IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 1089
Reģ: 28.08.2021
Vakarkleita @ 24.10.2022 07:33
Mani tik ļoti tracina Elinas Andersones storiji taja miniatūras dzivoklītī. Gan storiji no vietuves nosūcēja, gan vingrošana viesistabas-koridorā…??? nu kapēc? ???
Iepazinu kā meiteni kas dzivo mājā, viss plašs un skaists- a te jau gadu acis mežģās.??
P.S. Es apzinos ka tā ir mana problēma???

Bet KĀPĒC Tavuprāt, visiem ir jādzīvo glaunās rezidencēs un tas ir jāatrāda tikai lai Tev tas patiktu??? Varbūt visiem nav tik paveicies ar tām finansēm, kā Tev, kas var atļauties dzīvot lielākās platībās. Vai tiešām tas ir tik svarīgi, kur un kādā platībā tu dzīvo? Vai tiešām tagad cilvēka statuss ir pats galvenais kritērijs, lai jūs viņu nenodirstu? Aaa, bet jūs jau arī cilvēkus ar statusu nodiršat. Vai jums vispār var būt kaut kas labi?
Tīri tā intereses pēc, nosauciet tos kritērijus influencerim, kas jūs pilnībā nekaitinās, un kuru jūs nenodirsīsiet :) Kur viņam ir jādzīvo? Cik istabām jābūt? Kā viņam ir jāģērbjas? Par ko viņam ir jāstrādā? Kā viņam ir jāaudzina bērni? Lūdzu, atbildi studijā! :)
24.10.2022 10:36 |
 
10 gadi
Reitings 734
Reģ: 04.10.2009
Brendija @ 24.10.2022 10:36

Bet KĀPĒC Tavuprāt, visiem ir jādzīvo glaunās rezidencēs un tas ir jāatrāda tikai lai Tev tas patiktu??? Varbūt visiem nav tik paveicies ar tām finansēm, kā Tev, kas var atļauties dzīvot lielākās platībās. Vai tiešām tas ir tik svarīgi, kur un kādā platībā tu dzīvo? Vai tiešām tagad cilvēka statuss ir pats galvenais kritērijs, lai jūs viņu nenodirstu? Aaa, bet jūs jau arī cilvēkus ar statusu nodiršat. Vai jums vispār var būt kaut kas labi?
Tīri tā intereses pēc, nosauciet tos kritērijus influencerim, kas jūs pilnībā nekaitinās, un kuru jūs nenodirsīsiet :) Kur viņam ir jādzīvo? Cik istabām jābūt? Kā viņam ir jāģērbjas? Par ko viņam ir jāstrādā? Kā viņam ir jāaudzina bērni? Lūdzu, atbildi studijā! :)

Es uzrakstîju, ka iespejams ta ir mana “trauma” ka nespēju savilkt toreiz un tagad.😀
Manuprāt cilvēks sevi iepazīstina ar kādu “dzives līmeni” tad tādu ari skatītāji vēlas saņemt nepartraukti.
Bet es iespejams esmu ļoti prasīga.😀😀😀
Šis ir man subjektīvais viedoklis!
24.10.2022 10:39 |
 
Reitings 449
Reģ: 20.04.2022
Chikitita @ 21.10.2022 17:08
Varbūt sieviete ir mainījusies, satiek vīrieti, iemīlās, izrāda mīlestību, rūpes pret viņu, ciena un ar to pilnīgi pietiek.

Sis nav stasts par lauru! Vina jo projam ir liela liekule. Tikai nesaprotu ka pats Māris to neredz.tagad izmisigi grib plikt stavokli- nopirkuši jaunu dzivokli un jau visiem izstastijusi ka grib beernu.
Vinai slava ir visvarigaka. Meginaja ar dzelziti- nesanaca un keras klaat nakamajam, lai tikai tiktu zurnala.
Domaju, ka cilvekam kurs suta anonimi uz dzeltenas preses epastiem- kur un cikos notiek kazas, nav ipasi apveltits ar prata spejam 😀😀
24.10.2022 10:58 |
 
10 gadi
Reitings 21
Reģ: 04.03.2012
Vakarkleita @ 24.10.2022 10:39

Es uzrakstîju, ka iespejams ta ir mana “trauma” ka nespēju savilkt toreiz un tagad.?
Manuprāt cilvēks sevi iepazīstina ar kādu “dzives līmeni” tad tādu ari skatītāji vēlas saņemt nepartraukti.
Bet es iespejams esmu ļoti prasīga.???
Šis ir man subjektīvais viedoklis!

Pavisam iespējams, ka kādai šeit nevelkas kopā arī Tavas dzīves “Toreiz un Tagad”
Varbūt vēlies padalīties kādu dzīves līmeni esi sasniegusi?
24.10.2022 11:06 |
 
Reitings 5974
Reģ: 14.02.2021
Brendija @ 24.10.2022 10:36

Bet KĀPĒC Tavuprāt, visiem ir jādzīvo glaunās rezidencēs un tas ir jāatrāda tikai lai Tev tas patiktu??? Varbūt visiem nav tik paveicies ar tām finansēm, kā Tev, kas var atļauties dzīvot lielākās platībās. Vai tiešām tas ir tik svarīgi, kur un kādā platībā tu dzīvo? Vai tiešām tagad cilvēka statuss ir pats galvenais kritērijs, lai jūs viņu nenodirstu? Aaa, bet jūs jau arī cilvēkus ar statusu nodiršat. Vai jums vispār var būt kaut kas labi?
Tīri tā intereses pēc, nosauciet tos kritērijus influencerim, kas jūs pilnībā nekaitinās, un kuru jūs nenodirsīsiet :) Kur viņam ir jādzīvo? Cik istabām jābūt? Kā viņam ir jāģērbjas? Par ko viņam ir jāstrādā? Kā viņam ir jāaudzina bērni? Lūdzu, atbildi studijā! :)
nu zini, Andersonei toč netrūkst nauda 😅 dzīvokļa remonts viens ir dārgāks par paša dzīvokļa tirgus vērtību. Bet ar liekas nedaudz jocīgi, ka bērns guļ uz dīvāna un vingro turpat, bet man to nesaprast un ne tur man dzīvot 😅 bet esam šeit, lai paklačotos.
24.10.2022 11:12 |
 
Reitings 138
Reģ: 12.05.2020
Klau, kura atcerās tādu meiteni no Jelgavas, ar suņu ķepu tetovējumu uz krūtīm, šķiet viņu sauca Elīna. Tāda 'interesanta' meitene bija Viņai māte,ja nemaldos, bija ārste. Gribētos paskatīties,kā viņai iet,bet nevaru atrast.
24.10.2022 11:13 |
 
Reitings 1089
Reģ: 28.08.2021
Velna Slota @ 24.10.2022 11:13
Klau, kura atcerās tādu meiteni no Jelgavas, ar suņu ķepu tetovējumu uz krūtīm, šķiet viņu sauca Elīna. Tāda 'interesanta' meitene bija Viņai māte,ja nemaldos, bija ārste. Gribētos paskatīties,kā viņai iet,bet nevaru atrast.

Elīna, tā atkal tu ienāci atgādināt par sevi?
24.10.2022 11:27 |
 
Reitings 138
Reģ: 12.05.2020
Brendija @ 24.10.2022 11:27

Elīna, tā atkal tu ienāci atgādināt par sevi?
Nē, goda vārds ne. 😀 Neesmu par to meiteni neko dzirdējusi pāris gadus. Tiesa neesmu arī meklējusi. Atsāku lasīt diskusiju un kaut kā ienāca prātā, ka bija tāds personāžs. Šķiet vēl viņai nebija viss labi ar galvu vai kas tāds man stāv prātā.🤔🤷‍♀️
24.10.2022 12:29 |
 
Reitings 626
Reģ: 13.09.2021
Vakarkleita @ 24.10.2022 07:33
Mani tik ļoti tracina Elinas Andersones storiji taja miniatūras dzivoklītī. Gan storiji no vietuves nosūcēja, gan vingrošana viesistabas-koridorā…??? nu kapēc? ???
Iepazinu kā meiteni kas dzivo mājā, viss plašs un skaists- a te jau gadu acis mežģās.??
P.S. Es apzinos ka tā ir mana problēma???

Es viņu nejauši iepazinu pavisam nesen youtube, kad man izmeta viņas video. Ja godīgi, man viņa ļoooti iepatikās. Youtube video tieši šķiet interesanti, tādi vienkārši, jauki un sievišķīgi. Arī IG tagad piesekojos un nevaru neko sliktu teikt.
Bet, ja runā par nelielo dzīvokli, tad man tas arī ļoti iekrita acīs, lai gan nezinu kā viņa dzīvoja iepriekš. Kā var saprast, tad ar naudām nu galīgi nav slikti - vīram savs bizness, viņa strādā labi apmaksātu un atbildīgu darbu + naudiņa no sociālajiem tīkliem, abiem ar vīru gana labas mašīnas, šopings (lai gan no vienkāršiem veikaliem), bet regulārs, ēšana ārā utt. Sapratu, ka viņi krāj savai mājai tagad, jo iepriekš māju īrēja.
Varbūt kāda zin, ko Elīna dara profesionāli? Kur strādā? Viņa nesen video stāstīja, ka darbā ļoti sarežģīta un nepatīkama situācija radusies.
24.10.2022 13:03 |
 
Reitings 194
Reģ: 27.04.2022
liilac @ 24.10.2022 13:03

Es viņu nejauši iepazinu pavisam nesen youtube, kad man izmeta viņas video. Ja godīgi, man viņa ļoooti iepatikās. Youtube video tieši šķiet interesanti, tādi vienkārši, jauki un sievišķīgi. Arī IG tagad piesekojos un nevaru neko sliktu teikt.
Bet, ja runā par nelielo dzīvokli, tad man tas arī ļoti iekrita acīs, lai gan nezinu kā viņa dzīvoja iepriekš. Kā var saprast, tad ar naudām nu galīgi nav slikti - vīram savs bizness, viņa strādā labi apmaksātu un atbildīgu darbu + naudiņa no sociālajiem tīkliem, abiem ar vīru gana labas mašīnas, šopings (lai gan no vienkāršiem veikaliem), bet regulārs, ēšana ārā utt. Sapratu, ka viņi krāj savai mājai tagad, jo iepriekš māju īrēja.
Varbūt kāda zin, ko Elīna dara profesionāli? Kur strādā? Viņa nesen video stāstīja, ka darbā ļoti sarežģīta un nepatīkama situācija radusies.

Nu jau jau krāj mājai, tad vispār problēmu neredzu. Var nedaudz padzīvot arī mazākā dzīvoklītī, turklāt pat tas ir tavs.
24.10.2022 13:19 |
 
10 gadi
Reitings 5243
Reģ: 05.08.2013
Par Andžu... viņai kā pa kalniem - te pēkšņi viss tik lieliski, te atkal viss slikti, drāma, drāma, drāma..Nu nevar visi būt ideāli, bet priekš manas gaumes, ja nogrieztu pāris sprīžus īsakus matus un netaisītu palmu augstuma zirgastes - izskatītos much better
24.10.2022 13:28 |
 
Reitings 5974
Reģ: 14.02.2021
liilac @ 24.10.2022 13:03

Es viņu nejauši iepazinu pavisam nesen youtube, kad man izmeta viņas video. Ja godīgi, man viņa ļoooti iepatikās. Youtube video tieši šķiet interesanti, tādi vienkārši, jauki un sievišķīgi. Arī IG tagad piesekojos un nevaru neko sliktu teikt.
Bet, ja runā par nelielo dzīvokli, tad man tas arī ļoti iekrita acīs, lai gan nezinu kā viņa dzīvoja iepriekš. Kā var saprast, tad ar naudām nu galīgi nav slikti - vīram savs bizness, viņa strādā labi apmaksātu un atbildīgu darbu + naudiņa no sociālajiem tīkliem, abiem ar vīru gana labas mašīnas, šopings (lai gan no vienkāršiem veikaliem), bet regulārs, ēšana ārā utt. Sapratu, ka viņi krāj savai mājai tagad, jo iepriekš māju īrēja.
Varbūt kāda zin, ko Elīna dara profesionāli? Kur strādā? Viņa nesen video stāstīja, ka darbā ļoti sarežģīta un nepatīkama situācija radusies.
Youtube video par to stāsta. Strādā mārketinga aģentūrā. Pirms BKA darīja to pašu, bet neatgriezās. Uzsāka jaunas darba attiecības. Un nesen tika paaugstināta par vadītāju no projektu vadītāja. Es teiktu, ka ļoti mērķtiecīga un pedantiska sieviete ☺️
24.10.2022 13:55 |
 
Reitings 5974
Reģ: 14.02.2021
yay @ 24.10.2022 13:28
Par Andžu... viņai kā pa kalniem - te pēkšņi viss tik lieliski, te atkal viss slikti, drāma, drāma, drāma..Nu nevar visi būt ideāli, bet priekš manas gaumes, ja nogrieztu pāris sprīžus īsakus matus un netaisītu palmu augstuma zirgastes - izskatītos much better
te derētu tas teikums pa to, ka ne visi gari mati ir skaisti. Un man ir TIEŠI TĀDAS PAŠAS domas par viņas matiem - lauķene no tehnikuma. Derētu nedaudz apgriest, kaut pakāpeniski un būtu daudz, daudz labāk.
24.10.2022 14:08 |
 
10 gadi
Reitings 3141
Reģ: 13.11.2011
Man šķiet, Elīna neatgriezās iepriekšējā darbavietā, jo netika vairs piedāvāta tā pati pozicija kādā strādāja. Bet tas jau vairs nav svarīgi.
24.10.2022 15:05 |
 
Reitings 2235
Reģ: 10.09.2021
Man Elina liekas forsa, tiesa skatos tikai instagrama. Tada dabiska, nav sajutas, ka kaut ko telotu. Un jaa, man ari atmina palicis, ka kraj savam majoklim lielakam, megina saprast vaj gribes maju vai dzivokli, shis ir tikai pagaidu variants.
24.10.2022 15:14 |
 
Reitings 2235
Reģ: 10.09.2021
Vot Andza man liekas samakslota, nav vispar skaidrs kada vina ir patiesiba. Reali vinai ar sekotajiem nav ista emocionala saite, atgriezenisko reakciju maz sanem atpakal.
Bet shad tad pavid kada vertiga informacija, vinai pilnigi noteikti varetu but kads informativais konts vai biznesa utt, profesionala ir. Bet ka dzivesveida influencere tocna nav. Bet meitina gan loti smuka un forsa vinai.
24.10.2022 15:17 |
 
10 gadi
Reitings 3141
Reģ: 13.11.2011
Es sekoju Elīnai gan ig, gan skatos youtube video jau kādu laiku. Man tieši viņa liekas tāda mākslīga, ļoti kaitina, ka gandrīz katru storiju un video sāk ar “labdien mani mīļie! Ceru, jums ir fantastiska šī pirmdiena”. 😀 un visi ikrīta storiji ar treniņu ir pilnībā vienādi. Bet tā pat sekoju, jo lielas interesanta viņas ikdiena.
24.10.2022 15:32 |
 
Patīk
Reitings 40680
Reģ: 12.10.2022
Šī dāma noteikti nav influencere, bet vai kāda atminas Latvijas princeses laikus? Bija tāda Monta Zuke, ja nemaldos. Tāpat ik pa laikam sprēgāja un dumpojās tajā šovā.
Nika Linde tāpat parādās, perlumamma Katrīna no šova, varbūt arī kādai par Montu ir info? Tīri intereses pēc atcerējos, ka bija tāds šovs, jo viņa bija viena no manām favorītēm tajā laikā :D
24.10.2022 15:54 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10567
Reģ: 29.01.2009
VanessaAdeliina @ 24.10.2022 15:54
Šī dāma noteikti nav influencere, bet vai kāda atminas Latvijas princeses laikus? Bija tāda Monta Zuke, ja nemaldos. Tāpat ik pa laikam sprēgāja un dumpojās tajā šovā.
Nika Linde tāpat parādās, perlumamma Katrīna no šova, varbūt arī kādai par Montu ir info? Tīri intereses pēc atcerējos, ka bija tāds šovs, jo viņa bija viena no manām favorītēm tajā laikā :D

Monta ir precējusies ar to vīrieti, kurš te pus Latviju izmantoja, skaļākais skandāls bija ar seksīgo Lee.
Par Niku.. ik pa pieciem gadiem gribas savā dzīvē ko kardināli mainīt.. nu galīgi ne personības koučam piemērots tipāžs.
24.10.2022 16:06 |
 
Reitings 5974
Reģ: 14.02.2021
fifa @ 24.10.2022 15:32
Es sekoju Elīnai gan ig, gan skatos youtube video jau kādu laiku. Man tieši viņa liekas tāda mākslīga, ļoti kaitina, ka gandrīz katru storiju un video sāk ar “labdien mani mīļie! Ceru, jums ir fantastiska šī pirmdiena”. ? un visi ikrīta storiji ar treniņu ir pilnībā vienādi. Bet tā pat sekoju, jo lielas interesanta viņas ikdiena.
mākslīga ir izskatās, jo neslēpj, ka daudzko uzlabojusi un lieto arī filtrus 🙈😅 un tad “Labriiiiit mani mīiiiiļie” kaitina tikpat ļoti cik debīls bija tas Raklinskas mājiens un īkšķis katrā storijā 😅😅😅
24.10.2022 16:15 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits