IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 22021
Reģ: 06.11.2022
Džinga @ 19.06.2024 19:11

Nu tad lai tam dzīvoklim krājas parāds, kamēr cilvēks pats nevar strādāt?
Neizmetīs jau, tikai varēs pāris štukas varbūt maksāt esot bez darba?

Es, godīgi sakot, šai situācijā brīnos tikai par vienu - kāpēc es vispār diskutēju ar cilvēkiem, kam liekas ok melot par ziedojumu mērķi. Visādi "uzrakstīsim, ka vācam naudu ārstēšanai, jo tas izklausās smukāk". Tjipa, es gribu sev kentaura pakaļu, bet uzrakstīšu, ka sāp mugura, jo tas izklausās daudz labāk. Tā ir krāpšana un tas ir pretlikumīgi!!! Nav nekādu iemeslu nerakstīt patiesību.
Un es neuzticētu ziedojumu vākšanu cilvēkam bez saviem ienākumiem. Pat cilvēkam ar kristāltīru pagātni - kādas amunai nav.
Un jā, visiem ir tiesības vākt naudu visam, kamēr nav cietumā iesēdināti. Bet man ir tiesības šūmēties par noziedzīgu darbību, ja es to redzu, arī tad, ja es tajā neciešu. Nav obligāti jābūt govij, lai saprastu, ka kūtī kaut kas nav kārtībā.
19.06.2024 21:19 |
 
Reitings 52
Reģ: 28.04.2024
Pisene @ 19.06.2024 21:18
Protams, žēl kā cilvēku un tā..
bet manī ir tikai viena doma, ka varbūt smadzenēs kaut kas pamainīsies un kļūs par normālu cilvēku, if you know what i mean ?
kā ar Tevi? cik ļoti normāla esi?
19.06.2024 21:20 |
 
Reitings 905
Reģ: 03.11.2023
LabaDabaDa @ 19.06.2024 21:19

Es, godīgi sakot, šai situācijā brīnos tikai par vienu - kāpēc es vispār diskutēju ar cilvēkiem, kam liekas ok melot par ziedojumu mērķi. Visādi "uzrakstīsim, ka vācam naudu ārstēšanai, jo tas izklausās smukāk". Tjipa, es gribu sev kentaura pakaļu, bet uzrakstīšu, ka sāp mugura, jo tas izklausās daudz labāk. Tā ir krāpšana un tas ir pretlikumīgi!!! Nav nekādu iemeslu nerakstīt patiesību.
Un es neuzticētu ziedojumu vākšanu cilvēkam bez saviem ienākumiem. Pat cilvēkam ar kristāltīru pagātni - kādas amunai nav.
Un jā, visiem ir tiesības vākt naudu visam, kamēr nav cietumā iesēdināti. Bet man ir tiesības šūmēties par noziedzīgu darbību, ja es to redzu, arī tad, ja es tajā neciešu. Nav obligāti jābūt govij, lai saprastu, ka kūtī kaut kas nav kārtībā.

Kādu vēl noziedzīgu darbību, take a chill pill
19.06.2024 21:22 |
 
Reitings 905
Reģ: 03.11.2023
Pisene @ 19.06.2024 21:18
Protams, žēl kā cilvēku un tā..
bet manī ir tikai viena doma, ka varbūt smadzenēs kaut kas pamainīsies un kļūs par normālu cilvēku, if you know what i mean ?

Esi padomājusi kā būtu, ja tu būtu normāls cilvēks?
19.06.2024 21:22 |
 
Reitings 2
Reģ: 19.06.2024
Džinga @ 19.06.2024 21:22

Esi padomājusi kā būtu, ja tu būtu normāls cilvēks?

Es vismaz necenšos izskatīties pēc vīrieša, ja esmu sieviete 😅 tākā jā, man viss ir kārtībā 😅
19.06.2024 21:30 |
 
Reitings 1042
Reģ: 22.03.2024
Linlī @ 19.06.2024 20:12
Wtf , nesaprotu kāpēc Vizla jaunajās bildēs tā atšāvusi pakaļu ?

Kas nav skaidrs? Meklē jaunu sponsoru un šķiet viņai arī lordoze. 😇
19.06.2024 21:33 |
 
Reitings 2906
Reģ: 05.12.2021
Nu nav tie slimības pabalsti milzīgi, nav. Jā, OK, 80 procenti laikam no algas. Bet atcerieties, Ka Latvijā ir nenormāli mazas algas. Ja Jānis tiešām strādā saistībā ar konditoriju, nav viņa alga milzīga. Un, protams, tagad ir tikai 5 dienas pagājušas, bet var paiet 55 vai 105. Bet rēķini krājas. Un kaut arī neatliekamā palīdzība būs iespējams bez maksas, tāpat būs slimnīcas izmaksas, rehabilitācija ir dārga. Protams, pa 5 dienām parādi ne izveidojās, bet esiet tavu reālas. Ja Viņam ir īres līgums, mēs nezinām kas ir atrunāts. Iespējams ir punkts, ka par 1 kavētu mēnesi, īres līgums tiek lauzts. Par elektrību tāpat, tur neviens neauklejas, diezgan ātri atslēdz, ja nemaksā. Kreditori, ja ir kredīti, diezgan ātri sāk piedzīt procentus
Un, atbildot, vienai komentatorei. Man ir dzīvības apdrošināšana, es maksāju visus nodokļus, bet šie nesegs manu hipotēku. Ja vien šis summas nav ntajos tūkstošos.
Un pie tam, ka jau te dažas minēja, ir pagājušas 5 dienas. Dāvis vāc ziedojumus, bet jums nav pilnīgi nekāda iemesla, šobrīd, apšaubīt ka viņš tos tērēs. Vēlāk, ja sāks kaut ko postot, lūdzu ziņojiet. Šobrīd, ir tikai līdzekļu vākšana. Un par viņa dibenu, taču pateica jau ka bija sadarbībā.
Jūs valsts apzadzējus tik pat naski medījat vai tikai šitos mazos? 😂😂Smieklīgi.
19.06.2024 21:36 |
 
Reitings 5410
Reģ: 30.12.2015
te puse no šiem aktīvajiem komentētājiem netaisītos ziedot pat simto daļu no viena centa pat tādā gadījumā, ja Dāvis sīki un smalki pastāstītu, ko, kam, kur un cik daudz no ziedojumiem tērēs, tā vietā sīki un smalki n-to lapu garumā cepas un apvaino viņu par "noziedzīgām darbībām" :D :D :D
prātiņ, nāc mājās, pilnīgi var apbrīnot dažus šeit esošos komentāru autorus, Zeme atveries, kā jūs no zila gaisa spējat tādus slima suņa murgus izdomāt un uzburt, varētu padomāt, ka viņš kāds cietumnieks recidīvists ir 🤦🏻‍♀️ varbūt Dāvim vēl jums nakts vidū būtu ar asarām acīs jāzvana, jāraksta un kājas jābučo, lai tikai jūs būtu apmierinātas un ticētu :D
Tām, kas te entās reizes maļ uz riņķi tekstus par pakaļām, zobiem un tamlīdzīgām muļķībām, var pateikt tikai vienu - jums pilnīgi neviens neliek ziedot, tā ir katra brīvprātīga izvēle un man personīgi ir vienalga, ja es noziedoju savus brīvos līdzekļus kādam mērķim un ziedotājs izvēlas to naudu iztērēt citiem mērķiem, kam es absolūti neticu šai situācijā, Dāvis nav nekāds zaglis, bet pat ja tā notiktu - protams, tas ir nesmuki, bet tas lai paliek uz viņa sirdsapziņas, bet man ir pilnīgi vienalga, kur tā nauda pēc tam nonāk, es ticu, ka dzīvē viss atnāk atpakaļ - gan labais, gan sliktais. Skrullējiet tālāk savu feedu un beidziet skaitīt svešu naudu, priecājieties, ka jūsu mīļie un jūs paši esat sveiki un veseli un lai jums nekad nenāktos pašiem būt tādā situācijā.
19.06.2024 21:43 |
 
Reitings 2906
Reģ: 05.12.2021
maijpukjiite @ 19.06.2024 21:43
te puse no šiem aktīvajiem komentētājiem netaisītos ziedot pat simto daļu no viena centa pat tādā gadījumā, ja Dāvis sīki un smalki pastāstītu, ko, kam, kur un cik daudz no ziedojumiem tērēs, tā vietā sīki un smalki n-to lapu garumā cepas un apvaino viņu par "noziedzīgām darbībām" :D :D :D
prātiņ, nāc mājās, pilnīgi var apbrīnot dažus šeit esošos komentāru autorus, Zeme atveries, kā jūs no zila gaisa spējat tādus slima suņa murgus izdomāt un uzburt, varētu padomāt, ka viņš kāds cietumnieks recidīvists ir ??‍♀️ varbūt Dāvim vēl jums nakts vidū būtu ar asarām acīs jāzvana, jāraksta un kājas jābučo, lai tikai jūs būtu apmierinātas un ticētu :D
Tām, kas te entās reizes maļ uz riņķi tekstus par pakaļām, zobiem un tamlīdzīgām muļķībām, var pateikt tikai vienu - jums pilnīgi neviens neliek ziedot, tā ir katra brīvprātīga izvēle un man personīgi ir vienalga, ja es noziedoju savus brīvos līdzekļus kādam mērķim un ziedotājs izvēlas to naudu iztērēt citiem mērķiem, kam es absolūti neticu šai situācijā, Dāvis nav nekāds zaglis, bet pat ja tā notiktu - protams, tas ir nesmuki, bet tas lai paliek uz viņa sirdsapziņas, bet man ir pilnīgi vienalga, kur tā nauda pēc tam nonāk, es ticu, ka dzīvē viss atnāk atpakaļ - gan labais, gan sliktais. Skrullējiet tālāk savu feedu un beidziet skaitīt svešu naudu, priecājieties, ka jūsu mīļie un jūs paši esat sveiki un veseli un lai jums nekad nenāktos pašiem būt tādā situācijā.
āmen
19.06.2024 21:45 |
 
Reitings 25
Reģ: 12.06.2017
Nevaru atturēties iemest savu "pieckapeiku".
Nesaprotu, kāpēc jāpārmet Dāvim par to, ka viņš liek no "es, es, es" perspektīvas. Šāda traģēdija tostarp ir arī milzīgs personisks pārdzīvojums līdzcilvēkiem. Nesaskatu neko sliktu vai nepareizu, ka Dāvis dalās ar to, cik viņam ir grūti. Tas ir tikai normāli. Turklāt, jāņem vērā, ka viss, ar ko viņš dalās šajā sakarā, top spēcīgu emociju iespaidā. Tāpat es neticu, ka kaut kas no tā, ko Dāvis šobrīd dara, ir ar nolūku "haipot". Redzot cik viņi ir tuvi, nedomāju, ka viņam pat uz sekundi ir ienākusi prātā doma "kačāt statistiku" vai sazin ko.
Par ziedojumiem - man personīgi ir vienalga gan par to, kā saziedotā nauda tiks tērēta, gan par pašu ziedojumu vākšanas faktu. Ja kādam šķiet, ka ziedojumu vākšana nav nepieciešama, ir šaubas par ziedotās naudas izlietojumu utt. - neziedojiet. Tieši tik vienkārši. Runāt par kaut kādām noziedzīgām darbībām saistībā ar šo ziedojumu vākšanu vispār ir absurds.
19.06.2024 22:08 |
 
Reitings 20385
Reģ: 21.10.2022
krixis3 @ 19.06.2024 21:36
Nu nav tie slimības pabalsti milzīgi, nav. Jā, OK, 80 procenti laikam no algas. Bet atcerieties, Ka Latvijā ir nenormāli mazas algas. Ja Jānis tiešām strādā saistībā ar konditoriju, nav viņa alga milzīga. Un, protams, tagad ir tikai 5 dienas pagājušas, bet var paiet 55 vai 105. Bet rēķini krājas. Un kaut arī neatliekamā palīdzība būs iespējams bez maksas, tāpat būs slimnīcas izmaksas, rehabilitācija ir dārga. Protams, pa 5 dienām parādi ne izveidojās, bet esiet tavu reālas. Ja Viņam ir īres līgums, mēs nezinām kas ir atrunāts. Iespējams ir punkts, ka par 1 kavētu mēnesi, īres līgums tiek lauzts. Par elektrību tāpat, tur neviens neauklejas, diezgan ātri atslēdz, ja nemaksā. Kreditori, ja ir kredīti, diezgan ātri sāk piedzīt procentus
Un, atbildot, vienai komentatorei. Man ir dzīvības apdrošināšana, es maksāju visus nodokļus, bet šie nesegs manu hipotēku. Ja vien šis summas nav ntajos tūkstošos.
Un pie tam, ka jau te dažas minēja, ir pagājušas 5 dienas. Dāvis vāc ziedojumus, bet jums nav pilnīgi nekāda iemesla, šobrīd, apšaubīt ka viņš tos tērēs. Vēlāk, ja sāks kaut ko postot, lūdzu ziņojiet. Šobrīd, ir tikai līdzekļu vākšana. Un par viņa dibenu, taču pateica jau ka bija sadarbībā.
Jūs valsts apzadzējus tik pat naski medījat vai tikai šitos mazos? ??Smieklīgi.

Kentaura pakaļa , visas šīs 5 dienas uz savu darbu arī nav gājis .
Kādēļ strādāt , ja var uz lētticīgo ziedotāju rēķina pasēdet !
19.06.2024 22:09 |
 
Reitings 905
Reģ: 03.11.2023
Pisene @ 19.06.2024 21:30

Es vismaz necenšos izskatīties pēc vīrieša, ja esmu sieviete ? tākā jā, man viss ir kārtībā ?

Ui draudziņ nē, nav gan kārtībā
19.06.2024 22:11 |
 
Reitings 166
Reģ: 06.05.2024
Samantai ļoti piestāv mati un tagad izskatās savam vecumam un raksturam atbilstoši skaisti.
19.06.2024 22:17 |
 
Reitings 166
Reģ: 06.05.2024
Nja ,Vizlai laikam vairāk kā tadu talantu un pašizaugsmes kā viņas dirsas nav. Kas gan viņaa butu bez savas pakaļas un KP pupiem.😃😃😃😃😃
19.06.2024 22:22 |
 
Reitings 2390
Reģ: 20.09.2022
Ambulance @ 19.06.2024 22:09

Kentaura pakaļa , visas šīs 5 dienas uz savu darbu arī nav gājis .
Kādēļ strādāt , ja var uz lētticīgo ziedotāju rēķina pasēdet !

Vai tu saproti, ka tu vienkārši apsaukājies?
19.06.2024 22:37 |
 
Reitings 7228
Reģ: 13.08.2023
Man īsti nav saprotama un pieņemama tā bilžu likšana no slimnīcas, es noteikti negribētu, ka mani tuvinieki tā dara.
19.06.2024 23:06 |
 
Reitings 703
Reģ: 15.09.2023
Mans personiskais ieteikums visiem ļoti kritiski paskatīties no malas uz Dāvja rīcībām.
Dāvis: Jāņa stāvoklis joprojām ir smagi kritisks, tiek uzturēta medikamentozā koma, uzlabojumu nav.
Arī Dāvis: Jānis kustās, Jānis cenšas kustēties. Jānis kustina muti, Jānis kustina rokas, Jānis reaģē uz maniem pieskārieniem, Jānim samazinās sirds ritms, kad esam klāt, paliek mierīgāks.
Tikmēr cilvēks, kuram ir medikamentoza koma: atrodas dziļā bezsamaņā, nespēj reaģēt uz ārējiem apstākļiem, ne pieskārieniem, ne ožu, ne skaņām. Organismā notiek tikai pamatfunkcijas – elpošanas un sirdsdarbība, turklāt šajā gadījumā elpošana ir ar papildus stimulatoriem.
Vai tiešām kritiski skatoties uz Dāvja rīcību, Jūs neredzat, ka viņš ir “Attention Whore”?! Viņš tiešām ir aizgājis par tālu. Un tā ziedojumu vākšana “ārstēšanai”? Kādai ārstēšanai, ja Jāņa stāvoklis ir smagi kritisks? Ļoti labi atceros Dāvja naudas prasīšanu viņa muguras operācijai. Kad cilvēki prasīja kādas ir operācijas izmaksas, vai būs saziedotās summas līdzekļu izlietojuma atskaite, ko izdarīja Dāvis? Es pazīstu dažus ziedotājus, kuri privāti uzdeva šos jautājumus, pretī saņēma BLOCK no Dāvja, bez paskaidrojumiem. Kurš grib, lai ziedo, bet man Jūsu ir mazliet žēl, ka Jūs savu pelnīto naudu atdodiet šādiem cilvēkiem kā Dāvis. Ja Jānim būs nepieciešama materiāla palīdzība, tam ir domātas oficiālas iestādes, kur būs iespēja pārliecināties par savas naudas izlietojumu.
19.06.2024 23:40 |
 
Reitings 335
Reģ: 09.01.2022
iiieviiite @ 16.06.2024 21:52

Būtu jau labi, bet vai pie mums tas tiešām šādi strādā? Parasti jau slimnīca rēķinus piestāda ģimenes locekļiem, kuri pēc tam caur tiesvedību vai brīvprātīgi piedzen no vainīgā.

Es te lasu vecās ziņas, tāpēc tik vēla atbilde uz šo... 😀
Kad mani notrieca mašīna uz gājēju pāreja pie zaļās gaismas, un gulēju slimnīcā, tad rēķins tika piestādīts man pašai, kaut momentāli vainīgs tika atzīts šoferis.
Protams, pēctam pārsūtīju rēķinu viņam un viņš samaksāja.
20.06.2024 00:43 |
 
10 gadi
Reitings 5641
Reģ: 17.09.2009
aveneave @ 19.06.2024 22:17
Samantai ļoti piestāv mati un tagad izskatās savam vecumam un raksturam atbilstoši skaisti.
Oi nē, tie īsie viņai daudz skaistāk bija.
20.06.2024 01:04 |
 
10 gadi
Reitings 5641
Reģ: 17.09.2009
Ariete @ 20.06.2024 01:04
Oi nē, tie īsie viņai daudz skaistāk bija.
Turklāt kāpēc puse mati ir taisni un puse viļnaini?????
20.06.2024 01:06 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits