IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 595
Reģ: 29.01.2020
John_Deo @ 08.02.2024 13:20
https://nudostar.com/forum/threads/latvian-girl.91902/page-91

Šeit ļoti maz liek, ir otra grupa
08.02.2024 13:39 |
 
Reitings 84
Reģ: 07.02.2024
Savva @ 08.02.2024 12:06
Kas jus stulbas esat? Dace 45+ desmitiem gadu bijusi loti liela, rijusi, sedejusi uz olu dietam, cilvekam VISPAR nebija nekadas sajegas par veseligu uzturu un tagad ta peeeksni 2 menesu laika no zila gaisa nometusi 20+ kg. Pasam smiekligi nav? Jus vispar saprotat cik pirmsmenopauzes vecuma ir gruti nomest svaru? Cik naivam jabut lai nesaprastu, ka neviena 45+ gadus veca sieviete nevar ta no zila gaisa paris menesu laika atbrivoties no 20+ kg! Tas ir neiespejami taja vecuma. Naivas butnes. ??‍♀️ Turklat nevienu nemulsina, ka Arturs gan nemaz nav notievejis? Logiski, jo vins nav uz ozempic. ? Ja divi resnisi dzivo viena householda, tieve abi, jo NAV iespejams noturēties vienam, ja pirms tam abi kopa rija. Es nemaz nerunāšu par to, ka arstus regulari ir jaapmekle ozempic lietotajiem. Agrak nekad neradija ka iet pie dakteriem, tikai 1 reiz gada uz check-up. Tagad visu laiku valkajas, kas ir loti pareizi esot uz ozempic. Neticiet visam, ko jums stasta interneta. Logisko domasanu ari ir japiesledz!

Pati Dace sava live stāstija, ka gada laikā tos kg nometusi. Sāka 2022.gada decembrī. Tā kā 2 mēneši nebūs patiesība.
08.02.2024 13:38 |
 
Reitings 580
Reģ: 23.01.2024
u.604737e44a238 @ 08.02.2024 12:38

Sasmējos par to emocionāli nestabilo sievieti - man tādas pašas asociācijas. Drusku Sandu Krastu atgādina. Bet nu džeks arī kā pusaudzis - mēs esam kopā no 1. Jaunā gada dienas. :) Varens attiecību stāžs, noteikti vajag par to jau pus Rīgai izstāstīt, lai bulciņu kārotājas vairs tik naski uz beķereju neskrien. :D

Jā, arī izlasīju par to 1.Jaungada dienu kaut, kur viņš izteicās. Sviests. Randiņu un pirmā sexa periodā nevajadzētu pa visu pasauli publicēt savas jaunās attiecības, jo pieredze māca, ka bieži vien viss tā arī beidzas pēc 1-2 kaislīgiem mēnešiem... Veselais saprāts atgriežas, maskas krīt un saproti, - kāds ļoti labi der sexam, bet ne ikdienas dzīvei ;)
08.02.2024 13:36 |
 
Reitings 6224
Reģ: 14.12.2022
Lellīte18 @ 08.02.2024 00:53
Nu ja tagad tā @sudrabkaija Emīlija izdarīs pašnāvību vai ko citu neprātīgu Gobža story dēļ, viņš uzņemsies par to atbildību? Šis ir jau riktīgs wtf??‍♀️
Emīlijas kailfoto ir visu acu priekšā un šķiet viņa to uztver super dramatiski. Viņa vēl rakstīja Gobzim, lūdzās, lai izņem… kāds Gobzim labums tieši konkrēti no šīs “rubrikas” kur viņš sācis publicēt bildes ar meiteņu kailfoto? WTF?????
Šajā gadījumā jau nu viņam ne par ko nav jābūt atbildīgam! Tie kas zin to Emīliju, labi saprot, ka ar rakstīšanu viņa grib celt sev reitingu! Plikbildes un video ar plikumiem kādreiz visur pati stūķēja kad tas OF nebija vai nebija izplatīts! Uzskatīja, ka viņai smuki pupi esot!
08.02.2024 13:34 |
 
Reitings 32
Reģ: 06.07.2017
Gardenia @ 08.02.2024 13:07
kur ir tie vīriešu forumi?
https://nudostar.com/forum/threads/latvian-girl.91902/page-91
08.02.2024 13:20 |
 
Reitings 6224
Reģ: 14.12.2022
mokabezpiena @ 08.02.2024 11:16
Man vispār žēl visas meitenes, kuru bildes Gobzems pārpublicē savā profilā. Jā, izskatās, ka pus Latvijai ir kailfoto, bet nu un tad? It īpaši kaut kādi seni. Ko tās meitenes Gobzemam ir nodarījušas? Visas tak zina par saviem foto internetā un tāpat arī liela daļa sabiedrības zina par tiem, bet kāds sakars Gobzim to celt gaisā? Un viņš vēl tos kailfoto pasniedz ar nicinošiem tekstiem par maucību, prostitūciju. Lai arī tās ir publiski pieejamas bildes, manuprāt, tā ir reāla goda un cieņas aizskaršana, ko viņš šobrīd dara. Protams, viņš kā izbijušais advokāts noteikti pats saprot, par ko var ierubīt tiesvedību un par ko nevar, bet tomēr es šo meiteņu vietā rakstītu iesniegumus policijā, civiltiesā utt. Jo viņš ar saviem storijiem kurina tautu pret šiem cilvēkiem, maina cilvēku skatījumu par šīm dāmām uz negatīvo pusi. Ļoti zemiski no viņa. Visas sievietes taču pieaugušas. Cik man zināms, kailfoto un onlyfans nav nekas nelikumīgs, lai tak katra dara, ko grib. Kāpēc par to tādā apmērā jātaisa publiska zaimošana ?
Man tā izmisīgā žēlošana sāk atgādināt teicienu Kad sunim darīt nav ko viņš sev olas laiza! Tā izskatās šeit, ka tik kādu pažēlot😂 Laikam kad nav ko un kur žēlot vai samīlēt, tā nāk uz dievietēm kādu duru žēlot😂
08.02.2024 13:19 |
 
Reitings 6224
Reģ: 14.12.2022
VivaD @ 08.02.2024 11:45

Tu ieej uz kādu brīdi vīriešu forumos un telegram grupās, kur šādu bilžu dalīšana ir cieņā, un tev necelsies roka rakstīt ''sievietes sievietēm vislielākie bulliji''...
kur ir tie vīriešu forumi?
08.02.2024 13:07 |
 
Reitings 6224
Reģ: 14.12.2022
TuunEs @ 08.02.2024 11:15
Karma is a Bitch Sudrabkaija!
Tad, kad rēci par citiem un tēloji baigo slavenību, tad nu tagad viss nāk atpakaļ dubultā!
Ne ar ko Tu neesi labāka par citām meitenēm, kurām nav IG tūkstošu sekotāju! Viņu pupus un pe** neatradīsi klejojot internetā atšķirībā no Tevis!
Lai raud!
Pilnīgi pareizi! Smiekli nāk par viņas pašnāvībām. Kā bērnībā ja konču nedabū tā piņņu palaiž. Tagad kad pieaugusi tā tik draud ar pašnāvībām😂
08.02.2024 13:02 |
 
Reitings 6224
Reģ: 14.12.2022
kinderbueno @ 08.02.2024 10:26

Man ir žēl Sudrabkaijas uz doto brīdi, bet tai pat laikā man ir tāds - nu tad kad lika tos video un bildes, tad nebija kauns, ka pus pasaule to redz.
Par ko viņu žēlot? Citu nevienu nav par ko pažēlot? Bērnu namos bērni ir ko pažēlot! Tak viņa pati sen jau savas plikbildes ir stutējusi. Kas ta nu šai noticis😳 bērnībā pārlutināts, līdz ar to pārbarots bērns. Neprot pielāgoties pieaugušo dzīvei? Neaizmirsti viņa sen jau pilngadīga un izgājusi cauri uguņiem un ūdeņiem! Vienīgā viņas problēma ir tā, ka bērnībā tai tauku pikai tika mācīts un skaidrots cik viņa ir smuka. Realitāte diemžēl cita, par skaistu viņu neviens neuzskata un pieaugusi būdama nevar sadzīvot ar to, jo vairs nepietiek ar to, ka ģimene bužinā viņai pāva asti ar komplimentiem.
08.02.2024 12:58 |
 
Reitings 2564
Reģ: 09.03.2021
Mrs.True @ 07.02.2024 22:00

Par to laikam atsevišķa tēma būtu jāatver, bet tā jau saka - lai izsērotu, kā minimums gads vajadzīgs. Neko nezinot ne par Ilzi, ne Jāni, grūti spriest, kāpēc viņš jau ir kopā ar citu, bet laikam atslēgas vārdi tajā šķiršanās stāstā ir "atkal iemīlējies". Nestabils vīrietis savās jūtās.
Paskatījos Kristas IG. Atstāj emocionāli nestabilas sievietes iespaidu, pati par to arī atklāti raksta.
Lai nu katrs no viņiem dzīvē atrod, kas tiešām ir vajadzīgs...
Bijušo ex bildes ļoti bieži redzu dažādos profilos. Ir pat tā, ka vienai paziņai ir 2 bijušie vīri, 3 boyfriendi pēc tam un pilnīgi visu šo vīriešu fotogrāfijas ar viņas bērniem ir FB galerijās...

Sasmējos par to emocionāli nestabilo sievieti - man tādas pašas asociācijas. Drusku Sandu Krastu atgādina. Bet nu džeks arī kā pusaudzis - mēs esam kopā no 1. Jaunā gada dienas. :) Varens attiecību stāžs, noteikti vajag par to jau pus Rīgai izstāstīt, lai bulciņu kārotājas vairs tik naski uz beķereju neskrien. :D
08.02.2024 12:38 |
 
Reitings 580
Reģ: 23.01.2024
VivaD @ 08.02.2024 12:20

Vispār, kad sākās ozempic tievēšanas trends, aizdomīgi daudz 40+ sieviešu ir ļoti īsā laikā notievējušas. Atzīstu, ka man šis skauž, jo esmu zem 60 kg, tādēļ neviens ārsts man ozempic visticamāk neizrakstītu, bet pazīšanos arī nav, lai pie tā tiktu ne caur ārstiem. Bet būtu forši tikt pie xs izmēra tikai ar injekcijām.

Atsevišķiem cilvēkiem, lietojot Ozempic, parādījās ļoti smagas blaknes. Tas jau kā kuram, bet par to noteikti arī būtu publiski jārunā. Ne katram organisms sadzīvos ar Ozempic.
08.02.2024 12:24 |
 
Reitings 79
Reģ: 21.01.2024
Jus vispar saprotat cik pirmsmenopauzes vecuma ir gruti nomest svaru? Cik naivam jabut lai nesaprastu, ka neviena 45+ gadus veca sieviete nevar ta no zila gaisa paris menesu laika atbrivoties no 20+ kg! Tas ir neiespejami taja vecuma. Naivas butnes. 🤦🏼‍♀️

Vispār, kad sākās ozempic tievēšanas trends, aizdomīgi daudz 40+ sieviešu ir ļoti īsā laikā notievējušas. Atzīstu, ka man šis skauž, jo esmu zem 60 kg, tādēļ neviens ārsts man šo produktu visticamāk neizrakstītu, bet pazīšanos arī nav, lai pie tā tiktu ne caur ārstiem. Bet būtu forši tikt pie xs izmēra tikai ar injekcijām.
08.02.2024 12:20 |
 
Reitings 618
Reģ: 13.12.2021
VivaD @ 08.02.2024 11:45

Tu ieej uz kādu brīdi vīriešu forumos un telegram grupās, kur šādu bilžu dalīšana ir cieņā, un tev necelsies roka rakstīt ''sievietes sievietēm vislielākie bulliji''...

Vispār liekās absurdi ka tā var pateikt. Gobzems zākā nabaga sievietes, bet par ko tad jāžēlo viņas? Par ko jākaunās viņām, kad tagad publiski visu ieliek? Par savu darbu nav jākaunās un ja tomēr kauns ir, tad jau saprot, ka kaut kas nav lāga.
08.02.2024 12:11 |
 
Reitings 10036
Reģ: 16.09.2022
Kas jus stulbas esat? Dace 45+ desmitiem gadu bijusi loti liela, rijusi, sedejusi uz olu dietam, cilvekam VISPAR nebija nekadas sajegas par veseligu uzturu un tagad ta peeeksni 2 menesu laika no zila gaisa nometusi 20+ kg. Pasam smiekligi nav? Jus vispar saprotat cik pirmsmenopauzes vecuma ir gruti nomest svaru? Cik naivam jabut lai nesaprastu, ka neviena 45+ gadus veca sieviete nevar ta no zila gaisa paris menesu laika atbrivoties no 20+ kg! Tas ir neiespejami taja vecuma. Naivas butnes. 🤦🏼‍♀️ Turklat nevienu nemulsina, ka Arturs gan nemaz nav notievejis? Logiski, jo vins nav uz ozempic. 😀 Ja divi resnisi dzivo viena householda, tieve abi, jo NAV iespejams noturēties vienam, ja pirms tam abi kopa rija. Es nemaz nerunāšu par to, ka arstus regulari ir jaapmekle ozempic lietotajiem. Agrak nekad neradija ka iet pie dakteriem, tikai 1 reiz gada uz check-up. Tagad visu laiku valkajas, kas ir loti pareizi esot uz ozempic. Neticiet visam, ko jums stasta interneta. Logisko domasanu ari ir japiesledz!
08.02.2024 12:06 |
 
Reitings 666
Reģ: 03.11.2023
VivaD @ 08.02.2024 11:41

Jā, daži skaļi cilvēki ļoti glamurizē OF, ka ''visas jau to dara'', ''tas nav nekas tāds'', un padsmitgadnieces to saklausoties var iekrist. Gobzems tomēr izceļ ēnas pusi, ka visi uzslavas par to neteiks.
Man gan interesē, kādēļ 25+ gadīgā Sudrabkaija par savu OF pieredzi tagad kaunās, jo viņa to nedarīja slepus un nebija viņai arī naivie padsmit gadi. Viņu sāka par to apsmiet un viņa neizturēja?

Gobzems izceļ ēnas pusi. 😀😀 Tā jau ir viņa sūtība un mērķis, izglītot 😂
08.02.2024 11:57 |
 
Reitings 292
Reģ: 19.07.2017
mokabezpiena @ 08.02.2024 11:16
Man vispār žēl visas meitenes, kuru bildes Gobzems pārpublicē savā profilā. Jā, izskatās, ka pus Latvijai ir kailfoto, bet nu un tad? It īpaši kaut kādi seni. Ko tās meitenes Gobzemam ir nodarījušas? Visas tak zina par saviem foto internetā un tāpat arī liela daļa sabiedrības zina par tiem, bet kāds sakars Gobzim to celt gaisā? Un viņš vēl tos kailfoto pasniedz ar nicinošiem tekstiem par maucību, prostitūciju. Lai arī tās ir publiski pieejamas bildes, manuprāt, tā ir reāla goda un cieņas aizskaršana, ko viņš šobrīd dara. Protams, viņš kā izbijušais advokāts noteikti pats saprot, par ko var ierubīt tiesvedību un par ko nevar, bet tomēr es šo meiteņu vietā rakstītu iesniegumus policijā, civiltiesā utt. Jo viņš ar saviem storijiem kurina tautu pret šiem cilvēkiem, maina cilvēku skatījumu par šīm dāmām uz negatīvo pusi. Ļoti zemiski no viņa. Visas sievietes taču pieaugušas. Cik man zināms, kailfoto un onlyfans nav nekas nelikumīgs, lai tak katra dara, ko grib. Kāpēc par to tādā apmērā jātaisa publiska zaimošana ?

Man vairāk ir žēl meiteņu, kuras seko šādām wanna be luxus dzīve.. Ir nācies divus gadus atpakaļ sastapt slaveno kaiju dzīvē. Skumji, ka meitenei deguns bija tik ļoti gaisā... vēl saprastu būtu par ko celt, būtu tiešām sasniegumi. Es esmu viena no tām, kura skatās IG un skaudīgi pētu visas tās smukās, blondās mana vecuma meitenes. Bet izrādās nekur tālāk par kājstarpes dāļāšanu par naudu nav tikušas. Laikam tad labāk dzīvoju savu pelēko nabadzīgo dzīvi, bet vismaz bez kauna.
08.02.2024 11:57 |
 
Patīk
Reitings 2690
Reģ: 08.05.2022
Nu labrīt. Pirms līst OF jau nu vajadzēja saprast, ka bildes var redzēt ne tikai tas kurš pērk, un nopludināt tās ir īzī-pīzī, bet to jau viņai laikam neviens nepateica, to jau viņa nezināja. Tagad redz pasaule sabrukusi, halllooo, kad gribējās vieglu naudu par savām plikbildītēm tad par to domāt negribējās ja?
08.02.2024 11:56 |
 
Reitings 79
Reģ: 21.01.2024
mokabezpiena @ 08.02.2024 11:30

Bet kāda starpība, no kurienes tie ienākumi? Es vienkārši neizprotu šo. Man nekad nav interesējis, no kurienes kam kāda nauda. Sievietes sievietēm vislielākie bulliji. Pus Latvijai nelegāli ienākumi anyways. Nesaprotu, kāpēc tāds prieks, kad nopublicē citu sieviešu kailfoto. Endorfīni izplatas un pasaule gaišāka paliek? ?

Tu ieej uz kādu brīdi vīriešu forumos un telegram grupās, kur šādu bilžu dalīšana ir cieņā, un tev necelsies roka rakstīt ''sievietes sievietēm vislielākie bulliji''...
08.02.2024 11:45 |
 
Reitings 79
Reģ: 21.01.2024
kinderbueno @ 08.02.2024 11:06

Tas gan. Es ļoti ceru, ka tie kas vēl neko tik debīlu nav darījuši, kā pārdevuši savu ķermeni, apdomāsies un tomēr pielietos smadzenes lai pelnītu naudu, nevis tikai fotokameru!

Jā, daži skaļi cilvēki ļoti glamurizē OF, ka ''visas jau to dara'', ''tas nav nekas tāds'', un padsmitgadnieces to saklausoties var iekrist. Gobzems tomēr izceļ ēnas pusi, ka visi uzslavas par to neteiks.
Man gan interesē, kādēļ 25+ gadīgā Sudrabkaija par savu OF pieredzi tagad kaunās, jo viņa to nedarīja slepus un nebija viņai arī naivie padsmit gadi. Viņu sāka par to apsmiet un viņa neizturēja?
08.02.2024 11:41 |
 
10 gadi
Reitings 270
Reģ: 18.04.2013
Bet par sudrbkaiju- viņai tiešām kāds maksāja? 🤣 man šķērmi sametās to ieraugot... 🤢🤮
08.02.2024 11:33 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)