IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
10 gadi
Reitings 8124
Reģ: 29.09.2009
NavNebusNekad @ 14.01.2022 15:34

Es jau arī teicu, tad arī NL var salīdzinàt er jebkuru funkcionālo pārtiku, kas nokļūst paliatīvās aprūpes pacientu nodaļās, pacientiem ar difāgiju.. Drausmas! Redzi, kā izskalotas smadzenes, ka ko tādu var pateikt! Un es viņai prasīju, kam veselam pieaugušajam vajag pulverēdienu? Bet atbildi nesaņēmu.

Tas ir reāls informācijas trūkums par veselīga uztura pamatiem un cilvēka organismu kopumā!
14.01.2022 15:39 |
 
10 gadi
Reitings 8124
Reģ: 29.09.2009
Bet ir vēl viens ļoti svarīgs jautājums. Kas notiek tajā brīdī kad NL tomēr neaiziet? Nauda ieguldīta, nekādus pabalstus arī dabūt nevar. Ko tad? Ātrie kredīti?
14.01.2022 15:51 |
 
10 gadi
Reitings 307
Reģ: 02.08.2009
Liizha1 @ 14.01.2022 15:36

Tas viss ir cita diskusija. Ko vnk gribēju teikt, var runāt par un ap biznesa ētiku, par produktiem, par izpausmes veidu utt, bet saukt publiski par resnu cūju nav vnk forši un tas neko labu neliecina par to personu.

Kāda gan cita diskusija, ja tāpat kā Sandra sāc mācīt to, ko citiem neiemācīsi, tie, kas nolaižas līdz personīgiem aizvainojumiem nepārstās to darīt, ja lūgsiet to nedarīt, ar to vnk jāsadzīvo.
14.01.2022 15:54 |
 
Reitings 150
Reģ: 01.10.2021
Kāpēc man besi nl, tāpēc ka tie produkti acīmredzot nestrādā. Viņas visas bieži apaukstejas, ar visu biodronu, tai skaitā bērni. Rīta tūskas nekur nepazūd, piepampušas visu laiku staigā. Katra iet pie dermatologa ar pumpam, acīmredzot arī tā kosmētika nestrādā, un paliek arvien apaļākas, mati sausi ,neko baigi arī neaug. Runāju tieši par tām kurām sekoju. Un bieži runā, ka ir nogurušas, kur tad tas biodrons? Tak katru rītu dzer, enerģijai vajadzēja būt atliktiem galiem. 🤦🏻‍♀️ Un visu laiku tā uzbāzīgā aicināšana komandā.
.
Man paziņa dzīvo Austrālijā, no USA sāk ienākt arī trading bizness. Tur tieši tāpat vāc komandu, kaut kādas mistiskas kvalifikācijas jāsasniedz, sākumā tur kursi pat vairāk pa 1k dolāru maksā. Arī visi zoomi, apmācības .Drīz arī šāda sērga būs Latvijā, jo ir jau pirmās komandas izveidotas. Ja jums interesē tad ig @sendijabaika.
14.01.2022 15:58 |
 
10 gadi
Reitings 45
Reģ: 27.06.2012
ganeša @ 14.01.2022 14:19

Kā atrast??

salons mirklis
14.01.2022 16:04 |
 
Reitings 1950
Reģ: 26.12.2021
Ko var tik ļoti ņemties par to NL - kad sktaties uz tiem nabagu meiču storijiem atceraties, ka tas ir “darbs” ko pašas izvēlējušās. Un tāpēc dievs mums ir devis smadzenes, lai kristiski izvērtētu ko pirkt, no kā pirkt uttt… es reāli smejos par tām dažām paziņām kas tagad janvārī iesaistījušās un man ir interesanti paskatīties cik nu ilgi novilks :D neesmu nekad neko sūtījusi, bet ok, pieļauju ka ir produkti kam tur nav ne vainas (kkāds šampūns utml), bet man tiešām ērtāk un ātrāk ir visu nopirkt drogās vai tml veikalos. Tās kas saka ka pārmaksā-nu mēs ikdienā par daudz ko pārmaksājam, pašām pat nezinot. Esam par daudz ko gatavas maksāt 2x vairāk tikai tāpēc, ka mums kaut kas patīk, bet tas nenozīmē ka nav līdzvērtīgs produkts par par zemāku cenu. Un tās kas gatavas pārmaksāt par NL produktiem ir viņu pašu darīšana. Jaunās māmmiņas, kas sacerējušas uz lielo piķi un nokaiž podā visu dekrēta naudu - ko lai saka, TAM IR DOMĀTAS SMADZENES, lai izvērtētu kur naudu ieguldīt un kur ne!
14.01.2022 16:07 |
 
Reitings 1950
Reģ: 26.12.2021
Par tādu Vīganti bija piemirsies, arī būs smieklīgi pavērot..tā pati Valuta. Tas teikums ka strādā par kapeikam citiem, nu nez vai es Alfas vai citu sadarbības partneru vietā tagad rautos ar viņu vispār strādāt :D
14.01.2022 16:13 |
 
Reitings 180
Reģ: 03.09.2020
Jajaja2 @ 14.01.2022 13:06
bet vai Sauliete pārdod ļoti, ļoti daudz, vai nopelna % no tā, ko pārdod citas?

Pirmkārt, Sauliete un Vucēna saņem bonusu par katru savervēto un piereģistrēto meiteni, kura veic ikmēneša pasūtījumus, nevis tirgojot preci. Tā paciņu izsūtīšana ir tikai na pakazuhu. Tāpēc viņas ir virnīgās, kuras no rītiem var pamp līdz sazin cikiem, filmēt 100 story no sava dīvāna un reklamēt savu it kā glamūrīgo dzīvi ar mērķi parādīt potenciālajiem upuriem- skat, re kā NL var paldēt naudā. Viņas reāli “strādā” labi ja stundu dienā, tad kad ir tie zoomiņi, laikā kad, vai nu tas bārdainais krievs Oļegs zombē viņas, vai arī viņas zombē meitenes zem sevis.
Otrkārt, Saulietei un Vucēnai nav svarīgi cik un kam meitenes zem viņas pārdod tos NL sūdus. Galvenais, lai katru mēnesi par savu naudu pasūta preci un Saulietei un Vucēnai ielec bonusiņš. Viņām ir vienalga vai meitenes pasūtījumos iegulda savu māmiņalgu, vai paņem ātro kredītu, galvenais ka tik katru mēnesi turpina ticēt, ka nu tik lielā peļņa būs un turpina ieguldīt savu naudu un nenolec nost. Un, ja godīgi, tam kāda tā prece ir, laba, slikta vai pilnīgs sūds, nav nekāda nozīme, jo prece ir tikai aizsegs piramīdshēmai, kurā ar sektas paņēmieniem izkrāpt no cilvēkiem naudu.
Treškārt, tās abas bezkaunīgās sievietes ļoooootttti labi zin ko viņas dara (izmanto cilvēku vājības un vainas sanūtu mantkārīgos nolūkos) un es nevaru vien sagaidīt to brīdi kad “chickens will come home to roost” un viņām būs beidzot jāuzņemās atbildība par savu krāpniecisko un amorālo uzvedību!
14.01.2022 16:14 |
 
Reitings 3045
Reģ: 15.07.2021
Adventures100 @ 14.01.2022 15:58
Kāpēc man besi nl, tāpēc ka tie produkti acīmredzot nestrādā. Viņas visas bieži apaukstejas, ar visu biodronu, tai skaitā bērni. Rīta tūskas nekur nepazūd, piepampušas visu laiku staigā. Katra iet pie dermatologa ar pumpam, acīmredzot arī tā kosmētika nestrādā, un paliek arvien apaļākas, mati sausi ,neko baigi arī neaug. Runāju tieši par tām kurām sekoju. Un bieži runā, ka ir nogurušas, kur tad tas biodrons? Tak katru rītu dzer, enerģijai vajadzēja būt atliktiem galiem. ??‍♀️ Un visu laiku tā uzbāzīgā aicināšana komandā.
.
Man paziņa dzīvo Austrālijā, no USA sāk ienākt arī trading bizness. Tur tieši tāpat vāc komandu, kaut kādas mistiskas kvalifikācijas jāsasniedz, sākumā tur kursi pat vairāk pa 1k dolāru maksā. Arī visi zoomi, apmācības .Drīz arī šāda sērga būs Latvijā, jo ir jau pirmās komandas izveidotas. Ja jums interesē tad ig @sendijabaika.

vai ne. Es baigi nesekoju līdzi, bet man ir viena paziņa instagram, kas sākusi tirgot NL. Biodronu liek priekšā un pakaļā. Esmu redzējusi, ka ir slimojusi vairākas reizes, nupat redzèju storiju, ka beidzot darbā pēc slimošanas. Un atkal jādzer biodrons.
Es nedzeru, bet neslimoju, šorīt no rīta pamanīju, ka man tik daudz un pagari jaunie mati saauguši. Lasot diskusiju, iedomājos par to. Kad atceros, tad cinku, B grupas vitamīnus, zivju eļļu, matos smērēju mārdadžu eļļu. Dzirdēju vēl labas atsauksmes par rīcineļļu+olu dzeltenums. Mati veseli, aug labi. Ir rezultāti, neiztērējot tādas summas. Labi, var tērēt naudu, bet jēga, ja tie produkti nestrādā?
14.01.2022 16:17 |
 
Reitings 159
Reģ: 11.08.2021
sancha12 @ 14.01.2022 11:35
Nolēmu ar te beidzot piereģistrēties un izteikt savu viedokli. Sekoju diskusijām neilgu laiku. Izteikt viedokli vēlos tieši par NL. Palasot Jūsu komentārus, gribas jautāt, ja produkts būtu slikts vai PVD viņu apstiprinātu uz tirzniecību? Te būs links, lai nesākat teikt,ka meloju kaut ko.
https://registri.pvd.gov.lv/ub/dati?a_n=NL+Continent+Baltic
Nākamais! Par ED, kur Jūs “izrāvāt” ,ka tas ir tievēšanas pulveri? Jūs zinat,kas ir tievēšanas pulveris? Ja nezināt, dodaties google palasīt, atšķirību starp funkcionālo ēdienu un tievēšanas pulveri! Noderētu kādreiz izglītoties par šo tēmu! ED ir tieši tas pats,kas kakao,aplejamās zupas, piena maisījumi, pulveru omletes u.t.t varētu vēl daudz uzskaitīt,bet šobrīd aktuālākie! Vai zinat,ka pēc operācijam ar tiek dots funkcionālais ēdiens slimnīcas? ? Problēma jau ir tajā,ka viena dura pabļava ka tievēšanas pulveris un visi glupie cilvēki tam noticēja,pat neuzzinot neko vairāk.

Kur piedāvā finkcionālo ēdienu? Man tikko pēc smagas operācijas bija auzu pārslu tume otrā dienā, lad varēja sākt ēst, tad buljons, kartupeļu putra. Dīvains apgalvojums. Kuras ir tās slimnīcas, kuras piedāvā finkcionālo ēdienu?
Personiski es vispār nesaku neko par produktu, jo lietojusi neesmu, bet ja viena paciņa maksā 2,5, tad par to naudi var noporkt kefīra paku, kg banānu, un piemēram rudzu maizes klaipu, kas noderēs nevis vienai ēdienreizēm, bet veselai dienai. Zinu, ka tūliņ man rakstīs par vitamīniem , bet arī manis uzskaitītajos tie ir ļoti daudz. Un manis uzskaitītajiem nav vajadzīgs piens, šeikeris un vēl šeikot - paņem un ēd vai dzer 😁
14.01.2022 16:18 |
 
Reitings 44
Reģ: 11.01.2022
NL Sandrai, Skrīverei un tamlīdzīgām efekts 0. Ne paliek tievākas, ne skaistākas, ne veselākas. Visām uzpampuši maisi, sejas ādas problēmas, slikti jūtas- kāpēc? Ja jau šie visi produkti visu uzlabo?😀 Visrēcīgākais bija tas, ka ja nemdos Skrivere pateica,ka Biodrons novērš trombozi or smth like his 😁😁😁
14.01.2022 16:20 |
 
Reitings 244
Reģ: 06.01.2022
Par ko Nīmanei tas dusmīgais posta ieraksts?
14.01.2022 16:25 |
 
Reitings 1430
Reģ: 19.05.2021
Cik tai Agnesei Skrīverei ir gadi? Izskatās pēc bērna kam ir bērni. Vairāk par 17 nedotu.
14.01.2022 16:27 |
 
Reitings 1
Reģ: 14.01.2022
Maija ... @ 14.01.2022 15:27

Vrb cukura diabēts ir iegūts tieši dēļ neveselīgas ēšanas un nevis viņai ir liekais svars cukura diabēta dēļ?
Es noteikti neatbalstu šādu apsaukāšanos, bet nu cmon, cilvēks ar izteiktu lieko svaru slavē produktus, kuri pašai nepalīdz notievēt un viņa cerēja, ka nebūs cilvēki, kas ko šādu rakstīs - tiešām? Vai nl dāmas cer, ka pakratot pirkstu šādi cilvēki pazudīs?
Vai nu, lai audzē biezāku ādu vai dzēš ārā soc tīklus, viss pārējais ir bezjēdzīga muldēšana un nervu tērēšana.

Noteikti ,ka ir pati novedusi sevi līdz cukura diabētam! Dažreiz paskatos ,ko viņa ēd un man ir tāds nu wtf ,labi rij! Visur NL kokčiki no rīta un vakarā, reizēm liekas , vai tiešām nav vieglāk uztaisīt normālu ēdienu ,īstu? Un arī lētāk sanāk, veselīgāk ... Nedaudz tas viss besii. Man vispār besī ,tie visi maratoni ,jo bac žēl to cilvēku kas tur iztērē savu naudu ,reāli žēl... Jo drošvien reti kuram ,ir ilglaicīgi rezultāti. Piemēram Sandrai rezultātu vispār nav. SKUMJI.
Es pati nebiju tik ļoti tālu, lai dabūtu cukura diabētu un citas nopietnas saslimšanas... Bet es saņēmos un tiku ar to visu galā un esmu uz pareizā ceļa, pretī savām mērķim. Es svēru 182kg !!! Tik tālu Es biju norijusies un es nevainoju ,ne gēnus ne hormonus ! Resno cilvēku atrunas.
14.01.2022 16:30 |
 
Reitings 180
Reģ: 03.09.2020
Ja Tu esi NL bitīte, kas ir ienākusi šeit palasīt klačiņas un šo lasi. Liec auz aus…
Ja Tu nevari saprast kāpēc Tev NL nekādi neizdodās sasniegt tās virsotnes, kuras Tev Kvīn Sektante Kačiņa vai Marija sākumā solīja. Tu katru mēnesi tik turpini pumpēt savā “Online biznesā” (patiesībā tas nav nekāds biznes, jo, ja tas būtu Tavs bizness Tev būtu teikšana par to kādas preces un par cik Tu tirgosi, kāds būs uzcenojums, kā tiks reklamēts. utt.), bet peļņa joprojām nekāda, vai pielīdzināma asākai. Neļauj viņām Tev iestāstīt, ka visa vaina ir Tevī un, ka acīmredzot Tu nedari kaut ko pietiekoši. Visa tā piramīdshēma ir uzbūvēta, lai Tev un visām pārējām 99% no visām NL meitenēm būtu lielāki zaudējumi nekā peļņa! Visa lielā nauda aizplūst uz piramīdas augšgalu. Jūs visas tur piramīdas apakšā reāli ar savu naudu sponsorējiet augšgala luksusa dzīvi!
14.01.2022 16:37 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Kairi @ 14.01.2022 16:27
Cik tai Agnesei Skrīverei ir gadi? Izskatās pēc bērna kam ir bērni. Vairāk par 17 nedotu.
22 man sķiet
14.01.2022 16:39 |
 
Reitings 67
Reģ: 13.02.2018
Marleena @ 14.01.2022 16:25
Par ko Nīmanei tas dusmīgais posta ieraksts?

Tak tepat nesen tika cilāta tēma, kuram IG profilam nav/ir pievienotā vērtība, daudzas te izteicās, ka Santai ļoti bezjēdzīgs IG, neinteresanta ikdiena un reklamas vien
14.01.2022 17:18 |
 
Patīk
Reitings 23093
Reģ: 27.01.2021
blacke @ 14.01.2022 14:23

https://instagram.com/mirklis.salons?utm_medium=copy_link
nu bāc...zināju, ko gaidīt, bet tāpat norāvu šoku, starp visām skropstiņām un nadziņiem pa vidu pavīdot šim...protams, tas ir normāli un dabiski, un nekā šokējoša tur nav, bet tas nav saturs, ko vēlos redzēt skaistumkopšanas salona storijos 😂😂 tak savā privātajā publicē uz nebēdu vai taisi atsevišķu māmiņu lapu...Ļoti nevietā
14.01.2022 17:20 |
 
Reitings 2056
Reģ: 09.12.2021
Skrīvere ir izmisusi!!!
Viņa nav vientuļā māte, bet pasniedz, ka ir.
Varbūt vecis laiž pa kreisi..hz.
14.01.2022 17:38 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Skrīvere un IG apmācības. Viņas ig ir tukšs, tur nekā nav. Ko var pļūtīt
14.01.2022 17:52 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits