IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 2954
Reģ: 14.02.2023
aauuu @ 27.01.2024 14:34

Kāpēc tāds naids uz Vizlu? Nē, nopietni? Patiešām nopietni!! Nu atbildiet sev pašas vispirms, kāpēc derdzās viss par un ap Vizlu? Es to redzu tā - jauna, skaista sieviete. Protams, ka pamanīta, jo bija kopā trīs gadus ar Porziņģi. Nav izdarījusi neko sliktu. Šobrīd mēģina savu dzīvi sakārtot, esot Latvijā. Kas tieši viņā nepatīk? Tas, ka par viņu raksta? Par jums arī rakstītu, ja būtu bijušas ar talantīgu basketbolistu kopā. Un?
Nu tāpat vien , kāpēc ir naids pret pilnīgi svešiem cilvēkiem? Jo daudz nelaimīgo ,dusmīgo, tie kas veiksmīgi netrakos aiz naida ! Tas taču skaidrs .
27.01.2024 16:00 |
 
10 gadi
Reitings 611
Reģ: 14.06.2011
aauuu @ 27.01.2024 14:34

Kāpēc tāds naids uz Vizlu? Nē, nopietni? Patiešām nopietni!! Nu atbildiet sev pašas vispirms, kāpēc derdzās viss par un ap Vizlu? Es to redzu tā - jauna, skaista sieviete. Protams, ka pamanīta, jo bija kopā trīs gadus ar Porziņģi. Nav izdarījusi neko sliktu. Šobrīd mēģina savu dzīvi sakārtot, esot Latvijā. Kas tieši viņā nepatīk? Tas, ka par viņu raksta? Par jums arī rakstītu, ja būtu bijušas ar talantīgu basketbolistu kopā. Un?

Parakstos zem katra vārda. Reāli slimīga uztvere un nenovīdība te ļoti daudzām.
27.01.2024 15:36 |
 
Reitings 50
Reģ: 02.11.2023
Man nav nekas pret Lauru Vizlu, bet gandrīz katru reizi ieraugot viņas bildes rodas jautājums - kāpēc jātaisa tā pielaizītā frizūra? Nu nopietni, tas skaitās tā kā stilīgi?
27.01.2024 15:33 |
 
Reitings 4287
Reģ: 09.05.2023
Fargerike @ 27.01.2024 08:32
Apbrīnoju tās kuras jūsmo par īpaši izdomāto PR gājienu Vizlai, sniedzot interviju žurnālam Santa.
Tak var redzēt, ka tas žurnāls mēģina nenogrimt! Meklē visu laiku dzeltenās preses cienīgus personāžus, lai tikai neauzmirst šo žurnāleli.
Jau Didriksone bija izcils piemērs- intervija nekāda, bildes apstrādātas, tā, ka sanākuši divi dažādi cilvēki un pasniedz kā gada interviju.
Tagad tas pats ar Vizlu.
Savā būtībā abas ir tukšas, neredzu nekādus dzīves sasniegumus un neko, kas būtu intervijas vērts. Abas piestāv Vakara ziņu formātam.

Kāpēc tāds naids uz Vizlu? Nē, nopietni? Patiešām nopietni!! Nu atbildiet sev pašas vispirms, kāpēc derdzās viss par un ap Vizlu? Es to redzu tā - jauna, skaista sieviete. Protams, ka pamanīta, jo bija kopā trīs gadus ar Porziņģi. Nav izdarījusi neko sliktu. Šobrīd mēģina savu dzīvi sakārtot, esot Latvijā. Kas tieši viņā nepatīk? Tas, ka par viņu raksta? Par jums arī rakstītu, ja būtu bijušas ar talantīgu basketbolistu kopā. Un?
27.01.2024 14:34 |
 
Reitings 677
Reģ: 16.09.2021
EsPati @ 27.01.2024 10:47

Perfekti pateici. Es nesaprotu, ko viņa var nesties katru dienu uz visām debess pusēm. Par visām varītēm vajag lietū, sniegā, tornado izkasīties no mājas ar diviem sīčiem, tad stumt tos mega smagos ratus un tad dienas/nedēļas izskaņā čīkstēt, cik viss ir grūti. Bļa, Beitika, apsēdies un ievelc elpu vienreiz. Izslēdz savu instagramu, noslāpē ratiem motoru un pasēdi vienu dienu mājās un padarbojies ar sīčiem, atpūties, tā teikt, no tās nēsāšanās ar ratiem apkārt. Nav visur mūždien jāskrien un kaut kas jādara vai jāpierāda mums te kaut kas. Izslēdz IG un dzīvo sev. Izpaliks tā čīkstēšana un sevis žēlošana. Pazūdi uz kādu laiku no soc.tīkliem un atgriezies, kad esi notievējusi :)

Tāpēc, ka grib visiem parādīt, cik daudz viņa var. Un nepalaist garām nopelnīt/ietaupīt kapeiku uz sadarbībām, jo ig taču neliks bildes ar bērniem pepco drēbēs, ja hebe un lindex dod pa brīvu.
27.01.2024 14:19 |
 
Patīk
Reitings 2689
Reģ: 08.05.2022
SarmaD @ 27.01.2024 09:55
Tik tukšas, ka tomēr jālasa un jāskatās katra intervija. ?

A ko tad tu šeit dari? Šis ir forums kur visas klačojas un ir lasāmas baumas, tas tavu tukšumu neparāda? Vai tomēr forums daudz labāks par kaut kādām intervijām?
27.01.2024 13:10 |
 
Reitings 2954
Reģ: 14.02.2023
NuVaiZinies @ 27.01.2024 10:46

O jā ??? un pamaniju, ka tās ar zemāko iq vai visseklākās/aprobežotākās ir ar visaugstāko pašvērtējumu. Nu tādas liktenīgās, ka nu tikai ?
Latviešiem ir dīvainas ekspektācijas attiecībā uz citiem.
Kāpēc jūs gribat lai citi domā par sevi to sliktāko ? Lai ir mazvērtības kompleksi ? Un nedod Dievs ja citi sevi liela, vispār kā tā drīkst!!
27.01.2024 11:35 |
 
Reitings 390
Reģ: 31.01.2023
SarmaD @ 27.01.2024 10:26
Vispār es aizdomājos par to "tukša sieviete/ tukšs cilvēks". Cik no mums varētu teikt, ka ir interesantas, dzīves piepildītas? Neesmu līdz šim redzējusi sievieti sakām "Jā, vispār esmu diezgan basic čiksa". Visas apgalvo, ka ir ne tādas kā citas un rāda ar pirkstu uz citām.
Ja ir iegūta izglītība, profesija, kaut kādas intereses (kas vairāk par make-up un dibena grozīšanu), ir darbs, savas intereses - jau tad cilvēks nevarētu būt tukšs.
Bet tāda Didra tā arī pateica, ka grāmatas viņu neinteresē, tas viss mēsls. Bet kas viņu intetesē? Ceļojumi? No malas šķiet labs hobijs. Bet ja realitātē tas viss ķeksītim un IG bildēm?
27.01.2024 11:30 |
 
Reitings 3861
Reģ: 06.08.2014
Mathilde @ 26.01.2024 23:34

bet tā Beitika taču katru dienu ar tiem
bērniem un mammu kautkur nesās, brauc, ņemās. Protams, ka sataisīt divus sīčus veselai dienai ārpus mājas, barot ar krūti kautkādos apstākļos un kkur, paralēli ēst, reklamēt, vingrot, utt nav viegli.
Es nesaprotu, viņa nav BKA?? Nav naudas? Kur viņa katru dienu staipa tos bērnus??? Kā Duracell būtu pakaļā, kurš katru dienu stumj ārā no mājas.
Es BKA nesēdēju 24/7 tikai mājās, apmeklēju frizieri, masāžas, gāju ar ratiem staigāt pa mežu, bet ne jau katru dienu no rīta stāvēt uz sliekšņa, braukt, taisīt sev un bērniem problēmas.
Vai tā mamma viņai var tā visu laiku asistēt? Nav jau arī ne 30 vai 40.

Perfekti pateici. Es nesaprotu, ko viņa var nesties katru dienu uz visām debess pusēm. Par visām varītēm vajag lietū, sniegā, tornado izkasīties no mājas ar diviem sīčiem, tad stumt tos mega smagos ratus un tad dienas/nedēļas izskaņā čīkstēt, cik viss ir grūti. Bļa, Beitika, apsēdies un ievelc elpu vienreiz. Izslēdz savu instagramu, noslāpē ratiem motoru un pasēdi vienu dienu mājās un padarbojies ar sīčiem, atpūties, tā teikt, no tās nēsāšanās ar ratiem apkārt. Nav visur mūždien jāskrien un kaut kas jādara vai jāpierāda mums te kaut kas. Izslēdz IG un dzīvo sev. Izpaliks tā čīkstēšana un sevis žēlošana. Pazūdi uz kādu laiku no soc.tīkliem un atgriezies, kad esi notievējusi :)
27.01.2024 10:47 |
 
Reitings 24
Reģ: 01.07.2023
SarmaD @ 27.01.2024 10:26
Vispār es aizdomājos par to "tukša sieviete/ tukšs cilvēks". Cik no mums varētu teikt, ka ir interesantas, dzīves piepildītas? Neesmu līdz šim redzējusi sievieti sakām "Jā, vispār esmu diezgan basic čiksa". Visas apgalvo, ka ir ne tādas kā citas un rāda ar pirkstu uz citām.

O jā 😀👍🏻 un pamaniju, ka tās ar zemāko iq vai visseklākās/aprobežotākās ir ar visaugstāko pašvērtējumu. Nu tādas liktenīgās, ka nu tikai 😀
27.01.2024 10:46 |
 
Reitings 2688
Reģ: 05.09.2023
Vispār es aizdomājos par to "tukša sieviete/ tukšs cilvēks". Cik no mums varētu teikt, ka ir interesantas, dzīves piepildītas? Neesmu līdz šim redzējusi sievieti sakām "Jā, vispār esmu diezgan basic čiksa". Visas apgalvo, ka ir ne tādas kā citas un rāda ar pirkstu uz citām.
27.01.2024 10:26 |
 
Reitings 2235
Reģ: 10.12.2023
Didrihsone ir tik tukša, bet vismaz kaut ko ņemas ar lupatām. LV galīgi tukša, jo….pagulās zem bagāta basketbolista.
Un nē, interviju nelasīju un žurnālu netaisos pirkt.
27.01.2024 10:08 |
 
Reitings 2688
Reģ: 05.09.2023
Tik tukšas, ka tomēr jālasa un jāskatās katra intervija. 😅
27.01.2024 09:55 |
 
10 gadi
Reitings 1254
Reģ: 06.04.2010
Kika21 @ 26.01.2024 19:00
Vispār ta ari bija LV Porzinģis rakstija, kad viņa vel bija kopā ar Žani no olam. Sūtija davanas utt. Laura pat esot iedevusi adresi, kur kopā ar Žani dzivojusi. Pec tam izšķirās un Žanis viņu pameta nevis viņu nokrāpa. Sāka tikties ar KP.
Izlasot interviju saprotu, ka viņa pati pātraukusi attiecibas? Neliekas, ka sievietes no tadiem aiziet pašas un vel labvēligi.
nu Žanis arī nebija nekāda svētais un nokrāpa LV, to daudzi zina, tāpat domāju LV terapiju apmeklē pēc Žaņa attiecībām, jo kā nu labāka draudzene no bērnības pārguļ ar Tavu puisi/bijuso. Taka LV noteikti nav bijis viegli gan ar KP un Žani
27.01.2024 08:56 |
 
Reitings 531
Reģ: 16.02.2022
Apbrīnoju tās kuras jūsmo par īpaši izdomāto PR gājienu Vizlai, sniedzot interviju žurnālam Santa.
Tak var redzēt, ka tas žurnāls mēģina nenogrimt! Meklē visu laiku dzeltenās preses cienīgus personāžus, lai tikai neauzmirst šo žurnāleli.
Jau Didriksone bija izcils piemērs- intervija nekāda, bildes apstrādātas, tā, ka sanākuši divi dažādi cilvēki un pasniedz kā gada interviju.
Tagad tas pats ar Vizlu.
Savā būtībā abas ir tukšas, neredzu nekādus dzīves sasniegumus un neko, kas būtu intervijas vērts. Abas piestāv Vakara ziņu formātam.
27.01.2024 08:32 |
 
Reitings 270
Reģ: 13.01.2023
Thread jau Beitika sūdzas atkal par to, ka viņas IG čikstešanu neviens nesaprot. Reāli kaitinoša vecene. Sāksim ar to, ka 60% viņas problēmas neinteresē, 40% par tām priecājas un tikai 10% varbūt grib palīdzēt ar kādu padomu, kuru viņa tāpat nepieņem un nepieņems, bet gan kārtējo reizi uztvers ka uzbrukumu.
27.01.2024 08:24 |
 
10 gadi
Reitings 1254
Reģ: 06.04.2010
Tuana @ 26.01.2024 21:28
Lai vai kas, bet kā bijušais KP ir diezgan sakarīgs. Izskatās, ka Laurai daudz ko atstājis, mantas, dzīvokli, auto, naudu. Laiks diezgan krietns pagājis, bet izskatās, ka bēdu nezin (materiālajā ziņā). Joprojām restorāni, somiņas, kažoki utml.
tāda zina ja + palika strādāt 885, domāju KP arī samaksā labu summu viņai tur par padarīto, tīri lai varētu pati kaut cik kko atļauties fancy un padzīvot labi, par cik nav viegli pāriet no visa luxury dzīves un basic Latvijas dzīvi
27.01.2024 08:09 |
 
Reitings 148
Reģ: 18.12.2023
Ainulai @ 26.01.2024 22:00

Mamma ir visu laiku klāt. Pat tajā sadunā ar Madaru mamma vāķīja mazo bērnu. Bet man arī sāk šķist, ka tas nav par mammu, bet par to, ka tas mīkstčaulis aitišņiks vispār neiesaistās ģimenes dzīvē. Nekad nav bijis storijs, ka bērni ir atstāti ar vīru. Iespējams, ka ir kaut kāda krīze attiecībās. Viņi jau iepriekš gāja uz ģimenes terapiju. Iespējams, ka pūpēdis vīrs nav neko sapratis un mainījies.
nevajag uzreiz vīrieti vainot. Vienmēr jāsāk ar sevi t.i. Beitikka lai paskatās uz sevi. Mūžīgi neapmierināta, čīkstoša resne zvejnieka cepurē. Tā būtu vīrieša sapņi sieviete? Ja viņa grib saglābt savu ģimenes dzīvi tad jāatslēdzas no IG un sadarbībām. Jāpievēršas 100% bērniem, atliks laiks arī notievēt, kļūt sieviešķīgākai un beigu beigās arī vīrs ziedus mājās atnesīs
27.01.2024 07:07 |
 
Reitings 148
Reģ: 18.12.2023
Vārdotāja @ 26.01.2024 23:48
Kad tai Stužukai tur? Grūtniecības tests vai covid tests?
izskatās pēc grūtniecības... Tā gan var kā kaķene vairoties. Bet ok piķis nav problēma lai tik dzemdē
27.01.2024 07:00 |
 
10 gadi
Reitings 688
Reģ: 11.04.2010
Mathilde @ 26.01.2024 23:34

bet tā Beitika taču katru dienu ar tiem
bērniem un mammu kautkur nesās, brauc, ņemās. Protams, ka sataisīt divus sīčus veselai dienai ārpus mājas, barot ar krūti kautkādos apstākļos un kkur, paralēli ēst, reklamēt, vingrot, utt nav viegli.
Es nesaprotu, viņa nav BKA?? Nav naudas? Kur viņa katru dienu staipa tos bērnus??? Kā Duracell būtu pakaļā, kurš katru dienu stumj ārā no mājas.
Es BKA nesēdēju 24/7 tikai mājās, apmeklēju frizieri, masāžas, gāju ar ratiem staigāt pa mežu, bet ne jau katru dienu no rīta stāvēt uz sliekšņa, braukt, taisīt sev un bērniem problēmas.
Vai tā mamma viņai var tā visu laiku asistēt? Nav jau arī ne 30 vai 40.

Lūk, lūk. Cilvēks nevar samierināties, ka ar bērniem dzīve mainās. Grib pierādīt, ka visu var un visur brauks tā, it kā viņai nebūtu bērnu, tāpēc skrien kā sadegusi. Pēc daziem gadiem lasīsim viņas gaudas par to, ka nav izbaudījusi bērnu pirmos gadus, jo darīja visu, lai no tā novērstu uzmanību. Skaidrs, ka kaut kas jādara, sabiedrībā jāiet, bet ne jau skraidelēšanas pēc, piemēram, gada sniegotākajā dienā sperties kkur ar bērniem un sēdēt auto pie mājas un bimbāt, ka kalpi nav notīrījuši sniegu.
27.01.2024 02:29 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits