tas pats par sevi vēl neliecina ne par atkarību.
akul12 @ 23.06.2026 11:33
Tieši tā, atkarība ir, kad trīceklis piemeties un bez 100 gramiem nomirsi burtiski 😁
Melleņkūka @ 23.06.2026 13:53
Un tāpēc mēs kā valsts esam alkohola patēriņa ziņā tur, kur esam - jo uzskats ir, ka atkarība ir tikai lēta šņabja dzeršana un trīcošas rokas :)
Otiiilija @ 23.06.2026 09:42Mani daudz vairāk satrauc situācijas, kur vecāki regulāri nerūpējas par bērniem, nevis tas, ka kāds tur rokā dzirkstošā glāzi, ja reizēm pie vakariņām izdzer glāzi vīna, pie steika iemalko sarkanvīnu vai vasarā uz terases glāzi rosé, tas pats par sevi vēl neliecina ne par atkarību. Starp normālu alkohola lietošanu un reālām problēmām ir diezgan liela atšķirība.
yesssss, finally! Mammītes vīna glāze ik vakaru normalizēšana nav okei. Tas ir alkoholismsMelleņkūka @ 23.06.2026 13:53
Un tāpēc mēs kā valsts esam alkohola patēriņa ziņā tur, kur esam - jo uzskats ir, ka atkarība ir tikai lēta šņabja dzeršana un trīcošas rokas :)
viņi vīnu pagaršo un izpļauj!Mashka Kakashka @ 23.06.2026 14:51
Tad jau vīnziņi, kas ikdienā patērē alkoholu mācoties un degustējot, arī ir alkoholiķi? 🙄
Melleņkūka @ 23.06.2026 13:53
Un tāpēc mēs kā valsts esam alkohola patēriņa ziņā tur, kur esam - jo uzskats ir, ka atkarība ir tikai lēta šņabja dzeršana un trīcošas rokas :)
Mashka Kakashka @ 23.06.2026 14:51
Tad jau vīnziņi, kas ikdienā patērē alkoholu mācoties un degustējot, arī ir alkoholiķi? 🙄