IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 10318
Reģ: 30.12.2015
jūs negribat uztaisīt atsevišķu diskusiju savam Oļegam un visām viņa Jelinskām, Santām un Kristīnēm? jūs te jau vismaz pēdējās 20 lapas esat piespamojuši par viņām, apnīk jau tīt cauri 🙄😄
11.09.2024 16:44 |
 
Reitings 52
Reģ: 09.09.2024
susla @ 11.09.2024 09:51

Meklē olga22

Wow, iespaidīgi aizrāvusies ar fitnesu! 😅 Neko sev! Baigi interesanti, ka īsti nevar noteikt vecumu un cik viņai gadu.
Nez, kā viņa to savu Jūrmalas pili pavelk. Gan jau Fiļonkuls bērnu un māti uztur? Jeb viņai pašai savs bizness arī kāds izklaidei pēc sporta zāles? 😄
Katrā ziņā Olga ar pliku pakaļu galīgi nav palikusi kā pamestā baby mama. Jelinskai bez bērna un/vai gredzena šis nespīd.
11.09.2024 20:50 |
 
10 gadi
Reitings 3340
Reģ: 25.05.2009
maijpukjiite @ 11.09.2024 16:44
jūs negribat uztaisīt atsevišķu diskusiju savam Oļegam un visām viņa Jelinskām, Santām un Kristīnēm? jūs te jau vismaz pēdējās 20 lapas esat piespamojuši par viņām, apnīk jau tīt cauri ??

Piekrītu. Turklāt tāda tēma jau eksistē, nekas par jaunu nav jātaisa- https://forums.dieviete.lv/forums/topic/226718-fila-milas-dzives-peripetijas/
11.09.2024 21:00 |
 
Reitings 52
Reģ: 09.09.2024
Vaimandieniņ, ko Lauma Valeine atkal izdarījusi ar savu seju!!!! 😱 Vakardienas karuselī pirmajā bildē tie vaigi acīs jau lien (gandrīz kā Didrihsones pupi kaklā)!
11.09.2024 21:08 |
 
Reitings 2022
Reģ: 21.04.2024
cory @ 11.09.2024 21:00

Piekrītu. Turklāt tāda tēma jau eksistē, nekas par jaunu nav jātaisa- https://forums.dieviete.lv/forums/topic/226718-fila-milas-dzives-peripetijas/

Tak nerakstīs neviena atsevišķā tēmā. Kad kaut kas aktuāls, tepat izdiskutē un miers. Līdz nākamajam kasjakam. Tad jau jābliež arī Beitikai, Danenbergsonei, Vizlai utt. arī atsevišķas tēmas. Tā ka, paskrullē, ja nesaista. Šī ir ietekmeļu diskusija un reti kura pelnījusi atsevišķu tēmu. Te visi par visiem runājas.
11.09.2024 21:52 |
 
Reitings 2022
Reģ: 21.04.2024
Sassy @ 11.09.2024 21:08
Vaimandieniņ, ko Lauma Valeine atkal izdarījusi ar savu seju!!!! ? Vakardienas karuselī pirmajā bildē tie vaigi acīs jau lien (gandrīz kā Didrihsones pupi kaklā)!

Jā, ķer jaunību aiz astes, bet izskatās kā vaska figūra. Nesmuka jau nav, bet ir baigi savādāka kā bija.
11.09.2024 21:55 |
 
Reitings 1622
Reģ: 09.06.2024
susla @ 11.09.2024 00:16

Viņai tak O uzvārds insta ir. Meklē tā.
nevaru atrast😳 ne latviešu valodā ne krievu.
11.09.2024 21:56 |
 
Reitings 11019
Reģ: 16.09.2022
Kāds numurs uz Bulduru prospekta ir Oļega ex sievas mājai? Izturība gan vinai super, jelinska ar saviem gym vingrinājumiem vispār nestāv blakus. 😀
11.09.2024 22:19 |
 
Reitings 1622
Reģ: 09.06.2024
susla @ 11.09.2024 09:51

Meklē olga22
Neviena no Olga22 nav Olga Orlova. Olga Orlova nevienu dienu dzīvē nav bijusi Fiļa ja kas.
11.09.2024 22:43 |
 
10 gadi
Reitings 31
Reģ: 22.05.2013
Ko domājat par Trishu un viņas Bombshell? vai pareizi dzirdēju, ka uzvarētāja jau ir zināma pirms sācies izaicinājums?
11.09.2024 23:17 |
 
Reitings 1622
Reģ: 09.06.2024
Mīļā Susla, ņemu savus vārdus atpakaļ. Tā tiešām varētu but Olga Orlova. Atpazinu tikai pēc dažajām vecajām IG bildēm, 😳 tikai dažām! Līdz galam neesmu pārliecināta, pārvērtības ir šokējošaa, bet es viņu dažus gadus atpakaļ redzēju un atpazinu, bet laiks skrien vēja spārniem! Pa kuru laiku Olga Fil😳 viņa kādreiz esot deklamējusi, ka nekad nebūšot Fiļa😂 Fil nav Fiļa mož kas pamainījies🤔 es saprotu plastika dara nežēlīgus brīnumus tā pat kā fotošops.
11.09.2024 23:20 |
 
Reitings 5316
Reģ: 10.01.2023
Sassy @ 11.09.2024 21:08
Vaimandieniņ, ko Lauma Valeine atkal izdarījusi ar savu seju!!!! ? Vakardienas karuselī pirmajā bildē tie vaigi acīs jau lien (gandrīz kā Didrihsones pupi kaklā)!
tur tiešām viss ir slikti. Bez makeup vispār ir traģiski.
Redz, ka veidojas buldodziņi…
uzmetiet aci tai bildei, kur fonā ir gaisabaloni… tur vispār nelāgi izskatās.
Uzacu forma arī sejai neglaimo..
11.09.2024 23:46 |
 
Reitings 1622
Reģ: 09.06.2024
Sassy @ 11.09.2024 20:50

Wow, iespaidīgi aizrāvusies ar fitnesu! ? Neko sev! Baigi interesanti, ka īsti nevar noteikt vecumu un cik viņai gadu.
Nez, kā viņa to savu Jūrmalas pili pavelk. Gan jau Fiļonkuls bērnu un māti uztur? Jeb viņai pašai savs bizness arī kāds izklaidei pēc sporta zāles? ?
Katrā ziņā Olga ar pliku pakaļu galīgi nav palikusi kā pamestā baby mama. Jelinskai bez bērna un/vai gredzena šis nespīd.
Olga nopakota riktīgi atstāja Jūrmalu un vēl neapbižoja. Vismaz kādreiz Olgai bija bizness ar būvniecību saistīts. Kā tagad nezinu. Bet es esmu šokā es viņu nepazinu vispār nepazinu neskatoties, ka OF laikos ar viņu biju tikosies vairākas reizes par darba lietām. Izšķirstīju visu IG kamēr sapratu, ka tā ir viņa🙈 tik pēc vecākām bildēm un šur tur pēc smaida😳 viņa sevi riktīgi pāršuvusi, sašpricējusi lūpas jau par traku riktīgi. Kādēļ man šķiet acis šaurākas palikušas. Viss viss savādāks pilnīgi viss. Mož kāda trauma arī pēc Fiļa palika?🤔 sapratu kādēļ izskatījās apaļāka! Man pat šķita gruntīgi apaļāka. Bija plāns zīda bikšu kostīms brīvs un tad krūtis lielas un pakaļa lielāka uzkačāta tas brīvajās drēbēs deva apaļumu. Man šķiet krūtis arī lielākas ieliktas. Gadi viņai vismaz 45 varētu būt pat 51 kā GF. Humors viņai nav svešs
12.09.2024 00:02 |
 
Reitings 10318
Reģ: 30.12.2015
Charl0tte @ 11.09.2024 23:17
Ko domājat par Trishu un viņas Bombshell? vai pareizi dzirdēju, ka uzvarētāja jau ir zināma pirms sācies izaicinājums?
no kurienes tāda informācija?
12.09.2024 00:18 |
 
Reitings 10318
Reģ: 30.12.2015
susla @ 11.09.2024 21:52

Tak nerakstīs neviena atsevišķā tēmā. Kad kaut kas aktuāls, tepat izdiskutē un miers. Līdz nākamajam kasjakam. Tad jau jābliež arī Beitikai, Danenbergsonei, Vizlai utt. arī atsevišķas tēmas. Tā ka, paskrullē, ja nesaista. Šī ir ietekmeļu diskusija un reti kura pelnījusi atsevišķu tēmu. Te visi par visiem runājas.
ir viena lieta, ja tās ir viena, divas, labi, piecas labas, bet kad divdesmito lapu uz riņķi maļ uz riņķi kaut kādas klačas par cilvēku, kas pat neskaitās īsti influenceris (Oļegs Fiļs) un ko viņa esošās un bijušās ir vai nav sadalījušas un viss tas jau n-to lapu garumā ir jāskrollo tālāk, nu vai ziniet 🙄
12.09.2024 00:21 |
 
Reitings 1622
Reģ: 09.06.2024
maijpukjiite @ 12.09.2024 00:21
ir viena lieta, ja tās ir viena, divas, labi, piecas labas, bet kad divdesmito lapu uz riņķi maļ uz riņķi kaut kādas klačas par cilvēku, kas pat neskaitās īsti influenceris (Oļegs Fiļs) un ko viņa esošās un bijušās ir vai nav sadalījušas un viss tas jau n-to lapu garumā ir jāskrollo tālāk, nu vai ziniet ?
Nu Kristinka tak būtu pieskaitāma paskat kā Olga omfluencē. Tā reti kurai sanāk, Kačai tak tik drusku vairsk!
12.09.2024 01:05 |
 
Reitings 1622
Reģ: 09.06.2024
Tagad saprotu, ka Kristinkai baigais strjoms un OFir ar ko salīdzināt! Kā tā Olga sporta zālē ņemās jo ma jo, nu nevienā mūsu IG tādus neesmu redzējusi! Sporta klubos ar nē, mož ne uz tiem eju. Bļin tur gan ir iekšas un ja vēl padomā cik gadi! Malacis Olga. Tādēļ Kriscinka atrāda tikai bildes trenniņtērpā un pie spoguļa, tur uz Olgas fonā visas nobāl, tā, ka labāk lai nemaz nemēģina ko likt. Galvenais viņa to tiešām panākusi pēc šķiršanās gan jau ko darīja, bet nu ne tā toreiz absolūti cita figūra bija, protams seja arī. Dupsis reāli izskatās uzkačāts ne ielikts, bet gan jau ir arī kādas korekcijas. Malači šie vismaz mierīgi izšķīrās tātad Olga palika apmierināta. Ar mazumiņu viņš no viņas netiktu vaļā tur ir riktīgs tvēriens pie olām! Īsta krieviete no augstiem plauktiem no tāda kā no Rubļovkas un ar pliku pakaļu nekad nepaliktu👍 Nu, bet viņa tā ir mainījusies, es tak sākumā nekā viņu nepazinu tikai kad uzšķīru vecās bildes un jā klipos vienīgais ko var atpazīt ir smaids. Tas nav mainījies ja neskaita lūpas. Tomēr izskatās, ka viņai tā šķiršanās arī iespējams bija baigais trieciens🙈 Tik krasas izmaiņas. Youtube arī viņai labs humorīgs. Paldies liels SUSLAI, ka palīdzēja atrast🙏
12.09.2024 01:42 |
 
Reitings 1622
Reģ: 09.06.2024
Mani dīdīja baigā zinātkāre kamēr nenoskaidroju jo nevarēju tak kļūdīties. Lai cik dīvaini tas nebūtu, Olga Orlova kamēr bija precējusies ar OF pēc dokumentiem visu laiku bija Olga Orlova tas taisnība un atmiņa mani neviļ tad notika kaut kāds mistisks brīnums Kad šķīrās Olga pēkšņi 2016. Gada janvārī samainīja uzvārdu un palika Olga Fil vai Fiļ. Vot kādēļ jāņem šķiroties bijušā vīra uzvārds pēkšņi? Nevar būt tā, ka tas bija kāds noteikums šķiroties? Jo tie kas viņu tuvāk zināja, ka viņa par Fiļu kļūt negrib tas esot kaut kāds suns kaut kādā bērnu pārraidē. Zinātāji vēl smējās, ka neviena Fiļa sieva nav bijusi viņa uzvārdā. Būšu samelojusies, ka viņai vismaz 45 un plus gadi. Viņai esot 43-44 kā izrādās un Santa ir bijusi kādi 4 -5 gadi vecāka. Kāda apgaismos cik Kristinkai gadi? Vēl man izskatās, ka Olga varētu algo nelietot gandrīz vispār vai minimāli ar alko tādu ķermeni uztrennēt nav reāli! Tā, ka man paliek ar vien skaidrāks, kādēļ Kristīni neprec. Abas iepriekšējās bija ļoti spilgtas personības, tur sacensties grūti. Nezinu kā ir patiesībā, vet man Olga bija atstājusi ļoti izglītota, zinoša cilvēka iespaidu. Krieviski varētu vēl pateikt начитанный. Varu par to gudrību samuldēt neesmu jau bijusi regulārā patstāvīgā komunikācijā. Nu katrā ziņā Kristīne tāda neizskatās.
12.09.2024 02:24 |
 
Reitings 320
Reģ: 16.11.2023
Dovana @ 12.09.2024 02:24
Mani dīdīja baigā zinātkāre kamēr nenoskaidroju jo nevarēju tak kļūdīties. Lai cik dīvaini tas nebūtu, Olga Orlova kamēr bija precējusies ar OF pēc dokumentiem visu laiku bija Olga Orlova tas taisnība un atmiņa mani neviļ tad notika kaut kāds mistisks brīnums Kad šķīrās Olga pēkšņi 2016. Gada janvārī samainīja uzvārdu un palika Olga Fil vai Fiļ. Vot kādēļ jāņem šķiroties bijušā vīra uzvārds pēkšņi? Nevar būt tā, ka tas bija kāds noteikums šķiroties? Jo tie kas viņu tuvāk zināja, ka viņa par Fiļu kļūt negrib tas esot kaut kāds suns kaut kādā bērnu pārraidē. Zinātāji vēl smējās, ka neviena Fiļa sieva nav bijusi viņa uzvārdā. Būšu samelojusies, ka viņai vismaz 45 un plus gadi. Viņai esot 43-44 kā izrādās un Santa ir bijusi kādi 4 -5 gadi vecāka. Kāda apgaismos cik Kristinkai gadi? Vēl man izskatās, ka Olga varētu algo nelietot gandrīz vispār vai minimāli ar alko tādu ķermeni uztrennēt nav reāli! Tā, ka man paliek ar vien skaidrāks, kādēļ Kristīni neprec. Abas iepriekšējās bija ļoti spilgtas personības, tur sacensties grūti. Nezinu kā ir patiesībā, vet man Olga bija atstājusi ļoti izglītota, zinoša cilvēka iespaidu. Krieviski varētu vēl pateikt начитанный. Varu par to gudrību samuldēt neesmu jau bijusi regulārā patstāvīgā komunikācijā. Nu katrā ziņā Kristīne tāda neizskatās.

Ahahaaa, jā pareizi! Padomju laikos bija tāds raidījums “Spokoinoi noči mališi”. Un tur bija suns Fiļa, sivēns Hrjuša un zaķis Sķepaška 😂
Bet kāpēc viņam par varītēm vajadzēja, lai viņa paņem viņa uzvārdu, tas gan dīvaini.
12.09.2024 08:22 |
 
Reitings 4868
Reģ: 19.09.2016
Man vienmēr šķiet ļoti dīvains aicinājums taisīt atsevišķu tēmu, jo tad jau pēc idejas par katru ietekmeli jātaisa atsevišķa. Tas ir normāli, ka brīžiem kāda tēma ir aktuālāka par citām. Mani arī ne visas interesē, bet saprotu, ka tā jau ir mana darīšana. Es, piemēram, nelasītu tēmas, kas ir izkaisītas.
12.09.2024 09:28 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)