IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
CariDee @ 15.07.2021 23:51
https://skaties.lv/izklaide/slavenibas/muziki/andris-kivics-sajusminats-par-norvegijas-fjordiem-un-atklaj-kur-celojuma-laika-terejis-naudu/
Tas Kivičs ir vnk idiots ?‍♀️
Viņš šodien storijos teica, ka Madara nobraukusi vairāk kā 2000km Norvēģijā un neesot piesprādzējusi bērnus. Bet viņi bija kopā tajā Norvēģijā. Sliktā Madara ?‍♀️?‍♀️?‍♀️ Bet pats sēdēja tajā mašīnā un nevarēja piesprādzēt.
Arī, kur viņš saka, ka izaudzinājis 4 bērnus un nevienam nav notikušas nelaimes. Man gan vairāk liekas, ka tur bērnu mammām jāsaka paldies, nevis Kivičam, kurš visu laiku “strādājis” aka buhājis. Parodija ne vīrietis.
domāju, ka Norvēģijā no Mia varēs atvadīties ļoti ātri, jo buhāšana un jo īpaši agresīva uzvedība ir nepieņemama. Tādi mežoņi nevarēs būt, ja sanāks ar kādu saķerties vai kaimiņos dzīvos norvēģi, ātri vien policija un bāriņtiesa būs pie namdurvīm, ar kuriem nedrīkst runāt agresīvi un uzbrūkoši, jo ātri var attapties bez bērniem, ka tie ir izņemti un nevajag nekādas vecāku atļaujas, klātbūšanas utt. Vienkārši vienā jaukā dienā izņems no bērnudārza vai atbrauks uz mājām, ja uzskatīs, ka bērns nav aprūpēts, vai netiek veikta kāda vardarbība. Citos gadījumos sniedz palīdzību un atbalstu, bet...atkārtošos, tikai tad, kad māk mierigi komunicēt, bet šis nav tas gadījums.
16.07.2021 00:22 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
Mans subjektīvais viedoklis, bildēs izskatās Vizla masīva, bet tas ir mans subjektīvais viedoklis. Bet bildē ar Kristapu, izskatās sīka un smalka 🤷‍♀️ meitene kā meitene, skaista.
16.07.2021 00:24 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5097
Reģ: 03.11.2012
Bjork @ 16.07.2021 00:22
domāju, ka Norvēģijā no Mia varēs atvadīties ļoti ātri, jo buhāšana un jo īpaši agresīva uzvedība ir nepieņemama. Tādi mežoņi nevarēs būt, ja sanāks ar kādu saķerties vai kaimiņos dzīvos norvēģi, ātri vien policija un bāriņtiesa būs pie namdurvīm, ar kuriem nedrīkst runāt agresīvi un uzbrūkoši, jo ātri var attapties bez bērniem, ka tie ir izņemti un nevajag nekādas vecāku atļaujas, klātbūšanas utt. Vienkārši vienā jaukā dienā izņems no bērnudārza vai atbrauks uz mājām, ja uzskatīs, ka bērns nav aprūpēts, vai netiek veikta kāda vardarbība. Citos gadījumos sniedz palīdzību un atbalstu, bet...atkārtošos, tikai tad, kad māk mierigi komunicēt, bet šis nav tas gadījums.

Tieši to pašu padomāju! Zinot Norvēģijas stingros un nelokāmos likumus un to, cik daudziem latviešiem (!) jau ir atņemti tur bērni, tad nebūs brīnums, ja viņi iekūlsies nepatikšanās.
Jo Andrim un Lienei visi citi ir idioti, it īpaši valsts institūcijas, viņi tikai tie gudrie…
16.07.2021 00:27 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5097
Reģ: 03.11.2012
Skatoties Saulietes story radās doma - precīzāk jautājums. A kā var zināt, ka viņa dzer ED , nevis triec iekšā parastus kokčus? 😂😂😂
Nu tīri teorētiski, nevar jau redzēt, ko viņa tur dzer un vai vispār lieto tos produktus?
Viņa jau nerāda kā izdzer visu Drainu, tikai padzer pāris mutītes un rāda kā taisa. Gluži kā Parisa Hiltone burgeru reklāmā, nokož gabalu un pēc filmēšanas izspļauj ārā 🤭😅
Tā jau top reklāmas…
16.07.2021 00:32 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Amber @ 15.07.2021 22:53

Tas jau vien, ka Tu tērēji savu dārgo laiku, lai notirinātu savus pirkstu galiņus un uzdrukātu to pirdienu vējā jau ir kompliments! Nekā lieka! ?

Kam nav tam neiedosi. 🤦‍♀️
16.07.2021 05:55 |
 
Reitings 395
Reģ: 04.06.2021
Daudzas ir teikušas,ka Mičulei ir skaists augums.
Piemēram, man tāda tipa figūra nepatīk, sev arī nekad negribētu, toties Vizlas, ja neskaita muguras izliekumu, liekas maksimāli seksīgs.
Protams, tas ir tikai mans viedoklis. 🙃
16.07.2021 07:48 |
 
Reitings 59
Reģ: 18.05.2020
Man liekas,ka Kivičam vajadzētu iegooglēt,kas ir pedofilija. Dēļ viņa liktajām bērnu bildēm pedofīli berzē roķeles. Bet nu nosaukt bērnu māti,ka viņai ir pedofilijas noslieces. hallo. Ir jau kaut kādas robežas. Tas ir vienkārši psc,kas notiek. Es tiešām ceru,ka kaut ko dara lietas labā,jo tas nav normāli. Cilvēks pazemo meitenēm mammu. Nebrīnos, ka arī dēls varētu gribēt drīz uzvārdu mainiit. Pretiiga situācija. Žēl man to bērnu neizsakāmi. Bet tas glupais pāris vienkārši riebj.
16.07.2021 09:52 |
 
10 gadi
Reitings 904
Reģ: 09.11.2009
Nezinu vai Madara tur pilnīgi bez vainas, bet ceru, ka viņa turpinās klusēt. Kiviči kā āksti, katru vakaru cepas, no Andra tas Keitijas teikums ''Es NeGriBu TevI sAtIkt'' jau atklausīts, ka zb. Dzirdējām ar pirmajām 10 reizēm. Tas viss liekas TIK provocējoši un uzspēlēti, ka viņi piiiiilniigi noteikti negrib celt awareness šai tēmai, bet izspiest sev PR vai provocē Madaru, vai vnk širmis iet ciet vai hz ko vēl izdomājuši. Nosauc Madaru par lauķi, kamēr jau kopš abu kopošanās viņi ir vienīgie, kuri uzvedas kā lauķi. Es nevaru iedomāties kā jūtas Madara, ir grūti izšķirties no vīra, bet 10x grūtāk, ja vīrs ir tāds loxs. Ceru, ka viņa turpinās ar tik pat adekvātu nostāju, noteikti ir grūti klusēt, neko neteikt, bet vēlu izturību!
Un esmu Madaras pusē par bērnu bildēm. Kiviči ļoti taisnojas, sakot, ka ir normāli, ja bērns peld plikiņš utt. Jā, tas ir normāli, bet nav jau runa par to. Nafig ir jābildē un jāliek FB. Pieņemu, ka viņiem vnk nav filtra uz tādām lietām, pieklibo morāle, ētika tāpēc daudz kas liekas normāli.
16.07.2021 10:30 |
 
10 gadi
Reitings 4078
Reģ: 02.01.2011
Par plikiem bērniem pludmalē- es nezinu, kur rodas tie daudzie viņu atbalstītāji, kuri raksta, ka tas ir normāli un ka tādus bērnus var redzēt bieži. Eju uz jūru teju katru dienu, neesmu redzējusi tik lielas meitenes bez peldkostīmiem, plikām augšdaļām skraida bērniņi ap gada vecuma, nu divi gadi maksimums.
Un viņi paši neapjēdz, ka ir liela starpība starp palaist bērnu nopeldēties bez peldkostīma (par to neviens neuzzina) un publicēt to internetā visai pasaulei. Zinot, cik nežēlīgi mēdz būt bērni skolas vecumā, ir liela varbūtība, ka meitenes dabūs dzirdēt pretīgas piezīmes par šo bildi. Un tā pilnīgi necik nebūs viņu vaina.
16.07.2021 10:41 |
 
10 gadi
Reitings 2260
Reģ: 27.02.2011
Es arī katru dienu ejot peldēties neredzu, ka tik lielas meitenes būtu bez augšiņas, pārsvarā bez augšiņas redzamas pirmsskolas vecuma meitenes, un ir liela atšķirība bez aukšiņas pludmalē no bērnu foto publicēšanas internetā, kuru redz tūkstoši un par ko vēl izceļas ažiotāža līdz presei. Tas ir apzināti, šis teātris ir projecēts apzināti, lai izreklamētu Lienes "bestselleru", diemžēl, visbēdīgākais uz bērnu un citu nomelnošanas rēķina.
Liene nav pie pilnas saprašanas, savus bērnus un bērnu tēvu neaiztiek bet Madara tiek nokaunināta nejēgā.
Vēl viens raksts, nekas nav mainījies, tikai Liene lūk nerunā par Āronu jo mīl savus bērnus, bet par Madaru gan bliež jau vairākas dienas - tātad pret Madaras meitām viņai nav nekādu jūtu, tīra otra iznīcināšana visos veidos.
"Ārenam nekad netika liegts satikt bērnus. Viņa arguments ir tāds, ka Lienes uzvedība ir neatbilstoša publiskajā telpā. Dzīvē viņa paša uzvedība bija ārkārtīgi drausmīga. Šis vīrietis nav nekāds prestižs cilvēks. Šim vīrietim ir laba reputācija tikai tāpēc, ka Liene klusē. Klusē, jo viņš diemžēl ir arī bērnu tēvs. Ja viņa sāks runāt, tas skars arī bērnus. Tomēr iesniegums pret Lieni bāriņtiesā, bērniem arī ir trauma. Tā ir nespēja atlaist cilvēku, neraugoties uz to, ka ir pagājuši seši gadi. Viņš Lieni ir gribējis savā laikā nopirkt, uztaisīt par kalponi un trofeju. Viņu nekad nav interesējis, ko Liene jūt dvēselē un sirdī,» aizkulises atklāj Kivičs."
https://nra.lv/vakara-zinas/277966-vakara-zinas-kivics-atklaj-detalas-par-milotas-bijuso-viru.htm
16.07.2021 12:32 |
 
10 gadi
Reitings 209
Reģ: 19.12.2011
Kivics vienkārši liek tos storijus ar “Hallo, Madara!”, pat ne ietago viņu, tā it kā viņa tagad ies un pati skatīties viņa storijus.
Tas jau parāda, ka tas viss ir vienkārši, lai saceltu drāmu. Pats vins pateica, ka, nav tā, ka Madara neļauj satikt, bet viņi saplānoja vasaru 😅
16.07.2021 12:41 |
 
Patīk
Reitings 2911
Reģ: 30.04.2020
Es,kā divu bērnu mamma, varu teikt, man riebjas pliki sīči publiskās pludmalēs! Savā pagalmā dari kā gribi!
Bērniem ir tik skaisti peldkostīmi, peldšorti, nemaksā nekādu bargo naudu. Tajā pašā Maximā ir smuki un lēti,jo īpaši tagad,kad ir atlaides.
Un sociālajos tīklos NAV jāliek puskaili bērni! Ja tādas bildes redzu, es bez sirdsapziņas pārmetumiem, viņus visus reportoju.
Un Kiviča meitas jau ir gana lielas,lai vairs neskraidītu apenēs un ja sencis nevar nopirkt meitām divus rezerves peldkostīmus, kuri stāvētu pie viņa, tad viņš ir visīstākais bomzis!
Es domāju,ka viss šis haijs ir jo meitenes bieži dzīvojās pie Andra, līdz ar to noteikti ir sarunājuši,ka alimentus maksā mazākus un Andžam tas ir izdevīgi. Tagad noteikti dirsa deg
16.07.2021 13:20 |
 
Reitings 4403
Reģ: 19.09.2016
Īstenībā, jo vairāk klausās Kiviču, jo vairāk skaidrs, ka viņam ir greizsirdība uz Madaras jauno draugu. Un kā nu ne - gan jau viņš redz kāda ir Liene, un kāda ir Madara. Kā diena pret nakti. Tas ko mēs redzam sociālajos tīklos, tā ir Liene ar filtriem. Bez filtriem realitāte ir daudz bēdīgāka.
16.07.2021 13:38 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
Pirmdien Andris ies uz Barintiesu, gan jau pateiks pec tam kas un ka.
Baiga jega jau nav, jo abi tulin jau laidis uz Norvegiju.
Man liekas, ka Andris savus storijus adrese Madarai , jo cik sapratu vinas druskas skatas un vinai parsuta. 😄
Hajinieks ne pa jokam.
16.07.2021 13:40 |
 
Reitings 114
Reģ: 14.07.2021
začeits @ 16.07.2021 10:41
Par plikiem bērniem pludmalē- es nezinu, kur rodas tie daudzie viņu atbalstītāji, kuri raksta, ka tas ir normāli un ka tādus bērnus var redzēt bieži. Eju uz jūru teju katru dienu, neesmu redzējusi tik lielas meitenes bez peldkostīmiem, plikām augšdaļām skraida bērniņi ap gada vecuma, nu divi gadi maksimums.
Un viņi paši neapjēdz, ka ir liela starpība starp palaist bērnu nopeldēties bez peldkostīma (par to neviens neuzzina) un publicēt to internetā visai pasaulei. Zinot, cik nežēlīgi mēdz būt bērni skolas vecumā, ir liela varbūtība, ka meitenes dabūs dzirdēt pretīgas piezīmes par šo bildi. Un tā pilnīgi necik nebūs viņu vaina.

Es pilnīgi piekrītu. Tie lielie sekotāji un atbalstītāji,ir kaut kādas īpašās kategorijas cilvēki.
Pamanīju pie Lienes Fb bildes vienas meitenes komentāru,to meiteni atcetos no tā,ka bija publicēts vai nu krāpniekos vai vnk posts Fb-ka meitene prasa visiem naudu,sakot ka nav ko ēst bērniem, vai vajag zāles utt. Un rakstījusi pilnīgi random cilvēkiem. Un tā meitene pie Lienes jūras bildes posta šausminājās,ka nesaprot kas tur tajā bildē slikts utt.
Pati 2 vai 3 bērnu mamma,kura prasa naudu visiem pēc kārtas.
Pēc tā secināju,ka tādi cilvēki arī ir tie L&A atbalstītāji 🙈
16.07.2021 13:42 |
 
Reitings 4403
Reģ: 19.09.2016
L&A atbalstītāji ir interesanti cilvēciņi, tas tā maigi izsakoties. Intelekta neapgrūtināti, kā teikt.
16.07.2021 13:45 |
 
10 gadi
Reitings 426
Reģ: 25.08.2011
Man vispār izskatās, ka Kiviča publicētās atbalstītāju vēstules ir safabricētas (paši rakstījuši ig atbildes), dikti līdzīgos "rokrakstos", bet - kas zin, kas zin.
16.07.2021 14:04 |
 
10 gadi
Reitings 426
Reģ: 25.08.2011
Un vēl - kāds sakars Kivičam sūtīt vēstules, kurās tiek uzrunāta Madara :D
16.07.2021 14:06 |
 
Reitings 144
Reģ: 21.11.2017
Man vispār izskatās, ka Kiviča publicētās atbalstītāju vēstules ir safabricētas (paši rakstījuši ig atbildes), dikti līdzīgos "rokrakstos", bet - kas zin, kas zin.

pilnībā piekrītu. visām vēstulēm ir līdzīgs rakstīšanas stils :D nevar būt, ka visi atbalstītāji raksta tik līdzīgi :D
16.07.2021 14:07 |
 
Reitings 440
Reģ: 06.06.2021
Sauliete tik dzer drainus un katru rītu arvien sapampušāka. 😁😁😁
Vucēnai problēmas ar sejas ādu - vai tad NL Biodrons, kolagēns nepalīdz? Kā tā? Tas nevar būt. 😁😁😁
Resnās sēž uz Žestj, bet nelīdz. 😄
16.07.2021 15:04 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits