IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 10990
Reģ: 18.08.2014
Meiča patērē laiku pierādot ka viss ir oky, bet nav nekas oky

Piekrītu, man arī tas tā izskatās no malas. It kā grib izglītot sabiedrību par sevis pieņemšanu utt, bet tas izskatās no malas izskatās kaut kā savādāk - ka viņa melo pati sev un cenšas citus pārliecināt, ka viņai ir viss ok.
26.05.2021 14:54 |
 
Reitings 326
Reģ: 25.01.2021
Kā mazi bērni ap tiem sodiem. Vēl ziņas intervē utt, nu kas par sviestu, par CN pārkāpumiem ar parasti ir tāds haijs?😄
Miglāne savā uzvedībā man totāli atgādina Lieni Kiviču. Neizglītotība, prastums, bet grib pataisīt sevi par gudrāku un inteliģentāku kā pārējie.
26.05.2021 15:00 |
 
Reitings 79
Reģ: 21.08.2020
nu negribas apvainot blondīnes, pati esmu :D bet nu liene kiviča, miglāne, sauliete- visas vienādas. prātiņa nav :D
26.05.2021 15:16 |
 
Reitings 1060
Reģ: 13.07.2015
Es nevaru,klausos Saulieti un Miglāni un nesaprotu,kur var tā čīkstēt un ņemties storijos vairākas dienas. Divas stulbenes.
Ja pārietu pāri ielai pie sarkanās gaismas un policija uzlikti sodu arī tāpat ņemtos,vienai teiktu es tak jaunā māmiņa,otra pļurkstētu,ka es taču nevienu neaiztiku 🤦🤦 man kauns viņu vietā.
26.05.2021 15:54 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Sauliete atkal uzlikusi privātu profilu. Kā tāds mazs bērns uzvedas. 😁 Tiklīdz būs kaut kas atkal jāreklamē, tā atkal atvērs profilu. Nu nopietni, pieaugusi sieviete, bet uzvedas kā pumpains tīnis.
Tie sadarbības partneri arī nav gudri. Man šādu ietekmeļu reklamētie produkti izraisa antipātijas pret reklamēto preci. Nav jau svarīgi kāda auditorija viņai, cik liela. Svarīgi ir, lai pats ietekmelis patiktu. Un šādiem dumjiem ietekmeļiem ticēt var tikai tik pat dumji sekotāji.
26.05.2021 15:58 |
 
Reitings 2079
Reģ: 15.05.2021
Šausmas kā tās abas ņemās par sodiem. Kāpēc citi māk salikt # un komunicēt ar PTAC? Nav jau tā, ka PTAC tikai viņām piekasījās. Viņas abas tikai nespēj izdarīt elementārās lietas un novilkt tik ilgi, ka vienreiz uzliek sodu.
Es arī ceru, ka sadarbības partneri turpmāk apdomāsies, kam dod reklamēt savu produktu.
Sauliete ne māk reklamēt produktu, ne man viņas stāstītajam ir ticība. Kā var pirkt produktus no cilvēka, kurš katru dienu skandina par NL pulveriem 😄
26.05.2021 16:10 |
 
Patīk
Reitings 703
Reģ: 10.05.2016
Jauku, ka visi 🥔 apvienojušies, lai paraudātu kopā par nabaga influenceriem. 🙌
26.05.2021 16:19 |
 
Patīk
Reitings 15897
Reģ: 27.01.2021
Poppy Q @ 26.05.2021 16:10
Šausmas kā tās abas ņemās par sodiem. Kāpēc citi māk salikt # un komunicēt ar PTAC? Nav jau tā, ka PTAC tikai viņām piekasījās. Viņas abas tikai nespēj izdarīt elementārās lietas un novilkt tik ilgi, ka vienreiz uzliek sodu.
Es arī ceru, ka sadarbības partneri turpmāk apdomāsies, kam dod reklamēt savu produktu.
Sauliete ne māk reklamēt produktu, ne man viņas stāstītajam ir ticība. Kā var pirkt produktus no cilvēka, kurš katru dienu skandina par NL pulveriem ?
ja nemaldos, tad sindijalo vienreiz saņēma šādu brīdinājuma vēstuli no PTAC un uzreiz visu izlaboja bez nekādām problēmām, nekādu sodu nedabūja, nedz bija miljons storiji jātaisa, nedz jāraud, ka nabadzīte, visi viņai pāri dara. lūk, ko nozīmē, kad smadzenes vietā.
26.05.2021 17:00 |
 
Reitings 853
Reģ: 24.02.2021
Es tik brīnos, kādēļ Sauliete saka, ka, ja viņa reklamē savus NL produktus, tad nav jāraksta “reklāma”. Viņa taču ir ieinteresēta tos pārdod, no tā ir atkarīga viņas alga!
26.05.2021 17:40 |
 
Reitings 2079
Reģ: 15.05.2021
TeaPot @ 26.05.2021 17:00
ja nemaldos, tad sindijalo vienreiz saņēma šādu brīdinājuma vēstuli no PTAC un uzreiz visu izlaboja bez nekādām problēmām, nekādu sodu nedabūja, nedz bija miljons storiji jātaisa, nedz jāraud, ka nabadzīte, visi viņai pāri dara. lūk, ko nozīmē, kad smadzenes vietā.

Jā, redzēju rakstu, kur bija minēts, ka PTAC kopumā sazinājies ar mazliet vairāk kā 30 influenceriem un tikai šīs 2 dāmas saņēmušas sodus.
Būtu jauki, ja tie pārējie influenceri padalītos, ka ar viņiem PTAC arī ir sazinājušies un visu atrisinājuši normāli. Citādi Sauliete domā, ka viss ir tik slikti un valsts pret viņu sazvērējusies 😄
26.05.2021 18:09 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
Miglāne tāda muļķe, norādot bildi no sarakstes, kurā atbild uzbrūkoši un izaicinoši. Aļo, zābak, tiešām smadzeņu nav, nekādas izpratnes par komunikāciju. Nav brīnums, ka uzlika 1000€, par tikai attieksmi ir pelnījusi to.
26.05.2021 18:48 |
 
Reitings 71
Reģ: 31.01.2021
Adrianas sarakste ir vienkārši briesmīga.. komunikācija kā ar sētas kaiminieni 🤦🏼‍♀️
26.05.2021 18:58 |
 
Reitings 37
Reģ: 17.02.2021
Pats labākais, ka Adriana laikam pati to nesaprot, ka komunicē itkā viņai būtu nevis 21 gads, bet 10. Jo ja viņa to saprastu, neliktu publiskai apskatei to saraksti. Kas tieši apkauno viņu, nevis PTAC. Maksimāli neprofesionāla komunikācija. Zem pēdējās bildes arī kādam atbildēja "pamēģini vēlreiz aizskart manu bērnu un mans draugs ciemos pie tevis aizbrauks". Neredzēju gan uz ko tieši viņa tā atbildēja, bet nu atkal tā ir tāda komunikācija 10-gadnieces stilā, itkā mēs būtu bērnudārzā un viens bērns draudētu otram "a ja tu mani apbižosi, mans tētis tevi sasitīs". Meh. Jāmācās mazliet gudrāk aizstāvēt sevi un savu viedokli, nevis rakt sev bedri vēl dziļāk.
26.05.2021 19:08 |
 
Reitings 315
Reģ: 14.08.2020
Tiešām smieklīgi. Tas kā Adriāna komunicē ar valsts iestādi - bērnu dārzs. Pārmet viņiem, ka prasa ievērot likumu un esot trakāki noziegumi. Mīļā sirds, likums visiem ir viens. Tik pat labi es varu pateikt, ka negribu ievērot CSN, jo ir svarīgākās lietas par ko sodīt. Bērnu dārzs. Uzbrūk tam PTAC tā it kā PTAC būtu Latvijā likumdevējs un pieņēma likumu ar kuru viņai uzlikts sods.
Sauliete arī, visu instgaramu ar saviem storijiem piespamoja. Nu, es neticu, ka Sauliete balta un pūkaina un ka nekas no tā, kur nav ievēroti noteikumi nav reklāma... viņa visu laiku savu NL reklamē 😁
Tagad abas varones - gatavas to naudu noziedot. Tad ziedojiet, kur problēma bija pirms to izdarīt?! Tāds muļķīgs salīdzinājums
Bet vispār, jā mani kā patērētāju traucē, ja nenorāda #sasarbība, #reklāma... paid partnership utml. Tagad jau daudz saradušies tie ietekmeļi un katru reizi stāsta “šis ir patiesi labākais šampūns, esmu iztestējusi un pārbaudījusi” un tad pēc mēneša reklame citu... vismaz lad viss korekti norādīts, tad skaidrs pr visiem 100%, ka viss tas ko rāda ir fufelis un cilveks nesaka godīgu atsauksmi
26.05.2021 19:22 |
 
Reitings 315
Reģ: 14.08.2020
Novirzīties no tēmas, nezinu vai ir daudz cilvēku, kas pavelkas uz tām ietekmeļu reklāmām.
Katrā ziņā es noteikti nē. Atceros, ka visi reklamēja to saapio produkciju. Iegaju paskatīties, kalogēns 65euro(vai pat vairak), kamer sporta uztura veikalā var nopirkt līdz 20-25 euro cenā un ne ar ko sliktāku.
Saprotu, ietekmeļiem tiek izmēģināt, bet neesmu dzirdējusi, ka parasti mirstīgie rautos pirkt kaut ko pārcentušies tikai tāpēc, ka viņiem tā pateica dārgais ietekmelis
26.05.2021 19:26 |
 
Reitings 315
Reģ: 14.08.2020
RedBull @ 26.05.2021 19:26
Novirzīties no tēmas, nezinu vai ir daudz cilvēku, kas pavelkas uz tām ietekmeļu reklāmām.
Katrā ziņā es noteikti nē. Atceros, ka visi reklamēja to saapio produkciju. Iegaju paskatīties, kalogēns 65euro(vai pat vairak), kamer sporta uztura veikalā var nopirkt līdz 20-25 euro cenā un ne ar ko sliktāku.
Saprotu, ietekmeļiem tiek izmēģināt, bet neesmu dzirdējusi, ka parasti mirstīgie rautos pirkt kaut ko pārcentušies tikai tāpēc, ka viņiem tā pateica dārgais ietekmelis

Pardon. Pulverveida kalogēns 45 euro, tāpat šķiet pa dārgi, ja tajā pat tru fit citas firmas un ne mazāk vērtīgu var dabūt uz puses lētāk. Nerunājot jau par internetveikaliem, kur Baltic vitamins uz atlaidēm pa 14 euro nopirku
26.05.2021 19:28 |
 
Patīk
Reitings 15897
Reģ: 27.01.2021
Petersīlis @ 26.05.2021 19:08
Pats labākais, ka Adriana laikam pati to nesaprot, ka komunicē itkā viņai būtu nevis 21 gads, bet 10. Jo ja viņa to saprastu, neliktu publiskai apskatei to saraksti. Kas tieši apkauno viņu, nevis PTAC. Maksimāli neprofesionāla komunikācija. Zem pēdējās bildes arī kādam atbildēja "pamēģini vēlreiz aizskart manu bērnu un mans draugs ciemos pie tevis aizbrauks". Neredzēju gan uz ko tieši viņa tā atbildēja, bet nu atkal tā ir tāda komunikācija 10-gadnieces stilā, itkā mēs būtu bērnudārzā un viens bērns draudētu otram "a ja tu mani apbižosi, mans tētis tevi sasitīs". Meh. Jāmācās mazliet gudrāk aizstāvēt sevi un savu viedokli, nevis rakt sev bedri vēl dziļāk.
vārdus man no mutes izrāvi :D ienācu tieši to pašu ierakstīt 😁
26.05.2021 19:34 |
 
Patīk
Reitings 15897
Reģ: 27.01.2021
RedBull @ 26.05.2021 19:28

Pardon. Pulverveida kalogēns 45 euro, tāpat šķiet pa dārgi, ja tajā pat tru fit citas firmas un ne mazāk vērtīgu var dabūt uz puses lētāk. Nerunājot jau par internetveikaliem, kur Baltic vitamins uz atlaidēm pa 14 euro nopirku
kolagēns vispār kapeikas maksā. Mārtiņš Bidiņš par to ļoti labi izskaidro savā insta profilā un arī mājaslapā (vispār ļoti daudz noderīgas info, viens no sakarīgākajiem profiliem, kam piesekot). Pa dārgo aiziet, ja vēlies smukā paciņā ar garšiņu un reklāmiņu, bet kopumā var iegādāties tikpat efektīvu, ja ne vairāk, produktu par ļoti sakarīgu cenu
26.05.2021 19:38 |
 
Reitings 143
Reģ: 19.05.2021
TeaPot @ 26.05.2021 19:38
kolagēns vispār kapeikas maksā. Mārtiņš Bidiņš par to ļoti labi izskaidro savā insta profilā un arī mājaslapā (vispār ļoti daudz noderīgas info, viens no sakarīgākajiem profiliem, kam piesekot). Pa dārgo aiziet, ja vēlies smukā paciņā ar garšiņu un reklāmiņu, bet kopumā var iegādāties tikpat efektīvu, ja ne vairāk, produktu par ļoti sakarīgu cenu

Nav jēgas kalogena tērēt vairāk par 15 eur, visiem sastāvs tas pats un ja vēlies dzert tikai tīra veidā, bez visiem c vot biotiniem ir vnk veikalā nopērkams pa 14 centi rimi, želatīns..
26.05.2021 19:41 |
 
Reitings 103
Reģ: 07.04.2021
Es jau 3.menesi dzeru Iconfit www.iconfit.lv kolagenu un esmu ljoti apmierinata. Cena par bundzu menesim 10-12€.
26.05.2021 19:57 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits