IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 388
Reģ: 27.10.2021
Tai draudzenei, pie kuras Vucēna aizbrauca, foršs un interesants profils, receptes!
04.02.2022 18:06 |
 
Reitings 807
Reģ: 16.09.2021
krixis3 @ 04.02.2022 17:50
Par Skriveres puikas actiņām. Tur bez operācijas neiztikt. Arī brilles neuzlabos situāciju, manas māsas meita brillēs staigā no dārziņa sākuma un arī likās, ka palīdzēs.bet nekā, tikai nedaudz pa laboja situāciju. Pēc būtības viņai vēl būtu jālīmē uz acs plāksteris. Uz veselākās actiņas, lai tā kura vairāk šķielē, neslinkotu, bet sāktu strādāt un kaut nedaudz tā sķielēšana kļūtu mazāka.
Saku no pieredzes,ka nevienam bērnam īpaši nepatīk brilles. Bet ir jāliek viņas nēsāt, arī dārziņā.

Skrīvere ir bērns. Pati brauc uz krutu zobārstniecības klīniku, bet nevar tik daudz, cik pasekot līdzi, lai bērns lietotu brilles. Bail pat iedomāties, no kādas apsmiešanas viņš cietīs, kad paaugsies.
04.02.2022 18:11 |
 
Patīk
Reitings 648
Reģ: 08.01.2021
Pirmo reizi skatos to Mairitu, cik viņai interesantas acis, tā āda… Nebiju nekad neko tādu redzējusi.
Bet godīgi, viņa izskatās tāda nepatīkama sieviete, neticu viņai .
04.02.2022 18:20 |
 
Reitings 56
Reģ: 15.07.2021
Nevienu no viņiem nepazīstu, pat redzējusi dzīvaja neesmu, bet es saprotu, kāpēc vīrietis filmēja video - nav nekādu citu variantu pierādīt, ka viņa ir psihiski nelīdzsvarota un burtiski var pati sevi sist. Un lai tik staigā apkārt un stāsta visiem šausmu stāstus, paliks beigās pati bez bērniem, jo viņu atzīs par nepieskaitāmu. Ja vēl te, kā meitenes rakstīja, ir arī skolas laiku izgājieni ar pavisam citiem cilvēkiem, tad Gintermuiža sveicina. Varbūt var sarunāt kaut ko ar Kivičieni, nu satusēt tur kopā. Un, jā, es neatbalstu vardarbību, bet šī publiskā pahazuha bez kādiem tiesas lēmumiem ir kaut kāds teātris pagaidām.
04.02.2022 18:23 |
 
Reitings 68
Reģ: 25.02.2021
Bellini @ 04.02.2022 17:31
Tas pats kas Dārtu, kura pateica, ka 1,5 gadu cieš no emocionālas vardarbības, ja skaita, tad sanāk, ka no pirmā grūtniecības mēneša un nespēja aiziet, joo? Šaubos ka viņai nebūtu līdzekļu, lai izdzīvotu
Un par Mairitu, pat Kristaps tagad ir licis storijus, ka bērni ir pie viņa, domāju visdrīzākais tur no Mairitas puses tika pieprasīta summa par to, lai viņa apklustu, summu nesaņēma, draudēja, ka turpinās un nu tad jāceļ atkal viss uz augšu, šādu variantu no daudziem esmu dzirdēju, 100% nevar neko zināt

Nu ne jau par brīvu viņa sniedza interviju tagad, kad Singapūras Satīns piedalījās Eirovīzijā.
04.02.2022 18:34 |
 
Reitings 807
Reģ: 16.09.2021
JDGM @ 04.02.2022 18:34

Nu ne jau par brīvu viņa sniedza interviju tagad, kad Singapūras Satīns piedalījās Eirovīzijā.

Naudiņu vajag. Tviterī jau žēlojās par jauno elektrības rēķinu un interesējas, kur ir viņas valsts pabalsts.
04.02.2022 18:44 |
 
Reitings 308
Reģ: 07.07.2014
Ieriebjot viņam pati sev rok bedri, noteikti vareja cilvēcīgi izsķirties ar visiem uzturlīdzekļiem, ja viņš būtu vainīgs sen jau viņai būtu maksājis, lai klusē un nebojā viņam slavu, bet nu redz viñam vienalga, ka viņa tur savā sulā vārā, vienīgās kas aizstāv ari ir twitterdraudzenes, kurām ari nav visi mājās, viena bija ielikusi ka kurjers viņai bija izteicis komplimentu uz ko viņa atbildeja ar fakuci un skrēja ar suni viņam pakaļ, tāpēc visas tur tādas garīgi nestabilas
04.02.2022 18:58 |
 
Reitings 438
Reģ: 21.01.2021
Es, piemēram, pazīstu vienu dāmu, kura ar savu draugu pamatīgi manipulēja, sūtīja pārgrieztu vēnu bildes (internetā atrastas) un tamlīdzīgas muļķības. Tā ka ne vienmēr vīrieši ir vainīgi
04.02.2022 18:59 |
 
Reitings 1041
Reģ: 14.01.2022
Viņa tur pati un līdzīgās " kādreiz sēdēju uz kakla un tad man pateica "stop" nav naudas manikīram", kam nav citu iespēju vairs dzīvē, no sirds sāpinātās, vārās savā sulā un meklē,meklē,meklē vēl kā sev uzsit uz pleca, saukt par cietušām un pagozēties slavas saulītē. Tāds "es es es es es es" cilvēks.
Tajā pat laikā no Kristapa nav NE V I E N A slikta vārda par viņu.
Jau no " Balss maskā" laikiem atminos... viņš izpildīja tādas sirsnīgas, emocionālas,mīļas dziesmas, viņš ir ļoti sirsnīgs un jūtīgs cilvēks...Ticu, ka patreiz noteikti ir ļoooooti grūti...saturēties, bet viņš var, jo ir pieklājīgs pret bērnu māti un savu reputāciju, kā būtu arī vīrietim jābūt. Un pofig, ka iekšēji viss ir līdz bezgalībai..vārās.. priekš tam ir draugi un ģimene, kas Kristapam nemaz neliekas sūdīga, tieši pretēji- kā latgaļiem- līdzesīgi. Visiem tādu mieru!
04.02.2022 19:36 |
 
Reitings 1571
Reģ: 03.03.2020
Kā Kristapu atrast IG?
04.02.2022 19:52 |
 
10 gadi
Reitings 705
Reģ: 07.10.2010
BellaCiao @ 04.02.2022 19:52
Kā Kristapu atrast IG?

https://instagram.com/iamsushitakeout?utm_medium=copy_link
04.02.2022 19:53 |
 
Reitings 807
Reģ: 16.09.2021
dille @ 04.02.2022 19:36
Viņa tur pati un līdzīgās " kādreiz sēdēju uz kakla un tad man pateica "stop" nav naudas manikīram", kam nav citu iespēju vairs dzīvē, no sirds sāpinātās, vārās savā sulā un meklē,meklē,meklē vēl kā sev uzsit uz pleca, saukt par cietušām un pagozēties slavas saulītē. Tāds "es es es es es es" cilvēks.
Tajā pat laikā no Kristapa nav NE V I E N A slikta vārda par viņu.
Jau no " Balss maskā" laikiem atminos... viņš izpildīja tādas sirsnīgas, emocionālas,mīļas dziesmas, viņš ir ļoti sirsnīgs un jūtīgs cilvēks...Ticu, ka patreiz noteikti ir ļoooooti grūti...saturēties, bet viņš var, jo ir pieklājīgs pret bērnu māti un savu reputāciju, kā būtu arī vīrietim jābūt. Un pofig, ka iekšēji viss ir līdz bezgalībai..vārās.. priekš tam ir draugi un ģimene, kas Kristapam nemaz neliekas sūdīga, tieši pretēji- kā latgaļiem- līdzesīgi. Visiem tādu mieru!

Ir jau gadījumi, kad upuri ir patiesie varmākas. Strādāju kopā ar tādu upuri. Goda vārds, lielāku manipulatori un pretīgāku cilvēku nebiju satikusi.
04.02.2022 19:55 |
 
Reitings 411
Reģ: 14.11.2018
Neviens no mums pilnīgi 100% nezinās, kas notika Kristapa un Mairitas starpā, bet tas, ka Mairita nav garīgi vesela jau sen ir apstiprinājies. Lieliski prot manipulēt, tēlot upuri. Kristaps gribēja šķirties jau sen, ar ko viņa nebija mierā un pēdējo reizi, kad Kristaps gājis prom no mājām un nav viņai pakļāvies, Mairita skrēja viņam pakaļ un bļāva, ka izpostīs viņa dzīvi. Tas viņai izdodas lieliski.
Kā arī, kad Mairita bija stāvoklī ar pirmo bērnu, Kristapa mamma labu vēlēdamās nopirka ratiņus, ar domu, ka jauni vecāki, gribas palīdzēt, bet Mairita atbraukusi, pateikusi, ka viņai tie rati nepatīk un viņai tādi nav vajadzīgi.
Turpinoties attiecībām, Kristapam nomira tuva radiniece, viņš no Rīgas aizbrauca uz dzimto pilsētu uz bērēm, Mairitai pietika kauna zvanīt viņam bēru laikā, kliedzot un pārmetot par to, ka viņš nav paņēmis līdzi bērnus un Mairitai ir visādas darīšanas, bet bērnus nav kas pieskata. Vairākas reizes izmantoja Kristapa brālēnu kā aukli, kamēr pati skraidija apkārt un pat paldies par to nepateica. Lieki teikt arī par alkohola lietošanu, un gaļas (viņa ir, kā pati apgalvo, veģetāriete), grūtniecību laikā.
04.02.2022 20:23 |
 
Reitings 807
Reģ: 16.09.2021
Keana @ 04.02.2022 20:23
Neviens no mums pilnīgi 100% nezinās, kas notika Kristapa un Mairitas starpā, bet tas, ka Mairita nav garīgi vesela jau sen ir apstiprinājies. Lieliski prot manipulēt, tēlot upuri. Kristaps gribēja šķirties jau sen, ar ko viņa nebija mierā un pēdējo reizi, kad Kristaps gājis prom no mājām un nav viņai pakļāvies, Mairita skrēja viņam pakaļ un bļāva, ka izpostīs viņa dzīvi. Tas viņai izdodas lieliski.
Kā arī, kad Mairita bija stāvoklī ar pirmo bērnu, Kristapa mamma labu vēlēdamās nopirka ratiņus, ar domu, ka jauni vecāki, gribas palīdzēt, bet Mairita atbraukusi, pateikusi, ka viņai tie rati nepatīk un viņai tādi nav vajadzīgi.
Turpinoties attiecībām, Kristapam nomira tuva radiniece, viņš no Rīgas aizbrauca uz dzimto pilsētu uz bērēm, Mairitai pietika kauna zvanīt viņam bēru laikā, kliedzot un pārmetot par to, ka viņš nav paņēmis līdzi bērnus un Mairitai ir visādas darīšanas, bet bērnus nav kas pieskata. Vairākas reizes izmantoja Kristapa brālēnu kā aukli, kamēr pati skraidija apkārt un pat paldies par to nepateica. Lieki teikt arī par alkohola lietošanu, un gaļas (viņa ir, kā pati apgalvo, veģetāriete), grūtniecību laikā.

Ja tas viss tā bijis, žēl Kristapa, ka ar tādu sapinies.
04.02.2022 20:31 |
 
Reitings 13
Reģ: 23.07.2021
Cilveeks @ 04.02.2022 20:31

Ja tas viss tā bijis, žēl Kristapa, ka ar tādu sapinies.

Nekas no tā nebija. Tās ir pasakas, ko izplata Kristapa ģimene, bet nez kāpēc šo paskaidrot nevar-https://we.tl/t-Rer7wWxH0S, un kad piedāvā publicēt arī pārējo tad visa ģimene nobloķē.
04.02.2022 20:33 |
 
Reitings 807
Reģ: 16.09.2021
depaysement @ 04.02.2022 20:33

Nekas no tā nebija. Tās ir pasakas, ko izplata Kristapa ģimene, bet nez kāpēc šo paskaidrot nevar-https://we.tl/t-Rer7wWxH0S, un kad piedāvā publicēt arī pārējo tad visa ģimene nobloķē.

Gan jau taisnība ir kaut kur pa vidu. Un kā vienmēr-kurš skaļāk bļauj, tam vairāk tic.
04.02.2022 20:39 |
 
Reitings 1041
Reģ: 14.01.2022
Meiča domā par sevi un viss..pacelt haipu.. Normāla mamma domātu par dēliem, izvārītu mannnā un skatītos bingu vai cūciņu pepu! un lai visi iet dirst un kaut pasaule griežas uz citu pusi. Intervijā teica, ka vecāki kā dievi...tad vai tad negribētos,lai runā par Tevi tāpat? Te ir kaut kāda pašmīlība un viss....ieslēgusies. Normāla mamma (nesaku.. .. kādreiz viss ir slikti un nemaz nesaku ka bērni - tas ir vājprāts sagurums utt un ka viss ir dirsā un galvenais " ES NEESMU NEKAS " TĀ IR VISĀM MAMMĀM! KAUT TĒTI 15/24 PALĪDZ!!!
04.02.2022 21:08 |
 
Reitings 277
Reģ: 13.07.2021
depaysement @ 04.02.2022 20:33

Nekas no tā nebija. Tās ir pasakas, ko izplata Kristapa ģimene, bet nez kāpēc šo paskaidrot nevar-https://we.tl/t-Rer7wWxH0S, un kad piedāvā publicēt arī pārējo tad visa ģimene nobloķē.

Ok bet kur sarakste tālāk ?
Izrauts kaut kas pa vidu..
04.02.2022 21:09 |
 
Reitings 830
Reģ: 05.06.2020
Ujjj, kā es saprotu Kristapu…
04.02.2022 21:24 |
 
Reitings 2067
Reģ: 26.11.2021
Cilveeks @ 04.02.2022 20:39

Gan jau taisnība ir kaut kur pa vidu. Un kā vienmēr-kurš skaļāk bļauj, tam vairāk tic.

Apr Singapūras Satīnu nefanoju un tādu Strūbergu pirmo reizi redzu, bet tā vecene, kā viņa- Marita, Mairita? Nuuuu.. Oskaru par tēlošanu. Šitā mācēt veci izvest.. psihopāte ar šizoīdām nosliecēm. Cerams, ka ieliks Tvaicenē vai Ginteros uz reabilitācijas kursiņu 🤦🏼‍♀️
04.02.2022 21:29 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (4)