IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 10802
Reģ: 05.07.2020
brunettte @ 09.09.2024 14:43
Man vienīgajai liekas dīvaini, ka Dinenbergsonu stāsts par skolu ir kaut kas absurds... pārcelties uz citu valsti, pat neaizdomājoties par skolu, nepārtulkojot dokumentus, nesagatavoties nekam? Viņi pārceļas pie Edgara vecākiem ar domu, ka tiem uz kakla tagad uzkritīs un lai tie visu kruķī vai kā?
Jā,man arī kaut kā neloģiski šķiet..
09.09.2024 21:03 |
 
Reitings 1622
Reģ: 09.06.2024
susla @ 08.09.2024 10:38

Ir viņam bērns. Pašķīrās, kad strādāja jau muižā, cik noprotams, jo sākumā arī sieva bija manīta tur ciemos. Vai arī tā bija kāda brūte. Tik smalki nav zināms.
Es sapratu, ka muižā bija tieši sieva kopā ar sīci. Tādēļ atceros, ka bija bēbis. Tā, ka gan jau Kristinkai varētu būt kāds sakars ar to.
09.09.2024 21:53 |
 
Reitings 1622
Reģ: 09.06.2024
EmilijaArm @ 08.09.2024 11:10

Man atkal liekas, ka tur ir spēlītes vairāk nekā reāla maukošanās. Tā sauktais maindfaks - Timma ir ļoti greizsirdīgs pilsonis, un Anna vislaik to greizsirdību provocē. No tās radušās spriedzes abi ķer mazliet perversu kaifu, bet ilgi tāda nevar pastāvēt, jo vienam vai abiem tāda intensitāte ir grūti panesama. Tāpēc arī regulāras pašķiršanās, līdz beigās kāds aiziet, kāds paliek ar salauztu sirdi
Nu nē tur reāla maukošanās viņai ar visiem vīriem bijusi visu laiku tāda, kā iedzer tā kājas kopā neturās. Ne diez ko sen bija kaut kādā šovā, kaut kur siltās zemēs. Tajā šovā bija laidusi arī nepajokam ar citiem, esot bijis samontēts tā, ka viss bija skaidri redzams ko šī dara, tad nu lūdzās visiem līdz nemaņai lai griežot visu ārā jo ar viņu vīrs tad šķiršoties. Oj tas klaču Antons S yotubē bieži par viņu stāsta un vēl bildes piesūta viņam ar konkrētu info kurā ballītē un ar kuru esot šļūkusi kurš apčamda kurš apmierina ar konkrētiem uzvārdiem. Arī krievu lapās šo to var atrast. Tak pie Timmas uz USA lidoja spontāni pirms tam nomaukojusies bija konkrēti visa dzeltenā prese to kladzināja. Pati runāja, ka brauc šķirties, bet kaut kā izlīga tomēr
09.09.2024 22:04 |
 
Reitings 1622
Reģ: 09.06.2024
CallMeAnnika @ 08.09.2024 15:37
Gobzems storijos iztirzā Kralovu un viņa crypto shēmas.
Un kas tas par uzbrukumu? Agris naktī ar vēl kādu demolējuši viņa auto un mēģinājums nogalināt?
Kur to var redzēt? Nez ko ta šim vēl Kralovs nodarījis? Tas, ka čalim nauda ir, bet šim nav?
09.09.2024 22:19 |
 
Reitings 1622
Reģ: 09.06.2024
LabaDabaDa @ 08.09.2024 18:27

Anna taču mūsu bāleliņu-bezdarbnieku uzturēja. Beggers can't be choosers...
Aha un bāleliņš USA strādājot auklējās un uzturēja viņas sīci😂 gudra dāma vecim uzgrūda gan sīci, gan suni, bet pati palika uz brīvām kājām👌
09.09.2024 22:23 |
 
Reitings 286
Reģ: 23.09.2020
Runājot ar Oļega dāmām dzīvē!
Pie Santas atrada mieru un glanci….☺️🩷
Santa uz Kristīnes un Olgas fona “atpūšas” 😂
https://jauns.lv/raksts/zinas/226545-latvijas-lielakajam-bagatniekam-kaskis-ar-kaiminiem
Viena koļī pavāru un lielās ar sodiem, iepriekšējā kaujas ar omītēm! 😀
09.09.2024 22:33 |
 
Reitings 1622
Reģ: 09.06.2024
brunettte @ 09.09.2024 12:11
nu paga, un Jānis ir dieva dāvana? pats nokrāpa sanu ar sedokovu, kamēr sana bija ar bēbi vēl. To sauc par bumerangu.
Tam es piekrītu, ka Timmam bumerangs tā pat kā Fiļam Santa gan bumerangs, gan karma.
09.09.2024 22:36 |
 
Reitings 1622
Reģ: 09.06.2024
Sassy @ 09.09.2024 14:22

Latviešu valoda Fiļam nav dzimtā, vai ne? Gan jau akcents spēlē savu lomu, kā viņš izklausās. Bet zinot, ka Santa ir manīta Rīgā, varbūt Fiļš ir vienkārši pamatīgi izmērcējies šampanietī (kas viņam tik ļoti atgādina par kādreiz dievināto ex...) ?
Santa bija atbraukusi uz tiesu, bet kādēļ tāds klusums? 5. Septembrī un līdz šim brīdim klusums! Vai tiešām presei nekas nav zināms. Skatīta, atlikta, pārcelta? Santa tikai dēļ tā jau te bija ieradusies.
09.09.2024 23:05 |
 
Reitings 5316
Reģ: 10.01.2023
Dovana @ 09.09.2024 22:04
Nu nē tur reāla maukošanās viņai ar visiem vīriem bijusi visu laiku tāda, kā iedzer tā kājas kopā neturās. Ne diez ko sen bija kaut kādā šovā, kaut kur siltās zemēs. Tajā šovā bija laidusi arī nepajokam ar citiem, esot bijis samontēts tā, ka viss bija skaidri redzams ko šī dara, tad nu lūdzās visiem līdz nemaņai lai griežot visu ārā jo ar viņu vīrs tad šķiršoties. Oj tas klaču Antons S yotubē bieži par viņu stāsta un vēl bildes piesūta viņam ar konkrētu info kurā ballītē un ar kuru esot šļūkusi kurš apčamda kurš apmierina ar konkrētiem uzvārdiem. Arī krievu lapās šo to var atrast. Tak pie Timmas uz USA lidoja spontāni pirms tam nomaukojusies bija konkrēti visa dzeltenā prese to kladzināja. Pati runāja, ka brauc šķirties, bet kaut kā izlīga tomēr
ieliec kādu linku. Nelasu ru lapas
09.09.2024 23:11 |
 
Reitings 1622
Reģ: 09.06.2024
Vārdotāja @ 09.09.2024 23:11
ieliec kādu linku. Nelasu ru lapas
Ojj youtube Anton S, bet tur ilgi jāmeklē viņam video iet katru dienu ar Sedokovu būs daudzi, bet atrast viņus man viegli nebūs.
09.09.2024 23:44 |
 
Reitings 297
Reģ: 26.04.2024
Man personīgi Santa patīk vairāk nekā Jeļa. Viņa pat blakus viņai nestāv. Šeit kā ir: nomainīja lexus pret maršrutku.
10.09.2024 00:58 |
 
Reitings 573
Reģ: 25.01.2023
brunettte @ 09.09.2024 14:23

Es gan neuzskatu, ka Santa nebūtu skaista... viņai vismaz ir sava harizma, viņa neliek storijus alkohola reibumā, prot sevi iznest. Kristīne ir tipiska pelēkā latviete ar uzpumpētām lūpām un sašpricētu seju un ieliktiem pupiem, viss. Tādas ir katra piektā, nekas īpašs. Uz Santu skatoties vismaz Tu redzi viņu kā personību, nevis fillerus, botoksus un silikonus. Mans personīgais viedoklis. Tāpat kā Tev patīk Kristīne, man viņa nepatīk :)

Kristīne ir krieviete un sādžisms spraucās no pa visām vīlēm, bet no sevis neaizbēgsi un tas ir ok. intelekts un zināšanas ir lielā atšķirība starp šīm dāmām, viss pārējais ir sekundārs
10.09.2024 01:26 |
 
Reitings 2022
Reģ: 21.04.2024
Mākoņu Dejotāja @ 10.09.2024 00:58
Man personīgi Santa patīk vairāk nekā Jeļa. Viņa pat blakus viņai nestāv. Šeit kā ir: nomainīja lexus pret maršrutku.

Ņemot vērā, ka O pirmā sieva bija dabīga un vienkārša, otrā sieva uzpūsta lelle, trešā sieva atkal dabīga, tagadējā draudzene uzpūsta lelle, tad nākamajai jābūt dabīgai. Interesanta gaume vecim. Patīk abi sieviešu tipi. Bet vairāk gan liekas, ka uzpūstās lelles nav sievas materiāls. Otrā sieva gan spēja tikt pie laulības. Taču tāpat nokrāpa viņu ar Santu, kura ir dabīga un ātri apprecēja, neskatoties uz to, ka tikko bija piedzimis otrs sikais ar otro uzpūsto sievu. Baznīcā. Nu gaidam Jeļas un O kāzas, vai arī?
10.09.2024 01:30 |
 
Reitings 2022
Reģ: 21.04.2024
Vilciņš @ 09.09.2024 22:33
Runājot ar Oļega dāmām dzīvē!
Pie Santas atrada mieru un glanci….☺️?
Santa uz Kristīnes un Olgas fona “atpūšas” ?
https://jauns.lv/raksts/zinas/226545-latvijas-lielakajam-bagatniekam-kaskis-ar-kaiminiem
Viena koļī pavāru un lielās ar sodiem, iepriekšējā kaujas ar omītēm! ?

Šķiet, ka atslēgas vārds ir tas miers, beigu beigās un inteliģence, interesanta personība. Kā jau jebkuram vecim.
10.09.2024 01:36 |
 
Reitings 342
Reģ: 14.05.2024
cmykk @ 10.09.2024 01:26

Kristīne ir krieviete un sādžisms spraucās no pa visām vīlēm, bet no sevis neaizbēgsi un tas ir ok. intelekts un zināšanas ir lielā atšķirība starp šīm dāmām, viss pārējais ir sekundārs

Bieži vien, cik paskatos, vīrieši arī izvēlās ne tik dabīgās sievietes. Cik reizes esmu redzējusi, ka vīrietis pamet "dabīgo" (Neticu tam, ka Santa pati nelieto ne botox ne ko, jo var to labi redzēt, vienīgi atšķirība ir tāda, ka iet pie laba speciālista). Es domāju, ka stulbi ir teikt, ka tā ir neglīta, tā ir glīta. Visas esam ar odziņu un katra ir savā ziņā ir skaista. Gan Santai, gan Kristīnei ir savs stāsts. Kristīnei vispār nav neviena tuva cilvēka, ne mamma, ne tētis, ne brālis, tas ir diezgan skumīgi un skarbi. Tādēļ, būdama sieviete, iespējams viņai kaut kas pietrūkts no mammas vai tēta auzdināšanas, bet kopumā, šis vienkārši ir kaut kas stulbs. Santa arī, nu nav jau tik balta un pūkaina. Salīdzināt divas sievietes, tas pats kā ar Selenu un Hailey Bieber, identisks stāsts. Viena super laba, otra briesmone, bet pats galvenais varonis - vīrietis nav slikts, bet nabadziņš. Varbūt padomājiet, ka vīrietis ir pie šī visa vainīgs, ne sievietes?
10.09.2024 08:51 |
 
10 gadi
Reitings 623
Reģ: 10.01.2012
Cik vēl dienas par Kristīni un santu?
10.09.2024 09:07 |
 
Reitings 11924
Reģ: 06.07.2022
Dovana @ 09.09.2024 23:05
Santa bija atbraukusi uz tiesu, bet kādēļ tāds klusums? 5. Septembrī un līdz šim brīdim klusums! Vai tiešām presei nekas nav zināms. Skatīta, atlikta, pārcelta? Santa tikai dēļ tā jau te bija ieradusies.

Skaties Tiesu kalendārā, tikai baigi jāmeklē, ja nezina konkrēti, kura tiesa skata šo keisu
10.09.2024 09:07 |
 
Reitings 2022
Reģ: 21.04.2024
LivaLauva1 @ 10.09.2024 08:51

Bieži vien, cik paskatos, vīrieši arī izvēlās ne tik dabīgās sievietes. Cik reizes esmu redzējusi, ka vīrietis pamet "dabīgo" (Neticu tam, ka Santa pati nelieto ne botox ne ko, jo var to labi redzēt, vienīgi atšķirība ir tāda, ka iet pie laba speciālista). Es domāju, ka stulbi ir teikt, ka tā ir neglīta, tā ir glīta. Visas esam ar odziņu un katra ir savā ziņā ir skaista. Gan Santai, gan Kristīnei ir savs stāsts. Kristīnei vispār nav neviena tuva cilvēka, ne mamma, ne tētis, ne brālis, tas ir diezgan skumīgi un skarbi. Tādēļ, būdama sieviete, iespējams viņai kaut kas pietrūkts no mammas vai tēta auzdināšanas, bet kopumā, šis vienkārši ir kaut kas stulbs. Santa arī, nu nav jau tik balta un pūkaina. Salīdzināt divas sievietes, tas pats kā ar Selenu un Hailey Bieber, identisks stāsts. Viena super laba, otra briesmone, bet pats galvenais varonis - vīrietis nav slikts, bet nabadziņš. Varbūt padomājiet, ka vīrietis ir pie šī visa vainīgs, ne sievietes?

Nekad nav dūmu bez uguns.
Un Jeļas uzvedībai nav nekāda sakara ar to, ka nav neviena radinieka. Pieaugusi sieviete un zina ko dara. Tas,protams, ir skumjš stāsts, bet ne viņa vienīgā tāda īpaša. Tādu ir daudz.
Par O te baigi neapspriežas, ka pats ir pa kreisi gājējs un ļauj savai sievietei gan viņu, gan sevi, gan kolēģus pazemot. Nebūtu Jeļa Santu nodirsusi un sava ex vīra bijušo balss ziņās apsaukājusi un pazemojusi, būtu citas domas par viņu. Kaut gan, ņemot vērā, kā atrāda šefpavāru, kurš ir vīrietis, arī nekas glaimojošs viņai.
10.09.2024 09:09 |
 
10 gadi
Reitings 6855
Reģ: 17.09.2009
Domāju ka O nespēj aizmirst Santu, jo viņa atļāvās pamest miljonāru.
10.09.2024 09:19 |
 
10 gadi
Reitings 3315
Reģ: 09.10.2009
Man vienīgajai liekas dīvaini, ka Dinenbergsonu stāsts par skolu ir kaut kas absurds... pārcelties uz citu valsti, pat neaizdomājoties par skolu, nepārtulkojot dokumentus, nesagatavoties nekam? Viņi pārceļas pie Edgara vecākiem ar domu, ka tiem uz kakla tagad uzkritīs un lai tie visu kruķī vai kā?

Man pašai vairāk interesē,kur strādās/ ar ko nodarbosies gan pati Kristīne, gan Edgars. Pārcelties uz citu valsti šķiet ļoti drosmīgi. Arī man brīžiem uznāk " jābrauc prom!" . Tad atver forumus ar atsauksmēm par darba iespējām un ikdienu kā tādu (Spānijā) - pāriet visa gribēšana.. Pagaidām paliks kā atvaļinājumu galamērķis.
Aizskriet uz valsti, kur dzīvošana ir uz lielas jautājuma zīmes un meitas tik strauji tiek iemestas pilnīgi svešā vidē.. Bet varbūt " its just me" 😁
Jebkurā gadījumā - lai viņiem viss izdodas!👍
10.09.2024 09:41 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (1)