IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 2022
Reģ: 21.04.2024
Džinga @ 17.09.2024 21:45

Jūs pirms tam zinājāt kas viņš tāds ir? ? Es par viņu uzzināju te ?

Protams. Tak regulāri ziņās un TV sakarā ar AB banku bija redzams.
17.09.2024 22:32 |
 
Reitings 2022
Reģ: 21.04.2024
Apple of my eye @ 17.09.2024 22:08

Jā, bet tas neatceļ to, ka Kristīne tur iegulda daudz. Par to viņai cieņa no manis ? Tā droši vien liekas, ka visu izdara citi, bet ticiet man - arī viņai tur ir ko darīt! To varbūt ir grūti saprast, kamēr neesi bijis līdzīgā situācijā/amatā.
Un vispār - daudziem arī liekas, ka prezidents neko nedara :D
Gan jau ar Oļegu citu variantu nemaz nav un Kristīnei nav izvēles, bet viņa patiešām cenšas un viņai arī daudz kas sanāk. Tas nekas, ka motivācija ir dabūt poršu vai gredzenu :D Jā, šis tas no pasākumiem nav precīzi manā gaumē, bet es vienmēr cienīšu cilvēkus, kas paceļ, sakopj un atdzīvina Latvijas kultūrpieminekļus!

Interesanti, kura gan no mums necenšas darīt savu darbu labi un lai būtu rezultāti? Nekas pārdabisks, talantīgs vai īpašs nav Kristīnes darbs. Visi strādā. Par ko apjūsmot? Nezinu. Darbā visiem vajag rezultātu. Izbrīna tas, kā caur savu publisko uzvedību principā pazemo savu vīrieti. Nu bet laikam jau viņam tas ir pieņemami, ka viņa mīļotā darba laikā dejo ar pavāru utt. Lūk tas točna nav saprotami. A viss pārējais - visas strādājam. Nekas īpašs.
17.09.2024 23:08 |
 
Reitings 5349
Reģ: 10.01.2023
Ne pa tēmu, bet interesanti kā pašpasludinàtos influencerus ietekmē pilnmēness un retrogrāds😁 tādas auzas savos profilos vienmēr taisa.
Ikdienā reizēm ir huiņa, bet ap šo periodu cilvēkiem norauj jumtu, ka pat neadekvāti paliek😁
Klau, jūs kāda arī piesekojat influenceriem, kuri apdriš citus cilvēkus? Piemēram savu bijušo sievas, draudzenes, ex vīrus utt. Maška neskaitās- tā katru dienu huiņu laiž.. bet reāli- tas pievelk?
17.09.2024 23:23 |
 
Patīk
Reitings 11244
Reģ: 18.09.2021
susla @ 17.09.2024 23:08

Interesanti, kura gan no mums necenšas darīt savu darbu labi un lai būtu rezultāti? Nekas pārdabisks, talantīgs vai īpašs nav Kristīnes darbs. Visi strādā. Par ko apjūsmot? Nezinu. Darbā visiem vajag rezultātu. Izbrīna tas, kā caur savu publisko uzvedību principā pazemo savu vīrieti. Nu bet laikam jau viņam tas ir pieņemami, ka viņa mīļotā darba laikā dejo ar pavāru utt. Lūk tas točna nav saprotami. A viss pārējais - visas strādājam. Nekas īpašs.

OK, mana vājība ir kultūrpieminekļi :D Un zinu, ka šādā muižas kompleksā ir tiiiiiiiiik daudz ko darīt, pat ar komandu. Par Kristīni nejūsmoju, bet tieši šajā muižas attīstīšanas aspektā cienu viņu un Oļegu. Pat ja par Oļega naudas izcelsmi var diskutēt, bet viņš konsekventi gulda miljonus mūsu vēsturiskā mantojuma atjaunošanā.
Kristīnes reizēm stulbie izgājieni ir cits stāsts. Izņemot to Jurija nobučošanu pasākumā - nepopulārs viedoklis, bet tas man likās mīļi. Man galvenokārt nepatīk viņas augstprātība (kas vismaz bija agrāk), ātruma pārsniegšana.
Bet vispār ir tā, ka arī līdz tam miljonāra beibes statusam vispirms ir jātiek. Es nesaku, ka tas ir kaut kas apjūsmojams, bet tas ir savā ziņā darbs un commitment - būt skaistai, trenētai, īstajā vietā un laikā, spēt ne tikai savaldzināt, bet noturēt... :)
17.09.2024 23:23 |
 
Reitings 5349
Reģ: 10.01.2023
Krizdole @ 17.09.2024 18:26

Bet ir jāinteresē, jo viņa tagad ir viena no slavenībām un viņai nav vienkārši vīrs, bet vīrs pilots!! ?
un kādā aviosabiedrībā viņš strādā? Ta nejau Quatar Airways vai Lufthansā..
17.09.2024 23:25 |
 
Reitings 2022
Reģ: 21.04.2024
Apple of my eye @ 17.09.2024 23:23

OK, mana vājība ir kultūrpieminekļi :D Un zinu, ka šādā muižas kompleksā ir tiiiiiiiiik daudz ko darīt, pat ar komandu. Par Kristīni nejūsmoju, bet tieši šajā muižas attīstīšanas aspektā cienu viņu un Oļegu. Pat ja par Oļega naudas izcelsmi var diskutēt, bet viņš konsekventi gulda miljonus mūsu vēsturiskā mantojuma atjaunošanā.
Kristīnes reizēm stulbie izgājieni ir cits stāsts. Izņemot to Jurija nobučošanu pasākumā - nepopulārs viedoklis, bet tas man likās mīļi. Man galvenokārt nepatīk viņas augstprātība (kas vismaz bija agrāk), ātruma pārsniegšana.
Bet vispār ir tā, ka arī līdz tam miljonāra beibes statusam vispirms ir jātiek. Es nesaku, ka tas ir kaut kas apjūsmojams, bet tas ir savā ziņā darbs un commitment - būt skaistai, trenētai, īstajā vietā un laikā, spēt ne tikai savaldzināt, bet noturēt... :)

Kultūrpiemenekļu saglabāšanā ar arhitektiem utt. darbojas pats Oļegs. Tur Kristīne nejaucas. Nejauc arī tu.
Tak raidījumā vēl pati uzsvēra, ka viņa nodarbojas ar restorāna, mārketingu un klientu piesaistīšanu, viesnīcas vadīšanu utt. Un nevis ar atjaunošanas, saglabāšanas un tamlīdzīgiem darbiem. Tas ko viņa dara nav nekas īpašs vai izceļams. Izceļams ir Oļega darbs un viņa finanses, kuras iegulda, lai visas ēkas atjaunotu.
17.09.2024 23:31 |
 
Patīk
Reitings 11244
Reģ: 18.09.2021
susla @ 17.09.2024 23:31

Kultūrpiemenekļu saglabāšanā ar arhitektiem utt. darbojas pats Oļegs. Tur Kristīne nejaucas. Nejauc arī tu.
Tak raidījumā vēl pati uzsvēra, ka viņa nodarbojas ar restorāna, mārketingu un klientu piesaistīšanu, viesnīcas vadīšanu utt. Un nevis ar atjaunošanas, saglabāšanas un tamlīdzīgiem darbiem. Tas ko viņa dara nav nekas īpašs vai izceļams. Izceļams ir Oļega darbs un viņa finanses, kuras iegulda, lai visas ēkas atjaunotu.

Es neko nejaucu. Restorāns, klientu piesaistīšana, viesnīcas vadīšana utt. - tas IR pie muižas atdzīvināšanas. Tas viss ir skatāms kompleksi. Tikai atjaunotas ēkas kā muzejs būtu viens koncepts, bet, manuprāt, ja šāda vieta ir "dzīva" un "apaudzēta" ar visu ko, tas ir vēl labāk. Un dzīvību iedod arī Kristīnes sadaļa tajā visā. Tādā veidā tiek gūta klientu plūsma, atpazīstamība, attīstības iespējas un galu galā ilgstpēja. Piemēram, ja atbrauks viesi no Polijas, labāk būs ne tikai apskatīt ēkas un doties tālāk, bet palikt ilgāk. Un tad vajag piedāvājumu - paēst, palikt pa nakti, atpūsties SPA, iziet ekskursijā uz vīna darītavu, iziet kādu dabas taku, paņemt riteņus nomā, paspēlēt disku golfu, paņemt jogas nodarbību terasē ar putnu skaņām fonā, noklausīties koncertu restorānā un tādā veidā (nezinu, kas no šī Nurmuižā ir).
Bet labi, paliekam laikam katra pie sava viedokļa :)
17.09.2024 23:52 |
 
Reitings 2022
Reģ: 21.04.2024
Apple of my eye @ 17.09.2024 23:52

Es neko nejaucu. Restorāns, klientu piesaistīšana, viesnīcas vadīšana utt. - tas IR pie muižas atdzīvināšanas. Tas viss ir skatāms kompleksi. Tikai atjaunotas ēkas kā muzejs būtu viens koncepts, bet, manuprāt, ja šāda vieta ir "dzīva" un "apaudzēta" ar visu ko, tas ir vēl labāk. Un dzīvību iedod arī Kristīnes sadaļa tajā visā. Tādā veidā tiek gūta klientu plūsma, atpazīstamība, attīstības iespējas un galu galā ilgstpēja. Piemēram, ja atbrauks viesi no Polijas, labāk būs ne tikai apskatīt ēkas un doties tālāk, bet palikt ilgāk. Un tad vajag piedāvājumu - paēst, palikt pa nakti, atpūsties SPA, iziet ekskursijā uz vīna darītavu, iziet kādu dabas taku, paņemt riteņus nomā, paspēlēt disku golfu, paņemt jogas nodarbību terasē ar putnu skaņām fonā, noklausīties koncertu restorānā un tādā veidā (nezinu, kas no šī Nurmuižā ir).
Bet labi, paliekam laikam katra pie sava viedokļa :)

Tak jau rakstīju, ka tas ir viņas darbs un nav nekas apbrīnas vērts vai ūber kruti sasniegumi. Tas ir jebkura vadītāja pienākums. Tas ir jebkuras pils un muižas vadītāja pienākums ar šo visu nodarboties kopā ar savu komandu.
Apbrīnot tikai tāpēc, ka to dara kaut kāda Kristīne? Sorry, neredzu tam iemeslu. Nebūtu Kristīne, būtu noalgota cita, kurai būtu tieši tādi paši pienākumi un uzdevums muižas attīstībā.
18.09.2024 00:27 |
 
Reitings 1633
Reģ: 09.06.2024
Yes min @ 17.09.2024 12:11

Yes, kā jau te minēja. Tā ir endokrīnās sistēmas slimība, noteikti, ka dzer hormonus. Baigi žēl patiesībā, jo svara pieaugums ļoti manāms un sportiņš var nelīdzēt, lai kā viņa censtos. Bet skaista viņa tāpat ir ļoti☺
Galvenais, lai Sniedzāns nenodara viņai pāri un beidzot uzvedas kā vīrietis. Iepriekš skraidīja no vienas pie otras.
Pat iedomāties nevarēju, ka Sniedzāns tāds palaidnis🤔 Patiesībā tas jau ir baigi pareizi, ka jauns un brīvs cilvēks maina un meklē kamēr atrod to sirdij mīļāko👌 Es tā parasti uz viņu ar baigo apbrīnu skatos, pilnīgi nopietni jo tas ir nopietni un ļoti atbildīgi no viņa puses saieties kopā ar sievieti kurai ir 2 bērni un sieviete vēl piedevām ir Kiviča bijusī😳 Tur jau uzreiz skaidrs, ka Kivičs visu laiku bombardēs un zākās. Es pēc sevies spriežu, ka nekad nesaietos ar vīrieti kurš pats audzina savu bērnu kur nu vēl divus. Kopā jau viņi ir diezgan ilgi un man patīk skatīties kā viņš irturās un audzina meitas👍
18.09.2024 00:47 |
 
Reitings 351
Reģ: 14.05.2024
Apple of my eye @ 17.09.2024 22:08

Jā, bet tas neatceļ to, ka Kristīne tur iegulda daudz. Par to viņai cieņa no manis ? Tā droši vien liekas, ka visu izdara citi, bet ticiet man - arī viņai tur ir ko darīt! To varbūt ir grūti saprast, kamēr neesi bijis līdzīgā situācijā/amatā.
Un vispār - daudziem arī liekas, ka prezidents neko nedara :D
Gan jau ar Oļegu citu variantu nemaz nav un Kristīnei nav izvēles, bet viņa patiešām cenšas un viņai arī daudz kas sanāk. Tas nekas, ka motivācija ir dabūt poršu vai gredzenu :D Jā, šis tas no pasākumiem nav precīzi manā gaumē, bet es vienmēr cienīšu cilvēkus, kas paceļ, sakopj un atdzīvina Latvijas kultūrpieminekļus!

Tas gan, darbs tur ir daudz. Jebkurā uzņēmumā, ko vadi, visiem izskatās, ka neko nedari, bet ir ļoti stresains un smags darbs. Kādam tas liksies maz, kādam daudz, bet uzskatu, ka jebkurš var lepoties ar savu darbu. Kaut vai iestādītās Santas vīnogas. Iestādīt ir viens, otrs ir noturēt tās pie dzīvības. Kādam nepatiks, ko dari, kādam patiks. Neredzu viņu kā briesmoni. Ir bijuši izteicini un situācijas, bet katram ir sanācis.
18.09.2024 07:39 |
 
Reitings 1315
Reģ: 03.11.2023
susla @ 17.09.2024 22:32

Protams. Tak regulāri ziņās un TV sakarā ar AB banku bija redzams.

njaa 😀
18.09.2024 08:09 |
 
Reitings 52
Reģ: 09.09.2024
susla @ 18.09.2024 00:27

Tak jau rakstīju, ka tas ir viņas darbs un nav nekas apbrīnas vērts vai ūber kruti sasniegumi. Tas ir jebkura vadītāja pienākums. Tas ir jebkuras pils un muižas vadītāja pienākums ar šo visu nodarboties kopā ar savu komandu.
Apbrīnot tikai tāpēc, ka to dara kaut kāda Kristīne? Sorry, neredzu tam iemeslu. Nebūtu Kristīne, būtu noalgota cita, kurai būtu tieši tādi paši pienākumi un uzdevums muižas attīstībā.

Gan jau Fiļam tā vieglāk — Jelinska nodarbināta un neiet sviestā no bezdarbības, jūtas svarīga un vajadzīga, turklāt savs cilvēks, caur kuru drošāk menedžēt un kādu mahināciju izlaist cauri, ja nepieciešams.
Iedomājies, ja viņa tikai sēdētu mājās, tērētu naudu un kristu uz nerviem aiz gara laika 😂 A tā vismaz kaut kādu naudu varbūt pat nopelna (maz ticams gan, ka tā muiža rentabla).
Turklāt viņš šādi viņai kā izbijušai bankas recepcionistei (vai kas nu tur viņa bija, kad pagūlās viņam apakšā) iedeva citu statusu sabiedrības un draugu acīs — muižas pārvaldniece (tpu, dvēsele!) 😂
18.09.2024 08:42 |
 
Reitings 52
Reģ: 09.09.2024
Vārdotāja @ 17.09.2024 23:23
Ne pa tēmu, bet interesanti kā pašpasludinàtos influencerus ietekmē pilnmēness un retrogrāds? tādas auzas savos profilos vienmēr taisa.
Ikdienā reizēm ir huiņa, bet ap šo periodu cilvēkiem norauj jumtu, ka pat neadekvāti paliek?
Klau, jūs kāda arī piesekojat influenceriem, kuri apdriš citus cilvēkus? Piemēram savu bijušo sievas, draudzenes, ex vīrus utt. Maška neskaitās- tā katru dienu huiņu laiž.. bet reāli- tas pievelk?

Piemērus studijā! 😁 Citādi nekAds gossips nesanāk.
18.09.2024 08:43 |
 
Reitings 1898
Reģ: 25.07.2024
Vārdotāja @ 17.09.2024 23:25
un kādā aviosabiedrībā viņš strādā? Ta nejau Quatar Airways vai Lufthansā..

Vai tik nebij Smartlynx
18.09.2024 08:56 |
 
Reitings 169
Reģ: 22.06.2023
Babadžiga @ 18.09.2024 08:56

Vai tik nebij Smartlynx

Bija bija Smartlynx
18.09.2024 09:03 |
 
Reitings 2022
Reģ: 21.04.2024
Sassy @ 18.09.2024 08:42

Gan jau Fiļam tā vieglāk — Jelinska nodarbināta un neiet sviestā no bezdarbības, jūtas svarīga un vajadzīga, turklāt savs cilvēks, caur kuru drošāk menedžēt un kādu mahināciju izlaist cauri, ja nepieciešams.
Iedomājies, ja viņa tikai sēdētu mājās, tērētu naudu un kristu uz nerviem aiz gara laika ? A tā vismaz kaut kādu naudu varbūt pat nopelna (maz ticams gan, ka tā muiža rentabla).
Turklāt viņš šādi viņai kā izbijušai bankas recepcionistei (vai kas nu tur viņa bija, kad pagūlās viņam apakšā) iedeva citu statusu sabiedrības un draugu acīs — muižas pārvaldniece (tpu, dvēsele!) ?

Runājot par muižas dvēseli - SBF raidījumā uz jautājumu vai gribētu precēties muižā, viņa pretjautāja - Darbā? Precēties darbā?
Nu tāda viņa ir tā dvēsele tur. Ja cilvēks to vietu reāli uztvertu dvēseliski, nekad tā neteiktu. Ja viņas dvēsele tur būtu un būtu godīga pret sevi, tad nenākotos tēlot. Bet saprotams jau arī tas, ka citu savā vietā nelaidīs, kamēr pati nesabruks. Tur viņas vecis bieži, nevarētu pavaktēt. Cik tur vadītāji palīgi viņai bijuši? Trīs? Nu tak, raidījumā arī pati atzinās, ka ir baigais kontrolfrīks. Vaktē savu naudas maku kur un kā var. Saprotams arī. Vecis ir pa kreisi laidējs. Vismaz bija visām savām laulenēm. Patiesībā ļoti daudz pateica to, ko labāk varēja paklusēt. Bet no sevis tak visu laiku neaizbēgs,ne?
18.09.2024 10:04 |
 
10 gadi
Reitings 10820
Reģ: 15.03.2012
Vārdotāja @ 17.09.2024 23:25
un kādā aviosabiedrībā viņš strādā? Ta nejau Quatar Airways vai Lufthansā..

Tam galīgi nav nekādas nozīmes, galvenais, ka PILOTS!!! ☝️
18.09.2024 10:13 |
 
Reitings 2022
Reģ: 21.04.2024
LivaLauva1 @ 18.09.2024 07:39

Tas gan, darbs tur ir daudz. Jebkurā uzņēmumā, ko vadi, visiem izskatās, ka neko nedari, bet ir ļoti stresains un smags darbs. Kādam tas liksies maz, kādam daudz, bet uzskatu, ka jebkurš var lepoties ar savu darbu. Kaut vai iestādītās Santas vīnogas. Iestādīt ir viens, otrs ir noturēt tās pie dzīvības. Kādam nepatiks, ko dari, kādam patiks. Neredzu viņu kā briesmoni. Ir bijuši izteicini un situācijas, bet katram ir sanācis.

Neviens nesaka, ka viņa ir briesmone. Lai gan, labsirdīgs un jauks cilvēks citai sievietei tik pazemojošas balss ziņas nerakstītu, kurās plātās ar saviem chanel un cartier un apsauc otru par neko neesošu. Plus norāda lai mainot savam bērnam pamperus un zinot savu vietu. Runa par ex vīra tagadējo. Paralēli muižā uzrīkojot citu jauno māmiņu pasākumu, kurā aicina māmiņas atpūsties. Bet aiz muguras citu nodirš un apsmej. Godīgi sakot, drusku jau velk arī uz briesmoni, ja šādi var rīkoties. Nedzirdēji ierakstus? Ex vīra tagadējā drosmīgi bija publiski izvietojusi savā instagramā. Tos dzirdēja nu ļoti daudzi.
Tāpat arī neviens nesaka, ka vadītājam nekas nav jādara un no malas izskatoties tā. Kur tu to rauj un kam tā izskatās? Loģiski, ka jārukā. Taču to dara visi. Un Kristīne dara to, kas jādara - strādā un pelna sev naudu. Vai atpelna drīzāk. Apbrīnot tikai tāpēc, ka miljonāra brūte, kura strādā? Kaut kāds sasniegums tas ir? Nopietni? Cik tev gadu, jājautā? Vīnogas viņa pati nekopj, nelaista, neravē - to dara dārznieks. Tas zina savus pienākumus. Nulle nopelns Kristīnei. Nesmīdini.
18.09.2024 10:14 |
 
Reitings 351
Reģ: 14.05.2024
susla @ 18.09.2024 10:14

Neviens nesaka, ka viņa ir briesmone. Lai gan, labsirdīgs un jauks cilvēks citai sievietei tik pazemojošas balss ziņas nerakstītu, kurās plātās ar saviem chanel un cartier un apsauc otru par neko neesošu. Plus norāda lai mainot savam bērnam pamperus un zinot savu vietu. Runa par ex vīra tagadējo. Paralēli muižā uzrīkojot citu jauno māmiņu pasākumu, kurā aicina māmiņas atpūsties. Bet aiz muguras citu nodirš un apsmej. Godīgi sakot, drusku jau velk arī uz briesmoni, ja šādi var rīkoties. Nedzirdēji ierakstus? Ex vīra tagadējā drosmīgi bija publiski izvietojusi savā instagramā. Tos dzirdēja nu ļoti daudzi.
Tāpat arī neviens nesaka, ka vadītājam nekas nav jādara un no malas izskatoties tā. Kur tu to rauj un kam tā izskatās? Loģiski, ka jārukā. Taču to dara visi. Un Kristīne dara to, kas jādara - strādā un pelna sev naudu. Vai atpelna drīzāk. Apbrīnot tikai tāpēc, ka miljonāra brūte, kura strādā? Kaut kāds sasniegums tas ir? Nopietni? Cik tev gadu, jājautā? Vīnogas viņa pati nekopj, nelaista, neravē - to dara dārznieks. Tas zina savus pienākumus. Nulle nopelns Kristīnei. Nesmīdini.

Nu labi, tās sarakstes, tur skaidri bija redzams, ka ir tikai Kristīnes rakstītais redzams, tak mēs nezināsim kā ir īstenībā, jo jebkurš var sevi pataisīt par upuri, vai pazemot citu. Ja esi gurdāka un labāka, es noteikti ignorētu, that's it, nevis publiski liktu storijus. Abas vienādas.
Palasi, ko raksti, tad nebūs tik daudz jautājumi par to, ko citi un es rakstu. Es tik varu redzēt to, ka Tev ir kāds ļoti naidīgs intīms iemesls, kādēļ jau te n-tos rakstus raksti un nomelno cilvēku par jebko, ko viņš dara. Nerunājot arī par dažām delusional tekstiem, kurš ko mīl, kurš ko domā, kurš ko dara, kurš aiz durvīm noliek.
18.09.2024 10:31 |
 
Reitings 2022
Reģ: 21.04.2024
LivaLauva1 @ 18.09.2024 10:31

Nu labi, tās sarakstes, tur skaidri bija redzams, ka ir tikai Kristīnes rakstītais redzams, tak mēs nezināsim kā ir īstenībā, jo jebkurš var sevi pataisīt par upuri, vai pazemot citu. Ja esi gurdāka un labāka, es noteikti ignorētu, that's it, nevis publiski liktu storijus. Abas vienādas.
Palasi, ko raksti, tad nebūs tik daudz jautājumi par to, ko citi un es rakstu. Es tik varu redzēt to, ka Tev ir kāds ļoti naidīgs intīms iemesls, kādēļ jau te n-tos rakstus raksti un nomelno cilvēku par jebko, ko viņš dara. Nerunājot arī par dažām delusional tekstiem, kurš ko mīl, kurš ko domā, kurš ko dara, kurš aiz durvīm noliek.

Kur es rakstu, kurš ko mī?
Laikam jauc ar kādu citu. Te tādas ir daudz. Lai gan kā atrāda publiski, protams, varētu domāt, ka kur tad ir tā mīlestība?
Man nav naidīga iemesla. Meitene dara savu darbu, tāpat kā jebkura. Tikai pa vidu paskandalē. Un tie skandāli ir tie, kuri liek domāt, ka publiski gan tā nevajadzētu tik cienījama vīrieša meitenei.
18.09.2024 10:56 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits