IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 1349
Reģ: 03.11.2023
Rietumusawle @ 07.05.2024 17:54

Nu šeit dažas uzskata, ka tas ir labi, ka viņa sevi meklē ?
Es tomēr domāju, ka bērniem vecāku šķiršanas ir mazāk traumējoša, ja abi vecāki bērnu labsajūtu noliek pirmajā vieta, nevis abi skraida pa pasauli sevi meklējot. Varbūt tad nevajadzēja bērnus dzemdēt.

gudrīte
07.05.2024 17:57 |
 
Reitings 6700
Reģ: 14.12.2022
amnēzija @ 07.05.2024 15:37

Bet viņa tajā intervijā arī atzina, ka viņai pašai tā ir bijis. Nebija tā, ka viņa apsprieda citus. Viņa stāstīja to no savas pieredzes.
Da labi kāda viņa nu izskatās tāda izskatās, bet vai kāda atcerās kāda viņa bija pirms uzlabojumuem? Lai nu ko, bet viņai tikai par labu! Kamēr neredzēju domāju tiešām tikai sacūkojosi, kad ieraudzīju pārdomāju
07.05.2024 17:58 |
 
Reitings 2659
Reģ: 22.03.2024
Gardenia @ 07.05.2024 13:30
Es šito vispār nespēju saprast ko var ņemties un raudāt par tiem svešajiem sīčiem par Didrihsonu to pašu Kiviču un citiem sīčiem? jau standarta teikumi nabaga bērns, man tik žēl, es uztraucos utt. Vai tiešām tas ir domāts nopietni? Es par pārbaroto resno Janiševu meitu esmu daudz rakstījusi, bet ne reizi man nav bijis viņu žēl! Ja vecāki nemīl, viņu problēma, bet tie vecāki ir tieši sitami par tādu attieksmi! Tas arī viss,

Var jau arī neraudāt par svešiem bērniem, bet just līdzi . Tieši tagad vairāk runā par emocionālajam traumām bērniem augot emocionāli aukstā vai nestabilā ģimenē. Cerina sevi meklejot un esot mājas nedelu reizi pāris mēnešos nu nav nekāda stabilā dzīve bērnam, lai kā te citas mēģina to izpušķot. Ja daudz mammu strādāt, bet vakaros ir mājas un bērnam ir iespēja veidot kontaktu.
Šī jau ir viedokļu/baumu lapa..kas tevi nesatrauc, satrauc citu.
07.05.2024 18:08 |
 
Reitings 2659
Reģ: 22.03.2024
Džinga @ 07.05.2024 17:57

gudrīte

Par Tevi man jau viss skaidrs 😉
07.05.2024 18:10 |
 
10 gadi
Reitings 632
Reģ: 10.01.2012
Gardenia @ 07.05.2024 17:44
Vispār sievietēm 30 gados skaitās lielāks vecums nekā turīgam vecim 50. Domāju pati Krisa apzinās, ka sāk Fiļam palikt par vecu. Viņi sanāk 7 jau nodzīvojuši pat bērnu nav. Es domāju tur mēs oj ko vēl redzēsim un dzirdēsim! Rāvis ar Burtnieci satikās 50 gados knapi 10 gadus novilka izmantoja un reāli ar visu bērnu pameta gandrīz pliku dirsu nepilnos 60 gados! Viņš tak viņai dzīvokli noīrēja pat nenopirka! tikai uz 50 gadiem un baigi viņu uzturēt netaisās. Jo uzskata, ka viņas nākamais vecis uz viņa kakla vēl sēdēs, tādēļ lieku neko un nepakam! Labi Bukartam pietiek, bet cik tad ilgi viņi būs kopā? Tiešām visas cer, ka Bukarts baigais tikumnieks? Krisa smukāka par Burtnieci? Man tā nešķiet. Burtnece vēl vienu Rāvi neatradīs tāpat kā Krisa Fiļu.
tad jau Zaamule vispār ir omíte, ja jau Jelinska veca paliek😀😀
07.05.2024 18:10 |
 
Reitings 2022
Reģ: 21.04.2024
Kate9 @ 07.05.2024 18:10
tad jau Zaamule vispār ir omíte, ja jau Jelinska veca paliek??

Man gan šķiet, ka OF gadījumā ne par vecumu runa, kāpēc aiziet pie citas. Ja ir šarms un kaisle, tad pofig vecums. Tas var notikt ar jaunu, var notikt ar vienaudzi.Aiziet pie citas, ja zūd kopīgas intereses utt. Pazūd mīlestība. To tak viņš pat savā pēdējā intervijā minēja, kāpēc izjūk attiecības.
Nevaru iedomāties, kā viņš varētu arī citu atrast, ja Krisa visu laiku vaktē un uzpasē un kā pati minēja, mīl sagādāt pēkšņus ierašanās pārsteigumus ar pusdienām pie viņa ofisā, kas ir viņa dzīvoklis. Zinām jau, ko nozīmē tās pēkšņās pusdienas un rūpes. Tā teikt, nedod iespēju atvest kādu citu Krisu, jo tagadējā var iesperties jebkurā brīdī.
Bet abiem sapas. Lai jau dzīvo tik nost.
07.05.2024 18:18 |
 
Reitings 1349
Reģ: 03.11.2023
Rietumusawle @ 07.05.2024 18:10

Par Tevi man jau viss skaidrs ?

Interesanti, kas?
07.05.2024 18:22 |
 
Reitings 2659
Reģ: 22.03.2024
Džinga @ 07.05.2024 18:22

Interesanti, kas?

Paliksi nezinot 🤪
07.05.2024 18:33 |
 
Reitings 6700
Reģ: 14.12.2022
Kate9 @ 07.05.2024 18:10
tad jau Zaamule vispār ir omíte, ja jau Jelinska veca paliek??
Ar Zāmueli bija cits stāsts viņš bija tiešām pa īstam no sirds iemīlējies! Nav jau teikts, ka joprojām būtu kopā. Man šķiet nevienu sievu nebija tā mīlējis, Olgu gan arī ļoti lutināja. Santas deva dārglietas mašīnas, naudas miljonus, vēl uz baznīcu aizveda, no sievas Olgas izšķīrās dārgi atpirkās. Santai vispār neko neatteica. A krisa vienkārši piegulētāja kura pati viņam apakšā paklājās. Es gluži nesaku, ka manā skatījumā viņa veca, es par turīgo ietekmīgo veču viedokli. Interesanti cik Krisai jau gadu? Rāvim Burtniece neinteresēja kad viņai tuvojās 35 baigais ļamūrs cik zinu jau no sākuma, tādēļ pievelku paralēles abām, tik, ka jauna un smuka. Labi viņai pāri 40 un Bukarts ir, bet cik ta ilgi? Man īsti nešķiet, ka viņš no viņas kā bez prāta. Laiks jau rādīs cik vēl Krisa ar Fiļu būs, man gan izskatās uguntiņas apdzisušas. Fiļam vienkārši nav trāpījusies otra Santa.
07.05.2024 18:37 |
 
Reitings 117
Reģ: 12.09.2019
Starp citu, Ramonai Burtniecei ir māsa Eva. Dzīvo Īrijā, 3 bērni un interesanta izskata vīrs. https://www.instagram.com/misseva.ward?igsh=d2F6bWRjcGlvaWY0
07.05.2024 18:49 |
 
Reitings 6700
Reģ: 14.12.2022
susla @ 07.05.2024 18:18

Man gan šķiet, ka OF gadījumā ne par vecumu runa, kāpēc aiziet pie citas. Ja ir šarms un kaisle, tad pofig vecums. Tas var notikt ar jaunu, var notikt ar vienaudzi.Aiziet pie citas, ja zūd kopīgas intereses utt. Pazūd mīlestība. To tak viņš pat savā pēdējā intervijā minēja, kāpēc izjūk attiecības.
Nevaru iedomāties, kā viņš varētu arī citu atrast, ja Krisa visu laiku vaktē un uzpasē un kā pati minēja, mīl sagādāt pēkšņus ierašanās pārsteigumus ar pusdienām pie viņa ofisā, kas ir viņa dzīvoklis. Zinām jau, ko nozīmē tās pēkšņās pusdienas un rūpes. Tā teikt, nedod iespēju atvest kādu citu Krisu, jo tagadējā var iesperties jebkurā brīdī.
Bet abiem sapas. Lai jau dzīvo tik nost.
Pareizi jābūt kaislei savstarpējai, smaržai garšai kura bija viņam ar Santu arī ar Olgu kādreiz viņš tak viņu pat no Pēterburgas atveda ja nemaldos. Ar Krisu nekad nebija vienkāršs plāksteris un mīlestību Fiļam viņa ne ar kādu kontroli un darbiem neiegūs. Telefonu viņa viņam tikai cieti var kontrolēt! Ko viņa darīs ja ar citu pieķers? Tak neko, tik lūgsies lai nepamet! Fiļam jau var būt arī vecāka. Ja nemaldos Žagaram Trūdija krietni vecāka, bet abiem uguntiņa ir. Krisas plāksteris tik uz laiku ir kā citas kuras jau pieminēju augstāk. Dzirksteles un jūtu nav tad kas viņam atliek tikai jaunību meklēt kā citiem jo maka biezums un statuss ta atļauj! Mīlestības ziņā viņam jau zaudēt nava ko, nevar tak pazaudēt to kas nekad nav bijis. Tā ka Fiļs intervijā pateica pat vairāk kā gribēja un Krisa saprst varēja😂
07.05.2024 19:03 |
 
Reitings 33
Reģ: 07.05.2024
Gardenia @ 07.05.2024 18:37
Ar Zāmueli bija cits stāsts viņš bija tiešām pa īstam no sirds iemīlējies! Nav jau teikts, ka joprojām būtu kopā. Man šķiet nevienu sievu nebija tā mīlējis, Olgu gan arī ļoti lutināja. Santas deva dārglietas mašīnas, naudas miljonus, vēl uz baznīcu aizveda, no sievas Olgas izšķīrās dārgi atpirkās. Santai vispār neko neatteica. A krisa vienkārši piegulētāja kura pati viņam apakšā paklājās. Es gluži nesaku, ka manā skatījumā viņa veca, es par turīgo ietekmīgo veču viedokli. Interesanti cik Krisai jau gadu? Rāvim Burtniece neinteresēja kad viņai tuvojās 35 baigais ļamūrs cik zinu jau no sākuma, tādēļ pievelku paralēles abām, tik, ka jauna un smuka. Labi viņai pāri 40 un Bukarts ir, bet cik ta ilgi? Man īsti nešķiet, ka viņš no viņas kā bez prāta. Laiks jau rādīs cik vēl Krisa ar Fiļu būs, man gan izskatās uguntiņas apdzisušas. Fiļam vienkārši nav trāpījusies otra Santa.
Piekrītu . Santa dīdžejmeitene, bijusī Cosmopolitan redaktore, savus biznesus bīdīja- gan jau pietiekami erudīta un interesanta personība, kura mācēja vīrieti noturēt. Un te nav runa par vecumu, vai izskatu , domāju , ka visa tā skaļā šķiršanās prāva , bija Fiļa aizskartā vīrietība, jo vienīgā no sievietēm, kura pameta OF. Iespējams, ka Santai vajadzētu tikai ar mazo pirkstiņu pamāt un OF viņu paņemtu atpakaļ. Kristīne ir tikai skaista izkārtne. Kristīne Santu nolika, ka alkoholiķe, bet faktiski, tādas šampaniešu malkotājas, vīriešiem patīk, ar pilnīgām atturībniecēm nav interesanti. Piemērs- Maligins ar Elīnu. Elīna , kaut arī jauna , bet nu tas dumpinieciskais pašpuikas stils, ne visiem miljonāriem būtu pieņemams. Bet, ar viņu bija interesanti!
07.05.2024 19:06 |
 
Reitings 6700
Reģ: 14.12.2022
SiSi25 @ 07.05.2024 19:06
Piekrītu . Santa dīdžejmeitene, bijusī Cosmopolitan redaktore, savus biznesus bīdīja- gan jau pietiekami erudīta un interesanta personība, kura mācēja vīrieti noturēt. Un te nav runa par vecumu, vai izskatu , domāju , ka visa tā skaļā šķiršanās prāva , bija Fiļa aizskartā vīrietība, jo vienīgā no sievietēm, kura pameta OF. Iespējams, ka Santai vajadzētu tikai ar mazo pirkstiņu pamāt un OF viņu paņemtu atpakaļ. Kristīne ir tikai skaista izkārtne. Kristīne Santu nolika, ka alkoholiķe, bet faktiski, tādas šampaniešu malkotājas, vīriešiem patīk, ar pilnīgām atturībniecēm nav interesanti. Piemērs- Maligins ar Elīnu. Elīna , kaut arī jauna , bet nu tas dumpinieciskais pašpuikas stils, ne visiem miljonāriem būtu pieņemams. Bet, ar viņu bija interesanti!
i Arī piekrītu viens mājiens un Fiļs noteikti būtu pie viņas! Tak Elīna riktīgi kapitāli viņu dirsināja un viņai tak viss tapa piedots pilnīgi viss! Pat vēl no valdes neatlaida un turpināja tūkstošus maksāt kamēr šī ārzemēs plītēja! Viņu iepazīšanās stāsts vien ir ko vērts! Tas bija tad kad viņa gleznoja! Iedomājies Dzelme pēc tusiņa sūrās paģirās galīgi nekāda guļ gultā ar meitu un pīpē!!! Meita tak maza un Dzelme nodzērusies paģiraina! Gam jau visas zina un atcerās Seksīgss Lee āķīti Ronaldu Alpi! Vot ja nemaldos, vai tik Dzelme nebija viņam naudu parādā! Viņš lai kaut kā iespējams tiktu pie naudas atvelk pie viņas uz mājām Maliginu gleznas izrādīt ar mērķi lai šis kaut ko nopērk! Bļin tak nopirka arī toreiz vot ja nemaldos viņai vai tik ne 70 tūkstošus samaksāja, tik daudzi gadi pagājuši tiešām baidos samelot! Man likās absolūti neadekvāts piķis! Vot tà ir dzirkstele! Oļegam uz Santu bija noteikti līdzīgi. Jo Maligins riktīgi tur iekrita. Daudzi jau uzskata, ka viņa viņu tomēr iedzina kapā!
07.05.2024 19:24 |
 
Reitings 6700
Reģ: 14.12.2022
Var būt kāda atcerās to mantu ko Fiļs no Samtas attiesāja? Vai tur bija arī vecāku īpašums? Es tik brīnos kā Fiļs ar savu naudu nebija to tiesu ātrāku padarījis. Domāju tas tiesas rezultāts būs interesants. Santai par pietiesātajiem parādiem būs ne silts ne auksts tikai par vecāku īpašumu. Rezultāts tāpat būs interesants, ja Santa būs spiesta viņam nolūgties jo Bernāls pa gadiem 7 apnicis🤔 varētu būt. Ļoti ticams, ka Fiļs viņu atpakaļ paņemtu! Maligins tak dzelmei pat slepkavības mēģinājumu Austrijā piedeva iedomājos cik naudas tas prasīja. Iemīlējās tak sievietē galīgi pagrimušā ar kaudzi atkarību🙈 dzērāja, pīpmane, nadkomāne, arartspēļu atkarīga, galīgi nelīdzvarota. Nu kur vēl trakāk?
07.05.2024 21:02 |
 
Patīk
Reitings 11244
Reģ: 18.09.2021
Gardenia @ 07.05.2024 21:02
Var būt kāda atcerās to mantu ko Fiļs no Samtas attiesāja? Vai tur bija arī vecāku īpašums? Es tik brīnos kā Fiļs ar savu naudu nebija to tiesu ātrāku padarījis. Domāju tas tiesas rezultāts būs interesants. Santai par pietiesātajiem parādiem būs ne silts ne auksts tikai par vecāku īpašumu. Rezultāts tāpat būs interesants, ja Santa būs spiesta viņam nolūgties jo Bernāls pa gadiem 7 apnicis? varētu būt. Ļoti ticams, ka Fiļs viņu atpakaļ paņemtu! Maligins tak dzelmei pat slepkavības mēģinājumu Austrijā piedeva iedomājos cik naudas tas prasīja. Iemīlējās tak sievietē galīgi pagrimušā ar kaudzi atkarību? dzērāja, pīpmane, nadkomāne, arartspēļu atkarīga, galīgi nelīdzvarota. Nu kur vēl trakāk?

Njā, Elīna Maliginam bija dzīvībai bīstama... Vajadzētu tā kā domāt līdzi, vai jaunās attiecības ir fiziski neveselīgas, ievelk atkarībās, izraisa stresu, pēkšņas dzīves pārmaiņas, impulsivitāti, atsvešināšanos no ģimenes un draugiem - tie visi ir sarkanie karogi. Sieviete var vai nu pacelt vīrieti vai gremdēt.
Starp citu, Oļegs arī tāds savecējis pa pēdējiem gadiem. OK, tie ir kritiski gadi (45-50) un nesaku, ka K. vaina, bet jā, varbūt ar tādu sievieti, kuru būtu viss uz 100%, viņš būtu noturējies jaunāks.
P.S. Izskats man pašai liekas stipri sekundārs, bet no otras puses, tas arī liecina par cilvēka laimi un dzīvesprieku
07.05.2024 21:09 |
 
Reitings 10
Reģ: 01.08.2023
Ja vien Jūs zinātu kādā cūķe ir I. Salceviča: nekad neesmu redzējusi, ka kāds tik izaicinoši mestu košļājamo gumiju uz zemes, lai gan ir noparkojies tieši blakus miskastēm. 🙃
07.05.2024 21:27 |
 
Reitings 2022
Reģ: 21.04.2024
Apple of my eye @ 07.05.2024 21:09

Njā, Elīna Maliginam bija dzīvībai bīstama... Vajadzētu tā kā domāt līdzi, vai jaunās attiecības ir fiziski neveselīgas, ievelk atkarībās, izraisa stresu, pēkšņas dzīves pārmaiņas, impulsivitāti, atsvešināšanos no ģimenes un draugiem - tie visi ir sarkanie karogi. Sieviete var vai nu pacelt vīrieti vai gremdēt.
Starp citu, Oļegs arī tāds savecējis pa pēdējiem gadiem. OK, tie ir kritiski gadi (45-50) un nesaku, ka K. vaina, bet jā, varbūt ar tādu sievieti, kuru būtu viss uz 100%, viņš būtu noturējies jaunāks.
P.S. Izskats man pašai liekas stipri sekundārs, bet no otras puses, tas arī liecina par cilvēka laimi un dzīvesprieku

Par OF izskatu jāpiekrīt. Strauji savecējis un apvēlies. Varēja dzīvot vieglu dzīvi ar saviem miljoniem, bet tā vietā laikam vienā stresā dēļ tiesām utt.
07.05.2024 21:34 |
 
Reitings 312
Reģ: 26.04.2024
Jeļa protams ir muļķe, tas jau visām te skaidrs. No viņas uzņemēja un mīļākā galīgi nekāda, jo:
1. Viņai nekas nepieder, kā arī nav atbilstošas izglītības, ka arī neko viņa nav izveidojusi un nevada
2. Vispār, dīvaini, kā negrib viņu precēt, varbūt izmanto, kā lēto darbaspēku un dīvānu vēlajos vakaros
Kāpēc viņa domā, kā pēc šķiršanās Oļegs, viņu uzturēs un nepametīs??? Un, kāpēc viņa vispār pieļauj tādas domas??? Pametīs viegli un bez problēmām, it sevišķi ja jeļa būs sūdus savarījusi un galu galā: bērnu nav un kopīgs īpašums arī nav. Paliks tik ar pliku dibenu uz mūra.
Kā arī tas pēdējās fotosesijas: Gribējas būt baigai smagā luksusa beibei, bet iznāca tizla vieglas uzvedības sieviete. Un vispār viņas Instagrams ir tik pilns ar paštīksmināšanos: Es skaistā, es brīnišķīga , es ekskluzīva. Tik, ļoti iemīlējusies sevī, kā nepamana nevienu apkārt.
Vispār pret Kasparu likts bija ļoti labvēlīgs, labi, ka aizveda prom no šīs čūskas.
07.05.2024 21:42 |
 
Reitings 128
Reģ: 18.04.2024
gribuzinat @ 07.05.2024 21:27
Ja vien Jūs zinātu kādā cūķe ir I. Salceviča: nekad neesmu redzējusi, ka kāds tik izaicinoši mestu košļājamo gumiju uz zemes, lai gan ir noparkojies tieši blakus miskastēm. ?
cūķim cūķa tikumi, viņai paliela sviedru smaķele ir klātesoša :D
07.05.2024 21:45 |
 
Reitings 6700
Reģ: 14.12.2022
Apple of my eye @ 07.05.2024 21:09

Njā, Elīna Maliginam bija dzīvībai bīstama... Vajadzētu tā kā domāt līdzi, vai jaunās attiecības ir fiziski neveselīgas, ievelk atkarībās, izraisa stresu, pēkšņas dzīves pārmaiņas, impulsivitāti, atsvešināšanos no ģimenes un draugiem - tie visi ir sarkanie karogi. Sieviete var vai nu pacelt vīrieti vai gremdēt.
Starp citu, Oļegs arī tāds savecējis pa pēdējiem gadiem. OK, tie ir kritiski gadi (45-50) un nesaku, ka K. vaina, bet jā, varbūt ar tādu sievieti, kuru būtu viss uz 100%, viņš būtu noturējies jaunāks.
P.S. Izskats man pašai liekas stipri sekundārs, bet no otras puses, tas arī liecina par cilvēka laimi un dzīvesprieku
Elīna bija dzīves dedzinātāja ar lielo burtu, bet redz tak tomēr nobeidza viņu, ne tikai nogremdēja. Ja tā padomā tas tak viss un tik daudz notika nepilnu triju gadu laikā! Viņam tak bija tikai 52 gadi! Lai nu ko, bet Fiļs labāk izskatās tomēr. Tagad vispār neviena uz kapiem pat nevīžo nekad atnākt, pilnīgi ne viena, ne meita, ne sieva! Kapi ja kas atrodas pat dažu metru attālumā no viņa īpašumiem! Viņš tak viņu satiekot pamatīgi izmainīja visu savu dzīvi un attieksmi pret to, tabletītes ar Elinčiku utt. Skatījos to šovu ku Sauliete biju un neticu kur tik gudra vieda palikusi😳 neticu. Izskatījās gan labi. Maligins tak viņu reāli no aparātiem un kazino izvilka! Nebiju nevienu satikusi kuram būtu tik daudz atkarību, pat vīrieti nezinu! Mīlestība ir akla. Es pat nesaprotu kā viņš viņā toreiz ieķērās? Smirdīga alkohola pudele gultā pīpē ar mazu bērniņu nu cik tai meitai toreiz bija gadi 3.
07.05.2024 23:31 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits