IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Es šai diskusijai ik pa laikam pasekoju, bet nekur neesmu redzējusi, ka kāds tos puikas par neglītiem sauktu, par mežoņiem redzēju, par nedaudzinātiem redzēju, bet man liekas, ka īsti neviens neteica, ja bērni ir neglīti. Varbūt arī palaidu garām.
15.01.2020 11:16 |
 
Reitings 1205
Reģ: 21.05.2012
Stalkerlvl1000 @ 15.01.2020 11:09
Viņa taču dosies tūlīt ceļojumā, nav ko Jums stalkot bērnus :D nepaspējāt piesekot pašas vainīgas :D gan jau te lielākā daļa jau seko...
Bet īstenībā palasot šīs runas. Diezgan baisi ir tā maamiņu instagramošana.. Laikam nekas labs tas nav. Īpaši, ja es tāda trakā, kas uzvelkas par katru sīkumu.

Nez kā tad viņa izvērtēs kuru apstiprināt kuru nē? ? Tagad dubults darbs būs, jāčeko profils vai īsts, cik aktīvs, vai atbilst visiem kritērijiem.?
15.01.2020 11:11 |
 
Reitings 1030
Reģ: 16.12.2019
Viņa taču dosies tūlīt ceļojumā, nav ko Jums stalkot bērnus :D nepaspējāt piesekot pašas vainīgas :D gan jau te lielākā daļa jau seko...
Bet īstenībā palasot šīs runas. Diezgan baisi ir tā maamiņu instagramošana.. Laikam nekas labs tas nav. Īpaši, ja es tāda trakā, kas uzvelkas par katru sīkumu.
15.01.2020 11:09 |
 
Reitings 1205
Reģ: 21.05.2012
Tiara @ 15.01.2020 10:43
O, Dzene beidzot paklausījusi un uzlikusi privātu profilu:
https://ibb.co/4JGLZcD
Nu nez, cik ilgi tas tā būs!? ?

Kad sāks kristies profila statistika, tad uzslēgs atkal publisko profilu, nauda taču jāpelna.??
15.01.2020 10:47 |
 
Reitings 276
Reģ: 19.12.2018
O, Dzene beidzot paklausījusi un uzlikusi privātu profilu:
https://ibb.co/4JGLZcD
Nu nez, cik ilgi tas tā būs!? ?
15.01.2020 10:43 |
 
Reitings 407
Reģ: 29.01.2009
Undiya @ 15.01.2020 10:21
Kāpēc nedrīkst filmēt kā bērns krīt peļķē? Man arī ir video kur dēls brauc ar mašīnu, sasveras un iekrīt peļķē. Tāpat arī meitai ir video, kur ar gaiši rozā biksēm un rozā jaku dzīvojas pa mālainu peļķi. Par ko ir uztraukums? Par to, ka bērniem drēbes netīras?
Un piekrītu, ka bērnus saukt par neglītiem var tikai ļoti neglīti cilvēki. Kā vispār roka ceļas ko tādu rakstīt. Skataties, ka pēc pāris gadiem, kad pašas būsiet mammas karma jūs kārtīgi neieper par tādiem vārdiem.
Uz ielas arī vecāki iet ar bērniem.. kāpēc instagrama bērni ir pelnījuši, ka viņus sauc par neglītiem.. ejat visiem vecākiem uz ielas klāt un sakat, ka jums viņu sīkie liekas neglīti un neaudzināti.
Nu un, ka viņi sit TV? Vai tad jūsējo, vai kafejnīcas inventāru bojā? Ja viņi sistu kaķi, tad jūs varētu moralizēt kaut ko par nepareizu audzināšanu.
Bērni ir nevainīgi un neaizskarami.. pilnīgi vienalga kas ir viņu vecāki.
Sen jau gribēju iemest savu kapeiku, bet likās, ka nevajag sūdu kustināt. Bet ja pati Kristīne šito lasa, tad novēlu viņai spēju piedot šīm apdolbītajām 15 gadniecēm un 30 gadīgajām vecmeitām, kuras iztaisās par bērnu audzināšanas ekspertēm un skaistumkonkursu žūrijas loceklēm. Cilvēki, kuriem ar galvu un dzīvi viss ir ok neseko cilvēkiem tik tāpēc, lai ienāktu padirst par viņiem forumā un nosaukāt bērnus.

Aizstāve atradās. ???
Laikam neesi redzējusi ne tos video, ne komentārus kārtīgi lasījusi.
Vēl aizmirsi uzrakstīt, ka ir okei grauzt mīkstu bumbiņu un pašai par to smieties..
Un par to peļķi, ja būtu netīšām iekritis.. bet viņa zināja, ka iekritīs peļķē un filmēja to un arī uzjautrinājās, un vīram nācās piecelt zēnu, kamēr mammīte filmē..
Un neviens neies klāt un neteiks nepazīstamai mammai par viņa bērnu, jo VIŅA neliek viņu IG, un viņš nav pazīstams. Bet šeit bērni ir publiski IG, tad lai neliek publisku kontu, ja nevēlas neko dzirdēt par sevi vai bērnu audzināšanu. Uzliec, lai tikai pazīstamie seko, bet nē, to jau nemaz negrib.
Par to neglītumu neviens te baigi nav to tā nemaz teicis, bet piekrītu, ka tas gan nav apspriežams.
Un apdolbīta esi Tu, kas nāk un arī lasa visus komentārus un vēl kaut ko uzraksta. ?
15.01.2020 10:38 |
 
Reitings 9998
Reģ: 19.11.2014
Kāpēc nedrīkst filmēt kā bērns krīt peļķē? Man arī ir video kur dēls brauc ar mašīnu, sasveras un iekrīt peļķē. Tāpat arī meitai ir video, kur ar gaiši rozā biksēm un rozā jaku dzīvojas pa mālainu peļķi. Par ko ir uztraukums? Par to, ka bērniem drēbes netīras?
Un piekrītu, ka bērnus saukt par neglītiem var tikai ļoti neglīti cilvēki. Kā vispār roka ceļas ko tādu rakstīt. Skataties, ka pēc pāris gadiem, kad pašas būsiet mammas karma jūs kārtīgi neieper par tādiem vārdiem.
Uz ielas arī vecāki iet ar bērniem.. kāpēc instagrama bērni ir pelnījuši, ka viņus sauc par neglītiem.. ejat visiem vecākiem uz ielas klāt un sakat, ka jums viņu sīkie liekas neglīti un neaudzināti.
Nu un, ka viņi sit TV? Vai tad jūsējo, vai kafejnīcas inventāru bojā? Ja viņi sistu kaķi, tad jūs varētu moralizēt kaut ko par nepareizu audzināšanu.
Bērni ir nevainīgi un neaizskarami.. pilnīgi vienalga kas ir viņu vecāki.
Sen jau gribēju iemest savu kapeiku, bet likās, ka nevajag sūdu kustināt. Bet ja pati Kristīne šito lasa, tad novēlu viņai spēju piedot šīm apdolbītajām 15 gadniecēm un 30 gadīgajām vecmeitām, kuras iztaisās par bērnu audzināšanas ekspertēm un skaistumkonkursu žūrijas loceklēm. Cilvēki, kuriem ar galvu un dzīvi viss ir ok neseko cilvēkiem tik tāpēc, lai ienāktu padirst par viņiem forumā un nosaukāt bērnus.
15.01.2020 10:21 |
 
Reitings 1607
Reģ: 26.01.2016
Kāpēc jūs domājat, ka par TV netika aizrādīts? Es domàju, ka story nefilmētu kā audzina bērnus par tv dauzīšanu ? bet laikam priekš jums vajadzēja.
Lai arī manas domas par Kristīni ir mainījušās, bet piekrītu, ka te ir pāršauts pār strīpu. Bērns piedzimst tāds kāds viņš ir un tirzāt to, cik glīts vai neglīts tas ir absurdi. Katram vecākam savs bērns skaistākais un labākais.
Bērni tajā vecumā tādi ir/mēdz būt, ja kādai bija super mierīgs un paklausīgs bèrns, tad forši, bet ir arī enerģiskāki bērni, tas ir ok.
15.01.2020 09:38 |
 
Reitings 17
Reģ: 15.01.2020
Modelēju situāciju. Pie 7 gadīga bērna uz ielas var pieiet pieaugušais, kurš pastāsta, ka pazīst mammu, zina, kur bērns dzīvo, jo "bijis ciemos, saticis mājas mīluli" , "mamma stāstīja, ka tev bija dzimšanas diena un uzdāvināja tev jaunu lego, nāc uz manu mašīnu, man arī tev ir dāvana, aizvedīšu tevi uz mājām" Biedējoši, vai ne?
15.01.2020 09:14 |
 
Reitings 17
Reģ: 15.01.2020
Starp citu, #drossinternets noteikti nav tēmturis, kuru varētu lietot influenceri, kuri publiski dalās ar privātām detaļām no bērnu dzīves (dzimšanas datumu, vecumu, rakstura iezīmēm, mīļākām mantām/nodarbēm, mājas adresi, ķermeņa intīmām vietām) . Kā arī dalās ar savām dzīvēm. Es domāju, ka influenceri būtu pārsteigti, ja no viņu publiski izliktās info kāds pamēģinātu uztaisīt biogrāfiju. Jā, internetā netiek atspoguļots viss, bet tiek atspoguļots pietiekami daudz.
15.01.2020 09:10 |
 
Reitings 17
Reģ: 15.01.2020
Personām, kuras izliek savu dzīvi publiskai apskatei, būtu jāzin, ka viedokļi vienkārši būs; kritizējoši, nosodoši, piekrītoši, atbalstoši, slavinoši, nomelnojoši... Jā, var cīnīties par cieņpilnu komunikāciju internetā, bet ir visi priekšnosacījumi, lai visdrīzāk tendence saglabātos - virtuālā vide, anonimitāte, saturs, kas var uzjundīt dažādas emocijas (dusmas, skaudību, skumjas)... Kas notiek tviterī, youtube, citos forumos. Esmu redzējusi neskaitāmus video, kur tiek ķidātas publisku personu dzīves, tūkstošu garu lappušu diskusijas, kas veltītas ārzemju blogeriem... Bet starp daudz sāpinošiem vārdiem konkrētam cilvēkam ir arī daudz komplimentu. Ikvienam ir sāpīgi, ja par viņu slikti runā, kritizē bērnus, vīru, attiecības, bērnu audzināšanu. Es droši vien salūztu, bet kritizē to, ar ko publiski cilvēks ir izvēlējies dalīties. Ieteiktu vairāk palasīt pētījumus, autoru darbus, kas runā par soctīkliem, par to, kā tie ir veidoti, īsāk sakot, lai reģenerētu gan skaudību, gan agresiju, gan sāncensību, jo tad pavisam droši - cilvēkus tas piesaistīs. Tas ir jāpieņem, ka tā būs, jāapsēžas un jāizdara izvēle - vai es to gribu? Nevienam no sirds neinteresē influenceru, blogeru dzīves. Tā pārējiem ir izklaide, reizēm miskaste uzkrātām emocijām, garlaicības sastāvdaļa, automātiska uzvedība (starp citu, pētījumi rāda, ka soctīkli bieži tiek lietoti automātiski, bez nozīmes, jēgas). Un vai kāds ir gatavs savu dzīvi izliekt svešiem cilvēkiem, kuriem tu esi kā izklaide piektdienas vakarā, kuram nu nerūp, kas ar tevi notiek. Vai esi gatavs, ka par tevi runās? Vai tā nauda no sadarbībām ir tā vērta? Vai tava mentālā veselība ir tā vērta? Vai tavs naktsmiers? Vai tavs privātums? Tas ir ļoti atvieglojošs, atbrīvojošs miers, kad tava privātā dzīve ir tava, tu esi OFFLINE. Tā ir brīvība! Es ceru, ka influenceri par to aizdomāsies. Pamēģiniet uz nedēļu atslēgt soctīklus, pamēģiniet aizbraukt ceļojumā vai aiziet vakariņās, kur nav jādomā par to, kā tas izskatīsies bildēs,pamēģiniet neatbildēt citiem uz vēstulēm, nesekot līdzi citu dzīvēm, jums izmainīsies viss, sākot ar pašsajūtu un beidzot ar to, kā jūs redzat, uztverat dzīvi.
15.01.2020 08:59 |
 
Reitings 1205
Reģ: 21.05.2012
Vārds “mežoņi” vēl nav nekas, atļaut bērniem košļāt plastmasas bumbas, filmēt,smieties un izlikt tūkstošu cilvēku apskatei - vot tas ir kaut kas!
15.01.2020 06:31 |
 
Reitings 580
Reģ: 03.07.2019
Ar draudzeni tieši vakar runājām, un viņa smaidot secināja, ka esot mazliet žēl, ka vairs nesanāk poustot storijus kā agrākos laikos, jo visa dzīve ir ap 2 maziem bērniem, bet viņus jau negribas internetā likt. Manuprāt, tā arī ir tāda veselīga domāšana. Bērnus nevajag svešām acīm pasniegt kā uz paplātes, piemēram, publiskā Instagram kontā, jo vienmēr atradīsies kāds kas domās "nosūtīs" vai acīs pateiks, uzrakstīs ko negatīvu un žultainu. Tāda ir pasaule, it īpaši 21.gs., kad daudzi savu privāto dzīvi svešiniekiem parāda kā uz delnas un maldīgi cer saņemt tikai aplausus un komplimentus. Protams, citiem influenceriem ir ne silts, ne auksts, ko heiteri par bērniem saka, vēl kādam Instagram bērni ir mazi kjūtiji vai "superzvaigznes" , kurus lielākā daļa publikas iemīl. Bet esot Instagram mammai ir jārēķinās, ka negatīvie viedokļi būs, un par visu, arī suņiem un bērniem. Man personīgi bērni ir vienkārši mazi pieaugušie. Bet saprotams, ka tai mammai varbūt viņi ir visa pasaule, nu tad sargā un turi zem saviem spārniem, neliec viņus tirgus placī publiskai knābāšanai. Un ļoti, ļoti iespējams, ka pēc gadiem viņi būs par to reāli pateicīgi!
15.01.2020 01:44 |
 
Reitings 638
Reģ: 14.05.2013
Nu bija nesmuki, ka citas teica, ka berni nesmuki un ta... es piekritu, ka par smagu un daudz, Bet Kristine, sist TV un neaizradit berniem ari nav pareizi... Kur ir ta robeza? Kur tas viss beidzas? Tas ir mans vienigais ko es gribetu zinat... kadel TV lauj sist? un filme, ka berns iekrit pelke? why?
Tas nav domats par berniem, bet jautajums Tev... Kur ta robeza beidzas...
Un es Tev kadreiz sekoju, bet kad ne pa temu iesaistiji Danenbergsoni, ka vinai viss skaisti un smuki, ka ta nav... nu ta nebija labi. Ta ka nav dumu bez uguns :) Piekritu, ka sii diskusija ir aizgajusi par talu...
15.01.2020 01:06 |
 
Reitings 84
Reģ: 14.09.2019
Tā pati Dzenīte @ 14.01.2020 23:32
Sveika un sveikas meitenes!
Nepārlasījāties, rakstu es, Kristīne Dzenīte (ja rakstīsiet iniciāļus, tad manā uzvārdā D no Z neatdala, elementārā latviešu valoda :) Kristīne Dz :)
Bet ne jau tāpēc piereģistrējos (ar savu epastu). Jā, jo ir cilvēki, kuri ir pārliecināti par savu viedokli un nekaunās izteikties, zinu, šeit tas nav aktuāli un stilīgi, tāpēc par šo - nosacītās anonimitātes tēmu - nemaz nerunāšu.
Īsumā (cik nu īsi māku) - pie velna visi skrīnšoti, kas pie manis lido ar tēmām, Dzenīte izskatās tā un šitā, raksta vēl kaut kā..es varu jums nepatikt. Nebūt jūsu gaumē. Ģērbties drausmīgi un izskatīties šausmīgi. Paldies, paldies, ka esmu uzaudzināta pašpietiekama un šis nav tas, kas varētu aizskart. Es zinu, ka tolerance un jebkādas ētikas normas šeit arī nav modē, bet es tomēr (vienmēr) ceru, ka bērnus šeit ‘neaiztiks’. Un še tev, saņemu ekrānšāviņu.
Tas ir drausmīgi, ka svešs cilvēks sēž mājās, seko līdzi sveša cilvēka gaitām, skatās, dzīvo līdzi (šis viss ir ok un forši, paldies par to), bet tajā pašā laikā ieiet šeit un raksta - tie mežoņi. Vai jūs apzinaties, vai Tu, Ance Dobrova, viena no lojālākajām foruma dāmām, apzinies, ka tas ir kibermobings? Ka tas nav normāli? Tu vari rakstīt par mani, par manu stilu, par manu visu, kam Tu seko līdzi diendienā, par MANI, bet BĒRNUS, svešus bērnus, kuri Tev neko nav nodarījuši, kuri šajā pasaulē ir knapus divus gadus, Tu sauc par mežoņiem? Kuri grib un cenšas iepazīt pasauli kā māk. Par ko? Kāpēc? Vai no tā paliek vieglāk? Vai no tā Tavs bērns uzvedas labāk? Protams, ka man kā mammai par to sāp sirds. Protams, ka nepatīkami, jo nu jau vairs neesmu aizskarta es (tikai es), tie ir bērni!!!!!
Es nezinu, kā Tevi mamma ir saukusi bērnībā, es nezinu kā Tu sauc savu bērnu, kādas jums attiecības ar ģimeni ar vīru..es varu tikai minēt, izdarīt pieņēmumus un cerēt, ka kādreiz arī Tu un visas jūs sapratīsiet, ka šis, ko jūs šeit darat, nav pieņemami. Īpaši tad, kad sāk iejaukt bērnus!
Protams, apzinos, ka šis var iet gar ausi un es esmu vienīgā tizlene, kura ienākusi šeit ‘ne pēc noteikumiem’ visus nomelnot. Un varbūt šis bija lieki un es nezinu vai jūs esat gatavas uz visu, lai aizstāvētu savus bērnus, bet es esmu. Un darīšu! Arī mest kaunu pie malas un rakstīt šo, kas visdrīzāk neko nelīdzēs tādiem cilvēkiem, kuriem no empātijas ir alerģija un pavisam iespējams nezina, ko šis vārds nozīmē.
Paldies, ka veltat laiku gan manam Instagram profilam, gan šai garajai penterei. Es diskusijās neiesaistīšos, jo zinu, kur tas var novest un visdrīzāk novedīs, bet bērnu izskatu, uzvedību vai saukt tos dažādos necienošos vārdos, ir sodāmi.
Meitenes, no sirds ceru, ka vismaz nedaudz spēsiet apzināties to, ko vajadzētu un ko tomēr labāk nerakstīt. Paldies, ka izlasīji. Tiekamies pa kluso Instagram profilā vai, ja es tiešām esmu tas cilvēks, kas uzdzen negatīvas emocijas, lūdzu nobloķē. Es garantēju, paliks vieglāk!
Tagad laikam visām popkorns jāpaķer. Veiksmi un izturību būt labām mammām un vienkārši cilvēcīgām.
#kibermobings #drossinternets
Un nobeigumā, neliela atkāpe!
Starpcitu, live vietā jūs saņēmāt šo, man šķiet arī ok, vai ne? :) Sveiciens aktīvākajai un acīgākajai sekotājai.

Pareizi jau ir. Viss pāri robežām.
Un kas te lieks? Kāpēc tērēt laiku šeit? Te ir 100 sieviešu galvas, kas katra tērē savu laiku, lai stalkotu un visu apspriestu un nomelnotu. Dzenīte ir viena un kāda problēma uzrakstīt šo?
Zinu, zinu, es arī te esmu, sekoju diskusijai, bet nomelnot citus netaisos vai aizskart Kāda cilvēka tuvos ar vārdiem, tāpēc ka tas viens cilvēks man nepatīk.
Dažiem tam heitam bremžu,nu, galīgi nav. Atbildēs internetā uz jūsu kritiku un pretī tikai pasmieties ar vēl lielākuļaunumu . Redz, šis nesāpēja, viņai smieklīgi, jāiet tālāk.
Tāpat kā citi te runā par filleru utt robežām, dažai labai (ne visām) derētu saprast robežas, par ko runāt. Viedokļi, ko padarīs, tie vienmēr ir dažādi, bet šādi tuvos aizskart - pilnīgi un galīgi garām.
15.01.2020 00:52 |
 
Reitings 1030
Reģ: 16.12.2019
+ nosaukt bērnus, kuri katru dienu tiek izlikti apskatei instagramā, par mežoņiem jau nu nav nekas tāds.. Es saprastu, ja tas aizietu tālāk. Nevajag atkal taisīt traģēdiju.
14.01.2020 23:52 |
 
Reitings 872
Reģ: 03.01.2013
Tā pati Dzenīte @ 14.01.2020 23:32
Sveika un sveikas meitenes!
Nepārlasījāties, rakstu es, Kristīne Dzenīte (ja rakstīsiet iniciāļus, tad manā uzvārdā D no Z neatdala, elementārā latviešu valoda :) Kristīne Dz :)
Bet ne jau tāpēc piereģistrējos (ar savu epastu). Jā, jo ir cilvēki, kuri ir pārliecināti par savu viedokli un nekaunās izteikties, zinu, šeit tas nav aktuāli un stilīgi, tāpēc par šo - nosacītās anonimitātes tēmu - nemaz nerunāšu.
Īsumā (cik nu īsi māku) - pie velna visi skrīnšoti, kas pie manis lido ar tēmām, Dzenīte izskatās tā un šitā, raksta vēl kaut kā..es varu jums nepatikt. Nebūt jūsu gaumē. Ģērbties drausmīgi un izskatīties šausmīgi. Paldies, paldies, ka esmu uzaudzināta pašpietiekama un šis nav tas, kas varētu aizskart. Es zinu, ka tolerance un jebkādas ētikas normas šeit arī nav modē, bet es tomēr (vienmēr) ceru, ka bērnus šeit ‘neaiztiks’. Un še tev, saņemu ekrānšāviņu.
Tas ir drausmīgi, ka svešs cilvēks sēž mājās, seko līdzi sveša cilvēka gaitām, skatās, dzīvo līdzi (šis viss ir ok un forši, paldies par to), bet tajā pašā laikā ieiet šeit un raksta - tie mežoņi. Vai jūs apzinaties, vai Tu, Ance Dobrova, viena no lojālākajām foruma dāmām, apzinies, ka tas ir kibermobings? Ka tas nav normāli? Tu vari rakstīt par mani, par manu stilu, par manu visu, kam Tu seko līdzi diendienā, par MANI, bet BĒRNUS, svešus bērnus, kuri Tev neko nav nodarījuši, kuri šajā pasaulē ir knapus divus gadus, Tu sauc par mežoņiem? Kuri grib un cenšas iepazīt pasauli kā māk. Par ko? Kāpēc? Vai no tā paliek vieglāk? Vai no tā Tavs bērns uzvedas labāk? Protams, ka man kā mammai par to sāp sirds. Protams, ka nepatīkami, jo nu jau vairs neesmu aizskarta es (tikai es), tie ir bērni!!!!!
Es nezinu, kā Tevi mamma ir saukusi bērnībā, es nezinu kā Tu sauc savu bērnu, kādas jums attiecības ar ģimeni ar vīru..es varu tikai minēt, izdarīt pieņēmumus un cerēt, ka kādreiz arī Tu un visas jūs sapratīsiet, ka šis, ko jūs šeit darat, nav pieņemami. Īpaši tad, kad sāk iejaukt bērnus!
Protams, apzinos, ka šis var iet gar ausi un es esmu vienīgā tizlene, kura ienākusi šeit ‘ne pēc noteikumiem’ visus nomelnot. Un varbūt šis bija lieki un es nezinu vai jūs esat gatavas uz visu, lai aizstāvētu savus bērnus, bet es esmu. Un darīšu! Arī mest kaunu pie malas un rakstīt šo, kas visdrīzāk neko nelīdzēs tādiem cilvēkiem, kuriem no empātijas ir alerģija un pavisam iespējams nezina, ko šis vārds nozīmē.
Paldies, ka veltat laiku gan manam Instagram profilam, gan šai garajai penterei. Es diskusijās neiesaistīšos, jo zinu, kur tas var novest un visdrīzāk novedīs, bet bērnu izskatu, uzvedību vai saukt tos dažādos necienošos vārdos, ir sodāmi.
Meitenes, no sirds ceru, ka vismaz nedaudz spēsiet apzināties to, ko vajadzētu un ko tomēr labāk nerakstīt. Paldies, ka izlasīji. Tiekamies pa kluso Instagram profilā vai, ja es tiešām esmu tas cilvēks, kas uzdzen negatīvas emocijas, lūdzu nobloķē. Es garantēju, paliks vieglāk!
Tagad laikam visām popkorns jāpaķer. Veiksmi un izturību būt labām mammām un vienkārši cilvēcīgām.
#kibermobings #drossinternets
Un nobeigumā, neliela atkāpe!
Starpcitu, live vietā jūs saņēmāt šo, man šķiet arī ok, vai ne? :) Sveiciens aktīvākajai un acīgākajai sekotājai.

Turklat berniem nav ne jausmas, ka vini tiek likti interneta publiskai apskatei. JO VINIEM TIESAM IR TIKAI 2 GADI!!! Un vini nevar dot savu piekrisanu, jo Tu tacu esi ta, kas rikojas pec saviem ieskatiem un pienem lemumus vinu vieta.
Tad varbut beidzot ir laiks apdomat, ko Tu izliec publiski?! Nevis raudi par to, ka tiek aizskarti berni.
14.01.2020 23:50 |
 
Reitings 872
Reģ: 03.01.2013
Tā pati Dzenīte @ 14.01.2020 23:32
Sveika un sveikas meitenes!
Nepārlasījāties, rakstu es, Kristīne Dzenīte (ja rakstīsiet iniciāļus, tad manā uzvārdā D no Z neatdala, elementārā latviešu valoda :) Kristīne Dz :)
Bet ne jau tāpēc piereģistrējos (ar savu epastu). Jā, jo ir cilvēki, kuri ir pārliecināti par savu viedokli un nekaunās izteikties, zinu, šeit tas nav aktuāli un stilīgi, tāpēc par šo - nosacītās anonimitātes tēmu - nemaz nerunāšu.
Īsumā (cik nu īsi māku) - pie velna visi skrīnšoti, kas pie manis lido ar tēmām, Dzenīte izskatās tā un šitā, raksta vēl kaut kā..es varu jums nepatikt. Nebūt jūsu gaumē. Ģērbties drausmīgi un izskatīties šausmīgi. Paldies, paldies, ka esmu uzaudzināta pašpietiekama un šis nav tas, kas varētu aizskart. Es zinu, ka tolerance un jebkādas ētikas normas šeit arī nav modē, bet es tomēr (vienmēr) ceru, ka bērnus šeit ‘neaiztiks’. Un še tev, saņemu ekrānšāviņu.
Tas ir drausmīgi, ka svešs cilvēks sēž mājās, seko līdzi sveša cilvēka gaitām, skatās, dzīvo līdzi (šis viss ir ok un forši, paldies par to), bet tajā pašā laikā ieiet šeit un raksta - tie mežoņi. Vai jūs apzinaties, vai Tu, Ance Dobrova, viena no lojālākajām foruma dāmām, apzinies, ka tas ir kibermobings? Ka tas nav normāli? Tu vari rakstīt par mani, par manu stilu, par manu visu, kam Tu seko līdzi diendienā, par MANI, bet BĒRNUS, svešus bērnus, kuri Tev neko nav nodarījuši, kuri šajā pasaulē ir knapus divus gadus, Tu sauc par mežoņiem? Kuri grib un cenšas iepazīt pasauli kā māk. Par ko? Kāpēc? Vai no tā paliek vieglāk? Vai no tā Tavs bērns uzvedas labāk? Protams, ka man kā mammai par to sāp sirds. Protams, ka nepatīkami, jo nu jau vairs neesmu aizskarta es (tikai es), tie ir bērni!!!!!
Es nezinu, kā Tevi mamma ir saukusi bērnībā, es nezinu kā Tu sauc savu bērnu, kādas jums attiecības ar ģimeni ar vīru..es varu tikai minēt, izdarīt pieņēmumus un cerēt, ka kādreiz arī Tu un visas jūs sapratīsiet, ka šis, ko jūs šeit darat, nav pieņemami. Īpaši tad, kad sāk iejaukt bērnus!
Protams, apzinos, ka šis var iet gar ausi un es esmu vienīgā tizlene, kura ienākusi šeit ‘ne pēc noteikumiem’ visus nomelnot. Un varbūt šis bija lieki un es nezinu vai jūs esat gatavas uz visu, lai aizstāvētu savus bērnus, bet es esmu. Un darīšu! Arī mest kaunu pie malas un rakstīt šo, kas visdrīzāk neko nelīdzēs tādiem cilvēkiem, kuriem no empātijas ir alerģija un pavisam iespējams nezina, ko šis vārds nozīmē.
Paldies, ka veltat laiku gan manam Instagram profilam, gan šai garajai penterei. Es diskusijās neiesaistīšos, jo zinu, kur tas var novest un visdrīzāk novedīs, bet bērnu izskatu, uzvedību vai saukt tos dažādos necienošos vārdos, ir sodāmi.
Meitenes, no sirds ceru, ka vismaz nedaudz spēsiet apzināties to, ko vajadzētu un ko tomēr labāk nerakstīt. Paldies, ka izlasīji. Tiekamies pa kluso Instagram profilā vai, ja es tiešām esmu tas cilvēks, kas uzdzen negatīvas emocijas, lūdzu nobloķē. Es garantēju, paliks vieglāk!
Tagad laikam visām popkorns jāpaķer. Veiksmi un izturību būt labām mammām un vienkārši cilvēcīgām.
#kibermobings #drossinternets
Un nobeigumā, neliela atkāpe!
Starpcitu, live vietā jūs saņēmāt šo, man šķiet arī ok, vai ne? :) Sveiciens aktīvākajai un acīgākajai sekotājai.

Jautajums man ir tikai viens - kapec tad Tu izliec savu bernus publiskai apskatei un apspriedei?
14.01.2020 23:47 |
 
Reitings 1030
Reģ: 16.12.2019
Tas bija lieki. Kāpēc tērēt savus enerģijas resursus, lai uzrakstītu šo :D varu 100% apgalvot, ka no tā nekas nemainīsies. Un gudrākie vienmēr piekāpsies.. Es tik brīnos par tām, kas sūta šos skrīnšotus. Kāda jēga
14.01.2020 23:38 |
 
Reitings 1
Reģ: 14.01.2020
Chrishma @ 13.01.2020 08:21
Izlasīju komentārus, kur Dzene nomelno savos komentāros Danenbergsoni. Reāli pretīga, sīka kucīte, kas vaukšķ aiz sētas.
Un tad vēl tā acu bolīšana, ka audzinātājas redz bērnudārzā nav dvīņus atšķīrušas, eu, nevar būt? Gan jau sīkie mežoņi pārējiem bērniem plēsa mantas un krita gar zemi, es pilnīgi iztēlojos un tad ierodas pakaļ sīkajiem šitā zvaigzne varone.? Audzītēm un grupiņas bērniem palaimējās, ka šī izņēma viņus ārā. Varēs tālāk postot to cik grūti ar dvīņiem un cik viņa patiesa savos postos.?
Sveika un sveikas meitenes!
Nepārlasījāties, rakstu es, Kristīne Dzenīte (ja rakstīsiet iniciāļus, tad manā uzvārdā D no Z neatdala, elementārā latviešu valoda :) Kristīne Dz :)
Bet ne jau tāpēc piereģistrējos (ar savu epastu). Jā, jo ir cilvēki, kuri ir pārliecināti par savu viedokli un nekaunās izteikties, zinu, šeit tas nav aktuāli un stilīgi, tāpēc par šo - nosacītās anonimitātes tēmu - nemaz nerunāšu.
Īsumā (cik nu īsi māku) - pie velna visi skrīnšoti, kas pie manis lido ar tēmām, Dzenīte izskatās tā un šitā, raksta vēl kaut kā..es varu jums nepatikt. Nebūt jūsu gaumē. Ģērbties drausmīgi un izskatīties šausmīgi. Paldies, paldies, ka esmu uzaudzināta pašpietiekama un šis nav tas, kas varētu aizskart. Es zinu, ka tolerance un jebkādas ētikas normas šeit arī nav modē, bet es tomēr (vienmēr) ceru, ka bērnus šeit ‘neaiztiks’. Un še tev, saņemu ekrānšāviņu.
Tas ir drausmīgi, ka svešs cilvēks sēž mājās, seko līdzi sveša cilvēka gaitām, skatās, dzīvo līdzi (šis viss ir ok un forši, paldies par to), bet tajā pašā laikā ieiet šeit un raksta - tie mežoņi. Vai jūs apzinaties, vai Tu, Ance Dobrova, viena no lojālākajām foruma dāmām, apzinies, ka tas ir kibermobings? Ka tas nav normāli? Tu vari rakstīt par mani, par manu stilu, par manu visu, kam Tu seko līdzi diendienā, par MANI, bet BĒRNUS, svešus bērnus, kuri Tev neko nav nodarījuši, kuri šajā pasaulē ir knapus divus gadus, Tu sauc par mežoņiem? Kuri grib un cenšas iepazīt pasauli kā māk. Par ko? Kāpēc? Vai no tā paliek vieglāk? Vai no tā Tavs bērns uzvedas labāk? Protams, ka man kā mammai par to sāp sirds. Protams, ka nepatīkami, jo nu jau vairs neesmu aizskarta es (tikai es), tie ir bērni!!!!!
Es nezinu, kā Tevi mamma ir saukusi bērnībā, es nezinu kā Tu sauc savu bērnu, kādas jums attiecības ar ģimeni ar vīru..es varu tikai minēt, izdarīt pieņēmumus un cerēt, ka kādreiz arī Tu un visas jūs sapratīsiet, ka šis, ko jūs šeit darat, nav pieņemami. Īpaši tad, kad sāk iejaukt bērnus!
Protams, apzinos, ka šis var iet gar ausi un es esmu vienīgā tizlene, kura ienākusi šeit ‘ne pēc noteikumiem’ visus nomelnot. Un varbūt šis bija lieki un es nezinu vai jūs esat gatavas uz visu, lai aizstāvētu savus bērnus, bet es esmu. Un darīšu! Arī mest kaunu pie malas un rakstīt šo, kas visdrīzāk neko nelīdzēs tādiem cilvēkiem, kuriem no empātijas ir alerģija un pavisam iespējams nezina, ko šis vārds nozīmē.
Paldies, ka veltat laiku gan manam Instagram profilam, gan šai garajai penterei. Es diskusijās neiesaistīšos, jo zinu, kur tas var novest un visdrīzāk novedīs, bet bērnu izskatu, uzvedību vai saukt tos dažādos necienošos vārdos, ir sodāmi.
Meitenes, no sirds ceru, ka vismaz nedaudz spēsiet apzināties to, ko vajadzētu un ko tomēr labāk nerakstīt. Paldies, ka izlasīji. Tiekamies pa kluso Instagram profilā vai, ja es tiešām esmu tas cilvēks, kas uzdzen negatīvas emocijas, lūdzu nobloķē. Es garantēju, paliks vieglāk!
Tagad laikam visām popkorns jāpaķer. Veiksmi un izturību būt labām mammām un vienkārši cilvēcīgām.
#kibermobings #drossinternets
Un nobeigumā, neliela atkāpe!
Starpcitu, live vietā jūs saņēmāt šo, man šķiet arī ok, vai ne? :) Sveiciens aktīvākajai un acīgākajai sekotājai.
14.01.2020 23:32 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits