IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Patīk
Reitings 726
Reģ: 17.01.2021
Visu cieņu Jasmīnai par komentāru, ļoti pareizi visu uzrakstīja. Šo esmu ievērojusi vienmēr, tiklīdz kāds ierunājas par Jasmīnu vai Jeļenu - drausmīgs stils, iesprūdušas bērnībā, dēls izskatās pēc meitenes, bla, bla, bla. Esmu ievērojusi, ka šī ir latviešiem (nu, un vēl krieviem) ļoti raksturīga lieta - visiem ir jāizskatās vienādiem, vēlams ne ar ko neizcelties, vēlams dzīvot un izskatīties tā "kā visiem", pretējā gadījumā tiksi noķengāts, apsmiets, apsaukāts, par tavu dzīvi visi šausmināsies, piedēvēs garīga rakstura problēmas utt.. Man nav bērnu, bet, ak, es pat saskaitīt nevaru, cik daudz reižu savas dzīves laikā Latvijā pati esmu saskārusies ar līdzīgu nosodījumu, balstītu tikai uz savu ārējo izskatu. Tas, ka joprojām savos 30 gados ģērbjos alternatīvā stilā, ir ticis nosaukts par nevēlēšanos pieaugt un iesprūšanu pusaudžu vecumā, esmu saukta par narkomāni un cietumnieci tikai savu tetovējumu dēļ, par manu draugu, kurš krāso nagus, jo spēlē pankroka grupā (ne Latvijā, protams) šajā pašā forumā ir ņirgts, saukājot mani par garīgi atpalikušu, liekot man izaugt un izsakot pieņēmumus, ka man ir 16 gadi, jo pieaugušas sievietes nedzīvojot ar tādiem uzskatiem kā es, kurai liekas pilnīgi okei, ja katram cilvēkam ir savs stils, ja vīriešiem ir gari mati, lakoti nagi vai mugurā rozā drēbes. Valstī, kurā dzīvoju tagad, ne reizi, ne vienu pašu reizi man neviens nav teicis kaut ko tādu, ko esmu atklausījusies Latvijā. Ļoti liela daļa Latvijā dzīvojošo joprojām ir ļoti aizspriedumaini, šauri domājoši un to lieliski var novērot, tiklīdz kāds cilvēks izlec no pūļa un ar kaut ko atšķiras no pelēkās masas. Tad uzzināsi no visiem visu iespējamo - ka sieviete ar tetovējumiem ir palaistuve, ka čalis rozā drēbēs ir pedi*š, ka cilvēks, kura ārējais izskats un dzīves uztvere (kā tai pašai Jeļenai ar saviem spīguļiem) atšķiras no vairākuma, ir iesprūdis bērnībā, apstājies attīstībā un ko tik vēl ne. 2021.gads, pasaulē šajā ziņā viss plūst un mainās, sen jau ir izzudušas kaut kādas dzimumu lomas vai kritēriji, kuri nosaka to, kā jāizskatās vīriešiem vai sievietēm, sievietes, ja vēlas, var atļauties būt vīrišķīgas un vīrieši - sievišķīgi, nebaidoties no tā, kā uz to skatīties apkārtējie. Tikai Latvijā un citās postpadomju valstīs kāds, kurš kaut mazliet ar kaut ko vizuāli atšķiras, joprojām skaitās garīgi slims indivīds, kuram jāiet ārstēties, kaut gan ārstēties tieši būtu jāiet tiem, kurus tik ļoti krata tas, kā kurš ir apģērbies un kā kurš dzīvo.
Un, pirms mani nosauc par Jasmīnu vai Jeļenu, nē, neesmu ne viena, ne otra, tikai cilvēks, kuru reāli uzvelk tā aprobežotā PSRS laika domāšana.
16.12.2021 22:18 |
 
Reitings 1383
Reģ: 05.12.2021
Beciņa @ 16.12.2021 21:59

Muļķības. Zīšanas reflekss ļoti ātri pazūd. ja baro ar pudeli, tad var novērot, ka tie bērni nezīž vispār, nekustina muti arī miegā. Knupis ir viens vienīgs pieradums, neveselīgs un slikts pieradums. Tāpat kā pamperi. Jo ātrāk tiec no visa tā vaļā, jo labāk. Daba nav paredzējusi mākslīgus knupjus ( ja nu vienīgi mammas krūtis) un uz dibeniem ķīmiskus pamperus.

Kas par muļķībām! Tieši kā tad pudeļbērns zīž pienu no pudeles?
16.12.2021 22:21 |
 
10 gadi
Reitings 734
Reģ: 04.10.2009
ganeša @ 16.12.2021 21:53

Kas vainas zobiem?
Visi vietā, liekas.
Kādi Tev?

Man taisni, tīņu gados mani vecāki par mani rūpējās. Iztaisnoja zobus.
Viņai tieši ceturtais zobs ir tik šķībs, ja dēļ tā šļupst. 😂
Un kādi ir Tavi zobi?! Vai vispār ir? 😂😂😂😂😂
16.12.2021 22:38 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4999
Reģ: 03.11.2012
Miaa @ 16.12.2021 22:18
Visu cieņu Jasmīnai par komentāru, ļoti pareizi visu uzrakstīja. Šo esmu ievērojusi vienmēr, tiklīdz kāds ierunājas par Jasmīnu vai Jeļenu - drausmīgs stils, iesprūdušas bērnībā, dēls izskatās pēc meitenes, bla, bla, bla. Esmu ievērojusi, ka šī ir latviešiem (nu, un vēl krieviem) ļoti raksturīga lieta - visiem ir jāizskatās vienādiem, vēlams ne ar ko neizcelties, vēlams dzīvot un izskatīties tā "kā visiem", pretējā gadījumā tiksi noķengāts, apsmiets, apsaukāts, par tavu dzīvi visi šausmināsies, piedēvēs garīga rakstura problēmas utt.. Man nav bērnu, bet, ak, es pat saskaitīt nevaru, cik daudz reižu savas dzīves laikā Latvijā pati esmu saskārusies ar līdzīgu nosodījumu, balstītu tikai uz savu ārējo izskatu. Tas, ka joprojām savos 30 gados ģērbjos alternatīvā stilā, ir ticis nosaukts par nevēlēšanos pieaugt un iesprūšanu pusaudžu vecumā, esmu saukta par narkomāni un cietumnieci tikai savu tetovējumu dēļ, par manu draugu, kurš krāso nagus, jo spēlē pankroka grupā (ne Latvijā, protams) šajā pašā forumā ir ņirgts, saukājot mani par garīgi atpalikušu, liekot man izaugt un izsakot pieņēmumus, ka man ir 16 gadi, jo pieaugušas sievietes nedzīvojot ar tādiem uzskatiem kā es, kurai liekas pilnīgi okei, ja katram cilvēkam ir savs stils, ja vīriešiem ir gari mati, lakoti nagi vai mugurā rozā drēbes. Valstī, kurā dzīvoju tagad, ne reizi, ne vienu pašu reizi man neviens nav teicis kaut ko tādu, ko esmu atklausījusies Latvijā. Ļoti liela daļa Latvijā dzīvojošo joprojām ir ļoti aizspriedumaini, šauri domājoši un to lieliski var novērot, tiklīdz kāds cilvēks izlec no pūļa un ar kaut ko atšķiras no pelēkās masas. Tad uzzināsi no visiem visu iespējamo - ka sieviete ar tetovējumiem ir palaistuve, ka čalis rozā drēbēs ir pedi*š, ka cilvēks, kura ārējais izskats un dzīves uztvere (kā tai pašai Jeļenai ar saviem spīguļiem) atšķiras no vairākuma, ir iesprūdis bērnībā, apstājies attīstībā un ko tik vēl ne. 2021.gads, pasaulē šajā ziņā viss plūst un mainās, sen jau ir izzudušas kaut kādas dzimumu lomas vai kritēriji, kuri nosaka to, kā jāizskatās vīriešiem vai sievietēm, sievietes, ja vēlas, var atļauties būt vīrišķīgas un vīrieši - sievišķīgi, nebaidoties no tā, kā uz to skatīties apkārtējie. Tikai Latvijā un citās postpadomju valstīs kāds, kurš kaut mazliet ar kaut ko vizuāli atšķiras, joprojām skaitās garīgi slims indivīds, kuram jāiet ārstēties, kaut gan ārstēties tieši būtu jāiet tiem, kurus tik ļoti krata tas, kā kurš ir apģērbies un kā kurš dzīvo.
Un, pirms mani nosauc par Jasmīnu vai Jeļenu, nē, neesmu ne viena, ne otra, tikai cilvēks, kuru reāli uzvelk tā aprobežotā PSRS laika domāšana.

Par šo pilnīgi piekrītu! Jo retāk braucu uz Latviju, jo vairāk to izjūtu! Lai gan savā mītnes valstī skaitos “iebraucējs”, pret mani nekad un neviens nav izteicis ne vienu sliktu vārdu, tieši otrādi, komplimentus un ko jauku!
Par mākslas jomu vispār nerunāšu, Latvijā ir tik grūti būt māksliniekam, jo visi tev baksta ar pirkstu un saka - tas nav labi, šitas nav labi un vēl šokējas par to, ja pasaku - man bija izstāde, izstādīju savus darbus. Tad visiem acis platas, jo es negleznoju akadēmiskajā stilā, ne tuvu.
Kā jau augstāk minēju, tā ir kaut kāda “kastītes” domāšana, visiem jādzīvo vienādi, bez maz vai jābrauc ar kredītā pirktu bmw x5 un jādzīvo īrētā purvciema dzīvoklī, tad viss ir ok…
16.12.2021 22:52 |
 
Reitings 48
Reģ: 01.12.2021
Alazani @ 16.12.2021 20:05
Man šķiet ļoti ironiski, ka Jasmīna te nāk un visas sauc par slimām, kam jāārstē galva, bet abas divas ar savu māsu ir apsēstas ar vizuālo izskatu un to visu projicē uz bērniem (ne tikai savējo raustot kā lelli, bet noniecinot citus, kam laimīgs bērns ir svarīgāks par stilu), un Jeļenas ēšanas traucējumus uzdodot par neko īpašu, jo "viņa tak maziņa augumā". Lai nu kam, bet pašām būtu galvas jāiet ārstēt, lai savos bērnos tās pašas novirzes neieaudzina. Kā, nu KĀ vienā ģimenē abas meitas var izaugt ar tādiem kompleksiem un seklām vērtībām? Bet slimi ir citi, jo bērnus muļķīgā krekliņā neuzskata par traģēdiju!? Var jau priecāties par estētiskām bildēm, bet kas tādās dzīvēs kā Jeļenas ir normāls? Man viņas ir ļoti, ļoti žēl, kaut meitiņas dēļ apmeklētu speciālistus un sāktu risināt savas psiho-problēmas...

Es gan neuzskatu, ka viņas ir apsēstas ar vizuālo izskatu! Es uzskatu, ka viņām ir savs stils un tas ir tikai normāli. Man nepatīk, es tā neģērbtos, bet es esmu priecīga, ka kāds mūsdienu pasaulē uzdrīkstas darīt tā kā pašam patīk. Jeļena var kādam nepatikt, bet nu būsim reālas, viņa ģērbjas vienkārši izteikti sievišķīgi, cmoon. Viņas māsa - drēbes normālas, nav nekas ekstravagants, vienkārši gaišos toņos. Un?! Ja uzskati, ka tās ir psiholoģiskas novirzes, apsveicu - Tu neesi redzējis/redzējusi cilvēkus ar tiešām īstām novirzēm. Izkopt to kas cilvēkam individuāli patīk un saista, NAV seklums. Seklums ir piesieties kaut kādam X bērna krekliņam ar rišām.
16.12.2021 22:53 |
 
Reitings 778
Reģ: 14.11.2021
Alise ar Rūdolfu tiešām ir izšķīrusies. Es nebrīnos. Es arī nevarētu izturēt cilvēku, kas katrā otrajā teikumā teiktu, ka ir japāniete tā it kā tas būtu kāds īpašs talants.
16.12.2021 23:02 |
 
Reitings 737
Reģ: 14.12.2021
Miaa @ 16.12.2021 22:18
Visu cieņu Jasmīnai par komentāru, ļoti pareizi visu uzrakstīja. Šo esmu ievērojusi vienmēr, tiklīdz kāds ierunājas par Jasmīnu vai Jeļenu - drausmīgs stils, iesprūdušas bērnībā, dēls izskatās pēc meitenes, bla, bla, bla. Esmu ievērojusi, ka šī ir latviešiem (nu, un vēl krieviem) ļoti raksturīga lieta - visiem ir jāizskatās vienādiem, vēlams ne ar ko neizcelties, vēlams dzīvot un izskatīties tā "kā visiem", pretējā gadījumā tiksi noķengāts, apsmiets, apsaukāts, par tavu dzīvi visi šausmināsies, piedēvēs garīga rakstura problēmas utt.. Man nav bērnu, bet, ak, es pat saskaitīt nevaru, cik daudz reižu savas dzīves laikā Latvijā pati esmu saskārusies ar līdzīgu nosodījumu, balstītu tikai uz savu ārējo izskatu. Tas, ka joprojām savos 30 gados ģērbjos alternatīvā stilā, ir ticis nosaukts par nevēlēšanos pieaugt un iesprūšanu pusaudžu vecumā, esmu saukta par narkomāni un cietumnieci tikai savu tetovējumu dēļ, par manu draugu, kurš krāso nagus, jo spēlē pankroka grupā (ne Latvijā, protams) šajā pašā forumā ir ņirgts, saukājot mani par garīgi atpalikušu, liekot man izaugt un izsakot pieņēmumus, ka man ir 16 gadi, jo pieaugušas sievietes nedzīvojot ar tādiem uzskatiem kā es, kurai liekas pilnīgi okei, ja katram cilvēkam ir savs stils, ja vīriešiem ir gari mati, lakoti nagi vai mugurā rozā drēbes. Valstī, kurā dzīvoju tagad, ne reizi, ne vienu pašu reizi man neviens nav teicis kaut ko tādu, ko esmu atklausījusies Latvijā. Ļoti liela daļa Latvijā dzīvojošo joprojām ir ļoti aizspriedumaini, šauri domājoši un to lieliski var novērot, tiklīdz kāds cilvēks izlec no pūļa un ar kaut ko atšķiras no pelēkās masas. Tad uzzināsi no visiem visu iespējamo - ka sieviete ar tetovējumiem ir palaistuve, ka čalis rozā drēbēs ir pedi*š, ka cilvēks, kura ārējais izskats un dzīves uztvere (kā tai pašai Jeļenai ar saviem spīguļiem) atšķiras no vairākuma, ir iesprūdis bērnībā, apstājies attīstībā un ko tik vēl ne. 2021.gads, pasaulē šajā ziņā viss plūst un mainās, sen jau ir izzudušas kaut kādas dzimumu lomas vai kritēriji, kuri nosaka to, kā jāizskatās vīriešiem vai sievietēm, sievietes, ja vēlas, var atļauties būt vīrišķīgas un vīrieši - sievišķīgi, nebaidoties no tā, kā uz to skatīties apkārtējie. Tikai Latvijā un citās postpadomju valstīs kāds, kurš kaut mazliet ar kaut ko vizuāli atšķiras, joprojām skaitās garīgi slims indivīds, kuram jāiet ārstēties, kaut gan ārstēties tieši būtu jāiet tiem, kurus tik ļoti krata tas, kā kurš ir apģērbies un kā kurš dzīvo.
Un, pirms mani nosauc par Jasmīnu vai Jeļenu, nē, neesmu ne viena, ne otra, tikai cilvēks, kuru reāli uzvelk tā aprobežotā PSRS laika domāšana.
štrunts par to stilu. Bet, ka bērnu izmanto kā aksesuāru savam IG kontam un, jā, mani nepārliecināja, apgalvojums, ka plānie gumijas zābaki un cimdi netika izvēlēti tikai tāpēc, ka smuki iederējās toņos, bet gan kā piemērots apģērbs spēlēm sniegā.. Ka cilvēki ar novirzēm lūr uz tiem blondajiem, mīlīgajiem puisīšiem un pašapmierinās. Šis nav Ok. Tu taisi savu profilu, stilu, bet neizmanto bērnu kā aksesuāru kaut kādās mākslīgi radītās un iestudētās bildēs.
Nopērc suni tad. Sorry, es varu palikt skarba, ja runa ir par cilvēkiem, kuri paši sevi nevar aizsargāt un pasargāt..
16.12.2021 23:03 |
 
Reitings 302
Reģ: 15.10.2021
Tikai Latvijā un citās postpadomju valstīs kāds, kurš kaut mazliet ar kaut ko vizuāli atšķiras, joprojām skaitās garīgi slims indivīds, kuram jāiet ārstēties, kaut gan ārstēties tieši būtu jāiet tiem, kurus tik ļoti krata tas, kā kurš ir apģērbies un kā kurš dzīvo.

Sabiedrībām, kas izaugušas ārpus PSRS zonas, arī ir savas negatīvās īpašības, nav gluži tā, ka nekur citur nav aprunāšanu, nosodījumu, visi visus mīl u.tml., bet, jā, saistībā tieši ar aprakstīto, latviešiem ir jākaunas.
16.12.2021 23:11 |
 
10 gadi
Reitings 1094
Reģ: 04.06.2012
Ļoti patika Mīla Kemperī šovs, jo gandrīz visi tur nolasītie cilvēki bija ļoti normāli, es pat teiktu, ka emocionāli inteliģenti.
Ļoti patika brunetes Elīnas attieksme pret to pašu Ronaldu, kuram pret Elīnu bija simpātijas, bet ne abpusējas.
16.12.2021 23:11 |
 
Reitings 203
Reģ: 14.05.2020
Jajaja2 @ 16.12.2021 23:03
štrunts par to stilu. Bet, ka bērnu izmanto kā aksesuāru savam IG kontam un, jā, mani nepārliecināja, apgalvojums, ka plānie gumijas zābaki un cimdi netika izvēlēti tikai tāpēc, ka smuki iederējās toņos, bet gan kā piemērots apģērbs spēlēm sniegā.. Ka cilvēki ar novirzēm lūr uz tiem blondajiem, mīlīgajiem puisīšiem un pašapmierinās. Šis nav Ok. Tu taisi savu profilu, stilu, bet neizmanto bērnu kā aksesuāru kaut kādās mākslīgi radītās un iestudētās bildēs.
Nopērc suni tad. Sorry, es varu palikt skarba, ja runa ir par cilvēkiem, kuri paši sevi nevar aizsargāt un pasargāt..

un tagad šo pašu attiecini tad uz jebkuru Instameli ar vairākiem tūkstošiem sekotāju, kuras izmanto savus bērnus reklāmām un atrāda katru siekalu. Ko piesējies tieši Jasmīnai?Viņa jau tiešām nav piemērs, kur bērnu turētu kā aksesuāru, bet gan harmoniski parādīta ikdiena kopā ar bērnu. Ko tad viņai nepublicēt savu dēlu, jo kādai liekas pārāk glīti un saskaņoti saģērbs? Drīzāk šķiet, ka tevi vairāk aizvaino, ka viņas puisēns ģērbts izskatīgāk par vidusmēra pārējo zēnu. Un ar to kaut kā neizskatās nelaimīgāks, es pat teiktu, ka tieši otrādāk, skatoties uz viņiem redzu tādu patiesu mātes bērna mīlestību un rūpību.
16.12.2021 23:16 |
 
Reitings 737
Reģ: 14.12.2021
PeonyPeony @ 16.12.2021 23:16

un tagad šo pašu attiecini tad uz jebkuru Instameli ar vairākiem tūkstošiem sekotāju, kuras izmanto savus bērnus reklāmām un atrāda katru siekalu. Ko piesējies tieši Jasmīnai?Viņa jau tiešām nav piemērs, kur bērnu turētu kā aksesuāru, bet gan harmoniski parādīta ikdiena kopā ar bērnu. Ko tad viņai nepublicēt savu dēlu, jo kādai liekas pārāk glīti un saskaņoti saģērbs? Drīzāk šķiet, ka tevi vairāk aizvaino, ka viņas puisēns ģērbts izskatīgāk par vidusmēra pārējo zēnu. Un ar to kaut kā neizskatās nelaimīgāks, es pat teiktu, ka tieši otrādāk, skatoties uz viņiem redzu tādu patiesu mātes bērna mīlestību un rūpību.
aizvaino? Muhaha.
Par ko gribu, par to rakstu. Rakstu arī par citām mātēm, ja man ir viedoklis. Jautājums, ko tu man piesējies?
16.12.2021 23:21 |
 
Reitings 130
Reģ: 28.04.2019
Zīdīt ar implantiem nav problēmas. Ja implantu liek caur rētu zem krūts nevis caur krūtsgala oreolu griežot (tā neredzēsies rēta, bet zīdīt būs problēmas) zinu vairākas, kas baro ar krūti ar implantiem, viss ok.
16.12.2021 23:37 |
 
Patīk
Reitings 2919
Reģ: 30.04.2020
PeonyPeony @ 16.12.2021 23:16

un tagad šo pašu attiecini tad uz jebkuru Instameli ar vairākiem tūkstošiem sekotāju, kuras izmanto savus bērnus reklāmām un atrāda katru siekalu. Ko piesējies tieši Jasmīnai?Viņa jau tiešām nav piemērs, kur bērnu turētu kā aksesuāru, bet gan harmoniski parādīta ikdiena kopā ar bērnu. Ko tad viņai nepublicēt savu dēlu, jo kādai liekas pārāk glīti un saskaņoti saģērbs? Drīzāk šķiet, ka tevi vairāk aizvaino, ka viņas puisēns ģērbts izskatīgāk par vidusmēra pārējo zēnu. Un ar to kaut kā neizskatās nelaimīgāks, es pat teiktu, ka tieši otrādāk, skatoties uz viņiem redzu tādu patiesu mātes bērna mīlestību un rūpību.

Tas ir tas, ko jau minēju es! Nav okey būvēt popularitāti un pelnīt naudu uz sava bērna, kurš vēl īsti nesaprot, kādai masai tiek atrādīts. Piemēram Sauliete-viņa ņemās ar savu NL, bet jaunākā meita ļoti bieži ir izrādījusi protestu pret to, ka tiek filmēta un publicēta.
Tas ir kaut kāds stulbs trends-kā bērns no vēdera laukā, tā taisīties par instamammu. Agrāk pat tuvākie nāca raudzībās tikai pēc laika, tagad par USG bildes publicē…
Es personīgi nesaprotu par ko cepiens? Nu nesauca neviens Jasmīnas dēlu par neglīteni vai vēl sazin ko. Tik vien kā izteica savas domas par bērna stilu, kur tika uzsvērts, ka tie ir pašas mātes kompleksi.
Puse no tām drēbēm nav nedz ērtas, nedz praktiskas, bet galvenais, lai iederās kopējā feedā (un šo var attiecināt uz ļoti daudzām mammām, kas savus bērnus počkā neērtās drēbēs un apavos).
16.12.2021 23:50 |
 
Reitings 231
Reģ: 20.01.2021
Es arī skatījos Mīla kemperī, jo īpaši tāpēc, ka divi dalībnieki man tuvu pazīstami.
Patika šis šovs. Bet īsti neiebraucu, kas beigās notika starp Alisi un Rūdi, kameras normāli neparādīja jeb intervijas šķita saraustītas. Šovā abiem bija tāda love, mīla.. Un Tenerifes ceļojumā viņiem piefilmējumos liek rociņās sēdēt un pievelk tuvplānā... Bet pēc brīža nākamais kadrs - abi gluži vai naidīgi viens pret otru - man tu neinteresē, nekas noteikti starp mums nebūs, man tu arī neinteresē, jau pirms šī ceļojuma tas bija skaidrs utt. Kur ir kaut kāds izskaidrojums šādam iznākumam, ja jau šis ir attiecību šovs? Nav loģikas, neprofesionāls producentu darbs. Visu šovu laiku tik detalizēti viss tika atainots - sajūtu momenti un attieksme utt., bet beigās čušs, aprāva bez jeb kāda saistoša izklāsta vai vismaz normālas intrigas. Un arī likās dīvaini, ka abiem uzdāvina ceļojumu uz Tenerifi, kur viņi pavada vairākas dienas, un no tā visa tikai knapi 20 min parāda no abu ikdienas. Laikam producentu komanda paši gribēja atpūsties un ceļojuma izmaksas norakstīja kā filmēšanas vajadzības, jo saturs tur šova vārdā bija galīgi niecīgs un neko neparādīja. Braukājot pa Poliju un Budapeštu gan sižetus filmējot stiepa garumā.
Jocīgi, ka atkal satikšanās ballītē viņi visu laiku pieminēja, ka Dāvids nav ieradies.. filmēja un sazvanījās video zvanos. Bet kā ar to bačatas dejotāju, kas šovā noturējās ļoti ilgu laiku ? Nevienu reizi nedzirdēju viņu pieminam, it kā tāds vispār pat neeksistētu. Un blondā Elīna neesot atbraukusi, jo viņas šova pāriniekam esot jaunas attiecības. Tiešām tamdēļ viņa neatbrauca? Nu diez vai 😀
17.12.2021 00:15 |
 
Reitings 1383
Reģ: 05.12.2021
Es laikam vispār nesaprotu cepienu.
Katra mamma ar savu bērnu un sevi dara, ko viņa grib. Lai tak kruzuļo puiku, tam puikam tak vēl ilgi būs pofig. Un kad pieaugs, tad rīkosies tā, kā mamma iemacijusi. Kada starpiba. Kas jums meitam kavalieris paredzetais aug?
Mūsdienu vīrietis ir savas mammas audzināts, un vai tad tagadējām dāmām baigi uztrauc tas, kāds uzaugs kruzuļotais puika? 🤣
17.12.2021 00:19 |
 
Reitings 380
Reģ: 20.07.2021
Neesat padomajušas par to, ka tā ir viena un tā pati persona, kas ieraksta te kko par Jeļeņu un tad no otra profila steidz aizstāvēt viņu uzreiz?🤣🤣🤣🤦‍♀️
Parasti uzrodas tad kad neviens kādu laiku nav pieminējis to "lielo zvaigzni" Jeļeņu. Un man pat vienalga vai tā ir viņa pati, māsa vai kāds cits- Tev trūkst uzmanība, vai arī ar galvu kkas nav tīri ok?💁‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
Visspār ar neko izpelnījusies, ka kāds par viņas visspār runā.🤣🤣🤣🤣🤦‍♀️
Ā nu varbūt ar savu anoreksiju, vai arī ar to, ka kādreiz tik ļoti gribēja līdzināties māsām Olsenām?? (atceros no draugiem.lv, kad šī tur figurēja 🤣🤦‍♀️)
Un jā, paskatījos tās māsas bildes ar to puiku- Laikam jai izaugs kārtējais neīstais vīrietis mūsu gadsimtā, kas nav nekāds brīnums vairs, diemžēl..
17.12.2021 00:40 |
 
10 gadi
Reitings 432
Reģ: 25.08.2011
Kempera Reinim labs pēdējais storijs 😀
Par Tenerifes braucienu - kad pasniedza šo "balvu", teica, ka Alise un Reinis brauks uz Tenerifi bez kamerām, bet tomēr kāds laikam aizbrauca līdzi atpūsties 😀
17.12.2021 00:50 |
 
Patīk
Reitings 726
Reģ: 17.01.2021
Un jā, paskatījos tās māsas bildes ar to puiku- Laikam jai izaugs kārtējais neīstais vīrietis mūsu gadsimtā, kas nav nekāds brīnums vairs, diemžēl..

Dīvaini. Es gan visu mūžu esmu uzskatījusi, ka ne jau ārējais izskats vai, nez, orientācija padara vīrieti par īstu vai neīstu, bet tas, kas ir, tā teikt, iekšā. Raksturs, attieksme pret līdzcilvēkiem, attieksme pret savu otro pusīti. Diemžēl, esmu dzīvē ne reizi vien saskārusies ar tādiem, kā sabiedrībā teiktu, īstiem večiem, bet, ak, vai, labāk būtu dzīvojusi, tādus nepazīdama, jo necieņa pret sievieti, vēlme laist pa kreisi, rupjības un vēlme visiem izrādīties, ka, redz, es esmu baigais vecis, jo man starp kājām ir (atvainojos) pauti, nebija tās lietas, kuras vēlējos redzēt vīrietī sev blakus. Tagad laimīga dzīvoju ar savu "neīsto" vīrieti, kurš lako nagus un valkā rozā drēbes, un nekad dzīvē neesmu jutusies laimīgāka un mīlētāka, jo beidzot jūtos novērtēta kā sieviete, kā personība, beidzot jūtu pret sevi cieņu - respektīvi, visu to, ko man nespēja sniegt "īstie" veči. Tā ka tas - īsti vai neīsti vīrieši - ir tāds, teiksim tā, stiepjams jēdziens, jo ne jau ārējais veidols vīrieti padara par īstu vīrieti, bet tas, ka ir tur, iekšā. :)
17.12.2021 01:14 |
 
10 gadi
Reitings 888
Reģ: 17.12.2010
Es arī nesapratu to finālu Mīlas kemperim. Sākumā man tā besīja Alise, tad pieradu pie viņas un beigās atkal nobesīja, jo reāli izskatījās, ka visu to lielo mīlestību pietēlojusi pirms tam, lai uzvarētu un tikai gūtu popularitāti. Tiešām būtu tad naudu ņēmusi labāk. Un ļoti neloģiski, Tenerifes sākumā abi mīlinās un staigā rociņās un tad pēkšņi izrādās jau pirms ceļojuma nav bijis labi viss. Tad jau sanāk, ka tikai šovs tas bija, pfffff!
17.12.2021 07:12 |
 
Patīk
Reitings 2919
Reģ: 30.04.2020
Ooo, Una Vītola lasa forumu.
Klau? Varbūt tas storijos pastāsti, kāpēc 8 mēnešus vecam bērnam ir jādod naggeti un 10 mēnešos kakao tase katru rītu? To pati arī apraksti savos ikmēneša memuāros.
Un vari pat neskaidrot, ka tas tikai pāris reizes. Bērnam šīs lietas vispār nav ilgi jāredz.
17.12.2021 08:33 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits