IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 984
Reģ: 09.08.2014
pupoliite12 @ 14.11.2022 20:12
Ak dieninas! Vai jus kadreiz esat bijusas attiecibas??? “pasauca Jutu”, “sez maajas un gaida Juri”, “majsaimniece”, “ziedoja gimeni”- baac, beidziet sito bernudarzu?
Kad tu esi kopa ar dzeku, tad tu gribi but kopa ar vinu- lasu un nesaprotu kadas kategorijas jus domajat?? kipa ja aizbrauca pie sava dzeka un apprecejas, tad vina kaut ko no sevis ir ziedojusi? Kas par sviestu? dzivi vajag baudit un nedomat tadas kategorijas kaa jus te runajat.
Neesmu nekada Jutas fane, bet nu jus te fantazejat tadu sviestu- meitene samilejas un apprecejas, a jus te aprunajat taa itka kaut kadu noziegumu izdarijusi ??

Šeit pārsvarā apgrozās "patstāvīgas" sievietes, kas taču visu, visu pašas dara un pērk 😂 pēc tam tik brīnās, ko tie vīri/draugi tādi lohi 😂 liekas, ka daļai te ir norma, ka vīrs uzdāvina un izmaksā tikai kādā svētku reizē 😂
P.s. Es strādāju un alga ir pietiekami liela, lai visu ko varētu atļauties pati, ja nu kāda te atkal sāks brukt virsū, ka es kārtējā "uz kakla sēdētāja" 😂
14.11.2022 20:56 |
 
Reitings 5974
Reģ: 14.02.2021
Olgai Kambalai vecie storiji., vasara 2020 pilns ar kaut kādu sīku krānu, romantiķi 😅
14.11.2022 21:17 |
 
Patīk
Reitings 2892
Reģ: 30.04.2020
Šeit ir pāris profili, kuri nīst un apdirš visu un visas. Lai ko šeit paceltu, vienmēr būs ko iepļūtīt par to cilvēku.
14.11.2022 21:35 |
 
Reitings 269
Reģ: 11.02.2022
Inna86 @ 14.11.2022 16:24
Es arī Kubasovā neko tādu nesaskatīju. Un vispār nesapratu, kāpēc viņai piesējās to, ka dzīvo uz nezināmas izcelsmes naudas. Viņai tak vecāki ir miljonāri.
viņu paņēma priekšā, jo pārdod tukšu gaisu lētticīgām sievietēm. Stāsta, cik veiksmīga utt., ka tas viss ir manifestējot, afirmējot un nez ko vēl darot. Bet kkā aizmirst piebilst, ka ir bagātu vecāku background. Ne jau vienā dienā viņa palika veiksmīga. Protams, kkādu savu darbu arī ieguldīja. Bet citām sievietēm stāsta, ka rakstot uz spoguļa “es sevi mīlu” un katru mēnesi ejot uz kosmētiskajām procedūrām, jebkura sieviete sasniegs to pašu ko Kubasova.
14.11.2022 21:52 |
 
Reitings 10332
Reģ: 16.09.2022
Jutai tik skaists saderinasanas un laulibu gredzens 🤤 es biju domajusi, ka tas vinas juris kkads parastais nugu amerikanietis, bet nu tomer turigu nocopejusi ar tādiem karatiem. Super
15.11.2022 00:16 |
 
Reitings 1887
Reģ: 26.12.2021
AvecMonAmour @ 15.11.2022 00:16
Jutai tik skaists saderinasanas un laulibu gredzens ? es biju domajusi, ka tas vinas juris kkads parastais nugu amerikanietis, bet nu tomer turigu nocopejusi ar tādiem karatiem. Super
Amerikā ir nerakstīts “likums”, ka vīrietis dāvina saderināšanās gredzenu savu 7 algu apmērā 🙈 Gredzeni ļoti skaisti!
15.11.2022 01:23 |
 
Reitings 565
Reģ: 07.01.2022
Santalill @ 14.11.2022 18:12

Man liekas, jo viņa nekur nav bijusi. Sēž mājās, gaida Juri no darba un ēd ko viņš uztaisa.

man nav nekāda viedokļa par Jutu, nekad nēesmu sekojusi-neinteresē. a tagad ieinteresēja tie qa jo te daudz tika pieminēts. es nepašaubu, ka viņa ir super cilvēks utt., bet lai viņa nodzīvo ilgāk usa un tad citiem stāta atšķirīgo un kopējo utt. pati tur esmu pavadījuso daudzus gadus, izklausās ka viņa dzīvo medusmēnesī :)
15.11.2022 05:27 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10513
Reģ: 29.01.2009
Huppoo @ 15.11.2022 01:23
Amerikā ir nerakstīts “likums”, ka vīrietis dāvina saderināšanās gredzenu savu 7 algu apmērā ? Gredzeni ļoti skaisti!

Un pie mums ir nerakstīts likums, ka trīs algu apmērā, tā rodas sievietes-zāgi.
15.11.2022 05:50 |
 
Reitings 984
Reģ: 09.08.2014
SmiekliNāk @ 14.11.2022 21:52
viņu paņēma priekšā, jo pārdod tukšu gaisu lētticīgām sievietēm. Stāsta, cik veiksmīga utt., ka tas viss ir manifestējot, afirmējot un nez ko vēl darot. Bet kkā aizmirst piebilst, ka ir bagātu vecāku background. Ne jau vienā dienā viņa palika veiksmīga. Protams, kkādu savu darbu arī ieguldīja. Bet citām sievietēm stāsta, ka rakstot uz spoguļa “es sevi mīlu” un katru mēnesi ejot uz kosmētiskajām procedūrām, jebkura sieviete sasniegs to pašu ko Kubasova.

Jā-viņai piesienas, jo ir turīgu vecāku atvase un ir skaista! Vai tas nav absurdi?? Principā, tad citus mācīt var tikai kaut kādi no nabadzības izrāvušies cilvēki? Nav jau tā, ka viņai viss iedots par velti- diez vai zviedros izglītību dāvina, tie skaistumkonkurss tomēr ar prasa daudz laika, naudas un nervu. Ikdienā but formā arī prasa laiku un, galvenais, apņemšanos un mērķtiecību! Tas, ka viņai senčiem ir nauda, nenozīmē, ka paši ar nav jāstrādā. Jā, no vecākiem mantojusi izskatu, vecāki arī iemācījuši šo to par uzņēmējdarbību, kas ir ļoti labi!
Viņa gan visām nesola par to, ka būs tik skaistas, bet to, ko raidījumā rādīja- mēģināt vairāk sevi kopt un pašapziņu uzlabot, nav nekas slikts, protams, ka so piekopjot sievietēm tomēr ir lielākas izredzes piesaistīt gan vīriešu uzmanību, gan darbā.
15.11.2022 07:35 |
 
Reitings 600
Reģ: 13.09.2021
aija93 @ 15.11.2022 07:35

Jā-viņai piesienas, jo ir turīgu vecāku atvase un ir skaista! Vai tas nav absurdi?? Principā, tad citus mācīt var tikai kaut kādi no nabadzības izrāvušies cilvēki? Nav jau tā, ka viņai viss iedots par velti- diez vai zviedros izglītību dāvina, tie skaistumkonkurss tomēr ar prasa daudz laika, naudas un nervu. Ikdienā but formā arī prasa laiku un, galvenais, apņemšanos un mērķtiecību! Tas, ka viņai senčiem ir nauda, nenozīmē, ka paši ar nav jāstrādā. Jā, no vecākiem mantojusi izskatu, vecāki arī iemācījuši šo to par uzņēmējdarbību, kas ir ļoti labi!
Viņa gan visām nesola par to, ka būs tik skaistas, bet to, ko raidījumā rādīja- mēģināt vairāk sevi kopt un pašapziņu uzlabot, nav nekas slikts, protams, ka so piekopjot sievietēm tomēr ir lielākas izredzes piesaistīt gan vīriešu uzmanību, gan darbā.

Jūs laikam esat palaidušas garām, ka Kubasova būtībā dzīvo uz ļoti nelikumīgi iegūtas naudas.. Viņas bijušais vīrs pamatīgi apkrāpa vairākus investorus, kuriem vnk neatdeva naudu, kas sastādīja miljonus. Tieši no turienes Dianai ir visi tie nekustamie īpašumi - sapirka viņai, lai palīdz naudu "noslēpt" un nevarētu atņemt. Pēc tam izšķīrās, lai viņus abus vairs nekas nesaistītu. Tieši tāpēc arī viņai piesienās par naudas izcelsmi, jo tai naudai nav godīgas izcelsmes.
Nu es nekad nemaksātu savu naudu tādam "koučam", kas būtībā neko pati saviem spēkiem nav sasniegusi. Ok, pabeidza skolu un startēja skaistumkonkursos. Jūs tiešām domājat, ka tam ir vajadzīgas īpašas spējas? Pārējo visu viņa "sasniedza" ar bijušā vīra netīro naudu un vecāku naudu. Ko tieši viņa var iemācīt citām sievietēm? Gudri dir*t..
15.11.2022 11:06 |
 
Reitings 643
Reģ: 26.07.2022
Vai tad vigija nav Jutas maasiica ??
15.11.2022 11:21 |
 
Reitings 984
Reģ: 09.08.2014
liilac @ 15.11.2022 11:06

Jūs laikam esat palaidušas garām, ka Kubasova būtībā dzīvo uz ļoti nelikumīgi iegūtas naudas.. Viņas bijušais vīrs pamatīgi apkrāpa vairākus investorus, kuriem vnk neatdeva naudu, kas sastādīja miljonus. Tieši no turienes Dianai ir visi tie nekustamie īpašumi - sapirka viņai, lai palīdz naudu "noslēpt" un nevarētu atņemt. Pēc tam izšķīrās, lai viņus abus vairs nekas nesaistītu. Tieši tāpēc arī viņai piesienās par naudas izcelsmi, jo tai naudai nav godīgas izcelsmes.
Nu es nekad nemaksātu savu naudu tādam "koučam", kas būtībā neko pati saviem spēkiem nav sasniegusi. Ok, pabeidza skolu un startēja skaistumkonkursos. Jūs tiešām domājat, ka tam ir vajadzīgas īpašas spējas? Pārējo visu viņa "sasniedza" ar bijušā vīra netīro naudu un vecāku naudu. Ko tieši viņa var iemācīt citām sievietēm? Gudri dir*t..

Raidījumā galīgi nebija uzsvars uz to, ka nauda iegūta nelikumīgi caur Tanenbergu, raidījumā pateica tik par viņas uzņēmuma apgrozījumu un nez kāpēc pieņēma, ka tas ir viss, ko pati nopelnījusi, kaut arī taču raidījumā pieminēja, ka viņai ir vēl vairāki konti, kuru pārskatiem netiek klāt. Par to cik tieši nelikumīgi ir iegūta Diānas nauda, par kuru pirkti īpašumu, lai spriež tiesa,nauda varēja nākt gan no vīra, gan vecākiem, gan pašas nopelnīta. Ar vīru ir šķīrušies, iespējams, pati nemaz nebija iebraukusi, ka šis ir tāds afērists. Galīgi neesmu Kubasovas fane, bet raidījums bija ļoti vājš un vairāk jutu līdzi Diānai, ne "nabaga dumjajām sievietēm", kuras pērk viņas kursus.
15.11.2022 11:47 |
 
Reitings 724
Reģ: 07.04.2022
Huppoo @ 15.11.2022 01:23
Amerikā ir nerakstīts “likums”, ka vīrietis dāvina saderināšanās gredzenu savu 7 algu apmērā ? Gredzeni ļoti skaisti!

Es gan lkm esmu pārāk konservatīva.. man tajos gredzenos kkas bija pa daudz..
15.11.2022 12:02 |
 
Reitings 2623
Reģ: 09.03.2021
Omniva55 @ 15.11.2022 11:21
Vai tad vigija nav Jutas maasiica ??

Man šķiet, ka ne. Bet pirms Vigijas taču bija tāda Evija, kas likās pārsteidzoši normāla. Tā arī dīvainā kārtā kaut kur pazuda, laikam arī bija "čūska". Sakiet ko gribat, bet nezinu nevienu cilvēku ar labu raksturu, kam nebūtu vismaz viens draugs. Draudzība jau ļoti lielā mērā ir ego pārbaudījums, parāda mūsu labās un sliktās puses. Ja cilvēks prot draudzēties, arī attiecības viņam veidot ir vieglāk.
15.11.2022 12:12 |
 
10 gadi
Reitings 9567
Reģ: 15.03.2012
Lauvii @ 15.11.2022 12:02

Es gan lkm esmu pārāk konservatīva.. man tajos gredzenos kkas bija pa daudz..

Es arī gribu redzēt 🙈 kur to saderināšanās gredzenu var atrast?
15.11.2022 12:20 |
 
Reitings 138
Reģ: 12.05.2020
Es tak teicu,ka Kambaliene tiesāsies😁😁😁😁😁
15.11.2022 12:51 |
 
Reitings 600
Reģ: 13.09.2021
aija93 @ 15.11.2022 11:47

Raidījumā galīgi nebija uzsvars uz to, ka nauda iegūta nelikumīgi caur Tanenbergu, raidījumā pateica tik par viņas uzņēmuma apgrozījumu un nez kāpēc pieņēma, ka tas ir viss, ko pati nopelnījusi, kaut arī taču raidījumā pieminēja, ka viņai ir vēl vairāki konti, kuru pārskatiem netiek klāt. Par to cik tieši nelikumīgi ir iegūta Diānas nauda, par kuru pirkti īpašumu, lai spriež tiesa,nauda varēja nākt gan no vīra, gan vecākiem, gan pašas nopelnīta. Ar vīru ir šķīrušies, iespējams, pati nemaz nebija iebraukusi, ka šis ir tāds afērists. Galīgi neesmu Kubasovas fane, bet raidījums bija ļoti vājš un vairāk jutu līdzi Diānai, ne "nabaga dumjajām sievietēm", kuras pērk viņas kursus.

Raidījuma pašās beigās tika parādīts info (rakstiski), kur bija uzsvars uz vīru un nelikumīgi iegūtiem līdzekļiem. Daudzi to palaida garām. Sapratu, ka raudījums jau bija izveidots, kad viņi uzzināja par šo aspektu un iekļāva pašās beigās tikai rakstiski. De facto nesen bija raidījums, kur viss tas tika dziļāk apskatīts.
Es domāju, ka tur ir skaidrs visiem, ka Diāna nav balta un pūkaina un bija ļoti tajā iesaistīta. Kurš, piemēram, attiecībās pārpērk zemi no vīra? Kāpēc? Tāpēc, lai vīram nekas neuzrādītos un neko nevarētu atņemt.
15.11.2022 13:29 |
 
Reitings 269
Reģ: 11.02.2022
aija93 @ 15.11.2022 07:35

Jā-viņai piesienas, jo ir turīgu vecāku atvase un ir skaista! Vai tas nav absurdi?? Principā, tad citus mācīt var tikai kaut kādi no nabadzības izrāvušies cilvēki? Nav jau tā, ka viņai viss iedots par velti- diez vai zviedros izglītību dāvina, tie skaistumkonkurss tomēr ar prasa daudz laika, naudas un nervu. Ikdienā but formā arī prasa laiku un, galvenais, apņemšanos un mērķtiecību! Tas, ka viņai senčiem ir nauda, nenozīmē, ka paši ar nav jāstrādā. Jā, no vecākiem mantojusi izskatu, vecāki arī iemācījuši šo to par uzņēmējdarbību, kas ir ļoti labi!
Viņa gan visām nesola par to, ka būs tik skaistas, bet to, ko raidījumā rādīja- mēģināt vairāk sevi kopt un pašapziņu uzlabot, nav nekas slikts, protams, ka so piekopjot sievietēm tomēr ir lielākas izredzes piesaistīt gan vīriešu uzmanību, gan darbā.
jā, bet viņa tajās lekcijās nepiemin savu turīgo vecāku ieguldījumu, kas ir mānīšana. Un Sprinģe lieliski parādija, cik daudz laika aizņem visas procedūras, lai būtu “skaista un veiksmīga”. Nu būsim reālas, pirmkārt daudzām tas nav pa kabatai un otrkārt, ne visām jaunajām māmiņām (uz ko Kubasova tēmē) ir arī tik daudz vaļas. Kolīdz kāda čatos pateiks, ka dara tikai 90% no visa, jo atlikušajam fiziski nav laika, tad tā būs tās sievietes pašas vaina, jo, redz, nav aizgājusi uz skaistuma procedūru. Līdz ar ko, visa atbildība ir uz pašas nelaimīgās sievietes pleciem un viņa atkal ir nelaimīga, jo nevar izdarīt visus 100%.
15.11.2022 13:35 |
 
Reitings 565
Reģ: 07.01.2022
Scandinavian @ 15.11.2022 05:50

Un pie mums ir nerakstīts likums, ka trīs algu apmērā, tā rodas sievietes-zāgi.

kādu algu? minimālo, vidējo, bruto, neto? 😂
15.11.2022 13:45 |
 
Reitings 330
Reģ: 07.10.2022
Velna Slota @ 15.11.2022 12:51
Es tak teicu,ka Kambaliene tiesāsies?????
neesmu jurists, bet manuprāt jau tikai no Dobeles dzirnavnieka var ko iztiesāt. Jo tur bija bilde klāt. Pārējiem uzņēmumiem tik vārds pieminēts, da tā varbūt jebkura Olga.
15.11.2022 13:47 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!