IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 3894
Reģ: 19.09.2016
Es to pēdējo Vucēnas story vairākas reizes pārlasīju, domāju ne tā sapratu... bet nu laikam es visu sapratu pareizi.
30.11.2021 09:17 |
 
Reitings 293
Reģ: 17.12.2019
Vucēna ļoti nepadomīgi spēlējas ar vārdiem. Reiz arī tāda diena var pienākt, ka apkārt bērnu mantas neredzēs. Dzīve atspēlēsies. Kaut gan māc šaubas vai par to vispār pārdzīvos. NL antireklāma. Es kā māte, nesaprotu kā var tā necienīt savus bērnus. Tie bērni būs ļoti nepašpārliecināti, uzmanības deficīta mākti, ko var arī novērot Neitā, jo aiz viņu muguras nav stāvējuši vecāki, bet gan veca oma, jo māte pisās apkārt pasaulei. "Es smagi strādāju" ir sūdīgs atraisnojums, jo Sauliete pie tādiem apstākļiem tik un tā ir brīnišķīga mamma un var redzēt, ka meitas ir kā labākās draudzenes un viņu ļoti mīl. Vot tas arī bērnos rada pārliecību, ka viņi ir vajadzīgi.
30.11.2021 09:28 |
 
Reitings 682
Reģ: 16.09.2021
Lūk šo es nesaprotu. Dzert, maukoties laiks ir, ne jau viņa tur strādā, bet savākt un iemācīt lielākajam bērnam savakt mantas un palīdzēt tādās lietās nevar. Tam vajag uborščicu. Bļin nesaprotu. Mans trīs reizes jaunākais bērns saprot, ka vakarā mantas jānoliek vietā. Ja tas bērns tik ļoti traucē, atdod tēvam-vismaz viņai būs labāka dzīve. Nu nesaprotu es to Vucēnu, nu nesaprotu.
30.11.2021 09:33 |
 
Reitings 498
Reģ: 20.11.2019
Vucēna ir vienkārši nelabvēlīgu ģimeni saviem berniem izveidojusi, tik cik materiāli apgādā, bet viss pārējais… ei tu dii dii
Pirmo reizi ir žēl viņas bērnus. Viņa var pirkt ko grib, var katru dienu rādīt savus konta izrakstus, bet tāpat cilvēki gan forumā, gan sveši, gan ģimene, gan bijušie, gan sekotāji, gan arī viņas bitītes viņu aprunā un izsmej, jo viņai nav ne morāles, ne vērtību. Viņai ir 0 sasniegumi dzīvē.
Vucēna, ja gribi sasniegts savus sapņus, kartigu maju un master bed room, pie tā ir jāstrādā, jāaudzina savi bērni, jāiemāca gulēt savā gultā, gan bērns, gan pati vari savākt mantas un notiks maģija - MANTAS NEMĒTĀSIES apkārt. Gribi izskatīties kā dāma, bet neizturies atbilstoši, tad nekad tāda nekļūsi.
30.11.2021 09:34 |
 
Reitings 682
Reģ: 16.09.2021
Aureksi @ 30.11.2021 09:28
Vucēna ļoti nepadomīgi spēlējas ar vārdiem. Reiz arī tāda diena var pienākt, ka apkārt bērnu mantas neredzēs. Dzīve atspēlēsies. Kaut gan māc šaubas vai par to vispār pārdzīvos. NL antireklāma. Es kā māte, nesaprotu kā var tā necienīt savus bērnus. Tie bērni būs ļoti nepašpārliecināti, uzmanības deficīta mākti, ko var arī novērot Neitā, jo aiz viņu muguras nav stāvējuši vecāki, bet gan veca oma, jo māte pisās apkārt pasaulei. "Es smagi strādāju" ir sūdīgs atraisnojums, jo Sauliete pie tādiem apstākļiem tik un tā ir brīnišķīga mamma un var redzēt, ka meitas ir kā labākās draudzenes un viņu ļoti mīl. Vot tas arī bērnos rada pārliecību, ka viņi ir vajadzīgi.

Sauliete reāli strādā vairāk, jo viņai vēl ir n-tās sadarbības, bet pavada laiku ar bērniem. Ok, meitenes lielākas, daudz ko pašas var, bet vienalga. Bet šī krievu kaza katru dienu ir ar pudeli, pie draugiem, atpūtā.
Skaidrs, ka viņai ir depresija un neapmierinātība ar visu, kā ir noticis ar spāni plus vēl ir jauna un gribas skriet. Bet nu jārimstas kaut kad būtu.
30.11.2021 09:36 |
 
Reitings 2011
Reģ: 10.09.2021
Man ari zhel Vucenas bernu. Bet , patiesiba, jau ari bernu teviem tie berni nav vajadzigi. Kur tad vini ir? Neliekas ne zinis. Te nu ir , ka jasaprot ar ko izvelies gulet vai varbut izsargajies, lai negadas negribeti berni. Jacer, ka ome ir adekvata.. bet nu nezinu, klausoties to Vucenas interviju toreiz, es sapratu, ka Vucenas tie tarakani visi nakusi no vinas mammas. Vucenai tapat berniba mammai daudz jastrada bijis, teva nebija, tikai patevs, kurs fiziski iespaidoja Vucenas masu. Vucena pati ar savu masu sastridejusies, neruna vairakus gadus. Reali nekas neskiet normals taja gimene, nu ludzu sekas, ja mammai nav laika saviem berniem, tad vel nakamos bernus iespejams sacakares.
30.11.2021 09:54 |
 
10 gadi
Reitings 80
Reģ: 29.01.2009
Aureksi @ 30.11.2021 09:28
Vucēna ļoti nepadomīgi spēlējas ar vārdiem. Reiz arī tāda diena var pienākt, ka apkārt bērnu mantas neredzēs. Dzīve atspēlēsies. Kaut gan māc šaubas vai par to vispār pārdzīvos. NL antireklāma. Es kā māte, nesaprotu kā var tā necienīt savus bērnus. Tie bērni būs ļoti nepašpārliecināti, uzmanības deficīta mākti, ko var arī novērot Neitā, jo aiz viņu muguras nav stāvējuši vecāki, bet gan veca oma, jo māte pisās apkārt pasaulei. "Es smagi strādāju" ir sūdīgs atraisnojums, jo Sauliete pie tādiem apstākļiem tik un tā ir brīnišķīga mamma un var redzēt, ka meitas ir kā labākās draudzenes un viņu ļoti mīl. Vot tas arī bērnos rada pārliecību, ka viņi ir vajadzīgi.

Ehh, kā Vucēna ir sapinusies un galīgi netiek ar savu dzīvi galā. Bērns, kurš lec augstāk par savu pakaļu. Es saprotu, visiem mums ir kāre dzīvot labāk, mēs visi tiecamies uz kaut ko. Viņai redz traucē, ka maz istabu, ka mantas visur, nu paņēmusi būtu lielāku dzīvokli, ar vairākām istabām, lai ir bērniem, sev...Tā vietā izvēlas jaunu autiņu, kuru arī īsti nevar atļauties. Nu žēl, ka cilvēks cenšas lekt citiem pakaļ. Turklāt NL galīgi nav draudzīga kompānija māmiņām - pa vakariem jāved pakas sūtīt, bezjēdzīgi zoomi, bišu mātes rāda nejēdzīgus brendu pirkumus "motivēšanai" utt., pilnīgs haoss. Otrs, kas varētu būt, ka viņai besī, ka nevar savu jauno štuceri atvest uz mājām, tapēc jādzīvojas pa viesnīcām. Bet man šķiet, ka tā mīla arī uz ilgu nebūs.Nu ir žēl man viņas, ka cilvēks taču varētu dzīvot arī normāli, kaut vai ar visu NL, tik jāsakārto viss pa plauktiņiem.
30.11.2021 09:56 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4964
Reģ: 03.11.2012
Runājot par Vucenu, tur jau NL pat nav vainīgs, viņa kā cilvēks ir tāda.
Galvenais, ka dzīvo pāri saviem līdzekļiem - brauc ar mustangu, bet guļ bērnu gultā, jo dzīvoklī nav vietas!
Nu bļāviens, tad sakārto savu vidi, nevis brauc ar tik neekonomisku auto 😀🙈
Tā cilvēka loģika ir graujoša un man viņas pat nav žēl, viņas bērnus ir žēl, bet Vucenu nav žēl. Ja viņa savā vecumā, ar visu piedzīvoto savā dzīvē vēl neko nav sapratusi, tad arī neko nesapratīs. Turpinās tā dzīvot un morāli kropļot savus bērnus, pēc tam varēs visu naudu izmest pie psihologa, vai arī viņa visu laiku atpirksies ar naudu….cenšoties kompensēt to, ka nav blakus bērniem.
Un tas, ka bērns neguļ savā gultā ir tīri mammītes nopelns…
30.11.2021 10:29 |
 
Reitings 1089
Reģ: 28.08.2021
Man reizēm liekas, ka Vucēna joko. Es vēl neesmu viņu īsti atkodusi- vai nu viņa par visiem ņirgājas un tā joko, vai arī viņa tiešām ir debīla.
30.11.2021 10:32 |
 
Reitings 90
Reģ: 11.04.2020
Ja reiz par Vucēnu, tad nu... man nepatīk, ka viņa visur saka un raksta, ka VIENA audzina savus divus bērnus. Protams, insgarama pasaule var krasi atšķirties no reālās dzīves, bet pēc to kā publicē, bērnus audzina tikai ome. Viņa "bauda" dzīvi pa viesnīcām un pie draudzenēm.
30.11.2021 10:34 |
 
Reitings 90
Reģ: 11.04.2020
Brendija @ 30.11.2021 10:32
Man reizēm liekas, ka Vucēna joko. Es vēl neesmu viņu īsti atkodusi- vai nu viņa par visiem ņirgājas un tā joko, vai arī viņa tiešām ir debīla.

😀
30.11.2021 10:34 |
 
Reitings 380
Reģ: 20.07.2021
Cilveeks @ 30.11.2021 09:36

Sauliete reāli strādā vairāk, jo viņai vēl ir n-tās sadarbības, bet pavada laiku ar bērniem. Ok, meitenes lielākas, daudz ko pašas var, bet vienalga. Bet šī krievu kaza katru dienu ir ar pudeli, pie draugiem, atpūtā.
Skaidrs, ka viņai ir depresija un neapmierinātība ar visu, kā ir noticis ar spāni plus vēl ir jauna un gribas skriet. Bet nu jārimstas kaut kad būtu.

Nē nu jūs jau arī atradat ar ko salīdzīnat 💁‍♀️😁
Sauliete pati katru dienu dzer šampaniešus un bieži liek storijos, ka ir dirzgan iedzērusi.
Savus bērnus arī izlutinājusi, pērkot viņiem Iphonus un brendu drēbes. To es sapratu, ka vienudien ieraudzīju viņas jaunākās meitas tik tok.
Tāpēc domāju, ka nu Sauliete noteikti arī nav labākais mātes paraugs.
Vienīgi paveicies, ka meitām ir tēvs, nevis kā Vucēnai.
30.11.2021 10:35 |
 
Reitings 380
Reģ: 20.07.2021
Cosmochic @ 30.11.2021 10:35

Nē nu jūs jau arī atradat ar ko salīdzīnat ?‍♀️?
Sauliete pati katru dienu dzer šampaniešus un bieži liek storijos, ka ir dirzgan iedzērusi.
Savus bērnus arī izlutinājusi, pērkot viņiem Iphonus un brendu drēbes. To es sapratu, ka vienudien ieraudzīju viņas jaunākās meitas tik tok.
Tāpēc domāju, ka nu Sauliete noteikti arī nav labākais mātes paraugs.
Vienīgi paveicies, ka meitām ir tēvs, nevis kā Vucēnai.

Steigā rakstot uzrakstījās ar kļūdām😔- Neņemat to vērā un nepiekasīties, jo gan jau domu sapratat.💁‍♀️😁
30.11.2021 10:36 |
 
Reitings 2011
Reģ: 10.09.2021
Salidzinat ar Saulieti tocna nevajag. Vina mierigi audzinaja savas meitenes, kamer Saulietis ka hokejists pelnija labu naudu un ka tevs nodrosinaja gan gimeni, gan pavadija laiku ar saviem berniem. Berni izauga, saka iet skola, tikai ap to laiku izskiras un saka savu NL.
30.11.2021 10:46 |
 
Reitings 682
Reģ: 16.09.2021
Cosmochic @ 30.11.2021 10:35

Nē nu jūs jau arī atradat ar ko salīdzīnat ?‍♀️?
Sauliete pati katru dienu dzer šampaniešus un bieži liek storijos, ka ir dirzgan iedzērusi.
Savus bērnus arī izlutinājusi, pērkot viņiem Iphonus un brendu drēbes. To es sapratu, ka vienudien ieraudzīju viņas jaunākās meitas tik tok.
Tāpēc domāju, ka nu Sauliete noteikti arī nav labākais mātes paraugs.
Vienīgi paveicies, ka meitām ir tēvs, nevis kā Vucēnai.

Protams, Sauliete nav etalons, bet neesmu pamanījusi, ka viņa ar bērniem pavada max 2-3 dienas mēnesī, bet pārējā laikā atpūšas.
30.11.2021 10:48 |
 
Patīk
Reitings 2868
Reģ: 30.04.2020
Vucēnas problēma ir vēlme lēkt augstāk par savu diirsu. Dzīvoklis centrā noteikti maksā pieklājīgi, bet kādā no Rīgas rajoniem varētu dabūt ko plašāku, bet par to pašu naudu. Un nav svarīgi vai savus NL sūudus sūta no Centra Omnivas, vai no Ziepniekkalna.
Auto arī, kā jau te spriedām, varēja pat lētāku un labāku dabūt, bet viņa par tiem savien sapņiem muld. Sapņus vajag piepildīt, bet to varēja arī mazliet vēlāk, kad viss cits apkārt būtu sakārtots.
30.11.2021 10:51 |
 
Reitings 682
Reģ: 16.09.2021
Valdet @ 30.11.2021 10:46
Salidzinat ar Saulieti tocna nevajag. Vina mierigi audzinaja savas meitenes, kamer Saulietis ka hokejists pelnija labu naudu un ka tevs nodrosinaja gan gimeni, gan pavadija laiku ar saviem berniem. Berni izauga, saka iet skola, tikai ap to laiku izskiras un saka savu NL.

Es ar Sauliete salīdzināju tīri dēļ argumenta, ka Vucēnai daudz darba. Nezinu, man iespaids, ka Sauliete strādā vairāk.
30.11.2021 10:52 |
 
10 gadi
Reitings 7529
Reģ: 29.09.2009
Una Vītola tiešām jauna mamma kurai būtu ļoti noderējis kāds labs padomdevējs. Tik maziņš un jau krīt raudādams gar zemi, dzer kakao, ēd cukurots jogurtus, planšetes. Vai tik maziņam ir normāli būt ar tik šķību sakodienu? Nez kaut kā viss mūsdienās iet uz baigajām galējībām.
30.11.2021 10:53 |
 
Reitings 2011
Reģ: 10.09.2021
Jo Saulietei ir saikne ar savam meitenem, pati audzinajusi un veltijusi pietiekami laika. Vucenai jau tas saiknes nav, kad Neits piedzima, ari esot atri skrejusi uz darbu un stradajusi lidz velam vakaram. Audzinaja tetis, izskiras un tetis vel pazuda. Nuu… kada tur vel saikne. Uzrodas tad kkads Rafa un tikpat atri pazud. Nekadas stabilitates berna dzive..
30.11.2021 10:54 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4964
Reģ: 03.11.2012
Valdet @ 30.11.2021 10:54
Jo Saulietei ir saikne ar savam meitenem, pati audzinajusi un veltijusi pietiekami laika. Vucenai jau tas saiknes nav, kad Neits piedzima, ari esot atri skrejusi uz darbu un stradajusi lidz velam vakaram. Audzinaja tetis, izskiras un tetis vel pazuda. Nuu… kada tur vel saikne. Uzrodas tad kkads Rafa un tikpat atri pazud. Nekadas stabilitates berna dzive..

Neita tētis dzīvo un strādā citā valstī, nesen bija atbraucis un Vucena vēl atrādija, ka bērns ie pie visu laiku pie tēva, un mājās esot miers.
Kā arī, senāk viņa minēja, ka viņai un ex-vīram ļoti atšķiras uzskati par finansēm un labklājību utt. Tāpēc neesot varējuši dzīvot laimīgi un tāpēc ex-vīrs strādā ārzemēs.
Starpcitu, ex vīram joprojām ir kontakts ar Rafu😂😂😂
30.11.2021 11:37 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!