IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 163
Reģ: 15.07.2021
Bet galvenais, ka visas tāpat pērk. Dzerot tos augu pulverus ar garšām ir tā, ka Tu izdzer, visi tas augu pulveris kuņģī uzbriest un to aizpilda, tāpēc ēst negribās. Bet kad pulveri nelieto, Tev vajag vairāk ēdiena, lai to kuņģi piepildītu. Pamēģināt kādreiz to pulveri sataisīt šeikerī un atstājat uz kādām 30-40 minūtēm, viņš piebriest un paliek tāds, ka padzerties nevar, cik biezs. Kas tieši tajā procesā tad ir labs?
13.09.2021 14:06 |
 
Reitings 103
Reģ: 18.08.2021
missfortune @ 13.09.2021 14:06

Absurdakais ir tas, ka visas NL reklamē, ka var apvienot ar ģimeni, bērnu audzināšanu un tā. Kamon, kā? Vucēna raud, ka nevarēs pastrādāt, jo viņai ir Vita. Agnese dzīvo miskastē, jo ir bērns un NL.
Kas tad par sviestu? Pilnīgas pretrunas. Man žēl, ka tās jaunās māmiņas tajā iekrīt un pazaudē naudu un laiku, kas noderētu ģimenes dzīvei.
Tā vietā būtu strādājušas algotu darbu un izbaudījušas dekrētu.

Kā pati attaisnojas tgd par tirm pamperiem. Un tik rēcigi,ka saka,ka tiem,kam tas traucē ir galvā haoss,jo tāpēc vaig apkārt vidi perfektu😃 nu jā, ir teiciens,ka sakārto sev vidi apkārt un galva arī sakārtosies, tātad,ja apkart ir haoss,tad galvā ar😃😃
Un bērni di*** daudz, jā, tā ir, bet kā pati saka 5 pamperi, tas nav stundas jautājums😃
Es nevaru ,tas ir tik smieklīgi,kā visas pēc tam par kaut ko attaisnojas.
Un jā, NL var apvienot ar visu,bet nez kapēc visām trūkst kaut kam laiks. Murgs. Un es patiesi nesaprotu, kāpec cilveki pērk,ok kosmētiku varbūt,bet suu pulverus, nu bāc, apēd banānu!
13.09.2021 14:26 |
 
Reitings 70
Reģ: 02.08.2021
Chikitita @ 13.09.2021 13:34
Vīriešiem jau patīk tādas neatkarīgas sievietes, un bērni nav šķērslis, mūsdienās jau ir norma, ka sievietes ir vienas ar bērnu/iem, reti kura bez bērniem, ja nav bērnu pēc 30 tad aizdomīgi. Jebkurai/m gribas mīlestību, maigumu, arī tādam bārmenītim un ja sieviete ļoti prasmīga, kaislīga, uz to vien var uzrauties. Sekss daudziem ļoti svarīgs.

Protams, sekss būs pirmais, kas pievilina. bet cik ilgi. lai kāds būtu vīrietis, lai arī pats drāztu citas, neviens negribētu, ka sieviete guļ ar citām. seksam nevar likt vienādības zīmi mīlestību un maigumu. Mīlestība un kaisle nav viens un tas pats.
13.09.2021 14:28 |
 
Reitings 103
Reģ: 18.08.2021
antriits @ 13.09.2021 14:06
Bet galvenais, ka visas tāpat pērk. Dzerot tos augu pulverus ar garšām ir tā, ka Tu izdzer, visi tas augu pulveris kuņģī uzbriest un to aizpilda, tāpēc ēst negribās. Bet kad pulveri nelieto, Tev vajag vairāk ēdiena, lai to kuņģi piepildītu. Pamēģināt kādreiz to pulveri sataisīt šeikerī un atstājat uz kādām 30-40 minūtēm, viņš piebriest un paliek tāds, ka padzerties nevar, cik biezs. Kas tieši tajā procesā tad ir labs?

Jopcik😬
Mjā un āda ir briesmīgā stavoklī ,lielākajai daļai, kā var nesaprast,ja iekšām viss ir labi, tad nemetisies pumpas ne no cukura, ne maizes.. sektantes.
13.09.2021 14:28 |
 
Reitings 103
Reģ: 18.08.2021
Vibe @ 13.09.2021 14:02
Tik stulbu ka Sauliete nu dien redzu 1x.
Cik viņai gadu 40 jau? Bet reklamejot savu sūda omleti nesaprotami mēdas. Mēdas, jo jūtas apdraudēta.
Kas bundža varētu būt labāks kā parastā īstā olā? Viņa pat nezin īstas olas uzturvērtību. Es arī varu izlasīt sastāvu no bundžas un domāt ka tas viss tur ir iekšā un vēl noteikti uzsūcas organismā. ?
Saulietes produkti var izraisīt gremošanas sistēmas, cancorogenas šūnas.
Labdien vizīte pie gastroenteraloga.. ?
Dzīvē ir laikam tik grūta kad nav laika uztaisīt omleti 4 min un piegriezt vērtīgas un īstas šķiedrvielas. ?
Sauliete tu tupa vista kura prot tikai uz riņķa danci kratīt savus nošļukušos pupus!!
Dura kas dura. Vecā aita.

Šo arī nesaprotu, lai nu ko,bet taisīt omleti no pulvera, tas ir kosmoss😃
13.09.2021 14:30 |
 
Reitings 1153
Reģ: 16.08.2012
Es saprotu nesaklātu gultu, es saprotu netīrus traukus izlietnē, es saprotu putekļus, bet es nesaprotu netīrus pamperus uz grīdas. Viņas attaisnojums, ka jaundzimušais daudz kakā….. noliec miskasti pie pārtinamā galda(?). Noteikti sakrāj pa visu dienu un tad vienreiz dienā visus aiztransportē uz miseni. Un tas palags…. Tik daudz naudas, tā pelna.. nevar normālu palagu atļauties, kurš nav izbalējis? :D vai drīzāk sasmērējies no paštonējošā
13.09.2021 14:30 |
 
10 gadi
Reitings 6409
Reģ: 21.07.2009
JA NL var apvienot ar visu, tad, lūdzu, vadošie mentori, kas te ložņā un čeko vai tik kāda bišu māte netiek nodirsta, iesakiet iniciatīvu par latviešu valodas pareizrakstības kursiem!
Saprotu, ka gadās pārrakstīties. BET ja gada garumā tiek nepareizi rakstīts latviešu valodā, tad tas ir smieklīgi - jāatver aizskari, jāsaklāj gūlta, pūlkstens rāda divi, mani mīļie kokteiļi, tas pats kolegēns/kalogēns/kolagēns, losijons u.c.
Ja jums ir entās apmācības nedēļā, mēnesī un gadā, viss ir bez maksas un riktīgi kruti, tad tiešām - iemācieties vienreiz pareizi rakstīt!
13.09.2021 14:32 |
 
10 gadi
Reitings 6409
Reģ: 21.07.2009
Un protams, aizmirsu KA/KAD lietojumu.
Mana draudzene pamanījusi KAD manu matu stāvoklis ir uzlabojies. Protams, KAD paldies Occubai par šo.
😀😀😀
13.09.2021 14:34 |
 
10 gadi
Reitings 2275
Reģ: 27.02.2011
Vai ir pierādījumi, ka viņa guļ ar citiem? Kur? Varbūt neguļ un ir mīļa un maiga. Vai jebkam ko rakstāt ir pierādījumi, vai tā ir fantāzija?
13.09.2021 14:34 |
 
Reitings 898
Reģ: 17.07.2021
Sejas kādas viņam ir, nopampušas kā 15.trolejbusa pieturas soliņa bomzenēm.
I to aknas viņiem labāk strādā kā šitam ten stulbajām cacam, par citām parodijam no lauku sētas nerunāsim!!!
Gribu redzēt visas šitās kluskstes jau pēc Decembra. Pati Sauliete ir tā nolaidusies un tik veca žļumšļa palikusi.. Visas tās resnās histēriķes mobinga cietušās.. 😁
Sūds un dārgs sūds tas viss ir.
Tad īsti ko tu gribi panākt tievēt vai slinkot uz ēst gatavošanu, jo abus izkatās nevar savienot, visas Nl bites pat nevar reāli notēlot un iziet tos martonus..😁 Iekšu tur nav nevienai priekšgalā ar prusķitutku Vucēnu Mariju.
13.09.2021 14:51 |
 
Reitings 1812
Reģ: 13.09.2021
Visvairāk man patīk tas , ka jebkurai no NL meitenēm par kautko “aizrādīsi” vai pateiksi viedokli tādu ko viņas negrib dzirdēt uzreiz tie visi ir nelaimīgi cilvēki.
Pups kratās-Jūs esat nelaimīgi tapēc piesējāties pupam!
Māja miskastē- Jūs esat nelaimīgi tapēc to nesaprotat.
Wtf kapēc viņas domā , ka visi kas nav NL ir nelaimīgi?
13.09.2021 15:00 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Pareizi jau tās meitenes viņai komentē un sūta DM par to nekārtību. Tur nav laika trūkums. Tur vienkārši ir slinkums. Prosta Agnese nevar to sev atzīt, tādēļ tas tagad ir new normal.
13.09.2021 15:09 |
 
Reitings 70
Reģ: 02.08.2021
Chikitita @ 13.09.2021 14:34
Vai ir pierādījumi, ka viņa guļ ar citiem? Kur? Varbūt neguļ un ir mīļa un maiga. Vai jebkam ko rakstāt ir pierādījumi, vai tā ir fantāzija?

ja būtu tik laba fantāzija, tad varētu sarakstīt latvijas 50 shades of grey versiju. diemžēl nevaru lepoties ar šādām prasmēm. Tāds tādu pievelk, vīrieši, ar kuriem viņa guļ nav tiem, kas tur ūdeni mutē. Te nav domāts, ka vienkārši kaut ko stāsta, bet jau dalās ar nofočētām sarakstēm, vidoe un balss ziņām.
13.09.2021 15:13 |
 
Patīk
Reitings 3954
Reģ: 23.07.2020
Blaaa tā Agnese taj ir stulba 😀 ko viņa Tur muld. Es pati mainot pamperi pa nakti jā , nometu pie zemes un tā vins stāv līdz rītam un tad no rīta vel nomainu un arī nometu tur pat pie zemes, apkopju bērnu un paceļu pamperus un iemetu miskaste. Tā ka lai viņa beidz attaisnoties , slinkums dudinai vienkārši …
13.09.2021 15:31 |
 
Patīk
Reitings 22930
Reģ: 27.01.2021
Silla @ 13.09.2021 15:31
Blaaa tā Agnese taj ir stulba ? ko viņa Tur muld. Es pati mainot pamperi pa nakti jā , nometu pie zemes un tā vins stāv līdz rītam un tad no rīta vel nomainu un arī nometu tur pat pie zemes, apkopju bērnu un paceļu pamperus un iemetu miskaste. Tā ka lai viņa beidz attaisnoties , slinkums dudinai vienkārši …
tas, cik viņa agresīvi un ar neveiksmīgu sarkasmu cenšas atbildēt, tikai apstiprina to, ka viņa saprot ļoti labi, kāda ruksene ir 🤣
13.09.2021 15:37 |
 
Reitings 308
Reģ: 07.07.2014
Patie @ 13.09.2021 13:18
Jā, bet cik daudzi vēl dzīvo dzīvokļu būrīšos, tā nav nekāda dzīve, bet izdzīvošana

Ne visi grib dzīvot mājās,
Bet Agnese panāca savu, visi pr viņu runā, lielāka auditorija, varbūt kada uzķersies uz nl
13.09.2021 15:48 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Ārprāts, cik tā Agnese ir pastulba. Atceros viņu no face.lv laikiem, un izauga tik nesakarīga.
Jāpiekrīt, ka tiešām jaunās māmiņas uzķērušās uz šito NL, jēga nekāda. Viņu nodarbe nesaistās ar NL ,bet nu jau vairāk ar vienkāršu sūdu filmēšanu, kas nevienam neinteresē. Būtu varbūt pamperus labāk pareklamējusi. :D
13.09.2021 15:53 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
Agnese ir baigā cūka, reāli tik nevīžīga un nekārtīga, tā pampēru čupa reāli nav normāla un pieņemama. Ne man, ne arī kadai no manām draudzenēm kurām bijis bēbis, nekad nav bijusi tāda cūku kūts, reāli, fuij.
13.09.2021 16:02 |
 
Reitings 277
Reģ: 13.07.2021
Vini apprecejas šovā kāzu gusta ? Woow 😀😀
13.09.2021 16:20 |
 
10 gadi
Reitings 1386
Reģ: 13.02.2009
Zebradivi @ 13.09.2021 15:00
Visvairāk man patīk tas , ka jebkurai no NL meitenēm par kautko “aizrādīsi” vai pateiksi viedokli tādu ko viņas negrib dzirdēt uzreiz tie visi ir nelaimīgi cilvēki.
Pups kratās-Jūs esat nelaimīgi tapēc piesējāties pupam!
Māja miskastē- Jūs esat nelaimīgi tapēc to nesaprotat.
Wtf kapēc viņas domā , ka visi kas nav NL ir nelaimīgi?

Varbūt to viņas viena otrai iezombē savos n-tajos zoomos 😁 - cik liela laime būt daļai no varenā NL. 😬
Nesekoju ikdienā nevienai no nl, bet cik šeit apspriežat - nav arī to vērts, tērēt savu laiku tam.
Un redzot screenshotus šeit, man liekas, ka Agnese speciāli visu bija savandījusi, lai visi apspriestu viņu. Nu cik daudz skatījumu būtu, ja viss tiešām būtu skaisti? Neviens uzmanību nepievērstu.
13.09.2021 16:25 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)