IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 449
Reģ: 20.04.2022
Kas taa Karazha ir ko te apspiezhat jau nedelju?😀
19.11.2022 22:44 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
Scandinavian @ 19.11.2022 13:58

Sakot vecāka sieviete, šķiet, ka "50+" :D Ne tie bērni ir vācami, ne uzturami.
uzturami navbet audzinat gan vajadzetu kādam viņus beidzot..un vispār es agrāk domāju ka Katrīna vai Katrīne ( ka tur viņu pareizi sauc ) ir jau vīrs 50 gadiem vienkārši labi saglabājusies ,tas viss viņas stils un runāšana atgādināja manu mammu 🤣🫣 tagad laikam varu priecāties ,ka mamma ir mūsdienīga un stilīga ,ha .
19.11.2022 22:51 |
 
Reitings 3685
Reģ: 15.11.2022
pupoliite12 @ 19.11.2022 22:44
Kas taa Karazha ir ko te apspiezhat jau nedelju??
influencere
19.11.2022 22:52 |
 
Reitings 26
Reģ: 19.11.2022
sinddyy @ 19.11.2022 22:37

Neglaimo arī sev , tev noteikti nav tās "āža kājas" stalkot gadiem un piereģistrēties ar mērķi te plosīties , sākot ar Karadžanas nagiem ? Ko tu te vēl iepin viņas māsu , kura jau sen izauga no tā visa ,bet spriežot pēc tā , ka tev tik ļoti krata Karadžanas nagi , ar to āža kāju vien esi palikusi .
Kurš vēl kuru te pamācītu .
Man nekrata ne Karadžanas spīguļi , ne nagi . Papriecājos par to , kas patīk un šķiru tālāk .

…. teica cilvēks, kas pats ir šajā forumā.
;)
Stalkot? Itkā pat galīgi nav nepieciešams, ja cilvēkiem pašiem patīk sevi publiski parādīt tur un šur. Un es nerunāju tikai par šo būtni (kas salīdzinoši ir garlaicīga patiesībā), bet par daudzām citām tā saucamajām IG “slavenībām”.
Tad ko beigu beigās visas dara šajā forumā? Apspriež publiski demonstrēto.
Tas, ka man un vēl kādai šķita nagi ne meistara cienīgi, būtu tas ļaunākais viedoklis? Ka par jūtīgumu, wow!!!!
19.11.2022 22:55 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Andreevna @ 19.11.2022 22:25
Cik nožēlojami, ka jūs te tādas gudrās bābas sēžat un komentējat pilnīgu lažu. Esmu no Jeļenas sekotājām jau sen un man arī ir ko teikt. Viss, ko viņa dara ir tikai apbrīna vērts, jo ntos gadus pa mazumiņam cilvēks centās iekārtot savu dzīvi, un paskatieties, ka viņai viss izdevās. Jūs, protams, variet gudri runāt jebko, un piesieties pie manikīra, bet būsim atklāti, ka viņai ir ļoti īpatnēja gaume, kas piesaista. Jā, un es esmu viena no tām, kas QA pasaka, ka viņa ir cilvēks, kas iedvesmo. Jo vismaz mani viņa iedvesmo ar gaumes izjūtu, dzīvokļa iekārtošanu, tiem pašiem saldumiem, un starp citu, pat ar šo manikīru. Lai arī jūs te bla bla bla, bet man piemēram, šādu manikīru sakribējās, un savai manikīrei nākamreiz prasīšu, lai uztaisa tādu pašu.Un gan jau, ka katra no jums kaut vienu reizi esat kaut ko no viņas idejām pašpikojuši, bet pašas tādas svētās govis, vai vai vai, cik viss slikti, un pašas pēc tam prasiet, kur nopirkt kaut kādus traukus kā Karadžanai. Ļoti nesmuki tas viss no jūsu puses. Lai miers visiem uz šīs Planētas.

Neaizmirsti savai manikīrei paprasīt, lai tiešām uztaisa tādu pašu. Vislabāk parādi bildi, lsi viņa redz, cik nekvalitatīvi nostrādātu tu gribi. Varbūt tad tiešām sapratīsi, ko mēs te svētās govis šausminamies gar viņas nagiem.
19.11.2022 23:08 |
 
Reitings 10
Reģ: 19.11.2022
.Eksperte. @ 19.11.2022 23:08

Neaizmirsti savai manikīrei paprasīt, lai tiešām uztaisa tādu pašu. Vislabāk parādi bildi, lsi viņa redz, cik nekvalitatīvi nostrādātu tu gribi. Varbūt tad tiešām sapratīsi, ko mēs te svētās govis šausminamies gar viņas nagiem.

Vai dieniņu, nu skrambiņa tur, nu un? Rīt sadzīs un būs viss skaisti. Mani nagi uzreiz pēc procedūras ARĪ ir pietūkuši un sarkani. Jūs tā sakiet, it kā nekad jums nav taisīti nagi? Vai visas no salona izejat laukā ar tādiem, it kā jau nedēļu ar viņiem staigājat? Tas ir tas pats, kas pēc sejas tīrīšanas pateikt, ka ir bijis nekvalitatīvs meistars, ka seja sarkana un pietūkusi. Var taču redzēt, ka nagi svaigi kā sataisīti, nevis tādi jau nedēļu. Un vispār man liekas, ka tas sarkanums ir vairāk no sala, nevis no manikīres😀 Vismaz izskatās, ka tie pirksti ir ļoti nosaluši.
19.11.2022 23:16 |
 
Reitings 3685
Reģ: 01.03.2022
Ainulai @ 19.11.2022 16:26
Skatos ģimeni burkā. Saulietei bez filtriem tik veca seja ? Pazīt nevar. Sašļukusi, uzblīdusi. Tā ir, ka ikdienā instagram storijos visu nofiltrē, bez filtra pilnīgi cits cilvēks.

Online ir pieejams klips kaut kur noskatīties?
19.11.2022 23:24 |
 
Reitings 486
Reģ: 27.01.2022
Andreevna @ 19.11.2022 23:16

Vai dieniņu, nu skrambiņa tur, nu un? Rīt sadzīs un būs viss skaisti. Mani nagi uzreiz pēc procedūras ARĪ ir pietūkuši un sarkani. Jūs tā sakiet, it kā nekad jums nav taisīti nagi? Vai visas no salona izejat laukā ar tādiem, it kā jau nedēļu ar viņiem staigājat? Tas ir tas pats, kas pēc sejas tīrīšanas pateikt, ka ir bijis nekvalitatīvs meistars, ka seja sarkana un pietūkusi. Var taču redzēt, ka nagi svaigi kā sataisīti, nevis tādi jau nedēļu. Un vispār man liekas, ka tas sarkanums ir vairāk no sala, nevis no manikīres? Vismaz izskatās, ka tie pirksti ir ļoti nosaluši.

Ja neesi bijusi pie laba manikīra,tad tiešām tie Ļenas nagi varētu šķist ok.
19.11.2022 23:39 |
 
Patīk
Reitings 30433
Reģ: 12.10.2022
Andreevna @ 19.11.2022 22:25
Cik nožēlojami, ka jūs te tādas gudrās bābas sēžat un komentējat pilnīgu lažu. Esmu no Jeļenas sekotājām jau sen un man arī ir ko teikt. Viss, ko viņa dara ir tikai apbrīna vērts, jo ntos gadus pa mazumiņam cilvēks centās iekārtot savu dzīvi, un paskatieties, ka viņai viss izdevās. Jūs, protams, variet gudri runāt jebko, un piesieties pie manikīra, bet būsim atklāti, ka viņai ir ļoti īpatnēja gaume, kas piesaista. Jā, un es esmu viena no tām, kas QA pasaka, ka viņa ir cilvēks, kas iedvesmo. Jo vismaz mani viņa iedvesmo ar gaumes izjūtu, dzīvokļa iekārtošanu, tiem pašiem saldumiem, un starp citu, pat ar šo manikīru. Lai arī jūs te bla bla bla, bet man piemēram, šādu manikīru sakribējās, un savai manikīrei nākamreiz prasīšu, lai uztaisa tādu pašu.Un gan jau, ka katra no jums kaut vienu reizi esat kaut ko no viņas idejām pašpikojuši, bet pašas tādas svētās govis, vai vai vai, cik viss slikti, un pašas pēc tam prasiet, kur nopirkt kaut kādus traukus kā Karadžanai. Ļoti nesmuki tas viss no jūsu puses. Lai miers visiem uz šīs Planētas.
Oho, viņa tevi iedvesmo ar saldumiem? Vai tu iedvesmojies apēst brokastīs nedēļas cukura devu? :D
19.11.2022 23:44 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4965
Reģ: 03.11.2012
Andreevna @ 19.11.2022 22:25
Cik nožēlojami, ka jūs te tādas gudrās bābas sēžat un komentējat pilnīgu lažu. Esmu no Jeļenas sekotājām jau sen un man arī ir ko teikt. Viss, ko viņa dara ir tikai apbrīna vērts, jo ntos gadus pa mazumiņam cilvēks centās iekārtot savu dzīvi, un paskatieties, ka viņai viss izdevās. Jūs, protams, variet gudri runāt jebko, un piesieties pie manikīra, bet būsim atklāti, ka viņai ir ļoti īpatnēja gaume, kas piesaista. Jā, un es esmu viena no tām, kas QA pasaka, ka viņa ir cilvēks, kas iedvesmo. Jo vismaz mani viņa iedvesmo ar gaumes izjūtu, dzīvokļa iekārtošanu, tiem pašiem saldumiem, un starp citu, pat ar šo manikīru. Lai arī jūs te bla bla bla, bet man piemēram, šādu manikīru sakribējās, un savai manikīrei nākamreiz prasīšu, lai uztaisa tādu pašu.Un gan jau, ka katra no jums kaut vienu reizi esat kaut ko no viņas idejām pašpikojuši, bet pašas tādas svētās govis, vai vai vai, cik viss slikti, un pašas pēc tam prasiet, kur nopirkt kaut kādus traukus kā Karadžanai. Ļoti nesmuki tas viss no jūsu puses. Lai miers visiem uz šīs Planētas.

Man, piemēram, nav nekas pret Jelenu, patīk viņas story un profils, jo viņa ir citādāka.
Bet man nekādi neiet kopā tas, ka viņa ir tik akurāta un bieži pat pedantiska, un tas, ka viņa ir apmierināta ar savu manikīru.
Es nerunāju par dizainu un gaumi, bet tieši par manikīru kā tādu, piemēram, viņai bieži ir sagraizītas kutikulas, kas nav galīgi ok no meistara puses.
Manuprāt, Rīgā ir pietiekami daudz labu meistaru, kuri savu darbu izdara akurātāk.
19.11.2022 23:44 |
 
Reitings 3685
Reģ: 15.11.2022
vivii @ 19.11.2022 23:44

Man, piemēram, nav nekas pret Jelenu, patīk viņas story un profils, jo viņa ir citādāka.
Bet man nekādi neiet kopā tas, ka viņa ir tik akurāta un bieži pat pedantiska, un tas, ka viņa ir apmierināta ar savu manikīru.
Es nerunāju par dizainu un gaumi, bet tieši par manikīru kā tādu, piemēram, viņai bieži ir sagraizītas kutikulas, kas nav galīgi ok no meistara puses.
Manuprāt, Rīgā ir pietiekami daudz labu meistaru, kuri savu darbu izdara akurātāk.
Tas tiesa , bet koks ar diviem galiem- labs meistars prasa finanses.
19.11.2022 23:49 |
 
Reitings 3685
Reģ: 15.11.2022
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid0qYMjPskx6kU6iuSLnyuqyQaEWqxK4LdJGKdxxUmR3VAADVptBwAxW3fHQ2o8qAfl&id=100010724079371
Jeļena, vīrs par šo ko saka? Tādi foto tev..
20.11.2022 00:10 |
 
10 gadi
Reitings 9156
Reģ: 15.03.2012
Dalia @ 19.11.2022 23:24

Online ir pieejams klips kaut kur noskatīties?

https://play.1188.lv/pasmaju-tv-sovi/gimene-burka-1/katrine_sauliete_atklaj_cik_skaisti_peteris_vinu_bildinaja-482351/
20.11.2022 00:18 |
 
Reitings 138
Reģ: 12.05.2020
Andreevna @ 19.11.2022 22:25
Cik nožēlojami, ka jūs te tādas gudrās bābas sēžat un komentējat pilnīgu lažu. Esmu no Jeļenas sekotājām jau sen un man arī ir ko teikt. Viss, ko viņa dara ir tikai apbrīna vērts, jo ntos gadus pa mazumiņam cilvēks centās iekārtot savu dzīvi, un paskatieties, ka viņai viss izdevās. Jūs, protams, variet gudri runāt jebko, un piesieties pie manikīra, bet būsim atklāti, ka viņai ir ļoti īpatnēja gaume, kas piesaista. Jā, un es esmu viena no tām, kas QA pasaka, ka viņa ir cilvēks, kas iedvesmo. Jo vismaz mani viņa iedvesmo ar gaumes izjūtu, dzīvokļa iekārtošanu, tiem pašiem saldumiem, un starp citu, pat ar šo manikīru. Lai arī jūs te bla bla bla, bet man piemēram, šādu manikīru sakribējās, un savai manikīrei nākamreiz prasīšu, lai uztaisa tādu pašu.Un gan jau, ka katra no jums kaut vienu reizi esat kaut ko no viņas idejām pašpikojuši, bet pašas tādas svētās govis, vai vai vai, cik viss slikti, un pašas pēc tam prasiet, kur nopirkt kaut kādus traukus kā Karadžanai. Ļoti nesmuki tas viss no jūsu puses. Lai miers visiem uz šīs Planētas.
čau, Jeļena 😁
20.11.2022 00:20 |
 
Reitings 10036
Reģ: 16.09.2022
Andreevna @ 19.11.2022 23:16

Vai dieniņu, nu skrambiņa tur, nu un? Rīt sadzīs un būs viss skaisti. Mani nagi uzreiz pēc procedūras ARĪ ir pietūkuši un sarkani. Jūs tā sakiet, it kā nekad jums nav taisīti nagi? Vai visas no salona izejat laukā ar tādiem, it kā jau nedēļu ar viņiem staigājat? Tas ir tas pats, kas pēc sejas tīrīšanas pateikt, ka ir bijis nekvalitatīvs meistars, ka seja sarkana un pietūkusi. Var taču redzēt, ka nagi svaigi kā sataisīti, nevis tādi jau nedēļu. Un vispār man liekas, ka tas sarkanums ir vairāk no sala, nevis no manikīres? Vismaz izskatās, ka tie pirksti ir ļoti nosaluši.
kooo? 😀 Tu vispar esi pie pilna prata? "Ak vai, Skrambina, rit sadzis" - izcili! Tu vispar kadreiz esi interesejusies, ko caur sadam necilam skrambinam var sakert, ja meistars ir slikti dezificejis instrumentus? Tikai B, C hepatītu un HIV. Tie ari rit sadzis? 😀 Kur var but tadas duras? Esmu sokaa, kadas tumsonas te briziem uzrodas.
Karadzanai visas kutikulas asino. Neviens man neiestastis, ka tik briesmigs meistars sterilizee instrumentus sterilizatoraa. Gan jau nopus ar vaju dezinfekcijas lidzekli un gatavs.
20.11.2022 00:43 |
 
Reitings 1089
Reģ: 28.08.2021
AvecMonAmour @ 20.11.2022 00:43
kooo? ? Tu vispar esi pie pilna prata? "Ak vai, Skrambina, rit sadzis" - izcili! Tu vispar kadreiz esi interesejusies, ko caur sadam necilam skrambinam var sakert, ja meistars ir slikti dezificejis instrumentus? Tikai B, C hepatītu un HIV. Tie ari rit sadzis? ? Kur var but tadas duras? Esmu sokaa, kadas tumsonas te briziem uzrodas.
Karadzanai visas kutikulas asino. Neviens man neiestastis, ka tik briesmigs meistars sterilizee instrumentus sterilizatoraa. Gan jau nopus ar vaju dezinfekcijas lidzekli un gatavs.

Nu nevajag gan pārspīlēt un taisīt vēl lielāku drāmu. Nekas tur neasiņo. Vismaz ne tā, kā tu te stāsti. Apsārtums ir, bet nevajag gan izdomāt par asiņošanu.
20.11.2022 00:59 |
 
Reitings 10036
Reģ: 16.09.2022
Brendija @ 20.11.2022 00:59

Nu nevajag gan pārspīlēt un taisīt vēl lielāku drāmu. Nekas tur neasiņo. Vismaz ne tā, kā tu te stāsti. Apsārtums ir, bet nevajag gan izdomāt par asiņošanu.
asinaini iegriezumi kutikulaas saskatami uz 4 no 5 nagiem. Nemegini man iestastit pretejo. Ja karadzanas nagu kvalitates aizstavem seit tads manikirs skiet ok, drosi apmeklejiet, bet nepataisiet to par normu.
20.11.2022 01:15 |
 
Reitings 10
Reģ: 19.11.2022
AvecMonAmour @ 20.11.2022 01:15
asinaini iegriezumi kutikulaas saskatami uz 4 no 5 nagiem. Nemegini man iestastit pretejo. Ja karadzanas nagu kvalitates aizstavem seit tads manikirs skiet ok, drosi apmeklejiet, bet nepataisiet to par normu.

Es arī nesaskatu nekādas asinis 😃 Varbūt atzīmēsi arī ar marķieri, kurās vietās tie izgriezumi ir? Savādāk tas tagad izklausās pēc slima suņa murgiem😁
Un Velna Slota pilnībā nošāvi garām. Acīmredzams, ka Jeļenai atbalstītāju netrūkst. Vai tu domā, ka neviens no tiem, kas uzdod QA, nav šeit piereģistrējies? 😃 Cik naivi tā domāt.
20.11.2022 01:20 |
 
Reitings 7706
Reģ: 05.09.2022
Klaviere @ 19.11.2022 20:51
Nu tieši feikie šaneļi, ali brjuļiki un striptīzdejotāju apavi no atlaižu plaukta ļooooti labi iet kopā ar tādiem nagiem ?
ha ha 🤣 visas taa skreeja skatiities to manikiiru ka Jelena aizsleegusi profilu 🤭 Nesekoju vinjai ,ko vinja tur taisnojaas ?
20.11.2022 01:51 |
 
Reitings 10036
Reģ: 16.09.2022
Andreevna @ 20.11.2022 01:20

Es arī nesaskatu nekādas asinis ? Varbūt atzīmēsi arī ar marķieri, kurās vietās tie izgriezumi ir? Savādāk tas tagad izklausās pēc slima suņa murgiem?
Un Velna Slota pilnībā nošāvi garām. Acīmredzams, ka Jeļenai atbalstītāju netrūkst. Vai tu domā, ka neviens no tiem, kas uzdod QA, nav šeit piereģistrējies? ? Cik naivi tā domāt.
bet ludzu https://failiem.lv/u/ya8tzv8dz
20.11.2022 03:14 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits