausijusies,ka puikām vajag māsiņu.Lidzz besim jau?Tas nekas ,ka tas būtu ceturtais un visi jauzaudzina jaizskolo un jaapgērb.Tagad pieklusuši ,bet man pat cilvēkos negribejās iet ar savu bandu,vienmer kads piesienas

Cik saprotu tevi. Pie manis piekasās ar citu, kad tad būs otrs bērns?
Tjipa 1 bērns neskaitās bērns un ir nepilnvērtīgi, ja tev ir tikai 1 un negribi vairāk??
Arī jau izbesīja ar to uzbāšanos, ka 1 neskaitās un obligāti gaida vēl.
11.06.2023 12:20 |
 
Reitings 790
Reģ: 16.01.2023
Zebradivi @ 11.06.2023 09:03

Paskaties uz Kačiņu ex Saulieti. Esmu pārliecināta , ka viņai viņas gandriz 40 pietiktu enerģija vel vismaz divus izauklēt. Tā kā , stāsts nav par vecumu, bet par cilveku . Tev ieteiktu vitamīnus palietot!?

Tusiem un izklaidēm viņai ir daudz enerģija, tam nevar nepiekrist, bet ja būtu jārūpējas tikai par zīdaini, tad šaubos vai tā būtu.
11.06.2023 12:50 |
 
10 gadi
Reitings 93
Reģ: 09.03.2014
Kas noticis ar Miglāni? Pēdējos foto pavisam neizskatās pēc sevis vairs. Filleri? Velk uz 40 gadiem.
Nav nekas pret mākslīgo skaistumu, bet viņa liekās aizgājusi par tālu.
11.06.2023 13:00 |
 
Reitings 7450
Reģ: 09.09.2021
Juta apprecējās ar Juri tikai, lai paliktu Amerikā un, lai parādītu Gintam, ka viņas vērtība nav tik zema kā viņš domāja. Nekādi bērni ar Juri viņai nebūs. Tāpat ātri vien izšķirsies.
11.06.2023 13:23 |
 
Reitings 54
Reģ: 06.10.2021
Danuta @ 11.06.2023 13:23
Juta apprecējās ar Juri tikai, lai paliktu Amerikā un, lai parādītu Gintam, ka viņas vērtība nav tik zema kā viņš domāja. Nekādi bērni ar Juri viņai nebūs. Tāpat ātri vien izšķirsies.

Kādi ekstrasenci te savākušies🤦‍♀️ Ar tādu pārliecību ko tādu teikt..Juta smietos, ja lasītu
11.06.2023 13:31 |
 
Reitings 6661
Reģ: 14.12.2022
Danuta @ 11.06.2023 13:23
Juta apprecējās ar Juri tikai, lai paliktu Amerikā un, lai parādītu Gintam, ka viņas vērtība nav tik zema kā viņš domāja. Nekādi bērni ar Juri viņai nebūs. Tāpat ātri vien izšķirsies.
Es tā īsti nesaprotu kas vainas tam Jurim, ka te dažas uzskata, ka viņu mīlēt nav iespējams, bet tikai Ameriku😳 Nu tak smuks vīrietis! Vai tad Gintam viņai bija kas jāpierāda, tak šķirties viņa gribēja ne Gints, viņš pats to ir apstiprinājis. Vai domājat, ka ar to Gintu viņai bija baigā medusmaize? Nu tak nebija gan.
11.06.2023 13:42 |
 
Reitings 3779
Reģ: 10.01.2023
Gardenia @ 11.06.2023 13:42
Es tā īsti nesaprotu kas vainas tam Jurim, ka te dažas uzskata, ka viņu mīlēt nav iespējams, bet tikai Ameriku? Nu tak smuks vīrietis! Vai tad Gintam viņai bija kas jāpierāda, tak šķirties viņa gribēja ne Gints, viņš pats to ir apstiprinājis. Vai domājat, ka ar to Gintu viņai bija baigā medusmaize? Nu tak nebija gan.
vai ne? Izskatās, ka Gintam ar Jekaterinu patiesībā ar nav nekāda medusmaize. Ātri palika stāvoklī un viss.
Tāds interesants raksturs viņam ir
11.06.2023 13:47 |
 
Reitings 6661
Reģ: 14.12.2022
IceCream @ 11.06.2023 12:11
Par to, ka Juta savu Amerikas sapni mīl vairāk par visu, es arī esmu ļoti pārliecināta.
Par bērniem - nu tur ir jā, visādi. No vienas puses gadi, bet no otras - vēlreiz atgādināšu Ladybird gadījumu. Nekad neviena ASV tiesa latvietes pusē nenostāsies, lai cik laba māte būsi. Varēsi savus bērnus uz stundiņu nedēļā redzēt konflikta gadījumā.
IceCream @ 11.06.2023 12:11
Par to, ka Juta savu Amerikas sapni mīl vairāk par visu, es arī esmu ļoti pārliecināta.
Par bērniem - nu tur ir jā, visādi. No vienas puses gadi, bet no otras - vēlreiz atgādināšu Ladybird gadījumu. Nekad neviena ASV tiesa latvietes pusē nenostāsies, lai cik laba māte būsi. Varēsi savus bērnus uz stundiņu nedēļā redzēt konflikta gadījumā.
Kādi tad viņai gadi😳 Nez kā Lady bird tagad klājās? Tur jau tā nelaime, ka viņa apdzemdējās pirms tika sakārtotas darba atļaujas un visi dokumenti😢Tādēļ tiesa par bērniem nostājās tikai un vienīgi vīra pusē pat satikt nedrīkstēja. Te izskatās daudzas priecātos, ja Juta darītu tāpat, bet viņai izskatās prātiņa drusku vairāk, loti grib to visu sakārtot. No kā toreiz Ladybird vispār dzīvoja, strādāt nedrīkstēja, dzīvot nebija par ko, advokātu noalgot nevarēja un vēl dabūja cietumā pasēdēt🙈 Vai tišām daļa te Jutu grib pakļaut tādam riskam?
11.06.2023 13:57 |
 
Reitings 7450
Reģ: 09.09.2021
Juta kurai interesē rich and luxury lifestyle tā uzreiz pārmetās uz treileriem un kaut kādu zivju makšķerēšanu. Neesmu ekstrasenss, bet tādas detaļas kā izdabāšana Jurim ir redzamas. Ātrās un sasteigtās kāzas kur Jurim nav pat nogriezti mati izskatījās vnk smieklīgi. Juta ļoti labi saprata, ka jāiet uz pilnu banku. Domājat, ja Juris būtu parastais latvietis Jutiņa uz viņu mestu aci? Tak nē. Viņu vada savtīgas intereses.
11.06.2023 14:02 |
 
Reitings 6661
Reģ: 14.12.2022
Vārdotāja @ 11.06.2023 13:47
vai ne? Izskatās, ka Gintam ar Jekaterinu patiesībā ar nav nekāda medusmaize. Ātri palika stāvoklī un viss.
Tāds interesants raksturs viņam ir
Jā par raksturu taisnība, intervijas šad tad tādas pabriesmīgas tieši viņa spriedelējumi. Liels egoists un sevī samīlējies narciss tā vismaz šķiet, cik dzirdēts bija arī pa kreisi pašļūkt mīl. Ar to Jeļenu tāda pat vien izrādīšanās kā ar Jutu, diezgan pretīgi bija klausīties kā viņš pa visu LV bazūnē, ka sanāca neplānots bēbis, bet esot izlēmis, ka jāpatur. Nu lupata, ne vīrietis.
11.06.2023 14:03 |
 
10 gadi
Reitings 711
Reģ: 14.06.2011
Meitenearputniem @ 11.06.2023 11:34
itkā viņa baigi audzinātu jau esošās divas ?????‍♀️

Es gan par Saulieti kā par māti neko sliktu nevarētu teikt. Viņa bērnus vienmēr vadājusi pa visiem pulciņiem, dziedāšanām, akrobātikām, skolām. Pati bijusi un sēdējusi klāt sacensībās un pat tērpus šuvusi kā nesen izteicās.
Meitenes tagad tīnes/gandrīz tīnes, kas nav tas vieglākais vecums, bet lai vai kā- tomēr “savāc” viņas. Par viņu kā personību kopumā neesmu sajūsmā, bet māte viņa galīgi nav slikta. Mans viedoklis.
11.06.2023 14:09 |
 
Reitings 54
Reģ: 06.10.2021
Danuta @ 11.06.2023 14:02
Juta kurai interesē rich and luxury lifestyle tā uzreiz pārmetās uz treileriem un kaut kādu zivju makšķerēšanu. Neesmu ekstrasenss, bet tādas detaļas kā izdabāšana Jurim ir redzamas. Ātrās un sasteigtās kāzas kur Jurim nav pat nogriezti mati izskatījās vnk smieklīgi. Juta ļoti labi saprata, ka jāiet uz pilnu banku. Domājat, ja Juris būtu parastais latvietis Jutiņa uz viņu mestu aci? Tak nē. Viņu vada savtīgas intereses.

Man tieši otrádāk liekas, ja esi samilejies, tad esi gatavs darīt jebko ar otru cilvēku. Ari pamakškeret ir sava romantika, ja esi ar cilvēku, kurš tev tiešam patik😁 tak apnīk tas luxury vienmēr un visur. Vajag dażàdibu, lai ir interesanti.
11.06.2023 14:12 |
 
Reitings 6661
Reģ: 14.12.2022
Danuta @ 11.06.2023 14:02
Juta kurai interesē rich and luxury lifestyle tā uzreiz pārmetās uz treileriem un kaut kādu zivju makšķerēšanu. Neesmu ekstrasenss, bet tādas detaļas kā izdabāšana Jurim ir redzamas. Ātrās un sasteigtās kāzas kur Jurim nav pat nogriezti mati izskatījās vnk smieklīgi. Juta ļoti labi saprata, ka jāiet uz pilnu banku. Domājat, ja Juris būtu parastais latvietis Jutiņa uz viņu mestu aci? Tak nē. Viņu vada savtīgas intereses.
Kuram tad nepatīk turīgs dzīvesveids? LV tak tomēr prata sevi apgādāt un uzturēt Gints tak viņu nepabalstīja. USA ar savu permanento viņa tāpat labi nopelnīs pati. Sasteigtas kāzas kuras jānoslēdz 3 mēn laikā, nebūs nekādas sasteigtās nav jau 3 dienas! No kurienes tik cacīgs priekšstats par Jutu, ka viņa nevarētu padzīvot labiekārtotā treilerī un paceļot. 4 uz koferiem manuprāt bija viena no sakarīgākajām dalībniecēm īpaši uz Samantas fona. Kādēļ viņai būtu vajadzīgs parastais nabaga Latvietis, ja pati ir skaista, kopta, gudra un ļoti turīga. Mana draudzene permanentā meikapa meistare pelna no pelna no 600 eur dienā par mazāku summu ņem vienkārši brīvdienu, jānomaksā tikai kabineta īre līdz 1000 eur mēnesī un tāpat skaidrs, ka par lielu daļu netiek maksāti nodokļi. Labs meistars pelna vismaz 10 000 mēnesī tuvāk jau velk pie piecpadsmitnieka. Iedomājies kā viņai vispār Gintam vēl bija jāirdabā!
11.06.2023 14:18 |
 
Reitings 7450
Reģ: 09.09.2021
Neapšaubu jūsu viedokļus, bet tur nav nekāda lielā love. Juta pirms Jura bija teikusi ka vēlas nokļūt Amerikā. Dabūja iespēju, malace. Tikai nevajag likt savā IG, ka tik ļoti mīl Juri utt. Jo tak ir redzams ka tā nav.
11.06.2023 14:25 |
 
Reitings 54
Reģ: 06.10.2021
Danuta teksts @ 11.06.2023 14:25[/quote
Smiekligakais, kamer mes te aprunajam Jutu, vina tiesam ir laimiga sava Amerika, iekarto maju, celo, atpusas, bauda dzivi, sporto, ir skaista un laimiga 😁😁😁
11.06.2023 14:39 |
 
10 gadi
Reitings 7598
Reģ: 29.09.2009
Vispār Andžas pasākumā ļoti maz skaistuma nišas pārstāvju un influenceru. Vai neviens negribēja nākt vai nebija uzaicināti.
11.06.2023 14:52 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits