IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 793
Reģ: 14.05.2019
Katrs liek ko grib. Ja kaitina, tad ir iespēja nesekot vai neskatīties šajā dienā soc.tīklus 😀
01.01.2022 13:21 |
 
Reitings 307
Reģ: 29.08.2020
Koncertus es skatos,lai saprastu vai ir jēga pirkt biļeti nākošreiz.
Jūs par fake sekotājiem.Varēja šitās ietekmeles ņemt piemēru no Jaudiigaa kura sapirkusi sev fake ārzemnieki like zem bildēm. 20 reāli un 200 ārzemnieku like.Kur tad palika algoritma apmācības?Vai nezina ka tā var ne tikai bez profila palikt jo IG bez brīdinājuma dzēš ja izmanto šādas aplikācijas vai vnk sabeigs sev algoritmu un pat tie 20 viņu neredzēs?Viņa ir darījusi daudz,lai dabūtu sekotājus,taisījusi live ar influenceriem un konkursus,bet ja cilvēks red bet neseko,nelaiko,tad kaut kas nav.
01.01.2022 14:11 |
 
Patīk
Reitings 3327
Reģ: 09.08.2016
Jaudīgā man vispār liekas mazliet strašna (pat nezinu latviski precīzāku vārdu).
01.01.2022 14:22 |
 
Patīk
Reitings 2816
Reģ: 15.01.2013
Oj kā dzenīte cenšas dabūt atpakaļ algoritmus
01.01.2022 14:26 |
 
Patīk
Reitings 3327
Reģ: 09.08.2016
Karadžanai nesekoju, bet kas tā par iedomu dzīvi? Viņa filmē un fočē tikai to vienu savu istabu pret logu. Redzams viņas datorgalds, kur laikam kompim spīguļi virsū bija salīmēti (fake apple?), redzama mazās gultiņa, skapis un feiko chanel somu plaukts.
Vakar filmē svētku galdu, kā cep gaļu, bet pilnīgi viss tuvplānā un tā lai neko fonā neredz (jo ir izgājusi no savas istabas). Rodas sajūta,ka viņai tā viena istabiņa uzcakināta un viss pārējais ir ne-instagramīgs, parasts un tāpēc to nemaz nefilmē.
Vīra atvestās jaunās mantas meitiņai drīz nobāzīs kaktā, jo neiet klāt tai viņas rozā mākoņu pasaulei, jo ir krāsainas visās krāsās. :D
Kam tādu pasaku feikot pieaugušai sievietei? Var māsa nākt un bļaut, ka man skauž, bet es tiešām nesaprotu. Tad Dzenes un visu pārējais fake smaids ir sīkums kā tādas pasaules uzburšana, kurā tev reāli ir viena maza istabiņa.
01.01.2022 14:29 |
 
Reitings 54
Reģ: 06.10.2021
Mc.Queen @ 01.01.2022 14:29
Karadžanai nesekoju, bet kas tā par iedomu dzīvi? Viņa filmē un fočē tikai to vienu savu istabu pret logu. Redzams viņas datorgalds, kur laikam kompim spīguļi virsū bija salīmēti (fake apple?), redzama mazās gultiņa, skapis un feiko chanel somu plaukts.
Vakar filmē svētku galdu, kā cep gaļu, bet pilnīgi viss tuvplānā un tā lai neko fonā neredz (jo ir izgājusi no savas istabas). Rodas sajūta,ka viņai tā viena istabiņa uzcakināta un viss pārējais ir ne-instagramīgs, parasts un tāpēc to nemaz nefilmē.
Vīra atvestās jaunās mantas meitiņai drīz nobāzīs kaktā, jo neiet klāt tai viņas rozā mākoņu pasaulei, jo ir krāsainas visās krāsās. :D
Kam tādu pasaku feikot pieaugušai sievietei? Var māsa nākt un bļaut, ka man skauž, bet es tiešām nesaprotu. Tad Dzenes un visu pārējais fake smaids ir sīkums kā tādas pasaules uzburšana, kurā tev reāli ir viena maza istabiņa.

Iztēlojos, kā karadźana pārvācas pie vīra ar visiem spīguliem un tur uztaisa visu rozā😃
Otra māsa atkal kerta uz balto...😃😃😃😃
01.01.2022 14:38 |
 
Reitings 737
Reģ: 14.12.2021
Račko ar to savu jaungada "kleitu" varēja apsēsties un kaut cm pieliekties? Un pēdējā storijā šauj ar pistoli? Es īpaši neatšķiru tos šaujamos. Bet alkohola lietošana un tādas izklaides īpaši nav savienojamas..
01.01.2022 15:02 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Mc.Queen @ 01.01.2022 14:29
Karadžanai nesekoju, bet kas tā par iedomu dzīvi? Viņa filmē un fočē tikai to vienu savu istabu pret logu. Redzams viņas datorgalds, kur laikam kompim spīguļi virsū bija salīmēti (fake apple?), redzama mazās gultiņa, skapis un feiko chanel somu plaukts.
Vakar filmē svētku galdu, kā cep gaļu, bet pilnīgi viss tuvplānā un tā lai neko fonā neredz (jo ir izgājusi no savas istabas). Rodas sajūta,ka viņai tā viena istabiņa uzcakināta un viss pārējais ir ne-instagramīgs, parasts un tāpēc to nemaz nefilmē.
Vīra atvestās jaunās mantas meitiņai drīz nobāzīs kaktā, jo neiet klāt tai viņas rozā mākoņu pasaulei, jo ir krāsainas visās krāsās. :D
Kam tādu pasaku feikot pieaugušai sievietei? Var māsa nākt un bļaut, ka man skauž, bet es tiešām nesaprotu. Tad Dzenes un visu pārējais fake smaids ir sīkums kā tādas pasaules uzburšana, kurā tev reāli ir viena maza istabiņa.

Tie vienkārši ir cilvēki, kuriem vajag tēlu būvēt nevis sev, bet citiem. Es ticu, ka tā ir iekšējo kompleksu atbalss.
Man, piemēram, ir kolēģis(40+), kurš nopircis Audi Q7. Liela, skaista mašīna. Patīk ceļot, ir bērns un suns, tapēc sapratu izvēli par labu šādai mašīnai. Dažreiz man sanāk ar viņu pa ceļam uz darbu. Un ikreiz, ja priekšā būs kāds kolēģis, viņā ieslēgsies 20 gadīgs bērns, kuram vajag visai pasaulei atrādīt, ka viņa 3l motors ir baigais zirgs un nodzīs to auto. Un jutīsies pēc tam glaimots, ka parādijis kolēģim, ka ar savu Audi nodzen un mums, salonā sēdošajiem, ka viņš ir baigais džigids. Un arī tie ir iekšējie kompleksi, centieni pēc atzinības. Tādi cilvēki prātā nepieaug. Tikai miesā.
01.01.2022 15:15 |
 
Reitings 226
Reģ: 08.03.2021
Vītolai derētu nokrāsot briesmīgās saknes. Un nabaga bērns. Tiek midzināts šūpuļkrēslā (no kura vispār jau sen ir izaudzis) un ar multeni.. nevis ar mammas vai tèta tuvumu. Bēdīgi
01.01.2022 15:31 |
 
Reitings 737
Reģ: 14.12.2021
Izskatās, ka Grēviņi JG sagaidīja katrs savā valstī..
01.01.2022 15:35 |
 
Reitings 737
Reģ: 14.12.2021
core @ 01.01.2022 14:26
Oj kā dzenīte cenšas dabūt atpakaļ algoritmus
ko viņa dara?
Vai vispār neteica, ka grib prom no IG?
01.01.2022 15:36 |
 
Reitings 356
Reģ: 03.10.2013
Mc.Queen @ 01.01.2022 14:29
Karadžanai nesekoju, bet kas tā par iedomu dzīvi? Viņa filmē un fočē tikai to vienu savu istabu pret logu. Redzams viņas datorgalds, kur laikam kompim spīguļi virsū bija salīmēti (fake apple?), redzama mazās gultiņa, skapis un feiko chanel somu plaukts.
Vakar filmē svētku galdu, kā cep gaļu, bet pilnīgi viss tuvplānā un tā lai neko fonā neredz (jo ir izgājusi no savas istabas). Rodas sajūta,ka viņai tā viena istabiņa uzcakināta un viss pārējais ir ne-instagramīgs, parasts un tāpēc to nemaz nefilmē.
Vīra atvestās jaunās mantas meitiņai drīz nobāzīs kaktā, jo neiet klāt tai viņas rozā mākoņu pasaulei, jo ir krāsainas visās krāsās. :D
Kam tādu pasaku feikot pieaugušai sievietei? Var māsa nākt un bļaut, ka man skauž, bet es tiešām nesaprotu. Tad Dzenes un visu pārējais fake smaids ir sīkums kā tādas pasaules uzburšana, kurā tev reāli ir viena maza istabiņa.

Viņa kaut kad stāstīja, ka visu filmē tikai savā istabā, jo dzīvo vecāku dzīvoklī un citas telpas nepiestāv viņas profilam.
01.01.2022 15:54 |
 
Patīk
Reitings 703
Reģ: 10.05.2016
Mc.Queen @ 01.01.2022 14:29
Karadžanai nesekoju, bet kas tā par iedomu dzīvi? Viņa filmē un fočē tikai to vienu savu istabu pret logu. Redzams viņas datorgalds, kur laikam kompim spīguļi virsū bija salīmēti (fake apple?), redzama mazās gultiņa, skapis un feiko chanel somu plaukts.
Vakar filmē svētku galdu, kā cep gaļu, bet pilnīgi viss tuvplānā un tā lai neko fonā neredz (jo ir izgājusi no savas istabas). Rodas sajūta,ka viņai tā viena istabiņa uzcakināta un viss pārējais ir ne-instagramīgs, parasts un tāpēc to nemaz nefilmē.
Vīra atvestās jaunās mantas meitiņai drīz nobāzīs kaktā, jo neiet klāt tai viņas rozā mākoņu pasaulei, jo ir krāsainas visās krāsās. :D
Kam tādu pasaku feikot pieaugušai sievietei? Var māsa nākt un bļaut, ka man skauž, bet es tiešām nesaprotu. Tad Dzenes un visu pārējais fake smaids ir sīkums kā tādas pasaules uzburšana, kurā tev reāli ir viena maza istabiņa.

Lai gan man Jeļena šķiet jauka un ir laba mamma savai mazajai meitiņai, tomēr tie spīguļi, dzīve 10 kvadrātmetros, man šķiet tiešām dīvaina no pieaugušas sievietes puses. Ja vēl atrādītās lietas būtu kvalitatīvas, tad varētu uzturēt savu luxury imidžu, tomēr vairums ir Pepco, ebay, lētas plastmasas stikla atvilktnes, kuras jau atverot video grab un klab.
Pēc vecāku mašīnas spriežot jau var saprast, ka visticamāk viesistabā paklājs pie sienas, tāpēc nerāda neko vairāk.
01.01.2022 15:57 |
 
Reitings 830
Reģ: 05.06.2020
Mc.Queen @ 01.01.2022 14:22
Jaudīgā man vispār liekas mazliet strašna (pat nezinu latviski precīzāku vārdu).
viņa arī sekotājus pērk. Nav viņa interesanta. Nesekoju viņai. Bet, kad tos 1000 story ierunā par neko, nezinu vai kādam vispār tas interesē. Vēl tagad to nl tirgo
01.01.2022 15:58 |
 
Reitings 2058
Reģ: 09.12.2021
Vītolai derētu nokrāsot briesmīgās saknes. Un nabaga bērns. Tiek midzināts šūpuļkrēslā (no kura vispār jau sen ir izaudzis) un ar multeni.. nevis ar mammas vai tèta tuvumu. Bēdīgi

Man vairāk palika slikti no tā nabaga sivēna uz šķīvja.
Neesmu veģitāriete, bet nu pretīgi. 😁
01.01.2022 15:59 |
 
10 gadi
Reitings 1282
Reģ: 07.12.2011
Jā,kāpēc Grēviņi nevar atzīties,nu šķiras šķiras viss vairs par to nekomentēšu neviens,bet tagad jāmin 😀
01.01.2022 16:00 |
 
Patīk
Reitings 23054
Reģ: 27.01.2021
Mc.Queen @ 01.01.2022 14:29
Karadžanai nesekoju, bet kas tā par iedomu dzīvi? Viņa filmē un fočē tikai to vienu savu istabu pret logu. Redzams viņas datorgalds, kur laikam kompim spīguļi virsū bija salīmēti (fake apple?), redzama mazās gultiņa, skapis un feiko chanel somu plaukts.
Vakar filmē svētku galdu, kā cep gaļu, bet pilnīgi viss tuvplānā un tā lai neko fonā neredz (jo ir izgājusi no savas istabas). Rodas sajūta,ka viņai tā viena istabiņa uzcakināta un viss pārējais ir ne-instagramīgs, parasts un tāpēc to nemaz nefilmē.
Vīra atvestās jaunās mantas meitiņai drīz nobāzīs kaktā, jo neiet klāt tai viņas rozā mākoņu pasaulei, jo ir krāsainas visās krāsās. :D
Kam tādu pasaku feikot pieaugušai sievietei? Var māsa nākt un bļaut, ka man skauž, bet es tiešām nesaprotu. Tad Dzenes un visu pārējais fake smaids ir sīkums kā tādas pasaules uzburšana, kurā tev reāli ir viena maza istabiņa.
viņa arī vienreiz pati stāstīja, ka viņa speciāli savā insta kontā rāda tikai to vienu rozā istabu un to, kas iekļaujas viņas stilā - pārējā dzīvojamā zona ir "normāla," tāpēc nerāda un neliek bildes, lai neizjauktu savu feedu. Nu savādi, bet lai jau, ja viņai patīk. Man viņa netraucē, lai dzīvo savā princešu pasaulē, kāda tam nozīme, ja nedara nevienam ar to pāri, rūpējas par bērniņu un viss. Viņas profils ir no sērijas "nepatīk, neskaties" :D
01.01.2022 16:06 |
 
Patīk
Reitings 3327
Reģ: 09.08.2016
Nenoliedzu, ka Jeļena liekas jauka personība, bet tā rozā poniju ilūziju uzturēšana profilā man liekas nesaprotama.
Cik viņai apmēram gadu?
01.01.2022 16:08 |
 
Patīk
Reitings 23054
Reģ: 27.01.2021
Mc.Queen @ 01.01.2022 16:08
Nenoliedzu, ka Jeļena liekas jauka personība, bet tā rozā poniju ilūziju uzturēšana profilā man liekas nesaprotama.
Cik viņai apmēram gadu?
27? 28? man nav ne jausmas. protams, tas ir dīvaini un man galīgi nesaprotami, bet no visām cilvēku dīvainajām apsēstībām šī šķiet ļoti maiga :D nezinu, kā viņai ikdiena ar ģimeni paiet, bet izskatās, ka viss ok, tad jau laikam nevienam tas netraucē. nez, kas būs, kad pie vīra pārvāksies
01.01.2022 16:18 |
 
Patīk
Reitings 23054
Reģ: 27.01.2021
TeaPot @ 01.01.2022 16:18
27? 28? man nav ne jausmas. protams, tas ir dīvaini un man galīgi nesaprotami, bet no visām cilvēku dīvainajām apsēstībām šī šķiet ļoti maiga :D nezinu, kā viņai ikdiena ar ģimeni paiet, bet izskatās, ka viss ok, tad jau laikam nevienam tas netraucē. nez, kas būs, kad pie vīra pārvāksies
Varbūt tur viņai būs mazs fotostūrītis, lai var turpināt savu insta, kā viņai patīk. droši vien pie vecākiem viņai par maz vietas tādām ekstrām
01.01.2022 16:20 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits