IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
P.P.S. Sauliete tiesā neko nepanāks. Viņa pat nav sapratusi par ko viņai ir uzlikts sods. Ir likumdošana, kas ir jāievēro VISIEM, arī viņai un Miglānei.
04.07.2021 10:10 |
 
Reitings 215
Reģ: 04.12.2014
C00L Dzips, jā pareizi, es īstenībā piemirsu par to, ka toreiz pati nosauca mājokli par "miskasti", un arī tas ir bullying.. domāju viņš nekad to neaizmirsīs un kautkādā veidā tas būs atstājis uz viņu iespaidu. Varbūt šis ir Tavs bumerangs, Sauliet.
04.07.2021 10:30 |
 
Patīk
Reitings 23040
Reģ: 27.01.2021
C00L Dzipsy @ 04.07.2021 10:05
Saulietei pirms mest akmeni citu dārzā ir jāpaskatās uz sevi un savām darbībām ikdienas dzīvē.
Viens no piemēriem par viņas pašas "bullying" - tiklīdz kāds atļaujās publiski izteikt kritiku par viņas ENEL mēsliem. Ivars Maksimuks, kurš iegādājās Žestj komplektu ar dalību Žestj čatā. Tie kuri sekoja līdzi, ļoti labi atcerēsies kā pati Sauliete Ivaru "nodir**" no matiem līdz papēžiem, arī viņa mājokli nosauca par "miskasti", un to visu darīja savā sociālajā platformā, kuru skatās un redz daudz vairāk cilvēku nekā šajā forumā. Kā par Paulu viņa izteicās? Tas arī bija publiskais "bullying". Katru kritiku ENEL virzienā viņa uztver ar niknumu acīs, dusmām.
Otrs piemērs ir Saulietes vēlme pelnīt naudu, ejot pāri visiem līķiem. Nav jau peļami, ja cilvēks vēlas nopelnīt, svarīgs ir veids kādā tas tiek darīts. Šeit runa ir par ENEL meitenēm, kuras NEKAD neizsitīsies līdz Saulietes vai Vucēnas līmenim ENEL. Kāds ir lielākais pārsvars no ENEL kontingenta? Meitenes no laukiem, māmiņas dekrētā, bezdarbnieki, tas viss ir redzams IG, kādi cilvēki tiek iesaistīti tur. Esmu pārliecināta par visiem 100%, ka ir pat cilvēki, kuri ņem ātros kredītus, lai nopirktu to produkciju un naivi cer, ka savos laukos pelnīs 10'000.00 eiro mēnesī.
Ne jau Sauliete satraucas par "bullying" un viņas komandas meitenēm, viņa satraucas, kā tas iedragā ENEL reputāciju un viņas peļņu. Lielākoties šajā forumā neviens "nenoliek" viņas komandas meitenes (Baibu, Agritu, Sandru, utt.) kā personības, šeit ir mijiedarbība starp cilvēku un viņa darbošanos ENEL, ka redzētais neatbilst viņu reklamētajiem produktiem, tāpēc jau arī tautā ir palama viņām "ENEL nelietes". Nu nestrādā tie produkti, nu nestrādā, ne matu kopšanas līdzekļi, ne tievēšanas pulveri, ne ampulas. Un Sauliete nevar un nevarēs samierināties, ka viņas preces reklamē ENEL "antisejas", tāpēc izdomā hui** par "bullying".
P.S. Jā, cilvēkiem ir tiesības izteikt savus viedokļus, ir tāda lieta kā vārda brīvība. Ja jau Sauliete sūdz tiesā PTAC par to, ka viņai ir tiesības izteikt savu viedokli par viņas pirktajiem produktiem, nesaņemot par to sodu, kāpēc cilvēkiem nav tiesības izteikt viedokļus par viņas darbībām?
💯💯💯 pašas acī baļķi neredz
04.07.2021 10:43 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Visām dekrētā aizgājušajām ir baigi stilīgi tagad tas NL. Jo cita veida kā strādāt normālu darbu jau nav, laikam. 😀
04.07.2021 10:50 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4993
Reģ: 03.11.2012
Pilnīgi piekrītu par to bumerangu, Sauliete pati ir runājusi sliktu par citiem un runā par tiem, kas nepatīk!
Piemēram, to pašu Ivaru, vai to sievieti, manuprāt, viņu sauca Kristīne. Pagājušo vasar viņa izgāja žestj un katru dienu to dokumentēja, viņai bija ļoti slikti. Kā Sauliete un Vucēna viņu nolika, jau ar personīgiem apvainojumiem utt.
Vucēnai, manuprāt, vēl ig ir video par to tēmu un “in fact” !!! viņa (Vucena) nodirsa to sievieti, jo tā sieviete bija vientuļā divu bērnu mamma. Tieši par to tēmu savos story viņa nolika viņu!
Jo tā sieviete stāstīja savos video, ka viņa ir viena ar bērniem un bija palicis slikti žestj laikā, un viņa ļoti satraucās, ka viņai divi mazi bērni mājās. Un Vucena, protams, par to tēmu ierēca un vēl izņirgāja savos story, ka oj es dzeru drain utt. un man paliek slikti utt.
04.07.2021 11:30 |
 
Reitings 1577
Reģ: 03.03.2020
vivii @ 04.07.2021 11:30
Pilnīgi piekrītu par to bumerangu, Sauliete pati ir runājusi sliktu par citiem un runā par tiem, kas nepatīk!
Piemēram, to pašu Ivaru, vai to sievieti, manuprāt, viņu sauca Kristīne. Pagājušo vasar viņa izgāja žestj un katru dienu to dokumentēja, viņai bija ļoti slikti. Kā Sauliete un Vucēna viņu nolika, jau ar personīgiem apvainojumiem utt.
Vucēnai, manuprāt, vēl ig ir video par to tēmu un “in fact” !!! viņa (Vucena) nodirsa to sievieti, jo tā sieviete bija vientuļā divu bērnu mamma. Tieši par to tēmu savos story viņa nolika viņu!
Jo tā sieviete stāstīja savos video, ka viņa ir viena ar bērniem un bija palicis slikti žestj laikā, un viņa ļoti satraucās, ka viņai divi mazi bērni mājās. Un Vucena, protams, par to tēmu ierēca un vēl izņirgāja savos story, ka oj es dzeru drain utt. un man paliek slikti utt.

Vucēna salīdzinoši nesen minēja, ka dabūja atpakaļ par to, ka smējās par vientuļu 2 bērnu mammu un tagad pati tāda ir. Kaut ko tātad saprata tomēr.
04.07.2021 11:45 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
Sorit Sauliete parsherojusi storiju, kur viena saka Saulietei paldies par recepti, bet tur NL kokteilis.😆
04.07.2021 11:53 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Shayk @ 04.07.2021 11:53
Sorit Sauliete parsherojusi storiju, kur viena saka Saulietei paldies par recepti, bet tur NL kokteilis.?

Es to Madaru pazīstu. 😀
Dzīvo ārzemēs, piedzimis mazulis. Tagad kādu nedēļu ar to NL nodarbojas. Tapēc rakstiju, ka tagad baigi stilīgi muterītēm līst iekšā visos šitajos MLM. Momentāli atsekoju. 😀
04.07.2021 11:57 |
 
Reitings 71
Reģ: 31.01.2021
Sintijauzava @ 04.07.2021 09:31
Paldies Katrīne.Es te biju ilgi,bet Tu liki saprast,ka viss šis nonāk līdz tiem cilvēkiem,un vai man ir tiesības otram likt justies slikti?Cilvēki te apspriež zīdainīšus,bērnus,katru mazāko pumpu,arī es pavilkos.
Viss,mans laiks šeit beidzies.Es negribu būt atbildīga par otra sāpēm.

Ar dievu 👌
04.07.2021 13:26 |
 
Reitings 181
Reģ: 22.05.2021
Sintijauzava @ 04.07.2021 09:31
Paldies Katrīne.Es te biju ilgi,bet Tu liki saprast,ka viss šis nonāk līdz tiem cilvēkiem,un vai man ir tiesības otram likt justies slikti?Cilvēki te apspriež zīdainīšus,bērnus,katru mazāko pumpu,arī es pavilkos.
Viss,mans laiks šeit beidzies.Es negribu būt atbildīga par otra sāpēm.

Ataa, un man liekas, sheit cileeks koda pa vakariem trakaak kaa nlelietes smartinjus 🙈
04.07.2021 15:54 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Neviena no enel nelietēm neprot adekvāti reaģēt uz kritiku. Mūždien paliek niknas, šķoba muti, izmēda un ņirgājas 🤦🏼‍♀️ https://www.instagram.com/tv/CD8p3FrikVL/?utm_medium=copy_link
04.07.2021 16:25 |
 
Reitings 5974
Reģ: 14.02.2021
Emmm Kachinja? Kāpēc noliki un apsaukāji Jutu, kad viņa teica, ka NL ir ….? Par to pašu Ivaru. Par Paulu. Cita acī baļķi redz, savā skabargu ne.
04.07.2021 18:22 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4993
Reģ: 03.11.2012
C00L Dzipsy @ 04.07.2021 16:25
Neviena no enel nelietēm neprot adekvāti reaģēt uz kritiku. Mūždien paliek niknas, šķoba muti, izmēda un ņirgājas ??‍♀️ https://www.instagram.com/tv/CD8p3FrikVL/?utm_medium=copy_link

Kāpēc vienmēr visas NLietes piemin to, ka kāds grib “uzhaipot” uz kompānijas un Saulietes vārda 😂😂😂
Vienmēr šitas tiek pieminēts kā baigais fakts 😀
04.07.2021 19:21 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
vivii @ 04.07.2021 19:21

Kāpēc vienmēr visas NLietes piemin to, ka kāds grib “uzhaipot” uz kompānijas un Saulietes vārda ???
Vienmēr šitas tiek pieminēts kā baigais fakts ?

Jo Sauliete taču ir Latvijas zvaigzne 😀
04.07.2021 19:26 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4993
Reģ: 03.11.2012
It kā Sauliete & Co. būtu kaut kas wow!
Prastas vecenes, kas pelna naudu ar “piramīdu” un gatavas nokost galvu jebkuram, kas pateiks citādāku viedokli, vai nedos labu atsauksmi utt.
Sauliete saka, ka ir mācījusies biznesa vadību vai ko tur, nu tad blondā galva, tev bija jāzin tāds fakts, ka ir gan labas, gan sliktas atsauksmes un tā ir pilnīgi normāla tirgus situācija.
Viņas visas mīž kā vecas zebiekstes, ka tikai kāds viņām nenosmeļ krējumiņu un ka tikai kāda meitene nepārdomā un neaiziet no NLa, jo viņas taču strādā pie “luxury” sapņa uzturēšanas, lai tik viņām nauda nāk.
04.07.2021 19:26 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
vivii @ 04.07.2021 19:26
It kā Sauliete & Co. būtu kaut kas wow!
Prastas vecenes, kas pelna naudu ar “piramīdu” un gatavas nokost galvu jebkuram, kas pateiks citādāku viedokli, vai nedos labu atsauksmi utt.
Sauliete saka, ka ir mācījusies biznesa vadību vai ko tur, nu tad blondā galva, tev bija jāzin tāds fakts, ka ir gan labas, gan sliktas atsauksmes un tā ir pilnīgi normāla tirgus situācija.
Viņas visas mīž kā vecas zebiekstes, ka tikai kāds viņām nenosmeļ krējumiņu un ka tikai kāda meitene nepārdomā un neaiziet no NLa, jo viņas taču strādā pie “luxury” sapņa uzturēšanas, lai tik viņām nauda nāk.

Mācīties un prast vadīt ir divas atšķirīgas lietas.
Mūždien ar putām uz lūpām tiklīdz kāds pasaka ko sliktu par viņu produktiem. Paliek nikna, aizvainojums spiežas ārā pa visām vīlēm. Būtu iemācījusies paklusēt un neviens viņu neaiztiktu ne šeit, ne Apollo, ne Facebook. Nejēdz par izlasīt PTAC lēmumu un saprast par ko ir uzlikts sods.
Atceros kā viņa intervēja sportistus, man bija kauns viņas vietā. https://www.youtube.com/watch?v=GBjkhCFianc Viņai izsaka komplimentu par kleitu, pretī obligāti jāatbild DENIM DREAM, tas pats kas no GUESS! Zeme atveries!!!!
04.07.2021 21:44 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Neveikli https://www.youtube.com/watch?v=HSWNi1StNpI
Pirms līst šādos projektos, vajag apzināt savas spējas, lai neizskatītos pēc muļķes par kuru visi pēc tam iesmies.
04.07.2021 21:48 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4993
Reģ: 03.11.2012
C00L Dzipsy @ 04.07.2021 21:44

Mācīties un prast vadīt ir divas atšķirīgas lietas.
Mūždien ar putām uz lūpām tiklīdz kāds pasaka ko sliktu par viņu produktiem. Paliek nikna, aizvainojums spiežas ārā pa visām vīlēm. Būtu iemācījusies paklusēt un neviens viņu neaiztiktu ne šeit, ne Apollo, ne Facebook. Nejēdz par izlasīt PTAC lēmumu un saprast par ko ir uzlikts sods.
Atceros kā viņa intervēja sportistus, man bija kauns viņas vietā. https://www.youtube.com/watch?v=GBjkhCFianc Viņai izsaka komplimentu par kleitu, pretī obligāti jāatbild DENIM DREAM, tas pats kas no GUESS! Zeme atveries!!!!

Tur jau tā sāls, bet cilvēks jau to uzsver un pozicionē, ka nav nekāda “muļķe bez izglītības” utt.
🤪🙈
Par tām neveiklajām intervijām vispār nav ko runāt .
Palasot vecos komentārus ziņās un youtube, visi spļaudās par interviju un “līmeni”
04.07.2021 22:11 |
 
Patīk
Reitings 2816
Reģ: 15.01.2013
Es daļēji piekrītu Saulietei, bet nu viņa ļoti vispārināja, jo bieži šeit ir normāli, pamatoti viedokļi..pa vidu tiešām ir pretīgi komentāri un tad uzreiz te visas tādi monstri un bla bla bla. Pati enģelis, pašai vienalga.
04.07.2021 22:12 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Šīm te brēku cēlājām par "bullying", reiz būtu jāapsēžas vientulībā un klusībā pie sevis būtu jāaizdomājas, kamdēļ nekad nav tādu negāciju pret citām sabiedrībā zināmām personām, piemēram, Maiju Rozīti, Kristīni Virsnīti, Leldi Ceriņu! Kamdēļ? Tamdēļ, ka viņas ir cienījamas personas, kuras nenodarbojas ar hui*** pārdošanu. Ikdienas nodarbošanās ir ļoti no svara gan savā attīstībā, gan personas izaugsmē. NL jau pašā saknē ir sūC, kas visu mūžu vilks līdzi negatīvīsmu.
04.07.2021 22:33 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits