IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 71
Reģ: 31.01.2021
Queen kachas šodidnas tēma.. monstri mūsu vidū🥳 jāskrien pec popkorna
03.07.2021 21:14 |
 
10 gadi
Reitings 7757
Reģ: 29.09.2009
Jeļenas bērns ir tiešām baigais saulstariņš!
Par NL biznesa haizivi Vucēnu vispār nav ko teikt.
03.07.2021 21:24 |
 
Reitings 143
Reģ: 19.05.2021
Kāpēc princese Kateine šodien visu dienu vazājas pa māju netīra krekliņā... 😁??
03.07.2021 21:24 |
 
Patīk
Reitings 2816
Reģ: 15.01.2013
Nabadzīte Sauliete. Viņu neskar komentāri, bet visu laiku uzvilkusies.. šeit gan diezgan daudz bija viedokļu nevis baigā vardarbība par viņu.. fb gan dažreiz brīnos
03.07.2021 21:38 |
 
Reitings 1430
Reģ: 19.05.2021
Man patik tie saukli,par to cik viegls Darbs ir Nl bet Tad pienak menesha beigas un nevienai vien menedzerei paspruk ara,ka menesha beigas ir stresainais utt,javelk visi gali kopa utt,reizem pashas izmuldas,ka nav jau nemaz tik viegli taja NL!

Es nestrādāju NL, bet arī man mēneša beigas un sākums ir ļoti aizņemts, stresains. Kas tur tāds? Tā ir normāla sastāvdaļa jebkuram darbam...ja vien nesēdi mājās sakrustojusi kājas! Līdz ar to nedomāju, ka tas ir kaut kas tāds kas piemīt tikai sektām un tagad jābrīnās😀
03.07.2021 21:40 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Pa cik mani komentāri paslīdēja zem Butterfly diskusijas, tad neatkārtošos šeit.
Īsumā sakot tur ir par īsu. Gan tām kas aprunā bezjēgā gan pašai Saulietei. Lai gan var saprast. Uzvelkas jo pazūd tīmā cilvēki. Kā naudu štancēs ja visi aizies dēļ vājas psiholoģiskās noturības.
Tāpēc jāiet darīt darbs, kurš ir patstāvīgs. Nebūs nekādu problēmu ne ar stresainajām mēneša beigām, ne ar mobingu, ne ar tīma meitenēm. Patīk cilvēkiem sev dzīvi sarežģīt.
03.07.2021 22:36 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
Sauliete doma, ka Anglija visi latviesi tikai zemenes lasa. 😆
03.07.2021 22:50 |
 
10 gadi
Reitings 323
Reģ: 28.05.2013
Taisnība jau viņai ir. Bieži te aiziet krietni par traku!
03.07.2021 22:53 |
 
Reitings 388
Reģ: 22.02.2021
Kairi @ 03.07.2021 21:40

Es nestrādāju NL, bet arī man mēneša beigas un sākums ir ļoti aizņemts, stresains. Kas tur tāds? Tā ir normāla sastāvdaļa jebkuram darbam...ja vien nesēdi mājās sakrustojusi kājas! Līdz ar to nedomāju, ka tas ir kaut kas tāds kas piemīt tikai sektām un tagad jābrīnās?

Ne tā saprati mani,Protams lielākajai daljai darbā ir stress,menesha atskaites utt!
Bet Nl jau vienmer tiek pasniegts,ka nu tik nosledz visas ar smaidu sejā menesi sanjem čekus un viss ir Reali super svin jaunas kvalifikacijas ar ziediem un šampi,bet par to Realo pusi nemaz nestasta!
Tapat ,ka visas kampanjas ,kad megina ierunāt komandā,sola jau ,ka viss būs baigi čill,viss tik forši tik daudz plusu,var visu savienot,neprasa daudz laiku,draudzibas un motiveshanas utt,bet beigas jau tapat izradas ,ka ir tomer biski stresinjs menesha beigas ,nav nekada medus maize .
03.07.2021 22:57 |
 
Patīk
Reitings 2911
Reģ: 30.04.2020
Noklausījos Saulietes storijus. Jā, var viņai piekrist,ka katram ir sava dzīve un pašam tā ir jānodzīvo, bet tomēr-jebkurā uzņēmumā, darbinieki ir uzņēmuma seja.
Un tā ir arī NL!
Labi, Sauliete, Vucēna un vēl pāris meitenes ir koptas, labi ģērbjas, instagrams ir skaists un pārdomāts arī tad,ja pilns ar NL produktiem, bet ir jāatzīst,ka milzīga daļa, šo NL darboņu (tieši LV) ir zem katras kritikas.
Nu nevar par tievēšanas līdzekļiem stāstīt,un stāstīt,un stāstīt sievietes,kuras pašas nav spējīgas to vienu nedēļu godīgi noturēties ar žestj maratonu un nerīt visus sūdus.
Vai sievietes ar CD,kurām jo īpaši jādomā par uzturu. Viņas MALDINA cilvēkus un par to atbildību neviens neuzņemsies!
Vai reklamēt matu ampulas jau gadiem un uz galvas joprojām ir 3 mati. Lietot sejas krēmus un seja joprojām izskatās bēdīgā stāvoklī.
Pašas slavē cik labi ir NL mājas uzkopšanas produkti. Es nevienā storijā neesmu redzējusi,ka tos reklamētu. Tikai smart un draini.
03.07.2021 23:20 |
 
Reitings 206
Reģ: 18.08.2015
Es šeit nekad nenolieku nevienu cilvēku, garlaicības brīžos mēdzu palasīt šo portālu un šādās tādās diskusijās piedalīties, bet šai gan vienmēr "šķīru garām". Pēc Kačiņas storijiem palasu un esmu šokā.. tiešām KĀPĒC ir jāpiesienas pie katras kustības? Katrā kustībā tiek meklēts kaut kas, par ko cilvēku aprunāt. Kaķpēdiņa, vai zini, kāpēc Kača vazājas pa māju netīrā klekliņā? Laikam nezini, jo pievērs uzmanību tikai tam, pie kā var piesieties. JO šādus krekliņus visai ğimenei (ja pareizi atceros) uzdāvināja Kortnija.. pašas rokām darinātus. Un viņa ar tādu "netīru" vazājas, jo ir superīga mamma un ļoti mīl savus bērnus- viņai tas nav parasts krekliņš, bet meitiņas dāvināts. Un es pilnīgi piekrītu viņas viedoklim... kādu brīdi strādāju maximā par kasieri! Ja vien jūs zinātu, cik vainīgai man reizēm bija jājūtas par to, ka es tur strādāju un vienkārši gribu nopelnīt kādu kapeiku. ĀRPRĀTS! Cik daudz negāciju vispār tiek vērsts apkalpojošā personāla virzienā un to cilvēku virzienā, kuri mēğina kaut ko jaunu. Bet viss, ko tie cilvēki dara ir STRĀDĀ, LAI ĒSTU. Un tāpat arī visas NL meitenes. Kas jūsu dzīvēs mainās no tā, ka viena ir resnāka, viena "slikta mamma" un vēl kāda kaķi baro ar whiskas barību?
03.07.2021 23:23 |
 
10 gadi
Reitings 323
Reģ: 28.05.2013
unicorngirl @ 03.07.2021 23:23
Es šeit nekad nenolieku nevienu cilvēku, garlaicības brīžos mēdzu palasīt šo portālu un šādās tādās diskusijās piedalīties, bet šai gan vienmēr "šķīru garām". Pēc Kačiņas storijiem palasu un esmu šokā.. tiešām KĀPĒC ir jāpiesienas pie katras kustības? Katrā kustībā tiek meklēts kaut kas, par ko cilvēku aprunāt. Kaķpēdiņa, vai zini, kāpēc Kača vazājas pa māju netīrā klekliņā? Laikam nezini, jo pievērs uzmanību tikai tam, pie kā var piesieties. JO šādus krekliņus visai ğimenei (ja pareizi atceros) uzdāvināja Kortnija.. pašas rokām darinātus. Un viņa ar tādu "netīru" vazājas, jo ir superīga mamma un ļoti mīl savus bērnus- viņai tas nav parasts krekliņš, bet meitiņas dāvināts. Un es pilnīgi piekrītu viņas viedoklim... kādu brīdi strādāju maximā par kasieri! Ja vien jūs zinātu, cik vainīgai man reizēm bija jājūtas par to, ka es tur strādāju un vienkārši gribu nopelnīt kādu kapeiku. ĀRPRĀTS! Cik daudz negāciju vispār tiek vērsts apkalpojošā personāla virzienā un to cilvēku virzienā, kuri mēğina kaut ko jaunu. Bet viss, ko tie cilvēki dara ir STRĀDĀ, LAI ĒSTU. Un tāpat arī visas NL meitenes. Kas jūsu dzīvēs mainās no tā, ka viena ir resnāka, viena "slikta mamma" un vēl kāda kaķi baro ar whiskas barību?

+++
03.07.2021 23:25 |
 
Reitings 1976
Reģ: 16.02.2021
Es pilnīgi piekrītu Katrīnai. Reizēm šķiet ka te savakusas 90gadigas večiņas ar aizvēsturiskiem principiem.
03.07.2021 23:30 |
 
Patīk
Reitings 16896
Reģ: 27.01.2021
unicorngirl @ 03.07.2021 23:23
Es šeit nekad nenolieku nevienu cilvēku, garlaicības brīžos mēdzu palasīt šo portālu un šādās tādās diskusijās piedalīties, bet šai gan vienmēr "šķīru garām". Pēc Kačiņas storijiem palasu un esmu šokā.. tiešām KĀPĒC ir jāpiesienas pie katras kustības? Katrā kustībā tiek meklēts kaut kas, par ko cilvēku aprunāt. Kaķpēdiņa, vai zini, kāpēc Kača vazājas pa māju netīrā klekliņā? Laikam nezini, jo pievērs uzmanību tikai tam, pie kā var piesieties. JO šādus krekliņus visai ğimenei (ja pareizi atceros) uzdāvināja Kortnija.. pašas rokām darinātus. Un viņa ar tādu "netīru" vazājas, jo ir superīga mamma un ļoti mīl savus bērnus- viņai tas nav parasts krekliņš, bet meitiņas dāvināts. Un es pilnīgi piekrītu viņas viedoklim... kādu brīdi strādāju maximā par kasieri! Ja vien jūs zinātu, cik vainīgai man reizēm bija jājūtas par to, ka es tur strādāju un vienkārši gribu nopelnīt kādu kapeiku. ĀRPRĀTS! Cik daudz negāciju vispār tiek vērsts apkalpojošā personāla virzienā un to cilvēku virzienā, kuri mēğina kaut ko jaunu. Bet viss, ko tie cilvēki dara ir STRĀDĀ, LAI ĒSTU. Un tāpat arī visas NL meitenes. Kas jūsu dzīvēs mainās no tā, ka viena ir resnāka, viena "slikta mamma" un vēl kāda kaķi baro ar whiskas barību?
kasieres darbs nav nekas apkaunojošs. tieši pretēji, salīdzinot ar enelietēm, kas apzināti krāpjas un maldina cilvēkus, lai tikai notirgotu savus pārcenotos vājprātus un noturētos virs ūdens. saprotu, katram ir jāpelna, bet ir atšķirība, darīt to godīgā ceļā, strādājot normālu darbu, vai reklamēt brīnumpulverus instā, kas daudzām, mazāk līdzi domājošām personām, kurām viegli izskalot smadzenes, bojā veselību un liek izsviest kaudzi naudas.
03.07.2021 23:32 |
 
Reitings 350
Reģ: 04.03.2020
TeaPot @ 03.07.2021 23:32
kasieres darbs nav nekas apkaunojošs. tieši pretēji, salīdzinot ar enelietēm, kas apzināti krāpjas un maldina cilvēkus, lai tikai notirgotu savus pārcenotos vājprātus un noturētos virs ūdens. saprotu, katram ir jāpelna, bet ir atšķirība, darīt to godīgā ceļā, strādājot normālu darbu, vai reklamēt brīnumpulverus instā, kas daudzām, mazāk līdzi domājošām personām, kurām viegli izskalot smadzenes, bojā veselību un liek izsviest kaudzi naudas.

Tas ir tas pats, kas reklāmas pa Tv!
Un omes uzreiz zvana bērniem, mazbērniem- es redzēju pa Tv, man vajag!
Ja māk reklamēt, kāpēc, lai to nedarītu?
Es arī NL smartu nopirku, jo forša meitene reklamēja. Pagaršoju, sapratu, ka nav mans un viss, necepjos. Kaut vai pirku ar domu, lai uzbarotos😁
Kā arī, ja nepatīk tā NL meitenes, tak neseko viņām, nebūs jāskatās tie storiji utt.
Katrs dzīvo savu dzīvi un dara ko vēlas.
Un vēl vairāk pārliecinos, ka ārzemēs ir 100x jaukāki cilvēki nekā Latvijā..Ārzemēs viņiem ir pajāt, ko, kas dara, kas mugurās uzvilkts utt. Drīzāk priecājas, ja kaut kas sanāk.
04.07.2021 00:23 |
 
Reitings 853
Reģ: 24.02.2021
Baiba J man patīk, var redzēt, ka labs cilvēks, es nemaz šajā forumā neko sliktu neesmu par viņu lasījusi. Bet sabēdājusies ne pajokam
04.07.2021 00:34 |
 
Patīk
Reitings 16896
Reģ: 27.01.2021
Ļaunums @ 04.07.2021 00:23

Tas ir tas pats, kas reklāmas pa Tv!
Un omes uzreiz zvana bērniem, mazbērniem- es redzēju pa Tv, man vajag!
Ja māk reklamēt, kāpēc, lai to nedarītu?
Es arī NL smartu nopirku, jo forša meitene reklamēja. Pagaršoju, sapratu, ka nav mans un viss, necepjos. Kaut vai pirku ar domu, lai uzbarotos?
Kā arī, ja nepatīk tā NL meitenes, tak neseko viņām, nebūs jāskatās tie storiji utt.
Katrs dzīvo savu dzīvi un dara ko vēlas.
Un vēl vairāk pārliecinos, ka ārzemēs ir 100x jaukāki cilvēki nekā Latvijā..Ārzemēs viņiem ir pajāt, ko, kas dara, kas mugurās uzvilkts utt. Drīzāk priecājas, ja kaut kas sanāk.
protams, piemēru tam ir daudz, tā kā pēdējā laikā NL ir aktuāla tēma, arī atsaucos uz to, salīdzinot šāda veida darbu, kur melošana ir ikdiena, ar citiem amatiem, kur cilvēki godīgi strādā un godīgi par to saņem naudu - nevis fotošopējot savas bildes pēc brīnumainā žestj, lai izskatās, ka maģiski pa nedēļu nomesti 30kg (pārspīlēju, protams), gadu izmantojot 40 dažādus matu kopšanas produktus, bet tā arī saglabājot vienu un to pašu matu garumu, liekot pačus visur kur, bet tā arī staigājot grumbainas 😁 prieks, ka cilvēki spēj biznesot un pelnīt dažādos veidos, bet nu no viņu puses tam visam klāt nāk pamatīga cilvēku maldināšana visos aspektos, kas nav nekas tāds, ko es gribētu atbalstīt
04.07.2021 00:52 |
 
Reitings 307
Reģ: 29.08.2020
Paldies Katrīne.Es te biju ilgi,bet Tu liki saprast,ka viss šis nonāk līdz tiem cilvēkiem,un vai man ir tiesības otram likt justies slikti?Cilvēki te apspriež zīdainīšus,bērnus,katru mazāko pumpu,arī es pavilkos.
Viss,mans laiks šeit beidzies.Es negribu būt atbildīga par otra sāpēm.
04.07.2021 09:31 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Sintijauzava @ 04.07.2021 09:31
Paldies Katrīne.Es te biju ilgi,bet Tu liki saprast,ka viss šis nonāk līdz tiem cilvēkiem,un vai man ir tiesības otram likt justies slikti?Cilvēki te apspriež zīdainīšus,bērnus,katru mazāko pumpu,arī es pavilkos.
Viss,mans laiks šeit beidzies.Es negribu būt atbildīga par otra sāpēm.

Tā, it kā aizejot būtu vajadzīga kaut kāda atvadu uzruna. 😀
04.07.2021 09:40 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Saulietei pirms mest akmeni citu dārzā ir jāpaskatās uz sevi un savām darbībām ikdienas dzīvē.
Viens no piemēriem par viņas pašas "bullying" - tiklīdz kāds atļaujās publiski izteikt kritiku par viņas ENEL mēsliem. Ivars Maksimuks, kurš iegādājās Žestj komplektu ar dalību Žestj čatā. Tie kuri sekoja līdzi, ļoti labi atcerēsies kā pati Sauliete Ivaru "nodir**" no matiem līdz papēžiem, arī viņa mājokli nosauca par "miskasti", un to visu darīja savā sociālajā platformā, kuru skatās un redz daudz vairāk cilvēku nekā šajā forumā. Kā par Paulu viņa izteicās? Tas arī bija publiskais "bullying". Katru kritiku ENEL virzienā viņa uztver ar niknumu acīs, dusmām.
Otrs piemērs ir Saulietes vēlme pelnīt naudu, ejot pāri visiem līķiem. Nav jau peļami, ja cilvēks vēlas nopelnīt, svarīgs ir veids kādā tas tiek darīts. Šeit runa ir par ENEL meitenēm, kuras NEKAD neizsitīsies līdz Saulietes vai Vucēnas līmenim ENEL. Kāds ir lielākais pārsvars no ENEL kontingenta? Meitenes no laukiem, māmiņas dekrētā, bezdarbnieki, tas viss ir redzams IG, kādi cilvēki tiek iesaistīti tur. Esmu pārliecināta par visiem 100%, ka ir pat cilvēki, kuri ņem ātros kredītus, lai nopirktu to produkciju un naivi cer, ka savos laukos pelnīs 10'000.00 eiro mēnesī.
Ne jau Sauliete satraucas par "bullying" un viņas komandas meitenēm, viņa satraucas, kā tas iedragā ENEL reputāciju un viņas peļņu. Lielākoties šajā forumā neviens "nenoliek" viņas komandas meitenes (Baibu, Agritu, Sandru, utt.) kā personības, šeit ir mijiedarbība starp cilvēku un viņa darbošanos ENEL, ka redzētais neatbilst viņu reklamētajiem produktiem, tāpēc jau arī tautā ir palama viņām "ENEL nelietes". Nu nestrādā tie produkti, nu nestrādā, ne matu kopšanas līdzekļi, ne tievēšanas pulveri, ne ampulas. Un Sauliete nevar un nevarēs samierināties, ka viņas preces reklamē ENEL "antisejas", tāpēc izdomā hui** par "bullying".
P.S. Jā, cilvēkiem ir tiesības izteikt savus viedokļus, ir tāda lieta kā vārda brīvība. Ja jau Sauliete sūdz tiesā PTAC par to, ka viņai ir tiesības izteikt savu viedokli par viņas pirktajiem produktiem, nesaņemot par to sodu, kāpēc cilvēkiem nav tiesības izteikt viedokļus par viņas darbībām?
04.07.2021 10:05 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits