IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 307
Reģ: 29.08.2020
Oj.par daudz prosecco,kļūdu daudz par daudz.Atzīstos.Nu,domu sapratāt ne?😅Šķieteņiem atlabšanai vajag noticēt kaut vai izdomātai realitātei,lai neatmestu cerību un turpinātu dzīvot.Pati esmu bijusi viņas vietā un zinu,ka katru mani soli vēroja un protams,man gribējās lai redz ka man iss tikai forši.Tagad,kad cilvēks neko vairs nenozīmē,vienalga,bet tad tas bija vienīgais glābiņš lai neizdarītu sev galu.Sāpīgi taču...
17.11.2021 21:42 |
 
Reitings 302
Reģ: 15.10.2021
Viens ir tas, ka bijušajam vajag izrādīt, cik viss forši, bet ja par to uzspēlēto pašpārliecinātību skatās no mazliet citas puses... cilvēkam, kam daudzus gadus ir bijusi zema pašapziņa, organisms tīri fizioloģiski ir pie šīs sajūtas pieradis un viņa ķīmiskie procesi arī norisinās tā, ka šī sajūta ir konstanta. Lai tiktu no tā ārā, ir ar piepūli jāuzspēlē un organismu jāpieradina pie jaunām (pozitīvām) sajūtām, līdz pēc kāda laika organisma ķīmija tā arī sāks darboties, ka cilvēks jutīs augstu pašapziņu dabiski, un vairs tas nebūs jāuzspēlē.
Atceros kaut ko tādu no psiholoģijas lekcijas...
17.11.2021 22:01 |
 
Reitings 1369
Reģ: 12.11.2021
Patrīcija Sur @ 17.11.2021 21:27

tā skrīvere izskatās ļoti bēdīgi
tiee skaitas ''valishi'' tikai tas ir maksligais bumbuls. šie nebus dargi, bet vsp valisi nav no lētajiem.

Izskatās pēc zaldāta pie Itālijas parlamenta un goda sardzes maiņu!
Un tad dragās ar tiem slapjdranķī un visos citos gadalaikos in ātri vien viņas bumbuļvaļenki smirdēs kā slapjš suns autobusā :D
17.11.2021 22:25 |
 
Reitings 778
Reģ: 14.11.2021
JERSIKA @ 17.11.2021 22:25

Izskatās pēc zaldāta pie Itālijas parlamenta un goda sardzes maiņu!
Un tad dragās ar tiem slapjdranķī un visos citos gadalaikos in ātri vien viņas bumbuļvaļenki smirdēs kā slapjš suns autobusā :D

Vēl pēc 3 gadiem mēs viņu ar viņiem redzēsim
17.11.2021 22:29 |
 
Patīk
Reitings 726
Reģ: 17.01.2021
JERSIKA @ 17.11.2021 22:25

Izskatās pēc zaldāta pie Itālijas parlamenta un goda sardzes maiņu!
Un tad dragās ar tiem slapjdranķī un visos citos gadalaikos in ātri vien viņas bumbuļvaļenki smirdēs kā slapjš suns autobusā :D

Sasmējos. :D
Bet, jā, zābaki briesmīgi. Es neesmu uggu fans, bet tos vēl varu saprast, ja velk, pašai tādi ir bijuši (protams, ja normālā paskatā, nevis kā tie, kuri novalkāti tik ļoti, ka papēži jau iet katrs uz savu pusi), bet šie ar tiem spalvainajiem bumbuļiem ir vienkārši briesmīgi apavi. Tāpat kā vasarā bieži redzēju meitenes tajās spalvainajās čībās. Nu, seksīgi un ērti varbūt sēžot ar tādām mājās pie kamīna, bet ne jau staigājot pa Rīgas centru. :D
17.11.2021 22:31 |
 
Reitings 300
Reģ: 26.04.2021
Jūs esat briesmīgas! Ja meitenei patīk zābaki lai valkā, ne viņa vienīgā ar tādiem staigā. Meitene varbūt no laukiem, bet nu katrai savs prieciņš par kaut ko. Kur te var salasities tik pretīgākas bābas es nezinu. Jāapdirš pat kādi zābaki iegādāti. Līmenis!
17.11.2021 22:32 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4966
Reģ: 03.11.2012
Nu tie zābaki nav traki, pirms diviem gadiem bija ļoti modē, arī Didrai un Aleksandrai tādi ir un bija pagājušo gad, Saulietei arī bija, vārdu sakot, daudzām bija , bet uz sitiena nevaru atcerēties.
Man pašai arī viņi nepatīk, esmu uggu fanāts, bet ja šir zābaki ir kvalitatīvi, tad viņos ir ļoti silti un mitrumu arī nelaiž cauri.
17.11.2021 22:42 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10495
Reģ: 29.01.2009
Skriveres jaunie 'zabaki' 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣Sorry, bet tas ir majas chibas.

Es sev tādas vēl pagājušā gadā gribēju, bet man neļāva pirkt. Šogad jau pati saprotu, kas nav īsti manam stilam un Latvijas laika apstākļiem, tad nu lai sevi lieki nekārdinātu, atsekoju to zābaku ražotāju IG kontam.
17.11.2021 22:58 |
 
Reitings 231
Reģ: 20.01.2021
Viņa mani atbaida- tik nevīžīga, nemaz nepucējas, nekrāsojas, ne saksapīla, ne odziņas ar ko Dvinski notur? Ar bēniem laikam! 😳😳😳

Daudz ko līdzīgu esmu lasījusi šajā forumā, un viss ko varu pateikt meitenēm, kuras tā domā, runā, uzskata - aizejiet pie psihoterapeita. Mīļotajam cilvēkam, vīram, nebūtu jūs jāmīl jūs par to, KĀDA jūs esat, bet par to, KA jūs esat. Es arī ilgu laiku savā dzīvē neticēju, ka es esmu mīlestības vērta, jo man likās, ka man mīlestība ir kā īpaši jānopelna.
Es personīgi esmu no tām sievietēm, kas ikdienā daudz pucējas. Bet manam draugam tas ir mazsvarīgi, es viņam visskaistākā liekos, kad esmu mājās bez makeup, viņam patīk dabiskums. Vienmēr sajūsminās, kad notīru tās, viņaprāt, draudīgās melnās acis (tā ir smalka lainera strīpiņa un tuša 😄). Man patīk mode, es tai sekoju, bet viņam no tā ne silts ne auksts.
Bet par seksapīlu un odziņu,nu cmon.. kā var apgalvot, ka Dvinskai tas pietrūkst? Manuprāt, to vai viņai tas ir vai nav, zina tikai viņas vīrs!! Man tieši otrādi liekas, ka tās ārišķīgās Instagram seksenes gultā nemaz nav tādas lauvenes, tā ir tikai fasāde, un tam ar patiesu seksapīlu ir maz sakara. Sieva lieliski vīru var "NOTURĒT" ar savu maigumu, atbalstu, sapratni, gādību, rūpēm, interesantumu, ieklausīšanos, atbrīvošanos, intimitāti utt. Man arī Dvinska nešķiet skaistule vai fašionista, bet kāpēc lai viņas vīrs viņu nemilētu par to, ka viņa viņam ir, ja jau pats viņu izvēlējās un apprecēja ?
18.11.2021 00:02 |
 
Reitings 67
Reģ: 02.08.2021
Patrīcija Sur @ 17.11.2021 21:27

tā skrīvere izskatās ļoti bēdīgi
tiee skaitas ''valishi'' tikai tas ir maksligais bumbuls. šie nebus dargi, bet vsp valisi nav no lētajiem.
es domāju 115eur ir diez gan laba summa šādiem zābakiem. Meitene tiešām sevi palutinājusi, un drošvien staigās 2x dārgākos zābakos, kā Jums būs kājā :)
18.11.2021 00:32 |
 
Patīk
Reitings 726
Reģ: 17.01.2021
Lexxie @ 17.11.2021 22:32
Jūs esat briesmīgas! Ja meitenei patīk zābaki lai valkā, ne viņa vienīgā ar tādiem staigā. Meitene varbūt no laukiem, bet nu katrai savs prieciņš par kaut ko. Kur te var salasities tik pretīgākas bābas es nezinu. Jāapdirš pat kādi zābaki iegādāti. Līmenis!

Nu bet lai tak valkā, ja patīk. Neviens jau te neraksta, ka viņa ir stulba, jo nopirka tādus zābakus vai tādā garā. Tikai uzraksta savu viedokli par to, ka zābaki šķiet briesmīgi. Bet katram sava gaume un, kas vienam liksies briesmīgs, tad citam patiks. Un otrādi. Es personīgi ziemā staigāju tikai ar masīvām, garām kerzām. Pieļauju, ka daudzi pateiktu, ka tie ir briesmīgi apavi, bet tāpēc jau es nepārstātu tādus vilkt un pavisam noteikti neapvainotos, jo katram sava gaume arī attiecībā pret apģērbu un apaviem. Un, piemēram, Didrihsoni regulāri apsmej par apģērbu, kāds viņai mugurā (nu, vismaz agrāk apsmēja, tagad nezinu kas notiek, jo sen neesmu ieskatījusies Butterfly diskusijā), tā ka Skrīveru Agnese nav vienīgā par kuras gaumes izjūtu te uzraksta kādu negatīvāku vārdu.
Un, kā nekā, mēs esam sievietes un kas gan var būt sievišķīgāks par klačām par to, kas kurai mugurā - kādu briesmīgu kleitu nopirkusi Ilzīte, cik resna jaunajās biksēs izskatās Mārīte vai cik atbaidošas sandales kājās Skaidrītei. :D
18.11.2021 00:37 |
 
Reitings 380
Reģ: 20.07.2021
a jus neesat padomajusas par to, ka varbut ta Agrita ar Jani isteniba nemaz nav skirusies, bet gan tas viss ir tikai lets sovs.💁‍♀️😁
Ta teikt, ko tik del naudas neizdaris.
18.11.2021 01:12 |
 
Reitings 380
Reģ: 20.07.2021
Olga Kambala ir tīīīk nesmuka sieviete.🤭
Un jā, arī Deimone.. 💁‍♀️💁‍♀️
18.11.2021 01:26 |
 
Reitings 231
Reģ: 20.01.2021
Man gan Olga patīk. Varbūt nav sevišķi gudra, reizēm smejas pārspīlēti sirsnīgi par dumjām lietām. Bet gara, slaida, trenēta, ģērbj to, kas piestāv. Saviem gandrīz 40 izskatās ļoti kopta un starojoša, ja salīdzina ar vidējo latviešu sieviešu līmeni.
Bet saprotu arī to, ka var būt antipātijas pret konkrēta cilvēka izskatu, ja tā atklāti tiek runāts. Pa manai gaumei, piemēram, nav Renāra Zeltiņa sieva, par ko teju visas sajūsminās.
18.11.2021 01:37 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
saulesstars123 @ 18.11.2021 00:32
es domāju 115eur ir diez gan laba summa šādiem zābakiem. Meitene tiešām sevi palutinājusi, un drošvien staigās 2x dārgākos zābakos, kā Jums būs kājā :)

Manas 130€ vērtās tuprles plauktā raud pie šī komentāra, jebšu ir pilnīgi pie dirsas pa cik viņa viņas nopirka. Manis pēc var maksāt 20€, tas nemaina faktu, ka cilvēkiem viņas nepatīk. Bet kas vienam der, citam nē.
18.11.2021 02:16 |
 
Reitings 103
Reģ: 07.04.2021
vivii @ 17.11.2021 22:42
Nu tie zābaki nav traki, pirms diviem gadiem bija ļoti modē, arī Didrai un Aleksandrai tādi ir un bija pagājušo gad, Saulietei arī bija, vārdu sakot, daudzām bija , bet uz sitiena nevaru atcerēties.
Man pašai arī viņi nepatīk, esmu uggu fanāts, bet ja šir zābaki ir kvalitatīvi, tad viņos ir ļoti silti un mitrumu arī nelaiž cauri.
Mode tapec,ka bija Didrai un Saulietei? Nez kapec Italija tadus apavus uz ielas nepamaniju. Tas,ko velk shis pesrsonas,nenozime,ka tadi apavi ir mode 🤮
18.11.2021 02:19 |
 
Reitings 103
Reģ: 07.04.2021
La Volpe @ 18.11.2021 02:19
Mode tapec,ka bija Didrai un Saulietei? Nez kapec Italija tadus apavus uz ielas nepamaniju. Tas,ko velk shis pesrsonas,nenozime,ka tadi apavi ir mode ?
Biju domajusi spalvainas chibas.
18.11.2021 02:20 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4966
Reģ: 03.11.2012
La Volpe @ 18.11.2021 02:19
Mode tapec,ka bija Didrai un Saulietei? Nez kapec Italija tadus apavus uz ielas nepamaniju. Tas,ko velk shis pesrsonas,nenozime,ka tadi apavi ir mode ?

Bija modē pirms diviem gadiem Latvijā, Krievijā un Ukrainā, gan jau vēl citur.
Vācijā arī neviens ar tādiem nestaigā, jo te tāds stils nevienam nav tuvs (izņemot varbūt krievietes, polietes un rumānietes, kurām patīk viss uzkrītošais)
Tas, ka es pieminēju kādu “zināmu” cilvēku, nenozīmē, ka domāju to kā noteicošo faktoru!!! Tas bija piemērs, ka Latvijā ne tikai tāda Agnese pērk un nēsā tādus zābakus, bet arī citas sievietes.
18.11.2021 03:06 |
 
Reitings 395
Reģ: 04.06.2021
Karlsone @ 18.11.2021 01:37
Man gan Olga patīk. Varbūt nav sevišķi gudra, reizēm smejas pārspīlēti sirsnīgi par dumjām lietām. Bet gara, slaida, trenēta, ģērbj to, kas piestāv. Saviem gandrīz 40 izskatās ļoti kopta un starojoša, ja salīdzina ar vidējo latviešu sieviešu līmeni.
Bet saprotu arī to, ka var būt antipātijas pret konkrēta cilvēka izskatu, ja tā atklāti tiek runāts. Pa manai gaumei, piemēram, nav Renāra Zeltiņa sieva, par ko teju visas sajūsminās.
Tāda solārijā pārcepta, visai nesimpātiska būtne. Kopta jā, bet tas neglābj kopējo skatu, ar prātiņu arī diezgan uz jūs.
18.11.2021 03:06 |
 
Reitings 300
Reģ: 26.04.2021
Cosmochic @ 18.11.2021 01:12
a jus neesat padomajusas par to, ka varbut ta Agrita ar Jani isteniba nemaz nav skirusies, bet gan tas viss ir tikai lets sovs.?‍♀️?
Ta teikt, ko tik del naudas neizdaris.
Šaubos. Tad tur jābūt es nezinu kādam cilvēkam, lai ar asarām acīs stāstītu par to, ka bērnus neapciemo it sevišķi meitiņu ar traucējumiem.. nezinu cik jocīgam jābūt lai uztaisītu par to šovu..
18.11.2021 03:07 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits