IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 2073
Reģ: 21.02.2015
Pieņemu, ka nav forši pie rīta kafijas lasīt visu šo par sevi. Taču piekrītu, ka, ja cilvēks ir izvēlējies atspoguļot savu dzīvi visai interneta pasaulei, tad ar komentāriem jāsamierinās. Kāda starpība, vai tas tiek uzrakstīts komentārā vai es to pašu apspriežu ar draudzeni?
Jāizaudzē biezāka āda vai delete account iekš Instagram.
18.04.2021 20:18 |
 
Reitings 2073
Reģ: 21.02.2015
Vēl būšu nejaukā, bet man briesmīgi nepatīk Strēles vīrs :D Šķiet tāds glums tipiņš... Tā man Zane patīk! meiča ar apgriezieniem
18.04.2021 20:24 |
 
Reitings 395
Reģ: 15.04.2015
Rojs pēdējos storijos ar to filtriņu izskatās pēc jessica.xoxo😀😀
18.04.2021 21:02 |
 
Reitings 6353
Reģ: 06.11.2019
0meitene0 @ 18.04.2021 21:02
Rojs pēdējos storijos ar to filtriņu izskatās pēc jessica.xoxo??

Man atsit Agnesi Zeltiņu. 😀
18.04.2021 21:16 |
 
Patīk
Reitings 726
Reģ: 17.01.2021
Mani vienmēr fascinējis arguments "ja nespēj pieņemt kritiku (t.i. apvainojumus, rupjības un nepamatotu kritiku), tad nevajag izlikt savu dzīvi internetā un jādzēšas ārā". Man gan gribētos teikt: ja paskatoties uz sev pilnīgi nepazīstamu cilvēku, pirmais, ko sagribas, ir rupji aprunāt un apspriest šī cilvēka ārējo izskatu, ģimeni, bērnus, vīru un dzīvokļa iekārtojumu, varbūt internets nav domāts jums, ja reiz iekšā ir tā vajadzība pazemot svešus cilvēkus. Šis ir tas pats variants, kad tiem, kuriem traucē skaļi kaimiņi, iesaka pārvākties uz privātmāju, kaut gan patiesībā uz privātmājām būtu jāpārvācas tieši tiem, kuri nejēdz kā dzīvot sabiedrībā. Es, piemēram, neuzskatu, ka tikai tāpēc, ka kāds cilvēks savu dzīvi izliek publiskai apskatei, tas man dod kaut kādas īpašas tiesības apspriest šī cilvēka dzīvi, apsmiet šī cilvēka izskatu, ķidāt attiecības, mācīt audzināt bērnus vai ņirgāties par nesmuko dzīvokli. Es uzskatu tā: ja man kaut kas pie kāda cilvēka kaitina, tad tā nav tā cilvēka vaina, ka viņš nolēmis savu dzīvi izlikt internetā. Tā ir mana vaina, ka sekoju līdzi šī cilvēka dzīvei un pēc tam par to šausminos. Skumji, ka daudzas te domā savādāk. Atgādina vidusskolu, kur skolas buliji vienmēr taisnojās par to, ka iesita tam nūģim, jo šis pats ar savu ārējo izskatu un uzvedību izaicināja, tjipa pats vainīgs, uzprasījās.
18.04.2021 23:23 |
 
Reitings 2184
Reģ: 16.02.2021
Miaa @ 18.04.2021 23:23
Mani vienmēr fascinējis arguments "ja nespēj pieņemt kritiku (t.i. apvainojumus, rupjības un nepamatotu kritiku), tad nevajag izlikt savu dzīvi internetā un jādzēšas ārā". Man gan gribētos teikt: ja paskatoties uz sev pilnīgi nepazīstamu cilvēku, pirmais, ko sagribas, ir rupji aprunāt un apspriest šī cilvēka ārējo izskatu, ģimeni, bērnus, vīru un dzīvokļa iekārtojumu, varbūt internets nav domāts jums, ja reiz iekšā ir tā vajadzība pazemot svešus cilvēkus. Šis ir tas pats variants, kad tiem, kuriem traucē skaļi kaimiņi, iesaka pārvākties uz privātmāju, kaut gan patiesībā uz privātmājām būtu jāpārvācas tieši tiem, kuri nejēdz kā dzīvot sabiedrībā. Es, piemēram, neuzskatu, ka tikai tāpēc, ka kāds cilvēks savu dzīvi izliek publiskai apskatei, tas man dod kaut kādas īpašas tiesības apspriest šī cilvēka dzīvi, apsmiet šī cilvēka izskatu, ķidāt attiecības, mācīt audzināt bērnus vai ņirgāties par nesmuko dzīvokli. Es uzskatu tā: ja man kaut kas pie kāda cilvēka kaitina, tad tā nav tā cilvēka vaina, ka viņš nolēmis savu dzīvi izlikt internetā. Tā ir mana vaina, ka sekoju līdzi šī cilvēka dzīvei un pēc tam par to šausminos. Skumji, ka daudzas te domā savādāk. Atgādina vidusskolu, kur skolas buliji vienmēr taisnojās par to, ka iesita tam nūģim, jo šis pats ar savu ārējo izskatu un uzvedību izaicināja, tjipa pats vainīgs, uzprasījās.

++++
18.04.2021 23:47 |
 
Reitings 203
Reģ: 14.05.2020
Miaa @ 18.04.2021 23:23
Mani vienmēr fascinējis arguments "ja nespēj pieņemt kritiku (t.i. apvainojumus, rupjības un nepamatotu kritiku), tad nevajag izlikt savu dzīvi internetā un jādzēšas ārā". Man gan gribētos teikt: ja paskatoties uz sev pilnīgi nepazīstamu cilvēku, pirmais, ko sagribas, ir rupji aprunāt un apspriest šī cilvēka ārējo izskatu, ģimeni, bērnus, vīru un dzīvokļa iekārtojumu, varbūt internets nav domāts jums, ja reiz iekšā ir tā vajadzība pazemot svešus cilvēkus. Šis ir tas pats variants, kad tiem, kuriem traucē skaļi kaimiņi, iesaka pārvākties uz privātmāju, kaut gan patiesībā uz privātmājām būtu jāpārvācas tieši tiem, kuri nejēdz kā dzīvot sabiedrībā. Es, piemēram, neuzskatu, ka tikai tāpēc, ka kāds cilvēks savu dzīvi izliek publiskai apskatei, tas man dod kaut kādas īpašas tiesības apspriest šī cilvēka dzīvi, apsmiet šī cilvēka izskatu, ķidāt attiecības, mācīt audzināt bērnus vai ņirgāties par nesmuko dzīvokli. Es uzskatu tā: ja man kaut kas pie kāda cilvēka kaitina, tad tā nav tā cilvēka vaina, ka viņš nolēmis savu dzīvi izlikt internetā. Tā ir mana vaina, ka sekoju līdzi šī cilvēka dzīvei un pēc tam par to šausminos. Skumji, ka daudzas te domā savādāk. Atgādina vidusskolu, kur skolas buliji vienmēr taisnojās par to, ka iesita tam nūģim, jo šis pats ar savu ārējo izskatu un uzvedību izaicināja, tjipa pats vainīgs, uzprasījās.

žetons +++
man izskatās, ka šīs mobingotājas pašas ir vairāk uzvilktas, jo redz Jeļenas māsa atļāvās te ienākt un parādīt savu nostāju. Vairāk kā pārliecināta, ka abu māsu dzīvē šis viss vispār nespēlē nekādu lomu. Viņas māsa vispār ir ar kareivīgu raksturu,principa cilvēks,cik zinu ar juridisko izglītību un ģimenē viņiem arī tur juristi. Ieteiktu piedomāt pie tā, ko un kā rakstāt, savādāk ka tik nesanāk, ka šeit vēl otra lieta tiks ierosināta.
18.04.2021 23:50 |
 
10 gadi
Reitings 432
Reģ: 25.08.2011
Vai Endziņš vēl ir kopā ar savu sievu?
19.04.2021 01:36 |
 
10 gadi
Reitings 3267
Reģ: 29.01.2009
Es, piemēram, neuzskatu, ka tikai tāpēc, ka kāds cilvēks savu dzīvi izliek publiskai apskatei, tas man dod kaut kādas īpašas tiesības apspriest šī cilvēka dzīvi, apsmiet šī cilvēka izskatu, ķidāt attiecības, mācīt audzināt bērnus vai ņirgāties par nesmuko dzīvokli. Es uzskatu tā: ja man kaut kas pie kāda cilvēka kaitina, tad tā nav tā cilvēka vaina, ka viņš nolēmis savu dzīvi izlikt internetā. Tā ir mana vaina, ka sekoju līdzi šī cilvēka dzīvei un pēc tam par to šausminos.

Ļoti liels +
19.04.2021 01:56 |
 
Patīk
Reitings 2919
Reģ: 30.04.2020
Arī dzeltenā prese iztirzā cilvēku privātās dzīves, izskatu un gultas partnerus. Nost ar žurnāliem!!!
Godīgās un labās-vart apzvērēt, ka ar draudzenēm, pie vīna glāzes, nevienu neapspriežat? :D nevienu pašu? :D
19.04.2021 08:00 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Enazenaz @ 19.04.2021 08:00
Arī dzeltenā prese iztirzā cilvēku privātās dzīves, izskatu un gultas partnerus. Nost ar žurnāliem!!!
Godīgās un labās-vart apzvērēt, ka ar draudzenēm, pie vīna glāzes, nevienu neapspriežat? :D nevienu pašu? :D

Ja pašām tik ļoti neinteresētu, tad nenāktu anonīmā forumā un neceptos par kaut kādiem komentāriem. “Svētās govis!” 😀
Piekrītu tam, ka, ja cilvēks nespēj tikt galā ar kritiku viņa virzienā un visām negācijām, kas var gāzties pār viņa galvu, tad ir jāpamet sociālie tīkli un jāpārstāj publicēt sava ikdiena svešām acīm.
19.04.2021 08:56 |
 
Reitings 35306
Reģ: 11.02.2015
Miaa +++++
Aprunā un paklačojas visi. Bet trula uzkakāšana is something else.
Tas jau, protams, nemainīs šo kakātāju uzvedību internetā 😂 ka kāds no malas to redz un atļaujas par to uzrakstīt. Dabūsi pretī ribās.
Tāda diemžēl mūsdienu cilvēce ir.
Tāpēc arī drīzāk ieteiktu - ja kāds īpaši jutīgs, pašam sevi pasargāt un nelikt zem svešām acīm. Jo ir skaidrs, ka tie, kuriem ir šādas iekšējās problēmas, diez vai paši sev to atzīs un mainīsies uz labu 😂😂
19.04.2021 09:18 |
 
Patīk
Reitings 22703
Reģ: 27.01.2021
Līna ❀ @ 19.04.2021 01:36
Vai Endziņš vēl ir kopā ar savu sievu?
nebrīnītos, ja nebūtu, džeks arī savāds, pat pēc laulībām sievu sauca par draudzeni 😅😅
19.04.2021 09:43 |
 
Reitings 796
Reģ: 04.03.2020
C00L Dzipsy @ 19.04.2021 08:56

Ja pašām tik ļoti neinteresētu, tad nenāktu anonīmā forumā un neceptos par kaut kādiem komentāriem. “Svētās govis!” ?
Piekrītu tam, ka, ja cilvēks nespēj tikt galā ar kritiku viņa virzienā un visām negācijām, kas var gāzties pār viņa galvu, tad ir jāpamet sociālie tīkli un jāpārstāj publicēt sava ikdiena svešām acīm.

Tāds formums nebūtu, ja "krutās" flunceres nedzēstu komentārus.
Es arī reiz vienai ar savu īsto vārdu un uzvārdu uzrakstīju pilnīgi normālu viedokli(vēstulē) un uzreiz tiku bloķēta. Man šķiet lielākai daļai ir vienkārši sakāpis galvā. Protams, ir jāzin mērs cik daudz d*** , lai neiekultos s*** 😁
19.04.2021 09:57 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5011
Reģ: 03.11.2012
Enazenaz @ 19.04.2021 08:00
Arī dzeltenā prese iztirzā cilvēku privātās dzīves, izskatu un gultas partnerus. Nost ar žurnāliem!!!
Godīgās un labās-vart apzvērēt, ka ar draudzenēm, pie vīna glāzes, nevienu neapspriežat? :D nevienu pašu? :D

Pag, pag!
Viens ir patarkšķēt privāti, otrs to visu uzrakstīt forumā, kur tas ir visiem lasāms. Tiešām nejūti atšķirību?
Manuprāt, Tev ar savu loģiku ir nelielas problēmas, lai vispār sapraatu, par ko ir runa!
19.04.2021 10:12 |
 
Reitings 525
Reģ: 05.07.2020
Es neaizstāvu nevienu, bet uzskats, ka neko nevar kritizēt un apspriest par darbībām sociālajos tīklos ir... bleeeeh.
Es neapspriežu cilvēku izskatus vai viņu ģimenes locekļus, bet drīzaķ apspriestā cilvēka uzvedību un darbību .
Māsas ienākšana forumā un aizstāvēšana, manuprāt, nav nepieciešama - cilvēki baumos un klačošos mūžīgi, ir jāspēj uzaudzēt biezu ādu un ignorēt to visu!
Atbildēt troļļiem komentāros un forumos, nav veids kā cīnīties!
Stulbi uzskati, ka ierakstot "svētu" komentāru, kāds mainīsies, nu neesam tik naivas :)
Es zinu kādas ir manas nepilnības un cik ļoti man viņas ir svarīgas/nesvarīgas un spēju izspriest, ka man nav jālien "influenceru" pasaulē.
Ja negribi, lai par Tevi runā, tad neprasi uzmanību!
19.04.2021 10:42 |
 
Reitings 148
Reģ: 01.03.2021
Nu nav jau arī tik traki. Protams, nevajag aiziet pārāk tālu un saukt cilvēkus necenzētos vārdos vai rupji izteikties par izskatu, draudēt un vēl dažas nesmukas lietas, kas šeit dzirdētas.
Bet kāpēc nevar sakarīgi diskutēt par apģērbu, dzīves uzskatiem? Mēs aizmirstam, ka influenceriem šis ir darbs un mēs esam skatītāji, ja nebūtu mūs, nebūtu arī influenceri. Ja es pasaku, ka persona ir vulgāri apģērbusies vai nedaudz pāršāvusi pār strīpu ar plastiskajām, neuzskatu, ka tas ir rupji. Nosaukt, piemēram, kādu par kropli vai dabas kļūdu - jā, tas ir par daudz un uz nevienu cilvēku neko tādu adresēt nevajadzētu.
Es, personīgi, esmu negatīvi izteikusies par divu dāmu rīcībām, jo man neliekas pareizi rādīt to, kā tiek lietoti alkoholiskie dzērieni grūtniecības laikā vai badoties grūtniecības laikā. Un nejau tāpēc, lai uzbrauktu, bet gan daļēji ar domu, ka šīs sievietes varbūt to pamanīs un nāks pie prāta vai vismaz to nerādīs publiski.
Ir mums daži influenceri, kas cieš no ēšanas traucējumiem, piemēram, bet to neatzīst. Tādējādi popularizē savus neveselīgos uzskatus, kas varbūt mums - pieaugušām sievietēm - nav nekas tāds, bet jaunā paaudze gan var ļoti negatīvi iespaidoties. Tāpat tie pulverīšī, sektas vai jeb kas cits, kur ķer uz to brīdi izmisušus cilvēkus.
Tomēr nedaudz arī viņiem ir jādomā ar ko dalīties internetā, ja ieliec ko skandalozu vai lielākajai sabiedrības daļai nepieņemamu, protams, ka būs atbildes reakcija.
19.04.2021 10:51 |
 
Reitings 203
Reģ: 14.05.2020
Bet kāpēc nevar sakarīgi diskutēt par apģērbu, dzīves uzskatiem?

es arī nesaprotu, kāpēc nevar sakarīgi diskutēt? Kāpēc jāizsakās nicinošā, otru pazemojošā veidā? Pēc kara visas gudras, iztaisās tādas nevainīgas dievgosniņas tagad. "Es jau neko, es tikai tā, kur te kādu nodirš, kur te kādu apsmej". Te ļoti daudzi komentāri nesatur vienkāršu nesapratni vai pakritizēšanu, ka lūpas kādai par lielu sataisītas, vai bezgaumīgs paskats. Bet naturāli ņirgājas par katru sīkumu, vēl taisa un liek skrīnus.
Man neliekas, ka viņas māsai ir kaut kāds aizvainojums vai viņa nezinātu, ka māsu mēdz apcelt. Skaidri uzrakstīja, ka neizprot šo stalkošanu, ja pašām kaut kas nepatīk. Melu rakstīšanu, ja pašas neziniet kā ir patiesībā. Un pareizi vien uzrakstīja par aprobežoto domāšanu. Kas tad tā ir, ja ne aprobežota domāšana, ja dažu labu uzskati aprobežojas ar sērkociņkastīti? 😁 Arī mums Latvijā ir daudz atšķirīgāku cilvēku, tikai rezultāts ir atklāta nolikšana vai novērošana caur atslēgas caurumu.
Miaa lieliski izteicās par šo tēmu.
19.04.2021 11:50 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
Enazenaz @ 18.04.2021 18:48
Vienīgā, kas Jeļenu ir pamatīgi aplējusi ar sūdiem, ir trakā Elīna. Viss pārējais, kas te ir rakstīts-par viņas ēšanas paradumiem, bērna miegu, utt., ir bijuši pilnīgi normāli komentāri. Kāpēc pediatri, ar kuriem esmu runājusi es, ir sliktāki par Jasmīnas pediatriem?
Un kāpēc ir okey aprunāt citas, pat vēl personīgākas un trakākas lietas, bet Jeļena ir kaut kāds izņēmums? Wth? Vai viņai ir kaut kāds prestižs statuss?
pie tam Jeļena dzīvo Iļģuciemā, kas ir zem Kurzemes iecirkņa, moš pati Lūse arī atrausies par savu lielo muti.
19.04.2021 14:27 |
 
Patīk
Reitings 648
Reģ: 08.01.2021
Kur īsti Jeļeņa dzīvo? Iļģuciemā daudzstāvenē? Kam tad bija tā māja kurā rādija Jeļenas istabu šovā “+/- īstais” ?
19.04.2021 15:57 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits