IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 73
Reģ: 28.11.2023
Astronautu Māra toc stāvoklī;)
17.12.2023 20:04 |
 
Patīk
Reitings 2690
Reģ: 08.05.2022
Bet vispār ievēroju, tad kad Ig uztaisija izmaiņas galvenajā lapā un parādījās suggest post, tad laikam daudzi palaiž garām bildes un lielākai daļai like daudzums ir samazinājies. Es pat nerunāju par influenceriem, bet gan cilvēkiem līdz max 1k sekotājiem . Ja agrāk bija piemēram 200, tad tagad pie tiešām labas bildes knapi 100. Un tas ir daudziem. Speciāli vienā dienā pētīju. Man liekas, ka dažreiz bildes cilvēki nemaz neredz, vai palaiž garām ar tiem suggest post, jā var uzslegt, ka radās tikai following posti, bet vienmēr tas aizlec atpakaļ.
17.12.2023 19:57 |
 
10 gadi
Reitings 696
Reģ: 11.04.2010
Happyminka @ 17.12.2023 09:19
Nedaudz žēl Lauras Dukures “kaut kadas tradīcijas cenšamies paturēt”… bildē var redzēt Mika roku. Nu jūt, ka žēl izjukusī ģimene

Protams, ka žēl. Ja ir bērni, ģimenes izjukšana ir traumatiska visiem.
Bet vispār tik nožēlojami no malas tā Mika jaunā dzīve izskatās - kamēr bijusī sieva izbauda laiku ar bērniem, pieredz viņu ikdienu un svētkus, viņš taisa trashy fotosesijas ar jauno mīļoto, izklaidējas ar viņu un viņas draudzenēm kā tāds pusaudzis. Galigi nav par ko apskaust, manuprāt.
Tā jau es saprotu, ka jāšķiras, ja galīgi viss ir sūdīgi pārim un uzlabojumi nav iespējami, bet nu viss šis ir vnk bezgaumīgi, nepskaužami un traumējoši bērniem (runāju no pieredzes, jo esmu no āķirtas ģimenes).
17.12.2023 19:51 |
 
Reitings 3178
Reģ: 08.09.2015
Jautājums cik veselīgi ir būt influencerei, lai stalkotu katru, kas apskatījis profilu, vai viņa man piesekojusi, vai atstājusi like, ja ne, tad block, slimi😀 Ja tik ļoti trigerē katrs kurš nepiespiež like vai nepieseko, tad ieteiktu izdzēsties no IG, lai mierīgāka nervu sistēma. Pat tiem, kam 95% no sekotājiem ir ģimene un draugi varbūt vidēji savāc 35% like, a te influenceres sacerējušās, ka katrs spiedīs like😀 Es jau minēju, ka no manis like ir apbalvojums, vai nu man patīk bildes, vai arī informācija noderējusi, bet neviens influenceris nespēs piedāvāt saturu kurš 100% patiks visiem. Ja nesaņem pietiekami like par bildi, tad tas nozīmē, ka tā bilde neuzrunāja lielāko daļu sekotājus, nākam reiz padomā postot tādu vai nē, protams, ja pašai patīk posto, bet, tad neraudi, ka nesaņem pietiekami like.
17.12.2023 19:48 |
 
Reitings 17627
Reģ: 21.10.2022
Vizla un pārējās tai kazino - krievu oligarhiem eskorta izklaidītēm nolīgtas ?
17.12.2023 19:45 |
 
Patīk
Reitings 2690
Reģ: 08.05.2022
fioanaa @ 17.12.2023 19:34

Sajauci mani ar citu lietotāju. ? Bet nevainoju, tukša muca ir un paliek tukša, lai cik tālu nemēģinātu skanēt. ?

🤣🤣🤣
17.12.2023 19:41 |
 
Reitings 284
Reģ: 31.10.2022
Lorra @ 17.12.2023 19:32

Pati tak rakstīji tādu privātu info par viņas vīru, kur dzīvo, ar ko kopā, kur strādā ,ar kādu mašīnu brauc un rakstīji, ka esi māsīca, bet nu labi labi. Meli parasti aizmirstas. ?
Tā nu kur būs mani 9 dislike ? ?

Sajauci mani ar citu lietotāju. 😁 Bet nevainoju, tukša muca ir un paliek tukša, lai cik tālu nemēģinātu skanēt. 😘
17.12.2023 19:34 |
 
Patīk
Reitings 2690
Reģ: 08.05.2022
fioanaa @ 17.12.2023 19:19

Tu tak pati izdomāji, ka esmu viņai māsīca. :D Ne grama radniecības, bet man poh, vari domāt, ko gribi. Un pareizi darīja, ka bloķēja, ne viņa viena to dara un atbalstu ikvienu, kas dara tieši to pašu. Jāpārmāca, ja nejēdz atkratīties.

Pati tak rakstīji tādu privātu info par viņas vīru, kur dzīvo, ar ko kopā, kur strādā ,ar kādu mašīnu brauc un rakstīji, ka esi māsīca, bet nu labi labi. Meli parasti aizmirstas. 😀
Tā nu kur būs mani 9 dislike ? 😀
17.12.2023 19:32 |
 
Reitings 284
Reģ: 31.10.2022
Lorra @ 17.12.2023 19:14

Te jau izklausās pēc influenceres rakstītā. ?
Sekotāji ir divkoši, jo nespiež like.hahaaa
Es vispār reti kuram spiežu like, tikai tuvākajiem draugiem, radiem, ģimenei. Kādēļ man kaut kadai influencerei jāspiež like, tikai tādēļ, ka sekoju? Nu neesmu tik apmāta ap to Ig lai spaidītu like, bet saukāt par divkošiem un fanitēm? Nu ok. Tev tā arī ir liela sāpe.
Karadžana arī šitā darīja, bloķēja ne par ko sekotājus, tos kuri nespieda like. Kas Tu viņai it kā biji? Māsīca? Skaidri zini? Varbūt tomēr pati Jeļena ? ?

Tu tak pati izdomāji, ka esmu viņai māsīca. :D Ne grama radniecības, bet man poh, vari domāt, ko gribi. Un pareizi darīja, ka bloķēja, ne viņa viena to dara un atbalstu ikvienu, kas dara tieši to pašu. Jāpārmāca, ja nejēdz atkratīties.
17.12.2023 19:19 |
 
Patīk
Reitings 2690
Reģ: 08.05.2022
fioanaa @ 17.12.2023 18:09

Koks no abiem galiem. Arī nedomāju, ka katrai bildei jāliek Like, bet tajā pašā laikā ir tāda nepateicīga "sekotāju-fanīšu" suga. Nepalaiž garām nevienu storiju, seko katram solim, bet NEKAD neieliek to ❤. Jautājums tad, priekš kam jūs sekojat, divkoses, ja pilnīgi neviena bilde, neviens albūms, neviens storijs nav pelnījis jūsu ❤. Es tādas "fanītes" bez žēlastības sāku bloķēt. Ja nepatīk, nav ko arī sekot.

Te jau izklausās pēc influenceres rakstītā. 😀
Sekotāji ir divkoši, jo nespiež like.hahaaa
Es vispār reti kuram spiežu like, tikai tuvākajiem draugiem, radiem, ģimenei. Kādēļ man kaut kadai influencerei jāspiež like, tikai tādēļ, ka sekoju? Nu neesmu tik apmāta ap to Ig lai spaidītu like, bet saukāt par divkošiem un fanitēm? Nu ok. Tev tā arī ir liela sāpe.
Karadžana arī šitā darīja, bloķēja ne par ko sekotājus, tos kuri nespieda like. Kas Tu viņai it kā biji? Māsīca? Skaidri zini? Varbūt tomēr pati Jeļena ? 😀
17.12.2023 19:14 |
 
10 gadi
Reitings 9158
Reģ: 15.03.2012
fioanaa @ 17.12.2023 18:41

Un tieši tāpat varu pateikt, ka nevienai Influencerei nav jāizdabā tikai, lai izpelnītos konkrēti tavas augstākās majestātes atzinību, saņemot sirsniņu. Tu esi tā, kas izlēmi sekot, tad arī esi tik laipna, bet kaut cik novērtē tā cilvēka dzīvesstilu, nevis pa šķirbu bezkaunīgi tikai stalko. Nepatīk, neuzrunā, neseko tad vairs. Labi, ka atrakstīties pati no Dzenītes, bet ir jau papilnam tādas, kuras bezkaunīgi turpina sekot, lai gan nekad nenovērtē. Es gan neesmu baigā Influencere ar 2tk sekotājiem, bet pat es pamanīju šo nepateicīgo stalkotāju sugu. Nafiga, banoju visus un lai iet ieskrieties, ja nejēdz saprast, ka nav ko lūrēt, ja nekad nespēj ne apsveikt Dzimšanas dienā, ne uzlikt sirsniņu skaistam storijam, ne albūmam.

Nu tad jau var uzliekt privātu profilu, patur tikai sirsniņu un ugunskuru licējus, un laimīgs dzīvo savu apbrīnotāju burbulī
17.12.2023 18:56 |
 
Reitings 284
Reģ: 31.10.2022
Mangosaldejums @ 17.12.2023 18:35
neviens tev tavu "like" nav parādā. Neviens sekotājs nevienam influencerim nav neko parādā, sociālie tīkli ir izklaide. Tas nav restorāns, kur, klients vnk sēžot un neko nepasūtot aizņem vietu, kur varētu sēdēt kāds, kas pasūta un maksā.
Saprotu maksāt un laikot saturu, kur kaut ko jaunu var iemācīties, vai tutorials, kā, piemēram likt meikapu vai kā kaut ko pagatavot vakariņās, vai jebko citu jaunu, noderīgu, sabiedrībai vajadzīgu. Pagorīties internetā nav māksla un sabiedrībai nekādu pienesumu nedod.

Un tieši tāpat varu pateikt, ka nevienai Influencerei nav jāizdabā tikai, lai izpelnītos konkrēti tavas augstākās majestātes atzinību, saņemot sirsniņu. Tu esi tā, kas izlēmi sekot, tad arī esi tik laipna, bet kaut cik novērtē tā cilvēka dzīvesstilu, nevis pa šķirbu bezkaunīgi tikai stalko. Nepatīk, neuzrunā, neseko tad vairs. Labi, ka atrakstīties pati no Dzenītes, bet ir jau papilnam tādas, kuras bezkaunīgi turpina sekot, lai gan nekad nenovērtē. Es gan neesmu baigā Influencere ar 2tk sekotājiem, bet pat es pamanīju šo nepateicīgo stalkotāju sugu. Nafiga, banoju visus un lai iet ieskrieties, ja nejēdz saprast, ka nav ko lūrēt, ja nekad nespēj ne apsveikt Dzimšanas dienā, ne uzlikt sirsniņu skaistam storijam, ne albūmam.
17.12.2023 18:41 |
 
Patīk
Reitings 489
Reģ: 02.05.2020
fioanaa @ 17.12.2023 18:09

Koks no abiem galiem. Arī nedomāju, ka katrai bildei jāliek Like, bet tajā pašā laikā ir tāda nepateicīga "sekotāju-fanīšu" suga. Nepalaiž garām nevienu storiju, seko katram solim, bet NEKAD neieliek to ❤. Jautājums tad, priekš kam jūs sekojat, divkoses, ja pilnīgi neviena bilde, neviens albūms, neviens storijs nav pelnījis jūsu ❤. Es tādas "fanītes" bez žēlastības sāku bloķēt. Ja nepatīk, nav ko arī sekot.
neviens tev tavu "like" nav parādā. Neviens sekotājs nevienam influencerim nav neko parādā, sociālie tīkli ir izklaide. Tas nav restorāns, kur, klients vnk sēžot un neko nepasūtot aizņem vietu, kur varētu sēdēt kāds, kas pasūta un maksā.
Saprotu maksāt un laikot saturu, kur kaut ko jaunu var iemācīties, vai tutorials, kā, piemēram likt meikapu vai kā kaut ko pagatavot vakariņās, vai jebko citu jaunu, noderīgu, sabiedrībai vajadzīgu. Pagorīties internetā nav māksla un sabiedrībai nekādu pienesumu nedod.
17.12.2023 18:35 |
 
Reitings 284
Reģ: 31.10.2022
magdalena333 @ 17.12.2023 15:40
Pēdējā laikā tā tiešām ir, ka daudz influenceri čīkst par like.
Es personīgi spiežu like par info vai attēlu, kas mani uzrunā. Sorry, bet es nespiedīšu katram postam like tikai tāpēc, lai iepriecinātu influenceri. Saviem radiniekiem, draugiem es varu uzdāvināt savu like, bet influenceriem Like ir kā apbalvojums par labi padarītu darbu. Ja nav pietiekami like, tātad darbs nav novērtēts no sekotāju puses, un ir pēdējais laiks nevis uzmest lūpu kā mazulim, bet pasēdēt, padomāt, paanalizēt, ko man darīt savādāk, lai atkal uzrunātu savus sekotājus. Bet šīs tiešām iedomājas, ka ir baigās zvaigznes un, ka sekotāji nevarētu bez viņām dzīvot?

Koks no abiem galiem. Arī nedomāju, ka katrai bildei jāliek Like, bet tajā pašā laikā ir tāda nepateicīga "sekotāju-fanīšu" suga. Nepalaiž garām nevienu storiju, seko katram solim, bet NEKAD neieliek to ❤. Jautājums tad, priekš kam jūs sekojat, divkoses, ja pilnīgi neviena bilde, neviens albūms, neviens storijs nav pelnījis jūsu ❤. Es tādas "fanītes" bez žēlastības sāku bloķēt. Ja nepatīk, nav ko arī sekot.
17.12.2023 18:09 |
 
Reitings 544
Reģ: 23.01.2022
Varenaes @ 17.12.2023 15:25
Netipiski nipples Vizlai ir, ņemot vērā, ka dabīgās krūtis viņai bija max 1. Izmēra…
Nu un tomēr ir skaidrs, ka diemžēl viņi vairs nav kopā.
Ja godīgi, tad nedaudz žēl viņas

Manuprāt, viņai tās krūtis vispār izskatās šausmīgi. To pamanīju arī amoralles skatē. Pārāk lielas un uzpumpētas priekš viņas auguma. Krūtis visur pa priekšu soļo
17.12.2023 18:07 |
 
Reitings 1745
Reģ: 04.01.2022
Dzenīte ir viens milzīgs kompleksu kamols! Gan tā viņas izturēšanās, ja kāds kaut ko ne to pasaka, gan mūžīgā ņemšanās ar savu izskatu, visu laiku komentējot mas šodien “ne tā”. Šausmīgi kompleksaina persona. Un piekrītu, ka uz to viņas Patreon būtu jēga iet un pirkt, ja tur būtu kas noderīgs. Bet skatīties, kā Dzene gora pakaļu un stutē pupus? Nē paldies.
17.12.2023 17:43 |
 
Reitings 37
Reģ: 02.02.2022
Sundance @ 17.12.2023 17:13
Paskatījos ka dzene uzlikusi,ka tikai viņa redz cik like postiem. Nepaslinkoju un izskaitīju,ka vienā no pēdējiem tikai 100 likes no 45k sekotājiem, diez gan lūzerīgs engagements. Pat sliktāk kā debilihsonei.

Neatkarīgi no tā, cik ir like, laikotājus var redzēt tikai līdz ~100, vari aiziet un aspkatīti jebkuram influencerim vai parastam accountam, kam noslēpti vai nenoslēpti laiki. Dzeni neaizstāvu, bet baumas izplatīt nevajag.
17.12.2023 17:24 |
 
Reitings 1017
Reģ: 04.06.2023
Adele4 @ 17.12.2023 17:13
tā zane pati ir īsa auguma. Vīrs arī neizskatās nekāds garais. Bērns noteikti nav liliputs

Skaidrs.
Iedomīga ģimenīte.
17.12.2023 17:15 |
 
10 gadi
Reitings 133
Reģ: 17.07.2012
Paskatījos ka dzene uzlikusi,ka tikai viņa redz cik like postiem. Nepaslinkoju un izskaitīju,ka vienā no pēdējiem tikai 100 likes no 45k sekotājiem, diez gan lūzerīgs engagements. Pat sliktāk kā debilihsonei.
17.12.2023 17:13 |
 
10 gadi
Reitings 7729
Reģ: 21.03.2014
Kantra @ 17.12.2023 16:05
Zane Volkopa, kāda nezin meita ļoti mazina, kaut jau drīz būs 6 gadi. Varbūt liliputs? Nav viņa influencere, nesekoju, noskatījusi esu, bērni kopā ārpusskolas nodarbībās. Viņiem ir liela meita, vai arī vīram pirmās laulības bērns. Noskatījusi esu.
Dzenitei nesekoju, neko nezinu par viņiem, tik cik šeit palasu, apskatīju, nekā saistīša
Marta Grasberga mierīga, Beitikai jāņem piemērs.
tā zane pati ir īsa auguma. Vīrs arī neizskatās nekāds garais. Bērns noteikti nav liliputs
17.12.2023 17:13 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits