IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Andreevna @ 19.11.2022 23:16

Vai dieniņu, nu skrambiņa tur, nu un? Rīt sadzīs un būs viss skaisti. Mani nagi uzreiz pēc procedūras ARĪ ir pietūkuši un sarkani. Jūs tā sakiet, it kā nekad jums nav taisīti nagi? Vai visas no salona izejat laukā ar tādiem, it kā jau nedēļu ar viņiem staigājat? Tas ir tas pats, kas pēc sejas tīrīšanas pateikt, ka ir bijis nekvalitatīvs meistars, ka seja sarkana un pietūkusi. Var taču redzēt, ka nagi svaigi kā sataisīti, nevis tādi jau nedēļu. Un vispār man liekas, ka tas sarkanums ir vairāk no sala, nevis no manikīres? Vismaz izskatās, ka tie pirksti ir ļoti nosaluši.

Es pirmkārt nerunāju par sarkaniem pirkstiem. Turklāt pat ja tie ir no manikīra, meistars tiešām slikts. Zinot, ka viņa liek regulāri nagus, nevajadzētu pirkstiem izskatīties samocītiem kā pēc pirmās reizes. Es pati ejot pie savas meistares jau gadiem redzu atšķirību kā viņa lika pirms izgāja kursus un kā liek tagad. Milzīga atšķirība! Un tāda ir tikai tad, kad cilvēks grib augt un būt labāks darbā, ko dara. Skrambiņas gadās. Arī man dažreiz, jo visi esam cilvēki un es nenormāli asiņoju caur pirkstiem. Bet pat man reti gadās, ka uzrauj ādu. Turklāt paskaties kā manikīrs ir nostrādāts kur ir kutikulas.
20.11.2022 03:34 |
 
Patīk
Reitings 703
Reģ: 10.05.2016
Andreevna @ 19.11.2022 23:16

Vai dieniņu, nu skrambiņa tur, nu un? Rīt sadzīs un būs viss skaisti. Mani nagi uzreiz pēc procedūras ARĪ ir pietūkuši un sarkani. Jūs tā sakiet, it kā nekad jums nav taisīti nagi? Vai visas no salona izejat laukā ar tādiem, it kā jau nedēļu ar viņiem staigājat? Tas ir tas pats, kas pēc sejas tīrīšanas pateikt, ka ir bijis nekvalitatīvs meistars, ka seja sarkana un pietūkusi. Var taču redzēt, ka nagi svaigi kā sataisīti, nevis tādi jau nedēļu. Un vispār man liekas, ka tas sarkanums ir vairāk no sala, nevis no manikīres? Vismaz izskatās, ka tie pirksti ir ļoti nosaluši.

Par kādu skrambiņu runā? Asiņainas, sagrieztas kutikulas. Un tā katru reizi pēc manikīra.
Kā tas var šķist ok? Man tas uzreiz ir Red flag. Ja speciālists neprot apstrādāt kutikulas, tad diez vai spēj parūpēties par sterilu vidi instrumentiem. Visdrīzāk dabūsi gan manikīru, gan hepatītu, bet būsi ietaupījusi 10 EUR.✌️
20.11.2022 08:40 |
 
Patīk
Reitings 2988
Reģ: 09.08.2016
Meitenes, kurām liekas,ka Karadžanas pirkstiem ir nieka skrambiņa - attopieties! Tā ir jūsu veselība! Pārgrieztas kutikulas gandrīz katram pirkstam nav norma.
Neticu,ka meistars, kurš veic šādu manikīru strādā kabinēta (salonā), kur visas dezinfekcijas un sterilizācijas normas tiek ievērotas.
20.11.2022 09:02 |
 
Reitings 10
Reģ: 19.11.2022
missfortune @ 20.11.2022 08:40

Par kādu skrambiņu runā? Asiņainas, sagrieztas kutikulas. Un tā katru reizi pēc manikīra.
Kā tas var šķist ok? Man tas uzreiz ir Red flag. Ja speciālists neprot apstrādāt kutikulas, tad diez vai spēj parūpēties par sterilu vidi instrumentiem. Visdrīzāk dabūsi gan manikīru, gan hepatītu, bet būsi ietaupījusi 10 EUR.✌️

Nu kā tad 😃 Tagad 80% manikīres un klientes klusēs iebiedētas, jo būsim atklāti, visiem kaut reizi kaut vienai klientei ir nācies "iegriezt" vai "ievīlēt" par tālu. Ja ne tev tad nākamajai pēc tevis. Un no hepatīta tu neesi pasargāta arī pie zobārsta. Ceru, ka tev zobi nav vēl sapuvuši, ja neapmeklē zobārstu, vai vēl neesi ieguvusi hepatītu, ja apmeklē regulāri.
20.11.2022 09:05 |
 
Reitings 3993
Reģ: 23.08.2022
Andreevna @ 19.11.2022 22:25
Cik nožēlojami, ka jūs te tādas gudrās bābas sēžat un komentējat pilnīgu lažu. Esmu no Jeļenas sekotājām jau sen un man arī ir ko teikt. Viss, ko viņa dara ir tikai apbrīna vērts, jo ntos gadus pa mazumiņam cilvēks centās iekārtot savu dzīvi, un paskatieties, ka viņai viss izdevās. Jūs, protams, variet gudri runāt jebko, un piesieties pie manikīra, bet būsim atklāti, ka viņai ir ļoti īpatnēja gaume, kas piesaista. Jā, un es esmu viena no tām, kas QA pasaka, ka viņa ir cilvēks, kas iedvesmo. Jo vismaz mani viņa iedvesmo ar gaumes izjūtu, dzīvokļa iekārtošanu, tiem pašiem saldumiem, un starp citu, pat ar šo manikīru. Lai arī jūs te bla bla bla, bet man piemēram, šādu manikīru sakribējās, un savai manikīrei nākamreiz prasīšu, lai uztaisa tādu pašu.Un gan jau, ka katra no jums kaut vienu reizi esat kaut ko no viņas idejām pašpikojuši, bet pašas tādas svētās govis, vai vai vai, cik viss slikti, un pašas pēc tam prasiet, kur nopirkt kaut kādus traukus kā Karadžanai. Ļoti nesmuki tas viss no jūsu puses. Lai miers visiem uz šīs Planētas.

Lena, čau!
20.11.2022 09:16 |
 
Reitings 3993
Reģ: 23.08.2022
Andreevna @ 20.11.2022 09:05

Nu kā tad ? Tagad 80% manikīres un klientes klusēs iebiedētas, jo būsim atklāti, visiem kaut reizi kaut vienai klientei ir nācies "iegriezt" vai "ievīlēt" par tālu. Ja ne tev tad nākamajai pēc tevis. Un no hepatīta tu neesi pasargāta arī pie zobārsta. Ceru, ka tev zobi nav vēl sapuvuši, ja neapmeklē zobārstu, vai vēl neesi ieguvusi hepatītu, ja apmeklē regulāri.

ir ļoti liela starpība starp "... visiem kaut reizi kaut vienai klientei ir nācies "iegriezt" vai "ievīlēt" par tālu..." un iegriezt/ievīlēt 4 no 5 pirkstiem viena cilvēka rokai katru mēnesi 😀😀😀
20.11.2022 09:25 |
 
Reitings 3685
Reģ: 15.11.2022
Andreevna @ 19.11.2022 22:25
Cik nožēlojami, ka jūs te tādas gudrās bābas sēžat un komentējat pilnīgu lažu. Esmu no Jeļenas sekotājām jau sen un man arī ir ko teikt. Viss, ko viņa dara ir tikai apbrīna vērts, jo ntos gadus pa mazumiņam cilvēks centās iekārtot savu dzīvi, un paskatieties, ka viņai viss izdevās. Jūs, protams, variet gudri runāt jebko, un piesieties pie manikīra, bet būsim atklāti, ka viņai ir ļoti īpatnēja gaume, kas piesaista. Jā, un es esmu viena no tām, kas QA pasaka, ka viņa ir cilvēks, kas iedvesmo. Jo vismaz mani viņa iedvesmo ar gaumes izjūtu, dzīvokļa iekārtošanu, tiem pašiem saldumiem, un starp citu, pat ar šo manikīru. Lai arī jūs te bla bla bla, bet man piemēram, šādu manikīru sakribējās, un savai manikīrei nākamreiz prasīšu, lai uztaisa tādu pašu.Un gan jau, ka katra no jums kaut vienu reizi esat kaut ko no viņas idejām pašpikojuši, bet pašas tādas svētās govis, vai vai vai, cik viss slikti, un pašas pēc tam prasiet, kur nopirkt kaut kādus traukus kā Karadžanai. Ļoti nesmuki tas viss no jūsu puses. Lai miers visiem uz šīs Planētas.
nomierinies tak vienreiz! Izslēdz tos instagramu,padzīvo SEV! Ko tu visu laiku ņemies kā vāvere riesta laikā, je bogu.
20.11.2022 09:26 |
 
Reitings 10
Reģ: 19.11.2022
HARDLUXURY @ 20.11.2022 09:26
nomierinies tak vienreiz! Izslēdz tos instagramu,padzīvo SEV! Ko tu visu laiku ņemies kā vāvere riesta laikā, je bogu.
be.beta @ 20.11.2022 09:16

Lena, čau!

Naivules jūs, ja domājat, ka es esmu Jeļena 😃 Viņa pietiekai daudz šo forumu reklamē savos storijos, lai par to uzzinātu pēc iespējas vairāk cilvēku. Varbūt pat speciāli, lai uzsūtītu uz šejieni savas aizstāves. Un esmu viena no tām, kas viņu aizstāv 😜
20.11.2022 09:35 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Andreevna @ 20.11.2022 09:05

Nu kā tad ? Tagad 80% manikīres un klientes klusēs iebiedētas, jo būsim atklāti, visiem kaut reizi kaut vienai klientei ir nācies "iegriezt" vai "ievīlēt" par tālu. Ja ne tev tad nākamajai pēc tevis. Un no hepatīta tu neesi pasargāta arī pie zobārsta. Ceru, ka tev zobi nav vēl sapuvuši, ja neapmeklē zobārstu, vai vēl neesi ieguvusi hepatītu, ja apmeklē regulāri.

Tu neesi pasargāta no tā, ka tevi katru rītu var notriekt autobuss izejot no mājas. Un tapēc tu ej pāri ielai neskatoties? Vai tomēr izvērtē riskus un izvēlies drošāko ceļu?
Nu lūk, tāpat ar manikīru.
Turklāt zobārsts ir pavisam kas cits. Tur nekas cits neatliek kā uzticēties un iet nevis uz kaktu kantori, bet normālu zobārstniecību.
20.11.2022 10:15 |
 
Reitings 1451
Reģ: 03.03.2020
Man redzot tos pirkstus sāp!
Tā nav jābūt! Un jā, mani nagi izejot no kabineta izskatās perfekti, kutikulas veselas, nav sarakanas vai piepampušas!
Un maksāju par to 25-30€!
Tās, kurām tā apstrādāti nagi liekas ok, pameklējiet citu meistaru un atklāsiet sev jaunu pasauli.
20.11.2022 10:31 |
 
Reitings 76
Reģ: 31.10.2022
Es apbriinoju to atkariibu tupeet te cauraam dienaam un kasiities par ko ? Par fakin kaut kaadiem nagiem , spiiguliem, siikumus peetiit kaa ar teleskopu katram Jelenas izliktajam storijam.!!! Juus neinteresee ne 18. novembra sveetki , ne Kachinjas lielais notikums , ne skaistais laiks aaraa ,ne citas peripeetijas kas notiek apkaart ! Tikai Jelena un viss kas notiek ap vinu !
Juus heiteres esat padomaajushas , cik nozhelojama ir juusu dziive ?
20.11.2022 10:33 |
 
Reitings 76
Reģ: 31.10.2022
BellaCiao @ 20.11.2022 10:31
Man redzot tos pirkstus sāp!
Tā nav jābūt! Un jā, mani nagi izejot no kabineta izskatās perfekti, kutikulas veselas, nav sarakanas vai piepampušas!
Un maksāju par to 25-30€!
Tās, kurām tā apstrādāti nagi liekas ok, pameklējiet citu meistaru un atklāsiet sev jaunu pasauli.

Kā tu zini , ka viņa nemaksā tos 30 eur ? Varbūt cilvēkam vispār ir tāda trausla āda !
20.11.2022 10:38 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4964
Reģ: 03.11.2012
Nu vispār ar tiem pušumiem un iegriezumiem ir kā ir! Tā nav joka lieta!
Pirmkārt, jau tas, ko te minēja, ka var noķert kādu slimību, bet otra lieta ir tā, ka atvērtā brūcē var iekļūt gēls, gellaka, skābes primeris utt. Vārdu sakot, brūcē iekļūst ķīmija un tas var izprovocēt pamatīgu iekaisumu! Pietiek ar mikro skrambu, lai tā notiktu un tā ir laimes spēle, kurai attīstās iekaisums un kurai nē.
Piemēram, es esmu pati izgājusi manikīra+ gellakas kursus, taisu tikai sev manikīru, bet ja gadās kādreiz satraumēt kutikulu, es personīgi atlieku gellakas uzklāšanu, gaidu, kad sadzīs.
Otrkārt, tāds manikīrs neizskatās estētiski, jo pēc tam izveidojas neglīta krevele, kutikula tajā vietā paliek cieta un grubuļaina, nepatīk man tas skats!
Nu nav tā, ka tev sagraiza kutikulas, viss sadzīst un tu vari skaisti staigāt ar savu manikīru it kā nekas nebūtu bijis.
20.11.2022 10:38 |
 
Reitings 3685
Reģ: 15.11.2022
kapuchino5 @ 20.11.2022 10:33
Es apbriinoju to atkariibu tupeet te cauraam dienaam un kasiities par ko ? Par fakin kaut kaadiem nagiem , spiiguliem, siikumus peetiit kaa ar teleskopu katram Jelenas izliktajam storijam.!!! Juus neinteresee ne 18. novembra sveetki , ne Kachinjas lielais notikums , ne skaistais laiks aaraa ,ne citas peripeetijas kas notiek apkaart ! Tikai Jelena un viss kas notiek ap vinu !
Juus heiteres esat padomaajushas , cik nozhelojama ir juusu dziive ?

Pareizi saki! Aizej, aizbrauc ar Stefāniju un pastaigā šodien gar jūru, laiks ir labs!
20.11.2022 10:47 |
 
Reitings 1089
Reģ: 28.08.2021
Viss beidizte šo cirku! Jums nevienai nebija iekšas pajautāt privāti. Es pajautāju un lūk atbilde.
https://failiem.lv/u/se6vjz45r
Un kokrēti par šiem nagiem viņa esot samaksājusi 35 eur.
20.11.2022 10:49 |
 
Reitings 76
Reģ: 31.10.2022
HARDLUXURY @ 20.11.2022 10:47

Pareizi saki! Aizej, aizbrauc ar Stefāniju un pastaigā šodien gar jūru, laiks ir labs!

Vareeji nepuuleeties taisiit kaarteejo feika profilu , lai katru dienu ganiitos par Jelenu . Tad arii redzeesi , ka vina tikmeer jau pabijusi vairaakaas vietaas , kameer tu te tupi un piedeevee katru pretestiibas komentu vinai pashai . Shizu bars savaacaas jej bogu .
20.11.2022 10:51 |
 
Reitings 1089
Reģ: 28.08.2021
Meitenes jūs est BRIESMĪGAS!!! Jūs atkal bijāt izdomājušas nepatiesību, un apmelojušas cilvēku. Publisks FUJ jums!!!
20.11.2022 10:52 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
kapuchino5 @ 20.11.2022 10:33
Es apbriinoju to atkariibu tupeet te cauraam dienaam un kasiities par ko ? Par fakin kaut kaadiem nagiem , spiiguliem, siikumus peetiit kaa ar teleskopu katram Jelenas izliktajam storijam.!!! Juus neinteresee ne 18. novembra sveetki , ne Kachinjas lielais notikums , ne skaistais laiks aaraa ,ne citas peripeetijas kas notiek apkaart ! Tikai Jelena un viss kas notiek ap vinu !
Juus heiteres esat padomaajushas , cik nozhelojama ir juusu dziive ?

Paldies par tavu komentāru. Tagad mūsu visu dzīve mainijās. Tikai uz labāko, protams.
20.11.2022 10:53 |
 
Reitings 10743
Reģ: 05.03.2020
Vai visas jau pamanīja, ka tieši tad, kad šeit apspriež to Karadžanu, uzrodas ļoti aktīvi un agresīvi sekotāji, kas ar putām uz lupām viņu aizstāv un, ak vai, apgalvo, ka nav ne viņa, ne viņas māsa 😀
Sakritība? Diez vai.
Es saprotu, ka te jau ir sataisīti n-tie konti no tās puses, lai varētu likt plusiņus un izlikties, ka tās nav viņas un viņu atbalstītāju ir daudz. Bet nu jāsaprot, ka par nevienu, nevienu citu influenceri šeit nav tādas reakcijas, bet par šo personu vienmēr. Interesanta sistēma.
Tur ir ļoti liels uzmanības trūkums. Un tie regulārie Q&A to tikai pierāda.
Par nagiem runājot, es nebrīnos, ka viņai pašai patīk. Secinu no tā, kāds viņai ir parasti uzlikts make-up. Es domāju tieši akurātuma ziņā, strelkas izsmērētas, ēnas nenotušētas. Bez kosmētikas, jo to neprot likt, viņa izskatās labāk.
20.11.2022 11:07 |
 
Reitings 10
Reģ: 19.11.2022
Brendija @ 20.11.2022 10:49
Viss beidizte šo cirku! Jums nevienai nebija iekšas pajautāt privāti. Es pajautāju un lūk atbilde.
https://failiem.lv/u/se6vjz45r
Un kokrēti par šiem nagiem viņa esot samaksājusi 35 eur.

Skaties, ka viņa tagad neatpazīst, kas tu esi 😀
20.11.2022 11:14 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits