IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
10 gadi
Reitings 734
Reģ: 04.10.2009
Sisenis @ 14.11.2021 22:29
Atcerieties, Saulietei kaut kad bija posts par šantāžu.
Tiko apskatiju viņas profilu un redzēju jaunāko video kur viņa tur dzied. Man vienīgajai liekas, ka tas ir viens no tiem šantāžas video? Viņa vienkārši cenšas to parādīt pirmā.

Viņai sametoties vīnu gan jau ne tādi video vien 😅😅😅
14.11.2021 23:01 |
 
10 gadi
Reitings 2230
Reģ: 11.03.2010
VIP @ 14.11.2021 22:39

Nu uresina koučo tikai arzemju uzņemejus, latvietēm piedāvā tikai tos kursus un lekcijas un ko tur vēl. Es domāju, ka viņa nav slikta savā jomā, cik zinu strādā viņa tikai 2 vai 3 dienas nedēļā. Kaut ko jau pie tā robinsa ir iemācījusies.
Man vienīgi liekas agresīva ar visiem tiem sasniegumiem, liekas, ka grib, lai visas ir karjeristes, uzņēmējas, sasniedz virsotnes utt

Viņa jau tēmē tikai tajā vienā mērķi - uzņēmējas, miljoni, strādāt kā vēlies, būt sev boss, ceļo , luksus , meiteņu kopiena u.c
Manliekas, ka viss tas ie tik mākslīgi, tik neīsti. Es nesaprotu, kā, kādu var paķert šāda tipa enerģija “konstanti” no vietas🤷🏽‍♀️.
Kad no tā visa atteicos, būt viņas Facebook grupā, un vairs nemaksāju viņai, to gan viņa nepamanīja 😂 tikai vienu dienu man atnāca no Lienes ziņa - ka mans maksājums ir kavēts, nav saņēmusi apmaksu par grupu. Pateicu, ka sen vairs neesmu šis grupas biedre. Uz ko bija tāds: “ok,veiksmi”
Kur tad pazūd šī “mākslīgā enerģija”? 😃🍾 Manas meitenes 🤣🤣🤣🤣
14.11.2021 23:06 |
 
Patīk
Reitings 10234
Reģ: 18.09.2021
VIP @ 14.11.2021 22:39

Nu uresina koučo tikai arzemju uzņemejus, latvietēm piedāvā tikai tos kursus un lekcijas un ko tur vēl. Es domāju, ka viņa nav slikta savā jomā, cik zinu strādā viņa tikai 2 vai 3 dienas nedēļā. Kaut ko jau pie tā robinsa ir iemācījusies.
Man vienīgi liekas agresīva ar visiem tiem sasniegumiem, liekas, ka grib, lai visas ir karjeristes, uzņēmējas, sasniedz virsotnes utt

“Nu uresina koučo tikai arzemju uzņemejus” - kā Tu zini? Kur viņa dabūja tos ārzemju uzņēmējus? Kuras ir tās ārzemes? Kāpēc nekoučo latviešu uzņēmējus? :D
Iečekoju Lursoft un nav pārsteigums, ka viņas LieneUresina.com lapā norādītā SIA “PROGRESS YOU” ir dibināta tikai šogad. Pa kuru laiku tika savākta lielā “ārzemju uzņēmēju” koučošanas pieredze? :D Var jau būt, ka pirms tam bija cita SIA un Liene tik dibina SIAs vienu pēc otras, bet tas tad lielajai biznesmenei ir tāds fūuu!
Pačekoju arī Lienes vīriņu ar visu Turkebab. Par to arī Lursoftā nekas labs nerādās. Likvidēts/izslēgts no PVN maksātāju reģistra…
Secināju, ka šie cilvēki ir, kā saka, piznesmeņi :D
P.S. Arī Diānas Kubasovas SIA L1M1TED tieši tāpat ir dibināta šogad. Ja tā nav lielā naudas pelnīšanas SIA, tad kura ir??? :D Vai mož tomēr pašas pelnītās naudas nemaz nav tik daudz un i to vēl liela daļa ienāk pa melno? Varbūt drīzāk nauda nāk no vecāku zoo-uzņēmumiem un vīra (vai ex-vīra) nelegālais cash? Es tik tā - domāju... :D
Un vispār Diānīte nav kādus dažus simtiņus nodokļos nomaksājusi.
14.11.2021 23:30 |
 
10 gadi
Reitings 2754
Reģ: 25.05.2009
Tikai Didra var promotēt akvaparku, kurā visu dienu nogulējusi uz ļažaka un dzērusi kafiju un teikt, ka ir tā vērts. Pie tam vēl par to samaksājot 38+8=46 EUR.
15.11.2021 00:27 |
 
Reitings 498
Reģ: 20.11.2019
Apple of my eye @ 14.11.2021 23:30

“Nu uresina koučo tikai arzemju uzņemejus” - kā Tu zini? Kur viņa dabūja tos ārzemju uzņēmējus? Kuras ir tās ārzemes? Kāpēc nekoučo latviešu uzņēmējus? :D
Iečekoju Lursoft un nav pārsteigums, ka viņas LieneUresina.com lapā norādītā SIA “PROGRESS YOU” ir dibināta tikai šogad. Pa kuru laiku tika savākta lielā “ārzemju uzņēmēju” koučošanas pieredze? :D Var jau būt, ka pirms tam bija cita SIA un Liene tik dibina SIAs vienu pēc otras, bet tas tad lielajai biznesmenei ir tāds fūuu!
Pačekoju arī Lienes vīriņu ar visu Turkebab. Par to arī Lursoftā nekas labs nerādās. Likvidēts/izslēgts no PVN maksātāju reģistra…
Secināju, ka šie cilvēki ir, kā saka, piznesmeņi :D
P.S. Arī Diānas Kubasovas SIA L1M1TED tieši tāpat ir dibināta šogad. Ja tā nav lielā naudas pelnīšanas SIA, tad kura ir??? :D Vai mož tomēr pašas pelnītās naudas nemaz nav tik daudz un i to vēl liela daļa ienāk pa melno? Varbūt drīzāk nauda nāk no vecāku zoo-uzņēmumiem un vīra (vai ex-vīra) nelegālais cash? Es tik tā - domāju... :D
Un vispār Diānīte nav kādus dažus simtiņus nodokļos nomaksājusi.

Nu viņa jau visu laiku to saka savā IG. viņu interesē koučot biznesmeņus, nevis vienkārši jebkuru cilvēku. Nav manās interesēs tur aizstāvēt, vai ko, bet kas tur tāds neticams… es cik skatījos, tad pie viņas tikt nevar uz sesijām + lielākā daļa nemaz to nevar atļauties Latvijā.
Vai tad viņi to kebabu biznesu nepārdeva?
Katrā ziņā dzīvo labi, naudu pelnit māk un dara to ar savu galvu un aktīvo runāšanu soc tīklos + viņai mazs bērns.
Pie tā Robina jau arī nemaksā kapeikas iziet apmācības.
Ja salīdzina ar citam ietekmelem danenbergsoni, ritu un vel dažām majas sedetajam, liekas nepelnīti parmetumi viņai, jo tiešām uzskatu, ka ir cilveki kam viņa var palidzet ar to savu muldēšanu un ir cilveki, kas paši to visu saprot un liekas stulbi maksat par to informāciju, kas ir pašsaprotama. Viņai tāds amerikāņu stiliņš agresīva motivēšana. Bet slikta viņa nav.
Neesmu viņas fane, neesmi viņas fb grupā un nesekoju viņai, vienkarši dažas paziņas kopigas.
15.11.2021 00:39 |
 
Reitings 103
Reģ: 18.08.2021
Vakarkleita @ 14.11.2021 23:00

Viņa, saucamais mammai eksperts- pati ne vienu dienu savas meitenes nav pastaidzinājusi ratos ! Ratos abas sēž, kas man liekas vājprāts teju skolas vecuma bērni vizinās ratos ???? bet paraugmamma jau zina labāk! ???
Meitas apmeklē skoliņu, kur Rūtai vai Dvinskim ļoti grūti izvadāt, bet tas esot “dārgākais” “šikākais” Siguldā ?
Sadarbības, un savas meitas uzgrūst visai ģimenei spodrina mammas tēlu!
Viņa mani atbaida- tik nevīžīga, nemaz nepucējas, nekrāsojas, ne saksapīla, ne odziņas ar ko Dvinski notur? Ar bēniem laikam! ???

Jau uzzinot,ka Rūta vadīs MK man bija mute vaļā,pluss vairs to raidījumu nekad neesmu skatījusies! Nessprotu,kapec viņa vsp tika izvēlēta!
Tiesi tā,izlaista skuķene,kas dzīvo vienà mājā cik paaudzes, vienmēr ir kas bērnus pieskata, viņai pašai vairāk interesē viss cits nekā bērni, tie ir tikai kā aksesuāri,ko smuki sapucē!
Vienīgais kas man viņā patīk, ir mati, viss cits - meh..
15.11.2021 09:59 |
 
Reitings 1453
Reģ: 03.03.2020
Atcerējos, ka IG figurēja tāda Robina Dravniece, kāds zin, kāpēc pazudusi no IG?
15.11.2021 10:33 |
 
Reitings 266
Reģ: 12.04.2020
Kas Timmām par traģēdiju? Saka, ka pastāstīs kad būs gatava, tad priekškam stāstīt, cik grūti? Reāli rada intrigu, lai visi tikai rakstītu, ka būs labi 😸
15.11.2021 13:11 |
 
Reitings 388
Reģ: 22.02.2021
Melanholija8 @ 15.11.2021 09:59

Jau uzzinot,ka Rūta vadīs MK man bija mute vaļā,pluss vairs to raidījumu nekad neesmu skatījusies! Nessprotu,kapec viņa vsp tika izvēlēta!
Tiesi tā,izlaista skuķene,kas dzīvo vienà mājā cik paaudzes, vienmēr ir kas bērnus pieskata, viņai pašai vairāk interesē viss cits nekā bērni, tie ir tikai kā aksesuāri,ko smuki sapucē!
Vienīgais kas man viņā patīk, ir mati, viss cits - meh..

Mamma vinai agrak bija MOS tiklu direktore,Domāju tas ar atstāja savus nospiedumus,agrak Rūta uz visiem skatijās no kaut kadiem saviem iedomatiem augstumiem,kas itka pat liekas logiski,tomer vecaki sabiedriba atpazistami,dzivo savā burbulī!
Protams Ig megina sevi parādīt no labas puses,bet gadus atpakalj sanāca saskare,kas nekad nebija pozitīva ,vienmer atbildēja strupi,negribīgi-ja vispar atbildēja,loti negatīvs iespaids palicis atminā!
15.11.2021 13:13 |
 
Reitings 503
Reģ: 07.03.2016
Viņa, saucamais mammai eksperts- pati ne vienu dienu savas meitenes nav pastaidzinājusi ratos ! Ratos abas sēž, kas man liekas vājprāts teju skolas vecuma bērni vizinās ratos

Paga ko? Dorai ir 2 gadi, Grietai 4 gadi, kāds skolas vecums? Tu viņai kaimiņos dzīvo, ka tik pārliecināti par to, ka ar meitenēm nav staigājusi? :D Nezinu, esmu no Siguldas, bet bieži esmu redzējusi Rūtu pastaigā ar meitenēm! :D Atvaino, bet šis gan bija sviests, ko uzrakstīji!
Jā, man Rūta arī ir atstājusi iedomīgas sievietes tēlu, bet uzskatu, ka citiem cilvēkiem nav nekādas daļas gar citu ģimeni un to kādā modelī tiek audzināti bērni.
15.11.2021 14:06 |
 
Reitings 203
Reģ: 14.05.2020
Berge @ 15.11.2021 14:06

Paga ko? Dorai ir 2 gadi, Grietai 4 gadi, kāds skolas vecums? Tu viņai kaimiņos dzīvo, ka tik pārliecināti par to, ka ar meitenēm nav staigājusi? :D Nezinu, esmu no Siguldas, bet bieži esmu redzējusi Rūtu pastaigā ar meitenēm! :D Atvaino, bet šis gan bija sviests, ko uzrakstīji!
Jā, man Rūta arī ir atstājusi iedomīgas sievietes tēlu, bet uzskatu, ka citiem cilvēkiem nav nekādas daļas gar citu ģimeni un to kādā modelī tiek audzināti bērni.

pievienojos rakstītajam. Šķiet, ka šīm te izlēcējām, kuras te šausminās par trīsgadniekiem pamperos un četrgadniekiem ratos, pašām nav bērni un tuvākajiem arī nav. Tas ir šo nolicēju stulbums un bērnu psiholoģijas nezināšana, nevis māmiņu slinkums, un nevajag gudri spriedelēt, ka agrāk tā nebija. Ja agrāk būtu tādas ērtības, arī tā būtu, jo nevienu nav jāspiež atbilst kādu tupu cilvēciņu iedomātiem standartiem, kad ko jāizbeidz. 2 un 4 gadi ratiem ir vēl ok un tas tikai saprotami, ka vieglāk abas iesēdināt ratos, lai ātrāk nokļūtu līdz mērķim, nekā principa pēc nelaist četrgadnieku, rīkojot skandālus, lai steberē, iestrēgst, sastreikojas un māmiņa nokavē visu. Rezultātā ne nokļūst laicīgi, ne bērni priecīgi un pašai nervi čupā.
15.11.2021 14:18 |
 
Reitings 103
Reģ: 18.08.2021
BellaCiao @ 15.11.2021 10:33
Atcerējos, ka IG figurēja tāda Robina Dravniece, kāds zin, kāpēc pazudusi no IG?

Nopirka maju un pazuda no IG😁 laikam atrada ko jēdzīgāku dsrīt, nevis komentēt visu ko vien var komentēt.
15.11.2021 14:36 |
 
10 gadi
Reitings 1363
Reģ: 13.02.2009
PeonyPeony @ 15.11.2021 14:18

pievienojos rakstītajam. Šķiet, ka šīm te izlēcējām, kuras te šausminās par trīsgadniekiem pamperos un četrgadniekiem ratos, pašām nav bērni un tuvākajiem arī nav. Tas ir šo nolicēju stulbums un bērnu psiholoģijas nezināšana, nevis māmiņu slinkums, un nevajag gudri spriedelēt, ka agrāk tā nebija. Ja agrāk būtu tādas ērtības, arī tā būtu, jo nevienu nav jāspiež atbilst kādu tupu cilvēciņu iedomātiem standartiem, kad ko jāizbeidz. 2 un 4 gadi ratiem ir vēl ok un tas tikai saprotami, ka vieglāk abas iesēdināt ratos, lai ātrāk nokļūtu līdz mērķim, nekā principa pēc nelaist četrgadnieku, rīkojot skandālus, lai steberē, iestrēgst, sastreikojas un māmiņa nokavē visu. Rezultātā ne nokļūst laicīgi, ne bērni priecīgi un pašai nervi čupā.

Piekrītu. 👍🏻 Dvinska nav arī mana favorīte, tādēļ viņas gaitām sociālajos tīklos jau sen nesekoju, bet nosaukt viņu par sliktu māti gan nav korekti. Un par dzīvošanu vairākām paaudzēm zem viena jumta - ja visi var sadzīvot, tad kādēļ ne? Mazajām noteikti būs daudz labākas bērnības atmiņas atšķirībā no tiem bērniem, kas tālāk par planšeti vai tv nav redzējuši.
15.11.2021 15:15 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4986
Reģ: 03.11.2012
Atceroties savu bērnību, varu teikt, ka ja vecvecāki dzīvo vienā mājā ar mazbērniem, tas ir tikai ieguvums - visiem!
Mana ome dzīvoja otrā mājas galā, protams, ka vecāki mani deva pieskatīt omei, kad pašiem bija darīšanas, BET cik forša bija tā sajūta, ka omi varu satikt jebkurā brīdī un kaut uz mirklīti, ja sagribas!
Atceros, ka pati bieži gāju pie omes, jo pie viņas bija interesanti - šujmašīnas, spoles, audumi (ome bija šuvēja), skatījos kopā ar omi filmas , arī vēlu vakaros, līdz ar to kaut kā organiski sanāca atļaut vecākiem atpūsties, ome man ātri iemācīja lasīt, jo man interesēja un ome vienmēr lasīja avīzes utt. Visādi tādi sīkumi un ikdiena, bet tās ir tik foršas atmiņas!
Tāpēc es saku, ja visi var kopā sadzīvot, tad visi ir ieguvēji - vecvecāki, vecāki un mazbērni.
15.11.2021 16:02 |
 
Patīk
Reitings 3954
Reģ: 23.07.2020
skatos ģimene burkā, pagājušās nedēļas sērijas. Akd taaa Agrita :D Viņai uztura plāns sastādīts - omlete ar šampinjoniem un vel visādiem labumiem. Vecene attaisnojas, ka šampinjoni negaršo un burkānus rīvēt slinkums. Omlete bija jāēd ar augu pienu un protams mīļā sirds to uztaisa ar parasto pienu un olu vietā nl pulverītis. Ideāli! Nav jau brīnums kapec Madara atteicās ar to veceni strādāt
15.11.2021 16:06 |
 
Reitings 778
Reģ: 14.11.2021
vivii @ 15.11.2021 16:02
Atceroties savu bērnību, varu teikt, ka ja vecvecāki dzīvo vienā mājā ar mazbērniem, tas ir tikai ieguvums - visiem!
Mana ome dzīvoja otrā mājas galā, protams, ka vecāki mani deva pieskatīt omei, kad pašiem bija darīšanas, BET cik forša bija tā sajūta, ka omi varu satikt jebkurā brīdī un kaut uz mirklīti, ja sagribas!
Atceros, ka pati bieži gāju pie omes, jo pie viņas bija interesanti - šujmašīnas, spoles, audumi (ome bija šuvēja), skatījos kopā ar omi filmas , arī vēlu vakaros, līdz ar to kaut kā organiski sanāca atļaut vecākiem atpūsties, ome man ātri iemācīja lasīt, jo man interesēja un ome vienmēr lasīja avīzes utt. Visādi tādi sīkumi un ikdiena, bet tās ir tik foršas atmiņas!
Tāpēc es saku, ja visi var kopā sadzīvot, tad visi ir ieguvēji - vecvecāki, vecāki un mazbērni.

Ne vienmēr. Ir arī vecāki, kas kā ienāk mājas aizsūta bērnu pie omes/opja un kad nāk guļamlaiks atnāk pakaļ. Ja atnāk pakaļ. man pašai rados mamma, kas regulāri bērnu atstāj opim, pat tik tālu, ka opis citiem jau sāk sūdzēties. Man godīgi sakot vienalga, bet situācija nav vienmēr rožaina. Pati savu bērnu un atstāju omei, aizskrienu iepirkties un braucu pakaļ. Bērns pavadījis laiku ar vecvecākiem un mamma atpūtusies.
Bet katrā gadījumā - katrai ģimenei cits modelis. Judgot nevajag nevienu, jo pareizo neviens nezin, tikai vispārīgi pieņemtos. Kamēr bērnam tas nekaitē (piemēram ratos vešana līdz skolas laikam), manuprāt viss ir ok.
Dvisnka man arī nepatīk. Pirmais iespaids ne pārāk. Uzacis arī nepalīdz. 😁
15.11.2021 16:11 |
 
Reitings 503
Reģ: 07.03.2016
Ne vienmēr. Ir arī vecāki, kas kā ienāk mājas aizsūta bērnu pie omes/opja un kad nāk guļamlaiks atnāk pakaļ.

Bet tāpēc jau meitenes raksta ar piebildi - ja var sadzīvot visas puses ar to, tad viss ir ok!
15.11.2021 16:33 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10496
Reģ: 29.01.2009
Omlete bija jāēd ar augu pienu un protams mīļā sirds to uztaisa ar parasto pienu un olu vietā nl pulverītis. Ideāli! Nav jau brīnums kapec Madara atteicās ar to veceni strādāt

Interesanti, ka turpināja piesaukt Madaru, nekas netika teikts, ka sadarbība pārtraukta.
15.11.2021 16:50 |
 
Reitings 830
Reģ: 05.06.2020
Tā Agrita man sāk nepatikt. Kā saka “ sakāpis galvā”.
15.11.2021 18:05 |
 
Reitings 830
Reģ: 05.06.2020
Scandinavian @ 15.11.2021 16:50

Interesanti, ka turpināja piesaukt Madaru, nekas netika teikts, ka sadarbība pārtraukta.
domāju, tās iepriekšējās sērijas (iepriekš filmētas), pirms Madara paziņoja, ka pārtrauc sadarbību.
15.11.2021 18:06 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits