IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Patīk
Reitings 613
Reģ: 05.08.2020
Bordo @ 10.01.2022 14:02
Es nekad neesmu aplaudējusi, kad nosēžas lidmašīna. Vai gavilējusi. Bet pasakat, kas tieši tur tik slikts?
tā nav pieņemts darīt, pieņemts ir, kāpjot ārā, pateikt paldies, nevis bļaut un aplaudēt
10.01.2022 14:08 |
 
10 gadi
Reitings 98
Reģ: 29.01.2009
isanalapsa @ 10.01.2022 13:28
Parasti neizsakos par cilvēkiem, kurus nepazīstu,jo laižu garām to, kas neattiecas uz mani,bet pa cik pazīstu Danenbergsones vīru pirms Kristīnes, nenoturējos :D
Man vienīgajai šķiet, ka Kristīne tur normāli iedzērusi? Tajos video runā citādāk,skaļāk :D kas iespējams tādēļ arī tā ir,ka savu bērnu dziedāšana pa visu lidmašīnu ir baigā norma.
Protams,bērns ir bērns un neviens nav ideāls, bet zinot kā viņa tās sīces ir izlaidusi, nebrīnos, ka viņa tiešām nesaprot un tādēļ priecājas līdzi,pat neaizdomājoties ne uz sekundi. Nu labi,bija skaļas meitenes, bet vēl ar to lielīties un likt instagramā? Lūk, tas jau ir mīnuss mammītes lauciņā :D pietam tas storijs ar to atbildi, norāva jumtu pavisam. Cenšos būt ļoti toleranta un visā vienmēr izvilkt labo, bet šeit Kristīne ir izgāzusies kā veca sēta tik, cik vien to var izdarīt. Viņa nekad nav bijusi inteliģenta sieviete, bet šis :D aaah
Ēģiptei nav ne vainas, tur ir bijis katrs otrais, bet Danenbergsones kundzei laikam tas ir liels notikums, bet kādēļ,lai nebūtu,jo pati nekad par neko nemaksā.
Es vienmēr esmu apbrīnojusi Edgara un viņa ģimenes pacietību šajā visā, jo tā tur viss pirms Kristīnes nebija

Tā arī apmēram izskatās, ka ar inteliģenci īpaši apveltīta viņa nav. 😀 Bet kā vīram neapnīk uzturēt visas viņas iegribas? Jo cik saprotu, pati viņa nestrādā, ieņēmumi tikai tik, cik no IG sadarbībām un tiem Kalnlāčiem.
10.01.2022 14:10 |
 
Patīk
Reitings 613
Reģ: 05.08.2020
Mora @ 10.01.2022 14:10

Tā arī apmēram izskatās, ka ar inteliģenci īpaši apveltīta viņa nav. ? Bet kā vīram neapnīk uzturēt visas viņas iegribas? Jo cik saprotu, pati viņa nestrādā, ieņēmumi tikai tik, cik no IG sadarbībām un tiem Kalnlāčiem.
šo jautājumu esmu sev uzdevusi vairākkārt, jo Edgaru pazinu gadiem, tas vispār neslēdzas kopā. Jā,labi viņi apprecējās,jo palika ātri stāvoklī, par to visu cieņu.Iespējams viņš vienkārši nolēma, ka tas ir tā kā jādzīvo, jo viņam iepriekš neveidojās veiksmīgas attiecības. Viņš un viņa ģimene ir riktīgākie darba rūķi.
Tā mājiņa jau arī nav Kristīnes, to jau vecāki ar Edgaru taisīja, Kristīnei tur loma ir tikai to reklamēt caur soc tīkliem,ko viņa dara labi, kas ir, tas ir
10.01.2022 14:16 |
 
Reitings 1352
Reģ: 20.07.2021
Mora @ 10.01.2022 14:10

Tā arī apmēram izskatās, ka ar inteliģenci īpaši apveltīta viņa nav. ? Bet kā vīram neapnīk uzturēt visas viņas iegribas? Jo cik saprotu, pati viņa nestrādā, ieņēmumi tikai tik, cik no IG sadarbībām un tiem Kalnlāčiem.

Varbūt Edgaram bijušas problēmas ar meitenēm. Tad esot ar Kristīni patīk, ka tāda lelle blakus, un piever acis uz pārējo.
10.01.2022 14:22 |
 
Patīk
Reitings 3954
Reģ: 23.07.2020
AlienGirl @ 10.01.2022 13:52

Man izskatās, ka viņi pašlaik āzē pārējos un tajās bildēs ir paši.
It īpaši bilde ar rozēm, ja nemaldos, aptuveni tādi paši teksti bija Jānim, kad šķīrās no Agritas. Zinot, ka Artjomam ir "zobs" uz Jāni, ticu, ka tas ir kaut kāds viņu jociņš, lai pačakarētu apkārtējos.
Artojomam bija storijs, kur sieviete , Elīnai nav tik mazas krūtis , var teikt tur vispār nekas nebija , krūšturis lielaks par krūtīm (bilde tā izskatījās) un veders arī bija tievs , bet Elīnai veders tāds apaļš , lieki tauki.
10.01.2022 14:24 |
 
Patīk
Reitings 3954
Reģ: 23.07.2020
Silla @ 10.01.2022 14:24
Artojomam bija storijs, kur sieviete , Elīnai nav tik mazas krūtis , var teikt tur vispār nekas nebija , krūšturis lielaks par krūtīm (bilde tā izskatījās) un veders arī bija tievs , bet Elīnai veders tāds apaļš , lieki tauki.
plus Elīnai ir tetovējums uz vedera kuru var redzēt ja ir apakšveļa
10.01.2022 14:28 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Bordo @ 10.01.2022 14:02
Es nekad neesmu aplaudējusi, kad nosēžas lidmašīna. Vai gavilējusi. Bet pasakat, kas tieši tur tik slikts?

Man tas liekas muļķīgi, jo pilots dara savu darbu un tam nebūtu jābūt kaut kādam ārkārtīgi īpašam veikumam, nosēdināt lidmašīnu. Protams vienmēr novērtēju vieksmīgu, gludu lidojumu, bet nu come on 😀 Tad jau jāiet visiem aplaudēt arī veikalu pārdevējām, ārstiem, celtniekiem. (kas nebūtu slikti, bet cilvēki vienkārši dara savu darbu, tāpat kā pilots)
10.01.2022 14:28 |
 
Patīk
Reitings 613
Reģ: 05.08.2020
Lula @ 10.01.2022 14:28

Man tas liekas muļķīgi, jo pilots dara savu darbu un tam nebūtu jābūt kaut kādam ārkārtīgi īpašam veikumam, nosēdināt lidmašīnu. Protams vienmēr novērtēju vieksmīgu, gludu lidojumu, bet nu come on ? Tad jau jāiet visiem aplaudēt arī veikalu pārdevējām, ārstiem, celtniekiem. (kas nebūtu slikti, bet cilvēki vienkārši dara savu darbu, tāpat kā pilots)
iedomājos, ja būtu jāaplaudē vilcienā, mikriņā un autobusos :D pilnīgi tas pats
10.01.2022 14:31 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Bordo @ 10.01.2022 14:02
Es nekad neesmu aplaudējusi, kad nosēžas lidmašīna. Vai gavilējusi. Bet pasakat, kas tieši tur tik slikts?
Tas ir domāts, ka veiksmīgi piezemējās. Paldies, pilot, ka nenonāvēji mūs. Apmēram tā.
Piekrītu Lula - pilots dara savu darbu un viss
10.01.2022 14:36 |
 
10 gadi
Reitings 98
Reģ: 29.01.2009
isanalapsa @ 10.01.2022 14:16
šo jautājumu esmu sev uzdevusi vairākkārt, jo Edgaru pazinu gadiem, tas vispār neslēdzas kopā. Jā,labi viņi apprecējās,jo palika ātri stāvoklī, par to visu cieņu.Iespējams viņš vienkārši nolēma, ka tas ir tā kā jādzīvo, jo viņam iepriekš neveidojās veiksmīgas attiecības. Viņš un viņa ģimene ir riktīgākie darba rūķi.
Tā mājiņa jau arī nav Kristīnes, to jau vecāki ar Edgaru taisīja, Kristīnei tur loma ir tikai to reklamēt caur soc tīkliem,ko viņa dara labi, kas ir, tas ir

Oho, pēc Kristīnes nopratu, ka tas ir viņas un Edgara lolojums. Redz kā. Tad sanāk, ka pati tiešām neko, viss uz vīra pleciem. Cepuri nost viņam par to.
Arī mums ar vīru draugu lokā ir viens pāris, kurš nebaidos teikt, ka kopā ir tikai tādēļ, ka draudzene palika stāvoklī. Puisim cepuri nost, apprecēja meiteni. It kā laimīgi dzīvo, bet zinu, ja būtu bijis citādāk un meitene nebūtu palikusi stāvoklī, nebūtu tagad ar viņu kopā. Jā, bērnu mīl bezgala, arī sievu mīl, bet ticu, ka nav viegli, ka visa nasta uz viņu vienu, jo sieva tā arī pateica, ka strādāt netaisās, ka tas ir jādara vīrietim, viņai tikai labi jāizskatās (jup, viņa ir viena no tām....). Piebildīšu, ka meitene sākumā mērķtiecīgi mēģināja palikt stāvoklī, jo puisis ļoti patika un negribēja, lai ir kopā ar kādu citu. .
10.01.2022 15:09 |
 
Reitings 150
Reģ: 01.10.2021
Makroo @ 10.01.2022 13:23
Kas teica ka tas bērns tā uzvedās visu lidojuma laiku? Labi ja max pāris minūtes. Nejau viņa ļāva visu lidojumu tā uzvesties. Nu jau jūs pārspīlējat.
Un nejau viņa bļāva vai raudāja, bet dziedāja, mazliet ir atsķirība.
man tiešām pat 5min traucētu, es samaksju naudu par biļeti , grubu mierīgi aizlidot, bet jāklausās kā svešs bērns dzied, vispār neinteresē. Jā man ir 2 bērni, un viņi neklaiga publiskās vietās, arī pie ārsta rindā var nosēdēt 1h, bez skandāliem UN bez telefona, veikalos nevartas pa zemi, ja neperku, ko prasa. Atslēga tajā, ka pats nesēd pie telefona un mierīgi parunajies ar savu bērnu, lai viņam nav garlaicīgi. 🤦🏻‍♀️💁🏻‍♀️
10.01.2022 15:16 |
 
Reitings 307
Reģ: 29.08.2020
Applaudēšana par piezemēšanos ir ienākusi no citām valstīm.Tās,kas lidoja 90mitajos, 2000 gadā atceras,ka 100% visi plaudēja pasakot paldies pilotam un paši uzkurinot sev un citiem pozitīvas emocijas,pirms izkāpšanas jaunā valstī.Pārsteidzoši tas varbūt liekas jauniešiem.Un par meiteņu dziedāšanu.Ir cilvēki kuriem vienkārši kaitina bērni kuri ir dzīvi.Jo pašiem vājāka psihe jo vairāk pukst.Man prieks redzēt bērnus baudot bērnību,nevis sēžot kā zombijiem telefonos,lai tikai aizverās.Kas par to,ka bērni padziedāja?Ja kādam gribas mieru un klusumu,var lidot naktī vai A klasē.Labāk lai dzied,nekā raud.Es arī jūs pasūtītu dirst,ja jūs man Ig aizrādītu.Cita lieta,ja pienāk lidmašīnās un paskaidro,ka galva sāp vai hz kas,bet IG...Nu točna ejiet dirst.Bērni nav mazi pieaugušie un paldies Dievam,ka tā! Kam vieglāk sevi savaldīt,Tev vai 3gadniekam?
10.01.2022 15:17 |
 
Patīk
Reitings 613
Reģ: 05.08.2020
Mora @ 10.01.2022 15:09

Oho, pēc Kristīnes nopratu, ka tas ir viņas un Edgara lolojums. Redz kā. Tad sanāk, ka pati tiešām neko, viss uz vīra pleciem. Cepuri nost viņam par to.
Arī mums ar vīru draugu lokā ir viens pāris, kurš nebaidos teikt, ka kopā ir tikai tādēļ, ka draudzene palika stāvoklī. Puisim cepuri nost, apprecēja meiteni. It kā laimīgi dzīvo, bet zinu, ja būtu bijis citādāk un meitene nebūtu palikusi stāvoklī, nebūtu tagad ar viņu kopā. Jā, bērnu mīl bezgala, arī sievu mīl, bet ticu, ka nav viegli, ka visa nasta uz viņu vienu, jo sieva tā arī pateica, ka strādāt netaisās, ka tas ir jādara vīrietim, viņai tikai labi jāizskatās (jup, viņa ir viena no tām....). Piebildīšu, ka meitene sākumā mērķtiecīgi mēģināja palikt stāvoklī, jo puisis ļoti patika un negribēja, lai ir kopā ar kādu citu. .
Kristīnei ir labs vizuālais redzējums un māk glīti iekārtot visu, nav jau tā, ka neko nav darījusi, tik traki arī nav. Lai kāda viņa būtu, iekārtots jau viss ir glīti un gaumīgi :)
Tikai tas,ka tas viss jau nāk no Edgara puses finansiālajā ziņā. No otras puses tā ir Edgara paša izvēle un viņš nav muļķis, pats zina uz ko ir parakstījies. Viņš tiešām nav stulbs, tādēļ arī kopā būšana ar Kristīni neslēdzās kopā :D
starpcitu,nezinu vai tas šeit tika iepriekš minēts,jo tā aktīvāk esmu sākusi lasīt tikai nesen un tāpat periodiski, bet viņi jau vairākas reizes bija kopā,šķīrās,atkal bija kopā un tad hops stāvoklī. Vai tā ir sakritība vai tā tiešām sanāca netīšām , ej nu saproti :) ne mūsu darīšana gan, vienkārši atceros kā viņa skrēja viņam pakaļ diezgan fanātiski, jo viņš patika meitenēm, pat ļoti , bet tad arī visiem draugiem pajuka ar Edgaru attiecības un katrs gāja savu ceļu, tādēļ detaļas tālāk nezinu
10.01.2022 15:19 |
 
Reitings 307
Reģ: 29.08.2020
Tai kura 5 minūtes nevarētu izturēt...Tu saproti,ka neesi normāla,vai ne?😂Kā Tevi līdzcilvēki iztur,ja acīmredzot esi ar tik vāju nervu sistēmu,lai bērna dziedāšana liktos neciešama?Azbesta vecene!!!!😂✌️
10.01.2022 15:20 |
 
Reitings 147
Reģ: 14.12.2021
Jā jā, dziedāšana ir labāka par raudāšanu, bet tikai viens bet, meitenes vinai nav mazińas vairs! Vinām ir sen jau laiks iemācīties kā uzvesties.
Bet, protams, ko tur cerēt, ja māte, kurai par meitām būtu jārūpējas, jau piedzērusies 🤦🏼‍♀️ Ja vińi abi divatā lidotu, nesaskatu problēmu viniem iedzert, bet ar bērniem blakus gan tā loti nesmuki.
Katrā gadijumā māte tiešām slinko iemācīt meitām manieres.
Mani abi bērni smuki lidmašīnā uzvedās, vienalga vai 2stundu lidojums vai 8stundu lidojums. Atkartosu, ja vinai mazas butu mazinas vai bebisa vecuma, neko nepiesietos, jo to ir gruti ietekmet, bet vinas nav bebisi!!!
Dienas beigas dziedasana vai raudasana, tapat skali uzvedas un skaust jau nu neskauz domaju nevienam, uz egipti pa diez gan letam cenam var aizlidot jebkurs!
10.01.2022 15:21 |
 
Reitings 150
Reģ: 01.10.2021
Sintijauzava @ 10.01.2022 15:20
Tai kura 5 minūtes nevarētu izturēt...Tu saproti,ka neesi normāla,vai ne??Kā Tevi līdzcilvēki iztur,ja acīmredzot esi ar tik vāju nervu sistēmu,lai bērna dziedāšana liktos neciešama?Azbesta vecene!!!!?✌️
nu bet priekš kam man jāklausās sveši bērni. Es ar saviem bērniem māku sarunāt, ka publiskās vietās, nav jaklaigā, kāpēc citi nevar? Varbūt tu tā uzbrauc maniem nerviem, jo tavi bērni vai radu bērni nespēj savākties publiskās vietās? 🤔
10.01.2022 15:24 |
 
Patīk
Reitings 613
Reģ: 05.08.2020
Sintijauzava @ 10.01.2022 15:17
Applaudēšana par piezemēšanos ir ienākusi no citām valstīm.Tās,kas lidoja 90mitajos, 2000 gadā atceras,ka 100% visi plaudēja pasakot paldies pilotam un paši uzkurinot sev un citiem pozitīvas emocijas,pirms izkāpšanas jaunā valstī.Pārsteidzoši tas varbūt liekas jauniešiem.Un par meiteņu dziedāšanu.Ir cilvēki kuriem vienkārši kaitina bērni kuri ir dzīvi.Jo pašiem vājāka psihe jo vairāk pukst.Man prieks redzēt bērnus baudot bērnību,nevis sēžot kā zombijiem telefonos,lai tikai aizverās.Kas par to,ka bērni padziedāja?Ja kādam gribas mieru un klusumu,var lidot naktī vai A klasē.Labāk lai dzied,nekā raud.Es arī jūs pasūtītu dirst,ja jūs man Ig aizrādītu.Cita lieta,ja pienāk lidmašīnās un paskaidro,ka galva sāp vai hz kas,bet IG...Nu točna ejiet dirst.Bērni nav mazi pieaugušie un paldies Dievam,ka tā! Kam vieglāk sevi savaldīt,Tev vai 3gadniekam?
tu laikam neesi ne lidojusi ne tikusies ar neizlutinātām ģimenēm
Kaut kur bija laba anekdote,precīzi nenocitēšu, bet doma tāda,ka sabiedriskajā transportā arī bērni dara to,ko vēlas un vecāki lepni paziņo, ka mani bērni darīs visu,ko vēlēsies un neviens neaizrādīs. Pēc šīs frāzes sieviete, kura izteica pretenzijas, ielika matos viņai košļājamo gumiju un atbildēja,ka viņa arī izmēģinās šo metodi- darīt to, ko gribas.
10.01.2022 15:24 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Tak mājās vai parkā lai bērni dzied un ņemās un darbojās, vienkārši ir publiskas vietas, kur vajadzētu cienīt citus un ir kaut kādas normas, kas jāievēro. Ja visiem sīči darītu, ko grib, tad sāktos kaut kāds haoss.
10.01.2022 15:27 |
 
Patīk
Reitings 613
Reģ: 05.08.2020
Lai jau lieto alkoholu, nav nekas traģisks, bet varēja manīt, ka viņa zem šīm vielām neprot sevi kontrolēt, nedz rakstīt, nedz savākties emocionāli. Tāds zoodārzs lidmašīnā tika uztaisīts :) man tiešām bija kauns skatīties, bet pati esmu citādāka, mani audzināja bērnībā, ka ir jāciena apkārtējie
visi nekad nebūs vienādi
10.01.2022 15:30 |
 
Reitings 870
Reģ: 05.05.2021
Es ļoti atvainojos, ja kādu aizvainoju par to plaudēšanu piezemējoties, bet tiešām, pat padsmit stundu lidojumos, neesmu dzirdējusi, ka kāds applaudē. Bet redzot kādi cilvēki pārsvarā lido uz Turciju/Ēģipti (nerunāju par visiem), domāju, tur vairāk applaudē ne par veiksmīgo nolaišanos, bet par to kā nu tagad nedēļu baudīs all in😁
Pat Kristīni man vispār bija sajūta, ka viņa bija UK saderināta ar citu puisi un hops jau te pēkšņi kopā ar Edgaru un gaida bēbi. Bet nu sirdij laikam nepavēlēsi, gan jau viņiem viss labi kopā🙂
10.01.2022 15:31 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits