IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 422
Reģ: 09.06.2024
Ja mēs jau te runājam par ziedojumiem, tad var būt kāda zina Austris Jansons, Riepu austris, criptoaustris? Tas ir tas kurš par Salceviču rakstīja ir pi*tas labākas, vispār baigais rupeklis pēc būtības internetā šad tad pati esmu redzējusi viņa rupjos komentus, be it kā ja viņam kaut ko uzraksta tad esot baigais cepiens un uzmesta lūpa kā tā drīkst īpaši, ja kāds nosauc par čigāmu! Kas pēc tautības nezinu, bet izskatās gan. Ja nemaldos tiktokā zem viņa video ārkārtīgi komentāri uzmetējs, kad naudu atdosi, melis krāpnieks utt! Esot it kā slims un gadiem vācot ziedojumus tieši savā privātā kontā! Summas augot tas ir prasot ziedojumus esot sācis ar 10 tkst. Nu jau esot uzaudzis līdz 120 tkst. Vajadzības Jo it kā uzticoties tikai Meksikai, lētā Latvija viņam nederot nevienam te neuzticoties. Nekādas atskaites par ziefojumiem nesniedzot tikai visu laiku prasa lai ziedo. Esot kaut kāds riepu vai auto bizness kurš it kā īsti nefunkcionē. Pats interesamtākais ko biju dzirdējusi kādu pus gadu atpalaļ it kā no cilvēkiem kuri viņu pazīst. Brīdinu es pati viņu pat dzīvē redzējusi neesmu un neko nezinu. Var būt te kāda zina un ir ko dzirdējusi? It kā pa šo ziefojumu laiku esot uzbūvējis 2 mājas un jā esot tā, ka cilvēki viņam aktīvi ziedojot. Bet viņš to aktīvi tērējot visam citam.
20.06.2024 13:34 |
 
Reitings 422
Reģ: 09.06.2024
Klimpa @ 20.06.2024 13:33
To, cik stipra ir draudzība, redzēsim, kad Jānis atmodīsies un būs zināmas konkrētas sekas šai avārijai. Ja būs līdzīgi kā Ūdrītim (nedod Dievs), tad vai Dāvis ir gatavs kaut daļēji rūpēties par savu labāko draugu (ģimeni kā viņš saka).
Un vispār, sūds un pieci to dzīvokli. Ja cilvēks ir tik tuvs, tad ņemtu dzīvot pie sevis, līdz stāvoklis ir tik labs (cerams), ka Jānis var dzīvot patstāvīgi.
Domāju, ka tur īsti nav ko minēt, viņš viņu nekops kā kopj sieva Ūdrīti. Protams ļoti ceru ka tā nebūs tik slikti. Viņš viņam tagad ir biznesa projekts lai cik skumji tas neizklausītos. Pašam loģiski domājot vajadzētu saprast, ka viņam sākumā varētu būt vajadzīga aprūpe, tad nu sakarīgāk būtu ja Amūns ņemtu pie sevis, bet Amūns grib naudu tādēļ ir projekts par dzīvokļa maksājumiem. Rakstīt un filmēt viņam nava ko, bet storiji lai iežēlinātu ziedotājus ir jāliek. Tādēļ maļ visu uz riņķi. Šodien ies atkal viņam pirkt un mainīt puķes tātad atkal filmēs. Pieļauju, ka puķes pēc tam paņem uz mājām, tas būtu viņa stilā. Tagad tiek vākti ziedojumi puķēm. Zinot un ņemot vērā cik cilvēciņi aktīvi ziedo īpaši ņemot vērā, ka sekotāju skaits aug pa 500 dienā. Pilnīgi iespējams, ka saziedota summa varētu būt 10 tkst dienā vai pat vairāk. Storijs arī bija interesants, ka Amūns negrib lai vainīgais sēž cietumā, bet lai saņem to ko pelnījis un Jānim to kas pienākās tātad atkal € peso. Interesanti kas viņš tāds ir lai būtu lēmējs?😳🙈
20.06.2024 13:51 |
 
10 gadi
Reitings 1056
Reģ: 26.03.2010
Dovana @ 20.06.2024 13:51
Domāju, ka tur īsti nav ko minēt, viņš viņu nekops kā kopj sieva Ūdrīti. Protams ļoti ceru ka tā nebūs tik slikti. Viņš viņam tagad ir biznesa projekts lai cik skumji tas neizklausītos. Pašam loģiski domājot vajadzētu saprast, ka viņam sākumā varētu būt vajadzīga aprūpe, tad nu sakarīgāk būtu ja Amūns ņemtu pie sevis, bet Amūns grib naudu tādēļ ir projekts par dzīvokļa maksājumiem. Rakstīt un filmēt viņam nava ko, bet storiji lai iežēlinātu ziedotājus ir jāliek. Tādēļ maļ visu uz riņķi. Šodien ies atkal viņam pirkt un mainīt puķes tātad atkal filmēs. Pieļauju, ka puķes pēc tam paņem uz mājām, tas būtu viņa stilā. Tagad tiek vākti ziedojumi puķēm. Zinot un ņemot vērā cik cilvēciņi aktīvi ziedo īpaši ņemot vērā, ka sekotāju skaits aug pa 500 dienā. Pilnīgi iespējams, ka saziedota summa varētu būt 10 tkst dienā vai pat vairāk. Storijs arī bija interesants, ka Amūns negrib lai vainīgais sēž cietumā, bet lai saņem to ko pelnījis un Jānim to kas pienākās tātad atkal € peso. Interesanti kas viņš tāds ir lai būtu lēmējs???
Ralfiņam, kam bija kaut kāds sindroms, ka muskuļi mazinās un beigās nomirst, patiešām ļoti jauks un sirsnīgs jauniets, brālim bija tas pats sindroms, nomiris iepriekš, viņam vāca ziedojumus mājas iegādei, jo no iepriekšējās dzīvesvietas nācās vākties ārā, un tur bija nosaukta vajadzīgā summa 10 tūkstoši eiro un to savāca vienā dienā. Tur bija norādīts mērķis, apmērs un pateikts, ka vajadzīgā summa savākta. Šeit ir summa X, pie tam arī pilnībā nav zināms, cik saziedots uz šo brīdi. Protams, ja savāks kaut 120 tūkstošus, Dāvis izdomās, kur tērēt.
20.06.2024 14:07 |
 
Reitings 726
Reģ: 11.08.2022
Es īsti nesapratu, ko Dàvis ar to domàja - ka tikai vèlas, lai Jànis saņem to, ko ir pelnījis. Es saprotu, ka vainīgajam jàsaņem sods, ko pelnījis izraisot šàdu negadījumu. Bet ko ir pelnījis Jànis???
20.06.2024 14:08 |
 
Reitings 304
Reģ: 19.03.2023
Rumblerx @ 20.06.2024 14:08
Es īsti nesapratu, ko Dàvis ar to domàja - ka tikai vèlas, lai Jànis saņem to, ko ir pelnījis. Es saprotu, ka vainīgajam jàsaņem sods, ko pelnījis izraisot šàdu negadījumu. Bet ko ir pelnījis Jànis???

Gan jau kompensāciju.
20.06.2024 14:09 |
 
Reitings 361
Reģ: 19.07.2017
Dovana @ 20.06.2024 13:34
Ja mēs jau te runājam par ziedojumiem, tad var būt kāda zina Austris Jansons, Riepu austris, criptoaustris? Tas ir tas kurš par Salceviču rakstīja ir pi*tas labākas, vispār baigais rupeklis pēc būtības internetā šad tad pati esmu redzējusi viņa rupjos komentus, be it kā ja viņam kaut ko uzraksta tad esot baigais cepiens un uzmesta lūpa kā tā drīkst īpaši, ja kāds nosauc par čigāmu! Kas pēc tautības nezinu, bet izskatās gan. Ja nemaldos tiktokā zem viņa video ārkārtīgi komentāri uzmetējs, kad naudu atdosi, melis krāpnieks utt! Esot it kā slims un gadiem vācot ziedojumus tieši savā privātā kontā! Summas augot tas ir prasot ziedojumus esot sācis ar 10 tkst. Nu jau esot uzaudzis līdz 120 tkst. Vajadzības Jo it kā uzticoties tikai Meksikai, lētā Latvija viņam nederot nevienam te neuzticoties. Nekādas atskaites par ziefojumiem nesniedzot tikai visu laiku prasa lai ziedo. Esot kaut kāds riepu vai auto bizness kurš it kā īsti nefunkcionē. Pats interesamtākais ko biju dzirdējusi kādu pus gadu atpalaļ it kā no cilvēkiem kuri viņu pazīst. Brīdinu es pati viņu pat dzīvē redzējusi neesmu un neko nezinu. Var būt te kāda zina un ir ko dzirdējusi? It kā pa šo ziefojumu laiku esot uzbūvējis 2 mājas un jā esot tā, ka cilvēki viņam aktīvi ziedojot. Bet viņš to aktīvi tērējot visam citam.

Riepu Austris ir aitu barvedis. Sejā neesmu redzejusi, bet daiļdirsējs liels. Atceros, ka pāris gadus atpakaļ blatoja komentāros tik tokā un kaut kas aizbrauca uz viņa servisu pārmācīt un parādīja kāds patiesībā mīkstais ir :D klasiskais appisēja variants.
Pāris gadus atpakaļ, diez gan nesen vispār, brauca uz Dubaiju un mētājas ar naudu. Ar bitcoiniem bija saistība. Tad visi viņam bija bomži, neveiksminieki. Tagad diedelē naudu. Ja godīgi, līdz galam neticu par tām cilmes šūnām, it īpaši kad mūsdienās noviltot var visu. Vienu papīru cik zinu vien ir švitinājis pa ekrānu.
20.06.2024 14:17 |
 
Reitings 422
Reģ: 09.06.2024
sidzha @ 20.06.2024 14:07
Ralfiņam, kam bija kaut kāds sindroms, ka muskuļi mazinās un beigās nomirst, patiešām ļoti jauks un sirsnīgs jauniets, brālim bija tas pats sindroms, nomiris iepriekš, viņam vāca ziedojumus mājas iegādei, jo no iepriekšējās dzīvesvietas nācās vākties ārā, un tur bija nosaukta vajadzīgā summa 10 tūkstoši eiro un to savāca vienā dienā. Tur bija norādīts mērķis, apmērs un pateikts, ka vajadzīgā summa savākta. Šeit ir summa X, pie tam arī pilnībā nav zināms, cik saziedots uz šo brīdi. Protams, ja savāks kaut 120 tūkstošus, Dāvis izdomās, kur tērēt.
Tur jau tā lieta, ka mums ir ļoti aktīvi ziefotāji. Man pazīstama kādreiz darbojās ziedot.lv bija par to vispār ļoti pārsteigta! Padsmit tūkstoši ziefojumu dienā un tas vēl ir bez aktīvā reklāmas! Nedomāju, ka Amūns iesmeļ mazāk, bet ar tik aktīvu reklāmu krietni vairāk. Tur pāris video riktīgi varēja redzēt, kāds prieks acīs kad runāja par ziefojumiem! Tieši tādēļ es Amūna ziedojumus uzskatu kā krimināllietas cienīgu afēru! Mērķa tagad nava vispār nekāda ziedošanai jo vajadzības nav nekādas vispār! Summa nav zināma atliek tikai smelt putukrējumu. Pakaļa nevarētu būt sadarbība jo hiperaktīvi nereklamēja nekādu klīniku un rakstīts, ka sadarbība nebija nekur. Man vairāk šķiet, ka atlikums no muguras pietika visām operācijām, injekcijām, abiem dzīvošanai un rehabam. Tagad kad ieraudzīja kā peso birst ar steigu atvēra paypalu.
20.06.2024 14:20 |
 
Reitings 422
Reģ: 09.06.2024
Rumblerx @ 20.06.2024 14:08
Es īsti nesapratu, ko Dàvis ar to domàja - ka tikai vèlas, lai Jànis saņem to, ko ir pelnījis. Es saprotu, ka vainīgajam jàsaņem sods, ko pelnījis izraisot šàdu negadījumu. Bet ko ir pelnījis Jànis???
Skaidri pateica, ka negrib lai vainīgais sēž! Tikai lai noņem tiesības, bet skaidri lika noprast, ka vainīgais pelnījis izmaksāt kompensāciju Jānim kura viņam viņam PIENĀKĀS! No cietuma nebūs Amūnai nekāda labuma, bet no naudas gan! Viņš tā ir izlēmis🙈
20.06.2024 14:25 |
 
Reitings 9743
Reģ: 19.09.2023
Kāpēc lai B lapa būtu niecīga? Tā nemaz nav niecīga. Kapēc vispār šāds sviests jāraksta? To jebkurš var pārbaudīt 1minūtes laikā cik liela ir B lapas nauda. Pilnīgi pietiekoša, lai varētu samaksāt īri un vasaras komunālos.
Turklāt par rehabilitāciju - tikpat labi viņam nemaz to nevajadzēs. Arī tā var būt, ka pietiek ar neirologa vizītēm.
Ja tagad kaut kāds 5.ritenis sāktu vākt priekš manis ziedojumus - nu es gan tā baigi sajūsmā nebūtu. Ja mani kolēģi vēl redzētu šādas bildes nu vispār. Dāvis vispār tur piemetās ne pa tēmu. Kāds vispār viņam ar to visu ir sakars? Pat Jāņa telefons bija pie viņa.
Šobrīd viņš izmanto bezpalīdzīgā stāvoklī esošu cilvēku savam labumam un dara visu ko grib. Varbūt jau šiverē pa Jāņa internetbanku?
Brīnos par ğimeni, ka viņi mierīgi uz šo noskatās.
20.06.2024 14:26 |
 
Reitings 422
Reģ: 09.06.2024
Jetta @ 20.06.2024 14:17

Riepu Austris ir aitu barvedis. Sejā neesmu redzejusi, bet daiļdirsējs liels. Atceros, ka pāris gadus atpakaļ blatoja komentāros tik tokā un kaut kas aizbrauca uz viņa servisu pārmācīt un parādīja kāds patiesībā mīkstais ir :D klasiskais appisēja variants.
Pāris gadus atpakaļ, diez gan nesen vispār, brauca uz Dubaiju un mētājas ar naudu. Ar bitcoiniem bija saistība. Tad visi viņam bija bomži, neveiksminieki. Tagad diedelē naudu. Ja godīgi, līdz galam neticu par tām cilmes šūnām, it īpaši kad mūsdienās noviltot var visu. Vienu papīru cik zinu vien ir švitinājis pa ekrānu.
Tad tā noteikti arī ir kā Tu saki, jo runā par to daudzi un stāsta briesmu lietas. Tādēļ tikTokā esot nogriezis komentus! Tikai man skaidri bija pateikts, ka par kriptovalūtu visu dirš nekā nav. Pat nopirkt tjipa nemācētu. Youtube biju noskatījusies parraidi ar EdArt speciāli, zeme atveries cik glups un rupjš, visu pārraidi neizturēju pietika ar sākumu. Visa nauda nāk tieši no ziedotājiem, ka var dzīvot zaļi un būvēt ne vienu vien māju. Par to slimošanu mani mēģināja arī pārliecināt, ka nava tā kā viņš muld. Vispār čalis esot konkrēti sašuvies savos melos. Bet cilvēki ticot un ziedojot kā traki protams uz viņa privāto kontu.
20.06.2024 14:35 |
 
Reitings 361
Reģ: 19.07.2017
Dovana @ 20.06.2024 14:35
Tad tā noteikti arī ir kā Tu saki, jo runā par to daudzi un stāsta briesmu lietas. Tādēļ tikTokā esot nogriezis komentus! Tikai man skaidri bija pateikts, ka par kriptovalūtu visu dirš nekā nav. Pat nopirkt tjipa nemācētu. Youtube biju noskatījusies parraidi ar EdArt speciāli, zeme atveries cik glups un rupjš, visu pārraidi neizturēju pietika ar sākumu. Visa nauda nāk tieši no ziedotājiem, ka var dzīvot zaļi un būvēt ne vienu vien māju. Par to slimošanu mani mēģināja arī pārliecināt, ka nava tā kā viņš muld. Vispār čalis esot konkrēti sašuvies savos melos. Bet cilvēki ticot un ziedojot kā traki protams uz viņa privāto kontu.

Tagad var pelnīt uz cilvēku stulbumu un naivumu. Ja man nebūtu sirdsapziņa un kauns, es arī sēdētu tik tokā un kļenčītu naudu. Tagad vēl man izlēca tāds Lotārs. Bērni noņemti, tagad noliek audžu ģimeni, arī prasa, lai saziedo 3tk advokātam. Taisnības cīnītājs alkoholiķa veidolā.
20.06.2024 14:40 |
 
10 gadi
Reitings 2298
Reģ: 09.07.2011
Interesanti arī, ka Dāvis nevienā brīdī nav pateicis, cik naudas jau ir saziedots, bet gan katru dienu turpina visiem prasīt ziedojumus bez jebkāda pamata vai paskaidrojuma, kā tas standartā būtu darāms, kad publiski tiek vākti atbalsta līdzekļi. Ar muguras operāciju jau tas pats bija. Ne viena vārda par saziedoto summu vai to, kas tika darīts ar pāri palikušo naudu. Šobrīd izskatās, ka tie ziedojumi tiek tērēti takšiem, lai brauktu uz slimnīcu, un puķītēm tukšā dzīvoklī. Varu derēt, ka tā arī turpinās tālāk, pats svēti ticot, ka visu taču dara pareizi
20.06.2024 14:46 |
 
Reitings 6
Reģ: 25.10.2023
Rumblerx @ 20.06.2024 14:08
Es īsti nesapratu, ko Dàvis ar to domàja - ka tikai vèlas, lai Jànis saņem to, ko ir pelnījis. Es saprotu, ka vainīgajam jàsaņem sods, ko pelnījis izraisot šàdu negadījumu. Bet ko ir pelnījis Jànis???

Naudu. Manu draudzeni arī arī notrieca mašīna. Braucot viņa ar riteni. Un viņa nokļuva slimnīcā. Viņa uzrakstīja iesniegumu pēc pāris nedēļām ieskaitīja 3is tūkstošus. Bet viņai nebija tik traki kā Jānim. Kompensāciju maksāja vainīgā apdrošinātāji.
20.06.2024 14:48 |
 
Reitings 422
Reģ: 09.06.2024
Jetta @ 20.06.2024 14:40

Tagad var pelnīt uz cilvēku stulbumu un naivumu. Ja man nebūtu sirdsapziņa un kauns, es arī sēdētu tik tokā un kļenčītu naudu. Tagad vēl man izlēca tāds Lotārs. Bērni noņemti, tagad noliek audžu ģimeni, arī prasa, lai saziedo 3tk advokātam. Taisnības cīnītājs alkoholiķa veidolā.
Atradu tavu Lotāru pat skatīties klausīties negribu🙈 Tie diedelnieki visi ir veči spēka gados😢 Te vēl tik daudzas viņus aizstāv!😳 Viņiem naudas neesot, bļāviens viņiem vienīgais kas nav tas ir kauns nav! Kādēļ pilnīgi visām man zināmajām bezbērnu un bezvīru sievietēm ir uzkrājumi? Savas mašīnas bez kredītoem! Praktiski visām ir īpašums iegādāts labi ir citām kredīti. Neredzu ka kāda nodarbojās ar tādām krāpšanām! Graudiņa vienīgā šarlatāne man zināma un tad tikai pa televizoru🙈 es tā par brīvajām, tām kurām bērni un ģimene ja vecis labi nepelna tām protams ir grūtāk. Liekas naudiņas var nebūt jo viss bērnos. Te veči visur diedelē kur vien var uz nebēdu, galvenie ziedotāji ir sievietes! Tad sanāk tādi Lotāri, Amūnas un Austri ar kuriem pilna pasaule ar kaifu dzīvo uz sieviešu rēķina🙈Alfonsi!!! Par to Austri man toreiz vispār briesmu lietas sastāstīja kaut kā gandrīz visu piemirsu. Gan jau te kāda zinātāja atradīsies. Forši būvēt lielas mājas par ziedojumiem ar naudu mētāties un Dubaijās uzdzīvot, tad saukt visus par bomžiem! Vairs nebrīnīšos, ka Amūns arī uzbliezīs pāris mājas vai vismaz dzīvoklis bez kredīta būs un svaigas operācijas tikai drusku jānogaida būs.
20.06.2024 15:00 |
 
Reitings 905
Reģ: 03.11.2023
Dovana @ 20.06.2024 15:00
Atradu tavu Lotāru pat skatīties klausīties negribu? Tie diedelnieki visi ir veči spēka gados? Te vēl tik daudzas viņus aizstāv!? Viņiem naudas neesot, bļāviens viņiem vienīgais kas nav tas ir kauns nav! Kādēļ pilnīgi visām man zināmajām bezbērnu un bezvīru sievietēm ir uzkrājumi? Savas mašīnas bez kredītoem! Praktiski visām ir īpašums iegādāts labi ir citām kredīti. Neredzu ka kāda nodarbojās ar tādām krāpšanām! Graudiņa vienīgā šarlatāne man zināma un tad tikai pa televizoru? es tā par brīvajām, tām kurām bērni un ģimene ja vecis labi nepelna tām protams ir grūtāk. Liekas naudiņas var nebūt jo viss bērnos. Te veči visur diedelē kur vien var uz nebēdu, galvenie ziedotāji ir sievietes! Tad sanāk tādi Lotāri, Amūnas un Austri ar kuriem pilna pasaule ar kaifu dzīvo uz sieviešu rēķina?Alfonsi!!! Par to Austri man toreiz vispār briesmu lietas sastāstīja kaut kā gandrīz visu piemirsu. Gan jau te kāda zinātāja atradīsies. Forši būvēt lielas mājas par ziedojumiem ar naudu mētāties un Dubaijās uzdzīvot, tad saukt visus par bomžiem! Vairs nebrīnīšos, ka Amūns arī uzbliezīs pāris mājas vai vismaz dzīvoklis bez kredīta būs un svaigas operācijas tikai drusku jānogaida būs.

Tev katra eseja ar vien garāka paliek. 😀 Man šķiet ir laiks uztaisīt jaunu diskusiju un paralēli pajautāt sev, kāpēc tas viss rada tādu trauksmi.
20.06.2024 15:06 |
 
Reitings 905
Reģ: 03.11.2023
Starp citu, es arī neesmu ziedojusi viņam naudu, jo nezinu vai tas vispār tiešām ir vajadzīgs. Bet neredzu absolūti nekādu kaitējumu sabiedrībai no tā.
Kas grib tas ziedo to savu piečuku.
Mani drīzāk sarauktu, kur aiziet dažai labai sektai saziedotā nauda (Jencītis & co). Jūs varētu labāk veltīt savu enerģiju kaut kam, kur tiešām tūkstošu tūkstoši no lētticīgu cilvēku algām aiziet.
20.06.2024 15:09 |
 
Patīk
Reitings 3177
Reģ: 09.08.2016
Dāvis redz to, ko grib redzēt un tas neiet kopā ar to ko ārsti viņam saka.
Jāņa izredzes laikam nav spīdošas…
20.06.2024 15:11 |
 
10 gadi
Reitings 1056
Reģ: 26.03.2010
Eva 33 @ 20.06.2024 14:48

Naudu. Manu draudzeni arī arī notrieca mašīna. Braucot viņa ar riteni. Un viņa nokļuva slimnīcā. Viņa uzrakstīja iesniegumu pēc pāris nedēļām ieskaitīja 3is tūkstošus. Bet viņai nebija tik traki kā Jānim. Kompensāciju maksāja vainīgā apdrošinātāji.
kāpēc šim komentam mīnusi? Tā arī ir, ka visus izdevumus sedz vainīgā octa cietušajiem. Ja nav octa, tad caur zvērinātu tiesu uzpildītāju piedzen no vainīgā apdrošināšanas apvienība vai kā to sauc. Cietušajam apmaksā visus medicīnas izdevumus no apdrošinātāju fonda naudas, kas speciāli ir tādiem gadījumiem, lai cietušais nepaliek bešā un pašam jāsedz viss, ja vainīgais brauc bez octas.
Mīnuso laikam, kam bizīti te traucē bīdīt.
20.06.2024 15:16 |
 
Reitings 422
Reģ: 09.06.2024
garsigs_persiks @ 20.06.2024 14:46
Interesanti arī, ka Dāvis nevienā brīdī nav pateicis, cik naudas jau ir saziedots, bet gan katru dienu turpina visiem prasīt ziedojumus bez jebkāda pamata vai paskaidrojuma, kā tas standartā būtu darāms, kad publiski tiek vākti atbalsta līdzekļi. Ar muguras operāciju jau tas pats bija. Ne viena vārda par saziedoto summu vai to, kas tika darīts ar pāri palikušo naudu. Šobrīd izskatās, ka tie ziedojumi tiek tērēti takšiem, lai brauktu uz slimnīcu, un puķītēm tukšā dzīvoklī. Varu derēt, ka tā arī turpinās tālāk, pats svēti ticot, ka visu taču dara pareizi
Teorētiski kā te jau rakstīju es un citi 10 tkst vismaz dienā bez īpašās reklāmas ar tādu reklāmu varētu būt vismaz 2x vairāk! Šodien 6 diena 6x10000-20000=60 000-120 000 protams atkarīgs no ticības! Es ziedoju tikai kaķiem patversmē un tad ne naudu, bet smilti vai ēdienu. Viņš meko neteiks ja runās tad melos.
20.06.2024 15:18 |
 
Reitings 295
Reģ: 04.05.2021
Palasot šeit komentărus .. tiešām liekas wtf.
Nu Jums tiešām gabals nokrīt no tā, ka kāds aizskaita to 1 eiro? Lai ir tie túkstoši vai otra pakaļa. Tie , kuri negrib, tie neziedo!
Runājot par to, ka viņš ir “attention whore” , jo vienu dienu saka ka viņš kustas, bet citu dienu , ka komā .. tam Dāvis ir vnk cilvēks, kas nepārzin medicīnu un tik nopietnas traumas! Tāpēc viņš saka , kā viņam liekās konkrētajā momentā! Tas nenoziime , ka viņš tik piļī ko! Viņam vnk nav saprašana par to.
Loğiski, ka viņam neliekas kopā ārstu teiktais ar to, ko viņš redz… jo viņš to nemaz nesaprot! Mēs visi esam tikai cilvēki
20.06.2024 15:27 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits