IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
10 gadi
Reitings 963
Reģ: 23.04.2014
Zilais Valis @ 25.09.2024 10:38

Ziemassvētku laiks nav tikai 1 īpašā diena. Ziemassvētku laiks ir kā minimums 2 dienas Ziemassvētkos un 1 diena Jaunajā Gadā. Tās ir JAU 3 dienas. Bet tiem, kam patīk īpašais Ziemassvētku noskaņojums, pagarina šo Ziemassvētku laiku uz veselu mēnesi vai pat ilgāk. Žēl, ka Tev svētki ilgst tikai 1 dienu. Kura Tev ir tā viena īpašā diena ? 24., 25. vai 30.decembris? Vai arī 1.janvāris?

Nē, nē, man Ziemassvētku laiks arī nav viena diena, bet dzimšanas diena ir viena diena. Taču tā tiek bildēta vairākas dienas sanāk? Ne tajā īpašajā dienā baloni,ne fotosesija, torte arī sanāk uz fotosesiju un uz ballīti cita. Bērni varētu nesaprast,kad tad ir dzimšanas diena, jo nedēļu pirms jau pūta sveci fotosesijā, lai x dienā IG bildi var ielikt. Nu bišķi ir fake elements, bet skaisti, nenoliedzu.
Vēl par tēmu. Lai svētki būtu skaisti, vajad piepūli. Liksi vai neliksi IG, tomer pakaļa no dīvāna jāpieceļ. Ja IG motivē darīt skaisti, kāpēc ne.
Bērni ne vienmēr grib sadarboties un pozēt "instagrammīgi" tieši tad, kad vajag tajā Dzimšanas dienā, var gribēt spēlēt ar dāvanām, var uzmesties kreķis vai vispār saslimt tajā dienā, vai arī tajā dienā ir ļoti tumšs ārā, ka dienas gaismas nav un bildes tad vispār nesanāk ne ārā, ne iekšā. Ko nu?

Lūk tieši tāpēc arī cilvēki saka-fake! Jo bērni negrib fočēties, gaismas nav vienmēr perfektas, bet IG viss perfekti. Es saprotu,ka viss ir atfiltrēts, izlikts labākais, bet tā pirmā doma- nenotiek tā, ne vienmēr bērni klausīgi, ne vienmēr laba gaisma telpā un mutes visiem tīras.
25.09.2024 10:58 |
 
Reitings 530
Reģ: 07.04.2022
Standby @ 25.09.2024 10:58

Nē, nē, man Ziemassvētku laiks arī nav viena diena, bet dzimšanas diena ir viena diena. Taču tā tiek bildēta vairākas dienas sanāk? Ne tajā īpašajā dienā baloni,ne fotosesija, torte arī sanāk uz fotosesiju un uz ballīti cita. Bērni varētu nesaprast,kad tad ir dzimšanas diena, jo nedēļu pirms jau pūta sveci fotosesijā, lai x dienā IG bildi var ielikt. Nu bišķi ir fake elements, bet skaisti, nenoliedzu.
Vēl par tēmu. Lai svētki būtu skaisti, vajad piepūli. Liksi vai neliksi IG, tomer pakaļa no dīvāna jāpieceļ. Ja IG motivē darīt skaisti, kāpēc ne.

Bet neviens necep torti un nepūš sveces iepriekš!
Elementāri nobildēties balonu gūzmā pāris dienas iepriekš būtu tik ļoti fake?!
Vai arī iziet dabā un nobildēties ar hēlija balonu virteni būt nu tik ļoti fake?!
Pinterestā un Instā ir papilnam ideju kā var nobildēties, uztaisot svētku foto bez iepriekš uzklāta svētku galda, tortes un svecēm.
25.09.2024 11:03 |
 
Reitings 530
Reģ: 07.04.2022
Kad taisu svētkus savām meitenēm, tad nedēļa ir laiks, kad pakāpeniski sāku kaut ko piedekorēt. Vienā dienā uzpūšu 5 balonu, citā 15, citā 20, vēl citā sasienu kopā, pakāpeniski veidojot balonu kompozīciju. Sagatavošanas laiks ir atkarīgs no tā, cik liela tā balonu kompozīcija un, cik daudz istabas - vietas vēlies izdekorēt. Mums parasti ir gan galvenā balonu kompozīcija, gan arī izrotāta meiteņu istaba ar baloniem šur un tur. Vēl krēsls uz kura sēž gaviļniece, arī tiek izrotāts. Nu tad padomājat, nav reāli iespējams to visu dabūt gatavu pāris stundu laikā pašā svētku dienā, tad, kad vēl galdu jāklāj, kūku jācep, salātus jāgatavo un jāpaspēj arī veltīt laiku bērniem. Tāpēc dekorēšana notiek savlaicīgi, nedaudz iepriekš jau viss. Tāpat ar bildēm, kad skatos, ka kompozīcija vai ideja svētku foto ir jau man galvā gatava, tad gaviļniecei piedāvāju, sakot: "Meitiņ, padomā, kad tu gribētu uztaisīt Dzimšanas dienas foto, šodien/rīt/parīt/aizparīt vai pašos svētkos, lai mēs visu paspējam." Bērns ir brīdināts, tiek dota noteikta laika amplitūda morāli sagatavoties un būt uz attiecīgā viļņa. Tad arī sanāk viss smuki un nepiespiesti. Bet pašā Dzimšanas dienā tad arī man ir vieglāk, ka foto uzņemu jau mierīgi, bildējot torti, svētku galdu, kā pūš utt. :D
25.09.2024 11:14 |
 
10 gadi
Reitings 963
Reģ: 23.04.2014
sinddyy @ 25.09.2024 11:03

Bet neviens necep torti un nepūš sveces iepriekš!
Elementāri nobildēties balonu gūzmā pāris dienas iepriekš būtu tik ļoti fake?!
Vai arī iziet dabā un nobildēties ar hēlija balonu virteni būt nu tik ļoti fake?!
Pinterestā un Instā ir papilnam ideju kā var nobildēties, uztaisot svētku foto bez iepriekš uzklāta svētku galda, tortes un svecēm.

Kā ta ne! Mazās bento kūkas, bērni, kas tajā iekožas un nosmērējas utt. Pilns ar tādām fotosesijām. Vēl konfeti utml.
25.09.2024 11:14 |
 
Reitings 594
Reģ: 04.09.2024
22999 @ 25.09.2024 00:54

jau kādu laiku- reālā dzīve. Iepriekšējā laikmeta influenceriem būs grūti nokāpt no tā uzpustā pinterest formāta, bet tā stunda ir situsi un " we are all bored from fakes"

Man liekas, ka grūti būs tad, tie visi bērni izaugs un mātukiem būs jādomā, ko bildēt un ko feikot tālāk.
25.09.2024 11:18 |
 
Reitings 530
Reģ: 07.04.2022
Standby @ 25.09.2024 11:14

Kā ta ne! Mazās bento kūkas, bērni, kas tajā iekožas un nosmērējas utt. Pilns ar tādām fotosesijām. Vēl konfeti utml.

Tās ir parasti 1gadnieku foto, kur tās tortes tik tiešām nav īstas - parasti biskvīti un putukrējums, tās tortes taisa 15min laikā. Tā ir tāda tradīcija taisīt viengadniekiem "cake smash" fotosesijas, jo izskatās extra mīlīgi. Tas pats taču ar jaundzimušo fotosesijām. Nu neviens taču nedomā, ka tas zīdainītis pa īstam guļ tajā kastītē/groziņā ietīts adītajā "zeķē" ar micīti galvā? :D Tie visi ir foto atribūti, rekvizīti.
25.09.2024 11:20 |
 
Reitings 530
Reģ: 07.04.2022
Standby @ 25.09.2024 10:58

Nē, nē, man Ziemassvētku laiks arī nav viena diena, bet dzimšanas diena ir viena diena. Taču tā tiek bildēta vairākas dienas sanāk? Ne tajā īpašajā dienā baloni,ne fotosesija, torte arī sanāk uz fotosesiju un uz ballīti cita. Bērni varētu nesaprast,kad tad ir dzimšanas diena, jo nedēļu pirms jau pūta sveci fotosesijā, lai x dienā IG bildi var ielikt. Nu bišķi ir fake elements, bet skaisti, nenoliedzu.
Vēl par tēmu. Lai svētki būtu skaisti, vajad piepūli. Liksi vai neliksi IG, tomer pakaļa no dīvāna jāpieceļ. Ja IG motivē darīt skaisti, kāpēc ne.
Lūk tieši tāpēc arī cilvēki saka-fake! Jo bērni negrib fočēties, gaismas nav vienmēr perfektas, bet IG viss perfekti. Es saprotu,ka viss ir atfiltrēts, izlikts labākais, bet tā pirmā doma- nenotiek tā, ne vienmēr bērni klausīgi, ne vienmēr laba gaisma telpā un mutes visiem tīras.

Bet kāpēc tev un citām sagādā tādu problēmu pieņemt to, ka mēs nepublicējam savas privātās dzīves neizdevušos brīžus? Tev liekas, ka jāpublicē nošmulētu, raudulīgu bērnu, lai tikai pierādītu, re skataties, Dzimšanas dienā tomēr kreņķis, nometa sev uz kājām tortes gabalu vai bildēs fonā redzamas ciemiņu čības, kuras bojā to skatu?! :D
Un tad, kad citas tomēr liek nefiltrētus foto, tad atkal šeit tiek nenormāli pārmests, ka dzīvo kā rukši, kāds tur kādam bērns nekārtīgs, nekopts vai neizskatās viss fonā pietiekami glīti un vispār kāpēc atrāda bērnus.
Man tomēr liekas, ka, ja mēs izvēlamies dalīties ar daļiņu no savas privātās dzīves, tad izliek tiešām labāko un tikai TEKSTA veidā var kādu reizi padalīties, ka diena bija ne bez kreņķa, tādā veidā parādot, ka ne viss vienmēr ir tikai rozā mākoņos. :D Daudzi arī dara tā, ka story izliek mazāk filtrētus/labākus kadrus, bet albūmus gan veido jau tiešām tos pārdomātos.
25.09.2024 11:28 |
 
Reitings 176
Reģ: 22.06.2023
Standby @ 25.09.2024 11:14

Kā ta ne! Mazās bento kūkas, bērni, kas tajā iekožas un nosmērējas utt. Pilns ar tādām fotosesijām. Vēl konfeti utml.

Tās ir speciāli veidotas kūkas fotosesijai. Samoilovai burtiski pāris nedēļas iepriekš ar vidējo meitu bija iepriekš sataisītas bildes ar torti, kas patiesībā nav svētku īstā torte, bet sataisīta speciāli fotosesijai.
25.09.2024 11:35 |
 
Reitings 1940
Reģ: 26.12.2021
telma @ 24.09.2024 23:58
Iegooglēju Cloudberry Lindas storija brendu Gaggenau - vai viņiem piķis aug dārzā, lai virtuvi aprīkotu ar tehniku, kas maksā 10x dārgāk kā jebkurš labs brends? Katrs dara kā vēlas, bet tāds iespaids, ka to māju ceļ pēc Pinteresta un tā būs milzu pakazuha.
Ja var atļauties, kāpēc ne? Ja es varētu es arī nepirktu to kas ir visiem 😂 Māju ceļ vienreiz, ja līdzekļi ir, tas ir lieliski, ka Latvijā kāds var atļauties kaut ko dārgāku par Mieli (kas būtu dārgākā izvēle no pieejamiem brendiem). Tā tehnika noteikti vēl mazbērnus pārdzīvos
25.09.2024 11:59 |
 
10 gadi
Reitings 963
Reģ: 23.04.2014
Bet kāpēc tev un citām sagādā tādu problēmu pieņemt to, ka mēs nepublicējam savas privātās dzīves neizdevušos brīžus? Tev liekas, ka jāpublicē nošmulētu, raudulīgu bērnu, lai tikai pierādītu, re skataties, Dzimšanas dienā tomēr kreņķis, nometa sev uz kājām tortes gabalu vai bildēs fonā redzamas ciemiņu čības, kuras bojā to skatu?!

Man absolūti vienalga par taviem nepublicētajiem storijiem ar īsto dzīvi. Mēginu paskaidrot, kāpēc tādi profili tiek uzskatīti par fake. Pati lieliski saprotu,ka ne viss, kas publicēts ir 100% visa dzīve.
25.09.2024 12:38 |
 
10 gadi
Reitings 1449
Reģ: 29.01.2009
Kam patīk perfektā instagram dzīve, darieties, skatieties, ja šis process jums sagādā BAUDU, PRIEKU! Ja jāpieliek pūliņi un stress, lai tikai kādam no malas atrādītu, cik man viss daiļi - arī darieties, tikai lielai daļai tas sāk palikt garlaicīgi un neaktuāli, bet esat izdarīgas mammītes un ja nekas no šī tēla radīšanas nesagādā pūles, tik uz priekšu - arī balonus pūst nedēļu iepriekš 😀
25.09.2024 13:09 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits