IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
IceCream @ 10.06.2023 23:39
Kārtējās sniegpārsliņu paaudzes piemērs. Neviens tizli nejokos par zināmu diagnozi, bet ja izvēlies ciest klusējot, nevis izrunāt, tad, jā, šis temats ir mūžīgs un cilvēki par to runā.
Man personīgi, kas kremta. Es kaut kā caur vienu jaunāku draudzeni biju satusējusi ar vienu kompāniju, kur visi tādi pajauni, hobija līmeņa tikšanās. Bērns piedzima man pirmajai, tad nu tur bija kaudzīte, kas visādu childfree un "besī bērneļi" filosofiju dzina, kad es ar savu bērnu nācu uz pasākumiem. Vai ar savilktu pieri skatījās, ja nu manējais viņu smalkajā dzīvoklī soli paspēra. Tagad pēc pāris gadiem kažoki visiem uz otru pusi pārmesti, katram savi, un tad pie manis gan spiežas tā kā ziloņi trauku veikalā un lipīgām rokām, kamēr jaunie vecāki kā uz brīnumu skatās.
Līdz ar to es visai skeptiski skatos uz kaut kādiem paziņojumiem, īpaši no kaut kādiem influenceriem.

Tev kad, piemēram, ir mēnešreizes, tādas sāpīgas un neesi omā, arī ej izrunā ar visiem, lai zina, ko sagaidīt? Varbūt muļķīgs piemērs, bet domu saprati.
Nu lūk. Tāpat arī ar bēbīšjautājumiem. Kapēc citiem jāzina vai cits pāris cenšas tikt pie bērna, necenšas tikt, nav mēģinājuši, vai mēģinājuši pārāk daudz? Kāda kuram ir daļa gar otra reproduktīvo sistēmu? Kapēc man, kā sievietei, jājūt tāds kā pienākums dzemdēt un nosodijums, ka tik vēlu? Man liekas, ka katram ir tas savs laiks, savas domas, sajūtas par dzīvi un tās procesiem. Ne visi var, ne visi grib un raujas bērnus taisīt. Un nav jāzina visiem, tieši kapēc šai nav vel bērnu, jo kas tad no tā info mainās? Pie sliktākā scenārija "ai cik man žēl, nu lai jums veicas"? Pie labākajiem mēs jau visi zinam šos "nu, nu, tu skaties, tu vel jauna. Vēlāk būs daudz grūtāk gan iznēsāt, gan pašai audzināt". Tas ir privātas dabas jautājums, gluži tāpat kā citi.
11.06.2023 06:26 |
 
Reitings 3508
Reģ: 10.12.2022
Jautājums Jutai bija stulbs, tas normāliem cilvēkiem ir skaidrs, bet viņa taču pati nolēma iekomentēt, ja negribētu atbildēt, tad noignorētu. Pirmstam viņai par šo tēmu cepiena nebija, kad uz līdzīgu jautājumu atbildēja ar tiem 3 bērniem.
Vienkārši ir jāsaprot, ka tām Holivudas zvaigznēm kas tagad dzemdē 50 gados ir ļoti daudz naudas un viņas tiem bērniem pakaļ neskraidīs un pamperus nemainīs. Man ir 30 un viens bērns, lai arī ieņēmu "dabiski" un dzemdēju "dabiski" bija dažnedažādas aizķeršanās un problēmas, kuras tomēr prasīja iejaukšanos, un es esmu "vesela" kā teikt.
Padomju savienībā nebija seksa un mēnešreižu un tā, to visu klusēšanu mantojam joprojām un klusībiņā ciešam, kad ir spontānais aborts vai nesanāk pie bērna tikt, a izrādās tas ir ļoti sastopami. Par to ir labi runāt, kaut vai anonīmi, cik tas ir grūti, tāpēc popularizēt viedokli, ka 50 gādīgās dzemdē un viss ir forši, nu vajag padomāt divreiz par tiem riskiem un vai tai Hilarijai gadījumā nav sasaldētas olšūnas, kuras nav gluži 50 gadus vecas
11.06.2023 07:04 |
 
Reitings 2333
Reģ: 20.09.2022
Nesen Anete Atkal formā rakstīja, ka abi bērni ilgi gaidīti, jo ieņemti ar IVF palīdzību. Bet nesanāca ar pirmo reizi, tā kā nervi arī patērēti, tas nav tik viegli!!
11.06.2023 08:32 |
 
Reitings 2333
Reģ: 20.09.2022
iVF izdošanās procents, ja nemaldos tikai 30%
11.06.2023 08:40 |
 
Reitings 790
Reģ: 16.01.2023
Es nevarētu sevi iedomāties kā mammu 40+ gados. Pirmām kārtām nav jau arī iekšā vairs tik daudz jaudas kā jaunākos gados. Tās pašas celšanās pa naktīm, vēlāk iešanas uz laukumiņiem utt.
Man jau 26 gados ar bērnu ir dienas, kad vienkārši nav spēka, jo enerģija ir izsūkta
11.06.2023 08:45 |
 
Reitings 1428
Reģ: 13.09.2021
Dita.D @ 11.06.2023 08:45
Es nevarētu sevi iedomāties kā mammu 40+ gados. Pirmām kārtām nav jau arī iekšā vairs tik daudz jaudas kā jaunākos gados. Tās pašas celšanās pa naktīm, vēlāk iešanas uz laukumiņiem utt.
Man jau 26 gados ar bērnu ir dienas, kad vienkārši nav spēka, jo enerģija ir izsūkta

Paskaties uz Kačiņu ex Saulieti. Esmu pārliecināta , ka viņai viņas gandriz 40 pietiktu enerģija vel vismaz divus izauklēt. Tā kā , stāsts nav par vecumu, bet par cilveku . Tev ieteiktu vitamīnus palietot!😀
11.06.2023 09:03 |
 
10 gadi
Reitings 7598
Reģ: 29.09.2009
Kā Jums OneZero atklāšana?
11.06.2023 09:12 |
 
Reitings 3508
Reģ: 10.12.2022
Zebradivi @ 11.06.2023 09:03

Paskaties uz Kačiņu ex Saulieti. Esmu pārliecināta , ka viņai viņas gandriz 40 pietiktu enerģija vel vismaz divus izauklēt. Tā kā , stāsts nav par vecumu, bet par cilveku . Tev ieteiktu vitamīnus palietot!?

Būtu tādi apstākļi enerģija, protams, pietiktu. Bet celšanās pa naktīm, krūtsbarošana, ja gribas būt klātesošai mātei, tas atstāj diezgan lielu nospiedumu pirmos bērna gadus. Sejas ādai arī nenāk par labu, ja kas :)
11.06.2023 09:13 |
 
Reitings 4903
Reģ: 27.03.2023
Pārlasīju komentārus un pie dažiem diezgan sakarīgiem ir tik daudz mīnusiņu salikti. Tā it kā tā būtu kaut kāda TABU tēma vai vispār jāaizliedz ar likumu runāt par bērniem. Man šķiet, ka ir tādas, kas vienkārši jau pašā startā ienīst bērnu tēmu un tās sievietes, kuras ir izvēlējušās būt par mammām.
Īstenībā diezgan skumji, ja runā tieši par attieksmi par bērnu tēmu kā tādu, tas tikai veicinās childfree domāšanu. Cik sievietes tiek intervētas un visas kā viena saka, ja paliktu stāvoklī taisītu abortu vai jau 22 gados grib sevi sterilizēt.
11.06.2023 10:01 |
 
Reitings 330
Reģ: 07.10.2022
la femmina @ 11.06.2023 09:12
Kā Jums OneZero atklāšana?
kaut kāds krievušku tusiņš 🤮
11.06.2023 10:04 |
 
Reitings 403
Reģ: 14.01.2020
Es arī savos 40+ nevaru iedomāties mammošanos..nevaru vietā vairāk ir negribu. Man ir 2 superīgi pusaudžu un negribu vairs vazāties pa bērnu dārzu svētkiem un sapulcēm, ņemties ar nīdēšanu, nakts celšanos, negribu vairs pauzi savā karjerā, gribu brīvi justies kā tagad - ceļot un vairāk vai mazāk diezgan daudz atļauties rēķināties ar to, ko gribu pati. Jo bērni patstāvīgi, paši daudz kur tiek, iet, dara. Ļoti izbaudu šo dzīves laiku - nauda nāk, pieredze ir, zināšanas un stabilitāte arī.
11.06.2023 10:05 |
 
Reitings 3685
Reģ: 15.11.2022
Kāpēc visi tik dikti visiem uzspiež dzemdēšanu un tos bērnus? Ja, man nepatik berni, neuzrunā vispār, virs to apzinās un respektē! Man lielāka mīlestība ir pret dzivniekiem! UN LOTI LABI, ka es un vēl daudzas KĀ ES to saprot un apzinas un nedzemdē.. mazāk pasaulē būs nelaimīgu sieviešu un nelaimīgu bērnu.
11.06.2023 10:13 |
 
Reitings 1290
Reģ: 25.01.2023
HARDLUXURY @ 11.06.2023 10:13
Kāpēc visi tik dikti visiem uzspiež dzemdēšanu un tos bērnus? Ja, man nepatik berni, neuzrunā vispār, virs to apzinās un respektē! Man lielāka mīlestība ir pret dzivniekiem! UN LOTI LABI, ka es un vēl daudzas KĀ ES to saprot un apzinas un nedzemdē.. mazāk pasaulē būs nelaimīgu sieviešu un nelaimīgu bērnu.
ir arī tādi kadri ,kas pie viendzimuma bērniem patstavigi piekasās, ka vajag otru dzimumu arī😁Man personigi ir 3 dēli un es esu atklausijusies,ka puikām vajag māsiņu.Lidzz besim jau😁Tas nekas ,ka tas būtu ceturtais un visi jauzaudzina jaizskolo un jaapgērb.Tagad pieklusuši ,bet man pat cilvēkos negribejās iet ar savu bandu,vienmer kads piesienas
11.06.2023 10:40 |
 
Reitings 9221
Reģ: 06.07.2022
Valdet @ 11.06.2023 02:21
Noskatījos Andra Kiviča raidījumu ar Dāvidu Krūmiņu, nu protams ar Yanu izšķīrušies. Bet izrādās viņam divi bērni, meita 12 gadi, dēls 6 gadīgs. Wtf un netiekas ar viņiem, jo neļaujot abas mammas. Likās, ka nav tik traki ar šito džeku, ka kkas sakarīgs tur ir, bet šis tāds red flag pamatīgs.

Vēl jau arī tas, ka noziedznieks, turklāt ar recidīvu. Un runā par to tā, it kā zagt būtu kāda jautra ballīte. Savus bērnus neaudzina, lepojas, ka ir no iekārojamā franču leģiona, kas pēc būtības tādus "vagneriešus" audzina, un vispār nav spējīgs emocionāli saistīties ar kādu. Man viņš atgādina kaut kādu mankurtu, lai dies piedod. Derdzīgs tips, lai gan harisma viņam piemīt.
11.06.2023 10:50 |
 
Reitings 6662
Reģ: 14.12.2022
HARDLUXURY @ 11.06.2023 10:13
Kāpēc visi tik dikti visiem uzspiež dzemdēšanu un tos bērnus? Ja, man nepatik berni, neuzrunā vispār, virs to apzinās un respektē! Man lielāka mīlestība ir pret dzivniekiem! UN LOTI LABI, ka es un vēl daudzas KĀ ES to saprot un apzinas un nedzemdē.. mazāk pasaulē būs nelaimīgu sieviešu un nelaimīgu bērnu.
Pilnībā piekrītu tieši uzspiež ar savu subjektīvo viedokli par dzemdēšanu! Tas, ka pateica grib 3 bērnus nenozīmē, ka viņai viņus tiešām vajag!🙈 Es gribu 3 kaķus, bet tas tak nenozīmē, ka ņemšu viņus un man viņi būs! Vēl trakāk pat nesaprot, ka viņai tos bērnus tagad nedrīkst kamēr visi papīri nav nokārtoti, viņi tak manuprāt pat nav iekārtojušies vietā uz patstāvīgu dzīvi, ja nemaldos nesen tikai izlēma kurā štatā dzīvos. Noteikti arī drusku grib padzīvot sev. Var būt kāda zina cik tam Jurim gadi? Viņš tak ir jau bijiss vienreiz precējies, var būt jau ir kāds bērns?
11.06.2023 10:51 |
 
Reitings 6662
Reģ: 14.12.2022
Kenty @ 11.06.2023 10:40
ir arī tādi kadri ,kas pie viendzimuma bērniem patstavigi piekasās, ka vajag otru dzimumu arī?Man personigi ir 3 dēli un es esu atklausijusies,ka puikām vajag māsiņu.Lidzz besim jau?Tas nekas ,ka tas būtu ceturtais un visi jauzaudzina jaizskolo un jaapgērb.Tagad pieklusuši ,bet man pat cilvēkos negribejās iet ar savu bandu,vienmer kads piesienas
Tur jau tā nelaime mums apkārtējie daudz labāk zina kādus un cik bērnus citiem vajag un kādā vecumā😢 Es teiktu galīgi aptrakušas 🙈 It kā viņai 33 gados pēdējais vilciens gar degunu šodien aizies. Pēc dažiem gadiem būs daudz grūtāk utt., nu tādas zinātājas atradušās🤔 kas zina var būt būs aukles priekšā pakaļā!
11.06.2023 11:00 |
 
Reitings 6002
Reģ: 17.03.2023
Merilda @ 10.06.2023 22:43
Es vispār nesaprotu to Andžas produktu. It kā raksta, ka naturālām sastāvdaļām, bet viss IG konts kliedz pēc kkāda lēta glamūra un kiča, modeles izskatās pārkrāsotas un nedabīgas, man tas nesaistās ne ar ko naturālu. Piemēram, ja salīdzina ar Madaras kosmētiku. Vispār dīvaini, ka to tagad reklamē Nīmane ar savām Kivičlienes tipa skropstām un neveiksmīgi tetovētajām uzacīm. Tas tā - ja runājam par zīmola tēlu ?

Izskatās pēc baigā aliexpress.
11.06.2023 11:06 |
 
Reitings 2074
Reģ: 10.09.2021
Andžas one zero - ja produkti tiešām būs super, tad arī par augstu cenu labi aizies. Ja nekas īpašs, tad neaizies. Te pat nav liela nozīme kā izskatās, kas tirgo utt, viss atkarīgs no produkta, kā patiks sievietēm.
11.06.2023 11:13 |
 
Reitings 2074
Reģ: 10.09.2021
Jā, Dāvidam pirmdien ar Džili iznāks raidījums youtubē, varēs paklausīties. Man liekas viņam ir kkādas nepmanītas veselības problēmas, hiperaktivitāte vai kaut kas cits.. vai tomēr vecāki ļoti maz uzmanības pievērsa viņam, ka tāds iznākums jau bērnam esot. Es ticu, ka cilvēki var mainīties… bet tas kā atbildēja par tiem bērniem, nu baigi. Acīmredzami, viņš vispār pa lielam nevienu no savien bērniem nav saticis, tāpēc atbildības sajūta nav. Iebāž galvu smiltīs, lai nebūtu jādomā par emocionālo piesaisti.
11.06.2023 11:19 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
Zebradivi @ 11.06.2023 09:03

Paskaties uz Kačiņu ex Saulieti. Esmu pārliecināta , ka viņai viņas gandriz 40 pietiktu enerģija vel vismaz divus izauklēt. Tā kā , stāsts nav par vecumu, bet par cilveku . Tev ieteiktu vitamīnus palietot!?
itkā viņa baigi audzinātu jau esošās divas 🤣🤣🤣🤦🏻‍♀️
11.06.2023 11:34 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits