IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 731
Reģ: 11.08.2022
Danenbergsone apnikusi jau ar savu čīkstēšanu,nu taa piekususi, tà piekususi un nogurusi.No ko interesanti? No dauzīšanàs apakárt un satura filmèśanas. Nav, nav tur tik ideàli, kà ràda - saulrieti, šampji utt. Apniks Edžam izlaidusies slińke. Tie Kalnlàči vińu ípašums?
29.08.2022 21:40 |
 
Reitings 638
Reģ: 16.02.2022
Hubabuba @ 29.08.2022 21:18
Kāpēc domājat ka Virsnīši būs nākamie? Kristīne jau arī iet uz terapiju.

Agrāk sekoju Virsnītei un likās- tik forši raksta! Kodolīgi sanāk pateikt domu un ect. Bet pēc laika sāka besīt- sajūta, ka viss viņas IG ir feiks un tēlojums. Tad sāka runāt, ka ar vīru krīzes bijušas un mācās atkal kopā dzīvot.
Visu laiku iet uz savām terapijām jau gadu desmitus, bet kā besās no labas dzīves, tā besās. Sajūta, ka mēģina pati no sevis aizbēgt. Un agri vai vēlu šitas viss beidzas ar fiasko.
29.08.2022 21:41 |
 
Reitings 3433
Reģ: 30.11.2021
Fargerike @ 29.08.2022 21:41

Agrāk sekoju Virsnītei un likās- tik forši raksta! Kodolīgi sanāk pateikt domu un ect. Bet pēc laika sāka besīt- sajūta, ka viss viņas IG ir feiks un tēlojums. Tad sāka runāt, ka ar vīru krīzes bijušas un mācās atkal kopā dzīvot.
Visu laiku iet uz savām terapijām jau gadu desmitus, bet kā besās no labas dzīves, tā besās. Sajūta, ka mēģina pati no sevis aizbēgt. Un agri vai vēlu šitas viss beidzas ar fiasko.

Līdzīgas sajūtas.
29.08.2022 22:12 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
Danenbergsonei sirsniņa iedūra ,tātad ir par ko sāp . Nez kāpēc nelika neko par to ,ka viņus jau cenšas izšķirt?
29.08.2022 22:19 |
 
Reitings 1844
Reģ: 04.01.2022
Fargerike @ 29.08.2022 21:41

Agrāk sekoju Virsnītei un likās- tik forši raksta! Kodolīgi sanāk pateikt domu un ect. Bet pēc laika sāka besīt- sajūta, ka viss viņas IG ir feiks un tēlojums. Tad sāka runāt, ka ar vīru krīzes bijušas un mācās atkal kopā dzīvot.
Visu laiku iet uz savām terapijām jau gadu desmitus, bet kā besās no labas dzīves, tā besās. Sajūta, ka mēģina pati no sevis aizbēgt. Un agri vai vēlu šitas viss beidzas ar fiasko.

Nevaru nepiekrist. Un vēl viņai tāds neirotisks runas stils. Pat ja esmu pilnīgi mierīga, paskatos viņas storijus un sajūtu nepatīkamu trauksmi.
Es viņai pirms vairākiem gadiem jau atsekoju, kad vēl tās didriksona jakas bija katrā otrajā storijā. Gluži kā tagad kerolas grabuļi. Toreiz bija viens storijs ap ziemassvētkiem, kad Amēlija negribēja ar viņu fotografēties un Virsnīte no smaidīgās saulītes vienā mirklī pārvērtās par naidīgu fūriju. Tas skatiens, ar kādu viņa toreiz paskatījās uz Amēliju…Brrr.
Tad atkal ceļojumu dēļ piesekoju. Bet tagad ir sajūta, ka viss tik feiks.
29.08.2022 22:24 |
 
10 gadi
Reitings 3089
Reģ: 13.11.2011
Meitenes kaut kad bija rakstījuši, ka Kalnlāči ir Edgara ģimenes īpašums, viņa tik reklamējot. Starpcitu, man viena zināma meitene, pirms kāda laika bija ielikusi storiju, ka bija rezervējuši pie viņiem to māju, visu sarunājuši, laikam arī samaksājuši un beigās māja bija izīrēta kādam citam.
29.08.2022 22:47 |
 
Reitings 638
Reģ: 16.02.2022
kumelite15 @ 29.08.2022 21:38
viens ir pakomentet publiski pazinjotu izshkjirtu lauliibu vai attiecibas, bet sitaa uzskaitisana, kursh slavenibu paris bus nakamais gan kka bish slima un nepamatota liekas :D jus shita ari ar draudzenem aprunajat citas kopigas draudzenes gimenes dzivi un prognozejat, cik ilgi vini vel turesies kopa? :D

Redz' bildes jau var likt smuku smukās, bet sajūtu līmenī nolasās. Un neredzu tur neko sliktu, ja šīs sajūtas izrunā. Neko ļaunu jau nevēl- vienkārši secina.
Arī draugu/radu pulkā ir tādi, kuru soc.tīklu saturs aizbāzts ar laimīgām ģimenes bildēm, bet satiekot pasākumos viens ar otru kā suns ar kaķi- šņāc un plēšas. Ir kuri izšķirās, ir kuriem tādas attiecības, kā hobijs jau gadus padsmit.
29.08.2022 22:50 |
 
Patīk
Reitings 613
Reģ: 05.08.2020
Ko Danenbergsone psiho? Tas jau nekad nav bijis noslēpums, ka apprecēja, jo iekrita un palika stāvoklī
Edgaram vienmēr bija meitenes apkārt..Kristīne tikai atrada veidu kā palikt kopā un paveicās, ka Edgars ir ģimenes cilvēks no labas ģimenes
Nepametīs viņš viņu un nevajag arī, tādas lietas otram nenovēl, bet nekāda prasmīgā sieviete viņa arī nav bijusi un ja nebūtu instagrams neko pati nenopelnītu. Vārga vienmēr čīkstoša sieviete, kurai visu vajag pienest
Tikai kāda mums tur darīšana? 😀😀
29.08.2022 22:51 |
 
Patīk
Reitings 613
Reģ: 05.08.2020
Meitenearputniem @ 29.08.2022 22:19
Danenbergsonei sirsniņa iedūra ,tātad ir par ko sāp . Nez kāpēc nelika neko par to ,ka viņus jau cenšas izšķirt?
kas cenšas izšķirt? Paliek interesanti 😁
29.08.2022 22:57 |
 
10 gadi
Reitings 1282
Reģ: 07.12.2011
Tā nu uzskaitīt tad vajag ko Danenbergsone dara-tad sanāk,ka tas ko viņa publicē ir fake?
Jo mēs jau spriežam pēc tā,ko viņa liek savā IG
Tās ir brokastis+tv vai grāmata, kamēr meitenes dārziņos, visu laiku izbraucieni pie jūras,pa veikaliem,vai divatā ar vīru. Ok uzkopj maju-varbūt,jo ēst bieži gatavo Edgars,viņi vispār ļoti bieži ir Edgara vecāku mājās. Bet vai tad katra no mums neuzkopj māju,tikai es to daru pēc darba vēl,jo darba laikā ir jāstrādā. Pati teica,ka Edgars Patrīcija mācīja,jo viņam esot pacietība,tas darbs sanāk bija pa to laiku sēdēt ar otru meitu? Atbildēt uz ziņām par to namiņu, nu to laikam viņai iegrūda Edgars, jo kaut kas jau jādara ir tomēr un ja tu gribi klientus,tad lūdzu arī māki atbildēt tiem, arī uz visdīvainākajiem jautājumiem, tāda nu ir dzīve,ja tu tirgo pakalpojumu.
Joprojām nesaprotu,kas no viņas paņem visvairāk enerģijas?😀
29.08.2022 23:05 |
 
Reitings 731
Reģ: 11.08.2022
muahahaaa, kas tad tà K aizkèra? 😀 Komentàrs par E? 😁 Izskatàs, ka teiśàm meitenei krīze dzīvè, kad sàk aizdomàties, kas es esmu, ko esmu sasniegusi, ko vèlos sasniegt. Bez spígułiem,grabułiem, śaślikiem, saulrietiem, šamjiem un izbraukumiem uz ikea un lupatu veikaliem.. Stipràm, pašpàrliecinàtàm un par savu vīrieti pàrliecinàtàm sievietèm pie d…, ko par vińàm raksta kkàdas stulbas zosis un lúzeres forumos 😁 Bet K jalej gaužas asaras un jàpsiho,pffff
29.08.2022 23:19 |
 
Reitings 67
Reģ: 03.02.2013
Raella @ 29.08.2022 23:05
Tā nu uzskaitīt tad vajag ko Danenbergsone dara-tad sanāk,ka tas ko viņa publicē ir fake?
Jo mēs jau spriežam pēc tā,ko viņa liek savā IG
Tās ir brokastis+tv vai grāmata, kamēr meitenes dārziņos, visu laiku izbraucieni pie jūras,pa veikaliem,vai divatā ar vīru. Ok uzkopj maju-varbūt,jo ēst bieži gatavo Edgars,viņi vispār ļoti bieži ir Edgara vecāku mājās. Bet vai tad katra no mums neuzkopj māju,tikai es to daru pēc darba vēl,jo darba laikā ir jāstrādā. Pati teica,ka Edgars Patrīcija mācīja,jo viņam esot pacietība,tas darbs sanāk bija pa to laiku sēdēt ar otru meitu? Atbildēt uz ziņām par to namiņu, nu to laikam viņai iegrūda Edgars, jo kaut kas jau jādara ir tomēr un ja tu gribi klientus,tad lūdzu arī māki atbildēt tiem, arī uz visdīvainākajiem jautājumiem, tāda nu ir dzīve,ja tu tirgo pakalpojumu.
Joprojām nesaprotu,kas no viņas paņem visvairāk enerģijas??

Kristīne parāda tikai dažas sekundes no visas dienas.Ar svecīti staigājat pakaļ un skataties cik daudz viņa dara???
Vispār šokā ka viņu tagad apspriež,viena no sakarīgākajām "influencerem" Latvijā.
Jebkurai sievietei pienāk brīdis kad gribas pačīkstēt un tas ir tikai normali.
29.08.2022 23:19 |
 
Patīk
Reitings 613
Reģ: 05.08.2020
Ehhh, meitenes, cik jūs maz ziniet par Kristīni 😁 ļoti žēl, ka nedrīkst padalīties vairāk lai gan kaut kad jau šo to esmu pastāstījusi
Edgars viņai ir trofeja.. jau sen skrēja pakaļ izmisusi
29.08.2022 23:28 |
 
Reitings 731
Reģ: 11.08.2022
Man vispàr nav saprotams,kà dzīvi var baudīt caur ekrànu? Kà? Bèrnu pirmàs reakcijas uz dz d davanam, pàrsteigumiiem, bèrnu prieks, bèrnu koncerti caur ekrànu, psc, šampis ar vīru jūras krastà - viss caur ekrànu.. Un tàs emocijas arī paliek ekrànà un IG.. Piełauju, ka ar pirmo reizi uzfilmèt nesanàk, lai bútu insatgramígi 😁 Vai tas ir tà vèrts?
29.08.2022 23:42 |
 
Reitings 346
Reģ: 30.03.2022
neviens mani nekad neparliecinas, ka vinjaam visaam, kuras izdoma par forumu pabubinat un sevi aizstavet storijos ar foruma skriniem, ar tekstu, ka man sekotaja atsutija, tiesam sanema to skrinu no sekotajas :D :D tak visas vinas te pashas laiku pa laikam ienak, gan jau liela dala pat ir te pieregistrejusas, lai palaistu kadu gossipu par sevi vai insta kolegiti :D :D
29.08.2022 23:58 |
 
Reitings 256
Reģ: 11.11.2021
kāda negrib pasūtīt Sofijas Kralowas smaržas? :D tikai 120€ :D un visi vīrieši lips klāt
30.08.2022 06:26 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
isanalapsa @ 29.08.2022 23:28
Ehhh, meitenes, cik jūs maz ziniet par Kristīni ? ļoti žēl, ka nedrīkst padalīties vairāk lai gan kaut kad jau šo to esmu pastāstījusi
Edgars viņai ir trofeja.. jau sen skrēja pakaļ izmisusi
nu stāsti ja iesaki
30.08.2022 06:34 |
 
Reitings 1370
Reģ: 01.08.2021
Nu kur tad ir tie “Karmas Latvieši”? Nevaru atrast GO3.
30.08.2022 08:15 |
 
10 gadi
Reitings 734
Reģ: 04.10.2009
kumelite15 @ 29.08.2022 23:58
neviens mani nekad neparliecinas, ka vinjaam visaam, kuras izdoma par forumu pabubinat un sevi aizstavet storijos ar foruma skriniem, ar tekstu, ka man sekotaja atsutija, tiesam sanema to skrinu no sekotajas :D :D tak visas vinas te pashas laiku pa laikam ienak, gan jau liela dala pat ir te pieregistrejusas, lai palaistu kadu gossipu par sevi vai insta kolegiti :D :D

Tak pašas iet un lasa- noskrīno un re, re, re ko sūta….
Pašām intersē viss kas te rakstīts.😂
Kurš ir tik aprobežots viņas sekotājs lai izlasītu, noskreenotu un aizsuutiitu.😂😂😂😂😂😂
30.08.2022 08:56 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Zostiņa danenbergsone.
30.08.2022 08:58 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits