IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 5974
Reģ: 14.02.2021
Sisenis @ 01.07.2021 14:07
Izslēdziet kāds tajai Alisei internetu. Varbūt atradīs noderīgākas nodarbes un veidos storijus par saturīgākām lietām. Runāt par to jau var, bet naivi ticēt, ka viņas runāšana kaut ko izmainīs šajā misenē.

Viņa runā par jauniešiem! Jauniešiem! Ka te kādu var traumèt utt. Jauniešus te neviens neaprunā. Ja 30 gadīgs cilvēks ņem pie sirds tik ļoti, ko saka, lai labāk Alise aiziet paņemt …….
01.07.2021 14:10 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4976
Reģ: 03.11.2012
Protams, Alise!
Tu pārliecini sevi, ka ar tevi viss ir ok, lai gan galīgi nav. Apgaroti, pašpietiekami cilvēki, ar savu es un iekšējo mieru nekad nemeklētu par sevi uzrakstītu informāciju netā, neņemtos par to, neattaisnotos un nepārpublicētu atrastos komentārus savos soc. tīklos.
Tev tik ļoti vajag uzmanību un kaut kā sevi apliecināt, ka Tu atradīsi jebkādus veidus kā to izdarīt.
Un ko Tu šoreiz vēlies nodot sabiedrībai ar saviem story?
Ka atkal esi cietējas lomā, ka esi “izaugusi” no tāda līmeņa kā šis forums,bet pati turpini viņā ienākt, lasīt komentārus un vēl tos pārpublicēt - ar šīm darbībām Tu sevi noliec uz tā paša plauktiņa, uz kura sēž visas tās, kas to visu raksta par Tevi.
Loģiskā domāšana, izskatās, ka nav tavs draugs…
01.07.2021 14:12 |
 
Patīk
Reitings 23093
Reģ: 27.01.2021
Alisei patīk daudz runāt par to, ka šis nav ok, patīk visu likt storijos un pasniegt sevi kā lielāko taisnības cīnītāju, bet kaut kā neesmu pamanījusi, ka viņa arī lietas labā kaut ko darītu, kā vien pateiktu - šis NAV OK. Viena lieta runāt, otra darīt. Tāds liels čušs vien sanāk 😁
01.07.2021 14:28 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
vivii @ 01.07.2021 14:12
Protams, Alise!
Tu pārliecini sevi, ka ar tevi viss ir ok, lai gan galīgi nav. Apgaroti, pašpietiekami cilvēki, ar savu es un iekšējo mieru nekad nemeklētu par sevi uzrakstītu informāciju netā, neņemtos par to, neattaisnotos un nepārpublicētu atrastos komentārus savos soc. tīklos.
Tev tik ļoti vajag uzmanību un kaut kā sevi apliecināt, ka Tu atradīsi jebkādus veidus kā to izdarīt.
Un ko Tu šoreiz vēlies nodot sabiedrībai ar saviem story?
Ka atkal esi cietējas lomā, ka esi “izaugusi” no tāda līmeņa kā šis forums,bet pati turpini viņā ienākt, lasīt komentārus un vēl tos pārpublicēt - ar šīm darbībām Tu sevi noliec uz tā paša plauktiņa, uz kura sēž visas tās, kas to visu raksta par Tevi.
Loģiskā domāšana, izskatās, ka nav tavs draugs…

+++
Nepaiet ne desmit minūtes un šis komentārs jau ir Alises storijos. Creepy! Cik bieži viņa "refrešo" šo lapu? Būtu ienākusi un veselīgu dialogu šeit uzsākusi ar meitenēm, kuras par viņu šeit raksta komentārus. Savādāk tādu nevajadzīgu "pingpongu" spēlē savā IG profilā.
01.07.2021 14:31 |
 
Reitings 143
Reģ: 19.05.2021
TeaPot @ 01.07.2021 14:28
Alisei patīk daudz runāt par to, ka šis nav ok, patīk visu likt storijos un pasniegt sevi kā lielāko taisnības cīnītāju, bet kaut kā neesmu pamanījusi, ka viņa arī lietas labā kaut ko darītu, kā vien pateiktu - šis NAV OK. Viena lieta runāt, otra darīt. Tāds liels čušs vien sanāk ?

Alise ir stulba vista kura visu mūžu ķērc pēc uzmanības.
Nāk lasa jo citu nav ko darīt, savu vīru arī neprecēja mīlestības dēļ.
Visu dzīvi skraida ka pamesta paklidene, līdz kāds viņu savāca, Mārtiņš.. 😁
Cēsu ielas sunīte...
01.07.2021 14:35 |
 
Reitings 395
Reģ: 15.04.2015
A Liene kaut kā rūpējas vai vispār uztur kontaktu ar vecākajiem bērniem?
01.07.2021 14:39 |
 
Reitings 181
Reģ: 22.05.2021
Man besis iet peetiit jaunus Alises marazmus, bet pagaajushajaa tiraadee vinja teica, ka taa nevarot, kaut kas esot jaadara ar shito nodirshanu utt. Nu, un ko tu mums padariisi? Ja tu buutu mana draudzene, es ieteiktu sho visu ignoreet. Bet man nepatiik diikdienji un riebjas shitaa visa meditaaciju un eko vegaan hernja 🤦🏻‍♀️
01.07.2021 14:41 |
 
Reitings 143
Reģ: 19.05.2021
chiepinja @ 01.07.2021 13:44
Alise Wild ir kā Attention whore. Jūt, ka iet nekur, tad ar visām varītēm cenšas savu popularitāti uzkačāt.
Alise, dod ziņu uz kuriem veikaliem dodies. Nedod dievs man nāksies kaut ko piemērīt pēc tevis.

Ar 7 eur par plikiem pupiem par maz, bet kurš maksās vairāk
Gan jau vāveri arī sāks drīz tirgot..
Tik lēta ka no žirafes žurnāla. 😁
01.07.2021 14:44 |
 
Reitings 181
Reģ: 22.05.2021
Kaķpēdiņa @ 01.07.2021 14:35

Alise ir stulba vista kura visu mūžu ķērc pēc uzmanības.
Nāk lasa jo citu nav ko darīt, savu vīru arī neprecēja mīlestības dēļ.
Visu dzīvi skraida ka pamesta paklidene, līdz kāds viņu savāca, Mārtiņš.. ?
Cēsu ielas sunīte...

Ja jau sheit apspriezh ziidainju izskatu, tad es ar buushu taada maita un izteikshos, ka tas Maartinjsh nav nekaads skaistulis. Un bezmiega naktiis es izlasiiju visu sho formu, kur kkas teica, ka vinja pati breeca laikam tajaas Ceesiis. ka shim mazinjsh. Kad es redzu taadas palaidniigas chikses ar veciem papikiem vai ne paaraak skaistuljiem, tad man jaadomaa, ka vinjas noteikti taapat gribeetu, lai kaads alfa macho kaartiigi izvaalee, aim verii sorii 🤭.
01.07.2021 14:47 |
 
Reitings 5974
Reģ: 14.02.2021
Kaķpēdiņa @ 01.07.2021 14:44

Ar 7 eur par plikiem pupiem par maz, bet kurš maksās vairāk
Gan jau vāveri arī sāks drīz tirgot..
Tik lēta ka no žirafes žurnāla. ?

Cēsīs jau visiem redzēta. Tagad Rīga.
01.07.2021 15:10 |
 
Reitings 171
Reģ: 13.05.2020
Sisenis @ 01.07.2021 14:07
Izslēdziet kāds tajai Alisei internetu. Varbūt atradīs noderīgākas nodarbes un veidos storijus par saturīgākām lietām. Runāt par to jau var, bet naivi ticēt, ka viņas runāšana kaut ko izmainīs šajā misenē.

Manliekas, ka internetu vajadzētu izslēgt visām šīm dāmām, kuras pat apspriež un kritizē to, kādu kaķu barību influenceres dod saviem kaķiem 🤣🤣 kāds vispār Jums ir iemesls tik šausmīgi te visas viņas apsaukāt? Kāds no tā Jums ir ieguvums savā ikdienā? Cita resna govs, cita ielene un mauka, cita neprot būt laba māte. Man prieks, ka šī tēma Alises storijos tiek pacelta, jo tas, kas te notiek, ir vājprāts 😄 un tik tiešām ir žēl, ka šīs lietas raksta pieaugušas sievietes un mātes! :(
01.07.2021 15:21 |
 
Reitings 181
Reģ: 22.05.2021
cutiecutie @ 01.07.2021 15:21

Manliekas, ka internetu vajadzētu izslēgt visām šīm dāmām, kuras pat apspriež un kritizē to, kādu kaķu barību influenceres dod saviem kaķiem ?? kāds vispār Jums ir iemesls tik šausmīgi te visas viņas apsaukāt? Kāds no tā Jums ir ieguvums savā ikdienā? Cita resna govs, cita ielene un mauka, cita neprot būt laba māte. Man prieks, ka šī tēma Alises storijos tiek pacelta, jo tas, kas te notiek, ir vājprāts ? un tik tiešām ir žēl, ka šīs lietas raksta pieaugušas sievietes un mātes! :(

O 😄 bet diemzheel foruma noliedzeeji var iepuust 🤷🏻‍♀️ ir taadas populaaras riebiigas interneta vietas, kuras neaizklapeet ciet, domaaju, shii ir no taadaam. Un atkal buushu maita un atziishu, ka man taads haha par to njemshanos, ka mees te aprunaajam. Nu tad netaisiet savus storijus un attieksmi tik tizlu, tad nenodirsiis. Jo ir ir par ko. Kaapeec mani neviens neheito, jo es domaaju, ko lieku netaa un savas diivainiibas paturu savaa shauraa lokaa, kur starp citu mees cits citam sejaa varam pateikt, nevis usi pusi insta zhopnjikus gaidiit.
01.07.2021 15:27 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
cutiecutie @ 01.07.2021 15:21

Manliekas, ka internetu vajadzētu izslēgt visām šīm dāmām, kuras pat apspriež un kritizē to, kādu kaķu barību influenceres dod saviem kaķiem ?? kāds vispār Jums ir iemesls tik šausmīgi te visas viņas apsaukāt? Kāds no tā Jums ir ieguvums savā ikdienā? Cita resna govs, cita ielene un mauka, cita neprot būt laba māte. Man prieks, ka šī tēma Alises storijos tiek pacelta, jo tas, kas te notiek, ir vājprāts ? un tik tiešām ir žēl, ka šīs lietas raksta pieaugušas sievietes un mātes! :(

Vēl lielāks vājprāts ir no malas to visu lasīt, pārzināt foruma saturu - ko, kas, par ko, ar ko, kāpēc un kā nosauca. Tad ik pa laikam ierakstīt cik tas ir slikti, šādi klačoties, bet turpināt lasīt lietas, ka liekas briesmīgas un nav pieņemamas.
01.07.2021 15:32 |
 
Patīk
Reitings 2816
Reģ: 15.01.2013
Bet reāli jums nav po par to, kas te notiek? Tieši kā jūs šis ietekmē? Tā pārmetumu bārstīšana tāpat neko nemainīs. Jā piekrītu- tā daļēji ir emocionālā vardarbība, bet nu nenāca un nekādi. Šeit komentē tās, kurām viedoklis pārsvarā sakrīt, kā piemēram par NL pasākumu. Klaču kompānija un viss. Tādas katrā otrā mājā ir.
01.07.2021 15:44 |
 
Patīk
Reitings 23093
Reģ: 27.01.2021
core @ 01.07.2021 15:44
Bet reāli jums nav po par to, kas te notiek? Tieši kā jūs šis ietekmē? Tā pārmetumu bārstīšana tāpat neko nemainīs. Jā piekrītu- tā daļēji ir emocionālā vardarbība, bet nu nenāca un nekādi. Šeit komentē tās, kurām viedoklis pārsvarā sakrīt, kā piemēram par NL pasākumu. Klaču kompānija un viss. Tādas katrā otrā mājā ir.
es arī šo nesaprotu - jūs pašas te esam kādreiz kādu aprunājušas un arī jūs noteikti aiz muguras aprunā, jo tā cilvēki dara. kāpēc viss šis liekas tik briesmīgi - jo šeit var ienākt un izlasīt visas gadiem garās klačas. dzīvē jau visas sarunas nenoklausīsies.
01.07.2021 15:50 |
 
Reitings 525
Reģ: 05.07.2020
Alise :D :D :D :D izaudz un viss, jaunības maksimālisms vēl sitas - ja gribi ko mainīt, maini sevi, pasauli ar Tavu tupumu tikai sadegs :)
Kārtējo reizi, kādai nepatīk, cik mēs visas sliktas - es labāk netā izlieku nekā stāstu aiz muguras lietas cilvēkiem - es to izrakstu šeit ar cilvēkiem, kas to saprot .
01.07.2021 16:15 |
 
Reitings 8166
Reģ: 16.02.2021
Man liekas forši, ka Alise arī atbild skaidri uz šiem komentāriem. Visas ietekmeles šeit lasa, cita pēc tam ierunā garu asarainu video konkrēti neko nepasakot. Alise iekopē komentāru un arī uz tiem atbild, normāli. Kāpēc viņai izlikties, ka nezina par šo un kāpēc viņa nevarētu šeit lasīt. Ja mēs visas te rakstam un diskutējam, kas liedz viņai to darīt. Nekas tāds tas nav, stulbi ir pašām rakstīt un tad cepties par to, ka viņa raksta pretī. Lai tak raksta, interesanti. :D
01.07.2021 16:19 |
 
Reitings 5974
Reģ: 14.02.2021
cutiecutie @ 01.07.2021 15:21

Manliekas, ka internetu vajadzētu izslēgt visām šīm dāmām, kuras pat apspriež un kritizē to, kādu kaķu barību influenceres dod saviem kaķiem ?? kāds vispār Jums ir iemesls tik šausmīgi te visas viņas apsaukāt? Kāds no tā Jums ir ieguvums savā ikdienā? Cita resna govs, cita ielene un mauka, cita neprot būt laba māte. Man prieks, ka šī tēma Alises storijos tiek pacelta, jo tas, kas te notiek, ir vājprāts ? un tik tiešām ir žēl, ka šīs lietas raksta pieaugušas sievietes un mātes! :(

Cutiecutie, kāpēc tev ir šeit profils? Kāpēc esi rakstījusi gan šeit, gan Butterfly diskusijā. Nemet kažoku uz otru pusi.
01.07.2021 16:23 |
 
Reitings 143
Reģ: 19.05.2021
Straupiite @ 01.07.2021 14:47

Ja jau sheit apspriezh ziidainju izskatu, tad es ar buushu taada maita un izteikshos, ka tas Maartinjsh nav nekaads skaistulis. Un bezmiega naktiis es izlasiiju visu sho formu, kur kkas teica, ka vinja pati breeca laikam tajaas Ceesiis. ka shim mazinjsh. Kad es redzu taadas palaidniigas chikses ar veciem papikiem vai ne paaraak skaistuljiem, tad man jaadomaa, ka vinjas noteikti taapat gribeetu, lai kaads alfa macho kaartiigi izvaalee, aim verii sorii ?.

Tāpēc pievērsas garīgajai pasaulei, jo seksa nav, bet viņš ir viņas iztika un bez viņa viņai nav nekā.
01.07.2021 17:06 |
 
Reitings 853
Reģ: 24.02.2021
Sandrasmuskuva tagad stāsta, ka izskats neko neliecina par personību. Nu es teiktu, ka liecina gan, piemēram, vājš raksturs, padodas atkarībām (nemitīgas rīšanas), nesasniedz mērķus. Pati gan apsmēja kaimiņieni, ka tā ne tā saģērbusies ar gumijniekiem.
01.07.2021 17:20 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits