IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 71
Reģ: 25.12.2019
Miaa @ 30.10.2021 22:46

Man ir 30, es arī vēl neesmu iztrakojusies, bet tieši tāpēc zinu, ka man bērnu nebūs. Pirmkārt, tāpēc, ka bērnus nevēlos, bet, otrkārt, arī tāpēc, ka godīgi varu atzīt pati sev, ka būtu draņķīga māte, tāpēc labāk, ka bērna nav vispār, nekā ja ir, bet visu bērnību pavada pamests novārtā vai ar vecmammu, jo tēva nav, bet mātei svarīgāk šķiet izrādīties ar dārgām mantām, dzert un meklēt nākošo bagāto papuci, nekā veltīt laiku bērnam. Es nesaku, ka tagad visām sievietēm, kurām ir bērni, ir jākļūst par pilna laika mājsaimniecēm un mātēm, un jāaizmirst par draugiem, izklaidēm vai randiņiem, taču lielākā daļa sieviešu, kuras pazīstu un kurām ir bērni, māk savu dzīvi samenedžerēt tā, ka spēj sniegt laiku, rūpes un mīlestību gan bērniem, gan arī neaizmirst, ka ir sievietes, ne tikai mātes un sievas. Tā teikt, viss ir līdzsvarā. Vucēnas gadījumā šī līdzsvara nav un viņa nav 16 gadīga pusaudze, kura neplānoti palikusi stāvoklī, bet jau pieaugusi sieviete, kurai ir divi (!) bērni, līdz ar to tādā vecumā jau tā kā būtu jābūt sajēgai par to, kā dzīvot, ja esi mamma diviem bērniem. Un, ja tik ļoti gribēja tusēt un baudīt dzīvi, tad nevajadzēja radīt bērnus. Tieši tik vienkārši.
Un tām, kuras raksta, ka cilvēks ir priecīgs, jo sasniedzis savu sapni, bet mēs visas te to vien tikai darām kā viņu apsaukājam, varu atbildēt tā: nevaru runāt visu vārdā, bet, atbildot par sevi, varu teikt, ka, neskatoties uz to, ka nepazīstu Vucēnu personīgi, pēc tā, kādu iespaidu viņa par sevi atstājusi savos sociālajos tīklos, viņa liekas ne tas jaukākais cilvēks. Man pietika ar to vien kā viņa savos storijos publicēja svešu, Tinderī esošu vīriešu bildes un ņirgājās par šo cilvēku izskatu un dzīvesvietu. Atstāj ļoti rupja, sekla cilvēka iespaidu, kuram dzīvē galveno lomu spēlē izrādīšanās un nauda, bet iekšā ir liels tukšums. Tā ka var teikt, ka viņas gadījumā pret viņu attieksme ir tāda pati kāda ir viņas attieksme pret citiem cilvēkiem uz kuriem viņa skatās no saviem iedomātajiem augstumiem. Attieksme veido attieksmi, līdz ar to, ja nu šo lasa pati Marija vai kāds no viņas draugiem un atbalstītājiem, lai padomā kāpēc šeit n-to lapu garumā tiek aprunāta tieši viņa, nevis, piemēram, Kristīne Virsnīte, kura arī ir 2 bērnu mamma. Tas tā, viela pārdomām.
Ja Tev ir 30 gadi, tad vispār nesaprotu par ko ir Tavs cepiens. Ja vien tu galīgi neēsi augusi siltumnīcas efektā, tad noteikti labi zini, ka lielākais vairums 90 gadu bērnu auga savā nodabā! 5 un 6 gadu vecumā nevienam nebija problēma bērnu atstāt vienu, jo visi strādāja. Nemaz nerunàjot par vasarām, kad nàc un ej bija normāla parādība un telefonu mums nebija. Mani vecāki strādāja gan pa dienu, gan pa nakti. Ar brāli augām savā vaļā un zini ko ? man nav it ne vienas lietas, ko pārmest saviem vecākiem. Nevajag mātes tēlu jau nu galīgi idealizēt, bieźi vien tie bērni, kuri bijuši pāraprūpēti ir visbezatbildīgākie un lielākie sūdu vārītāji. Vucēnai bērni tīri , paēduši , izklaidēti un aprūpēti. Mūsu bērnībā neviens no vecākiem praktiski nekad nespēlējās ar mums un es tāpat zinu , ka esmu mīlēta. visi nemāk mīlēt vienādi. Varbūt viņa pēc gadiem būs labākā vecmāmiņa pasaulē, bet bērni ar ļoti labu izglītību tā kā chill.
30.10.2021 23:58 |
 
Reitings 4772
Reģ: 20.08.2021
Mandele @ 30.10.2021 23:58
Ja Tev ir 30 gadi, tad vispār nesaprotu par ko ir Tavs cepiens. Ja vien tu galīgi neēsi augusi siltumnīcas efektā, tad noteikti labi zini, ka lielākais vairums 90 gadu bērnu auga savā nodabā! 5 un 6 gadu vecumā nevienam nebija problēma bērnu atstāt vienu, jo visi strādāja. Nemaz nerunàjot par vasarām, kad nàc un ej bija normāla parādība un telefonu mums nebija. Mani vecāki strādāja gan pa dienu, gan pa nakti. Ar brāli augām savā vaļā un zini ko ? man nav it ne vienas lietas, ko pārmest saviem vecākiem. Nevajag mātes tēlu jau nu galīgi idealizēt, bieźi vien tie bērni, kuri bijuši pāraprūpēti ir visbezatbildīgākie un lielākie sūdu vārītāji. Vucēnai bērni tīri , paēduši , izklaidēti un aprūpēti. Mūsu bērnībā neviens no vecākiem praktiski nekad nespēlējās ar mums un es tāpat zinu , ka esmu mīlēta. visi nemāk mīlēt vienādi. Varbūt viņa pēc gadiem būs labākā vecmāmiņa pasaulē, bet bērni ar ļoti labu izglītību tā kā chill.

Laiki ir mainījušies! Diemžēl!
Arī es augu kā lielākā daļa, vecaki darba un tā!
Tomēr tagad tā īsti vairs nav, tagad pat skolas skolotājiem nav tāda vara kāda bija agrāk! Tagad ir bāriņtiesas, bērnu tiesības, daudz visādu noteikumi! Varbūt laukos vēl var kaut ko sarunāt ar kaimiņiem, bet pilsētās ir diezgan atšķirīgas tas bērnu lietas. Nevar 90.gadus salīdzināt ar mūsdienām, ari mūs ietekmē tehnoloģijas un internets, bērni šobrīd aug daudz savādākā vidē!
Vucenai ir ļoti labi tas, ka mamma var palīdzēt, tas ir ļoti liels atspaids!
31.10.2021 00:08 |
 
Reitings 343
Reģ: 21.02.2021
Es arī esmu šokā par Agnese boo vīru, man visu laiku likās, ka viņam Instagrama profilā ir neveiksmīgs joks uzrakstīts- neārstējams vēzis (domāju, ka viņš pēc horoskopa). baigi bēdīgi.
31.10.2021 00:59 |
 
Patīk
Reitings 726
Reģ: 17.01.2021
Mandele @ 30.10.2021 23:58
Ja Tev ir 30 gadi, tad vispār nesaprotu par ko ir Tavs cepiens. Ja vien tu galīgi neēsi augusi siltumnīcas efektā, tad noteikti labi zini, ka lielākais vairums 90 gadu bērnu auga savā nodabā! 5 un 6 gadu vecumā nevienam nebija problēma bērnu atstāt vienu, jo visi strādāja. Nemaz nerunàjot par vasarām, kad nàc un ej bija normāla parādība un telefonu mums nebija. Mani vecāki strādāja gan pa dienu, gan pa nakti. Ar brāli augām savā vaļā un zini ko ? man nav it ne vienas lietas, ko pārmest saviem vecākiem. Nevajag mātes tēlu jau nu galīgi idealizēt, bieźi vien tie bērni, kuri bijuši pāraprūpēti ir visbezatbildīgākie un lielākie sūdu vārītāji. Vucēnai bērni tīri , paēduši , izklaidēti un aprūpēti. Mūsu bērnībā neviens no vecākiem praktiski nekad nespēlējās ar mums un es tāpat zinu , ka esmu mīlēta. visi nemāk mīlēt vienādi. Varbūt viņa pēc gadiem būs labākā vecmāmiņa pasaulē, bet bērni ar ļoti labu izglītību tā kā chill.

Ir atšķirība starp vecākiem, kuri raujas reizēm pat pa vairākām darba vietām, lai nodrošinātu saviem bērniem labu dzīvi un nākotni (kā tas bija arī tevis pieminētajos 90-tajos) vai sievieti, kura strādā darbu, kurā pati sev ir priekšniece, un brīvajos brīžos, tā vietā, lai pavadītu laiku ar bērniem, nogrūž tos vecmāmiņai, lai kārtējo reizi aizietu uz Vecrīgu pabuhāt, paflirtēt ar vīriešiem vai aizbrauktu uz Dubaiju patusēt ar meičām. Jā, bērni ir aprūpēti, izklaidēti un mīlēti, bet, kā izskatās, pateicoties vecmāmiņai. Un par to tai sievietei cepuri nost. Jo principā vecmāmiņai būtu retu reizi jāpalīdz pieskatīt mazbērnus, nevis viņi jāaudzina kā pašas bērni, tāpēc - visu cieņu.
31.10.2021 01:52 |
 
Reitings 380
Reģ: 20.07.2021
Nu kā jums šķiet, Agritēns nometīs tos 50 kg nost, jeb nē?😏🤣💁‍♀️
31.10.2021 03:28 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Ko jūs tajā rīlā redzat seksīgu? 😀
31.10.2021 06:14 |
 
10 gadi
Reitings 4076
Reģ: 02.01.2011
Taisīt video par mašīnu, kura nav pat pārrakstīta un pat puse summas nav samaksāta.... Izskatās pēc izmisīga centiena kādam no malas pierādīt, ka kaut ko tomēr spēj.
31.10.2021 07:26 |
 
10 gadi
Reitings 7636
Reģ: 29.09.2009
Neticu, ka vakar raudājusi aiz lielas laimes par NL!
31.10.2021 08:47 |
 
10 gadi
Reitings 4076
Reģ: 02.01.2011
tur drīzāk bija jāraud par perekupu.. pati strādā ar pirkšanu-pārdošanu, gan jau pati saprata, kādā **** iegrābās
31.10.2021 08:55 |
 
Reitings 71
Reģ: 25.12.2019
Protams, ka daudz , kas ir mainijies, bet daudz kas arī nav mainijies. Bērnu nami ir pilni ar bērniem, nelabvēlīgo - vardarbīgo - trūcīgo ģimeņu skaits aug. Būtu labāk ziņojušas un palīdzējušas realiem bērniem, kuriem tiešām vajag palīdzību. Man vienkārši tik daudz kas neiet kopā Jūsu šaurajās pierītēs. Esmu apceļojusi pus pasauli un redzējusi, kā bērni aug āfrikā, āzijā un latīņamerikā.. nu tur tos skatus redzot reāli sāp sirds, kā 5gadīgi bērni uz ielas sevi pārdod.. vecāki pārdod savus bērnus , lai paši būtu paēduši, 2 gadīgi , 3 gadīgi pa tumsu vazājas vieni paši — kāda viņiem tur vēl mātes mīlestība.. ne jau šeit… pasaules sliktākā māte Vucēna ja
😁😁😁😁 var paskatīties, nodomāt savu viedokli, kuram nav jābūt tādam pašam, jo katrs pieļauj savas kļūdas, bet ne jau nu gāzt žulti… un atkal, ja jau Tevī tik daudz žults, tad pašai laikam daudz kas nav kārtībā, jo man tādas nav . 😀😀🙅🤙🤙🤙
31.10.2021 09:04 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5035
Reģ: 03.11.2012
Es domāju, ka Vucenai uzsita konkrētu dusmu fakts, ka auto ir sists un ka viņa ir apčakarēta 😂😂😂😂
Jā, zinu, ka tā ir ļauni teikt, bet godīgi sakot, es pat to novēlu viņai kā “mācību”! Lai gan cik mācības viņai nav bijušas, tāpat nav normāla.
Un lai nestāsta, ka nelasa forumu, kā tad nelasa, viņas te visas lien iekšā un lasa.
Vucenai ir svarīgi pontot un tas, ko citi par viņu doma! Un gribi teikt, Marija, ka tev vienalga par forumu!?
Būtu priecājusies, ka te ir tik gudras sievietes (atšķirībā no tevis ) un tev priekša pasaka, ka kaut kas nav ar auto
31.10.2021 09:04 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Mandele @ 31.10.2021 09:04
Protams, ka daudz , kas ir mainijies, bet daudz kas arī nav mainijies. Bērnu nami ir pilni ar bērniem, nelabvēlīgo - vardarbīgo - trūcīgo ģimeņu skaits aug. Būtu labāk ziņojušas un palīdzējušas realiem bērniem, kuriem tiešām vajag palīdzību. Man vienkārši tik daudz kas neiet kopā Jūsu šaurajās pierītēs. Esmu apceļojusi pus pasauli un redzējusi, kā bērni aug āfrikā, āzijā un latīņamerikā.. nu tur tos skatus redzot reāli sāp sirds, kā 5gadīgi bērni uz ielas sevi pārdod.. vecāki pārdod savus bērnus , lai paši būtu paēduši, 2 gadīgi , 3 gadīgi pa tumsu vazājas vieni paši — kāda viņiem tur vēl mātes mīlestība.. ne jau šeit… pasaules sliktākā māte Vucēna ja
???? var paskatīties, nodomāt savu viedokli, kuram nav jābūt tādam pašam, jo katrs pieļauj savas kļūdas, bet ne jau nu gāzt žulti… un atkal, ja jau Tevī tik daudz žults, tad pašai laikam daudz kas nav kārtībā, jo man tādas nav . ??????

Nu ja šitā salīdzina, tad, atvainojos, bet arī vardarbīga ģimene Latvijā ir okei, jo Brazīlijā tak ir sliktāk!!
31.10.2021 09:18 |
 
Reitings 5974
Reģ: 14.02.2021
Un piekususi vucēna ir no nemītīgā heita un uzmanības forumā 🙈 pati uzprasās tak
31.10.2021 09:33 |
 
Reitings 898
Reģ: 17.07.2021
Tas Jāņa skapis vispar ir no bērnu istabas. 😁 😁 Bet Jānis jau pats tīnis tikai vecā ķermeni nodzerta
Man jau izkatas ka pats tas malas gultai būs apdauzijis vai sadurstijis taisot brutāli vaļā kasti.
31.10.2021 09:36 |
 
Reitings 1352
Reģ: 20.07.2021
Digimons @ 31.10.2021 00:59
Es arī esmu šokā par Agnese boo vīru, man visu laiku likās, ka viņam Instagrama profilā ir neveiksmīgs joks uzrakstīts- neārstējams vēzis (domāju, ka viņš pēc horoskopa). baigi bēdīgi.

Man ar likās, ka tas par horoskopu. Ļoti, ļoti žēl ja šāda slimība skar viņu ģimeni. Jauna, skaista ģimene ar savu humoriņu.
31.10.2021 10:00 |
 
Reitings 339
Reģ: 11.12.2014
Valdet @ 30.10.2021 22:53
Taa kura rakstija, ka Katrine zem Vucenas. Nu nav taa, Kachinja iesaistijas NL, jo Marta Meija uzaicinaja un ta viss sakas. Nekada sakara ar Vucenu.
nu vispār mazliet saistība ir :) Vucena bija Martas mentore, jā Marta viņu pierunāja, bet pēc tam jau visi padomi nāca no Marijas :) un pēc tās shēmas sanāk, ka šobrīd Marija ir viņas mentore, jo nu Marta sen tur visu pametusi
31.10.2021 10:30 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10511
Reģ: 29.01.2009
Tas Jāņa skapis vispar ir no bērnu istabas.

Vispār man bija sajūta, ka šāda tipa mēbeles ir mazliet jau pagātne.
31.10.2021 10:45 |
 
Reitings 1089
Reģ: 28.08.2021
Nu ko varu teikt par Vucēnas mašīnu, rēels un to situāciju kopumā. Situācija no malas izskatās diezgan nožēlojama. Nauda nav samaksāta, bet jau pozē pie mašīnas, kā pie sava īpašuma. Tas man atgādina situāciju, ka wannabe beibes aņem uz īri lielos ziedu pušķus, uz stundu vai divām. Sataisa fotosetus, un dod pušķus atpakaļ. Kaut kas līdzīgs ir ar Marijas mašīnu. PAt izrotājusi ar baņķiku (PAGAIDĀM VĒL NE SAVU) mašīnu... debīlisms.
Par rēels... doma nav slikta, bet ļoti švaks izpildījums un kvalitāte. Pirmkārt, izsktās, kā arAgritas telefonu bildēts. Tāds taukaino pirkstu efekts virsū. Ja jaut gribēja nodemonstrēt šo "pirkumu" visā krāšņumā, varēja piedomāt par kvalitāti. Otrkārt, man joprojām liekas, ka Marija īsti nav fotogēniska. Nezinu, kaut kā stulbi vienmēr viņa izskatās kameras priekšā. Laikam gribēja uztaisīt kaut ko seksīgu, bet vispār viņa izskatās diezgan tizli no malas. Un treškārt, nedaudz piedauzīgi.
31.10.2021 11:10 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10511
Reģ: 29.01.2009
Un treškārt, nedaudz piedauzīgi.

Tāds jau arī bija mērķis un man patīk.
31.10.2021 11:39 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
Vel taja reelaa pietuvinaja savu saderisanas gredzenu. Vat jau nesat, bet kka jocigi liekas.
Es ari nesaprotu, prieks kam jaliek masina, ja nemaz vel nav tava. Ipasnieks rakstija vinai ari - izskatas, ka nepardomasi, pec vinas ielikta reela. Bez maz vai izludzas to mustangu, lai uztaisitu reelu uz savu jauno kvalifikaciju.
31.10.2021 11:43 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits