IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Patīk
Reitings 3306
Reģ: 09.08.2016
Sasmējos par to Ilonu Savicku. Tagad ielikusi, ka atgriezusies no Turcijas, bet īstenībā ar vienu reisu Rīgā ielidojām jau svētdienas naktī. Jau tad pamanīju, ka nākošās dienas lika vēl story tip ka vēl Turcijā ? eh… ietekMEĻI, ietekMEĻI ???

Pareizi dara! Nevienam nav jāzina, kad es neesmu mājās un cikos ierodos.
29.09.2022 09:19 |
 
Reitings 778
Reģ: 14.11.2021
Mc.Queen @ 29.09.2022 09:19

Pareizi dara! Nevienam nav jāzina, kad es neesmu mājās un cikos ierodos.

Nimane piemēram arī atzina, ka speciāli liek story novēloti, lai cilvēki nezin kur kurā laikā ir. Manuprāt pilnīgi normāli.
29.09.2022 09:31 |
 
Reitings 6385
Reģ: 06.11.2019
Balalala @ 29.09.2022 09:31

Nimane piemēram arī atzina, ka speciāli liek story novēloti, lai cilvēki nezin kur kurā laikā ir. Manuprāt pilnīgi normāli.

Piekrītu - no drošības apsvērumu viedokļa likt story novēloti ir gudrāk, tāpēc šīs influenceres pat respektēju. Arī par to, ka atvaļinājums netiek pavadīts visu “translējot”, bet to saliek sociālajos tīklos, kad atgriežas ikdienas rutīnā.
29.09.2022 09:40 |
 
Reitings 449
Reģ: 20.04.2022
Kornēlija @ 29.09.2022 08:51

Prostitūcija? Vai tad viņa guļ ar visiem tiem freakiem no onlyfans? Vai tad iet un stāv uz ielas miņukos? Uhhh, ja jūs zinātu, cik daudz sieviešu taisa kailfoto, erotiskas fotosesijas.. Tikai citas izdomā, ka ar to var arī nopelnīt. :D Jūs atrastu facebookā auklīti, kas pēc jūsu domām būtu normāla pēc soctīklos ievietotajām bildēm, bet varbūt viņa brīvajā laikā iet uz svingeru klubiem vai nodarbojas ar BDSM :D Nesaprotu, kāpēc daudz sieviešu nosoda OF. Pati nekad tur neko neievietotu, jo neesmu tik drosmīga. Bet kāpēc lai neuzpelnītos no muļķiem, kas maksā par to saturu? Tas nekādā veidā nepadara cilvēku sliktāku, manuprāt. Vajag nošķirt darba vidi no privātās dzīves.

Nav jasvat uz ielas- lai to nosauktu par prostituciju. Ja tu tirgo savus kailfoto kadam mulkim kurs majas tiksminas un aiztiek sevi pie tava foto- ta ir prostitucija. Tu sevi tirgo.
Viens ir focet tadas bildes savam milotajam/focet prieks sevis,bet pavisam kas cits ir tirgot savas erotiska rakstura bildes.
Ja ir taa ka jus rakstat -“daudzas izdoma ta piepelnities”- tad man ir zel to sieviesu, ka vinam nav majas milotais virietis kurs samilo un noverte vinas kermeni. Un vinas uzskatas ka publicet interneta savus kailfoto ir normali.
Tas nav normali- nevajag OF uzskatit par kaut kadu normu un “musdienigu” lietu. Tas ir tragiski vik sievietes var zemu krist.
Un tad brinas kapec pec pieciem gadiem kaut kada puishu foruma un puishu whupp chatos klejo tava vaavere😀😀 internets neko neaizmirst!
29.09.2022 09:47 |
 
10 gadi
Reitings 318
Reģ: 22.05.2010
Kornēlija @ 29.09.2022 08:51

Prostitūcija? Vai tad viņa guļ ar visiem tiem freakiem no onlyfans? Vai tad iet un stāv uz ielas miņukos? Uhhh, ja jūs zinātu, cik daudz sieviešu taisa kailfoto, erotiskas fotosesijas.. Tikai citas izdomā, ka ar to var arī nopelnīt. :D Jūs atrastu facebookā auklīti, kas pēc jūsu domām būtu normāla pēc soctīklos ievietotajām bildēm, bet varbūt viņa brīvajā laikā iet uz svingeru klubiem vai nodarbojas ar BDSM :D Nesaprotu, kāpēc daudz sieviešu nosoda OF. Pati nekad tur neko neievietotu, jo neesmu tik drosmīga. Bet kāpēc lai neuzpelnītos no muļķiem, kas maksā par to saturu? Tas nekādā veidā nepadara cilvēku sliktāku, manuprāt. Vajag nošķirt darba vidi no privātās dzīves.

Pa lielam tā skaitās kā virtuālā prostitūcija, viņas saņem samaksu par savu pakalpojumu sniegšanu. Un mēs labi zinam, kādi ir šie pakalpojumi (erotiskas bildītes, video), un ko ar šiem saņemtajiem failiem dara abonenti. Protams, meitenēm patīk daudz labāk sevi saukt par OF modelēm, bet runājot atklāti, tas diži neatšķiras no prostitūtām, tikai darbs noris virtuālā vidē :) Un jā, savu bērnu prostitūtai arī neuzticētu.
29.09.2022 09:52 |
 
Reitings 449
Reģ: 20.04.2022
Kornēlija @ 29.09.2022 08:51

Prostitūcija? Vai tad viņa guļ ar visiem tiem freakiem no onlyfans? Vai tad iet un stāv uz ielas miņukos? Uhhh, ja jūs zinātu, cik daudz sieviešu taisa kailfoto, erotiskas fotosesijas.. Tikai citas izdomā, ka ar to var arī nopelnīt. :D Jūs atrastu facebookā auklīti, kas pēc jūsu domām būtu normāla pēc soctīklos ievietotajām bildēm, bet varbūt viņa brīvajā laikā iet uz svingeru klubiem vai nodarbojas ar BDSM :D Nesaprotu, kāpēc daudz sieviešu nosoda OF. Pati nekad tur neko neievietotu, jo neesmu tik drosmīga. Bet kāpēc lai neuzpelnītos no muļķiem, kas maksā par to saturu? Tas nekādā veidā nepadara cilvēku sliktāku, manuprāt. Vajag nošķirt darba vidi no privātās dzīves.

Un ka jus pati rakstat- neesat tik drosmiga lai tur ko liktu.
Visticamak tapec ka apzinaties sekas un apzinaties ka neesat tik leeta, lai kaut kads Olegs no Zolitudes savu kraninu rausta uz jusu foto.
Atskiriba starp jums un tam meitenem- jus sevi cienat! Nav stasts par drosmi- stasts ir par sevis cienisanu.
Pielauju, ka gan es, gan jus pilniga krizes bridi butu gatavas iet ari veikala par kasieri stradat nevis likt savu vaveri OF, lai tikai 50€ nopelnitu.
29.09.2022 09:54 |
 
Reitings 2233
Reģ: 10.09.2021
Piekritu par tiem storijiem, toreiz jau Didrihsones teemaa mineju, ka tas ir tikai pareizi likt storijus velak un ne realaja laika. Tapat manuprat, absoluti nedrikst radit socialajos kura darzina tavs berns iet.
29.09.2022 10:04 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
pupoliite12 @ 29.09.2022 09:54

Un ka jus pati rakstat- neesat tik drosmiga lai tur ko liktu.
Visticamak tapec ka apzinaties sekas un apzinaties ka neesat tik leeta, lai kaut kads Olegs no Zolitudes savu kraninu rausta uz jusu foto.
Atskiriba starp jums un tam meitenem- jus sevi cienat! Nav stasts par drosmi- stasts ir par sevis cienisanu.
Pielauju, ka gan es, gan jus pilniga krizes bridi butu gatavas iet ari veikala par kasieri stradat nevis likt savu vaveri OF, lai tikai 50€ nopelnitu.

Es arī neesmu tik drosmīga, lai tur kaut ko liktu, bet galīgi ne Tevis nosaukto iemeslu dēļ.
Man vienkārši būtu dīvaini, ja pazīstami cilvēki mani tur ieraudzītu. Bet tas, ko citi dara skatoties uz maniem foto, mani vispār neuztrauktu.
Manuprāt, sevi cienīt var arī onlifans meitene, sauc kā gribi to profesiju.
Īsumā, ko gribēju pateikt - neuzspied citiem savu viedokli mēģinot pateikt kāpēc komentāra autore kaut ko dara vai nedara. :)
29.09.2022 11:00 |
 
Patīk
Reitings 235
Reģ: 06.12.2021
Es neredzu iemeslu kāpēc man būtu vairāk jāciena un jāsauc par drosmīgām sievietes kuras virtuālajā vidē tirgo savu ķermeni no sievietēm, kas stāv uz ielas.
Tiešām paskaidrojiet ar ko ir atšķirība.
29.09.2022 11:17 |
 
Reitings 618
Reģ: 13.12.2021
Kateviet @ 29.09.2022 11:17
Es neredzu iemeslu kāpēc man būtu vairāk jāciena un jāsauc par drosmīgām sievietes kuras virtuālajā vidē tirgo savu ķermeni no sievietēm, kas stāv uz ielas.
Tiešām paskaidrojiet ar ko ir atšķirība.

Atšķirības nav!
Tas ka tur saliek sazin kādus filtrus un sazin kā samontē, tas nemaina faktu, ka tā ir prostitūcija, tikai interneta vidē, kurā tu neguli ar kādu, bet apmierini sevi, gramsties gar sevi, fotogrāfē sevi kailu un liec to publiskai apskatei!
Tā nav drosme, tā ir vēlēšanās tikt pie vieglas naudas nedarot neko!
29.09.2022 11:42 |
 
Patīk
Reitings 235
Reģ: 06.12.2021
kinderbueno @ 29.09.2022 11:42

Atšķirības nav!
Tas ka tur saliek sazin kādus filtrus un sazin kā samontē, tas nemaina faktu, ka tā ir prostitūcija, tikai interneta vidē, kurā tu neguli ar kādu, bet apmierini sevi, gramsties gar sevi, fotogrāfē sevi kailu un liec to publiskai apskatei!
Tā nav drosme, tā ir vēlēšanās tikt pie vieglas naudas nedarot neko!

Tieši tā.
Un ja runa ir par drosmi, tad drīzāk stāvēt uz ielas ir daudz drosmīgāk.
Sieviete pirms stāvot uz ielas arī var saģērbties brenda apģērbos, paņemt savu Louis Vuitton somiņu, iesmaržināties ar Chanel smaržām izskatīties kā no žurnāla vāka un tad tirgot ķermeni. Būs apgreidota un ar “filtriem”, bet redzi tas nemaina faktu kādā veidā tiek pelnīta nauda.
29.09.2022 11:53 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
kinderbueno @ 29.09.2022 11:42

Atšķirības nav!
Tas ka tur saliek sazin kādus filtrus un sazin kā samontē, tas nemaina faktu, ka tā ir prostitūcija, tikai interneta vidē, kurā tu neguli ar kādu, bet apmierini sevi, gramsties gar sevi, fotogrāfē sevi kailu un liec to publiskai apskatei!
Tā nav drosme, tā ir vēlēšanās tikt pie vieglas naudas nedarot neko!

tak dzīvo kā vēlies kinderbueno :D
29.09.2022 11:56 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
Balalala @ 29.09.2022 09:31

Nimane piemēram arī atzina, ka speciāli liek story novēloti, lai cilvēki nezin kur kurā laikā ir. Manuprāt pilnīgi normāli.
es arī lieku story vēlāk ,jo uz sitienu parasti nav laika kaut ko pielabot vai pārbaudīt vai ir skaisti + cilvēkiem ,kam ir dzīve ne vienmēr tam ir laiks ( ja uzņemt foto un video ir viens,bet tad izvēlēties labāko ) un vispār jā,kāpēc kādam jazin kur un cikos biji .
29.09.2022 12:28 |
 
Patīk
Reitings 235
Reģ: 06.12.2021
Ja tā vēl vairāk iedziļināties šajā visā un ņemt piemēru no tās pašas Alises, tad noteikti ir jābūt zem “kaut kā”. Skaidrā prātā būtu ļoti grūti.
Plus noteikti ir jābūt bez bērniem, jo es tiešām nespēju iztēloties kādu piemēru es dotu savai
meitai un ko es viņai varētu iemācīt..to no kādiem rakursiem vislabāk vāveri nofotogrāfēt?
Un man būtu vēl lielāks kauns, ja meita pabeigtu universitāti, iegūtu doktora grādu un tad esmu es ar
savu OF “karjeru” 😅
29.09.2022 13:13 |
 
10 gadi
Reitings 318
Reģ: 22.05.2010
Kateviet @ 29.09.2022 11:53

Tieši tā.
Un ja runa ir par drosmi, tad drīzāk stāvēt uz ielas ir daudz drosmīgāk.
Sieviete pirms stāvot uz ielas arī var saģērbties brenda apģērbos, paņemt savu Louis Vuitton somiņu, iesmaržināties ar Chanel smaržām izskatīties kā no žurnāla vāka un tad tirgot ķermeni. Būs apgreidota un ar “filtriem”, bet redzi tas nemaina faktu kādā veidā tiek pelnīta nauda.

Precīzi! Prostitūtas uz ielas to tomēr dara visbiežāk, lai izdzīvotu, un to darbu pavada dažādas smagas atkarības, citreiz cilvēku tirdzniecība, bieži piedzīvota seksuāla vardarbība bērnībā.
Bet OF meitenes to dara aiz vēlmes pēc vieglas naudas, un varbūt popularitātes.
Tāpēc, jā - prostitūtas uz ielas es cienu vairāk kā OnlyFans prostitūtas.
29.09.2022 13:18 |
 
Reitings 160
Reģ: 07.03.2022
Esat pamanījušas, ka Kambalas meitas visur rokās ar saltiem vai iqosiem? Gan vecākā, kurai tikko palika 18, gan otra, kaurai palika 17. Tiktokā jau nu tiešām var redzēt, ka pīpē mātes klātbūtnē
29.09.2022 13:19 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10567
Reģ: 29.01.2009
SallijaStar @ 29.09.2022 13:19
Esat pamanījušas, ka Kambalas meitas visur rokās ar saltiem vai iqosiem? Gan vecākā, kurai tikko palika 18, gan otra, kaurai palika 17. Tiktokā jau nu tiešām var redzēt, ka pīpē mātes klātbūtnē

Ja tas ir kruta, tad māte tikai atbalsta.
29.09.2022 13:50 |
 
Reitings 2420
Reģ: 13.07.2016
Balalala @ 29.09.2022 09:31

Nimane piemēram arī atzina, ka speciāli liek story novēloti, lai cilvēki nezin kur kurā laikā ir. Manuprāt pilnīgi normāli.

Varētu padomāt, ka Nīmane ir tāda pasaules naba. 😀 Saprotu, Didrihsone, piemēram, liek ar nobīdi, jo viņai ir daudz heiteru, kas varētu to kaut kā izmantot pret viņu. Bet ne jau Nīmane, casual IG mamma, nekas īpašs. Lai nedaudz nolaižas uz zemes.
29.09.2022 14:00 |
 
Reitings 244
Reģ: 06.01.2022
Nabaga Edža, bija jābrauc uz Siguldu, lai nofotografētu Kristinku kārtējai sadarbībai ar lūpenēm utt.
Manējais mani sen pasūtītu trīs mājas tālāk .
29.09.2022 14:19 |
 
10 gadi
Reitings 1386
Reģ: 13.02.2009
Clara @ 29.09.2022 14:00

Varētu padomāt, ka Nīmane ir tāda pasaules naba. ? Saprotu, Didrihsone, piemēram, liek ar nobīdi, jo viņai ir daudz heiteru, kas varētu to kaut kā izmantot pret viņu. Bet ne jau Nīmane, casual IG mamma, nekas īpašs. Lai nedaudz nolaižas uz zemes.

Vienu reizi Anete Spīķe (anetemakeup) lika storijus par šo tēmu un neatceros vairāk precīzi visu stāstu, bet beidzās viss ar iesniegumu policijā, jo viņa esot apdraudēta un tas cilvēks zinājis, kur viņa atrodas, pateicoties redzētajiem storijiem. Kopš tā laika storijus viņa liekot ar laika nobīdi . Un tas nav stāsts, ka jājūtas kā zvaigznei, pasaulē trakie arī netrūkst. 🤷🏻‍♀️
29.09.2022 14:26 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits