IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
10 gadi
Reitings 162
Reģ: 29.01.2009
NL T. Ērmanes pēdējie storiji protams, kā parasti, ir tīri lai slavinātu "super ēdienu", bet pie normāliem cilvēkiem, man tā ideja, ka "šodien vairs nekādas ēšanas" ,liekas ļoti neveselīga. Jāmāk vienkārši pareizi ēst īstu ēdienu nevis norīties un pēc tam dzīvot uz pulveriem.
26.12.2021 12:38 |
 
Reitings 17
Reģ: 06.07.2020
ElzaAnna @ 26.12.2021 12:36

Nav tā, ka dzīvē viņa nedaudz sadomājusies no sevis?

Ir, un nevis nedaudz, bet pat ļoti daudz. Viņa dzīvē ir diezgan nejauka, augstprātīga un riebīga. Ļoti egocentriska persona, uzskata vienmēr sevi augstāku par citiem. Tas smaids storijos ir ļoti uzspēlēts, dzīvē tā nav
26.12.2021 12:45 |
 
Reitings 2148
Reģ: 10.09.2021
Es atkal sasmejos par Vavilovas CV, biskjit nosmieties, jo nopietni nevar uztvert to tekstu par leggaly blonde un patik cept kukas ieks CV 😁 nu kur prats to afishet CV. Bet nu gimnazija gan laikam loti labi macijusies, kkur bija diploms, ka videja bija 9,6. Bet nu ja, viena lieta ir labas atzimes, bet otra - reala saprasana un gudriba. Man skola bija tadas, kuras it ka loti labi macas, bet pa dzivi bija stulbas, neprata savas zinasanas pielietot dzive. Bet to saku visparigi, nezinu Vavivlovu kada vina ir dzive.
26.12.2021 12:56 |
 
Reitings 498
Reģ: 20.11.2019
isanalapsa @ 26.12.2021 12:11
kopš kura laika publicēt kaut ko no savām kāzām ir nepareizi? :D Šis forums ir aizgājis padibenī. Ja vēl agrāk varēja palasīt kaut ko interesantu, ko kurš zin, tad tagad jebkura instagramera solis ir nepareizs, jo forums zin labāk :D
šeit ļoti labi nolasās, kurām nav bijuši ģimeniski ziemassvētki,jo viss laiks tiek veltīts forumam un citu apsmiešanai
ielikt instagramā kaut ko ir nepareizi, bet apspriest to forumā super :D

Jā, jā briesmīgi ziemassvētki man bija. Pati ar briesmīga. Citi sēž twitter, FB, citi sēž šeit. Kāda starpība.
Es aizvainoju ķuzi, tu gribi aizvainot mani, kura tad ir sliktāka? 😀 vai tomēr esi ar mani vienā līmenī. Šodien tač ar vēl ziemassvetki, ko ta tu te tā iemaldījusies.
Runa nebija par to, ka liek IG kaut ko, bet, par to, ka dara lietas tikai tā, lai var ielikt IG, jo ja nav ielikts, tad nav noticis un realitatē cilveks nav tāds kādu sevi rāda IG.
26.12.2021 12:56 |
 
Reitings 204
Reģ: 21.03.2020
Iemetīšu savas piecas kapeikas par Vavilovu. Sekoju ig, neko dzīvē par viņu nezinu. Jā, ig varbūt ir nedaudz uzspēlēti, bet kaut kas man viņā patīk. Pat ja reālajā dzīvē tāda nav, no viņas var paņemt to organizētību. Arī strādāju ofisa darbu, dažreiz var smelties arī iedvesmu outfitos, kaut arī viņas stils man ir svešs. Par bildinājumu gan piekrītu, ka par ātru. Pēc tā ko viņa liek ig liekas, ka vēl ritīgs rozā briļļu periods. Negribas neko sliktu teikt, bet viņas draugs gan man neuzrunā. Liekas tāds.. sterils? Tās vestītes utt. Izskatās pēc turīgu vecāku baltā puisīša. Es uz tādu nekad neskatītos, bet ne jau man ar viņu jādzīvo. Ja Patrīcijai tiešām tas patīk, tad viss kārtībā. Es viņai drīzāk redzu blakus vecāku vīrieti, bet katram savs. Par to darbu un skolu gan neko nezinu. Varbūt tāds periods dzīvē. Domāju, ka viņai tāpat viss būs kārtībā pat ja tiešām vairs nestrādā tajā uzņēmumā un nav budžetā.
26.12.2021 13:03 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Piiiizģets! Aizbraukt uz Miami, Floridā. Biznesa klasē! Wooow! Katras meitenes sapnis!
Nē nu forši, bet es laikam tiešām tajā neredzu neko TĀDU!
26.12.2021 13:07 |
 
Reitings 264
Reģ: 18.10.2019
Nu man liekas vavilova diezgan gudra, vismaz spriežot pēc dažādām intervijām un TV. Runā par politiku utt.
Bet tas bildinājums gan diezgan lieks. Viņa un viņas draugs liekas samāksloti, rāda ka dzīvo luxury Life, bet nu nezinu kāda ir realitāte. Smieklīgs liekas viņas draugs,kurš tēlo baigo skaistuli,modeli saraucis pieri visās bildēs. Ne smaida, ne dabiskuma- nesaista
26.12.2021 13:10 |
 
Reitings 36
Reģ: 26.12.2021
Valdet @ 26.12.2021 12:56
Es atkal sasmejos par Vavilovas CV, biskjit nosmieties, jo nopietni nevar uztvert to tekstu par leggaly blonde un patik cept kukas ieks CV ? nu kur prats to afishet CV. Bet nu gimnazija gan laikam loti labi macijusies, kkur bija diploms, ka videja bija 9,6. Bet nu ja, viena lieta ir labas atzimes, bet otra - reala saprasana un gudriba. Man skola bija tadas, kuras it ka loti labi macas, bet pa dzivi bija stulbas, neprata savas zinasanas pielietot dzive. Bet to saku visparigi, nezinu Vavivlovu kada vina ir dzive.

Kur tu redzeji to CV? 🤣
26.12.2021 13:11 |
 
Patīk
Reitings 2816
Reģ: 15.01.2013
Galvenais uzsvars u biznesa klasi :D
Bet nu ja man būtu piķis es ar gribētu un brauktu, tā kā gaidu, kad varēšu sekot līdzi :)
26.12.2021 13:11 |
 
Patīk
Reitings 2816
Reģ: 15.01.2013
Man vienmēr nāk smieki un pat ir bail no tādiem čaļiem kā vavilovai..wannabee modelis :D
Arī tas viss liekas baigi maksligi
26.12.2021 13:16 |
 
Reitings 229
Reģ: 13.03.2020
Runājot par Saulietes ceļojumu uz Miami, man jau liekas tik superīgi, ka nopelnīto naudu iztērē kopā ar ģimeni sapņu ceļojumam. Viņa savu ģimeni mīl, dod visu un tas priecē. Vucēna paļubomu naudu iztērētu viena pati nodzeroties kādā kūrortā vai, kā redzam- pērkot sasistus mustangus. Labums ģimenei nekāds.
26.12.2021 13:20 |
 
Reitings 737
Reģ: 14.12.2021
dzenla @ 26.12.2021 13:20
Runājot par Saulietes ceļojumu uz Miami, man jau liekas tik superīgi, ka nopelnīto naudu iztērē kopā ar ģimeni sapņu ceļojumam. Viņa savu ģimeni mīl, dod visu un tas priecē. Vucēna paļubomu naudu iztērētu viena pati nodzeroties kādā kūrortā vai, kā redzam- pērkot sasistus mustangus. Labums ģimenei nekāds.
kāpēc sasistus Mustang?
Sauliete - riktīgi forši, kopā visa ģimene atpūtā. Kamēr bitītes strādā.
26.12.2021 13:26 |
 
Reitings 229
Reģ: 13.03.2020
Bet tā jau ir Bitīšu vaina, ka naivi tic un cer sasniegt to pašu līmeni. Gudras, inteliģentas sievietes tādās afērās neielaidīsies. Turklāt vai tad nu Sauliete vienīgā, kas pelna naudu uz citu nopelniem/bēdām utml. Neatbalstu viņas pelnīšanas veidu, bet man patīk ka viņa naudu tērē ģimenes labsajūtai nevis tikai savām vajadzībām.
Vucenas Mustang nebija sists, vai tad? Kaut kad atpakaļ, šķiet, to lasīju forumā. Ja ko jaucu, sry! Pat, ja nav sists- muļķīgs veids kā tērēt naudu. Bet ceļojums kopā visai ģimenei ir jauki - kopīgas atmiņas un meitenēm būs piedzīvojums.
26.12.2021 13:39 |
 
Reitings 104
Reģ: 18.06.2015
Jajaja2 @ 26.12.2021 13:26
kāpēc sasistus Mustang?
Sauliete - riktīgi forši, kopā visa ģimene atpūtā. Kamēr bitītes strādā.

Jā, tas ir riktīgi lieliski! Kamēr lielākā daļa sabiedrības vispār domā par to, kā samaksāt elektrību, zemes nodokli, aiziet pie ārsta, nopirkt zāles, savākt savam slimajam radiniekam vai bērnam līdzekļus kādas retas slimības ārstēšani u.c.
"Zīmēšanās" ar naudu iepriekšminētā kontekstā ir patiesi liela un cilvēciska īpašība!
26.12.2021 13:43 |
 
Reitings 2148
Reģ: 10.09.2021
Vinai ig ir links uz vinas majaslapu un tur ielikusi CV 🙃
26.12.2021 13:46 |
 
Reitings 229
Reģ: 13.03.2020
Tātad es nedrīkstu braukt ceļojumā biznesa klasē, nedrīkstu pirkt brendu drēbes, jo citiem nav? Es pati regulāri ceļoju, instagrama bildēs ik pa laikam pavīd brendu drēbes, bet es to nevaru rādīt, jo kādam nav un kāds par kaut ko nevar samaksāt? Muļķīgi to apgalvot.
Un ja dzīves apstākļi ir slikti, paša spēkos ir to mainīt. Arī nācu no nabadzīgas ģimenes, bet tieši tāpēc strādāju un mācījos, un izdotos, lai nebūtu jādzīvo tā, kā to apraksta Mārlija.
26.12.2021 13:49 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
Mārlija @ 26.12.2021 13:43

Jā, tas ir riktīgi lieliski! Kamēr lielākā daļa sabiedrības vispār domā par to, kā samaksāt elektrību, zemes nodokli, aiziet pie ārsta, nopirkt zāles, savākt savam slimajam radiniekam vai bērnam līdzekļus kādas retas slimības ārstēšani u.c.
"Zīmēšanās" ar naudu iepriekšminētā kontekstā ir patiesi liela un cilvēciska īpašība!
Sauliete nav vainīga, ka lielākai daļai tā jādzīvo.
26.12.2021 13:51 |
 
Patīk
Reitings 855
Reģ: 09.05.2021
Sisenis @ 26.12.2021 13:07
Piiiizģets! Aizbraukt uz Miami, Floridā. Biznesa klasē! Wooow! Katras meitenes sapnis!
Nē nu forši, bet es laikam tiešām tajā neredzu neko TĀDU!

Varbūt Tu katru gadu vari atļauties ceļot uz Miami un Tev tas neliekas nekas super duper kruts, bet kas vienam ir sīkums, citam ir sapnis. Ir ļoti muļķīgi kaut ko tādu rakstit, laikam ceļojums uz Antarktīdu Tev būtu kaut kas wow.
26.12.2021 13:55 |
 
Patīk
Reitings 613
Reģ: 05.08.2020
Cilvēki mūsdienās vairs neprot priecāties par citiem
Man tas nekad nebūs saprotams kā var nepriecāties par to, cik forši citiem notiek lietas. Vispār nav starpība vai tas saskan ar manām vērtībām vai nē,visiem nav jādzīvo vienādi
Tas, ka es vai kāds cits izvēlētos naudu tērēt citādāk, nenozīmē, ka cita prieks nav foršs notikums
Kas notiek ar cilvēkiem šeit pēdējā laikā? Viena vienīga inde par visu, nu jau pat tiešām par visu.
Jā,to var nelasīt, bet kādreiz sev pajautājam,kādēļ mums riebjas viss? Varbūt vajag dzīvot tā,lai neriebtos viss?
26.12.2021 14:14 |
 
Patīk
Reitings 613
Reģ: 05.08.2020
Jajaja2 @ 26.12.2021 12:33
kaut kā ironiski sanāk, noniecinot šejienes komentētājus, pati noliec sevi to cilvēku vietā, kurus nonciecini.
Un joprojām, neviens, neviens nespiež lasīt to, kas šeit ir sarakstīts..
tātad apdirst visus par priecīgiem notikumiem ir ok, bet ,ja kāds pasaka, ka tas nav ok, tad tas ir sliktāk par pašu apdiršanu?
Atkārtošos, ka cilvēkiem ir jāiemācas būt laimīgiem arī par citiem pat, ja vērtības nesaskan, tam vispār nav nozīme
26.12.2021 14:17 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits