IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
10 gadi
Reitings 386
Reģ: 10.10.2010
Ilanchiks @ 01.12.2021 00:36
Agrāk sekoju veseliem bērniem profilam, patika. Komunikācija bija forša, ne agresīva. Tad nāca bulavkina. Un sabojāja visu profilu :D tikai pupi. Nebaro bērnu , nav svarīgi, medikamentu vai citu iemeslu dēļ- esi sūds ne māte. Nu, malači, ka viņas izglītojas un kamēr visur pasaulē saka, ka galvenais ir vesela mamma un pabarots bērns, viņas bļauj, ka bērnam der tikai mātes piens. Sen jau atsekoju un vairs neeju pat skatīties

Tikko lasīju pie viņam postus par jaukto ēdinašanu, par mpm. Varbūt tāpēc, ka neseko, nezini to.
Man vispār vienalga kāds kurš cilvēks, ko kam saka. Man galvenais, lai man var palīdzēt pat, ja tas sliktākais, iedomīgākais cilvēks pasaulē.
01.12.2021 00:44 |
 
Reitings 161
Reģ: 23.09.2021
Būsim atklātas pašas pret sevi - tev nepatīk tas profils, jo tu nedari kaut ko pareizi. Mums var kaitināt kāds cilvēks (NL dāmas, Mičule , Vucāne utt)
Ekomammas ir kā idioloģija. Reāli rakstīts - BĒRNA DABĪGA APRUPE. Ja tu baro ar maisijumu, dod knupi, liec bērnu sūpojosa krēslā, tas vienkārši NAV DABĪGI. Jo no dabas bērnam ir dota mamma, kas viņu dzmedējusi, baro ar savu krūti, šūpo uz savam rokām. Tas ir tik vienkārši. Turklāt, nekas pasaulē nav jauztver burtiski. Izlaid caur savu filtru.
Es lielos vilcienos (un mazos) viņām piekrītu it visā. Vai man viss izdodas? Nē. Un tas ir okay.
Kā saka - cita acī skabargu redzi, bet savā baļķi pamanīt nevari. Tad nu skatīsimies uz sevi un analizēsim, kādēļ mums tik ļooooooti trigero konkrētais profils ar tik skaistu un mīlestības pilnu domu.
01.12.2021 00:49 |
 
Reitings 1153
Reģ: 16.08.2012
tritanija @ 01.12.2021 00:13

Es par to, ka uzreiz piemin Danu Isarovu. Bet Dana jau pavisam citas lietas dara. Vinja daudz spriež, bet nekādas paīdzības no viņas nav. Viena draudzene viņai kko jautāja kā pediatrei, pretī saņēm strupu - es nekonsultēju online. Veseliembērniem daudz palīdz un atbild uz jautājumiem. Vienmēr var pajautāt ātro jautājumu. Vismaz agrāk. Būtu kā Isarova, tad no veseliemberniem nebutu jēgas.

Bet redz, Isarovai arī ir taisnība. Ja viņa pieņem pacientus klātienē, savā darba laikā, kāpēc viņai būtu jākonsultē kāds online? Mēs taču arī neatrodam kaut kādu, piemēram, random ginekologu facebookā un nesākam drukāt vēstules ar jautājumiem :D
01.12.2021 00:50 |
 
10 gadi
Reitings 386
Reģ: 10.10.2010
FreshDrop @ 01.12.2021 00:50

Bet redz, Isarovai arī ir taisnība. Ja viņa pieņem pacientus klātienē, savā darba laikā, kāpēc viņai būtu jākonsultē kāds online? Mēs taču arī neatrodam kaut kādu, piemēram, random ginekologu facebookā un nesākam drukāt vēstules ar jautājumiem :D

Piekritu, bet tad jau nevar salīdzināt abus kontus. Isarova gudra, argumentēta, pārāka, praktizē, bet nekonsultē. Veseliemberniem meitenes varbut nav tik izcilas, bet pie vinam var griezties neskaidrību gadījumā. Pno izcilās Danas nekādas jēgas tādā ziņā. Ko man dod, ka varu uz viņu paskatīties instagrama storijos. Smuka sieviete. Viss. Dažādi peofili. Neviens nav ideāls.
01.12.2021 00:55 |
 
10 gadi
Reitings 386
Reģ: 10.10.2010
Vāverģīmis @ 30.11.2021 23:20
Tikai no jums uzzinu par tādu Bulavkinas profilu, iegāju, apskatīju, palasīju - ho hou, dāmas, paldies, ka parādījāt! Ir tik jauki šajā tumšajā laikā lasīt gudru jaunu dakteru poustus - Danu Isarovu tviterī, Bulavkinu instagramā. Kolosālas dāmas! Piesekoju Bulavkinai, jēdzīgi runā.

Man gan nepatīk viņa. Labi, ka veseliemberniem vinas ir maz.
01.12.2021 00:56 |
 
Reitings 375
Reģ: 27.10.2021
FreshDrop @ 01.12.2021 00:50

Bet redz, Isarovai arī ir taisnība. Ja viņa pieņem pacientus klātienē, savā darba laikā, kāpēc viņai būtu jākonsultē kāds online? Mēs taču arī neatrodam kaut kādu, piemēram, random ginekologu facebookā un nesākam drukāt vēstules ar jautājumiem :D

C’mon Dana arī bija tāda party beibe pārus gadus atpakaļ
Nezinu cik nopietni viņu šobrīd varu uztvert zinot pagātni 🙈🙈🙈
01.12.2021 01:35 |
 
Patīk
Reitings 10222
Reģ: 18.09.2021
Karlsone @ 29.11.2021 15:36
Ļoti nepatīk Skvorcova. Ir sievietes, kurām piestāv dabisks manikīrs, bet viņai ir tik neglīta nagu forma, ka prasītos, lai uzliek kādu krāsiņu. Man nepatīk kā viņa izskatās atkailinājusies, tāds sīks, patukls rūķis... Ko mēģina ar to parādīt? Labāk apģērbies, uzvelc kādu glītu kleitiņu, nevis demonstrē savas neseksīgās plikās miesas. Es neesmu pret kailumu, skaists sievietes augums tiešām ir kā mākslas darbs, bet šis nav tas gadījums. Un pēdējie pousti ar vibratoru.. vļek, pretīgi.

Precīzi manas domas! Ne ko piebilst, ne ko atņemt!
01.12.2021 03:58 |
 
Reitings 300
Reģ: 26.04.2021
bumbu @ 01.12.2021 00:49
Būsim atklātas pašas pret sevi - tev nepatīk tas profils, jo tu nedari kaut ko pareizi. Mums var kaitināt kāds cilvēks (NL dāmas, Mičule , Vucāne utt)
Ekomammas ir kā idioloģija. Reāli rakstīts - BĒRNA DABĪGA APRUPE. Ja tu baro ar maisijumu, dod knupi, liec bērnu sūpojosa krēslā, tas vienkārši NAV DABĪGI. Jo no dabas bērnam ir dota mamma, kas viņu dzmedējusi, baro ar savu krūti, šūpo uz savam rokām. Tas ir tik vienkārši. Turklāt, nekas pasaulē nav jauztver burtiski. Izlaid caur savu filtru.
Es lielos vilcienos (un mazos) viņām piekrītu it visā. Vai man viss izdodas? Nē. Un tas ir okay.
Kā saka - cita acī skabargu redzi, bet savā baļķi pamanīt nevari. Tad nu skatīsimies uz sevi un analizēsim, kādēļ mums tik ļooooooti trigero konkrētais profils ar tik skaistu un mīlestības pilnu domu.
Bet kurš gadsimts tagad ir?! Tagad ir tik daudz palīgierīces, bērnu maisījumu veidi, kā vēl nekad! Atliek tikai atvērt maciņu un pirkt. Man nepatīk šie profili, reāli besija pat pirms man piedzima bērns. Viss ir eko šmeko, ideāls, un viņu viedoklis tikai pareizais. Un tur vienmēr būs tā mammu nodališana. Nafig tas vajadzīgs? Tā jau mammai būt ir grūti jo pavadi laiku ar mazo 24/7. Nu protams te neiet runa par Vucēnas tipa jaunkundzēm.
01.12.2021 05:45 |
 
Reitings 498
Reģ: 20.11.2019
tritanija @ 01.12.2021 00:55

Piekritu, bet tad jau nevar salīdzināt abus kontus. Isarova gudra, argumentēta, pārāka, praktizē, bet nekonsultē. Veseliemberniem meitenes varbut nav tik izcilas, bet pie vinam var griezties neskaidrību gadījumā. Pno izcilās Danas nekādas jēgas tādā ziņā. Ko man dod, ka varu uz viņu paskatīties instagrama storijos. Smuka sieviete. Viss. Dažādi peofili. Neviens nav ideāls.

Bet es nesalīdzināju abus kontus!!! Es rakstīju, ka Bulkavinai vajadzētu pamācīties kā komunicēt un argumentēti paskaidrot, jo manuprāt Danai ļoti labi sanāk komunicēt. (Danai sekoju tikai dažus mēnešus, vairs neesmu lietas kursā kas un kā notiek viņas profilos)
01.12.2021 07:33 |
 
Reitings 682
Reģ: 16.09.2021
tritanija @ 30.11.2021 23:08

Un kad vajag kaut ko ātri par bērnu pajautāt, tad jau visas skrien pie rupjajām ietekmelēm veseliembērniem un raksta jautājumus q&a. Un pielien. Jo te jau viss anonimi.
Var jau skriet pie danas Isarovas, kura tikai argumentē un taisa storijus par to, cik visi slikti, tikai viņa nevienu online nekonsultē.

Bet Isarova nekad nav pozicionējusi sevi ig, ka lūdzu nāciet, konsultēšu. Viņa sniedz informāciju savā veidā par sev tuviem topikiem.
Un nav jau svarīgi, ko tie influenceri dara, bet kā dara. Neviens veseliemberniem neprasa nodirst citus ārstus-šo viņas bija pasākušas vienu brīdi. Kas tas ir-savu krūšu palielināšana, kaut kādu savu tarakānu apmierināšana? Ko tas deva citiem? Neko. Tajā brīdī es arī beidzu tolerēt viņu izgājienus. Šādi izgājieni tikai parāda, ka realitātē tur no pašpārliecinātības ir 0, jo īsteni pārliecinātam cilvēkam nevajag pakāpties uz citu galvām, lai savu gudrību parādītu. Es saprotu, strādāt mazpilsētā un izrakstīt pensionāriem asinsspiediena zāles nav nekāds sapnis, ja ir kolēģi, kas praktizē universitātes klīnikās, bet nu nevajag šo savu situāciju izpaust nodiršot citus, kas praktizē universitātes klīnikā.
01.12.2021 08:02 |
 
Reitings 2041
Reģ: 21.02.2015
Es vairāk par viņu izteiksmes veidu ne tik daudz saturu. Tas tiešām ir briesmīgs, un ne tāds, ko gribētos definēt kā tolerantu un pieklājīgu. Un te Kate mūs atkal sūta d****. :D Nu fantastika! Apkauno visus savus profesijas brāļus un māsas
Par pārējo meitenes jau uzrakstīja augstāk krietni gudrāk kā es
01.12.2021 09:13 |
 
Reitings 498
Reģ: 20.11.2019
Interesanti, ka daudzas pieminēja, ka patika veseliemberniem, kad Elīna bija viena. Ceru, kameitenes aizdomāsies par to.
01.12.2021 09:35 |
 
Reitings 682
Reģ: 16.09.2021
VIP @ 01.12.2021 09:35
Interesanti, ka daudzas pieminēja, ka patika veseliemberniem, kad Elīna bija viena. Ceru, kameitenes aizdomāsies par to.

Kamēr ir pieprasījums pēc šīs formas, tā arī paliks. Viņas jau tiešām nav “pieclatnieki, kuri visiem patīk” un nemaz necenšās par tādām būt.
Principā topikus var nelasīt, ja nepatīk vai neinteresē tēma, bet ja storijos izlec kakas ikona... Nezinu, varbūt noteiktai auditorijai ir pieprasījums pēc tādas komunikācijas, bet tad tas būtiski neatšķiras no šī foruma.
01.12.2021 09:46 |
 
Reitings 2011
Reģ: 10.09.2021
Piekritu, man aktuals veseliemberniem bija pirms pievienojas ta otra. Sakuma patika, bet skibi saku skatities kops tas negadijuma par logu. Ari likas nu pilnigi nevieta, bez takta izjutas. Un tad turpmakie posti tik pareizi, tik gudri, ka nemaz vairs isti nelasiju ko raksta. Ari ta kruts barosanas tema ir nu par traku, es pati baroju bernu tikai ar kruti, nebija knupis, bet neredzu neko absoluti nosodosu, kuri i baro ar maisijumu, i dod knupi. Laimiga mamma = laimigs berns.
01.12.2021 09:48 |
 
10 gadi
Reitings 386
Reģ: 10.10.2010
VIP @ 01.12.2021 09:35
Interesanti, ka daudzas pieminēja, ka patika veseliemberniem, kad Elīna bija viena. Ceru, kameitenes aizdomāsies par to.

Es atceros, ka pievienojās Bulavkina. Toreiz teica, ka tik daudz sekotaju, ka viena pati nevar tikt galā, tapec vajag vel cilveku. Tgd jau skatos ir vel kaut kadas meitenes. Man vel patik par berniem palasit, bet vairs nav tadu postu.
Valdet @ 01.12.2021 09:48
Piekritu, man aktuals veseliemberniem bija pirms pievienojas ta otra. Sakuma patika, bet skibi saku skatities kops tas negadijuma par logu. Ari likas nu pilnigi nevieta, bez takta izjutas. Un tad turpmakie posti tik pareizi, tik gudri, ka nemaz vairs isti nelasiju ko raksta. Ari ta kruts barosanas tema ir nu par traku, es pati baroju bernu tikai ar kruti, nebija knupis, bet neredzu neko absoluti nosodosu, kuri i baro ar maisijumu, i dod knupi. Laimiga mamma = laimigs berns.

Visu laiku jau kadas dzemde un baro ar kruti, visu laiku kadam vajag par rkutsbaroshanu palasit. Piekritu, kad berns izaug no ta vecuma, tad vairs neinteresee. Man arii vairs nesaista bebishu temas. Bet citus gan. Taa jau bus, ka viens saturs pa rinkji tai vecumgrupai. Vismaz neko neatradu noderigu savam 5 gadniekam tur. Lasu espats,lv, justine jesikena, parberniem, izaugtmilestiba. Aktualak.
01.12.2021 09:55 |
 
10 gadi
Reitings 386
Reģ: 10.10.2010
Valdet @ 01.12.2021 09:48
Piekritu, man aktuals veseliemberniem bija pirms pievienojas ta otra. Sakuma patika, bet skibi saku skatities kops tas negadijuma par logu. Ari likas nu pilnigi nevieta, bez takta izjutas. Un tad turpmakie posti tik pareizi, tik gudri, ka nemaz vairs isti nelasiju ko raksta. Ari ta kruts barosanas tema ir nu par traku, es pati baroju bernu tikai ar kruti, nebija knupis, bet neredzu neko absoluti nosodosu, kuri i baro ar maisijumu, i dod knupi. Laimiga mamma = laimigs berns.

Nav jau laifstaila blogs, kur raksta par dzivi un viedokljus. Blogs par medicinu un veselibu, kur nebutu jabut udenim. Man patik, ka ir konkreta informacija nevis izplust diskusijas un pienjemumos. Es tieshi gribeju zinaat kaa ir pareizak darit, nevis skatities kaa citi dzivo vai kaa citas kljudaas utt. Ko darit ar bernu? Veseliemberniem vnm konkreta atbilde bija. Katram savs formats. Speiezhot pec ta, cik daudz sekotaju ir visadam tukshalvainam fluencmammam, citiem patik tieshi saturs ne pr ko, bet visu, kas ir konkrets nevart izturet.
01.12.2021 09:59 |
 
Reitings 613
Reģ: 29.05.2021
Man liekas, ka problēma ir tajā, ka mūs kā vecākus kaut kas trigerē, ja izlasām informāciju savā izteiksmē, varam izlasīt kā pārmetumu, kaut varbūt tas nemaz tā nav domāts.
Ekomammu doma ir ļoti apsveicama, galvenais mīnuss - info nav zinātnē balstīta (kaut viņas saka, ka ir), katram apgalvojumam mēs varam atrast shady pētījumu ar 3 cilvēkiem. Kā piemēru varu minēt viņu rakstu par maisījuma bērniem, kuri pēc viņu teiktā, balstoties uz pētījumiem, atpaliks attīstībā gan garīgi, gan fiziski.
Bet es saprotu, kāpēc bija (nezinu vai vēl ir šis raksts) tāds info, jo viņas ir par un ap dabīgu bērnu aprūpi.
Ir forši, ka ir šādi konti Latviešu valodā, bet vecākiem jābūt kritiskai domāšanai un nevar pieņemt visu par patiesību. Tā vienmēr ir kaut kur par vidu.
Bet kā pirmreizējam vecākam, hormonu trakojošai jaunajai mammai, man bija ļoti grūti, info ir TIK daudz un tik dažāda, ka man likās, ka esmu savu bērnu neatgriezensiki sabojājusi, jo slimnīcā viņu baroja ar mpm 🙈
Man laikam galvenais jauntājums ir - kas ir tās sievietes, kuras sūta linkus, screenus šiem kontiem, influencerirm?
Kāds ir Jūsu mērķis?
Pašas sekojat šai diskusijai, varbūt anonīmi komentējat un tad uzlabojat savus karmas punktus nosūtot aprunātajam linku?
Smieklīgi 😅
01.12.2021 10:09 |
 
10 gadi
Reitings 386
Reģ: 10.10.2010
Helenchiks @ 01.12.2021 10:09
Man liekas, ka problēma ir tajā, ka mūs kā vecākus kaut kas trigerē, ja izlasām informāciju savā izteiksmē, varam izlasīt kā pārmetumu, kaut varbūt tas nemaz tā nav domāts.
Ekomammu doma ir ļoti apsveicama, galvenais mīnuss - info nav zinātnē balstīta (kaut viņas saka, ka ir), katram apgalvojumam mēs varam atrast shady pētījumu ar 3 cilvēkiem. Kā piemēru varu minēt viņu rakstu par maisījuma bērniem, kuri pēc viņu teiktā, balstoties uz pētījumiem, atpaliks attīstībā gan garīgi, gan fiziski.
Bet es saprotu, kāpēc bija (nezinu vai vēl ir šis raksts) tāds info, jo viņas ir par un ap dabīgu bērnu aprūpi.
Ir forši, ka ir šādi konti Latviešu valodā, bet vecākiem jābūt kritiskai domāšanai un nevar pieņemt visu par patiesību. Tā vienmēr ir kaut kur par vidu.
Bet kā pirmreizējam vecākam, hormonu trakojošai jaunajai mammai, man bija ļoti grūti, info ir TIK daudz un tik dažāda, ka man likās, ka esmu savu bērnu neatgriezensiki sabojājusi, jo slimnīcā viņu baroja ar mpm ?
Man laikam galvenais jauntājums ir - kas ir tās sievietes, kuras sūta linkus, screenus šiem kontiem, influencerirm?
Kāds ir Jūsu mērķis?
Pašas sekojat šai diskusijai, varbūt anonīmi komentējat un tad uzlabojat savus karmas punktus nosūtot aprunātajam linku?
Smieklīgi ?

Gan jau pašas aprunàtājas sūta un tad pielien ar uzslavām. 😀⚡
01.12.2021 10:21 |
 
Patīk
Reitings 703
Reģ: 10.05.2016
https://www.instagram.com/p/CWjLcy5MUVf/?utm_medium=copy_link
https://www.instagram.com/p/CVfA4wBsW0-/?utm_medium=copy_link
Ko jūs domājat par Adrianas dizainētajām krūzēm?
Viņa visur uzsver, ka viņas lolots un izdomāts dizains. Man šķiet, ka tā kā no 2005.gada, kad tādus dizainus taisīja Paintā vai Wordā. 😄
01.12.2021 10:39 |
 
Reitings 498
Reģ: 20.11.2019
Valdet @ 01.12.2021 09:48
Piekritu, man aktuals veseliemberniem bija pirms pievienojas ta otra. Sakuma patika, bet skibi saku skatities kops tas negadijuma par logu. Ari likas nu pilnigi nevieta, bez takta izjutas. Un tad turpmakie posti tik pareizi, tik gudri, ka nemaz vairs isti nelasiju ko raksta. Ari ta kruts barosanas tema ir nu par traku, es pati baroju bernu tikai ar kruti, nebija knupis, bet neredzu neko absoluti nosodosu, kuri i baro ar maisijumu, i dod knupi. Laimiga mamma = laimigs berns.

Man gan patika toreiz, jo es nekad nebūtu par to aizdomājusies (nedzīvoju dzīvoklī). Man tas posts bija tieši laikā - kā atgādinājums par drošību.
01.12.2021 10:42 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits