IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 180
Reģ: 03.09.2020
Labrīt Dievietes un arī NL sektantes, jo īpaši tās, kuras apgalvo, ka tīkla mārketings neesot piramīdshēma. Ja nu gadījumā kāda no jums šo vēl nebija noskatījusies! 👇
https://m.youtube.com/watch?v=s6MwGeOm8iI
15.01.2022 06:44 |
 
Reitings 1965
Reģ: 04.01.2022
HannaAnna. @ 14.01.2022 23:26
Kivičiene arī NL?

Tur ir vēl trakāk. Gan NL, gan arī kaut kāds Juice Plus, kurš te vēl nav manīts :D
15.01.2022 08:32 |
 
Reitings 1965
Reģ: 04.01.2022
Meitenes, kādas jūsu domas par Justīni Apini? Es nesen atklāju, šķiet ļooti sakarīga sieviete. Nav konts pārbāzts ar reklāmām, ir smukas bildes.
Kas vispār ir tas, kas jūs piesaista konkrētam influencerim? Bildes vai vairāk teksts, noderīgi padomi? Storiji?
Man laikam visvairāk patīk bildes. Tekstu reti lasu.
15.01.2022 08:36 |
 
Reitings 215
Reģ: 04.12.2014
Ainulai @ 15.01.2022 08:36
Meitenes, kādas jūsu domas par Justīni Apini? Es nesen atklāju, šķiet ļooti sakarīga sieviete. Nav konts pārbāzts ar reklāmām, ir smukas bildes.
Kas vispār ir tas, kas jūs piesaista konkrētam influencerim? Bildes vai vairāk teksts, noderīgi padomi? Storiji?
Man laikam visvairāk patīk bildes. Tekstu reti lasu.

Nedomāju neko, esam no viena novada, bet personīgi nepazīstu
Bet domas mainījušās par Valutu, jo reklamē NL
Tas būtu tik pat jocīgi, ja, piemēram, Saulīte sāktu reklamēt NL, galīgi neiet kopā
15.01.2022 08:59 |
 
Patīk
Reitings 2816
Reģ: 15.01.2013
Justīnei sekoju, nekas tāds, maz jau kko liek un man laikam baigi neieinteresē tomēr
15.01.2022 09:39 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
ElzaAnna @ 15.01.2022 00:18
Kāda var pakomentēt kaut ko par greenway kompāniju? Cik saprotu pēc idejas kaut kas līdzīgs NL ?

Viss tas pats.
Arī Young Living tai pašā katlā, tikai vel trakāk un nopietnāk, jo sola aizvietot īstus medikamentus.
Netflixā ir labs dokumentālais raidījums par to.
Youtubā arī var paskatīties cik netīri strādā visi mlm, skatos, ka te links jau nesen iemests
15.01.2022 09:59 |
 
Reitings 1443
Reģ: 01.08.2021
engelens @ 15.01.2022 00:49
Lasu komentārus un ar interesi ik pa laikam ielūkojos NL meiteņu dzīvē. Pirmkārt, NL tas tik tiešām ir pamatīgs "pārdevēja" darbs, kur nopelnīs un "izdzīvos" tikai labākais pārdevējs, kurš varēs vislabāk pārliecināt gan par to, cik produkts ir labs (kaut gan īstenībā var būt slikts), gan cik darbs ir izdevīgs un foršs (kaut gan īstenībā, lai nopelnītu jāpārkāpj pāri sev, saviem kompleksiem u.t.t.), cik daudz plusu (lai gan daudziem būs vairāk mīnusu), bet tas ir pārdevēja darbs. Kura varēs pārdot ideju citiem - lietot, patērēt, iesaistīties, tā arī pelnīs. Un, diemžēl, "torgaši", ka saka mans vīrs, nav visi, līdz ar to panākumus negūs visi, kas iesaistīsies un visi nepelnīs, pelnīs tās, kas ir dzimušas pārdevējas, kam mute savā vietā un kas spēj pārdot, kā saka - gaisu. Tāpēc man, kas arī tomēr ir pa dzīvi tirgotāja, ir interesanti pavērot NL biznesa aizkulises un personāžus, no kuriem pamācīties jaunas idejas vai redzēt kļūdas! Un, jā - es neesmu saistīta ar NL, bet kā jau teicu, ja esi pārdevējs un labs - tirgosi gaisu uz urrā (jeb NL produktu, ideju par mega peļņu, sapņu dzīvi u.t.t, jo pa lielam NL LV augstākās personas vairāk tirgo nevis NL produktu, bet ideju, ka katrs var nopelnīt, jo viņām ideju tirgot ir izdevīgāk kā produktu, kamēr basic level vēl joprojām tirgo produktu).
Bet mani šoreiz vairāk pārsteidza cits fakts, kā jau teicu, citreiz lasu visu pa diagonāli + dažreiz uzmetu acis IG. Pāris dienas atpakaļ skatijos Agneses no NL storijus. Cik saprotu, tad viņai ir problēma ar to, ka mazais bērns ļoti slikti guļ pa nakti, nemitīgi raud... pati tai laikā dzer kaut kādus NL vitamīnus, vai kādus tur kompleksos boxus... neveiksmīgi pāršķeļot vienu kapsulu, viņā secina, ka tās sastāvā esošais pulveris (hvz ar ko), ir nenormāli ass, tā, ka pati saprot, ka nav labi... te man rodas tāds jautājums - tu kultivē visus vitamīnus un uztura bagātinātājus, esi mamma otram bērnam (tas nozīmē, ka tomēr būtu jābūt kaut kādai pieredzei ar krūts barošanu, lai zinātu, ka mammas piens tiešām ir spogulis tam ko tu ēd), bet tu bez saskaņošanas ar ārstu pļumpē iekšā kaut kādus NL produktus? Tas mani reāli pārsteidza... un cik saprotu, pēc viņas story vairāk info par šo tēmu vairs nebija, vai palaidu garām?... vai tika apklusināta, lai nešķetina šo gadījumu un nebojā imidžu NL produkcijai grūtnieču un jauno māmiņu acīs? Kaut kā tā...

Es arī redzēju tos Agneseboo storijus un nošokejos. Protams, ka viss ko ēd barojoša māmiņa, tas viss aiziet pienā. Ne pa velti ārsti iesaka izvairīties no ceptiem, asiem ēdieniem un saldumiem, jo tas viss taču nonāk pienā un zīdainim var būt vēdersāpes. Arī uztura bagātinātājus nevar tik vieglprātīgi lietot, ir speciāli vitamīni, kas paredzēti barojošām māmiņam, nevis NL mistiskās kapsulas, kuras pagaršojot, mēle deg 🤦‍♀️ Tas pats ar tiem NL kokteiļiem ko viņa tur dzer nepārtraukti, nu nevar tā darīt. Barojošai mātei ir nepieciešams pilnvērtīgs uzturs, nevis kautkādi apšaubāmas izcelsmes kokteiļi un dedzinošās kapsulas.
Un tad viņa brīnās, kāpēc zīdainītis raud un pa nakti mostas 8-10 reizes un tā jau 3 mēnešus 🤦‍♀️ Agnese, tas ir viss no tiem NL draņķiem ko tu bāz mutē!!! Vaina nav bērnā, bet tavā sūdīgajā uzturā!! Un vel to visu reklamē un atrāda IG 🤦‍♀️
Vispār ar likumu vajadzētu aizliegt grūtniecēm un barojošām mātēm lietot tos NL draņķus un reklamēt.
15.01.2022 10:36 |
 
Reitings 813
Reģ: 16.09.2021
Hubabuba @ 15.01.2022 10:36

Es arī redzēju tos Agneseboo storijus un nošokejos. Protams, ka viss ko ēd barojoša māmiņa, tas viss aiziet pienā. Ne pa velti ārsti iesaka izvairīties no ceptiem, asiem ēdieniem un saldumiem, jo tas viss taču nonāk pienā un zīdainim var būt vēdersāpes. Arī uztura bagātinātājus nevar tik vieglprātīgi lietot, ir speciāli vitamīni, kas paredzēti barojošām māmiņam, nevis NL mistiskās kapsulas, kuras pagaršojot, mēle deg ?‍♀️ Tas pats ar tiem NL kokteiļiem ko viņa tur dzer nepārtraukti, nu nevar tā darīt. Barojošai mātei ir nepieciešams pilnvērtīgs uzturs, nevis kautkādi apšaubāmas izcelsmes kokteiļi un dedzinošās kapsulas.
Un tad viņa brīnās, kāpēc zīdainītis raud un pa nakti mostas 8-10 reizes un tā jau 3 mēnešus ?‍♀️ Agnese, tas ir viss no tiem NL draņķiem ko tu bāz mutē!!! Vaina nav bērnā, bet tavā sūdīgajā uzturā!! Un vel to visu reklamē un atrāda IG ?‍♀️
Vispār ar likumu vajadzētu aizliegt grūtniecēm un barojošām mātēm lietot tos NL draņķus un reklamēt.

A kā pārdos, ja nerādīs, ka pati lieto? Un diez vai daža laba tur spēj savilkt kopā visas “programmas” ar bērna labsajūtu.
15.01.2022 10:43 |
 
Reitings 1950
Reģ: 26.12.2021
Cilveeks @ 15.01.2022 10:43

A kā pārdos, ja nerādīs, ka pati lieto? Un diez vai daža laba tur spēj savilkt kopā visas “programmas” ar bērna labsajūtu.
Var jau izlikties, ka dzer :D
15.01.2022 10:58 |
 
10 gadi
Reitings 433
Reģ: 27.03.2011
Agritai Binderi mati tādas peļu astes, var redzēt kā strādā Occuba 🤣
15.01.2022 11:07 |
 
Reitings 2056
Reģ: 09.12.2021
Resnā Sandra pārdzīvo, ka viņai nav Covids. Nebūs haips. 😁
Bet tāpat pietēlos, ka slima.
15.01.2022 11:10 |
 
Reitings 300
Reģ: 26.04.2021
HannaAnna. @ 15.01.2022 11:07
Agritai Binderi mati tādas peļu astes, var redzēt kā strādā Occuba ?
Viņai tomēr četri bērni,kas arī matu stāvokli varēja pasliktināt. Bet tomēr viņai viņi ir spīdīgi diezgan.
15.01.2022 11:20 |
 
Patīk
Reitings 3954
Reģ: 23.07.2020
Jebal, Grigules jaunākais tiktoks kur šprice viņai tos fillerus vai kas tas vispār ir🤣🤣 taaa seja , nu tur neizskatas normāli 🥲 nezinu kapec viņa divaini izskatās tajā video. Vai nu dēļ tā ka piere liela vai tā sejā kā kaut kāds izbāzenis uz āru
15.01.2022 11:25 |
 
Reitings 498
Reģ: 20.11.2019
Noskatījos to video, nebija tā, ka es kaut ko jaunu neuzzināju, bet es nesaprotu kā pārējie cilvēki nesaprot 😀
Un kas tā par smadzeņu skalošanas metodi, ka reali tic tam visam un vēl atkārto visus tos līderu tekstus, kuri ir visiem vienādi gadu garumā.
Es vairs nevarēšu nekad nl cilvēkus uztvert nopietni 😂
15.01.2022 11:26 |
 
Reitings 204
Reģ: 21.03.2020
Jāpasaka kaut kas labs arī.
Daudz te iepriekš runāts par Līvu Gobu, ka uzvedas kā reklāmas stabs un izskatās, ka nav pārāk gudra. Laikam par šo būs jāpiekrīt, nesekoju un arī baigi neredzu pievienoto vērtību. Bet viens gan jāatzīst. ĻOTI simpātiska! Nu vismaz man ļoti patīk. Nevar saprast vai lūpās filleris, bet pat ja ir, tad dabīgi izskatās. Arī augums skaists. Atstāj tādas jaunas, veselīgas meitenes iespaidu. Nezinu kāpēc neviens te to iepriekš nav teicis. Pat neliekas kopā, ka Didra ir tikai 3 gadus vecāka. Par sektu abām gan cits stāsts.
15.01.2022 11:26 |
 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Labrīt meitenes!
Man pagāja viss vakars un vēl pusstunda šorīt, kamēr izlasiju nedēļas sakrāto šeit!🤣😅
Lai vai kā te meitenes aizstāvētu un teiktu, ka NL nav piramīda, viņas pašas saprot, ka tā nav! Es jau te esmu teikusi, ka mana draudzene arī ņemas ar to NL un arī viņa man ir piedāvājusi un sūtijusi NL "mārketinga plānu".
No sākuma varbūt tā arī liekas, ka nav nekāda piramīda, jo iespēja pāraugt savu galveno mentoru tur tiešām ir, viss atkarīgs no Tava veiksmes stāsta. Vai mācēsi pietiekami daudz cilvēkiem piebāzt galvas ar to, ka viss ir super labs, lai notirgotu pietiekami daudz priekš sava apgrozijuma, jo savādāk nav jēgas no tā, ka Tev ir komanda. Un otrs, Tev ir nepieciešama komanda, lai Tev būtu pietiekami liels komandas apgrozijums, lai vispār varētu šo te naudu pelnīt!
Ar vīru papētijām un viņš arī apstiprina, ka tā ir ļoti gudri uzbūvēta piramīda. Ņemsim vērā to, ka manam vīram ir pietiekami liela kompānija pašam, tas tā, lai aizstāves nemetas man virsū un nekliedz, ka mans vīrs ir neizglītots un neko nesaprot! Un nemaz nemēģiniet teikt, ka viņš neiedziļinājā, kā parasti visas aizstāves bļauj storijos utt!
Meitenes pašas ir noticējušas, ka tā nav pirmadīda. Tad, lai saliek uz papīra kur ir viņas pašas un kur atrodas otrā, trešā, četurtā utt..līnijas! Būs nepatīkams pārsteigums, ieraugot, ka būs sazīmējušas piramīdu!
Protams, kā mans vīrs arī piebilst, jā, Tu naudas ziņā vari pāraugt to savu "augstāk" esošo mentoru, tas tiesi, bet tikai ar šo šī piramīda atšķiras no citām. Tu tāpat nepalec kaut kur augstāk, jo tie visi pv iet tāpat zem Tava mentora! Tu tak nepalec piramīdā augstāk par viņu!😅🤣
Un liekas smieklīgs attalgojums, ja Tavai komandai ir 20'000€ apgrozijums, bet no tā Tu saņem tikai 1'000-1'500€. Pluss, Tu pats esi notirgojis apmēram 2'000€ vērtībā produktus, jo ja par tādu summu nenotirgosi, tad čeks būs zem 1000€🤦‍♀️
Es saprotu, ka meitenēm gribas papildus ienākumus, un tikpat ļoti es saprotu, ka šeit, šajā forumā nemaz tik daudz profilu niku nemainās, kas cepās par šo tēmu, un tas patiesībā ir bēdīgi, jo....Šeit nāk meitenes lasīt ko mēs rakstam bez reģistrēšanās un pieļauju, ka mēs te cepjoties par NL iemetam kàdu NL nagos!
Par visu vairāk man žēl, ka iepin meitenes, kas nemāk pateikt nē! Es zinu kā tas ir, kad cilvēkam ir neerti atteikt. Pēc tam uz viņam uzspiež, ka Tev obligàti jāveic aktivizācija, vai kā mana draudzene teica, nu jau viņām spiež teikt jaunajām meitenēm, ja nav jēgas nemaz mazāk par 200pv sūtīt pirmajā reizē, kas ir kādi 350€. Reāli, sanāk, ka meitenēm vispirms ir jāpiepērk nereāli daudz produkti, kas viņām nes jau mīnusu. Saka, ka reģistrācija bez maksas, bet kā reģistrējies tā metas virsū kā vilki un spiež aktivizēties! Kādēļ to viņas nestāsta savos storijos? Reģistrācija bez maksas, bet Tev nāksies aktivizeties, kas izmaksās vismaz 100-150€!🤦‍♀️
Es aizsvīlos, bet man reāli besī, ka viņas melo!
Visas kā nozombētas. Visi produkti ideāli, viss tik garšīgs, āda tik maiga, paskat kā man mati izauguši!
Par matiem!!! Tas vispār ir kaut kāda debīlisms. Kādēļ tā jā,,š? Visas bijušas stāvoklī, visas zin, ka visi tie baby hair ir normāla parādība pēc dzemdībām! Visām mammām tie izaug, viņas slavē, ka tukšie loki ar occuba aizaiguši! Tak beidzat di*st! Visas nav idiotes! Man arī ir nesen piedzimis bērns! Es arī varētu Jums parādīt, ka man ir tieši tāpat kā Jums, attauguši baby hair un visi loki ir pilni! Bļin, stulbenes kvadrātā!
Man prieks, ka mana draudzene nav tā nozombēta un lieto tikai to, kas viņai patīk, iesaka tikai to, kas patīk! Un pats galvenais, stāsta par to, ka no visiem serumiem, uztura bagātinātājiem ir jāņem pauze! Vismaz no malas izskatās, ka viņai galva uz pleciem kaut cik ir!
Lab, es laikam iešu attiet no šīs tēmas, savādāk cepšos te visu dienu!
15.01.2022 11:29 |
 
Reitings 278
Reģ: 13.02.2018
piecukapeikumetēja @ 15.01.2022 11:29
Labrīt meitenes!
Man pagāja viss vakars un vēl pusstunda šorīt, kamēr izlasiju nedēļas sakrāto šeit!??
Lai vai kā te meitenes aizstāvētu un teiktu, ka NL nav piramīda, viņas pašas saprot, ka tā nav! Es jau te esmu teikusi, ka mana draudzene arī ņemas ar to NL un arī viņa man ir piedāvājusi un sūtijusi NL "mārketinga plānu".
No sākuma varbūt tā arī liekas, ka nav nekāda piramīda, jo iespēja pāraugt savu galveno mentoru tur tiešām ir, viss atkarīgs no Tava veiksmes stāsta. Vai mācēsi pietiekami daudz cilvēkiem piebāzt galvas ar to, ka viss ir super labs, lai notirgotu pietiekami daudz priekš sava apgrozijuma, jo savādāk nav jēgas no tā, ka Tev ir komanda. Un otrs, Tev ir nepieciešama komanda, lai Tev būtu pietiekami liels komandas apgrozijums, lai vispār varētu šo te naudu pelnīt!
Ar vīru papētijām un viņš arī apstiprina, ka tā ir ļoti gudri uzbūvēta piramīda. Ņemsim vērā to, ka manam vīram ir pietiekami liela kompānija pašam, tas tā, lai aizstāves nemetas man virsū un nekliedz, ka mans vīrs ir neizglītots un neko nesaprot! Un nemaz nemēģiniet teikt, ka viņš neiedziļinājā, kā parasti visas aizstāves bļauj storijos utt!
Meitenes pašas ir noticējušas, ka tā nav pirmadīda. Tad, lai saliek uz papīra kur ir viņas pašas un kur atrodas otrā, trešā, četurtā utt..līnijas! Būs nepatīkams pārsteigums, ieraugot, ka būs sazīmējušas piramīdu!
Protams, kā mans vīrs arī piebilst, jā, Tu naudas ziņā vari pāraugt to savu "augstāk" esošo mentoru, tas tiesi, bet tikai ar šo šī piramīda atšķiras no citām. Tu tāpat nepalec kaut kur augstāk, jo tie visi pv iet tāpat zem Tava mentora! Tu tak nepalec piramīdā augstāk par viņu!??
Un liekas smieklīgs attalgojums, ja Tavai komandai ir 20'000€ apgrozijums, bet no tā Tu saņem tikai 1'000-1'500€. Pluss, Tu pats esi notirgojis apmēram 2'000€ vērtībā produktus, jo ja par tādu summu nenotirgosi, tad čeks būs zem 1000€?‍♀️
Es saprotu, ka meitenēm gribas papildus ienākumus, un tikpat ļoti es saprotu, ka šeit, šajā forumā nemaz tik daudz profilu niku nemainās, kas cepās par šo tēmu, un tas patiesībā ir bēdīgi, jo....Šeit nāk meitenes lasīt ko mēs rakstam bez reģistrēšanās un pieļauju, ka mēs te cepjoties par NL iemetam kàdu NL nagos!
Par visu vairāk man žēl, ka iepin meitenes, kas nemāk pateikt nē! Es zinu kā tas ir, kad cilvēkam ir neerti atteikt. Pēc tam uz viņam uzspiež, ka Tev obligàti jāveic aktivizācija, vai kā mana draudzene teica, nu jau viņām spiež teikt jaunajām meitenēm, ja nav jēgas nemaz mazāk par 200pv sūtīt pirmajā reizē, kas ir kādi 350€. Reāli, sanāk, ka meitenēm vispirms ir jāpiepērk nereāli daudz produkti, kas viņām nes jau mīnusu. Saka, ka reģistrācija bez maksas, bet kā reģistrējies tā metas virsū kā vilki un spiež aktivizēties! Kādēļ to viņas nestāsta savos storijos? Reģistrācija bez maksas, bet Tev nāksies aktivizeties, kas izmaksās vismaz 100-150€!?‍♀️
Es aizsvīlos, bet man reāli besī, ka viņas melo!
Visas kā nozombētas. Visi produkti ideāli, viss tik garšīgs, āda tik maiga, paskat kā man mati izauguši!
Par matiem!!! Tas vispār ir kaut kāda debīlisms. Kādēļ tā jā,,š? Visas bijušas stāvoklī, visas zin, ka visi tie baby hair ir normāla parādība pēc dzemdībām! Visām mammām tie izaug, viņas slavē, ka tukšie loki ar occuba aizaiguši! Tak beidzat di*st! Visas nav idiotes! Man arī ir nesen piedzimis bērns! Es arī varētu Jums parādīt, ka man ir tieši tāpat kā Jums, attauguši baby hair un visi loki ir pilni! Bļin, stulbenes kvadrātā!
Man prieks, ka mana draudzene nav tā nozombēta un lieto tikai to, kas viņai patīk, iesaka tikai to, kas patīk! Un pats galvenais, stāsta par to, ka no visiem serumiem, uztura bagātinātājiem ir jāņem pauze! Vismaz no malas izskatās, ka viņai galva uz pleciem kaut cik ir!
Lab, es laikam iešu attiet no šīs tēmas, savādāk cepšos te visu dienu!

paga, tu pati saprati ko uzrakstiji?
Nl nav piramīda, bet Nl ir ļoti gudri uzbūvēta piramīda
15.01.2022 11:33 |
 
10 gadi
Reitings 433
Reģ: 27.03.2011
Cik varat cepties par to NL? Tas ir vairāk kā skaidrs ka jābūt muļķim lai pārdotu tos nekam nedarīgos produktus.
15.01.2022 11:35 |
 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Atvainojos par savām kļūdām tekstā!🤦‍♀️
Redzētu mans skolotājs, neticētu, ka es pabeidzu augstskolu!🤣🤣🤣
15.01.2022 11:39 |
 
10 gadi
Reitings 1524
Reģ: 29.01.2009
Hubabuba @ 15.01.2022 10:36

Es arī redzēju tos Agneseboo storijus un nošokejos. Protams, ka viss ko ēd barojoša māmiņa, tas viss aiziet pienā. Ne pa velti ārsti iesaka izvairīties no ceptiem, asiem ēdieniem un saldumiem, jo tas viss taču nonāk pienā un zīdainim var būt vēdersāpes. Arī uztura bagātinātājus nevar tik vieglprātīgi lietot, ir speciāli vitamīni, kas paredzēti barojošām māmiņam, nevis NL mistiskās kapsulas, kuras pagaršojot, mēle deg ?‍♀️ Tas pats ar tiem NL kokteiļiem ko viņa tur dzer nepārtraukti, nu nevar tā darīt. Barojošai mātei ir nepieciešams pilnvērtīgs uzturs, nevis kautkādi apšaubāmas izcelsmes kokteiļi un dedzinošās kapsulas.
Un tad viņa brīnās, kāpēc zīdainītis raud un pa nakti mostas 8-10 reizes un tā jau 3 mēnešus ?‍♀️ Agnese, tas ir viss no tiem NL draņķiem ko tu bāz mutē!!! Vaina nav bērnā, bet tavā sūdīgajā uzturā!! Un vel to visu reklamē un atrāda IG ?‍♀️
Vispār ar likumu vajadzētu aizliegt grūtniecēm un barojošām mātēm lietot tos NL draņķus un reklamēt.

Es pat nešausminos par māmiņas ikdienas uzturu, kad pašai bija divi mazie, mans uzturs ar nebija ideāls, kā barojošai mammai. Grēkoju ar saldumiem, vīrs veda jau gatavu ēdienu, kas pēc kvalitātes kā jau ne mājas gatavots, kur labāks, kur sliktāks. Mani pat nešausmina fakts, ka mamma aizstāj maltītes ar kaut kāda šāda veida kokteili, jo laikam labāk ātri apēst to, nekā palikt badā vai ēst to, kas pirmais pa rokai, mani vairāk nosit no kājām fakts, ka TU esi NL konsultante, tu tātad zini produkta sastāvu! Tev tavs mentors ir pateicis, ka tas ir super, viss ir safe, lieto tik droši, bet TU uzticies NL komandai, kur 99% pārdevēju ir bez medicīniskās izglītības, nevis aizej pie sava ārsta un paprasi, vai šo var lietot barošanas laikā? Un kad jau n-tie iepakojumi ir pārdoti, viena NL izplatītāja pārsit kapsulu un saprot, ka tur kaut kas iekšā ir ne visai pēc garšas (ass, spēcīgs). Un tālāk? Vai NL izplatītājs uzņemas atbildību, ja šāda veida vitamīnu vai uztura bagātinātāju apēdīs kāds, kuram ir gastrīts, kam pa lielam neko asu nedrīkst ēst? Vai kāda no NL meitenēm šo kaut reiz ir vēl pieminējusi? Mani sajūsmina pats fakts, ka TU vari ieteikt visus detoxus, vitamīnus, stāstīt par notievēšanu un tirgot kaut kāda uztura programmu, ja Tev nav attiecīgās izglītības un sapratnes. Tu esi māmiņa dekrētā, kas pirms tam strādājusi (piemēram kā auditors), bet te tu sāc tirgot krēmiņus, pipariņus, welcome boxiņus, bet es kā tava draudzene saprotu, ka tu taču nejēdz pa lielam pat cik kcal nepieciešamas vidēji man dienā vai kāpēc jūtīgu ādai kosmētiku neņemt nost ar micerālo ūdeni. Un līdz ko tāds "kasjaks" ar anti reklāmu izlien kaut kādā story, tā tas veikli tiek apklusināts, jo Agnese šo Tēmu vairs neaizskāra!
15.01.2022 11:39 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits