IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 76
Reģ: 09.09.2024
Inelle @ 26.09.2024 22:47
Ko Virsnīte saka žurnāla Santa intervijā?

Nesaprotu ne viņas, ne Virsnīša fenomenu. Absolūti nekas tajā pārī neuzrunā! Un nekad nav licies, ka Krisrīne ir laba raidījuma vadītāja. 🙄 Laikam vienkārši nav mans tips.
27.09.2024 00:12 |
 
Reitings 1672
Reģ: 09.06.2024
Pilgrim @ 26.09.2024 17:07
Tu taču tagad troļļo, vai ne? ?
Tak nē!, ne grama. Kas Tev dīvaini šķiet, ka man bērnības draugs gejs, vai, ka viņš partnerus maina? Starp citu patiesi foršs čalis, visām būtu īsts paraugvīrs. Tīrīks, kārtīgs. Ved ļoti, ļoti veselīgu dzīves veidu., aktīvs sporto brauc ar velo, nav kaitīgu ieradumu, sievietes saprot ļoti labi tās ir viņa labākās draudzenes. Ļoti daudzi pat nenojauš viņa orientāciju savā starpā arī neapspriežam.
27.09.2024 00:17 |
 
Reitings 1672
Reģ: 09.06.2024
EmilijaArm @ 26.09.2024 17:13

Taisnība, geju attiecības tieši tāpēc nav dziļi noturīgas, jo viņas notiek galvenokārt horizontālā plānā, būtībā ļoti balstītas uz baudu, seksu, endorfīniem. Visi man zināmie geji maina partnerus bieži, bet katru reizi kā pirmoreiz iemīlējušies un forever and ever. Tad tas pāriet. Vissūdīgākajā situācijā ir gados veci geji - viņi, ja neatrod īstu sirdsdraugu, paliek vieni, jo visiem gribas tikai jaunus un atlētiskus.
Nu tad būsim viņus atkodušas man reāli bija aizdomas, ka tiklīdz viņiem pazūd tās skudriņas vēderā eiforija uzreiz cits partneris, bet viņi kaut kā momentā atrod. Manējais tak visu laiku ar kādu kopā dzīvo es viņiem pat sen vārdus necenšos atcerēties. Patiesībā citreiz bauda skatīties cik viņiem savā starpā laba un forša sapratne. Nu par to vecumu laikam taisnība varētu būt, tādēļ rūpējās par sevi un uzpasē! Viņš vēl mani māca ko drīkst mutē bāzt un ko nē. Kūpinājumus vispār neēd un man arī neļauj. Viņam maksimums 2x gadā kūpināta zivs un nekad nekādi cepti kartupeļi! Tikai veselīgs ēdiens arī sports un starp citu botokss!
27.09.2024 00:29 |
 
Reitings 1672
Reģ: 09.06.2024
Lupinlups @ 26.09.2024 17:46
pēc apraksta Andžu Kivi atgādina ???
faktiski jā appraksts diezgan precīzs😂 tikai nu no geju attiecību viedokļa viņam Ļenkas vietā vajadzēja jau būt kādai trešajai birstei! Kivis nevarētu domāju būt gejs pēc viņa nekad nebūtu pieprasījuma. Neesmu īsti redzējusi nekoptus dzerošus gejus.
27.09.2024 00:36 |
 
Reitings 1672
Reģ: 09.06.2024
Ja par Roju un Modri ar olām man šķiet viņiem cauri jau vairākus mēnešus kad pazuda kopīgie storiji, Rojs bija licis tādus smeldzīgus storijus ar pārdomām kaut kā likās jau toreiz, ka viss ir cauri tieši attiecībās. Es pat brīnījos vai geji tiešām tā pārdzīvo! To, ka viss cauri tiešā atklātā tekstā gan neteica! Gan jau termiņš iztecēja. Vai arī kāds pa kreisi nolaida. Starp citu ļoti sen biju lasījusi, ka geju vidū Aids izplatīts saistībā ar biežo partneru maiņu. Ka viņi pat dienā var nomainīt vairākus partnerus var ar 1-2 nepietikt🙈 Īpaši tajos praida svētkos. Tādēļ laikam sanāk, ka viņi nedzīvo attiecībās, bet dzīvo tikai dēļ savām jūtām!
27.09.2024 01:01 |
 
Reitings 1672
Reģ: 09.06.2024
Sassy @ 27.09.2024 00:12

Nesaprotu ne viņas, ne Virsnīša fenomenu. Absolūti nekas tajā pārī neuzrunā! Un nekad nav licies, ka Krisrīne ir laba raidījuma vadītāja. ? Laikam vienkārši nav mans tips.
Ar mani laikam tieši tas pats, kur tas bija šovs Āfrikā vai? Nespēju viņu noskatīties kaut kā galīgi viņi neuzrunāja. Skatos visus ceļojumu šovus, vet to nevarēju.
27.09.2024 01:04 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits