IetekMeļu tops

Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |

Reģ: 20.08.2021
Mc.Queen @ 30.01.2022 12:41

Smartlynx ir tik sūdīga kompānija, ka šaubos. Šķiet,ka nav tādi līgumi starp kompānijām.
Savās kompānijās - jā, piloti un stjurti dabū 90% atlaides, bet arī droši vien kādu noteikti reižu skaitu.

Tieši par Smartlynx nezinu tik smalkas detaļas, bet vispār normālam aviokompānijām ir savstarpējie sadarbības līgumi. Tāpēc savienotos reisus ir labāk ņemt airbaltic, jo vienu reisu nokavē, iedos citu reisu. Paņemsi Ryanair, vienu nokavesi, tad pats dabūsi pirkt jaunu reisu. Tā kaut kā!
Darbinieku biļetes ir atkarīgs no kompānijas, ir kurās var ceļot ar atlaidi neierobežoti, un ir kompānijas, kurās ir ierobežots skaits.
30.01.2022 12:47 |

blacke @ 30.01.2022 12:38
Vakar strīdējās, kā Didrihsone ceļo, šodien te strīdās kā Sauliete ceļo. Nu saņemās, apnika tos strīdus lasīt. :D

Elīnai ir putra galva, viņa pati nezin ko ķert, ko grābt 😂 Bet laikam tas ir normāli, Elīna vēl ir jauna gados un viņai iespējams vēl nav tā apziņa, ko gūt no ceļojuma pieredzes. Varbūt pēc gadiem 10 viņai ceļojumi būs citā līmenī.
Katrīne ir vecāka un viņa jau skaidri apzinās, ko vēlas redzēt un kā baudīt citas valstis!
Varbūt es kļūdos! 😉
30.01.2022 12:42 |

Patīk
Reģ: 09.08.2016
Peteris ir smartlynx
Varbūt Smartlynx ir kādi sadarbības līgumi ar Turkish vai citām kompānijām, bet diez vai, jo tur ir neliels cakars ar tam biļetēm!

Smartlynx ir tik sūdīga kompānija, ka šaubos. Šķiet,ka nav tādi līgumi starp kompānijām.
Savās kompānijās - jā, piloti un stjurti dabū 90% atlaides, bet arī droši vien kādu noteikti reižu skaitu.
30.01.2022 12:41 |

Patīk
Pag, meičas, drīzumā EGita Eglīte taisās uz ASV Kanjonu un Las Vegasu braukt. Nepietrūks mums te ko parunāt kā kura ceļo.
30.01.2022 12:39 |

Mc.Queen @ 30.01.2022 12:34

Vai tad Pēteris strādā turkish airlines? Biznesa klasē arī Sauliete lidoja ar KLM. Arī tur viņš nestrādā. CIk sapratu, Pēteris ir Ryanair pilots (palabojiet?!) Nu vienas aviokompānijas pilots, citā kompānijā atlaides nedabū. Rainī vispār biznesa klases nav. :D

Peteris ir smartlynx
Varbūt Smartlynx ir kādi sadarbības līgumi ar Turkish vai citām kompānijām, bet diez vai, jo tur ir neliels cakars ar tam biļetēm!
30.01.2022 12:38 |

Patīk
Reģ: 10.08.2019
Vakar strīdējās, kā Didrihsone ceļo, šodien te strīdās kā Sauliete ceļo. Nu saņemās, apnika tos strīdus lasīt. :D
30.01.2022 12:38 |

Patīk
Bet par to šikošanu biznesa klasē - nav teikts, ka viņi tos 8tk nolika par biļetēm. Ja Pīters tik tiešàm ir īsts pilots, tad pilotiem un viņu ģimenēm mēdz būt ļoti lielas atlaides, lidojot kā privātpersonām.

Vai tad Pēteris strādā turkish airlines? Biznesa klasē arī Sauliete lidoja ar KLM. Arī tur viņš nestrādā. CIk sapratu, Pēteris ir Ryanair pilots (palabojiet?!) Nu vienas aviokompānijas pilots, citā kompānijā atlaides nedabū. Rainī vispār biznesa klases nav. :D
30.01.2022 12:34 |

Patīk
Reģ: 05.08.2020
Palasīju par ceļošanu un nedaudz pasmējos pie sevis.Tas ir tā kā obligāti ceļojumos, ka ir jāatrāda internetam tik,cik daudz naudas ir, ejot tikai uz dārgām vietām,jo, ja neiesi, tātad esi skopa un bomze? Neesat dzirdējušas, ka cilvēki mēdz būt tikai cilvēki un ir pilnīgi normāli vienu dienu gribēt pašikot un citā noķert apzināti kaut ko ļoti vienkāršu? Man personīgi ēšanai nekad nav bijusi primāra nozīme :D varu sēdēt kanjona malā un ēst desmaizi, ja man to gribēsies, jo dzīvē man tam ir apaļa 0 nozīme. Būs dienas,kad gribēšu aiziet uz restorānu,tīri kontrastam, bet tas viss ir tikai sajūtām, nevis,lai kādam kaut ko pierādītu. Sauliete ir malacis šajā ziņā. Viņa priecājas kā bērns par šikām lietām,jo dzīvo vienu reizi un noķer šo momentu, bet tajā pašā laikā nepazaudē vienkāršību un vienkārši ēdot kfc,jo kādēļ ne? :D Ja kādai ir ar to problēma, tad iespējams dzīvē ir lielākas problēmas, nekā šoks par to,ka kāds ēd kfc savā ceļojumā
Laimīgi cilvēki citu naudu neskaita :) kāda starpība, cik tā nauda ir?Tā ir tikai nauda, tas ir rīks :D tas nenozīmē vispār neko
Man pat nešķiet slikti,ka Sauliete priecājas par šikiem momentiem, man tādos brīžos cilvēkam gribas priecāties līdzi un teikt,ka tik sasodīti forši! Pamainam galvas settingus, pavērsies citādāks skats uz dzīvi :)
Didrai,piemēram, tas nav prikols, viņa vienkārši pati īsti nezina,ko grib,tādēļ tie ceļojumi ir haotiski,jo brauc braukšanas pēc, nevis pēc velmes būt konkrētajā vietā,lai darītu to un šito
Man saknē nav skaidrs,kādēļ viņa ceļo, ja viņu tas klaji neinteresē
30.01.2022 12:31 |

Reģ: 15.03.2012
Shayk @ 30.01.2022 12:12

Nu ne tak, tur vienkarsi parpardod.?Nejau taisa proceduras ar letajiem NL kremiem.
Tas salons ir NL stockist.

To es saprotu, ka pārdod, bet nu parasti jau tas ir kaut kāds salonu brends, ko kosmetalogs tad iesaka 🤷‍♀️ bet te kaut kāds NL
30.01.2022 12:30 |

Patīk
Vidējais amerikānis nemaz nevar atļauties to, ko filmās redzam.

+++
Mums amerikāņu sieviete teica - ooo, jūs gan daudz pelnas, esat bagāti,ka varat atļauties tādu ceļojumu uz ASV. Pēc tā secinu, ka daudzi paši tālāk par ASV nav bijuši.
30.01.2022 12:28 |

Reģ: 21.05.2021
kriksisix @ 30.01.2022 00:34
Vai kāda skatījās Muzikālo banku?
Jums neienāca prātā, ka Singapūras Satīns zem maskām slēpjas dēļ visas Mairitas un Kristapa epopejas? Jo tikko vēl iznācis raksts - https://jauns.lv/raksts/izklaide/483168-es-vairs-nelaujos-bailem-mairita-rosicka-par-apvainojumiem-vardarbibu-un-skirsanos-no-kristapa-struberga
Un Kristaps nepiedalījās koncertā, arī IG pat nebija story ar "balsojiet par SS" u tml. Vai tik nebūs ka čaļi izslēgs viņu no grupas...
Plus lieta ko nesaprotu - kāpēc Kristaps tik derdzīgi centās nolikt pie vietas visus sievu sitējus kad bija Pāļa bazarā un beigās pats kāds???

Tik nez kāpēc sieviete negāja likumisko ceļu? Policija uzsāka resorisko pārbaudi, bet viņa atteicās sadarboties.
30.01.2022 12:25 |

Patīk
Latvijā Sauliete varbūt var blatot, uz patiešām trūcīgu cilvēku fonana, bet tādā vietā kā Palm Beach, viņa ir visparastākā plukata, kura pat uz normālu restorānu nevar atļauties aiziet. Tur viņa to tik vien spēj kā siekaloties uz miljonāru mājokļiem un vienīgā nakts mītne kura ir pa kabatai ir prasts ceļmalas motelis.

Sāc ar to, ka nopērc kaut vai sev biļeti uz Floridu un tad runā.
Tiešām pretīgs komentārs.
Vai Sauliete ir Latvijas miljonāru sarakstos? Pat ja arī cilvēks ir miljonārs, tas nozīmē, ka ar to jāblato un jāņem viss dārgākais?
30.01.2022 12:23 |

Autorizēts lietotājsPatīkModerators
Reģ: 28.12.2018
Krizdole @ 30.01.2022 12:10
Par NL runājot, pabrīnījos, ka tā produkcija tiek piedāvāta kosmetaloga salonā? Nīderlandē, nu tur, kur lielā Sandra meitu bija aizvedusi. Kaut kā neesmu redzējusu, ka LV kaut vai tas pats Oriflame vai Avon būtu redzams tādā iestādē

Nu ne tak, tur vienkarsi parpardod.😄Nejau taisa proceduras ar letajiem NL kremiem.
Tas salons ir NL stockist.
30.01.2022 12:12 |

Reģ: 15.03.2012
Par NL runājot, pabrīnījos, ka tā produkcija tiek piedāvāta kosmetaloga salonā🤔 Nīderlandē, nu tur, kur lielā Sandra meitu bija aizvedusi. Kaut kā neesmu redzējusu, ka LV kaut vai tas pats Oriflame vai Avon būtu redzams tādā iestādē
30.01.2022 12:10 |

Reģ: 05.12.2021
Tur jau tā lieta, ka līdzekļi nedarbojas, jo triec iekšā visu pēc kārtas. Mana loģika ir tāda, izej vienu kursu un sāc citu. Nevis dzer biodron pa virsu drainu kas izvada šķidrumu. Tad kāda jēga.
30.01.2022 12:05 |

Shayk @ 30.01.2022 11:49

Protams, ka neliekas kopa. Pardod NL ka brinumproduktu, it ipasi Biodronu.
Tie produkti NESTRADA! Tur pavisam stulbam jabut, lai uzkertos uz reklamam.
Vispar, ko Vucena sev matos ieputusi sorit? Kaut kadu majas kopsanas lidzekli. ?

Ir jau aitas, kurām var iestāstīt!
Bet jāsaka, ka reklamēt tos NL produktus lielās bites māk!
Vucena šodien pūkaina izskatās🦁
30.01.2022 11:55 |

Autorizēts lietotājsPatīkModerators
Reģ: 28.12.2018
Ināra Lontone @ 30.01.2022 11:44
Tatjana R no NL šodien sūdzas, ka ir pilnīgi degidrēta un plīst pat lūpas. Bet rokās jau Draineffect, kurš izvada šķidrumu un noņem tūsku. Man vienīgai kaut kas kopā neliekas? ?

Protams, ka neliekas kopa. Pardod NL ka brinumproduktu, it ipasi Biodronu.
Tie produkti NESTRADA! Tur pavisam stulbam jabut, lai uzkertos uz reklamam.
Vispar, ko Vucena sev matos ieputusi sorit? Kaut kadu majas kopsanas lidzekli. 😄
30.01.2022 11:49 |

Reģ: 11.08.2021
Tatjana R no NL šodien sūdzas, ka ir pilnīgi degidrēta un plīst pat lūpas. Bet rokās jau Draineffect, kurš izvada šķidrumu un noņem tūsku. Man vienīgai kaut kas kopā neliekas? 🤣
30.01.2022 11:44 |

Reģ: 01.10.2021
Paprika @ 30.01.2022 00:21
Forumā ir viena fantastiska lieta
Kad ir diskusijas par ikdienu, tad var redzēt, ka komentētājas ir vienkāršas meitenes - citas no mikrorajoniem vai laukiem, studentes, māmiņas, kas pašas audzina bērniņus, strādā vidējus darbiņus, daudzām attiecībās problēmas, kadai draugs dzer, nu pašas redzat un lasat, liela daļa diskusiju ir par to, kā tai dzivei galus savilkt kopā
Tikai ne tas, kad ienākat Ietekmeļu diskusijā!!! Tad visām ir brendu drēbes, krutakie ceļojumi un vienmēr kāds nosodošs vārds pasakāms, ja nu kāds influencere par maz naudu iztērējusi :D Kaut kā kopā neiet :)
jā, es arī par to domāju 🤣🤣🤣🤣
30.01.2022 11:36 |

Enazenaz @ 30.01.2022 10:43
Manas bērnības draudzenes dzīvo ASV. Viena LA, otra NY. Tieši viņas ir stāstījušas, ka vidējais amerikānis dzīvo ar 10 kredītkartēm, parastā dzīvoklī vai angļu tipa rindu mājā.
Ja gribi Havaju salas un nakšņot glaunās viesnīcās, ēst NOBU, tad ir jāpelna stipri virs vidējā.
Sauliete, lai gan mēdz šikot un plātīties, ceļojumā ir aizbraukusi ar ģimeni. Es 13 gados arī negribētu sēdēt šikā restūzī un ēst lobsteru.

Nē nē nē visi dzīvo kā Kerija Bredšova, staigā Manolo Blahnik kurpēs... 😂 joks
Man liekas, ka Saulietes ceļojums ir foršs, viņiem pašiem ir savs fun, meitenēm arī nav garlaicīgi. Viņi jau nav americano, līdz ar to Eiropas cilvēki vienmēr redzēs Ameriku no citiem skatu punktiem!
30.01.2022 11:27 |

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!