IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10567
Reģ: 29.01.2009
Kas īsti ir par iemeslu tam, ka Resnā Bārbija pēkšņi publiski tā par Alises Mārtiņu? (neskatījos, bet no šeit rakstītā tā saprotu)
23.08.2021 10:50 |
 
Reitings 59
Reģ: 18.05.2020
VIP @ 22.08.2021 23:58
Apskatijos dažus beitikas postus. Ziniet, kas ir zemiski - uzrakstīt sirdi plosošu postu par vecmamiņu, viņas dvēseli un vnk uzlikt apakšā faking putekļusūcēja reklāmu.
Es jau redzu, ka tuliņ bus ar bernu tas pats, izmantos bernu, lai dabutu naudu. Fuj.

Arī dzene nav diez ko labāka. Pat mēnesis nepaiet no nomiršanas, jau konkursiņi,super pozitīvi posti a la dzīve izdevusies, fotosesija. Es saprotu,dzīve turpinās, un tā tam jābūt, bet kad nomirst ļoti mīļš cilvēks, tu pirmo laiku nespēj atgriezties dzīvē,ir tomēr sāpe, skumjas. Arī man bija pasākums pāris nedēļas pēc mīļa tuvinieka nāves, es itkā smaidīju jā,bet tagad redzu,cik tolaik bija skumjas acis... A te yolo, koncertiņi,tusiņi ballītes. Tad nevajag *irst,ka tu sēro,ka viss slikti, ka sāpīgi, tikai sev reitingu kačā augšā. Piemers, Kristīne Virsnīte un viņas tēta zaudējumus. Nelika gluži bildes,ka raud spilvenā, bet tomēr bija redzams,ka arī pret zaudējumu izturas ar cieņu,nevis taisa popularitāti uz tā.
Kaut gan, katram jau savs, bet es nenoticēju stāstam,ka skumst,sēro un pārdzīvo....
23.08.2021 11:08 |
 
Reitings 1608
Reģ: 26.01.2016
ZhuZhuu, sērošana - tas ir ārkārtīgi individuāli. Es tomēr domāju, ka katrs pats zina kā labāk sērot, cik ilgi un kad turpināt ierasto dzīvi. Varbūt kādam tas ir veids kā atgriezt sevī prieku un dzīvīgumu, lai neieslīgtu skumju jūrā.
Ir jāatvadās un jāsamierinās, tas, protams, paņem daudz laika līdz lielais zaudējums sāk mazàk sāpēt. Bet vai tāpēc ir jānolien stūrī un jāraud līdz vairs nesāpēs? Kādam tas var noritēt mēnesi, citam gadus.. :)
23.08.2021 11:26 |
 
Reitings 1608
Reģ: 26.01.2016
Paskatījos Resno bārbiju - manuprāt, netaktiski storiji.
23.08.2021 11:26 |
 
Reitings 59
Reģ: 18.05.2020
Rosèy @ 23.08.2021 11:26
ZhuZhuu, sērošana - tas ir ārkārtīgi individuāli. Es tomēr domāju, ka katrs pats zina kā labāk sērot, cik ilgi un kad turpināt ierasto dzīvi. Varbūt kādam tas ir veids kā atgriezt sevī prieku un dzīvīgumu, lai neieslīgtu skumju jūrā.
Ir jāatvadās un jāsamierinās, tas, protams, paņem daudz laika līdz lielais zaudējums sāk mazàk sāpēt. Bet vai tāpēc ir jānolien stūrī un jāraud līdz vairs nesāpēs? Kādam tas var noritēt mēnesi, citam gadus.. :)

Tev taisnība.👍 Tā jau ir, katrs sēro pa savam, savā laikā un veidā. Man viņa vienkārši šķiet ļooti nepatīkams cilvēks, tapec tāds viedoklis :)
23.08.2021 11:37 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10567
Reģ: 29.01.2009
Resnā Bārbija vispār nemēdz būt taktiska.
23.08.2021 11:43 |
 
Reitings 1608
Reģ: 26.01.2016
ZhuZhuu, tā ir :)
Es, piemēram, cenšos distancēties no skumjām, atsakos par to runāt un ierokos darbos, lietās, lai par to nav jādomā. Arī par gaidāmiem satraukumiem un uztraucošām lietām - operācijas un taml. Katram savs veids kā tiek galā ar stresu un pārdzīvojumiem.
Scandinavian 😂
Es viņu pirmo reizi apskatījos, man nav viedoklis par viņu, bet tie story ir kkas traks.
23.08.2021 11:57 |
 
Patīk
Reitings 648
Reģ: 08.01.2021
ZhuZhuu @ 23.08.2021 11:08

Arī dzene nav diez ko labāka. Pat mēnesis nepaiet no nomiršanas, jau konkursiņi,super pozitīvi posti a la dzīve izdevusies, fotosesija. Es saprotu,dzīve turpinās, un tā tam jābūt, bet kad nomirst ļoti mīļš cilvēks, tu pirmo laiku nespēj atgriezties dzīvē,ir tomēr sāpe, skumjas. Arī man bija pasākums pāris nedēļas pēc mīļa tuvinieka nāves, es itkā smaidīju jā,bet tagad redzu,cik tolaik bija skumjas acis... A te yolo, koncertiņi,tusiņi ballītes. Tad nevajag *irst,ka tu sēro,ka viss slikti, ka sāpīgi, tikai sev reitingu kačā augšā. Piemers, Kristīne Virsnīte un viņas tēta zaudējumus. Nelika gluži bildes,ka raud spilvenā, bet tomēr bija redzams,ka arī pret zaudējumu izturas ar cieņu,nevis taisa popularitāti uz tā.
Kaut gan, katram jau savs, bet es nenoticēju stāstam,ka skumst,sēro un pārdzīvo....

Lai kā man besītu Dzenīte, šim nepiekrītu. Protams tie posti bija max tizli, un tiešām varēja padomāt , ka vīrs nomirsi nevis supermīļā ome, ar kuru laikam bildes pat nav, jo nebija ko ielikt. Tikai viens video kur mazie puikas iedod puķi slimai omei un aiznesās, nu nezinu, es tur mīļumu neredzēju, vairāk tiešām sacēla haipu, bet par sērošanu- nu tas ir tik individuāli. Man tantei dēls nomira beilgi pirms pilngadības, bet bērēs maniju arī smaidam un jokojam, kaut uz bērēm jau atnāca aizpampusi no raudāšanas, bet viņa kā cilvēks ir sirsnīga un jautra, un tas taču nekur nepazūd, un tuvinieka nāve, lai kā sāpētu, neatņems tev vēlmi pasmaidīt, patusēt, pajokot. Tas notika jau gadus 20 atpakaļ, tante vēl dzīva, un vēl šodien nav īsti tam tikusi pāri, bet ir novadījusi daudzus pasākumus, bērniem nometnes, kuras visas prasa jautrību, prieku , smieklus.Turklāt viņas FB profilā neatradīsi nevienu ierakstu par zaudēto dēlu.
23.08.2021 12:18 |
 
Patīk
Reitings 22906
Reģ: 27.01.2021
Scandinavian @ 23.08.2021 11:43
Resnā Bārbija vispār nemēdz būt taktiska.
man patīk, kā viņa pēc kārtas sāka uzbraukt dažādiem citiem influenceriem instā (cik nu viņi influenceri) un tagad ceļ sev asti gaisā, salīdzinot savu seju ar citas sievietes seju 😂 nujā, laikam vienīgais veids, kā savu pašvērtējumu kaut nedaudz pacelt
23.08.2021 12:21 |
 
Reitings 498
Reģ: 20.11.2019
Nu runajot par dzeni es nezinu kapec vispar insta jaliek, ka nomira kāds. Man tas liekas parak intimi, personigi.
Bet viņa jau pati izrakstija, ka visi IG algoritmi sačakareti, lai laiko viņas bildes 😂😂 vienkārši kooo?
23.08.2021 12:37 |
 
Reitings 224
Reģ: 13.01.2021
Elvaa @ 23.08.2021 08:58
Kuri Jums šobrīd TOP 3 tīkamākie IG profili, kuriem sekojat?
Un TOP 3 kaitinošākie?
Varbūt ir kāds foršs jaunatklājums latviešu/ārzemju kategorijās, kam vērts piesekot?

Top 3:
Našķoties Zane
Žanete Eglīte
Un varētu būt Lelde Ceriņa
Tie man liekas tādi neuzbāzīgi un ļooti patīkami profili :)
Top 3, kuri galīgi nepatīk:
Kubasova
Didrihsone( vai kā tur viņa)
Un Amuna Dāvis
23.08.2021 13:05 |
 
Reitings 5974
Reģ: 14.02.2021
TOP3
Santa Nīmane
Juta Valdmane
Karlīna Kramiņa
ANTI TOP
Kristīne Dzenīte
Beāte Katrīna Zeltiņa
Alisewild
Vēl ar maz sekotājiem, bet Liāna Kažmere. Lauras Penkas radiniece. Tikpat duma.
23.08.2021 13:17 |
 
Patīk
Reitings 2816
Reģ: 15.01.2013
Aizmirsu pieminēt
Pie + topa
Katrīna Karele. Ļoti patīk
Pie - topa
Noteikti alisewild
23.08.2021 13:29 |
 
10 gadi
Reitings 1386
Reģ: 13.02.2009
Elvaa @ 23.08.2021 08:58
Kuri Jums šobrīd TOP 3 tīkamākie IG profili, kuriem sekojat?
Un TOP 3 kaitinošākie?
Varbūt ir kāds foršs jaunatklājums latviešu/ārzemju kategorijās, kam vērts piesekot?

mani šī brīža favorīt insta konti:
@kristine.garklava
@santapilens
@kristazvirgzdina
Vēl ļoti patīk konti Paulai Freimanei, Ievai Kohai Zeltiņai, Kristīnei Jelinskai, Leldei Ceriņai.
Vel man ir dalitas jūtas, jo ik pa laikam piesekoju un atsekoju: @perlumamma, @signemeirane, @kristinevirsnite, bet vairāk jau patīk. Vismaz šobrīd sekoju :)
Anti-tops (kam atsekoju, jo ļoti, ļoti kaitināja :D)
Rūta Dvinska (patika pirms sāka vadīt Māmiņu klubu
Kristīne Dzenīte
Maija Armaņeva
Konti, kuriem patīk sekot, jo var uzzināt, ko jaunu : Maija Fromane, Dana ar kasti, @theintelligentclub, un protams - Našķoties Zane, kura liekas jauka un receptes vienmēr izdodas. Tikai žēl, ka tām ir miljons kalorijas. 🤣
23.08.2021 14:03 |
 
Reitings 5974
Reģ: 14.02.2021
Kā Dzenītei var turpināt augt sekotāju skaits, ja viņa tiek regulāri ierindota AntiTop?
23.08.2021 14:27 |
 
10 gadi
Reitings 884
Reģ: 09.06.2012
Favorīti:
@Jelinska
@Karele
@Beāte Zeltiņa (+/-, jo vismaz nav iedomīga 🤣)
Anti Tops:
@Didrihsone
@Dzenīte
@Zane Strēle
23.08.2021 14:36 |
 
Patīk
Reitings 2816
Reģ: 15.01.2013
Nu tāpat kā didrihsonei. Besī, bet seko :D
Tagad dzenīte pamodusies, jādabū popularitāte atpakaļ... Ar konkursiem. Bet nu tā mūžīgā sevis filmēšana un katru reizi ir jāpiemin to kā viņa izskatās, cik slikti, vai labi, reāli cilvēks, kuram izskats ir ļoooooti svarīgs un visur tas jāakcentē
23.08.2021 14:37 |
 
10 gadi
Reitings 1386
Reģ: 13.02.2009
core @ 23.08.2021 14:37
Nu tāpat kā didrihsonei. Besī, bet seko :D
Tagad dzenīte pamodusies, jādabū popularitāte atpakaļ... Ar konkursiem. Bet nu tā mūžīgā sevis filmēšana un katru reizi ir jāpiemin to kā viņa izskatās, cik slikti, vai labi, reāli cilvēks, kuram izskats ir ļoooooti svarīgs un visur tas jāakcentē

Kā saka, ja nav nekas cits ar ko lepoties, tad jālepojas (jārāda) to, kas ir 😬
23.08.2021 14:47 |
 
Reitings 203
Reģ: 14.05.2020
Mans favorītu Tops:
@inta.omanbriede
@lechampdemavie
@marta.logina
@santapilens
23.08.2021 15:02 |
 
Patīk
Reitings 648
Reģ: 08.01.2021
Man vispār ļiti besī latviešu instamammas , ir tikai pāris, kuras liekas ok, piemērav Evija Rodke.
Kāpēc besī? Tāpēc, ka viņas savu saturu kopē no ārzemju mammām, kas no vienas puses protams ir ok, bet no otras- nevar salīdzināt citas valstis ar Latviju. Es jutos ļoti priviliģēta laist pasaulē bērnu šeit Latvijā, un ziniet kādēļ? Jo citur mamma nevar būt mājās ar bērnu pusotru gadu, saņemot diezgan pateicīgu naudiņu, turklāt ja tu trāpi iekš 2 under 2 , tad sēdi ar abiem bērniem un saņem to pašu naudiņu! Man tieši tā sanāca, un es esmu tik pateicīga pr to! Un tad pieminēsim 10!!!! apmaksātas brīvdienas vīram, kuras manējais izmantoja uzreiz, kā parbraucu no slimnīcas. Sanāca, ja divas nedēļas vīrs palīdzēja, tad jau biju apradusi ar savu jauno rutīnu, un dzīvoju tālāk, bez problēmām. Protams arī man viss bija jauns un nezināms, bet zvans pediatram , un viss atrisināts, rakstiju savu personīgo žurnālu, kur izliku sajūtas, un kamēr mazais čučēja, sakārtoju māju, pagatavoju uzēst, izdzēru KARSTU kafiju, un sagatavojos pastaigai.
Visa tā pārspīlēšana, cik viss grūti, cik slikti, tad kāds par daudz kaut ko jautā ieteikmelei, tad atkal par maz palīdzības, tad vēders par lielu, tad krūtis par mazu, man tiešām tas tā besī! Puse no tām problēmām atkristu, ja viņas noliktu telefonu, un pievērstos savam bērnam, savam vīram, savām mājām, nevis tupētu visos portālos un meklētu kādu "saturu izveidot." Atsēdējušās telefonos, un tad nezin ko iesākt ar savu dzīvi. Viņas to laiku kuru pavada meklējot cik pinterestīgi izveidot istabas un virtuves, varētu noteikti atvēlēt tām vajadzībām, par kurām mūžīgi čīkst, ka nepietiek laika.
Un tad atrāda katru kaku , plikus sīčus, savas strijas, un gaida tik, kad kāds atļausies uzrakstīt cik nesmuki, lai varētu gaudot, cik pasaule netaisnīga,
noliek viņas- mātes varones!! Tak reāli nevienam neinteresē ne viņu bērnu pakaļas ne viņu izstaipitie čiči , tikmēr, kamēr tas paliek viņu mājās nevis tiek izlikts visam internetam!
Uzvilkos, bet tiešām tracina , un taisnība te bija meitenēm- Beitika ir nākamā, tik šī vēl ārēji nepievilcīga! Mēs jau bez bildēm zinātu, kā izskatās viņas jaunā virtuve, kā viņa ģērbs zīdaini,
un kas būs sponsorējis viņas ratus. Orģinalitāte galīgi nav instamammu stirpā puse.
23.08.2021 15:02 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits