IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 694
Reģ: 16.02.2021
u.604737e44a238 @ 20.08.2022 17:50
Sandas Krastas anoreksija progresē ar katru mēnesi. Sen nebiju skatījusies, bet tur ir vienkārši šausmas. Tādas kājiņa, rociņas, slima sieviete.

Bail pat paliek skatoties. Vēl man gribētos no malas redzēt kā viņa tos foto taisa ar savu statīvu. Uzlien uz tilta margām, tad skrien skatīties vai kas labs sanācis 🤭nav smuki, tad lien atpakaļ uz margām. Un tā visas tās bildes.
20.08.2022 18:12 |
 
Reitings 694
Reģ: 16.02.2021
Karadzana mani arī no bloķējusi 🤯
20.08.2022 18:13 |
 
Reitings 23460
Reģ: 18.08.2022
Maza kaza @ 20.08.2022 15:54

Lai uzbrauktu Eifelī, rinda jāieņem agrā rīta stundā un pat tad nav garantija, ka izdosies nopirkt biļeti. Es nestāvētu un netērētu ceļojuma stundas šādai "izklaidei".
Uz Luvru arī nestāvētu rindā. Nafig, turklāt ar mazu bērnu.
Katram jau savs, vienam svarīgi ir apmeklēt tūrisma objektus, otram noķert pilsētas garšu. Es noteikti piederu pie otrajiem.

Esmu bijusi abās vietās rindas bija ,bet nevajag pārspīlēt ,ka nenormals laiks tajās jāpavada un bez maz vai 5am jau rindā jāstāv!
Google taču var redzet visās tūristu vietas peak hours ,planojot visu var atrast laiku visam esmu bijusi 2 reizes ,kā city break un laiks bija gan vēsturei,mākslai,muzejiem gan arī nesteidzīgai čillošanai kafejnīcās un bāros!
Bet protams,katram savs Jelenai liekas interesantāk rādīt ekskursiju no tā dārgā pārtikas veikala,kas ir 2 stāvos ,kā no Luvras 😀
20.08.2022 18:39 |
 
Reitings 23460
Reģ: 18.08.2022
aija93 @ 20.08.2022 17:17
Kārtējo reizi te aktivizējās super ceļotājas, kas bauda visus labumus, lai arī cik tas maksātu. ? Paliek tikai luxury viesnīcās, ēd Michelin restorānos un, protams, iepērkas pa dārgo ?
Nu sorry, man ar neliekas normāli aizbraukt ceļojumā un tad nez kā šikot, pēc tam mājās kost pirkstos, jo visu naudu nedēļas laikā notrallina ? es arī ceļojumos nelecu augstāk par savu dirsu un nez kā ar naudu nesvaidos. Lielajās pilsētās vispār labprāt ilgi neuzturos un populārākos pilsētas apskates objektos eju reti. Parīzē neesmu bijusi, bet diez vai ietu iekšā Luvrā, jo māksla mani nesaista, eifelī nebrauktu, jo rindas. Dārgajās ēstuvēs neēstu, jo neesmu baigais gurmāns un pēc tam žēl, ka iztērēju naudu par, manuprāt, viduvēju ēdienu.

Ne jau par to ir stāsts,kur citi celo ,brauc un kā tērē naudu nav stāsts ko tu vari atlauties un kā dzivo pēc celojuma!
Stāsts ir par Jelenu,kas sevi pozicionē jau no laika gala,kā loti luxury lifestyle cienītāju,dārgi brendi ,labi celojumi,spa ,dizaineru outfit,Rimi partikas čeli Pa 100€ ,dažādas plastiskās operācijas,Douglas regulārie shopping ar Chanel kosmētiku..
Lidz ar to liekas tikai logiski ,ka cilveks kas dzīvo šādu lifestyle parāda ,kaut ko biški vairāk no Francijas ,jo ir taču cits līmenis nevis Tavs vai mans !
Bet problema rodas tad,kad viss luxury lifestyle ir viens liels fake un aizbraucot uz Franciju sanāk tikai
budzeta variants ar staigāšanu apkārt pa rajonu filmejot partikas veikalu vai to par ko nav extra jåmaksā!
20.08.2022 18:56 |
 
Reitings 23460
Reģ: 18.08.2022
Maza kaza @ 20.08.2022 15:54

Lai uzbrauktu Eifelī, rinda jāieņem agrā rīta stundā un pat tad nav garantija, ka izdosies nopirkt biļeti. Es nestāvētu un netērētu ceļojuma stundas šādai "izklaidei".
Uz Luvru arī nestāvētu rindā. Nafig, turklāt ar mazu bērnu.
Katram jau savs, vienam svarīgi ir apmeklēt tūrisma objektus, otram noķert pilsētas garšu. Es noteikti piederu pie otrajiem.

Un kāpēc Tev ir tā nepārvaramā vēlme visur bāzt savu degunu un teikt ,kā mums jācelo un kā dzīvi jādzivo ?
Atradusies “kārtības policija “
20.08.2022 19:00 |
 
Reitings 194
Reģ: 27.04.2022
Nīmanei bišk par biežu jau tie big mama, valis, lielā kūka utt joki pašai par sevi. Liekas, ka tur apakšā kaut kāda sāpe. Santa, būt lielākai grūtniecības laikā ir OK. Paspēsi vēl pēc dzemdībām atgūt formu. Liekas, ka kaut ko tajā visā nevar pieņemt.
20.08.2022 19:16 |
 
Reitings 984
Reģ: 09.08.2014
SantaBarbara @ 20.08.2022 18:56

Ne jau par to ir stāsts,kur citi celo ,brauc un kā tērē naudu nav stāsts ko tu vari atlauties un kā dzivo pēc celojuma!
Stāsts ir par Jelenu,kas sevi pozicionē jau no laika gala,kā loti luxury lifestyle cienītāju,dārgi brendi ,labi celojumi,spa ,dizaineru outfit,Rimi partikas čeli Pa 100€ ,dažādas plastiskās operācijas,Douglas regulārie shopping ar Chanel kosmētiku..
Lidz ar to liekas tikai logiski ,ka cilveks kas dzīvo šādu lifestyle parāda ,kaut ko biški vairāk no Francijas ,jo ir taču cits līmenis nevis Tavs vai mans !
Bet problema rodas tad,kad viss luxury lifestyle ir viens liels fake un aizbraucot uz Franciju sanāk tikai
budzeta variants ar staigāšanu apkārt pa rajonu filmejot partikas veikalu vai to par ko nav extra jåmaksā!

Nu tad es pārpratu, droši vien tāpēc, ka jelenu nesaistu ar luxury, viss tak viltots,kads tur vēl luxury. Tikko arī atvēru kaut kādu apollo rakstu kur bija rakstīts, ka apmeklēja Dior, Chanel un kādus tur vēl veikalus, jo Jelena tos ir iecienījusi 😂
20.08.2022 19:24 |
 
Reitings 984
Reģ: 09.08.2014
Kairi @ 20.08.2022 17:44
Bet par jelenu- kāpēc viņa nebrauc uz to Turciju? Liekas pavisam jocīgi, ka viņa vismaz bka laiku nepavadīja Turcijā, viņai tak darbs bija,maminalgu saņem, varēja jau atsevišķi kādu dzīvoklīti noīrēt tajā pašā Antālijā, ja nu negribēja ar vīra ģimeni kopā dzīvot. Tas vīrs liekas, ka kaut kāds spermas donors, jo nu tā dzīvot ir diezgan interesanti.
Tàpēc,ka tā nav tava darīšana. Punkts.???Viņai nav jābrauc uz Turciju tāpēc,ka tev to gribas. Un viņas vīru šeit ne vienu reizi apsmēja, par tumšu kurdu saukāja. Realitātē viņas vīrs vienmēr storijos parādās zolīds,sapucēts un viņš ir atstājis patīkamu iespaidu. Cerams,ka tavējais spermas donors tevi aizvedīs tavā lux ceļojumā uz spāniju!

Es nesaprotu ko tu tā sacepies. Pilnīgi normāls jautājums ir kāpēc tad precēts pāris ar jau bērnu dzīvo atsevišķi. Ja tomēr gribas dzīvot katram savā valstī, tad jau pirms bērnu taisīšanas tak var padomāt vai vispār šādām attiecībām ir nākotne. Neuzskatu par normālu situāciju, ja bērns ikdienā neredz to tēti un tētis ir ciemiņš, kas atbrauc pāris reizes gadā. Aa un tajos dzelteno rakstos mūžīgi piemin kaut kādus nepārvaramus apstākļus kāpēc tad šie nedzīvo kopā, nez kādi tie ir.
P. S. Par viņas vīra un bērna izskatu man baigo komentāru nav bijis, to vari man nepiešūt.
P. S. Manējais ir jau mani pāris reizes aizvedis uz Spāniju 😘 😁😁😁
20.08.2022 19:34 |
 
Reitings 144
Reģ: 06.08.2022
Paskatijos kā saulietes meita Kerija atbild vēl uz citiem komentāriem ar nē blje,hvz ,citi lamu vārdi.
Ņemu atpakaļ savus vārdus par to ka Sauliete ir ok māte,kad viņas meitas foršas un gudras.
Mēs visi lamājamies,bet tas ir pretīgi kā tā meitene iztiras un atbild,attieksme ir vienkārši pretīga!! Viņa neciena citus un savus vienaudžus ,lūk tā arī veidojas mobings un bosings par ko tik ļoti cepas pati Sauliete, viņa ir pati iemācījusi savai meitai par tādu būt!!
Man jau vienalga par ko tā sīkā izaug manis pēc eskortene vai ielene pēc viņas video tā vien šķiet ka kauc pēc džeku uzmanības un staigā apkart peldkostīma augšiņā izrādot savus izaugušos pupus!
Sauliete kaunies par savu meitu😀😃😅kuru tik ļoti slavēji un lieliji..
Tiešām baisa mēle tik sīkai un vēl neko nesasniegušai sīkaļai.
20.08.2022 19:46 |
 
Reitings 984
Reģ: 09.08.2014
Binnija @ 20.08.2022 19:46
Paskatijos kā saulietes meita Kerija atbild vēl uz citiem komentāriem ar nē blje,hvz ,citi lamu vārdi.
Ņemu atpakaļ savus vārdus par to ka Sauliete ir ok māte,kad viņas meitas foršas un gudras.
Mēs visi lamājamies,bet tas ir pretīgi kā tā meitene iztiras un atbild,attieksme ir vienkārši pretīga!! Viņa neciena citus un savus vienaudžus ,lūk tā arī veidojas mobings un bosings par ko tik ļoti cepas pati Sauliete, viņa ir pati iemācījusi savai meitai par tādu būt!!
Man jau vienalga par ko tā sīkā izaug manis pēc eskortene vai ielene pēc viņas video tā vien šķiet ka kauc pēc džeku uzmanības un staigā apkart peldkostīma augšiņā izrādot savus izaugušos pupus!
Sauliete kaunies par savu meitu???kuru tik ļoti slavēji un lieliji..
Tiešām baisa mēle tik sīkai un vēl neko nesasniegušai sīkaļai.

Saulriete pati mobingo visus, kas atļaujas kaut ko ne pēc viņas prāta par NL izteikties 😁
20.08.2022 20:01 |
 
Reitings 3568
Reģ: 30.11.2021
SantaBarbara @ 20.08.2022 19:00

Un kāpēc Tev ir tā nepārvaramā vēlme visur bāzt savu degunu un teikt ,kā mums jācelo un kā dzīvi jādzivo ?
Atradusies “kārtības policija “

Tev viss ok? 🤭
Es nevienam neko nemācu, rakstīju, ka man pašai ne pārāk interesē klasiskie tūrisma objekti. Mani varēs sastapt vietās, kas nebūs tūrisma ceļvedi. Kāds sakars ar mācīšanu, tev PMS?
20.08.2022 20:11 |
 
10 gadi
Reitings 10024
Reģ: 15.03.2012
Binnija @ 20.08.2022 19:46
Paskatijos kā saulietes meita Kerija atbild vēl uz citiem komentāriem ar nē blje,hvz ,citi lamu vārdi.
Ņemu atpakaļ savus vārdus par to ka Sauliete ir ok māte,kad viņas meitas foršas un gudras.
Mēs visi lamājamies,bet tas ir pretīgi kā tā meitene iztiras un atbild,attieksme ir vienkārši pretīga!! Viņa neciena citus un savus vienaudžus ,lūk tā arī veidojas mobings un bosings par ko tik ļoti cepas pati Sauliete, viņa ir pati iemācījusi savai meitai par tādu būt!!
Man jau vienalga par ko tā sīkā izaug manis pēc eskortene vai ielene pēc viņas video tā vien šķiet ka kauc pēc džeku uzmanības un staigā apkart peldkostīma augšiņā izrādot savus izaugušos pupus!
Sauliete kaunies par savu meitu???kuru tik ļoti slavēji un lieliji..
Tiešām baisa mēle tik sīkai un vēl neko nesasniegušai sīkaļai.

Tajā pašā vai citā viltus profilā? 🙈
20.08.2022 20:12 |
 
Reitings 23460
Reģ: 18.08.2022
Maza kaza @ 20.08.2022 20:11

Tev viss ok? ?
Es nevienam neko nemācu, rakstīju, ka man pašai ne pārāk interesē klasiskie tūrisma objekti. Mani varēs sastapt vietās, kas nebūs tūrisma ceļvedi. Kāds sakars ar mācīšanu, tev PMS?

Sorry ,tas bija Kairi ne Tev ! Mana vaina 😁
20.08.2022 20:43 |
 
Reitings 508
Reģ: 07.04.2022
SantaBarbara @ 20.08.2022 18:56

Ne jau par to ir stāsts,kur citi celo ,brauc un kā tērē naudu nav stāsts ko tu vari atlauties un kā dzivo pēc celojuma!
Stāsts ir par Jelenu,kas sevi pozicionē jau no laika gala,kā loti luxury lifestyle cienītāju,dārgi brendi ,labi celojumi,spa ,dizaineru outfit,Rimi partikas čeli Pa 100€ ,dažādas plastiskās operācijas,Douglas regulārie shopping ar Chanel kosmētiku..
Lidz ar to liekas tikai logiski ,ka cilveks kas dzīvo šādu lifestyle parāda ,kaut ko biški vairāk no Francijas ,jo ir taču cits līmenis nevis Tavs vai mans !
Bet problema rodas tad,kad viss luxury lifestyle ir viens liels fake un aizbraucot uz Franciju sanāk tikai
budzeta variants ar staigāšanu apkārt pa rajonu filmejot partikas veikalu vai to par ko nav extra jåmaksā!

Jeļena nesen storijā nopublicēja pirkumu no Chanel veikala, ar oriģinālo Chanel maisu.
Liels abloms tev un citām heiterēm, ne? :D
20.08.2022 21:09 |
 
Reitings 1089
Reģ: 28.08.2021
Nu ko, heiteres, redzējāt jau Jeļenas storiju?😂 Kurš ko tur teica par Luvru ieeju?😂 Man šķiet, ka ar visu Luvras un Eifeļa ieeju viņas pirkums ir "nedaudz" dārgāks😂
SantaBarbara man tevis źēl, ka tavs ceļojums uz Parīzi aprobežojās tikai ar ieeju Luvrā par 14 eur😂 Budžetīgā
20.08.2022 21:23 |
 
Patīk
Reitings 11004
Reģ: 18.09.2021
u.604737e44a238 @ 20.08.2022 17:50
Sandas Krastas anoreksija progresē ar katru mēnesi. Sen nebiju skatījusies, bet tur ir vienkārši šausmas. Tādas kājiņa, rociņas, slima sieviete.

Jā, viņa izskatās pretīgi. Un pati tos kaulus bāž kamerā, redzams, ka pašai patīk. Viņas slimajai galvai. Tikko Romā ēda mazu 1/3 gabaliņu no picas - domāju tik arī apēd. Un pēc tam no rīta pirmais komentārs par kruasāniem - kalorijas, baltie milti. Tā ir slimība un apsēstība
20.08.2022 21:37 |
 
Reitings 23460
Reģ: 18.08.2022
lexxxuslex @ 20.08.2022 21:09

Jeļena nesen storijā nopublicēja pirkumu no Chanel veikala, ar oriģinālo Chanel maisu.
Liels abloms tev un citām heiterēm, ne? :D

Nopietni ??? Nevar būt vienreiz izdevās arī sakasīt vienam originālam kuru atrādijā pēc tam 20 story un vēl drošvien reklamēs vismaz 50x ,tāpat kā visas citas parpalas !😀
20.08.2022 21:47 |
 
Reitings 23460
Reģ: 18.08.2022
Brendija @ 20.08.2022 21:23
Nu ko, heiteres, redzējāt jau Jeļenas storiju?? Kurš ko tur teica par Luvru ieeju?? Man šķiet, ka ar visu Luvras un Eifeļa ieeju viņas pirkums ir "nedaudz" dārgāks?
SantaBarbara man tevis źēl, ka tavs ceļojums uz Parīzi aprobežojās tikai ar ieeju Luvrā par 14 eur? Budžetīgā

Super IR,IR beidzot būs ORIGINALA lieta ,pilnīgi sertifikāts no maisina izvilkts nu cik sad ir tas patiesībā,kad kārtējo reizi mēgina uzlēkt augstāk par savu dupsi un pārējais brauciens ar būs tik pat “luxurious 😀😀
Gaidam ,gaidam varbūt vajag nosvinēt kādā 5 zvaigznu restorānā šovakar 😀
Un komentu par manu brauciena budzetu īsti nesapratu ,vai es teicu ,ka viss ko Parízē izdarīju bija aizgāju uz Luvru? Neatceros,ka būtu atskaitījusies cik iztērēju +neesmu sevi IG vidē ne reizi pasniegusi līdzvērtīgi Jelenas “dzīvesstilam “
Es nesacenšos ar to cik ES iztērēju,ja Tu neuztvēri manu domu ,man nav jāpierāda ,ka es kaut ko varu atlauties vairāk ,es saku kaut kā priekš Jelenas glamorous dzīvesstila pats brauciens ir nothing special,salīdzinot ,kā sevi pozicionē IG !
Ja,Tev tik loti liekas ,ka Jelenas celojums nav budzeta variants ok nu ,lai iet ,vai es skaitītu šo pirkumu pie celojuma izmaksām ?-protams ,ka nė!
Celojuma vērtību manā skatījumā veido izmaksas par hotel
,restorāniem ,generally, kā tiek pavadīts laiks ,tas ka aizbrauca uz Parīzi nopirkt kaut ko originālu nemaina faktu ,ka celojums nav luxury sorry ,ja Tev nepatīk mans viedoklis 😀😀😀
20.08.2022 22:07 |
 
Reitings 595
Reģ: 02.03.2022
Karadžanas maisiņš no Chanel ir tāds pats līdzi paņemts rekvizīts kā kāzu kleita un citi feikie Chanel.
20.08.2022 22:16 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits