IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 388
Reģ: 22.02.2021
AlienGirl @ 14.11.2021 13:41

Ja kādam iet sliktāk kā man, tas nozīmē, ka man nevarētu būt šādas emocijas??

Varbūt kādreiz vajag novērtēt to kas jau ir ,pat ja to gribas nosaukt par “mammai būt it grūti “ ,jo iespejams to lasa ,kāda sieviete,kuras kvēlākais sapnis ir būt mammai,bet nevar klūt kaut kadu iemeslu dēl!
Bērns nav lelle vai Instagram posts,par to vajag padomāt pirms bernus rada!
Tā vien škiet ,ka tas Instagram mammas to reizem aizmirst un tad ir asaras!
Ja ir par kaut ko jāraud ,Tad tikai no laimes par to ,ka vari būt māmina,nevis par to ,ka ir grūti būt 3 gadnieka mammai,kur isti pat nav skaidrs ,kas tad tieši ir grūti!
14.11.2021 14:22 |
 
Reitings 5974
Reģ: 14.02.2021
Bezdarbniece Sana pat pārceltajā 6dienā sūta savu sīko uz dārziņu? 😅
14.11.2021 14:26 |
 
Reitings 5974
Reģ: 14.02.2021
lote_te @ 14.11.2021 11:31

Mani šajā visā mulsina tas, ka raudot jāatceras uztaisīt selfijs, un galvā jau noteikti sāk veidoties instagrammīgie teksti par grūto darbu, esot mammai un to, cik daudz atbalsta varēs saņemt. Ir jau normāli raudāt un dusmoties, audzinot bērnus, bet nekad tādā brīdī nav bijusi doma uztaisīt selfiju ?
tieši pa to iedomājos 😅 labāk būtu ielikusi cukuroti bildi un aprakstījusi patiesību. Attention whore
14.11.2021 14:29 |
 
Reitings 248
Reģ: 08.11.2021
TeaPot @ 14.11.2021 09:22
piekrītu. patīk, kā alisīte var vienā un tajā postā šausmināties par rietumu medicīnu un ko ibumetīna rīšana nodara aknām un kuņģim (protams, ja esi galīgs idiots un neko nejēdz par zāļu lietošanu, tā arī būs) un slavināt to, cik veselīga ir viņas "jaunā medicīna" jeb brutāla plaušaudu iznīcināšana. šai pašai veselības guru jau pēc desmit gadiem būs HOPS un hronisks smēķētāja klepus, elpas trūkums, tā ka jogai varēs teikt atā, kā arī problēmas ar mutes dobumu. super medicīna, neko teikt.
par plikumiem - lai jau dara, ko grib, ja rauj kaifu no tā, ka uz šo skatās. tikai, ja manam vīram būtu iebildumi, ka puspasaulei atrādu pakaļu un krūtis, es laikam cienītu viņu un to nedarītu, nevis vēl atvērtu onlyfans.
sasmējos par šo "ja manam vīram būtu iebildumi, es nerādītu visai pasulei sevi puspliku"😁 Tu esi malacis, ja tā domā un cieni vīra principus, bet, mana drauga bijusī meitene instagramā publiski visiem stāstīja, ka viņai iepriekšējās attiecības esot bijušas toksiskas, jo viņai neesot bijis ļauts būt pašai, un viņa esot pazaudējusi savu būtību dēļ otra cilvēka!😀 Es savējam prasu- ko Tu tādu viņai neļāvi, ka viņa tevi publiski nosauca pat toksisku, šis atbild- Es vienkārši neļāvu viņai likt savu pliko dirsu instagramā!😀
Tā kā meitenes, ja kādam citam nav saprotams tieši jūsu attiecību modulis, ko drīkst attiecībās un ko nedrīkst, tad kādam citam šīs attiecības var likties toksiskas!😀😀
14.11.2021 14:30 |
 
Patīk
Reitings 726
Reģ: 17.01.2021
Aamelija @ 14.11.2021 11:06

Gandrīz vienmēr prostitūtu atbalstītājas ir tās, kuras pašas ar to nodarbojas/nodarbojās/apsver to darīt.
Bet man jau likās aizdomīgi, ko tādu Mia var strādāt "pa vakariem un naktīm kā ''pašnodarbinātā'' D-Eiropā'', kur procentuāli daudz vairāk vīriešu iet pie prostitūtām nekā te ziemeļos, līdz ar to tur šo pieprasījumu aizpilda austrumeiropietes.
Bet var jau būt vēl arī citi darbi, tik tā, aizdomājos :D

Mjā, man pat īsti nav ne jausmas, ko darīt - smieties vai raudāt. :D Iedomājies, eksistē arī cilvēki, kuriem nav jānodarbojas ar prostitūciju vai ekskortu, lai neredzētu tajā neko nosodāmu. Baigā atklāsme priekš tevis, vai ne? Jā, es tiešām neredzu pilnīgi neko nosodāmu tajā, ja cilvēks dara ko grib ar savu ķermeni, pie tam nevienam ar šo "profesiju" nenodarot neko ļaunu.
Tāpat man jāsaka tev liels paldies, ka esi tik cītīgi lasījusi manus komentārus, pievēršot uzmanību tam, ko kaut kad esmu rakstījusi kādā citā diskusijā. ;) Bet, nē, man tevi jāapbēdina, tev atklājot baigo noslēpumu. Ir cilvēki, kuri strādā no jebkura zemes punkta tik ilgi, cik ilgi ir pieejams internets, jo raksta, veido dizainu vai dara tamlīdzīgas radošas lietas. Šokējoši, vai ne? Un ir tādi cilvēki kā es, kuri ir "pūces", tāpēc ir laimīgi, ka ir pašnodarbinātie un var atļauties strādāt naktīs. Vēl šokējošāk, vai ne? Re, kā, būt tev dažādas jaunas informācijas pilna svētdiena. :)
14.11.2021 14:45 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5119
Reģ: 03.11.2012
Alise un viņas pēdējais story - Alise tu pati zini un saproti, ko tu tur mūldi? :D
Tieši pretēji tam, ko saki!
Tikai cilvēks ar dzīves pieredzi ir spējīgs “daudz ko izfantazēt”!
Kāpēc? Jo bagātāka pieredze, jo bagātāka fantāzija, kura paralēli balstās uz piedzīvoto, redzēto un dzirdēto.
Un tas, ka par tevi runā “aiz muguras”, tā jau nav nepatiesība…
Domā, ka tevi neviens nepazīst un nezin, kāda esi?
Domā, ka tavi draugi arī nemēdz runāt par tevi?…
14.11.2021 14:48 |
 
Patīk
Reitings 16733
Reģ: 27.01.2021
lapsa555 @ 14.11.2021 14:30
sasmējos par šo "ja manam vīram būtu iebildumi, es nerādītu visai pasulei sevi puspliku"? Tu esi malacis, ja tā domā un cieni vīra principus, bet, mana drauga bijusī meitene instagramā publiski visiem stāstīja, ka viņai iepriekšējās attiecības esot bijušas toksiskas, jo viņai neesot bijis ļauts būt pašai, un viņa esot pazaudējusi savu būtību dēļ otra cilvēka!? Es savējam prasu- ko Tu tādu viņai neļāvi, ka viņa tevi publiski nosauca pat toksisku, šis atbild- Es vienkārši neļāvu viņai likt savu pliko dirsu instagramā!?
Tā kā meitenes, ja kādam citam nav saprotams tieši jūsu attiecību modulis, ko drīkst attiecībās un ko nedrīkst, tad kādam citam šīs attiecības var likties toksiskas!??
nu toksiskas attiecības ir pilnīgi cita lieta - esmu bijusi gan tādas, gan abpusēji cieņpilnās, tāpēc varu salīdzināt. protams, nav okay, ja viens partneris otram kaut ko kategoriski aizliedz un kontrolē, bet cita lieta, ja tas viņam liek justies neērti/diskomfortabli attiecībās. es zinu, ja pēkšņi man uznāktu nepārvarama vēlēšanās atrādīt pupus savā instā, mans vīrs man to ļautu, bet tas viņam būtu sāpīgi. ne jau tāpēc, ka viņš man neuzticētos, bet gan tāpēc, ka mans kailais ķermenis ir kas tāds, kas tiek veltīts tikai un vienīgi viņam, ne izlikts visai pasaulei apskatīt. un tieši tas pats otrādi. tādas ir mūsu attiecības, citiem pāriem ir savs.
14.11.2021 15:03 |
 
Reitings 390
Reģ: 12.04.2018
Račko kaut kad nesen bija ielikusi bildi, kurā sēž vienā apakšveļā. Nez, ko viņas vīrs par to saka 😀
14.11.2021 15:34 |
 
Reitings 1607
Reģ: 26.01.2016
Nesekoju Ritai, apskatījos - jooopcik, kas par špakteļa kārtu 😿
14.11.2021 15:44 |
 
Reitings 498
Reģ: 20.11.2019
Rosèy @ 14.11.2021 15:44
Nesekoju Ritai, apskatījos - jooopcik, kas par špakteļa kārtu ?

Arī apskatījo, viņa vnk nošpikoja no bella hadid 😀 jo mazāk laiku pavadu ig, jo apsurdāki liekas blogeri/life style/influenceri posti. Man pietrūkst pirmatnējais ig bez reklāmām
14.11.2021 16:33 |
 
Reitings 103
Reģ: 18.08.2021
Balalala @ 14.11.2021 13:58
Skatoties Ritas jauno ieraksti uzreiz nāk prātā tā Kimas Kardashianas raudošā seja. Galvenais paspēt saviebties un nobildēt. Nu aita. Es domāju, ka pārcelšanās uz Zviedriju Nīnu arī ietekmēja. Tomēr svešs viss mazam bērnam, lielas pārmaiņas, bērns nesaprot līdz galam kas notiek, nesaprot savas emocijas un Ritai uzreiz dzīvē grūta.

Pirmo reizi liekot tādas emocijas, kā tad, ik pa laikam ir raudošas bildes un stāstiņi!
Jup, man ir grūti,raudu,bet jauztaisa bildes ,lai var uztaisīt stastiņu😁
14.11.2021 16:35 |
 
Patīk
Reitings 2816
Reģ: 15.01.2013
Nu man ar tas posts liekas wtf
Ne jau tāpēc, ka būtu jāliek tikai labais
Ok ir viņai grūti, saprotam, lai gan nezinu par ko īsti cepas, vienmēr traģēdija. Pārāk daudz brīvā laika vienkārši
Bet mani mulsina, kā viņa bija sakrāsojusies, tad kkas notika, raudāja, un tad hmmm varbūt jauztaisa selfijs.. tādos brīžos taču tādas domas nenāk prātā,tas ir tikai loģiski
14.11.2021 16:45 |
 
Reitings 2623
Reģ: 09.03.2021
Labrīt, meitenes, JĀ, tas ir toksiski, ja vīrietis kaut ko NEĻAUJ pieaugušai pilngadīgai sievietei! Neļaut kaut ko var nepilngadīgam bērnam. Ierobežot pilngadīgu cilvēku, kuram nav atņemta rīcībspēja, IR toksiski!
Nez kas Račko vīram būtu jāsaka, ka viņa ir apakšveļā?!?
1) To, ka viņai foršs augums.
2) To, ka viņa labi reklamē savas grāmatas.
Tas ir vienīgais, ko normāls veselīgi domājošs vīrietis viņa vietā drīkstētu teikt.
14.11.2021 16:55 |
 
Reitings 7632
Reģ: 16.02.2021
Es arī Ritai nesekoju, iegāju paskatīties to bildi, liekas mazliet cringy. BET. Es arī esmu taisījusi selfiju, ka raudu, piemēram, mašīnā un sūtījusi draudzenēm, bet vairāk kā joku vai pati par to iesmejot. Raud jau visi, arī tie, kuriem objektīvi dzīvē viss ir kārtībā. Es arī kādreiz paraudu, kad kaut kas noiet greizi, sakrājas vai uz mēnešreizēm. Bet vienkārši es to nelieku instagramā, kā arī ar prātu objektīvi saprotu, ka paraudāšu un pāries, jo man dzīvē viss ir kārtībā, visas problēmas ir risināmas. Bet nu nav tā, ka šajā pasaulē raudāt un čīkstēt drīkst tikai veselības problēmas piemeklējušu bērniņu mammas, daudzbērnu mammas, pamestas sievietes. RAUD VISI. :D un es tiešām ticu, ka arī viens vesels bērns var savus vecākus novest līdz asarām vai dusmu uzplūdam pie konkrētiem apstākļiem, kad vēl kaut kas cits blakus tam ir iekrājies. Protams, visi to bērnu mīl un priecājas, ka viņš ir vesels un labāk, lai dara blēņas nekā ir gulošs, bet tas neaizliedz sevi pažēlot un paraudāt. Nobeigumā, piekritīšu, ka šīs bildes tomēr nav domātas instagramam, jo cilvēki neizjūt pret svešiniekiem tādu baigo žēlumu un tad tā ziņa nemaz lielāko daļu neaizķer, nesašūpo, bet gribas pateikt - savācies un nečīksti.
14.11.2021 17:06 |
 
Patīk
Reitings 726
Reģ: 17.01.2021
u.604737e44a238 @ 14.11.2021 16:55
Labrīt, meitenes, JĀ, tas ir toksiski, ja vīrietis kaut ko NEĻAUJ pieaugušai pilngadīgai sievietei! Neļaut kaut ko var nepilngadīgam bērnam. Ierobežot pilngadīgu cilvēku, kuram nav atņemta rīcībspēja, IR toksiski!
Nez kas Račko vīram būtu jāsaka, ka viņa ir apakšveļā?!?
1) To, ka viņai foršs augums.
2) To, ka viņa labi reklamē savas grāmatas.
Tas ir vienīgais, ko normāls veselīgi domājošs vīrietis viņa vietā drīkstētu teikt.

+++
14.11.2021 17:11 |
 
Reitings 134
Reģ: 18.07.2021
Es saprotu, ka Ilze Klēze ir aizgājusi pilnīgi pa fāzēm, bet kas viņai tur ar to cikla kalendāru domāts?
14.11.2021 17:46 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Eu, dāmas. Un tagad iedomājamies, ka jūsu vīrieši ieliek bildi apakšveļā ar izspiedušos locekli tajā, kas skatāms visai plašajai pasaulītei. 😀
14.11.2021 18:03 |
 
10 gadi
Reitings 7750
Reģ: 29.09.2009
Man tas mūsdienu plok bilžu bums nav īsti saprotams. Viss kā uz paplātes un pieejams pilnīgi visiem. Kur tur vairs attiecībās paliek vietas fantāzijai? Es nedomāju, ka ilgtermiņā tas dod kaut kādu labumu attiecībās.
14.11.2021 18:24 |
 
Patīk
Reitings 16733
Reģ: 27.01.2021
u.604737e44a238 @ 14.11.2021 16:55
Labrīt, meitenes, JĀ, tas ir toksiski, ja vīrietis kaut ko NEĻAUJ pieaugušai pilngadīgai sievietei! Neļaut kaut ko var nepilngadīgam bērnam. Ierobežot pilngadīgu cilvēku, kuram nav atņemta rīcībspēja, IR toksiski!
Nez kas Račko vīram būtu jāsaka, ka viņa ir apakšveļā?!?
1) To, ka viņai foršs augums.
2) To, ka viņa labi reklamē savas grāmatas.
Tas ir vienīgais, ko normāls veselīgi domājošs vīrietis viņa vietā drīkstētu teikt.
ļoti piekrītu. kategoriski aizliegt kaut ko otram pieaugušam cilvēkam ir masīvs sarkanais karogs. bet man joprojām liekas nesaprotami tas, ka partneris lūdz (nevis aizliedz) nedarīt kaut ko, kas viņam rada diskomfortu, kaut vai tā pati plikbilžu likšana (labi, viena smuka bilde apakšveļā ir ok, to varētu kaut vai par kompromisu nosaukt), bet tas tiek klaji ignorēts. nu es jau nezinu, kas viņiem tur tagad notiek, varbūt viņi abi tagad ir ar to mierā. un arī tas ir tikai mans humble opinion.
14.11.2021 19:20 |
 
Reitings 302
Reģ: 15.10.2021
Neļaut kaut ko var nepilngadīgam bērnam. Ierobežot pilngadīgu cilvēku, kuram nav atņemta rīcībspēja, IR toksiski!

Man baigi uz attiecībām spieda viens katru dienu zāli smēķējošs vīrietis. Es teicu, ka ar zāles smēķētājiem attiecības veidot negribu (man šķiet, ka man ir tādas tiesības kaut ko nevēlēties...). Viņš atmeta, jo neesot taču atkarīgs, un atkal mēģināja ar mani izveidot attiecības, marihuānas mūsu attiecībās nebūšot. Viss forši, līdz pēc kāda laika tomēr atkal nu to zālīti nenormāli gribas un tad es ar savu aizliegumu citiem tieku nosaukta kā ''toksiska'' un ar iešanu prom no attiecībām esmu ''šantāžiste''. Nu negribu, lai manus bērnus audzina 1-2 marihuānas gramus ikdienā pīpējošs cilvēks, lai jau būtu, ka tādēļ esmu toksisks cilvēks, kas pret otru cilvēku neattiecas kā uz pieaugušo :D
14.11.2021 19:42 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)