IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 44
Reģ: 11.01.2022
Mazaa15 @ 17.01.2022 16:46
No kāda darba diez Sana aizgājusi personīgu iemeslu dēļ. No flox, kurā darbojās it kā ar Saulieti Kasparu. Nekādu citu darbu Sana nav minējusi, vai kas palaist garām?

Dīvaini. Tak visu laiku uzsvēra,ka ir draugi 😁. Viaticamāk Saulietis sauca lietas īstajos vārdos “ar mau%*u nevēlos strādāt”.
17.01.2022 16:59 |
 
Reitings 180
Reģ: 03.09.2020
Raella @ 17.01.2022 16:29
Bet kas tur slikts,ka Sauliete pelna uz pārējo rūķi rēķina, domāju,ja pati sākumā arī daudz strādāja un tikai tagad var pa īstam baudīt augļus
Kā jai visur,tur nevari uzreiz būt miljonārs vai boss, ir jānopelna tas

Kas tur slikts???
Iedomājies uzņēmu, kurā ir 100 darbinieki. 99 no šiem darbiniekiem neko nenopelna, lielākajai daļai ir pat jāmaksā no savas kabas par “privilēģiju” vergot šim uzņēmumam. Boss ir tas 1 vienīgais, kurš pelna un pelna viņš tirgojot cāļu izkārnījumus par zelta cenu saviem darbiniekiem. Ir arī kvotas, cik daudz katram darbiniekam katru mēnesi šīs kakas ir jāiegādājās, lai varētu turpināt vergot šim uzņēmumam. Kāpēc viņi to dara, Tu jautāsi? Vai viņi visi ir galīgi stulbi? Nē, viņi nav stulbi, naivi kaut kādā ziņā, jā, bet ne stulbi un dara viņi to, jo tas boss viņiem visiem ir apsolījis, ka viņi visi, ja būs gana pacietīgi un nepadosies, arī kādu dienu kļūs par bosiem. Katru dienu boss ar saviem darbiniekiem sēž zoomiņos un saka: “Jūs visi būsiet bosi, jau rīt! Neklausieties tos visus skaudīgos, kuri tik ļoti gribētu būt jūsu vietā un turpiniet dragāt!” Bet pienāk tā rītdiena un nekas nemainās… un tā viss turpinās..
Tieši šadi ir uzbūvēts Saulietes “bizness”! Kā tas kādam var šķist pilnīgi normāli?
17.01.2022 17:01 |
 
Reitings 737
Reģ: 14.12.2021
Amber @ 17.01.2022 17:01

Kas tur slikts???
Iedomājies uzņēmu, kurā ir 100 darbinieki. 99 no šiem darbiniekiem neko nenopelna, lielākajai daļai ir pat jāmaksā no savas kabas par “privilēģiju” vergot šim uzņēmumam. Boss ir tas 1 vienīgais, kurš pelna un pelna viņš tirgojot cāļu izkārnījumus par zelta cenu saviem darbiniekiem. Ir arī kvotas, cik daudz katram darbiniekam katru mēnesi šīs kakas ir jāiegādājās, lai varētu turpināt vergot šim uzņēmumam. Kāpēc viņi to dara, Tu jautāsi? Vai viņi visi ir galīgi stulbi? Nē, viņi nav stulbi, naivi kaut kādā ziņā, jā, bet ne stulbi un dara viņi to, jo tas boss viņiem visiem ir apsolījis, ka viņi visi, ja būs gana pacietīgi un nepadosies, arī kādu dienu kļūs par bosiem. Katru dienu boss ar saviem darbiniekiem sēž zoomiņos un saka: “Jūs visi būsiet bosi, jau rīt! Neklausieties tos visus skaudīgos, kuri tik ļoti gribētu būt jūsu vietā un turpiniet dragāt!” Bet pienāk tā rītdiena un nekas nemainās… un tā viss turpinās..
Tieši šadi ir uzbūvēts Saulietes “bizness”! Kā tas kādam var šķist pilnīgi normāli?
bravo, Amber! Perfekti uzrakstīji!
17.01.2022 17:12 |
 
Reitings 737
Reģ: 14.12.2021
AnnijaB @ 17.01.2022 16:11
“influencere”, tā viņa pati saka ??
paldies, paskatījos. Varēju arī neskatīties..
17.01.2022 17:13 |
 
Reitings 244
Reģ: 29.10.2019
Ko tā Skrīveri tur mauj tajos vakardienas storijos? Cilvēki tak saprot arī, ja normāli runā - nevajag bļaut! Un meitenes skrienam uz tievĒDams, jo tur mēs atradīsim informaciju par to kā UZLABOT CELULĪTU. Tieši tā jūs uzlabosiet savu celulītu - ja jums viņš bija minimāli, tad tagad ar NL viņš jums vus riktīgi labi redzams 😉
17.01.2022 17:23 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Jete vismaz varētu beidzot iemācīties vārdu kolagēns? nevis kalogēns
17.01.2022 17:26 |
 
10 gadi
Reitings 1282
Reģ: 07.12.2011
Bet,kurš liek viņiem tur NL vergot....
Pareizi Sauliete teica,tur nav neviens piesiets,galu galā katrs taču izvēlas savu darbu un ar kritisko domāšanu izvērtē
Es neaizstāvu Saulieti vai NL man nav aktuāls ne viens ne otrs 😀
Bet kopumā kāpēc vienmēr saka,ak nabadzītes neko nepelna utt. neviens nav tur vinas spiedis pirkt kaut ko vai ieguldītie
Un arī cik tad grib pelnīt,ja tie ir uzreiz tūkstoši,tad par ko
Par paciņu pakošanu,parastajos darbos pakotnājs vai pārdevējs nesaņem taču tūkstošus Latvijā
17.01.2022 17:28 |
 
Reitings 1369
Reģ: 12.11.2021
Raella @ 17.01.2022 17:28
Bet,kurš liek viņiem tur NL vergot....
Pareizi Sauliete teica,tur nav neviens piesiets,galu galā katrs taču izvēlas savu darbu un ar kritisko domāšanu izvērtē
Es neaizstāvu Saulieti vai NL man nav aktuāls ne viens ne otrs ?
Bet kopumā kāpēc vienmēr saka,ak nabadzītes neko nepelna utt. neviens nav tur vinas spiedis pirkt kaut ko vai ieguldītie
Un arī cik tad grib pelnīt,ja tie ir uzreiz tūkstoši,tad par ko
Par paciņu pakošanu,parastajos darbos pakotnājs vai pārdevējs nesaņem taču tūkstošus Latvijā

Tieši tā - šķiet vairumam nemaz nav spriestspēju. Neviens nav viņas piespiedis šo strādāt. Bet redz vēlas vieglu naudu, strādāt no mājām utml.
Vai vairums NL bābu ir tās, kas grib būs "sev priekšnieks" bet labi redzams, ka galīgās auzas.
17.01.2022 17:38 |
 
Reitings 36
Reģ: 26.12.2021
Liekas, ka NL meitenēm pietrūkst smadzeņu, lai atrastu normālus darbus, tāpēc arī tur atrodas
Jo nekādu gudrību tur tiešam nevajag 😂
17.01.2022 17:52 |
 
Reitings 1887
Reģ: 26.12.2021
Raella @ 17.01.2022 17:28
Bet,kurš liek viņiem tur NL vergot....
Pareizi Sauliete teica,tur nav neviens piesiets,galu galā katrs taču izvēlas savu darbu un ar kritisko domāšanu izvērtē
Es neaizstāvu Saulieti vai NL man nav aktuāls ne viens ne otrs ?
Bet kopumā kāpēc vienmēr saka,ak nabadzītes neko nepelna utt. neviens nav tur vinas spiedis pirkt kaut ko vai ieguldītie
Un arī cik tad grib pelnīt,ja tie ir uzreiz tūkstoši,tad par ko
Par paciņu pakošanu,parastajos darbos pakotnājs vai pārdevējs nesaņem taču tūkstošus Latvijā

Piekrītu!
Pašas dumjas un pašas vainīgas!
17.01.2022 17:54 |
 
Reitings 1887
Reģ: 26.12.2021
Jāatzīst, ka man tiešām žēl par Signi Sprogi..tik forša lieks, bet nu tik sūdīgi sanāk NL reklamēt😁 un ne cik viņai tas nepiestāv, cerams kaut kad pārstās :)
17.01.2022 17:58 |
 
Reitings 180
Reģ: 03.09.2020
Raella @ 17.01.2022 17:28
Bet,kurš liek viņiem tur NL vergot....
Pareizi Sauliete teica,tur nav neviens piesiets,galu galā katrs taču izvēlas savu darbu un ar kritisko domāšanu izvērtē
Es neaizstāvu Saulieti vai NL man nav aktuāls ne viens ne otrs ?
Bet kopumā kāpēc vienmēr saka,ak nabadzītes neko nepelna utt. neviens nav tur vinas spiedis pirkt kaut ko vai ieguldītie
Un arī cik tad grib pelnīt,ja tie ir uzreiz tūkstoši,tad par ko
Par paciņu pakošanu,parastajos darbos pakotnājs vai pārdevējs nesaņem taču tūkstošus Latvijā

Bet vai tad Sauliete sākumā kādam godīgi pasaka kādi ir patiesie spēles noteikumi? Viņa visiem lej ausīs sīrupu saka, ka jebkurš var NL nopelnīt, vajag tikai gribēt un tas ir bilnīgs bullshits, jo visa tā piramīda ir uzbūvēta tā, lai 99% neko nevarētu nopelnīt! Viņa, tā pat kā visas citas sektas, izmanto psiholoģiskus paņēmienus, lai manipulētu ar cilvēkiem, no kuriem lielākā daļa jau tā ir finasiālās grūtībās. Tas, manuprāt, no morāles aspekta, pilnīgi ne ar ko neatšķīrās no krāpniekiem, kuri izkrāpj naudu no pensionāriem vai garīgi atpalikušiem cilvēkiem.
17.01.2022 18:02 |
 
Patīk
Reitings 855
Reģ: 09.05.2021
Amber @ 17.01.2022 18:02

Bet vai tad Sauliete sākumā kādam godīgi pasaka kādi ir patiesie spēles noteikumi? Viņa visiem lej ausīs sīrupu saka, ka jebkurš var NL nopelnīt, vajag tikai gribēt un tas ir bilnīgs bullshits, jo visa tā piramīda ir uzbūvēta tā, lai 99% neko nevarētu nopelnīt! Viņa, tā pat kā visas citas sektas, izmanto psiholoģiskus paņēmienus, lai manipulētu ar cilvēkiem, no kuriem lielākā daļa jau tā ir finasiālās grūtībās. Tas, manuprāt, no morāles aspekta, pilnīgi ne ar ko neatšķīrās no krāpniekiem, kuri izkrāpj naudu no pensionāriem vai garīgi atpalikušiem cilvēkiem.

Ja cilvēki ir tik lētticīgi un naivi tad nav ko vainot citus. Viņa piedāvā iespēju nopelnīt, kuras uzķeras tās uzķeras. Ir jādomā ar galvu, nevis jāskrien pēc “vieglas naudas”.
17.01.2022 18:12 |
 
10 gadi
Reitings 1282
Reģ: 07.12.2011
Es gadus 3 atpakaļ pieteicos būt komandā tai pašai saulietei,viņa bija tikko sākusi
Atnaca uz sarunu viņa un vēl viena meitene,vēl teikas kebabā
Es nezinu man izstāstīja visu, ko es ari uzdevu jautajumus kas un kā
Aizgāju uz majām un sapratu nu nē,tas nav man viss ar to arī tas beidzās
Es arī biju BKA, bet es ar loģisko domāšanu sapratu,ka nē
Man nepatik ne tā sistēma,ne produkts
Es nevaru pārdot to,kas man nepatīk
Viss
17.01.2022 18:14 |
 
Reitings 1369
Reģ: 12.11.2021
Agrita un agroplēves griestu veidojums. Nu wtf :D
17.01.2022 18:23 |
 
Reitings 180
Reģ: 03.09.2020
jamaika @ 17.01.2022 18:12

Ja cilvēki ir tik lētticīgi un naivi tad nav ko vainot citus. Viņa piedāvā iespēju nopelnīt, kuras uzķeras tās uzķeras. Ir jādomā ar galvu, nevis jāskrien pēc “vieglas naudas”.

Cilvēki ir dažādi un, ja kāds ir naivs, tad, tavuprāt, to drīkst ļaunprātīgi izmantot?
Bet Latvijā jau laikam tā ir izplatīta prakse, sākot no politiķiem un beidzot ar tādām “biznesmenēm” kā Sauliete! Nekas nav svēts, ka tik nauda, nauda, nauda!
17.01.2022 18:24 |
 
Patīk
Reitings 613
Reģ: 05.08.2020
AnnijaB @ 17.01.2022 13:47
pati EX sieva nav nekāds enģelis. Centās “izsūkt” visu no bērnu tēva, ka šis rāvās pa trim darbiem, lai alimentus nomaksātu. Viņš taču toreiz mēģināja glābt attiecības. Šai nebija labi, ka viņam redz uzmanība tiek pievērsta.
viņa bija apmāta ar viņu un zvanīja viņam ik pēc pāris minūtēm par neko, bet bļāva virsū :D viņš nav nekāds svētais, bet sieva uzvedās kā jukusi un cilvēkam pēdējo prieku par dzīvi sūca ārā. Meitas gan viņš mīl vairāk par visu
17.01.2022 18:24 |
 
Reitings 2731
Reģ: 15.07.2021
core @ 17.01.2022 09:28
https://vm.tiktok.com/ZMLeUwryt/
Piemēram, wtf, kas ir šis... Kkādus bezsakarus tur liek, cenšas par visām varītēm kkur izsisties. Tikmēr ig, pilnīgi cits cilvēks un patreonā vēl cits

kas tās par roku kustībām?🧐
17.01.2022 18:34 |
 
Reitings 737
Reģ: 14.12.2021
Dzenīte uzrakstīja, kas bija par šausmām:
Viņas nerviem par grūtu kāpiens..tas ir Ok. Bet vienmēr pastāv iespēja griezties atpakaļ. Principā ceļš ir mērķis, nevis virsotne. Bet, viņai līdz tam ir jāizaug
Vilciens kavēja un brauca ilgāk. 3h vietā 5h. Bija bez ēdiena. Hallo, kurš ar maziem bērniem vispār iet no mājām ārā bez maizīšu un uzkodu mugursomas?
Auksti kalnos. Aha, tā kalnos ir. Nekas tāds, ko nevarēja paredzēt iepriekš.
Un pats traģiskākais - atnāca nepareizās krāsas vilciens un nevarēja uztaisīt Instragramīgās bildes. Tā ir visīstākā krīze.
Aa, tagad abi ir neapmierināti ar airbnb dzīvokli, neesot kā bildēs. Jūs esat Šrilankā. Šrilankā! Attopieties!
17.01.2022 18:37 |
 
Reitings 830
Reģ: 05.06.2020
isanalapsa @ 17.01.2022 18:24
viņa bija apmāta ar viņu un zvanīja viņam ik pēc pāris minūtēm par neko, bet bļāva virsū :D viņš nav nekāds svētais, bet sieva uzvedās kā jukusi un cilvēkam pēdējo prieku par dzīvi sūca ārā. Meitas gan viņš mīl vairāk par visu
tāpēc saku, cilvēks mēģināja. Viņai nepatika tā viņa publicitāte utt. Nav brīnums, ka vairs neko nekur nepublicē.
17.01.2022 18:38 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits